Betclic bonus powitalny na start

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zwrot za pierwszy zakład w postaci freebetu

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,21 Lis 2022 | 10:25

Betclic należy do grona najbardziej rozpoznawalnych, legalnych bukmacherów w Polsce. Oferuje nowym graczom bonus Betclic w wysokości 200 zł. W tym przypadku nowi użytkownicy mogą liczyć na wysoki zwrot za pierwszy zakład, przyznany w formie freebetu. Ten proponowany przez Betclic bonus powitalny obowiązuje tylko po dokonaniu rejestracji z użyciem widocznego poniżej kodu bonusowego o treści MECZYKI. Z niniejszego artykułu dowiesz się o szczegółach tej promocji powitalnej - jak z niej skorzystać i jakie są wymagane warunki obrotu bonusowymi środkami. Informujemy również o pozostałych bonusach Betclic oraz wpłatach i wypłatach środków na konto.

Bonus Betclic na start w pigułce

Rejestrując się za pomocą TEGO LINKU można zdobyć bonus Betclic na start. Bukmacher przygotował bonus, którym jest zwrot za pierwszy zakład (cashback) do 200 zł w formie freebetu. Podczas rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MECZYKI, wówczas bonus Betclic trafi do nowego gracza zarejestrowanego na stronie bukmachera. W tabeli wyjaśniamy w skrócie jak wyglądają zasady obrotu bonusem Betclic, z kolei w dalszej części artykułu znajdziecie więcej szczegółów na temat oferty bukmachera. 

Bonus Betclic Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN Bonus w formie freebetu, kurs min. kuponu 2.14

Aby aktywować bonus Betclic na start należy podczas rejestracji wpisać wymagany kod bonusowy. Betclic kod bonusowy: MECZYKI.

Betclic bonus

Betclic bonus powitalny - oferta Betclic

Legalny bukmacher Betclic bonus na start ma dla każdego gracza, który zarejestruje i zweryfikuje konto.

 • Betclic bonus na na zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 PLN 

Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak działa bonus powitalny Betclic i jakie trzeba spełnić warunki obrotu przed wypłatą środków. Dowiesz się też, jak skutecznie zarejestrować konto i poznasz szczegóły innych akcji promocyjnych prowadzonych przez bukmachera Betclic.

Betclic bonus na darmowy zakład (Freebet)

Wielu bukmacherów w pakiecie powitalnym proponuje darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Bonus oznacza, że gracz otrzymuje darmowe środki na grę, najczęściej jeszcze przed dokonaniem własnej wpłaty (bonus bez depozytu), ale może być on przyznany również po dokonaniu wpłaty (bonus z depozytem).

W Betclic bonus na darmowy zakład bez depozytu obecnie nie jest dostępny. Jeśli freebet znajdzie się w powitalnej ofercie, to na pewno o tym poinformujemy. 

Betclic bonus na zwrot za pierwszy zakład 200 PLN (Cashback)

Betclic bonusem w postaci cashbacku wita nowych graczy. Korzystając z tej promocji, możemy otrzymać zwrot za pierwszy kupon do 200 zł. Bonus Betclic zostanie przyznany, w razie rozliczenia pierwszego zakładu jako przegrany. Zanim bukmacher przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Minimalna wpłata to 1 zł, maksymalna – 100 000 zł. 

Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu. Gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci nam na konto równowartość stawki w formie freebetu, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu 12%. Jeśli chcemy więc uzyskać maksymalny bonus Betclic, trzeba zagrać za 227.30 zł. Uwaga: Jakakolwiek wyższa kwota zakładu nie spowoduje większego bonusu Betclic.

Zasady powitalnego bonusu Betclic:

 • Pierwszy kupon powinien mieć kurs 1.14 lub wyższy;
 • Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher przyzna bonus o wartości postawionej stawki (do 200 zł);
 • Kupony za środki z bonusu powinny mieć kurs 2.14 lub wyższy;
 • Wygrana za freebetu trafi na konto gracza, nie trzeba nią obracać.

