BETFAN bez podatku + bonus 3000 PLN od depozytu + 100 PLN Cashback

BETFAN bez podatku + bonus 3000 PLN od depozytu + 100 PLN Cashback
BETFAN / Meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota28 lip 2020 | 12:48
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Betfan to jeden z nowych legalnych polskich bukmacherów na naszym rynku. Firma uzyskała licencję na działalność od Ministerstwa Finansów w październiku 2018 r., a już zaledwie pół roku później wystartował serwis on-line, czym Betfan chętnie się chwali. Twarzą tego bukmachera został słynny “Pudzian” - Mariusz Pudzianowski. Na obstawiający czekają różne promocje, z których można wyróżnić dostępną w Betfan grę bez podatku.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Betfan - legalny bonus dla wszystkich
  2. Bonus bez podatku - jak działa?
  3. Oferta bonusowa Betfan
  4. Betfan - rejestracja
  5. Bonusy u pozostałych bukmacherów

Betfan bez podatku - LEGALNY bonus dla wszystkich użytkowników

Nie bez powodu użytkowników najbardziej interesuje gra bez podatku - Betfan uczynił z tej oferty swoją flagową akcję promocyjną. Tych wątpiących w naprawdę realny bezpodatkowy bonus możemy bez obaw uspokoić - to całkowicie prawdziwa i przede wszystkim legalna opcja. Granie bez podatku w Betfan jest licencjonowane i uczciwe, nie łamiemy żadnych przepisów prawnych.

Niektórzy pewnie spytają: jak to możliwe, przecież w Polsce granicę takiej gry bez podatku (Betfan to tylko przykład) wyznacza powszechnie znane prawo. Tak, to prawda. Na terenie całej Rzeczpospolitej obowiązuje podatek 12% od gier hazardowych, inaczej zwany podatkiem “od obrotu”. Został wprowadzony w ramach słynnej ustawy hazardowej. Do momentu jej nowelizacji, do której doszło w lipcu 2017 r., gra bez podatku była możliwa u wielu zagranicznych bukmacherów oferujących swoje usługi polskim użytkownikom.

Poprawione przepisy całkowicie jednak zabroniły takiej działalności różnym znanym firmom. Dziś niektóre podmioty nadal starają się nielegalnie kusić graczy i niestety w pewnych przypadkach im to wychodzi. Przypominamy: to surowo zabronione! Za złamanie prawa można otrzymać bardzo wysokie kary finansowe, sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Na nowelizacji skorzystali rodzimi legalni bukmacherzy, którzy całkowicie zgodnie z zasadami oferują i przyjmują zakłady wzajemne w Polsce. Przy tym proponują różne bonusy i promocje. Gra bez podatku w Betfan to właśnie jedna z możliwych ofert skierowanych dla wszystkich użytkowników. Oczywiście tych prawidłowo zarejestrowanych w serwisie on-line. Warunek to przede wszystkim ukończone osiemnaście lat oraz ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Więcej szczegółów dotyczących procesu rejestracji podamy w dalszej fazie tekstu, skupmy się tymczasem na graniu w bukmacherze Betfan bez podatku.

Betfan bez podatku - jak to działa?

Betfan - bonus gra bez podatku

W jaki sposób jesteśmy zwalniani ze wspomnianej opłaty i możemy korzystać z gry bez podatku? Betfan po prostu bierze sprawy w swoje ręce i sam uiszcza obowiązkowy podatek Skarbowi Państwa. My się w tym ogóle nie musimy przejmować, bo bukmacher wszystko robi za nas. Co ważne: to całkowicie darmowy bonus!

Spójrzmy na to od strony praktycznej. Przy wysyłaniu tradycyjnego kuponu w legalnych polskich zakładach bukmacherskich nasz kurs całkowity jest mnożony przez współczynnik x0,88, a nie 1,00 bez podatku. Brakujące 0,12 to właśnie wspomniane wyżej obowiązkowe 12% płacone na poczet państwa. Taka sytuacja występuje niezależnie od ilości zdarzeń na kuponie, jego formy (singiel, dubel, trebel i inne zakłady wielokrotne) oraz kursów poszczególnych typów. 

Różnica przy opcji Betfan bez podatku polega na tym, że nasz mnożnik jest “nietykalny”. Pozostaje na poziomie 1 (1,00) i nie zmniejsza naszej potencjalnej wygranej. Zobaczmy jak to wygląda na wybranym, prostym przykładzie.

Zakład wielokrotny z pięcioma zdarzeniami, kurs całkowity 4.76. Stawka 100 zł.

