R. Majecki
śr. wzrost: 182.5 cm
śr. wiek: 28.3 lat
Wisła Kraków

Wisła Kraków przegrała pierwsze spotkanie na wiosnę, po przerwie doznała jednak wysokiej porażki 0:4 w Gliwicach, a biorąc pod uwagę to, że ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową jej sytuacja nie jest łatwa.
Niestety w tym sezonie nie zagra już Paweł Brożek, który złamał rękę. Będzie ona potrzebowała poważnego zabiegu, który zmusił byłego reprezentanta Polski do zakończenia sezonu.
W meczu z Legią nie zagra też duet Maciej Sadlok-Vukan Savicevic, którzy będą pauzować za kartki. Do kadry wrócił jednak Jakub Błaszczykowski, który ostatnio zagrał przez 90 minut.
Legia Warszawa

Mimo problemów kadrowych i kilku okazji ze strony rywala Legia pokonała ostatnio w Poznaniu Lecha 1:0 i umocniła się na pozycji lidera Ekstraklasy.
Brak podstawowego napastnika wykorzystał Thomas Peckhart, który strzelił chyba najłatwiejszą bramkę w karierze, swoją drugą w czwartym spotkaniu w Ekstraklasie.
Do kadry powinien wrócić zawieszony za żółte kartki Paweł Wszołek, z pewnością nie zagra za to Jose Kante, który będzie pauzował jeszcze w tym meczu.

6 cze 2020 | 15:10
pierdoli mnie ta legia, a ty lepiej sprzedaj komputer i daj wiśle, bo nawet hajsu na chleb nie mają hehehehehe
0:9
0
pierdoli mnie ta legia, a ty lepiej sprzedaj komputer i daj wiśle pieniądze, bo nawet hajsu na chleb nie mają hehehehehe
8 cze 2020 | 08:00
0
to co nie ujawnisz której kur*wie kibicujesz? za dziecka musiał cie tata z bratem molestować że teraz wylewasz swoje żale i smutki na portalach internetowych śmieciu
8 cze 2020 | 09:30
0:9
0
jedynie której kibicuję to tobie, nie pultaj się tak dzieciaczku. jebać skisłę
8 cze 2020 | 12:08
0
albo swojej matce kibicuj bo ojca pewnie nie znasz ... nie wiadomo z którym klientem wpadła
0
Wróć tu po meczu. Ostatnio jak zdech poznań dostał w dupę od Wielkiej Legii to cię nie było

Nasze typy

Legia wygra Postawa Wisły w pierwszym spotkaniu po przerwie nie nastraja optymistycznie kibiców Krakowian. Owszem, w hitowym spotkaniu Biała Gwiazda powinna postawić się rywalowi, ale Legia po przerwie zagrała już dwa dobre mecze i widać, że jest w niezłej dyspozycji i w tym spotkaniu postawimy na gości.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5) Wisła potrzebuje rehabilitacji za pierwszą porażkę w sezonie, ale Legioniści mogą pałać chęcią rewanżu za poprzednią porażkę w Krakowie aż 0:4. Tak czy inaczej możemy zobaczyć tu wiele bramek.
Legia -1 (Legia wygra przynajmniej dwiema bramkami) Stawiamy na wyraźne zwycięstwo Legii w tym spotkaniu.

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka