Betway bonus powitalny na start

Dodał: Jerzy Ochota,25 Paź 2022 | 10:43

Do wejścia na polski rynek zakładów bukmacherskich szykuje się firma Betway. Na start bukmacher powinien przygotować bonus powitalny dla nowych użytkowników. Co będzie wchodziło w jego skład? Jaki bonus Betway będzie miał dla wszystkich graczy? Na te pytania odpowiadamy w tekście. Dowiecie się z niego także nieco więcej o samym bukmacherze. Zapraszamy do lektury.

Tylko u nas: Stawiasz 2 PLN na to, że Hiszpania wygra z Marokiem w 1/8 finału MŚ, a jeśli tak się stanie, to wygrywasz 300 PLN w Superbet CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ

Betway bonus - jaki kod bonusowy?

Obecnie nie jest dostępny kod bonusowy Betway. Gracze mogą jednak aktywować bonusy powitalne z kodem, u innych legalnych bukmacherów. Poniżej prezentujemy ofertę powitalną z kodem u czołowych bukmacherów.

[kody_promo]

Aktywacja opisanych wyżej bonusów możliwa jest, gdy gracz założy konto za pomocą linków dostępnych w tabeli. 

Betway bonus

Pytanie o bonus powitalny Betway na razie pozostaje bez konkretnych odpowiedzi. Patrząc jednak na to, co w swojej ofercie promocyjnej na start mają inni bukmacherzy, można postarać się nakreślić możliwe bonusy Betway. 

Najpopularniejsze bonusy dostępne powszechnie u bukmacherów to darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) czy bonus od wpłaty na konto depozytowe. Z dużym prawdopodobieństwem można zatem przewidzieć, że któryś z nich - a być może nawet wszystkie - będą częścią bonusu powitalnego u nowego bukmachera działającego w Polsce. To jednak nadal tylko przypuszczenia i trudno stwierdzić co Betway ostatecznie zaoferuje nowym użytkownikom. 

Poniżej opisujemy najpopularniejsze typy bonusów powitalnych, które może graczom zaoferować Betway na start. Wyjaśniamy zasady ich działania i sprawdzamy czy bukmacher umieści je w swojej ofercie.

Betway bonus - freebet

Darmowy zakład, czyli tzw. freebet jest jednym z najpopularniejszych bonusów oferowanych przez bukmacherów. Oznacza on przyznanie środków za rejestrację, które na grę można otrzymać od bukmachera bez wpłaty depozytu. Betway bonus powitalny może zawierać taką formę bonusu. 

W tym momencie nie jest przesądzone, jaki dokładnie będzie bonus na start Betway, stąd obecność w nim darmowego zakładu jest tylko przypuszczeniem. Jeśli jednak bukmacher zdecyduje się zaproponować taki bonus, to można już przewidzieć, jaka mniej więcej będzie jego wysokość. Zazwyczaj darmowy zakład w pakiecie bonusów na start ma wartość ok. 20-30 zł. I podobnej kwoty można będzie oczekiwać w powitalnym bonusie Betway.

Bonus, jeśli pojawi się w pakiecie na start, będzie mógł podlegać obrotowi. Zasady obrotu bonusem poznamy wraz z samym bonusem powitalnym Betway.

Betway bonus na start - zakład bez ryzyka

Drugim popularnym bonusem, którzy oferują na start bukmacherzy, jest tzw. cashback. Innymi słowy - to zabezpieczenie kuponu w razie przegranej. Jeśli nasze typowanie okaże się błędne, wówczas bukmacher zwraca określoną stawkę na konto gracza. Zazwyczaj zakład bez ryzyka oferowany jest w przypadku pierwszego kuponu typowanego z konta, ale od tej reguły zdarzają się wyjątki.

Jest prawdopodobne, że Betway bonus powitalny będzie zawierał ten typ bonusu. Przeglądając oferty różnych bukmacherów taki rodzaj promocji jest w ścisłej czołówce najczęściej dostępnych bonusów, a więc można się go spodziewać również u nowego na polskim rynku bukmachera. Czy na pewno cashback będzie częścią oferty powitalnej? Nie wiemy tego w tym momencie. Gdy Betway ogłosi bonus na start poinformujemy o tym.

