Betway kod promocyjny

Dodał: Seweryn Krauze,18 Sty 2023 | 12:34
Wkrótce na polski rynek ma wejść nowy legalny bukmacher - Betway. Kod promocyjny nie jest jeszcze znany, ale zapewne przy okazji debiutu Betway przygotuje ofertę powitalną skierowaną do nowych użytkowników. Nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia działalności przez Betway, jednak można przypuszczać jakie bonusy nowy bukmacher przygotuje dla klientów. Czy Betway kod promocyjny będzie dostępny od początku funkcjonowania bukmachera? Są na to duże szanse, podobnie jak na ofertę powitalną na start.

Betway kod promocyjny 

W tym momencie w Betway kod promocyjny nie jest dostępny. Jednak bonusy powitalny z użyciem kodu można aktywować u niektórych, polskich bukmacherów. W tabeli poniżej prezentujemy ofertę bonusową na start u czołowych bukmacherów.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

ETOTO kod bonusowy
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

Aby aktywować bonusy, należy zarejestrować się za pomocą linków z tabeli. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. 

Betway kod promocyjny - jakie bonusy od bukmachera?

Dopóki nie będzie znana data rozpoczęcia działalności przez Betway, kod promocyjny tego bukmachera nie jest znany. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku możliwych bonusów. Zapewne jednak bukmacher postawi na sprawdzone już schematy. Możemy zatem spodziewać się, że dostępny będzie darmowy zakład - freebet, zakład bez ryzyka - cashback czy bonus od depozytu. 
Wielu bukmacherów, którzy już oferują zakłady bukmacherskie w Polsce, rotuje bonusami dla nowych graczy i podobnie może zrobić Betway. Kod promocyjny powinien jednak pozwolić na uzyskanie przynajmniej części ze wspomnianych wyżej kategorii bonusów na powitanie.
Jeśli tylko Betway kod promocyjny będzie dostępny, poinformujemy o tym. Teraz jednak warto przyjrzeć się samemu bukmacherowi, który w Polsce nie jest jeszcze tak popularny jak za granicą. Trzeba bowiem wiedzieć, że Betway legalnie działa już na wielu rynkach. Oferuje zakłady bukmacherskie m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w Hiszpanii, Belgii, Portugalii, a także w Meksyku czy RPA. 
Śledząc, jak wygląda proces rejestracji u bukmachera za granicą, można kolejny raz stwierdzić, że Betway kod promocyjny wkrótce się pojawi. Użytkownicy zakładający konto w innych krajach, gdzie bukmacher działa legalnie, mogą z takich kodów skorzystać. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że wyjście do polskiego gracza także będzie wsparte kodem promocyjnym. Betway, działając w ten sposób, kontynuowałby styl pracy prowadzony już w innych krajach, a także poszedłby tropem innych bukmacherów w Polsce.
Poza bonusami na start Betway może przygotować także bonusową ofertę długofalową. To również nie jest nowość, tak działają niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Kod promocyjny Betway to zatem jedna strona medalu, drugą będzie utrzymanie u siebie świeżo zarejestrowanych użytkowników. W tym pomogą właśnie stałe lub cykliczne promocje dla graczy, a także rozbudowana oferta zakładów.
W ofercie Betway nie powinno brakować zakładów sportowych na najbardziej popularne rynki. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że bukmacher udostępni też opcję zawierania zakładów bukmacherskich na choćby piłkę nożną, sporty walki czy tenisa. Betway stawia także na esport, który jest coraz bardziej popularny również w Polsce. Użytkownicy bukmachera Betway w wielu krajach mogą korzystać też z rozbudowanego, wirtualnego kasyna. Nie wiemy jednak, czy i na jakich zasadach będzie ono działało w Polsce, bowiem zależy to od uwarunkowań prawnych.