Wygrane ze środków bonusowych trafiają na konto, pomniejszone o 12% podatku oraz stawkę samego kuponu. Betclic bonus nie jest ograniczony czasowo. Środki z freebetu nie biorą udział w bonusie Multi+ oraz nie można ich przeznaczyć na zakłady z kategorii wirtualnych gier karcianych.

Betclic bonus od depozytu

Trzecim, popularnym bonusem powitalnym, jest bonus od depozytu. Jak informowaliśmy już wcześniej, w Betclic bonus powitalny dotyczy obecnie innego rodzaju promocji, ale być może w przyszłości to się zmieni. Jeśli bonus od depozytu się pojawi, napiszemy o tym.

Czym jest bonus od depozytu? Oznacza on, że bukmacher przyzna dodatkowe środki na grę uzależnione od wysokości wpłaty. Najczęściej dotyczy to pierwszego depozytu, ale nie jest to wymóg konieczny. 

Betclic bonusy - pozostała część oferty

Bonus Betclic oferuje nie tylko nowym graczom. Stali użytkownicy też znajdą coś dla siebie. Poniżej opisujemy pozostałe bonusy Betclic dostępne u bukmachera bez względu na użycie kodu bonusowego MECZYKI podczas rejestracji.

Bonus Betclic - Multi+

W ramach akcji Multi+, bukmacher oferuje zwiększenie wygranej nawet o 120%, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym trzeba wybrać minimum pięć typów. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20. Ten bonus od Betlic to gratka dla tych, którzy gustują w graniu popularnych “tasiemek”.

Wysyłając kupon akumulowany (AKO):

 • Z pięcioma zakładami, ewentualna wygrana wzrośnie o 5%.
 • Z sześcioma zakładami - o 7%
 • Z siedmioma zakładami - o 10%
 • Z ośmioma zakładami - o 12%
 • Z dziewięcioma zakładami - o 15%
 • Z dziesięcioma zakładami - o 20%
 • Z jedenastoma zakładami - o 25%
 • Z dwunastoma zakładami - o 30%
 • Z trzynastoma zakładami - o 40%
 • Z czternastoma zakładami - o 50%
 • Z piętnastoma zakładami - o 60% 
 • Z szesnastoma zakładami - o 70%
 • Z siedemnastoma zakładami - o 80%
 • Z osiemnastoma zakładami - o 90%
 • Z dziewiętnastoma zakładami - 100%
 • Z dwudziestoma zakładami - o 110%
 • Powyżej dwudziestu zakładów - o 120%

Oferta dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo. Otrzymanym bonusem od Betclic nie musimy obracać. Takie środki trafią bezpośrednio na konto depozytowe, skąd możemy je wypłacić lub użyć do dalszej gry.

Bukmacher proponuje też klientom Boost – celowe podwyższenie kursów na niektóre wydarzenia. Co więcej, Betclic bonus oferuje też w postaci dobrze znanego cashoutu. To zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Kwota, jaką możemy wypłacić w ramach cashoutu, jest zależna od kursów poszczególnych zdarzeń.

Betclic oznacza wydarzenia objęte dowolną promocją specjalnymi ikonkami informacyjnymi.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto w Betclic i otrzymać bonus?

BetClic wprowadził niedawno nową opcję rejestracji. Od końca sierpnia nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji danych, aby rozpocząć grę. Możemy otworzyć konto tymczasowe, a ono pozwoli nam na zawieranie zakładów i upoważni do utrzymania od Betclic bonusów (oraz skorzystania z innych promocji). To jedna z dwóch możliwości rejestracji konta.

Betclic rejestracja

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Założenie tymczasowego konta wymaga podania kilku informacji w trzech prostych krokach. Co musimy wpisać?

