Betcris kod promocyjny

Dodał: Seweryn Krauze,22 paź 2021 | 11:13

Betcris oferuje klientom bonus powitalny w postaci freebetu o wartości 100 PLN. W tym artykule szczegółowo opisujemy, jak można go otrzymać oraz czy jest do tego potrzebny kod promocyjny Betcris. Znajdziesz tutaj też informacje o pozostałych promocjach przygotowanych przez tego bukmachera oraz dostępnych metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Betcris kod promocyjny - bonus powitalny
 2. Kod promocyjny Betcris - promocje dla wszystkich graczy
 3. Betcris kod promocyjny - metody płatności
 4. Kod promocyjny Betcris - informacje o bukmacherze

Betcris kod promocyjny - bonus powitalny

Betcris od samego początku działalności oferuje bonus powitalny o wartości 100 PLN. Jest on dostępny dla wszystkich osób, które dokonają rejestracji na stronie internetowej bukmachera. W chwili obecnej nie ma potrzeby wpisywania kodu promocyjnego Betcris. Jeśli się to tylko zmieni, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Założenie konta u tego bukmachera wygląda dość standardowo. Proces składa się z trzech etapów, w których po kolei trzeba podać takie informacje, jak:

 • e-mail
 • login
 • hasło
 • numer telefonu komórkowego
 • imię i nazwisko
 • obywatelstwo
 • PESEL
 • pochodzenie środków pieniężnych

W dalszej części tego tekstu wskazujemy, gdzie znajduje się miejsce, żeby wpisać Betcris kod promocyjny. Będzie to przydatna informacja na wypadek, gdyby ten bukmacher wprowadził taki wymóg.

W Betcris bonus powitalny ma postać freebetu do kwoty 100 PLN. Inaczej mówiąc, bukmacher daje nam możliwość przetestowania oferty bez konieczności angażowania własnych środków. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Czy konieczne jest dokonywanie obrotu środkami bonusowymi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Kod promocyjny Betcris - freebet do kwoty 100 PLN

Bonus powitalny w Betcris ma postać freebetu w wysokości 50% stawki netto za pierwszy postawiony zakład, maksymalnie do wysokości 100 PLN. W tym miejscu należy wyjaśnić co kryje się pod pojęciem “stawki netto”. Otóż jest to kwota po odjęciu obowiązkowego 12% podatku od gier.

Chcąc więc otrzymać najwyższy możliwy bonus powitalny w Betcris należy zagrać nie za 200 PLN, a za 227,27 PLN. Wynika to prostego faktu: 

 • stawka brutto 227,27 PLN - 12% podatek od gier (27,27 PLN) = stawka netto 200 PLN

Jeśli zagramy za mniejszą kwotę, wówczas przyznany bonus na start będzie odpowiednio niższy. W przypadku puszczenia kuponu za 100 PLN, wyniesie on 44 PLN:

 • stawka brutto 100 PLN - 12% podatek od gier (12 PLN) = stawka netto 88 PLN * 50% = bonus w wysokości 44 PLN

Przy przyznawaniu bonusu powitalnego istotne jest też to, aby puszczony przez nas kupon spełniał określone w regulaminie wymagania.

Betcris kod promocyjny - jak otrzymać bonus na start?

Bonus na start otrzymają wszyscy nowo zarejestrowani klienci, którzy dokonają depozytu w minimalnej wysokości 22,70 PLN (20 zł netto) i co najmniej za taką samą kwotę zagrają swój pierwszy zakład. Aktualnie w Betcris kod promocyjny nie jest wymagany. Bukmacher ma jednak pewne wytyczne co do samego kuponu - jego minimalny kurs musi wynieść 1.80.

Może się na nim znaleźć dowolna liczba zdarzeń. Akceptowane są zarówno zakłady singlowe, jak i AKO. Istotna jest tutaj jednak wysokość stawki. Z racji tego, że minimalny bonus powitalny wynosi 10 PLN, to kwota, za którą chcemy zagrać, nie może być niższa niż 22,70 PLN. Z kolei jeśli stawka będzie wyższa niż 227,27 PLN, wówczas na nasze saldo bonusowe trafi tak i tak maksymalnie 100 PLN.

W przypadku bonusu powitalnego nie ma znaczenia czy nasz pierwszy kupon będzie wygrany czy też przegrany. Freebet zostanie przyznany każdemu, kto spełni powyższe wymagania. Co należy zrobić, gdy dodatkowe środki już do nas trafią? Trzeba nimi dokonać obrotu.

Kod promocyjny Betcris - warunki obrotu bonusem powitalnym

Co prawda kod promocyjny Betcris nie jest potrzebny, jednak obrót bonusowymi środkami już tak. Warunki nie są jednak zbyt skomplikowane i przedstawiają się następująco:

 • jednokrotny obrót
 • minimalny kurs całkowity 2.50
 • co najmniej trzy zdarzenia na kuponie
 • minimalny kurs każdego zdarzenia 1.25

Przyznany freebet wystarczy więc wykorzystać na zagranie drugiego zakładu. Jeśli kupon okaże się trafiony, wówczas ewentualną wygraną nie trzeba już dokonywać kolejnego obrotu. Dodatkowe środki można wykorzystać na kolejne kupony lub wypłacić je na osobiste konto bankowe.