Podobnie jak przy okazji freebetu, tak i cashback może być objęty zasadami obrotu bonusem. Nie wszyscy bukmacherzy wymagają tego, aby obracać środkami z zakładu bez ryzyka - jednak to dość powszechna praktyka i nie powinna ona dziwić. W tym momencie brak jest informacji jaką drogą pójdzie w tej kwestii Betway. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na komunikat bukmachera w sprawie regulaminu oferty bonusowej.

Sprawdź kody promocyjne:

Betway bonus powitalny od depozytu

To trzeci z najbardziej popularnych typów bonusu powitalnego. Betway może umieścić bonus od wpłaty w swojej ofercie skierowanej do nowych użytkowników. Na jakiej zasadzie działa bonus od depozytu? Jest to pomnożenie wpłaty gracza na jego konta. Najczęściej bukmacherzy decydują się na podwojenie stawki, ale zdarzają się też inne mnożniki do określonej w regulaminie sumy.

Jest możliwe, że na taki typ promocji zdecyduje się wchodząc na rynek Betway. Bonus od depozytu może dotyczyć zarówno pierwszej jak i drugiej wpłaty na konto depozytowe. Po prześledzeniu promocji innych legalnych bukmacherów w Polsce trudno jest jednoznacznie przewidzieć jaka może być wartość takiego bonusu. Promocje tego typu są mocno zróżnicowane. 

Jeśli Betway na start zaoferuje kilka bonusów, wówczas wartość tego konkretnego może być nieco niższa. W przypadku postawienia bonusu od depozytu jako główny element bonusu na start, Betway może zaproponować wyższą kwotę.

Betway bonus - zasady obrotu

Bonusy bukmacherskie często podlegają obrotowi. To, jak dokładnie należy obrócić środkami z danego bonusu, określone jest w regulaminie. W tym momencie nie jest znany regulamin zasad obrotu bonusem Betway. Bonus na start, a także pozostałe bonusy również nie zostały do tej pory ujawnione przez bukmachera, który planuje w niedługim czasie rozpocząć działalność. Jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym.

Obrót bonusem jest częstym wymogiem ze strony bukmacherów. Betway raczej nie powinien w tej kwestii odstawać od konkurencji i najprawdopodobniej również będzie takiego obrotu wymagał dla przynajmniej części oferowanych dla użytkowników bonusów. Czy dla wszystkich bonusów Betway wymagany będzie obrót? Jakie będą jego zasady? O tym poinformujemy, gdy tylko poznamy zasady ustalone przez bukmachera.

Betway kod bonusowy

Możliwe, że będziemy musieli podczas rejestracji wykorzystać przygotowany dla Betway kod bonusowy, aby móc otrzymać bonus na start. To również częsta praktyka u bukmacherów. Jeśli taki kod będzie dostępny, to również znajdziecie go na naszej stronie. 

Póki co nie wiemy, czy Betway kod bonusowy będzie potrzebny. Możliwe, że wcale nie będzie wymagane jego wpisanie podczas rejestracji na stronie bukmachera. Należy jednak pamiętać, że taka praktyka jest stosowana i podobnie może być w przypadku wejścia na rynek bukmachera Betway. Bonus powitalny z kodem bonusowym może pozwolić na uzyskanie dodatkowych promocji lub na wyższe stawki oferowanych bez niego bonusów. Dlatego jeśli tylko kod bonusowy będzie dostępny, to jego użycie zawsze działa z korzyścią dla rejestrującego się użytkownika.

Betway bonus i rejestracja u bukmachera

Niezależnie od dostępności kodu bonusowego, aby zdobyć przygotowany przez Betway bonus, wymagana będzie rejestracja w serwisie bukmachera. 

Betway kod promocyjny

Proces zakładania konta w serwisie Betway zapewne będzie zbliżony do tego, który już teraz stosowany jest u innych bukmacherów działających legalnie w Polsce. W tym przypadku wymagane będzie podanie najważniejszych informacji, które pozwolą na weryfikację użytkownika przez bukmachera.