 • Dane osobowe i adres e-mail
 • Dane adresowe, numer PESEL oraz numer telefonu
 • Wymyślony login i ustalone hasło 
 • Posiadany kod bonusowy, który umożliwi nam skorzystanie z bonusów - oferty powitalnej Betclic na start

Konto tymczasowe, które możemy otworzyć na maksymalnie 90 dni, pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Łączna kwota zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Mając tymczasowy status konta, nie wypłacimy żadnych środków na rachunek bankowy, ale możemy grać i korzystać z  bonusów powitalnych Betclic. Funkcja wypłaty będzie dostępna po pełnej rejestracji, czyli utworzeniu konta stałego.

Pełna rejestracja (konto stałe)

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o niezbędne dane. Co musimy zrobić, by w pełni zarejestrować konto gracza?

 • Wpisać numer rachunku bankowego, na który będzie wypłacać pieniądze
 • Załączyć fotokopie obu stron wybranego dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego). 

Pełna weryfikacja da nam dostęp do wszystkich funkcji w serwisie bukmachera Betclic. 

Betclic - wpłaty i wypłaty

Wpłacanie środków finansowych na konto użytkownika to podstawa gry u każdego bukmachera, można rzec - fundament, na którym opieramy nasze obstawianie. Nie inaczej jest w Betclicu. Zasilenie konta to łatwa sprawa. Z wpłatą pieniędzy powinien poradzić sobie każdy, nawet najbardziej początkujący gracz. Gracz, który zarejestrował konto.

Betclic metody płatności

Wpłaty Betclic

Uwaga; nie trzeba przechodzić całego procesu rejestracyjnego, a co za tym idzie, aktywować stałego statusu konta - do wpłaty wystarczy nam tymczasowy. Zasilenie depozytu przelewem z rachunku bankowego otwiera furtkę do bezpiecznego, legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich. Wprawdzie niekiedy możemy natrafić na darmowe zakłady, czyli freebety, które wyślemy bez wkładu własnego, ale to generalnie jednorazowy “strzał”, taki bonus od bukmachera. Gra nie jest możliwa bez wpłaty swoich środków.  

Gdy w Polsce obstawianie w internecie dopiero raczkowało, głównie można było zasilić konto tradycyjnym przelewem z rachunku. Dziś technologia daje graczom dużo więcej możliwości, a odpowiednie działanie systemu płatności stanowi jeden z ważnych elementów przy wyborze legalnego bukmachera, któremu decydujemy powierzyć się nasze środki i obdarzyć zaufaniem.

Betclic umożliwia użytkownikom szeroki wybór metod płatności. Pieniądze przelejemy błyskawicznie i bez kłopotów. Wpłatę zrealizujemy na kilka sposobów, a tylko od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Ze strony bukmachera nie ponosimy żadnych dodatkowych przy zasilaniu konta. Nie ma ukrytych prowizji ani “haczyków”, które naraziłyby nas na koszty. Tyle ile wpłacamy, tyle mamy, po drodze nic nie znika. A jak skorzystamy z bonusu Betclic w postaci cashbacku, to nawet przy pierwszym przegranym zakładzie nic nam z konta nie ubędzie.

1. Internetowy system płatności Przelewy24 (+ BONUS - BLIK)

Pierwsza, najpopularniejsza I najszybsza metoda to wpłata za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24. To jeden z wielu dostawców takich usług w Polsce - bezpieczny i legalny. Poprzez serwis on-line Przelewy24 logujemy się do własnego banku i dokonujemy szybkiej wpłaty. Pieniądze znajdą się na naszym koncie błyskawicznie po akceptacji naszej transakcji zarówno ze strony banku, jak i bukmachera. W ramach tej natychmiastowej metody płatności obsługiwane są 23 podmioty bankowe:

 • mBank
 • PKO Bank Polski
 • Santander Bank
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • Credit Agricole
 • Bank Citi Handlowy
 • Get In Bank
 • BNP Paribas
 • T-Mobile Płatności
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • Idea Bank
 • Bank Pocztowy 24
 • Banki Spółdzielcze
 • Volkswagen Bank
 • Noble Bank
 • Nest Bank
 • Plus Bank
 • PBS Bank
 • Toyota Bank
 • Millennium Bank

Takiej wpłaty dokonamy kilkoma kliknięciami. Po wyborze tej metody, wpisujemy wybraną kwotę, klikamy “Wpłać” i zostajemy przeniesieni do kolejnego okienka, w którym wskazujemy nasz bank. Formalności stricte bankowe zajmują chwilę. 