Zachodzi działanie: kurs całkowity x stawka x współczynnik

  1. Współczynnik 0,88 -> 4.76 x 100 zł x 0,88 = 476 zł x 0,88 = 418,88 zł
  2. Współczynnik 1,00 -> 4.76 x 100 zł x 1,00 = 476 zł x 1 = 476 zł

Jak więc widać, w tym konkretnym przypadku na grze bez podatku w Betfan zyskamy blisko 60 zł. Ta kwota oczywiście może się różnić w zależności od kursu i stawki, ale to dla każdego gracza zakładów bukmacherskich powinno być jasne.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

W celu skorzystania z promocji “Gra bez podatku Betfan” musimy spełnić warunki wymagane przez bukmachera. Legalne polskie firmy różnie podchodzą do tematu zasad działania rozmaitych ofert, niekiedy proponując dość skomplikowane i/lub trudniejsze do spełnienia reguły. Tutaj nie ma takich problemów. Wymogi są proste i wyłożone jak “kawa na ławę”. Czarno na białym, bez podstępów, podejrzanych zapisów czy ukrytych haczyków.

Mianowicie: do promocji bez podatku kwalifikują się tylko i wyłącznie zakłady wielokrotne, czyli - mówiąc jaśniej - kupony z umieszczonymi na nich przynajmniej dwoma zdarzeniami. Pojedyncze typy nie wchodzą w grę. Oprócz tego bukmacher wyznaczył również minimalny kurs każdego zdarzenia oraz minimalny kurs całkowity.

  • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.25 lub więcej - NIE MOŻE być niższy.
  • Minimalny kurs całkowity, czyli łączny, musi wynosić co najmniej 2.00 lub więcej. Również NIE MOŻE być niższy.

Jeśli nie spełnimy powyższych wymogów, nie będziemy mogli wziąć udziału w akcji promocyjnej i zagrać w Betfan bez podatku

Co ważne, z tej oferty możemy korzystać bez ograniczeń, a więc nie ma limitów wysłanych kuponów w ramach bezpodatkowego bonusu. Wszystko zależy od nas. Poza tym, w przeciwieństwie do wielu innych bonusów, tutaj nie obowiązują żadne warunki obrotu! W Betfan bez podatku równa się więc grze… bez ryzyka!

Trzeba także pamiętać, że właściwie Betfan to jedyny legalny polski bukmacher, który całkowicie zwalnia nas z podatku. U konkurencji zwykle taka opcja jest dostępna czasowo i we wyjątkowych okolicznościach, przy okazji np. ważnych imprez lub wydarzeń sportowych. Betfan bez podatku wyróżnia się tym samym na coraz większym rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

Betfan bez podatku to nie wszystko - inne bonusy u tego bukmachera

Pozostawiając już temat gry u bukmachera Betfan bez podatku, przyjrzyjmy się innym dostępnym dla użytkowników promocjom.

Zakład bez ryzyka na start do 100 zł (Cashback)

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka

Duże zainteresowanie graczy budzi zakład bez ryzyka do 100 zł, czyli popularny cashback. Cashback to inaczej zwrot stawki. Polega na tym, że w określonych przez bukmachera przypadkach zainwestowane przez nas środki wracają na nasze konto gracza. W tym wypadku na konto bonusowe, choć niekiedy możemy natrafić również na bezpośredni zwrot na konto depozytowe, skąd je wykorzystaliśmy.

Bukmacher zwraca 100% środków, ale maksymalna kwota zwrotu to wspomniane 100 zł. Czyli inwestując 80 zł, tyle samo otrzymamy z powrotem. Inwestując jednak 180 zł, na nasze konto wróci nie więcej, nie mniej, niż właśnie 100 zł. To odgórnie ustalony przez Betfana limit.

Cashback przysługuje tylko i wyłącznie na pierwszy zawarty zakład, w związku z czym jest to promocja przeznaczona dla nowych użytkowników, którzy podczas rejestracji nie zapomną o wpisaniu niezbędnego kodu promocyjnego.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Zakład bez ryzyka nie jest jednocześnie freebetem. Oznacza to, że przed wysłaniem kuponu należy zasilić konto przelewem z konta bankowego i za własne środki użyć opcji cashback.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, to niezależnie od ilości “niecelnych strzałów”, Betfan zwróci nam zainwestowaną kwotę na saldo bonusowe. Pieniądze trafią do zwykłego depozytu (stamtąd możemy je wypłacić do banku) dopiero po spełnieniu warunków obrotu.

Jakie to warunki? Bonusem musimy obrócić pięć razy, czyli w przypadku wykorzystania maksymalnego cashbacku, zagrać za 500 zł. Wymagany kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.45, a na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia.

“Pakiet Pudziana” - bonus od depozytu 3000 zł

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty

“Pakiet Pudziana” czyli Mariusza Pudzianowskiego, oficjalnej “twarzy” bukmachera Betfan. Efektem tej współpracy jest bonus powitalny na start dla nowych użytkowników. Ten pakiet gwarantuje wszystkim świeżo zarejestrowanym graczom bonusy od… trzech pierwszych depozytów!

