śr. wiek: 27.1 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

Włochy

Włochy

Włosi po raz drugi na tym turnieju zdominowali rywala, tym razem oddając ponad dwa razy więcej strzałów na bramkę, a wszystkie strzały celne zamienili na bramki i rozgromili Szwajcarię 3:0.
Roberto Mancini nie zmienił zwycięskiej jedenastki, która rozpoczęła poprzednie spotkanie z Turcją. Tym razem bohaterem okazał się zastępujący zmagającego się z urazem Verrattiego Manuel Locatelli, który strzelił dwa gole. Drugiego gola na turnieju zdobył Immobile, któremu asystował zmiennik Toloi.
Już w 24 minucie z powodu urazu z boiska musiał zejść Chiellini, którego zastąpił Acerbi. Ewentualny brak doświadczonego obrońcy Juve może się odbić na grze w kolejnych fazach turnieju, choć Mancini ma duże rezerwy o czym świadczy choćby asysta Toloia. W kadrze nie było kontuzjowanego Alessandro Florenziego, którego zastępuje Di Lorenzo.
Walia

Walia

Walijczycy zagrali dobre spotkanie, po ładnej dwójkowej akcji Bale’a z Ramseyem prowadzili już w pierwszej połowie i mimo niewykorzystanego rzutu karnego w końcówce drugiej połowy zdołali podwyższyć prowadzenie i pokonać rywala.
Sam Bale mimo fatalnie spudłowanego rzutu karnego zaliczył dwie asysty i był jednym z graczy meczu. Selekcjoner Walijczyków nie zaskoczył z ustawieniem podstawowego składu, w którym zagrali wszyscy piłkarze, którzy wystąpili od początku w zremisowanym spotkaniu ze Szwajcarią.