Betcris bonus powitalny na start

Dodał: Seweryn Krauze,22 paź 2021 | 11:13

W Betcris bonus powitalny przyznawany jest w postaci freebetu do kwoty 100 PLN. Mogą z niego skorzystać wszyscy nowi klienci, którzy założą konto u tego bukmachera. Betcris oferuje też dodatkowe bonusy dla wszystkich graczy. Wszystkie z nich szczegółowo omawiamy w tym artykule. Znajdziesz tutaj też informacje o samym bukmacherze oraz dostępnych u niego metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Betcris bonus powitalny
 2. Betcris - bonusy dla wszystkich graczy
 3. Betcris - wpłaty i wypłaty
 4. Betcris - informacje o bukmacherze

Betcris bonus powitalny

Wszyscy legalni polscy bukmacherzy mają w swojej ofercie bonusy na start. Najpopularniejsze z nich to:

 • freebet - darmowy zakład
 • cashback - zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu

Przygotowany przez Betcris bonus powitalny ma postać freebetu do kwoty 100 PLN. To nic innego, jak darmowy zakład, który można przeznaczyć na przetestowanie oferty bukmachera. W porównaniu do innych bukmacherów oferta na start nie rzuca na kolana, jednak firma na samym początku działalności w Polsce postanowiła nie licytować się na kwoty bonusów z konkurencją.

Dostępny w Betcris bonus powitalny to nie jedyna promocja znajdująca się w ofercie tego bukmachera. Klienci mogą liczyć na szereg propozycji, których z czasem powinno przybywać. W dalszej części tego tekstu szczegółowo omawiamy każdą z nich.

Betcris freebet powitalny do 100 PLN

Tak jak wspomnieliśmy, w Betcris bonus powitalny dostępny jest w formie freebetu do kwoty 100 PLN. Mogą z niego skorzystać wszyscy nowi użytkownicy, którzy poprawnie przejdą przez proces rejestracji. Sama procedura zakładania konta nie jest zbyt skomplikowana i nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty.

Oferowany przez Betcris bonus na start pozwala odebrać freebet wynoszący 50% stawki od pierwszego zakładu. Promocja ta pozwala zagrać drugi kuponu bez konieczności angażowania własnych środków. Otrzymanie darmowego zakładu jest bardzo proste. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne do tego informacje.

Betcris bonus - jak otrzymać freebet powitalny?

Aby móc odebrać bonus powitalny Betcris, oprócz rejestracji należy też dokonać depozytu. Minimalna wpłata do tego bukmachera wynosi 10 PLN, jednak w przypadku chęci skorzystania z oferty na start musi to być 22,40 PLN. Następnie konieczne jest postawienie pierwszego kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

 • zakład SOLO lub AKO
 • minimalny kurs całkowity 1.80
 • minimalna stawka netto 20 PLN

Szczególną uwagę trzeba w tym miejscu poświęcić wymaganej stawce. Bukmacher zastrzega, że musi to być kwota nie mniejsza niż 20 PLN. Jednak jest to stawka netto, czyli już po odjęciu wymaganego 12% podatku od gier. W praktyce oznacza to, że minimalna kwota za jaką trzeba zagrać wynosi 22,40 PLN. W przypadku maksymalnego bonusu stawka nie może być mniejsza niż 227,27 PLN.

Po rozliczeniu kuponu dodatkowe środki zostaną przypisane do konta gracza. Nie ma tutaj znaczenia czy pierwszy zakład będzie wygrany czy przegrany. W Betcris bonus powitalny zostanie przyznany w każdym przypadku.

Betcris bonus powitalny - jak obrócić?

Przekazany przez Betcris bonus w postaci freebetu musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni. Po tym terminie traci swoją ważność i jest anulowany. Należy go przeznaczyć na kupon o minimalnym kursie całkowitym 2.50, składający się z co najmniej trzech zdarzeń, z zastrzeżeniem, że każde z nich będzie miało kurs równy lub większy niż 1.25.

Ewentualna wygrana z takiego kuponu nie podlega już żadnemu obrotowi. Oznacza to, że środki można przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wpłatę na osobisty rachunek bankowy.

Sprawdź kody promocyjne:

Betcris - bonusy dla wszystkich graczy

Pisaliśmy o tym, że dostępne w Betcris bonusy stworzone zostały głównie z myślą o wszystkich klientach, nie tylko tych nowych. Na jakie więc promocje mogą oni liczyć? 

 • Kursowy Boost
 • Betcris+
 • Wtorkowy cashback
 • 25 PLN dla fanów esportu
 • Wirtualny zwrot 50 PLN
 • Freebet na urodziny

Oprócz stałej oferty promocyjnej, pojawiają się też w Betcris bonusy czasowe. Najczęściej dzieje się tak przy okazji ważnych wydarzeń sportowych (np. tenisowy turniej tzw. Wielkiego Szlema) lub przed popularnymi meczami (np. reprezentacji Polski). W tym miejscu chcieliśmy się jednak skupić na propozycjach, z których gracze mogą skorzystać przez dłuższy okres.

Betcris bonus - Kursowy Boost

Promocja “Kursowy Boost” polega na zwiększeniu kursów na niektóre zdarzenia z oferty Betcris. Dzięki temu ewentualna wygrana będzie jeszcze bardziej okazała. Chcąc skorzystać z tej możliwości, trzeba odszukać zakładów z ikonką “boost” lub przejść do specjalnie utworzonej zakładki.

Każdego dnia pojawiają się tam nowe propozycje. Ten oferowany przez Betcris bonus nie ma żadnych wymagań ani ograniczeń. Zdarzenia z sekcji “Kursowy Boost” można w dowolny sposób łączyć z innymi propozycjami.

Betcris bonus - Betcris+

Kolejną promocją przygotowaną przez tego bukmachera jest “Betcris+”. To pewien ukłon w stronę miłośników tzw. “taśm”, czyli kuponów składających się z kilkunastu zdarzeń. W jaki sposób działa ten oferowany przez Betcris bonus?

Zasady gry są bardzo proste. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym ewentualna wygrana zostanie bardziej powiększona. W promocji bierze udział każdy kupon składający się co najmniej z pięciu pozycji z oferty przedmeczowej. Kurs każdego zdarzenia musi być równy lub większy niż 1.25.

Przy 5 zdarzeniach na kuponie ewentualna wygrana zostanie zwiększona o 5%. Każde kolejne powoduje wzrost o dodatkowe 5 punktów procentowych. Maksymalnie można uzyskać 100% dodatkowych środków. Aby tak się stało, na kuponie muszą się znaleźć minimum 24 zdarzenia.

Betcris bonus - Wtorkowy cashback

Kolejny przygotowany przez Betcris bonus umożliwia otrzymanie freebetu do kwoty 100 PLN. Promocja ta jest lekko zmodyfikowanym cashbackiem. Bukmacher każdego tygodnia podlicza nasz bilans gry według następującego wzoru:

 • suma postawionych stawek - suma wygranych - suma otrzymanych bonusów

Pod uwagę brane są tylko stawki tych kuponów, których minimalny kurs wynosił 1.85. Okres rozliczeniowy trwa od wtorku (godz. 00:00) do poniedziałku (godz. 23:59). Jeśli na jego koniec okaże się, że nasz bilans jest dodatni, wówczas Betcris przyzna nam freebet. Jego wysokość ustala się na podstawie poniższych przedziałów:

 • bilans od 200 do 499 PLN = bonus 10 PLN
 • bilans od 500 do 999 PLN = bonus 25 PLN
 • bilans od 1000 do 1999 PLN = bonus 50 PLN
 • bilans powyżej 2000 PLN = 100 PLN

Przyznany przez Betcris bonus w postaci freebetu musi być wykorzystany w ciągu trzech dni. W tym czasie należy postawić kupon AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.50, składającym się z co najmniej trzech zdarzeń (każde z nich powinno mieć kurs równy lub większy niż 1.25). Freebet można wykorzystać tylko i wyłącznie na zakłady sportowe znajdujące się w ofercie przedmeczowej lub live.