Sprawdź kody promocyjne:

Betway kod promocyjny na freebet

W ofercie powitalnej Betway może się pojawić darmowy zakład bez depozytu, czyli z angielskiego freebet - to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich na start. Polega na tym, że gracz nie musi wpłacać własnych środków, by zawierać zakłady. Zazwyczaj kwota, którą można otrzymać na darmowy zakład, to około 20 zł. 
Oczywiście taki bonus dostępny jest dla zarejestrowanych użytkowników i tutaj Betway kod promocyjny, którego na razie nie znamy, może okazać się wymogiem niezbędnym do zdobycia środków na start. Bonus w postaci darmowego zakładu oferują niektórzy bukmacherzy w Polsce, stąd istnieje szansa na to, że freebet pojawi się w ofercie powitalnej Betway.

Betway kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Innym z popularnych bonusów na start jest cashback, czyli zakład bez ryzyka. Pozwala on otrzymać zwrot na pierwszy zakład zawarty przez użytkownika. Czy Betway kod promocyjny pozwoli go zdobyć? To okaże się, gdy bukmacher ustali jak będzie wyglądał jego bonus powitalny i czy użycie kodu promocyjnego będzie wymagane.
Być może Betway pójdzie tropem niektórych polskich bukmacherów i zdecyduje się na modyfikacje cashbacku, która pozwoli np. otrzymać zwrot za pierwszy PRZEGRANY zakład lub za zakłady zawarte w pierwszym tygodniu. Z pewnością to również mogłoby wpłynąć na większe zainteresowanie usługami Betway w początkowym etapie działalności na rynku.

Betway kod promocyjny na bonus od depozytu

Nie można też wykluczyć, że bonusowy pakiet startowy w Betway obejmie również bonus od depozytu oznacza po prostu przyznanie dodatkowych środków uwarunkowanej od wpłaty na konto. Większość bukmacherów decyduje się na podwojenie środków do pewnej kwoty. Czy podobnie zadziała Betway? Kod promocyjny na rejestrację u bukmachera może zawierać taki bonus. Póki co nie jest to przesądzone. 
W tym momencie bonus od depozytu jest dostępny u większości bukmacherów oferujących zakłady w Polsce. Nowi gracze na rynku raczej nie będą chcieli odstawać od konkurencji i także będą oferować podobną opcję swoim klientom.

Betway kod promocyjny - zasady obrotu bonusem

Bukmacherskie bonusy wiążą się w wielu przypadkach z zasadami obrotu bonusem. To normalna praktyka, która stosowana jest przez bukmacherów. Betway kod promocyjny może zatem dotyczyć promocji na start, ale równie ważne będą warunki, na jakich bonus przejdzie na konto gracza.
Niewątpliwie zasady obrotu bonusem bywają dość wymagające, co wpływa na realne szanse zysków z samego bonusu. Dlatego też będziemy uważnie przyglądać się temu, co Betway szykuje w tym zakresie. Kto wie, być może bukmacher zaskoczy i zdecyduje się na naprawdę niewielkie wymagania względem obrotu. Niewykluczone, że freebet czy cashback pojawią się bez obrotu. Podobna zależność nie powinna wystąpić w przypadku bonusu od depozytu, ale i tutaj prosta forma obrotu bonusem jest w jakimś stopniu możliwa. Czas pokaże, na co zdecyduje się nowy bukmacher. Póki co, wciąż nie znamy przecież daty rozpoczęcia jego działalności ani jej szczegółów.. Betway kod promocyjny, oferta bonusowa i co za tym idzie warunki obrotu też nie są jeszcze znane.

Betway kod promocyjny - gdzie wpisać?

Już teraz możemy przypuszczać, że Betway kod promocyjny będzie funkcjonował na zasadach znanych u innych bukmacherów. Zatem kiedy już poznamy ewentualny kod, to najpewniej zostaniemy zobowiązani do wpisania go w trakcie rejestracji.
Betway kod promocyjny
Zakładanie konta u bukmachera wymaga podania najważniejszych danych. Są to przede wszystkim imię, nazwisko, data urodzenia, adres email czy telefon kontaktowy. Pełna rejestracja konta wymaga również podania numeru PESEL i nr konta bankowego. Również skan dokumentu tożsamości dla potwierdzenia danych jest częścią pełnej rejestracji. Czy Betway będzie wymagał pełnej weryfikacji już na start? Możliwe, że postawi na model konta tymczasowego, do zweryfikowania w określonym czasie, aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności.

Betway - wpłaty i wypłaty

Graczy interesuje jakie bonusy przygotuje bukmacher, a także czy Betway kod promocyjny będzie dostępny od samego początku działalności operatora zakładów bukmacherskich w Polsce. Jednak równie istotne są takie kwestie jak wpłaty i wypłaty. W tym przypadku również przed Betway jest kilka wyzwań.
Przede wszystkim Betway powinien postawić na zróżnicowane opcje wpłat na konto depozytowe. To obecnie norma u wszystkich czołowych bukmacherów. Również w przypadku wypłat należy pomyśleć o dość szerokim wachlarzu dostępnych opcji.

Aplikacja mobilna Betway

Obecnie aplikacje mobilne to standard właściwie każdego legalnego polskiego bukmachera. Czy Betway od razu będzie miał przygotowaną mobilną wersję swojego serwisu? To nie jest pewne, ale w końcu bukmacher działa już na innych rynkach i samą aplikację powinien mieć gotową. 
Być może, jeśli tylko się pojawi, Betway kod promocyjny będzie oferował bonus także za pobranie aplikacji mobilnej na smartfona lub tablet. Taka forma bonusu startowego jest znana również u innych bukmacherów. 
Dziś ważne jest dostosowanie aplikacji mobilnej na najważniejsze systemy operacyjne. Betway powinien przygotować aplikację na Androida i iOS. Ze względu na politykę Google Play trudno jednak liczyć, że oprogramowanie będzie dostępne w znanym dla systemów Android sklepie z aplikacjami. Jednak bukmacher raczej pozwoli na jego ściągnięcie bezpośrednio ze swojej strony internetowej.

Betway - inne bonusy dla graczy

Nie wiemy jeszcze, jakie bonusy dla swoich użytkowników przygotuje Betway. Kod promocyjny na start powinien przynieść kilka standardowych bonusów, jak np. freebet, cashback czy bonus od depozytu. Jednak bukmacher nie powinien zapominać również o tych, którzy będą aktywnymi, stałymi graczami.
Choć na polskim rynku jest jeszcze sporo miejsca dla nowych bukmacherów, to Betway na start być może będzie musiał wymyślić “coś extra”. Być może bukmacher zdecyduje się na propozycje bonusów na zupełnie nowych zasadach? Niestandardowe podejście może być tym, co wyróżni bukmachera.
Najprawdopodobniej jednak Betway weźmie przykład z konkurencji. Należy więc spodziewać się czasowych propozycji, jak np. zakłady bez podatku (czyli z zyskiem bez potrącenia 12% od wygranej), freebety przyznawane za poszczególne kupony czy wzrost kursów przy kuponach wielokrotnych (AKO). 
Jakie możliwe bonusy powinny jeszcze znaleźć się w Betway? U większości bukmacherów, którzy już w Polsce funkcjonują, klienci mogą korzystać z programów lojalnościowych. U wielu z nich dostępne są także promocje na sporty wirtualne czy esport. Takie bonusy również może zaoferować Betway.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betway - sponsoring sportu

Bukmacherzy działający legalnie angażują się w sponsorowanie sportu. Obserwując jak funkcjonuje Betway, nie jest on wyjątkiem w tej kwestii. Logotyp bukmachera można znaleźć na koszulkach m.in. West Hamu United. Betway zawiązało też współpracę z szeregiem piłkarskich drużyn hiszpańskich czy niemieckich, oraz z organizacjami koszykarskiej NBA. Firma jest również sponsorem jednej z najpopularniejszych organizacji esportowych, Ninjas In Pijamas. Nie jest zatem wykluczone, że Betway będzie chciał zostać partnerem któregoś z polskich zespołów.

Betway - informacje o bukmacherze

Marka Betway powstała w 2006 roku. Firma jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich m.in. w Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Niemczech, Szwecji, Meksyku czy na Malcie. Prawdopodobnie wiosną 2022 roku bukmacher będzie rozpoczynał swoją działalność w Polsce.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020