W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3-0 {{score}}
Data
28 sty 2020 | 18:00 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Knack Roeselare
Knack Roeselare
Pierwszy set
25 : 19
Drugi set
25 : 18
Trzeci set
25 : 20
Zakończony
{{set.name}}
{{set.team_A}} : {{set.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa'}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Punkty
75 {{sum_A}}
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
57 {{sum_B}}
Knack Roeselare
Punkty
75 {{sum_A}}
57 {{sum_B}}
Punkty po ataku
46 {{sum_A}}
33 {{sum_B}}
Błędy w ataku
3 {{sum_A}}
6 {{sum_B}}
Punkty po bloku
5 {{sum_A}}
5 {{sum_B}}
Asy serwisowe
6 {{sum_A}}
3 {{sum_B}}
Błędy serwisowe
11 {{sum_A}}
9 {{sum_B}}
Błędy drużyny
18 {{sum_A}}
16 {{sum_B}}
Challenge
1 {{sum_A}}
1 {{sum_B}}
Wygrane challenge
1 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Przegrane challenge
0 {{sum_A}}
1 {{sum_B}}
Składy
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Knack Roeselare Knack Roeselare
Zawodnicy
Benjamin Toniutti Brett James Walsh
Przemysław Stępień Sander Depovere
Korneliusz Banach Andreas Dimitrios Fragkos
Paweł Zatorski Mathijs Desmet
Adam Smolarczyk Matthijs Verhanneman
Aleksander Śliwka Daniel Cornelius Jansen Vandoorn
Kamil Semeniuk Pieter Coolman
Piotr Łukasik Rune Fasteland
Simone Parodi Hendrik Tuerlinckx
David Smith Stijn Van Schie
Krzysztof Rejno
Sebastian Warda
Arpad Baroti
Filip Grygiel
Trener
Nikola Grbic Steven Vanmedegael

Grupa E

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
6
6
0
18
2
+1
Knack Roeselare Knack Roeselare
6
4
2
11
3
-1
VfB Friedrichshafen VfB Friedrichshafen
6
2
4
5
4
-1
Odbojkaski klub Vojvodina Novi Sad Odbojkaski klub Vojvodina Novi Sad
6
0
6
2

Grupa A

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+3
Lube Civitanova Lube Civitanova
6
6
0
18
2
+2
Trentino Trentino
6
4
2
10
3
-1
VK Jihostroj Ceske Budejovice VK Jihostroj Ceske Budejovice
6
2
4
6
4
-1
Fenerbahçe Fenerbahçe
6
0
6
2

Grupa D

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Safety Perugia Safety Perugia
6
6
0
18
2
+1
Tours VB Tours VB
6
3
3
9
3
-1
Verva Warszawa Verva Warszawa
6
2
4
6
4
-1
SL Benfica SL Benfica
6
1
5
3

Grupa C

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+2
Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel
6
5
1
15
2
+1
Noliko Maaseik Noliko Maaseik
6
4
2
9
3
-1
Zenit Kazań Zenit Kazań
6
3
3
11
4
-1
Halkbank Ankara Halkbank Ankara
6
0
6
1

Grupa B

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Volleyball club Fakel Novyi Urengoy Volleyball club Fakel Novyi Urengoy
6
5
1
13
2
-1
Volleyball club Kuzbass Kemerovo Volleyball club Kuzbass Kemerovo
6
4
2
12
3
-2
Berlin RV Berlin RV
6
2
4
7
4
-3
ACH Volley Ljubljana ACH Volley Ljubljana
6
1
5
4
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu na start!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.