Najczęściej rejestracja u bukmacherów przebiega dwustopniowo. Na początku podajemy najważniejsze dane, takie jak:

  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Hasło

W dalszej części procesu rejestracji wymagane są już bardziej szczegółowe informacje. Podać wówczas należy m.in.:

  • Imię i nazwisko
  • PESEL
  • Adres

Podczas zakładania konta u bukmachera Betway bonus na start będzie można aktywować bez żadnego problemu. W tym przypadku może być potrzebny kod bonusowy, który zapewne poznamy gdy bukmacher zaprezentuje ofertę powitalną dla nowych graczy.

Poza wpisaniem danych podczas rejestracji konto użytkownika będzie też trzeba zweryfikować. W tym celu Betway poprosi nas zapewne o skan dokumentu ze zdjęciem. Aby móc dokonywać wpłat i wypłat ważne będzie również podanie numeru konta.

Betway bonus dla stałych graczy

Zarejestrowani użytkownicy także powinni liczyć na propozycje bonusów ze strony Betway. Bonus startowy przyznawany jest tylko raz podczas rejestracji konta, ale stałe promocje są równie istotnym elementem oferty bonusowej u bukmacherów. Stąd można się ich spodziewać również w przypadku Betway.

Podobnie jak wcześniej, tak i w tym przypadku Betway bonus (lub bonusy) dla stałych użytkowników zaprezentuje nieco później. Nadal możemy jedynie przypuszczać, co dokładnie bukmacher będzie oferował swoim stałym użytkownikom. Prawdopodobnie cykliczne bonusy mogą się wiązać z cashbackiem czyli bezpiecznym zakładem, lub freebetem czyli zakładem darmowym. 

Nie jest wykluczone, że Betway bonus przygotuje też dla najbardziej aktywnych graczy. W takim przypadku powinna pojawić się oferta programu lojalnościowego, który pozwoli otrzymać dodatkowe premie lub inne bonusy.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betway bonus i oferta

W tym momencie nie znamy jeszcze pełnej oferty zakładów u bukmachera na polski rynek. dostępna na polskim rynku. Zapewne od niej będzie też uzależniona część bonusów, które Betway udostępni swoim nowym i stałym użytkownikom. Szczegóły w tej sprawie powinny pojawić się, gdy będziemy znali datę rozpoczęcia działalności bukmachera w naszym kraju.

Przyglądając się temu, co Betway oferuje na innych rynkach, można domyślać się, że podobna strategia zostanie zaprezentowana w przypadku propozycji dla polskich graczy. Przede wszystkim bukmacher może postawić na sprawdzone już kategorie i rynki zakładów:

  • zakłady sportowe
  • esport
  • sporty wirtualne
  • gry karciane

W innych krajach Betway poza ofertą główną na zakłady sportowe, stawia także na propozycje wirtualnego kasyna. Na ile będzie możliwość skorzystania z takiej oferty w Polsce? Tego nie możemy obecnie przesądzić, bowiem bukmacher musi dostosować swoją działalność do wymogów prawnych. Z dużym prawdopodobieństwem można jednak oczekiwać, że Betway nie będzie odstawał w ofercie sportowej na najważniejsze rynki. 

Dużą popularnością cieszyć się powinna m.in. piłka nożna, sporty walki czy tenis. W tym aspekcie poza samą ofertą zakładów Betway może zdecydować się na zaproponowanie bonusów cyklicznych.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Betway - informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway powstał w 2006 roku. W Polsce działalność rozpocznie najprawdopodobniej wiosną 2022, mając zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Obecnie Betway dostępny jest na wielu rynkach europejskich m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Belgii, Szwecji czy na Malcie. Ponadto bukmacher legalnie prowadzi działalność w Meksyku czy RPA. 

Betway jest lub był sponsorem wielu klubów i imprez sportowych. Dyscypliny w które angażuje się bukmacher od strony partnerskiej to choćby piłka nożna, tenis czy krykiet. Poza sportem Betway zaangażowany jest również w esport czy programy rozrywkowe na świecie.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020