Betcris bonus - 25 PLN na fanów e-sportu

Miłośnicy e-sportu znajdą w Betcris bonus dla siebie. Aby go otrzymać należy w ciągu tygodnia zagrać za łączną sumę stawek netto 100 PLN minimum 5 kuponów z kursem równym lub większym niż 1.85, zawierających zdarzenia z sekcji e-sportu, takie jak: Counter Strike:Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Valorant, Starcraft, Starcraft 2, Call of Duty, Rainbow Six. Kings of Glory, Overwatch, World of Warcraft, FIFA, NBA 2k, E-Football, E-Basketball.

Po spełnieniu tych warunków na koncie gracza pojawi się freebet w wysokości 25 PLN. Za przyznane w ten sposób środki należy zagrać kupon składający się z trzech zdarzeń w sekcji e-sportu (każde z nich powinno mieć minimalny kurs 1.25), o łącznym kursie całkowitym większym niż 2.49. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 3 dni od momentu jego przyznania przez Betcris.

Betcris bonus - Wirtualny zwrot 50 PLN

W Betcris bonus dla siebie znajdą też fani sportów wirtualnych. To freebet o wartości 50 PLN. Aby go otrzymać, należy w ciągu tygodnia wypracować obrót na sportach wirtualnych wynoszący 250 PLN. Liczone do niego są tylko kupony z minimalnym kursem 1.85.

Przyznany przez Betcris freebet musi zostać wykorzystany w ciągu trzech dni. Należy go przeznaczyć na kupon z kursem całkowitym wynoszącym co najmniej 1.85, zawierającym zdarzenia z oferty sportów wirtualnych.

Betcris bonus - Freebet na urodziny

Każdy aktywny gracz, który na co dzień korzysta z dostępnej oferty, otrzyma od Betcris bonus urodzinowy. Przyznawany jest on w postaci freebetu o wartości 20 PLN. Aby go otrzymać należy w przeciągu trzech miesięcy przed urodzinami zagrać za co najmniej 50 PLN.

Dodatkowe środki trzeba wykorzystać w ciągu trzech dni. W tym celu należy postawić kupon o kursie całkowitym równym lub większym niż 2.50, składającym się z co najmniej trzech zdarzeń, z minimalnym kursem wynoszącym 1.25 dla każdego z nich.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betcris - wpłaty i wypłaty

W porównaniu do innych bukmacherów Betcris nie oferuje zbyt wielu metod płatności. Do wyboru są jednak szybkie przelewy, dzięki czemu można liczyć na błyskawiczne zaksięgowanie wpłacanych lub wypłacanych środków. Wszystkie z nich są całkowicie darmowe.

W przypadku wpłat można skorzystać z:

 • Przelewy24
 • BLIK

Minimalna kwota depozytu wynosi 10 PLN, a maksymalna 10000 PLN. Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Wypłaty zgromadzonych środków można dokonywać tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy. Są one zatwierdzane każdego dnia w godzinach od 09:00 do 17:00. Ich księgowanie na koncie zależy od tego, z usług jakiego banku korzystamy. Kwota minimalnej wypłaty wynosi 20 PLN, a jednorazowo nie wypłacimy więcej niż 100 000 PLN.

Betcris - informacje o bukmacherze

Betcris to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie uzyskał w 2019 roku. Sama firma istnieje już od 2006 roku i wywodzi się z Ameryki Łacińskiej.

To właśnie tam posiada swoje punkty stacjonarne. Dominująca część działalności skupia się jednak na zakładach online. W Polsce siedziba firmy mieści się w Gdyni  przy ulicy Podolskiej 21. 

Betcris oferuje swoim klientom zakłady sportowe, zakłady live, zakłady na e-sport i zakłady na sporty wirtualne. Gracze mogą wybierać spośród ponad 50 różnych dyscyplin sportowych. Znajdują się wśród nich zarówno te najpopularniejsze, jak i sporty niszowe.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504) - zezwolenie z dnia 19 grudnia 2019 r. nr PS4.6831.1.2019; Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki

Bonusy u bukmacherów