To nie błąd. Faktycznie, większość bukmacherów zwykle nagradza nas tylko za pierwszą wpłatę na konto lub oferuje inne promocje z podatkiem czy bez podatku - Betfan zaś trzykrotnie wspiera nas przy przelewie środków z banku. Za każdym razem jest to 10% wpłacanej sumy, z zastrzeżeniem, że minimalnie musimy zasilić depozyt kwotą 20 zł. Maksymalnie może czekać na nas 100 zł przy jednej wpłacie. 

Uwaga: za równowartość depozytu należy zawrzeć zakłady z łącznym kursem wynoszącym minimum 2.00.

Kluczem do zrozumienia działania tej oferty jest uświadomienie sobie, że bukmacher Betfan 10-krotnie pomnaża nasz wypracowany bonusowy kapitał w momencie transferu środków bonusowych na konto depozytowe. 

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Jak obrócić wspomnianymi środkami bonusowymi przed ich wypłatą do salda głównego? Pięciokrotnie z uwzględnieniem minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia, który wynosi 1.45. W grę wchodzą tylko zakłady zawierające przynajmniej dwa typy - popularne “single” nie są akceptowane.

Jeśli spełnimy określone wymogi, nic nie stanie na przeszkodzie, by bonus - oczywiście pomnożony przez bukmachera - zamienił się w realne pieniądze, które można następnie wypłacić na własny rachunek bankowy.

Podsumujmy. Flagowa, stała promocja to granie u bukmachera Betfan bez podatku. Oprócz tego na użytkowników czeka oferta powitalna składająca się z zakładu bez ryzyka do 100 zł oraz “Pakietu Pudziana”. Warto też słowem wspomnieć o innych dostępnych opcjach, m.in. Cashoucie (możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z tymi na żywo oraz zamykanie zakładu przed czasem), a także Radarze 365 (codziennie wyszukiwane nowe promocje kursowe).

Betfan bez podatku - granie dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Betfan - rejestracja konta

Jeżeli interesują nas różne akcje promocyjne, m.in. właśnie organizowana przez Betfan gra bez podatku, to - choć może wydaje się to oczywiste - musimy… założyć konto! Ten bukmacher oferuje przystępny i nieskomplikowany proces rejestracyjny. 

Gracze mają dwie możliwości: założyć konto tymczasowe poprzez szybką rejestrację lub od razu utworzyć konto stałe, dokonując pełnej rejestracji.

Szybka rejestracja Konta Tymczasowego

Błyskawiczne zarejestrowanie konta jest podzielone właściwie na trzy kroki.

Po wejściu w odpowiednią zakładkę na stronie internetowej bukmachera musimy podać kilka niezbędnych informacji. “Na pierwszy ogień” będzie to aktualny adres e-mail, hasło do konta gracza oraz numer telefonu. 

W dalszej kolejności należy wpisać swoje najbardziej podstawowe dane osobowe, czyli imię oraz nazwisko, a także numer PESEL. Fałszywe dane błyskawicznie zostaną zweryfikowane, więc nie warto ryzykować. 

W tym etapie podajemy również kod promocyjny, jeśli rzecz jasna jesteśmy jego posiadaczami. Zaznaczamy też, czy chcemy skorzystać z pakietu powitalnego. Na koniec musimy tylko kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie nam na podanego wcześniej maila. I gotowe, możemy grać!

Konto tymczasowe nakłada na graczy ograniczenia w postaci limitu zakładów do 5000 zł (to maksymalna łączna liczba stawek wysłanych kuponów) oraz braku możliwości wypłaty jakichkolwiek pieniędzy na konto bankowe. Te opcje będą dla nas dostępne dopiero po aktywacji konta stałego.

Bukmacher Betfan

Kod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Pełna rejestracja Konta Stałego

Dokonanie pełnej rejestracji może niektórym niesłusznie wydawać się dość trudne. Nieprawda - nic prostszego. O ile oczywiście jesteśmy gotowi na weryfikację własnych danych osobowych.

Po pierwsze, bukmacher wymaga od nas wyboru dokumentu tożsamości, który posłuży do wspomnianej weryfikacji. Musimy wpisać dane dowodu osobistego lub paszportu oraz załączyć zdjęcia lub skany jego obu stron.

Po drugie, przy pełnej rejestracji nie obejdzie się bez podania numeru rachunku bankowego. To żaden haczyk! Numer posłuży nam do wypłaty pieniędzy z konta gracza. Jeżeli chcemy więc otrzymać środki uzyskane w ramach gry u bukmachera, to musimy podać realny, aktywny i działający, nasz rachunek bankowy.

O pozytywnej weryfikacji danych, a co za tym idzie, kompletnej aktywacji konta, bukmacher poinformuje nas mailowo. Możemy cieszyć się swobodną grą i zawierać zakłady wedle naszego uznania. Przed każdym w pełni zarejestrowanym graczem otworem stoją promocje oferowane przez bukmachera Betfan - gra bez podatku i pozostałe oferty.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy