Betclic bonus powitalny 500 PLN. Bonus bez ryzyka cashback

Betclic bonus powitalny 500 PLN. Bonus bez ryzyka cashback
Źródło zdjęcia: materiały prasowe betclic
Sprawdź ranking bukmacherów

Betclic powrócił do Polski! Znany zagraniczny bukmacher uzyskał we wrześniu 2018 r. niezbędną licencję na oferowanie zakładów wzajemnych, co oznacza, że możemy w pełni legalnie korzystać z jego usług. Serwis on-line wystartował z początkiem lipca. Betclic przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną z najwyższym cashbackiem na rynku.

Na skróty:

  1. Betclic bonus - oferta powitalna u bukmachera Betclic
  2. Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 500 zł (Cashback 500 zł)
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Betclic
  4. Jak zarejestrować konto u bukmachera Betclic?

Betclic bonus - oferta powitalna u bukmachera Betclic

Legalny bukmacher Betclic ma bonus na start dla każdego gracza, który zarejestruje i zweryfikuje konto. 

- Bonus bez ryzyka w wysokości do 500 zł (cashback)

Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak działa bonus powitalny i jakie trzeba spełnić warunki obrotu przed wypłatą środków. Dowiesz się też, jak skutecznie zarejestrować konto i poznasz szczegóły innych akcji promocyjnych prowadzonych przez bukmachera Betclic.

betclic bonus oferta powitalna

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 500 zł (Cashback 500 zł)

Betclic przygotował bonus bez ryzyka na powitanie. Korzystając z tej promocji, możemy otrzymać cashback do 500 zł. Cashback, czyli zwrot stawki w razie przegranego zakładu. Zanim bukmacher przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Minimalna wpłata to 1 zł, maksymalna – 100 000 zł.

Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu, z zastrzeżeniem, że jego minimalny kurs nie może być niższy niż 1.14. Gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci nam na konto równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu 12%. Jeśli chcemy więc uzyskać maksymalny cashback, trzeba zagrać za 568 zł. (568 zł x 0,88 = ~ 500 zł). Uwaga. Jakakolwiek wyższa kwota zakładu nie spowoduje większego cashbacku.

Środki uzyskane w ramach zwrotu stawki trafią na konto bonusowe. Przed ich wypłatą należy dokonać czterokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Otrzymując pełny cashback, musimy zawrzeć zakłady za minimum 2000 zł. W przypadku zwrotu np. 100 zł, wymagana jest gra za łącznie 400 zł. Na wykorzystanie bonusu bez ryzyka mamy 30 dni. Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady systemowe.   

bonus betclic cashback 500

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera Betclic

Multi+

Na graczy czekają też różne bonusy w trakcie gry. W ramach akcji Multi+, bukmacher oferuje zwiększenie wygranej nawet o połowę, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym trzeba wybrać minimum pięć typów. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20. 

Wysyłając kupon akumulowany (AKO) z pięcioma zakładami, ewentualna wygrana wzrośnie o 7%. Z sześcioma zakładami – o 14%. Z siedmioma zakładami – o 20%. Z ośmioma zakładami – o 25%. Z dziewięcioma zakładami – o 30%. Z dziesięcioma zakładami – o 35%. Z jedenastoma zakładami – o 40%. Z dwunastoma zakładami – o 45%. Z trzynastoma i więcej zakładami – aż 50%!

Oferta dotyczy tylko zakładów z widocznym logiem Multi+. Otrzymanymi środkami bonusowymi nie musimy obracać, trafią bezpośrednio do konta depozytowego, skąd możemy je wypłacić lub użyć do dalszej gry.

bonus betclic multi+

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Bukmacher proponuje też klientom Boost – celowe podwyższenie kursów na niektóre wydarzenia. Dodatkowo umożliwia graczom cashout, czyli zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Kwota, jaką możemy wypłacić w ramach cashoutu, jest zależna od kursów poszczególnych zdarzeń.

bonus betclic boost

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Betclic oznacza wydarzenia objęte dowolną promocją specjalnymi ikonkami informacyjnymi.

Jak zarejestrować konto u bukmachera Betclic?

U bukmachera Betclic możemy szybko się zarejestrować, ale zanim rozpoczniemy grę, musimy dokładnie zweryfikować naszą tożsamość. Aktywacja konta nie jest skomplikowana. 

Najpierw musimy podać podstawowe dane osobowe i adres e-mail. Następnie wpisujemy dane adresowe, pesel oraz numer telefonu. W dalszej kolejności bukmacher wymaga ustalenia własnego loginu i hasła. Na koniec wybieramy poziom zaawansowania i obowiązujące nas limity stawek.

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o numer naszego rachunku bankowego oraz fotokopie obu stron wskazanego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). 

Pełna weryfikacja pozwoli nam na zawieranie zakładów, wypłatę pieniędzy oraz korzystanie z wszystkich dostępnych promocji.

betclic rejestracja

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Firma BEM Operations Limited, właściciel portalu www.betclic.pl, posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 26.09.2018 roku, numer: PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Sevilla wygra Granada zaimponowała w pierwszym spotkaniu aż trzykrotnie odrabiając straty i remisując z mocniejszym Villarreal 4:4. Sevilla to jednak trudniejszy przeciwnik: pierwsze spotkanie pokazało, że drużyna jest budowana ciekawie, a Julen Lopetegui może z miejsca stworzyć z nowych graczy całkiem ciekawą mieszankę. Goście mają dużo większe doświadczenie w grze na tym poziomie co powinno zrównoważyć entuzjazm graczy beniaminka, a jakość czysto sportowa ostatecznie przeważy szalę na ich korzyść.
Borussia -1 (Borussia wygra przynajmniej dwiema bramkami, handicap europejski 1:0) Dortmundczycy mieli pewne problemy na początku pierwszego spotkania w nowym sezonie, ale później pokazali ogromną moc w ofensywie, dzięki której powinni wygrywać kolejne spotkania, zwłaszcza przeciwko słabszym rywalom. Koln ma potencjał by sprawiać trudności silniejszym przeciwnikom, ale raczej nie Borussii, która jest zwyczajnie na tyle doświadczonym i mocnym zespołem, że powinna wygrać ten mecz zdecydowanie.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5) Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony w ostatniej kolejce, a więc mamy nadzieję na dobry mecz z kilkoma bramkami. Zarówno Jaga, jak i Wisła grają nierówno, defensywy drużyn nie zawsze prezentują wysoką formę, a w obu zespołach nie brakuje niezłych, jak na Ekstraklasę, graczy ofensywnych, dlatego liczymy tu na żywy mecz z kilkoma golami.
Everton wygra - mecz bez remisu (Everton wygra, zwrot w przypadku remisu) The Villans bardzo chcą przerwać słabą serię spotkań na poziomie Premier League i pewnie w końcu im się to uda, ale raczej nie w spotkaniu z Evertonem. The Toffees prezentują jeszcze dość nierówną formę, ale grają solidnie w defensywie - czego nie da się powiedzieć o gospodarzach, a do tego w ofensywie mają kilku zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę, a to powinno być w tym spotkaniu kluczowe.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.