Korona Kielce

Absencje Absencje
Wisła Płock

Wisła Płock

Przed przerwą Wisła Płock wygrała pierwsze spotkanie w 2020 roku i zakończyła serię pięciu spotkań bez wygranej. Zwiększyła dzięki temu przewagę nad strefą spadkową do 10 punktów, a do pierwszej ósemki ma tylko punkt straty.
W poniedziałek w barwach Wisły Płock może zadebiutować Rafał Wolski, który został sprowadzony do drużyny, ale wcześniej leczył kontuzję.

Korona wygrała pierwsze spotkanie w tej rundzie, pod wodzą nowego/starego trenera Macieja Bartoszka. Kielczanie pokonali ŁKS 1:0 po golu z rzutu karnego.
Do kadry na kolejny mecz powinien wrócić zawieszony ostatnio Pacinda. Sezon z głowy ma już kontuzjowany Bartosz Prętnik, a kłopoty mają również Piotr Pierzchała, Bojan Cecaric, a także wspomniany wcześniej Pacinda.

Nasze typy

Wisła Płock wygra - mecz bez remisu (Wisła Płock wygra, zwrot w przypadku remisu) Korona wygrała pierwszy mecz pod wodzą nowego/starego trenera Macieja Bartoszka, ale zaprezentowała się tylko minimalnie lepiej od swojego fatalnego rywala. Tymczasem przed przerwą Wisła Płock w meczu z Arką zaznaczyła swoją przewagę nad innym poważnym kandydatem do spadku i tak może być również w kolejnym meczu. Ciekawie może wyglądać współpraca duetu Furman-Wolski, który na papierze prezentuje się bardzo solidnie.
Poniżej 2.5 bramki
Wisła Płock wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka