BETCLIC BONUS POWITALNY

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zakład bez ryzyka

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,27 Lis 2023 | 09:06
W Betclic bonus powitalny dostępny jest dla graczy, którzy podczas rejestracją wpiszą kod bonusowy. W tym przypadku zarejestrowani typerzy mogą liczyć na cashback za pierwszy zakład, przyznany w formie freebetu. Z niniejszego artykułu dowiesz się o szczegółach tej promocji powitalnej. Informujemy również o pozostałych bonusach Betclic oraz ofercie bukmachera.

Co zawiera bonus powitalny Betclic?

Betclic bonus powitalny przyznaje w formie zwrotu za pierwszy zakład (cashback) o wartości maksymalnie 200 PLN, jeśli ten okaże się przegrany. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy przy rejestracji w wpiszą kod o treści "MECZYKI".
Betclic bonusWartość bonusu
Zakład bez ryzyka 200 PLN
Rejestracja konta u bukmachera Betclic dostępna jest po kliknięciu przycisk poniżej.
Aby aktywować w Betclic bonus na start należy podczas rejestracji konta wpisać wymagany kod powitalny. Betclic kod bonusowy ma treść MECZYKI.
Betclic bonus

Betclic bonus

Legalny bukmacher Betclic bonus na start ma dla każdego gracza, który zarejestruje się i poprawnie zweryfikuje konto.
 • Betclic bonus powitalny na zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 PLN 
Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak działa w Betclic bonus powitalny i jakie trzeba spełnić warunki obrotu przed wypłatą środków. Dowiesz się też, jak skutecznie zarejestrować konto i poznasz szczegóły innych akcji promocyjnych prowadzonych przez bukmachera Betclic.

Betclic bonus na zwrot za pierwszy zakład 200 PLN (Cashback)

Betclic bonus powitalny w postaci cashbacku przygotował dla nowych graczy. Korzystając z tej promocji, możemy otrzymać zwrot za pierwszy kupon do dokładnie 200 zł. Bonus Betclic zostanie przyznany jeśli nasz pierwszy kupon będzie rozliczony jako przegrany. Zanim bukmacher online przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Minimalna wpłata to 1 zł, maksymalna – 100 000 zł. 
Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu. Gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci nam na konto równowartość stawki w formie freebetu, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu 12%. Jeśli chcemy więc uzyskać w Betclic bonus maksymalny, trzeba zagrać za 227.30 zł. Uwaga: Jakakolwiek wyższa kwota zakładu nie spowoduje, że Betclic bonus powitalny zwiększy.
Zasady powitalnego bonusu Betclic:
 • Pierwszy kupon powinien mieć kurs 1.14 lub wyższy;
 • Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymamy bonus Betclic o wartości postawionej stawki (do 200 zł);
 • Kupony za środki z bonusu powinny mieć kurs 2.14 lub wyższy;
 • Wygrana za freebetu trafi na konto gracza, nie trzeba nią obracać.
Wygrane ze środków bonusowych trafiają na konto, pomniejszone o 12% podatku oraz stawkę samego kuponu. W Betclic bonus nie jest ograniczony czasowo. Środki z freebetu nie biorą udział w bonusie Multi+ oraz nie można ich przeznaczyć na zakłady z kategorii wirtualnych gier karcianych.

Betclic bonusy - stała oferta bonusowa

Betclic bonus powitalny oferuje tylko nowym graczom, jednak stali użytkownicy też znajdą coś dla siebie. Poniżej opisujemy pozostałe bonusy Betclic dostępne u bukmachera bez względu na użycie kodu bonusowego MECZYKI podczas rejestracji.
Przypominamy, że konto u bukmachera można założyć klikając w jeden z banerów z przycisków w tekście. 

Betclic bonus - Multi+

W ramach akcji Multi+, bukmacher oferuje zwiększenie wygranej nawet o 120%, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym trzeba wybrać minimum pięć typów. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20. Bonus Betclic skierowany jest do tych graczy, którzy decydują się na typowanie kuponów wielokrotnych (AKO).
Wysyłając kupon akumulowany (AKO):
 • Z pięcioma zakładami, ewentualna wygrana wzrośnie o 5%.
 • Z sześcioma zakładami - o 7%
 • Z siedmioma zakładami - o 10%
 • Z ośmioma zakładami - o 12%
 • Z dziewięcioma zakładami - o 15%
 • Z dziesięcioma zakładami - o 20%
 • Z jedenastoma zakładami - o 25%
 • Z dwunastoma zakładami - o 30%
 • Z trzynastoma zakładami - o 40%
 • Z czternastoma zakładami - o 50%
 • Z piętnastoma zakładami - o 60% 
 • Z szesnastoma zakładami - o 70%
 • Z siedemnastoma zakładami - o 80%
 • Z osiemnastoma zakładami - o 90%
 • Z dziewiętnastoma zakładami - 100%
 • Z dwudziestoma zakładami - o 110%
 • Powyżej dwudziestu zakładów - o 120%
Oferta dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo. Otrzymanym bonusem od Betclic nie musimy obracać. Takie środki trafią bezpośrednio na konto depozytowe, skąd możemy je wypłacić lub użyć do dalszej gry.

Betclic bonus - Zbierz Drużynę

Betclic bonus przyzna także za zaproszenia do gry innych typerów. W akcji o nazwie Zbierz Drużynę co miesiąc można uzyskać freebety na obstawianie w Betclic. Jak skorzystać z tej formy promocji? Na początek należy się zarejestrować z kodem powitalnym MECZYKI, a także w pełni zweryfikować konto. W następnym kroku trzeba wpłacić pierwszy depozyt o wartości co najmniej 20 zł. Następnie w profilu pod nazwą "Moje konto" będziemy mogli odszukać kolejną zakładkę, tym razem nazwaną "Zbierz drużynę". Po kliknięciu wygenerujemy dedykowany kod, który możemy przesłać kolejnemu, zaproszonemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi do obu graczy - polecającego i zaproszonego.
Ile wynosi bonus Betclic w ramach tej promocji? Każde zaproszenie to freebet o wartości 20 zł - dla gracza i zaproszonego kolegi. Co miesiąc można wysłać 5 zaproszeń - co oznacza, że w każdym miesiącu gracz za polecenia ma szansę uzyskać freebety o wartości 100 zł (5x20 zł). 

Betclic bonus - Super Kursy

Bukmacher przygotował w swojej stałej ofercie również Super Kursy. Ten bonus Betclic, to nic innego jak tzw. Boost, czyli podwyższenie kursów bukmacherskich na niektóre wydarzenia. Co więcej, Betclic bonus oferuje codziennie, zatem można korzystać z niego wielokrotnie typując najbardziej popularne wydarzenia z oferty. 
Jak znaleźć zakłady z oferty Super Kursy? Są one dostępne w zakładce "Zakłady" na podstronie oznaczonej nazwą Super Kursy. Oferta jest na bieżąco aktualizowana. Betclic dodatkowo oznacza wydarzenia objęte promocją specjalnymi ikonami informacyjnymi.

Dodaj Zakład

Postawiłeś już kupon, ale przypomniałeś sobie, że miało na nim znaleźć się kolejne zdarzenie? Nic straconego. W Betclic dostępna jest opcja "Dodaj Zakład". Wybierając na kuponie, który jest już utworzony, dodawanie zakładów można rozbudować swój kupon nawet do 30 zdarzeń. 
Do kuponów dodawać można zdarzenia przedmeczowe i/lub LIVE (zanim się zakończą). Bukmacher nie limituje liczby edytowanych kuponów. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba zdarzeń dodawana do pojedynczego kuponu.

Anuluj Zakład

Bukmacher pozwala anulować zakład przez 2 minuty po jego wysłaniu. Źle wybrałeś typ? Postawiłeś zakład za inną stawkę niż chciałeś? Nic straconego. W ciągu dwóch minut możesz anulować kupon bez żadnych konsekwencji, a stawka zakładu po prostu wróci na Twoje konto.
Uwaga: możesz anulować tylko jeden zakład na mecz i maksymalnie 5 zakładów dziennie! Tylko zakłady postawione przed rozpoczęciem wydarzenia mogą zostać unieważnione.
Betclic bonus

Jak zarejestrować konto w Betclic i otrzymać bonus?

BetClic wprowadził niedawno nową opcję rejestracji. Od końca sierpnia nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji danych, aby rozpocząć grę. Możemy otworzyć konto tymczasowe, a ono pozwoli nam na zawieranie zakładów i pozwoli uzyskać od Betclic bonus powitalny (oraz skorzystać z innych promocji). To jedna z dwóch możliwości rejestracji konta.
Betclic rejestracja z kodem promocyjnym

Szybka rejestracja (konto tymczasowe)

Założenie tymczasowego konta wymaga podania kilku informacji w trzech prostych krokach. Co musimy wpisać?
 • Dane osobowe i adres e-mail
 • Dane adresowe, numer PESEL oraz numer telefonu
 • Wymyślony login i ustalone hasło 
 • Posiadany kod bonusowy (treść MECZYKI), który umożliwi nam otrzymać bonus Betclic na start
Konto tymczasowe, które możemy otworzyć na maksymalnie 90 dni, pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Łączna kwota zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Mając tymczasowy status konta, nie wypłacimy żadnych środków na rachunek bankowy, ale możemy grać i korzystać z  bonusów powitalnych Betclic. Funkcja wypłaty będzie dostępna po pełnej rejestracji, czyli utworzeniu konta stałego.

Pełna rejestracja (konto stałe)

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o niezbędne dane. Co musimy zrobić, by w pełni zarejestrować konto gracza?
 • Wpisać numer rachunku bankowego, na który będzie wypłacać pieniądze
 • Załączyć fotokopie obu stron wybranego dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego). 
Pełna weryfikacja da nam dostęp do wszystkich funkcji w serwisie bukmachera Betclic. 

Nadchodzące:

Betclic oferta zakładów

Jakie zakłady typować można u bukmachera Betclic? Gracze mogą wybrać typy z kilku kategorii. Największą część oferty stanowią zakłady bukmacherskie na wydarzenia sportowe. Ponadto wybrane zdarzenia gracze typować mogą również na żywo (LIVE). Betclic ma również jako jedyny bukmacher zakłady na gale sportów walki federacji Fame MMA. Pełna oferta bukmachera zawiera:
 • Zakłady (pre-match) na ponad kilkanaście dyscyplin sportu w tym Fame MMA, e-sport i zakłady specjalne m.in. na rozrywkę i politykę
 • Zakłady na żywo (LIVE)
 • Gry karciane
Oferta bukmachera aktualizowana jest na bieżąco, dzięki czemu typerzy mogą znaleźć typy na najpopularniejsze zdarzenia. Pełna oferta dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. 
Sprawdź również: Betclic opinie

Betclic - wpłaty i wypłaty

Wpłacanie środków finansowych na konto użytkownika to podstawa gry u każdego bukmachera, można rzec - fundament, na którym opieramy nasze obstawianie. Nie inaczej jest w Betclicu. Zasilenie konta to łatwa sprawa. Z wpłatą pieniędzy powinien poradzić sobie każdy, nawet najbardziej początkujący gracz. Gracz, który zarejestrował konto.
Betclic metody płatności

Wpłaty Betclic

Uwaga; nie trzeba przechodzić całego procesu rejestracyjnego, a co za tym idzie, aktywować stałego statusu konta - do wpłaty wystarczy nam tymczasowy. Zasilenie depozytu przelewem z rachunku bankowego otwiera furtkę do bezpiecznego, legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich. Wprawdzie niekiedy możemy natrafić na darmowe zakłady, czyli freebety, które wyślemy bez wkładu własnego, ale to generalnie jednorazowy “strzał”, taki bonus od bukmachera. Gra nie jest możliwa bez wpłaty swoich środków.  
Gdy w Polsce obstawianie w internecie dopiero raczkowało, głównie można było zasilić konto tradycyjnym przelewem z rachunku. Dziś technologia daje graczom dużo więcej możliwości, a odpowiednie działanie systemu płatności stanowi jeden z ważnych elementów przy wyborze legalnego bukmachera, któremu decydujemy powierzyć się nasze środki i obdarzyć zaufaniem.
Betclic umożliwia użytkownikom szeroki wybór metod płatności. Pieniądze przelejemy błyskawicznie i bez kłopotów. Wpłatę zrealizujemy na kilka sposobów, a tylko od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Ze strony bukmachera nie ponosimy żadnych dodatkowych przy zasilaniu konta. Nie ma ukrytych prowizji ani “haczyków”, które naraziłyby nas na koszty. Tyle ile wpłacamy, tyle mamy, po drodze nic nie znika. A jak skorzystamy z bonusu Betclic w postaci cashbacku, to nawet przy pierwszym przegranym zakładzie nic nam z konta nie ubędzie.
1. Internetowy system płatności Przelewy24 (+ BLIK)
Pierwsza, najpopularniejsza I najszybsza metoda to wpłata za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24. To jeden z wielu dostawców takich usług w Polsce - bezpieczny i legalny. Poprzez serwis on-line Przelewy24 logujemy się do własnego banku i dokonujemy szybkiej wpłaty. Pieniądze znajdą się na naszym koncie błyskawicznie po akceptacji naszej transakcji zarówno ze strony banku, jak i bukmachera. W ramach tej natychmiastowej metody płatności obsługiwane są 23 podmioty bankowe:
 • mBank
 • PKO Bank Polski
 • Santander Bank
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • Credit Agricole
 • Bank Citi Handlowy
 • Get In Bank
 • BNP Paribas
 • T-Mobile Płatności
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • Idea Bank
 • Bank Pocztowy 24
 • Banki Spółdzielcze
 • Volkswagen Bank
 • Noble Bank
 • Nest Bank
 • Plus Bank
 • PBS Bank
 • Toyota Bank
 • Millennium Bank
Takiej wpłaty dokonamy kilkoma kliknięciami. Po wyborze tej metody, wpisujemy wybraną kwotę, klikamy “Wpłać” i zostajemy przeniesieni do kolejnego okienka, w którym wskazujemy nasz bank. Formalności stricte bankowe zajmują chwilę. 
Bukmacher Betclic przygotował też pewnego rodzaju bonus przy płatności, bo tak można określić udostępnienie opcji wpłaty za pomocą systemu BLIK. Tutaj działamy jeszcze szybciej i łatwiej, więc zrozumiałym jest, że ta nowoczesna metoda płatności zanotowała nieprawdopodobny wzrost popularności w ostatnim czasie. Zasilając depozyt BLIKiem musimy podać tylko sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Następnie bukmacher potwierdza wpłatę, a środki w mgnieniu oka lądują na naszym koncie. 
Za wykorzystaniem internetowego systemu płatności Przelewy24 przemawiają także właściwie nieodczuwalne widełki minimalnej i maksymalnej wpłaty - odpowiednio 1 zł i 100 000 zł. Nie znamy nikogo, kto chciałby wpłacić poniżej złotówki. A przy większej wpłacie należy mieć świadomość, że bukmacher bacznie nam się przyjrzy i będzie dokładnie śledził wszystkie zawarte za większą sumę zakłady.
2. Karta kredytowa lub debetowa - Visa i Mastercard
Kolejna metoda płatności to klasyczna transakcja internetowa za pomocą karty bankowej. Z tej możliwości mogą skorzystać posiadacze kart Visa i Mastercard. Jeśli ktoś dokonywał kiedykolwiek jakiegoś zakupu on-line, czy to w sklepach internetowych, czy na popularnych portalach aukcyjnych, zapewne spotkał się z taką opcją przekazania środków finansowych.
Na czym polega zwykła wpłata z użyciem karty bankowej? Przede wszystkim, musimy mieć ją pod ręką, chyba że mamy fenomenalną pamięć do cyfr. Potrzebne będą nam bowiem dane umieszczone na karcie.  
 • Po pierwsze, trzeba podać imię i nazwisko właściciela karty.
 • Po drugie, należy wpisać szesnastocyfrowy numer karty widoczny na niej w czterech blokach po cztery cyfry. Jeśli się pomylimy, transakcja zostanie odrzucona.
 • Po trzecie, kluczowa jest data ważności karty w formacie miesiąc/rok, na przykład 08/2021, czyli sierpień w 2021 r.
 • Po czwarte, na odwrocie karty znajdziemy trzycyfrowy, unikatowy kod weryfikacyjny CCV/CVV 
Jeżeli wszystkie przekazane przez nas dane okażą się zgodne z prawdą, bukmacher zaakceptuje tę transakcję i umożliwi wpłatę środków, która - tak jak w przypadku internetowego systemu płatności - odbywa się błyskawicznie.
Co ważne, opcja z kartą bankową uwzględnia zasilenie konta od 30 zł, czyli nie wpłacimy niższej kwoty od podanej. Minimalny limit wynosi więc dokładnie 30 zł, maksymalny zaś nie ulega zmianie: to nadal 100 000 zł.
3. Zwykły przelew z rachunku
Wspominaliśmy wyżej, że gdy zakłady bukmacherskie on-line dopiero wchodziły na polski rynek, to tradycyjna forma przelewu cieszyła się większym zainteresowaniem. Obecnie bukmacherzy, w tym Betclic, dalej udostępniają tę możliwość, ale nie da się ukryć, że korzysta z niej coraz mniej osób. To taki bonus, ukłon w stronę graczy, którzy wolą klasykę.
Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o czas realizacji transakcji. Wpłata internetowym systemem płatności czy też kartą bankową zajmuje dosłownie chwilę. Przelew z rachunku nie trwa dłużej niż kilka minut, ale ważne jest to, że pieniądze są księgowane zwykle od 24 do 72 godzin, a w szczególnych przypadkach czas oczekiwania może wynieść 5 dni!
Przelew z rachunku oznacza też konieczność kopiowania danych podanych przez bukmachera. Po wyborze tej metody płatności w podstronie wpłat Betclica, naszym oczom ukażą się informacje o banku, do którego musimy skierować przelew, jeśli chcemy, by wybrana kwota znalazła się w depozycie.  
Po wskazaniu kraju, w którym mamy założone konto bankowe, wyświetlą się odpowiednie dane. Dla emigracyjnej Polonii oraz graczy zagranicznych, do wyboru poza Polską są: Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Francja i Czechy.
Informacje, które wykorzystamy w trakcie przelewu rachunkowego to dane odbiorcy, czyli w tym wypadku bukmachera Betclic. To numer konta bankowego, nazwa banku, właściciel konta oraz unikatowy numer referencyjny transakcji, tworzony jednorazowo dla konkretnego przelewu i dla konkretnej osoby.
Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. W razie problemów, np. sytuacji, gdy zbyt długo czekamy na środki, należy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy zostały w ogóle pobrane z konta bankowego. Jeśli zostały pobrane, a dalej nie ma ich w depozycie, to trzeba skontaktować się z bukmacherem pod adresem mailowym kontakt@betclic.pl. W wiadomości musimy podać kwotę, dane banku oraz datę transakcji.
4. Portfel internetowy Skrill
Ostatnia udostępniana w Betclicu opcja wpłaty to transakcja za pomocą portfela internetowego Skrill, metody płatności dynamicznie nabierającej popularności, ale dla wielu wciąż nieznanej lub z różnych przyczyn niepewnej. To błąd. Portfele internetowe, czyli e-wallety lub e-portfele to dosłownie wirtualna alternatywa dla realnego portfela. Dostępna na całym świecie, legalna i oczywiście bezpieczna.
Zakładając konto w e-portfelu takim jak Skrill, wszystkie metody płatności mamy w jednym miejscu. Skrill umożliwia ich obsługę dla stron internetowych, serwisów aukcji on-line i innych podobnych, w tym właśnie legalnych bukmacherów. Coraz więcej polskich firm proponuje użytkownikom możliwość wpłaty poprzez internetowe portfele, a na czele tej listy widnieje najpopularniejszy z nich - właśnie Skrill. Transakcja odbywa się błyskawicznie, o ile wszystkie dane są zgodne, a przelew on-line zaakceptuje zarówno jedna, jak i druga strona, czyli e-wallet oraz bukmacher.  
Aby wpłacać lub wypłacać środki przez Skrill, należy przy wpłacie na stronie Betclic zaznaczyć odpowiednią opcję i wpisać adres e-mail. Uwaga! Chodzi o adres mailowy konta założonego w serwisie Skrill. Nie musi być tożsamy z kontem gracza u tego bukmachera. 
Minimalna kwota wpłaty za pomocą Skrilla to 15 zł, a maksymalna - 45 000 zł. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Wypłaty Betclic

Zasilenie konta to jedno, w końcu wpłacamy własne pieniądze, ale każdy gracz zakładów bukmacherskich musi przyznać, że to wypłata środków na rachunek bankowy jest znacznie ciekawszym etapem w obstawianiu.
Jak pisaliśmy, Betclic należy do bukmacherów, u których można założyć i konto tymczasowe, i od razu stałe. Z tego powodu warto przypomnieć, że wypłaty mogą dokonać tylko i wyłącznie osoby posiadające w pełni zweryfikowane konto o aktywnym stałym statusie. Bonusy od Betclic i akcje promocyjne dostępne są wcześniej.
Pamiętajmy, że weryfikacji dokonamy wysyłając bukmacherowi zdjęcia lub skany obu stron wybranego dowodu tożsamości, a także wpisując aktywny numer rachunku bankowego.
Betclic oferuje dwie opcje wypłaty środków do banku. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.
1. Wypłata tradycyjnym przelewem
Tak jak możemy zasilić konto zwykłym przelewem, tak też i mamy możliwość wypłacenia pieniędzy w ten sam sposób. Decydując się na tę metodę płatności, musimy wprowadzić szczegółowe dane bankowe, a konkretnie numer konta IBAN. 
Wbrew pozorom, to żadna skomplikowana procedura, a IBAN to po prostu nasz pełen numer konta - bez spacji - poprzedzony literami “PL”, o ile oczywiście posiadamy rachunek w polskim banku. Jeżeli wcześniej pozytywnie zweryfikowaliśmy konto, to nawet nie musimy ponownie wpisywać tego numeru. Pojawi się on automatycznie w przeznaczonym do tego polu w okienku wypłaty.  
Dalej trzeba podać kwotę, którą pragniemy wypłacić, a całą operację autoryzujemy hasłem ustalonym w trakcie rejestracji konta gracza. Wypłaty w Betclic zawsze są bezpłatne, nie ponosimy więc żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu. 
Środki finansowe pojawią się na naszym koncie bankowym po zatwierdzeniu całego procesu transakcyjnego. Betclic ma na to maksymalnie dwie doby, zaś sam przelew może iść maksymalnie siedem dni roboczych, choć ta górna granica raczej nie jest naruszana, a pieniądze trafiają do użytkownika w krótszym czasie.
2. Wypłata internetowym systemem płatności Przelewy24
W przypadku wypłaty poprzez internetowy system płatności Przelewy24 procedury w dużej mierze pozostają takie same, jak wyżej.
 • Numer konta IBAN jest automatycznie uzupełniany, nie trzeba tego powtarzać
 • Należy podać kwotę do wypłaty, pamiętając, że nie może być niższa od złotówki.
 • Wypłatę autoryzujemy podając hasło do logowania 
Krok po kroku postępujemy dokładnie tak jak przy wypłacie tradycyjnym przelewem. Diametralna różnica to czas wypłaty. O ile bukmacher także ma czterdzieści osiem godzin na zatwierdzenie transakcji, o tyle bezpośrednio po tym nie musimy czekać maksymalnie siedmiu dni, bo środki od razu zagoszczą na naszym koncie bankowym. Wszystko dzieje się błyskawicznie za pomocą szybkiej płatności w serwisie on-line Przelewy24. Jako, że Betclic zwykle działa jak w szwajcarskim zegarku, to od momentu zlecenia wypłaty internetowym systemem płatności, do momentu wpłaty środków do banku, mija niewiele czasu.
Wypłacając dowolną kwotę nie możemy zapomnieć, że wskazanie do wypłaty sumy całego depozytu spowoduje brak możliwości dalszej gry. Tym sposobem oferowany przez Betclic bonus, a właściwie różne bonusy powitalne, będą niedostępne do wykorzystania, podobnie jak cała oferta zakładów bukmacherskich.

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje o bukmacherze

W Betclic bonus powitalny dostępny jest dla graczy, którzy założą nowe konto z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Na start otrzymujemy bonus Betclic na pierwszy zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł. Ewentualny zwrot przyznawany jest w formie freebetów. 
Betclic, choć oficjalną licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów w Polsce uzyskał we wrześniu 2018 r., nie jest nową twarzą na rynku. Ten legalny bukmacher działa w Europie od 2005 r. Firmę założył francuski przedsiębiorca Nicolas Beraud. Pomimo tego, że spółka jest zarejestrowana na Malcie (to dość powszechna praktyka związana z przepisami podatkowymi), to jej główna kwatera również mieści się we Francji, a konkretnie w Bordeaux. Wcześniej siedziba znajdowała się w Paryżu i Londynie.
Betclic informacje
Już na koniec ubiegłej dekady Betclic stał się głównym rozgrywającym rynku bukmacherskiego we Francji, mając w garści niespełna 40% udziałów w nim. Firma rok w rok notowała wyraźny, regularny i dynamiczny rozwój. Dziś jest aktywna na innych rynkach europejskich, m.in. w Portugalii oraz właśnie w Polsce.
Młodsi stażem gracze mogą nie pamiętać, że Betclic długo był czołowym graczem na polskim rynku i miał sporą popularność wśród rodzimych użytkowników. Betclic sprawnie funkcjonował w Polsce do 2017 r. Wówczas władze wprowadziły nowelizację ustawy hazardowej, w ramach której maksymalnie miała zostać ograniczona “szara strefa”, czyli zagraniczni bukmacherzy nie płacący w kraju podatku od gier hazardowych. Zmiana przepisów wywróciła rynek do góry nogami, a palmę pierwszeństwa od obcych podmiotów przejęli lokalni gracze, na czele z STS-em i Fortuną.
Ograniczenie wpływów zagranicznych bukmacherów skłoniło szefostwo Betclica do oficjalnej rezygnacji z działania na polskim rynku. W przeciwieństwie do niektórych znanych podmiotów, Francuzi nie zdecydowali się na jakiekolwiek omijanie nowych reguł, tworzenie alternatywnych, nielegalnych stron czy bezprawne wabienie polskich graczy do gry. Rozpoczęli za to starania o wymaganą licencję na przyjmowanie i oferowanie zakładów wzajemnych, wydawaną przez Ministerstwo Finansów.
Co jakiś czas pojawiały się informacje o starych-nowych bukmacherach, które “lada chwila” miały powrócić na rynek, tym razem w stuprocentowo legalnej “szacie”. Brakowało jednak konkretów. Dopiero po kilkunastu miesiącach poinformowano, że zanosi się na powrót Betclica do Polski. 
Władzom Betclica udało się dopiąć formalności. Zezwolenie od ministerstwa bukmacher otrzymał we wrześniu 2018 r. Jak wygląda to od kwestii prawnej? Spółka BEM Operations Limited, właściciel Betclica, działa w Polsce poprzez specjalnego przedstawiciela, czyli spółkę Gaming in Poland.
Po uzyskaniu licencji, Betclic rozpoczął pracę nad utworzeniem dedykowanego polskim użytkownikom specjalnego serwisu on-line z zakładami bukmacherskimi. Od momentu otrzymania pozwolenia dnia dokładnie 26 września 2018 r., do momentu startu serwisu on-line, nie minął nawet rok. Oficjalna premiera nowej, legalnej odsłony bukmachera Betclic miała miejsce 1 lipca 2019 r. Od tego czasu strona ciągle się rozwija, a gracze mogą liczyć na szeroką ofertę zakładów i różne bonusy Betclic powitalne i inne.
Bukmacher Betclic sponsoruje federację freakfightową Fame MMA i jako jedyny ma w swojej ofercie zakłady na typowanie rozstrzygnięć podczas gal organizowanych przez federację. Bukmacher Betclic wspiera również Snow Fest. Jest również oficjalnym partnerem federacji UFC.

FAQ

Ile wynosi bonus powitalny Betclic?

Bonus powitalny Betclic wynosi 200 PLN. Tyle można otrzymać w przypadku porażki pierwszego zakładu. Zwrot jest przyznawany w formie freebetu.

Jaki jest bonus powitalny Betclic?

Bonusem powitalnym dla nowych graczy jest zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu (cashback), przyznany w formie freebetu. Jego wartość to 200 zł, przy rejestracji z kodem bonusowym.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020