Bukmacher Betclic przygotował też pewnego rodzaju bonus przy płatności, bo tak można określić udostępnienie opcji wpłaty za pomocą systemu BLIK. Tutaj działamy jeszcze szybciej i łatwiej, więc zrozumiałym jest, że ta nowoczesna metoda płatności zanotowała nieprawdopodobny wzrost popularności w ostatnim czasie. Zasilając depozyt BLIKiem musimy podać tylko sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Następnie bukmacher potwierdza wpłatę, a środki w mgnieniu oka lądują na naszym koncie. 

Za wykorzystaniem internetowego systemu płatności Przelewy24 przemawiają także właściwie nieodczuwalne widełki minimalnej i maksymalnej wpłaty - odpowiednio 1 zł i 100 000 zł. Nie znamy nikogo, kto chciałby wpłacić poniżej złotówki. A przy większej wpłacie należy mieć świadomość, że bukmacher bacznie nam się przyjrzy i będzie dokładnie śledził wszystkie zawarte za większą sumę zakłady.

2. Karta kredytowa lub debetowa - Visa i Mastercard

Kolejna metoda płatności to klasyczna transakcja internetowa za pomocą karty bankowej. Z tej możliwości mogą skorzystać posiadacze kart Visa i Mastercard. Jeśli ktoś dokonywał kiedykolwiek jakiegoś zakupu on-line, czy to w sklepach internetowych, czy na popularnych portalach aukcyjnych, zapewne spotkał się z taką opcją przekazania środków finansowych.

Na czym polega zwykła wpłata z użyciem karty bankowej? Przede wszystkim, musimy mieć ją pod ręką, chyba że mamy fenomenalną pamięć do cyfr. Potrzebne będą nam bowiem dane umieszczone na karcie.  

 • Po pierwsze, trzeba podać imię i nazwisko właściciela karty.
 • Po drugie, należy wpisać szesnastocyfrowy numer karty widoczny na niej w czterech blokach po cztery cyfry. Jeśli się pomylimy, transakcja zostanie odrzucona.
 • Po trzecie, kluczowa jest data ważności karty w formacie miesiąc/rok, na przykład 08/2021, czyli sierpień w 2021 r.
 • Po czwarte, na odwrocie karty znajdziemy trzycyfrowy, unikatowy kod weryfikacyjny CCV/CVV 

Jeżeli wszystkie przekazane przez nas dane okażą się zgodne z prawdą, bukmacher zaakceptuje tę transakcję i umożliwi wpłatę środków, która - tak jak w przypadku internetowego systemu płatności - odbywa się błyskawicznie.

Co ważne, opcja z kartą bankową uwzględnia zasilenie konta od 30 zł, czyli nie wpłacimy niższej kwoty od podanej. Minimalny limit wynosi więc dokładnie 30 zł, maksymalny zaś nie ulega zmianie: to nadal 100 000 zł.

3. Zwykły przelew z rachunku

Wspominaliśmy wyżej, że gdy zakłady bukmacherskie on-line dopiero wchodziły na polski rynek, to tradycyjna forma przelewu cieszyła się większym zainteresowaniem. Obecnie bukmacherzy, w tym Betclic, dalej udostępniają tę możliwość, ale nie da się ukryć, że korzysta z niej coraz mniej osób. To taki bonus, ukłon w stronę graczy, którzy wolą klasykę.

Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o czas realizacji transakcji. Wpłata internetowym systemem płatności czy też kartą bankową zajmuje dosłownie chwilę. Przelew z rachunku nie trwa dłużej niż kilka minut, ale ważne jest to, że pieniądze są księgowane zwykle od 24 do 72 godzin, a w szczególnych przypadkach czas oczekiwania może wynieść 5 dni!

Przelew z rachunku oznacza też konieczność kopiowania danych podanych przez bukmachera. Po wyborze tej metody płatności w podstronie wpłat Betclica, naszym oczom ukażą się informacje o banku, do którego musimy skierować przelew, jeśli chcemy, by wybrana kwota znalazła się w depozycie.  

Po wskazaniu kraju, w którym mamy założone konto bankowe, wyświetlą się odpowiednie dane. Dla emigracyjnej Polonii oraz graczy zagranicznych, do wyboru poza Polską są: Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Francja i Czechy.

Informacje, które wykorzystamy w trakcie przelewu rachunkowego to dane odbiorcy, czyli w tym wypadku bukmachera Betclic. To numer konta bankowego, nazwa banku, właściciel konta oraz unikatowy numer referencyjny transakcji, tworzony jednorazowo dla konkretnego przelewu i dla konkretnej osoby.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. W razie problemów, np. sytuacji, gdy zbyt długo czekamy na środki, należy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy zostały w ogóle pobrane z konta bankowego. Jeśli zostały pobrane, a dalej nie ma ich w depozycie, to trzeba skontaktować się z bukmacherem pod adresem mailowym kontakt@betclic.pl. W wiadomości musimy podać kwotę, dane banku oraz datę transakcji.

4. Portfel internetowy Skrill

Ostatnia udostępniana w Betclicu opcja wpłaty to transakcja za pomocą portfela internetowego Skrill, metody płatności dynamicznie nabierającej popularności, ale dla wielu wciąż nieznanej lub z różnych przyczyn niepewnej. To błąd. Portfele internetowe, czyli e-wallety lub e-portfele to dosłownie wirtualna alternatywa dla realnego portfela. Dostępna na całym świecie, legalna i oczywiście bezpieczna.

Zakładając konto w e-portfelu takim jak Skrill, wszystkie metody płatności mamy w jednym miejscu. Skrill umożliwia ich obsługę dla stron internetowych, serwisów aukcji on-line i innych podobnych, w tym właśnie legalnych bukmacherów. Coraz więcej polskich firm proponuje użytkownikom możliwość wpłaty poprzez internetowe portfele, a na czele tej listy widnieje najpopularniejszy z nich - właśnie Skrill. Transakcja odbywa się błyskawicznie, o ile wszystkie dane są zgodne, a przelew on-line zaakceptuje zarówno jedna, jak i druga strona, czyli e-wallet oraz bukmacher.  

Aby wpłacać lub wypłacać środki przez Skrill, należy przy wpłacie na stronie Betclic zaznaczyć odpowiednią opcję i wpisać adres e-mail. Uwaga! Chodzi o adres mailowy konta założonego w serwisie Skrill. Nie musi być tożsamy z kontem gracza u tego bukmachera. 

Minimalna kwota wpłaty za pomocą Skrilla to 15 zł, a maksymalna - 45 000 zł. 

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Wypłaty Betclic

Zasilenie konta to jedno, w końcu wpłacamy własne pieniądze, ale każdy gracz zakładów bukmacherskich musi przyznać, że to wypłata środków na rachunek bankowy jest znacznie ciekawszym etapem w obstawianiu.

Jak pisaliśmy, Betclic należy do bukmacherów, u których można założyć i konto tymczasowe, i od razu stałe. Z tego powodu warto przypomnieć, że wypłaty mogą dokonać tylko i wyłącznie osoby posiadające w pełni zweryfikowane konto o aktywnym stałym statusie. Bonusy od Betclic i akcje promocyjne dostępne są wcześniej.

Pamiętajmy, że weryfikacji dokonamy wysyłając bukmacherowi zdjęcia lub skany obu stron wybranego dowodu tożsamości, a także wpisując aktywny numer rachunku bankowego.

Betclic oferuje dwie opcje wypłaty środków do banku. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

1. Wypłata tradycyjnym przelewem

Tak jak możemy zasilić konto zwykłym przelewem, tak też i mamy możliwość wypłacenia pieniędzy w ten sam sposób. Decydując się na tę metodę płatności, musimy wprowadzić szczegółowe dane bankowe, a konkretnie numer konta IBAN. 

Wbrew pozorom, to żadna skomplikowana procedura, a IBAN to po prostu nasz pełen numer konta - bez spacji - poprzedzony literami “PL”, o ile oczywiście posiadamy rachunek w polskim banku. Jeżeli wcześniej pozytywnie zweryfikowaliśmy konto, to nawet nie musimy ponownie wpisywać tego numeru. Pojawi się on automatycznie w przeznaczonym do tego polu w okienku wypłaty.  

Dalej trzeba podać kwotę, którą pragniemy wypłacić, a całą operację autoryzujemy hasłem ustalonym w trakcie rejestracji konta gracza. Wypłaty w Betclic zawsze są bezpłatne, nie ponosimy więc żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu. 

Środki finansowe pojawią się na naszym koncie bankowym po zatwierdzeniu całego procesu transakcyjnego. Betclic ma na to maksymalnie dwie doby, zaś sam przelew może iść maksymalnie siedem dni roboczych, choć ta górna granica raczej nie jest naruszana, a pieniądze trafiają do użytkownika w krótszym czasie.

2. Wypłata internetowym systemem płatności Przelewy24

W przypadku wypłaty poprzez internetowy system płatności Przelewy24 procedury w dużej mierze pozostają takie same, jak wyżej.

 • Numer konta IBAN jest automatycznie uzupełniany, nie trzeba tego powtarzać
 • Należy podać kwotę do wypłaty, pamiętając, że nie może być niższa od złotówki.
 • Wypłatę autoryzujemy podając hasło do logowania 

Krok po kroku postępujemy dokładnie tak jak przy wypłacie tradycyjnym przelewem. Diametralna różnica to czas wypłaty. O ile bukmacher także ma czterdzieści osiem godzin na zatwierdzenie transakcji, o tyle bezpośrednio po tym nie musimy czekać maksymalnie siedmiu dni, bo środki od razu zagoszczą na naszym koncie bankowym. Wszystko dzieje się błyskawicznie za pomocą szybkiej płatności w serwisie on-line Przelewy24. Jako, że Betclic zwykle działa jak w szwajcarskim zegarku, to od momentu zlecenia wypłaty internetowym systemem płatności, do momentu wpłaty środków do banku, mija niewiele czasu.

Wypłacając dowolną kwotę nie możemy zapomnieć, że wskazanie do wypłaty sumy całego depozytu spowoduje brak możliwości dalszej gry. Tym sposobem oferowany przez Betclic bonus, a właściwie różne bonusy powitalne, będą niedostępne do wykorzystania, podobnie jak cała oferta zakładów bukmacherskich.

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic, choć oficjalną licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów w Polsce uzyskał we wrześniu 2018 r., nie jest nową twarzą na rynku. Ten legalny bukmacher działa w Europie od 2005 r. Firmę założył francuski przedsiębiorca Nicolas Beraud. Pomimo tego, że spółka jest zarejestrowana na Malcie (to dość powszechna praktyka związana z przepisami podatkowymi), to jej główna kwatera również mieści się we Francji, a konkretnie w Bordeaux. Wcześniej siedziba znajdowała się w Paryżu i Londynie.

Betclic informacje

Już na koniec ubiegłej dekady Betclic stał się głównym rozgrywającym rynku bukmacherskiego we Francji, mając w garści niespełna 40% udziałów w nim. Firma rok w rok notowała wyraźny, regularny i dynamiczny rozwój. Dziś jest aktywna na innych rynkach europejskich, m.in. w Portugalii oraz właśnie w Polsce.

Młodsi stażem gracze mogą nie pamiętać, że Betclic długo był czołowym graczem na polskim rynku i miał sporą popularność wśród rodzimych użytkowników. Swoistym bonusem Betclic była wieloletnia współpraca tego bukmachera z Mateuszem Borkiem, dziennikarzem sportowym związanym “od zawsze” z Polsatem, bez wątpienia czołowym profesjonalistą w swoim fachu.

