Betway bonus powitalny na start

Dodał: Jerzy Ochota,09 Maj 2023 | 09:50
Betway bonus powitalny może zaoferować nowym graczom. Bukmacher w kwietniu 2023 roku rozpoczął legalną działalność na polskim rynku, a co za tym idzie poznaliśmy ofertę tego bukmachera. Czy w Betway bonus jest dostępny? Jak wygląda oferta tego bukmachera? O szczegółach piszemy w tym tekście. 

Oferta dla nowych graczy na KSW 83. Każdy, kto postawi 2 PLN na wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, otrzyma bonus 300 PLN w Superbet za trafiony kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI - CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ

Betway bonus powitalny

Betway bonus na start może przyznać nowym graczom już za rejestrację konta. Bukmacher w Polsce pojawił się w na początku kwietnia 2023 roku i stopniowo powinien rozwijać swoją ofertę zakładów, ale także ofertę promocyjną. Bonus powitalny Betway to jeden z elementów, który może przekonać graczy do sprawdzenia jak działa ten bukmacher. Warto wiedzieć, że Betway to międzynarodowa firma, która ma już doświadczenie na wielu rynkach w Europie i nie tylko.
Póki co w Betway bonus powitalny nie jest jeszcze znany, ale to może wkrótce się zmienić. Już teraz można uzyskać z kolei najwyższy bonus powitalny u innego bukmachera, którym jest Superbet. Wpisując podczas zakładania konta kod bonusowy o treści MECZYKI dostępny będzie najwyższy na rynku bonus na start u tego bukmachera o wartości 3755 zł.

Betway bonus

Pytanie o bonus powitalny Betway na razie pozostaje bez konkretnych odpowiedzi. Patrząc jednak na to, co w swojej ofercie promocyjnej na start mają inni legalni bukmacherzy, można postarać się nakreślić możliwe bonusy Betway. 
Najpopularniejsze bonusy dostępne powszechnie u bukmacherów to darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) czy bonus od wpłaty na konto depozytowe. Z dużym prawdopodobieństwem można zatem przewidzieć, że któryś z nich - a być może nawet wszystkie - będą częścią bonusu powitalnego u nowego bukmachera działającego w Polsce od kwietnia 2023 roku. To jednak nadal tylko przypuszczenia i trudno stwierdzić co Betway ostatecznie zaoferuje nowym użytkownikom. 
Poniżej opisujemy najpopularniejsze typy bonusów powitalnych, które może graczom zaoferować Betway na start. Wyjaśniamy zasady ich działania i sprawdzamy czy bukmacher umieści je w swojej ofercie.

Betway bonus na start - zakład bez ryzyka

Popularnym bonusem, którzy oferują na start bukmacherzy, jest tzw. cashback. Innymi słowy - to zabezpieczenie kuponu w razie przegranej. Jeśli nasze typowanie okaże się błędne, wówczas bukmacher zwraca określoną stawkę na konto gracza. Zazwyczaj zakład bez ryzyka oferowany jest w przypadku pierwszego kuponu typowanego z konta, ale od tej reguły zdarzają się wyjątki.
Jest prawdopodobne, że Betway bonus powitalny będzie zawierał ten typ bonusu. Przeglądając oferty różnych bukmacherów taki rodzaj promocji jest w ścisłej czołówce najczęściej dostępnych bonusów, a więc można się go spodziewać również u nowego na polskim rynku bukmachera. Czy na pewno cashback będzie częścią oferty powitalnej? Nie wiemy tego w tym momencie. Gdy Betway ogłosi bonus na start poinformujemy o tym.
Cashback może być objęty zasadami obrotu bonusem. Nie wszyscy bukmacherzy wymagają tego, aby obracać środkami z zakładu bez ryzyka - jednak to dość powszechna praktyka i nie powinna ona dziwić. W tym momencie brak jest informacji jaką drogą pójdzie w tej kwestii Betway. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na komunikat bukmachera w sprawie regulaminu oferty bonusowej.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betway bonus - freebet

Darmowy zakład, czyli tzw. freebet jest jednym z najpopularniejszych bonusów oferowanych przez bukmacherów. Oznacza on przyznanie środków za rejestrację, które na grę można otrzymać od bukmachera bez wpłaty depozytu. Betway bonus powitalny może zawierać taką formę bonusu. 
W tym momencie nie jest przesądzone, jaki dokładnie będzie bonus na start Betway, stąd obecność w nim darmowego zakładu jest tylko przypuszczeniem. Jeśli jednak bukmacher zdecyduje się zaproponować taki bonus, to można już przewidzieć, jaka mniej więcej będzie jego wysokość. Zazwyczaj darmowy zakład w pakiecie bonusów na start ma wartość ok. 20-30 zł. I podobnej kwoty można będzie oczekiwać w powitalnym bonusie Betway.
Bonus, jeśli pojawi się w pakiecie na start, będzie mógł podlegać obrotowi. Zasady obrotu bonusem poznamy wraz z samym bonusem powitalnym Betway.

Betway bonus powitalny od depozytu

To trzeci z najbardziej popularnych typów bonusu powitalnego. Betway może umieścić bonus od wpłaty w swojej ofercie skierowanej do nowych użytkowników. Na jakiej zasadzie działa bonus od depozytu? Jest to pomnożenie wpłaty gracza na jego konta. Najczęściej bukmacherzy decydują się na podwojenie stawki, ale zdarzają się też inne mnożniki do określonej w regulaminie sumy.
Jest możliwe, że na taki typ promocji zdecyduje się wchodząc na rynek Betway. Bonus od depozytu może dotyczyć zarówno pierwszej jak i drugiej wpłaty na konto depozytowe. Po prześledzeniu promocji innych legalnych bukmacherów w Polsce trudno jest jednoznacznie przewidzieć jaka może być wartość takiego bonusu. Promocje tego typu są mocno zróżnicowane. 
Jeśli Betway na start zaoferuje kilka bonusów, wówczas wartość tego konkretnego może być nieco niższa. W przypadku postawienia bonusu od depozytu jako główny element bonusu na start, Betway może zaproponować wyższą kwotę.

Betway bonus - zasady obrotu

Bonusy bukmacherskie często podlegają obrotowi. To, jak dokładnie należy obrócić środkami z danego bonusu, określone jest w regulaminie. W tym momencie nie jest znany regulamin zasad obrotu bonusem Betway. Bonus na start, a także pozostałe bonusy również nie zostały do tej pory ujawnione przez bukmachera, który planuje w niedługim czasie rozpocząć działalność. Jeśli to się zmieni, poinformujemy o tym.
Obrót bonusem jest częstym wymogiem ze strony bukmacherów. Betway raczej nie powinien w tej kwestii odstawać od konkurencji i najprawdopodobniej również będzie takiego obrotu wymagał dla przynajmniej części oferowanych dla użytkowników bonusów. Czy dla wszystkich bonusów Betway wymagany będzie obrót? Jakie będą jego zasady? O tym poinformujemy, gdy tylko poznamy zasady ustalone przez bukmachera.

Betway kod bonusowy

Możliwe, że będziemy musieli podczas rejestracji wykorzystać przygotowany dla Betway kod bonusowy, aby móc otrzymać bonus na start. To również częsta praktyka u bukmacherów. Jeśli taki kod będzie dostępny, to również znajdziecie go na naszej stronie. 
Póki co w Betway kod bonusowy nie jest dostępny. Należy jednak pamiętać, że taka praktyka jest stosowana i w przyszłości taka forma rejestracji, pozwalająca uzyskać wyższe bonusy na start, może się pojawić.

Betway bonus i rejestracja u bukmachera

Niezależnie od dostępności kodu bonusowego, aby zdobyć przygotowany przez Betway bonus, wymagana będzie rejestracja w serwisie bukmachera. 
Betway kod promocyjny
Proces zakładania konta w serwisie Betway zbliżony jest do tego, który już teraz stosowany jest u innych bukmacherów działających legalnie w Polsce. Szczegółowo prezentujemy to poniżej, opisując krok po kroku jak założyć konto u bukmachera.

Rejestracja w Betway - etap 1

Po kliknięciu przycisku "Zarejestruj" na stornie bukmachera otworzymy formularz rejestracyjny. Na początek będziemy musieli wpisać najważniejsze informacje, które pozwolą nam stworzyć swój profil gracza. Bukmacher na start poprosi o wpisanie takich informacji, jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Numer PESEL
 • Obywatelstwo
 • Data urodzenia
 • Waluta (PLN)
Jeśli pojawi się w Betway kod bonusowy, to będziemy go mogli wpisać zapewne w tym miejscu.

Rejestracja w Betway - etap 2

Formularz rejestracyjny w Betway zawiera również miejsce na dane adresowe, które poza danymi osobowymi, należy podać . Dlatego też po wypełnieniu informacji personalnych wpisujemy jeszcze:
 • Adres
 • Miasto
 • Województwo
 • Kod pocztowy
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
Po wypełnieniu formularza należy jeszcze zaznaczyć checkbox, w którym potwierdzamy zgodność danych ze stanem faktycznym. Opcjonalnie możemy zaznaczyć również zgody marketingowe. Może mieć to w przyszłości wpływ na to, czy Betway bonus powitalny będzie przyznany.

Rejestracja w Betway - etap 3

Wypełnienie formularza i jego zaakceptowanie wystarczą, aby zakończyć proces rejestracji konta tymczasowego, umożliwiającego dokonywanie wpłat i typowanie zakładów.
Aby jednak aktywować status konta stałęgo, należy przedstawić dokument tożsamości (skan lub zdjęcie), dzięki któremu bukmacher będzie mógł zweryfikować nasze dane, a także podać numer IBAN i numer dowodu osobistego / paszportu w sekcji „Profil" w zakładce „Moje Konto". Po zatwierdzeniu, umożliwione zostaną wypłaty środków ze swojego konta w Betway. Kod promocyjny nie wpływa na weryfikację konta

Betway bonus dla stałych graczy

Zarejestrowani użytkownicy także powinni liczyć na propozycje bonusów ze strony Betway. Bonus startowy przyznawany jest tylko raz podczas rejestracji konta, ale stałe promocje są równie istotnym elementem oferty bonusowej u bukmacherów. Stąd można się ich spodziewać również w przypadku Betway.
Podobnie jak wcześniej, tak i w tym przypadku Betway bonus (lub bonusy) dla stałych użytkowników zaprezentuje nieco później. Nadal możemy jedynie przypuszczać, co dokładnie bukmacher będzie oferował swoim stałym użytkownikom. Prawdopodobnie cykliczne bonusy mogą się wiązać z cashbackiem czyli bezpiecznym zakładem, lub freebetem czyli zakładem darmowym. 
Nie jest wykluczone, że Betway bonus przygotuje też dla najbardziej aktywnych graczy. W takim przypadku powinna pojawić się oferta programu lojalnościowego, który pozwoli otrzymać dodatkowe premie lub inne bonusy.

Sprawdź kody promocyjne:

Betway oferta zakładów

Oferta zakładów w Betway jest już znana. Bukmacher przygotował solidną ofertę dostępnych zakładów bukmacherskich, które możemy podzielić na kilka kategorii. W zakresie oferowanych rynków bukmacher Betway nie odstaje od swojej konkurencji. Poniżej prezentujemy dostępne kategorie typów u tego bukmachera.

Sport

Najwięcej zakładów dostępnych jest w kategorii "Sport". Betway pozwala obstawiać mecze z kilkudziesięciu dyscyplin sportu, a oferta bukmachera powinna być stale rozwijana w kolejnych miesiącach. 
Gracze już teraz znajdą typy z najpopularniejszych dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, sporty walki, koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie. Wśród dostępnych do typowania dyscyplin są także sporty niszowe. Rugby, krykiet, snooker, darts i wiele innych. 
Esport
Bukmacher pozwala typować również zmagania esportowe. Betway kod promocyjny, jeśli będzie już dostępny, może zapewnić bonusy na typowanie zdarzeń także w tej kategorii. Rozgrywki w ramach jakich tytułów dostępne są w ofercie typów bukmachera? Przykładowe zmagania esportowe, które można obstawiać dotyczą takich gier, jak:
 • Counter-Strike
 • League of Legends
 • DOTA 2
 • Honor of Kings
Zakłady na esport znaleźć można klikając w dedykowaną zakładkę lub szukając typów w głównej kategorii z zakładami bukmacherskimi.

Wirtualne

Betway przygotował dla typerów sporty wirtualne. Zakłady bukmacherskie z tej kategorii działają na podobnej zasadzie jak w przypadku standardowych, realnych zawodów sportowych, ale są toczone poprzez wyliczenia algorytmu. Dostępne obecnie sporty wirtualne w ofercie Betway, to:
 • Piłka nożna
 • Charty
 • Konie
 • Trotting
 • Kolarstwo
 • Żużel
 • Wyścigi motocyklowe

Na żywo

Zakłady na żywo cieszą się popularnością wśród graczy, o czym dobrze wie Betway, który umieścił je w swojej ofercie. Typy live dostępne są na wybrane rynki, dla poszczególnych dyscyplin sportu i zawodów esportowych. Przykładowo typować na żywo można takie dyscypliny, jak:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Krykiet
 • Badminton
 • Baseball
 • Koszykówka
 • Esport
 • Tenis stołowy
Oferta live jest stale aktualizowana i dotyczy wybranych meczów. Mecze dostępne do obstawiania na żywo oznaczone są odpowiednią ikoną "LIVE".

Nadchodzące:

Betway - informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway powstał w 2006 roku. W Polsce działalność rozpoczął na początku kwietnia 2023, mając zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów wydane już w 2021 roku.
Obecnie Betway legalnie działa na wielu rynkach europejskich m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Belgii, Szwecji czy na Malcie. Ponadto bukmacher legalnie prowadzi działalność w Meksyku czy RPA. 
Betway to firma znana m.in. ze swojego zaangażowania w sponsoring sportu. Bukmacher jest głównym sponsorem West Hamu United, jednego z najbardziej rozpoznawalnych angielskich klubów na świecie. Ponadto w Premier League współpracuje także z zespołem Brighton & Hove Albion, w którym na co dzień występuje m.in. Jakub Moder. Ponadto Betway to oficjalny, główny sponsor Atletico Madryt i sponsor Werderu Brema.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020