Betcris kod promocyjny - gdzie wpisać?

Wspominaliśmy, że aktualnie w Betcris kod promocyjny nie jest wymagany, jednak w przyszłości sytuacja ta może ulec zmianie. Dlatego też bukmacher w formularzu rejestracyjnym udostępnił pole, gdzie będzie można go wpisać. W którym miejscu się znajduje?

Można je znaleźć w pierwszej części formularzu rejestracyjnego. Zakładając konto w tej chwili, nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego Betcris. Można to pole zostawić puste i przejść do kolejnego kroku rejestracji. Gdy sytuacja ta ulegnie zmianie, to od razu przekażemy taką informację.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kod promocyjny Betcris - promocje dla wszystkich graczy

Bukmacher przygotował szereg dodatkowych promocji, z których mogą skorzystać wszyscy gracze. W żaden sposób nie są one powiązane z Betcris kodem promocyjnym ani rejestracją. Na jakie bonusy można liczyć?

Aktualnie do wyboru są następujące możliwości:

 • wtorkowy cashback do kwoty 100 PLN
 • freebet do 100 PLN za grę sportów amerykańskich
 • freebet 50 PLN na sporty wirtualne
 • freebet 25 PLN na e-sport
 • freebet 20 PLN na urodziny
 • Betcris+
 • kursowy BOOST

Są to elementy stałej oferty promocyjnej. Dodatkowo w Betcris pojawiają się również bonusy z okazji różnych wydarzeń sportowych. Warto więc od czasu do czasu zaglądać do zakładki “Promocje”.

Betcris kod promocyjny - wtorkowy cashback do kwoty 100 PLN

Pierwszą promocją, z której można skorzystać bez konieczności posiadania kodu promocyjnego Betcris, jest wtorkowy cashback do kwoty 100 PLN. Bonus ma postać freebetu i przyznaje się go tym graczom, których tygodniowy bilans gry wyszedł na minus. Do wyliczeń służy następujący wzór:

suma wszystkich stawek - suma wszystkich wygranych - suma przyznanych bonusów
Ważne jest to, że Betcris bierze pod uwagę tylko kupony z kursem równym lub wyższym niż 1.85, zagrane między wtorkiem od godziny 00:00, a poniedziałek do godziny 23:59. Wysokość ewentualnego freebetu ustala się na podstawie poniższych przedziałów:

 • wynik powyżej 2000 PLN = freebet 100 PLN
 • wynik między 1000 PLN a 1999 PLN = freebet 50 PLN
 • wynik między 500 PLN a 999 PLN = freebet 25 PLN
 • wynik między 200 PLN a 499 PLN = freebet 10 PLN

Przykład 1: w danym okresie rozliczeniowym gramy łącznie za 1000 PLN i udaje nam się wygrać 1500 PLN, a dodatkowo skorzystaliśmy z bonusów w wysokości 145 PLN. Nasz wynik wynosi więc 1000 PLN - 1500 PLN - 145 PLN = -645 PLN. W tym wypadku bonus nam nie przysługuje, bo nasz bilans gry jest na plusie.

Przykład 2: w danym okresie rozliczeniowym gramy łącznie za 1000 PLN i udaje nam się wygrać 500 PLN, a dodatkowo skorzystaliśmy z bonusów w wysokości 100 PLN. Nasz wynik wynosi więc 1000 PLN - 500 PLN - 100 PLN = 400 PLN. W tym wypadku zostanie nam przyznany bonus w wysokości 10 PLN.

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić jeden raz, grając kupon z minimalnym kursem całkowitym 2.50, składającym się z co najmniej trzech zdarzeń, po kursie równym lub większym niż 1.25 dla każdego z nich. Na wykonanie obrotu mamy 3 dni.

Kod promocyjny Betcris - freebet do 100 PLN za grę sportów amerykańskich

Kolejny freebet można otrzymać za systematyczną grę sportów amerykańskich, takich jak:

 • NBA
 • NHL
 • MLS
 • MLB
 • NFL
 • WNBA

Promocja “American Dream” polega na zwrocie całego podatku, który musieliśmy zapłacić przy grze wyżej wymienionych zdarzeń. Liczone są jednak tylko kupony spełniające następujące wymagania:

 • minimalny kurs całkowity 2.50
 • 3 lub więcej zdarzeń na kuponie
 • minimalny kurs każdego zdarzenia 1.25
 • jedno ze zdarzeń na kuponie musi pochodzić z oferty sportów amerykańskich
 • minimalna stawka netto wynosi 10 PLN (należy zagrać za co najmniej 11,36 PLN)

W ramach tej promocji minimalny freebet wynosi 1 PLN, a maksymalny 100 PLN. Każdego dnia można otrzymać jeden bonus. Na jego wykorzystanie mamy 3 dni. Za dodatkowe środki należy zagrać kupon spełniające takie same wymagania, jak wymienione powyżej.

Betcris kod promocyjny - freebet 50 PLN na sporty wirtualne

Kolejny freebet w Betcris można otrzymać za grę sportów wirtualnych. Wystarczy w ciągu tygodnia wykonać na tego typu zdarzeniach obrót w wysokości 250 PLN. Zaliczane są do niego kupony z kursem równym lub większym niż 1.85.

Jeśli spełnimy te wymagania, otrzymamy bonus w wysokości 50 PLN. Należy go przeznaczyć na kupon składający się ze zdarzeń z oferty sportów wirtualnych z minimalnym kursem 1.85. Do skorzystania z tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Betcris.

Kod promocyjny Betcris - freebet 25 PLN na e-sport

Kolejny freebet przysługuje za grę zdarzeń z oferty e-sport. Tutaj też nie ma znaczenia, że podczas zakładania konta nie wpisaliśmy Betcris kodu promocyjnego. Konieczne za to jest, by w ciągu tygodnia zagrać minimum pięć kuponów z minimalnym kursem 1.85, za łączną stawkę 100 PLN.

Po spełnieniu powyższych wytycznych na naszym saldzie bonusowym pojawi się dodatkowe 25 PLN. Można je wykorzystać na kupon z kursem całkowitym większym niż 2.49, składający się z co najmniej trzech zdarzeń z sekcji e-sportu, z zastrzeżeniem, że każde z nich będzie miało minimalny kurs 1.25.

Betcris kod promocyjny - freebet 20 PLN na urodziny

Wszyscy gracze mogą liczyć też na otrzymanie freebetu urodzinowego w wysokości 20 PLN. Wystarczy, że w ciągu trzech miesięcy poprzedzających to święto, zagrają za minimum 50 PLN. Na wykorzystanie dodatkowych środków standardowo mamy trzy dni, a kupon musi spełniać takie same wymagania, jak w przypadku innych promocji. Bonus urodzinowy w żaden sposób nie jest powiązany z kodem promocyjnym Betcris.

Kod promocyjny Betcris - zwiększ swoją wygraną z Betcris+

Promocja Betcris+ polega na zwiększeniu ewentualnej wygranej, jeśli na kuponie pojawi się co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej, z minimalnym kursem wynoszącym 1.25. Bukmacher w takim przypadku dorzuci od siebie dodatkowe 5%. Dodanie kolejnego spowoduje wzrost o kolejne pięć punktów procentowych. Maksymalnie można podwoić swoją wygraną - stanie się tak w sytuacji, gdy na kuponie znajdą się co najmniej 24 zdarzenia. Aby skorzystać z tej promocji nie musimy posiadać kodu promocyjnego Betcris.

Betcris kod promocyjny - kursowy Boost

Kursowy Boost to specjalna zakładka, w której znajdziemy powiększone kursy na wybrane zdarzenia z oferty przedmeczowej. Codziennie pojawiają się tam nowe propozycję, dlatego warto tam regularnie zaglądać. Promocja ta dostępna jest dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy posiadają kod promocyjny Betcris czy też nie.

Sprawdź kody promocyjne:

Betcris kod promocyjny - metody płatności

Chcąc rozpocząć grę u tego bukmachera, nie potrzebujemy kodu promocyjnego Betcris, jednak niezbędne jest dokonanie wpłaty własnych pieniędzy. Można to zrobić za pomocą Przelewy24 lub BLIK-a. Opcje te gwarantują, że zdeponowane środki  szybko znajdą się na naszym koncie gracza. Korzystając z nich nie płacimy też żadnej prowizji. Minimalnie można wpłacić 10 PLN, a maksymalnie 10 000 PLN.

Wypłaty realizowane są tylko i wyłącznie na konto. Jeśli mamy je założone w najpopularniejszych bankach, wówczas przelew dotrze do nas błyskawicznie. Najmniej można wypłacić 20 PLN, a najwięcej 100 000 PLN.

Kod promocyjny Betcris - informacje o bukmacherze

Betcris to bukmacher, który od samego początku działalności w Polsce nie wymaga od klientów kodu promocyjnego. Licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych ma od 2019 roku. Firma na terenie naszego kraju nie posiada punktów stacjonarnych - zakłady można obstawiać tylko i wyłącznie w internecie.

Oferta Betcris jest stale rozbudowywana. W głównej mierze opiera się na zakładach sportowych. Dodatkowo można skorzystać z zakładów na żywo, sekcji e-sportu oraz sportów wirtualnych.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504) - zezwolenie z dnia 19 grudnia 2019 r. nr PS4.6831.1.2019; Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki

Bonusy u bukmacherów