Betclic sprawnie funkcjonował w Polsce do 2017 r. Wówczas władze wprowadziły nowelizację ustawy hazardowej, w ramach której maksymalnie miała zostać ograniczona “szara strefa”, czyli zagraniczni bukmacherzy nie płacący w kraju podatku od gier hazardowych. Zmiana przepisów wywróciła rynek do góry nogami, a palmę pierwszeństwa od obcych podmiotów przejęli lokalni gracze, na czele z STS-em i Fortuną.

Ograniczenie wpływów zagranicznych bukmacherów skłoniło szefostwo Betclica do oficjalnej rezygnacji z działania na polskim rynku. W przeciwieństwie do niektórych znanych podmiotów, Francuzi nie zdecydowali się na jakiekolwiek omijanie nowych reguł, tworzenie alternatywnych, nielegalnych stron czy bezprawne wabienie polskich graczy do gry. Rozpoczęli za to starania o wymaganą licencję na przyjmowanie i oferowanie zakładów wzajemnych, wydawaną przez Ministerstwo Finansów.

Co jakiś czas pojawiały się informacje o starych-nowych bukmacherach, które “lada chwila” miały powrócić na rynek, tym razem w stuprocentowo legalnej “szacie”. Brakowało jednak konkretów. Dopiero po kilkunastu miesiącach poinformowano, że zanosi się na powrót Betclica do Polski. 

Władzom Betclica udało się dopiąć formalności. Zezwolenie od ministerstwa bukmacher otrzymał we wrześniu 2018 r. Jak wygląda to od kwestii prawnej? Spółka BEM Operations Limited, właściciel Betclica, działa w Polsce poprzez specjalnego przedstawiciela, czyli spółkę Gaming in Poland.

Po uzyskaniu licencji, Betclic rozpoczął pracę nad utworzeniem dedykowanego polskim użytkownikom specjalnego serwisu on-line z zakładami bukmacherskimi. Od momentu otrzymania pozwolenia dnia dokładnie 26 września 2018 r., do momentu startu serwisu on-line, nie minął nawet rok. Oficjalna premiera nowej, legalnej odsłony bukmachera Betclic miała miejsce 1 lipca 2019 r. Od tego czasu strona ciągle się rozwija, a gracze mogą liczyć na szeroką ofertę zakładów i różne bonusy Betclic powitalne i inne.

Co ciekawe, wejście na polski rynek było równoznaczne z inwestycją w rodzimy sport. Betclic został głównym sponsorem mistrza Polski w piłce nożnej - Piasta Gliwice. Firma wspiera także inny czołowy polski klub piłkarski - Lechię Gdańsk, czyli zdobywcę pucharu krajowego z 2019 r.  

Kiedyś zaś, przed nowelizacją ustawy z 2017 r., ten legalny bukmacher miał podpisany kontrakt sponsorski z Lechem Poznań. Z zagranicznych zespołów na liście drużyn finansowo wspieranych w przeszłości przez Betclic znajdziemy znane kluby europejskie, takie jak Juventus Turyn, Olympique Marsylia oraz Olympique Lyon.

Jeśli chodzi o inne sporty, to Betclic oficjalnie wspiera polską siatkówkę, a konkretnie reprezentację “Biało-Czerwonych” Vitala Heynena, która przyniosła nam tyle radości w minionych latach. Niewykluczone, że liczba partnerów w najbliższym czasie wzrośnie. Kiedyś zaś, przed nowelizacją ustawy z 2017 r., ten legalny bukmacher miał podpisany kontrakt sponsorski z Lechem Poznań.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Betclic?

W przypadku bukmachera Betclic dostępny kod bonusowy ma treść MECZYKI. Jego użycie podczas rejestracji TUTAJ aktywuje bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Betclic?

Bonusem powitalnym dla nowych graczy jest zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu (cashback), przyznany w formie freebetu. Jego wartość to 200 zł, przy rejestracji z kodem bonusowym.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020