Betx bonus: 1000 PLN | Najwyższa kwota na start

Bonus 1000 PLN

 • 350 PLN zakład bez ryzyka

 • 250 PLN bonus od depozytu

 • 400 PLN freebety

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,03 Mar 2023 | 12:14
Betx bonus powitalny jest dostępny. Pakiet promocyjny skierowany jest do nowych graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Co można otrzymać na start? Jak wygląda rejestracja? Opisujemy to w tekście i prezentujemy ofertę bukmachera.

Bonus Betx

Bonus Betx dla nowych graczy ma wartość 1000 zł. Powitalne promocje to w sumie kilka bonusów na start, a wśród nich znajdziemy m.in. cashback, bonus od depozytu i freebety.
Bonus BetxObrót bonusem
Cashback 70% do 350 PLNObrót 1x, kurs min. 2.50
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet 250 PLNObrót 2x, kurs min. 2.50
Bonus 50% od depozytu 250 PLNObrót 3x, kurs min 2.50
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet 30 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet w aplikacji 20 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Bonus Betx o wartości podanej w tabeli dostępny jest rejestracji TUTAJ i użyciu kodu MECZYKI.
Wszystkie bonusy dostępne są dla nowych graczy i nie wykluczają się, pod warunkiem spełnienia warunków promocji, które opisujemy w dalszej części tekstu.

Betx bonus powitalny - bonusy na start

Każdy powitalny bonus Betx ma nieco inne zasady działania, a część promocji jest ze sobą ściśle powiązania. O tym, jak skorzystać z całego pakietu bonusów na start, a także jak po kolei działa każdy z nich, piszemy poniżej.

Bonus Cashback 70% do 350 PLN

Pierwszy Bonus Betx po rejestracji konta, który mogą wykorzystać gracze, to zakład bez ryzyka. Maksymalny zwrot z tytułu pierwszego zakładu to 350 zł, które zostanie przyznane w formie freebetu.
Cashback bonus BetxWartość
Stawka zakładuOd 10 PLN do 500 PLN (100% 1. wpłaty)
Wysokość bonusuMax. 350 PLN 
Kurs kuponuMin. 2.50
Liczba zdarzeńMin. 2
Zasady pierwszej promocji składają się z kilku punktów, które prezentujemy krok po kroku. Jeśli zarejestrowaliśmy już konto u bukmachera, to trzeba wpłacić pierwszy depozyt w wysokości od 10 zł do 500 zł. Następnie typujemy pierwszy kupon za całą wartość wpłaty. 
Co ważne, minimalny kurs takiego kuponu musi wynieść 2.50, a na nim powinny znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia. W promocji biorą udział zakłady z oferty sportowej (przedmeczowe i/lub na żywo). 
Gdy zakład będzie wygrany, to środki trafiają w pełni na nasze konto i nie musimy robić nic więcej. Natomiast w przypadku błędnego typowania otrzymamy zwrot, do maksymalnie 350 zł. Cashback to 70% stawki zakładu. 
Zwrot zostaje przyznawany w formie freebetu w wysokości 2 zł z mnożnikiem. Jego wysokość uzależniona jest od stawki, za jaką zagraliśmy pierwszy kupon. Przykładowo: jeśli zagraliśmy kupon za 100 zł, to bonus Betx przyznany zostanie w formie 2 zł + mnożnik x35 (łącznie 70% postawionej stawki). Jeśli zagraliśmy za maksymalne 500 zł, to uzyskamy freebet 2 zł + mnożnik x175. 
Mnożnik uruchamiamy samodzielnie na kuponie, który musi mieć kurs co najmniej 2.00. Wygrana z freebetu (pomniejszona o stawkę i wartość kursu z mnożnikiem) nie wymaga obrotu. Warto wiedzieć, że aby skorzystać z kolejnych promocji powitalnych w Betx, na tym etapie nie możemy jeszcze wypłacać środków na rachunek bankowy. 

Bonus Freebet 50 PLN

Bonus Betx, dla graczy którzy wpiszą przy okazji rejestracji kod o treści MECZYKI, to również również freebet o wartości 50 zł. Bukmacher ten bonus przyzna po dokonaniu pierwszej wpłaty i zagraniu kuponu o stawce min. 10 zł. Jeśli kupon zostanie rozliczony, to będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu.
Freebet bonus BetXWartość
Wartość bonusu50 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
ObrótBez obrotu wygraną
Opisany bonus otrzymamy bez względu na to, czy zdecydujemy się skorzystać z całego pakietu powitalnego. Decyduje rozliczenie pierwszego kuponu i to wystarczy, aby otrzymać darmowy zakład. Możemy go aktywować na kuponie zawierającym zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live) i mającym kurs minimalny 2.00. Freebet uruchamiamy samodzielnie na kuponie. 
Co ważne, wygraną z darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Jeśli zatem nasz typ okaże się trafiony, to wygrana pomniejszona o stawkę i wartość podatku trafi od razu na konto depozytowe gracza.

Bonus Freebet do 250 PLN

Jeśli nie wypłaciliśmy środków i skorzystaliśmy z pierwszej promocji, to dostępny będzie drugi bonus Betx dla nowych graczy. W tym przypadku możemy uzyskać freebet do 250 zł po dokonaniu drugiej wpłaty.
Freebet bonus BetxWartość
Wartość bonusu50% wpłaty do max. 250 PLN bonusu
Minimalna wpłata 10 PLN
Obrót 2x depozytemMin. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
Wysokość drugiego depozytu wpływa na to, jaka będzie wartość przyznanego freebetu. Minimalna wartość wpłaty to 10 zł, a maksymalny bonus Betx przyzna za wpłatę 500 zł. Freebet to 50% wartości depozytu, i podobnie jak opisanym wyżej przypadku, jest to bonus z mnożnikiem. Najwyższy bonus wyniesie zatem 2 zł + mnożnik x125. 
Zanim otrzymamy freebet trzeba jednak obrócić depozytem. Dwukrotnie po kursie min. 2.50 na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami z oferty sportowej, przedmeczowej i/lub na żywo.
Sam freebet możemy aktywować samodzielnie na kuponie z kursem co najmniej 2.00. Wygrana z freebetu, pomniejszona o wartość stawki (2 zł x mnożnik) trafi na konto gracza i nie trzeba nią obracać. Jeśli chcemy skorzystać z trzeciej części bonusu powitalnego, to na tym etapie nie możemy dokonać zlecenia wypłaty środków.

Bonus 50% od trzeciej wpłaty 250 PLN

W Betx bonus 50% od depozytu do 250 zł dotyczy trzeciej wpłaty na konto depozytowe. Gracz otrzyma połowę jej wartości, a maksymalny bonus zostanie przyznany przy wpłacie w wysokości 500 zł.
Bonus Betx od depozytu Wartość
Wartość bonusu50% trzeciej wpłaty
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót 3x wartość depozytu, kurs min. 2.50
Minimalna wysokość trzeciej wpłaty, która uprawnia do odbioru bonusu, to 10 zł. Gracz z bonusu może skorzystać, jeśli wcześniej prawidłowo aktywował pierwsze dwa elementy pakietu powitalnego, czyli cashback i freebet. 
Aby ten bonus Betx trafił na konto depozytowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu trzecią wpłatą. Do obrotu zaliczane są kupony składające się z co najmniej trzech zdarzeń z oferty sportowej (przedmeczowej i/lub na żywo) o kursie minimalnym kuponu 2.50.
Po dokonaniu obrotu można już zlecić wypłatę środków na konto bankowe. Przypominamy, że jeśli wypłata nastąpi wcześniej, to gracz nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich trzech promocji powiązanych ze sobą. 

Bonus Freebet 50 PLN

Jeśli prawidłowo przejdziemy przez trzy kroki oferty powitalnej, czyli skorzystamy z promocji "Cashback 70%", "Freebet 250 PLN" i "Bonus 50% od depozytu" to otrzymamy kolejny darmowy zakład o wartości 50 zł, który aktywny jest dla tych graczy, którzy wpiszą kod bonusowy Betx o treści MECZYKI.
Freebet bonus BetXWartość
Wartość bonusu50 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
ObrótBez obrotu wygraną
Jak skorzystamy z darmowego zakładu o wartości 50 zł? Jeśli udało nam się aktywować i skorzystać z bonusu powitalnego w trzech krokach, to darmowy zakład zostanie dopisany do naszego konta. Co ważne, należy pamiętać, aby przestrzegać zasad regulaminu, czyli m.in. nie wypłacać środków z konta przed użyciem określonych bonusów. Freebet możemy użyć na kuponie zawierającym zdarzenia sportowe (pre-match i/lub na żywo) o kursie 2.00 lub wyższym.
Wygraną z freebetu nie trzeba obracać. Bonus Betx uzyskamy wyłącznie wpisując kod o treści MECZYKI podczas rejestracji.

Bonus Freebet 30 PLN za zgody

Pakiet powitalnych promocji nie kończy się jednak na opisanych wyżej bonusach. Bukmacher przyzna także dodatkowy bonus, za weryfikację konta i zaakceptowanie wszystkich zgód marketingowych podczas rejestracji. Ten bonus Betx w formie freebetu ma wartość 30 zł.
Bonus FreebetWartość
Kwota bonusu30 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Jeśli prawidłowo przejdziemy proces weryfikacyjny, to należy jeszcze dokonać pierwszej wpłaty (min. 10 zł) i zagrać pierwszy kupon (za min. 10 zł). Wówczas będziemy uprawnieni do odbioru bonusu Betx w formie freebetu o wartości 30 zł.
Zasady działania tego bonusu nie różnią się od opisanych wcześniej freebetów. Tym razem otrzymujemy bonus Betx o stawce 2 zł z mnożnikiem x15. Uruchomić możemy go samodzielnie na kuponie, który zawiera wyłącznie zakłady z oferty sportowej (przedmeczowej i/lub na żywo) o kursie minimalnym 2.00. Wygrana z bonusu (minus stawka x mnożnik) trafia na konto depozytowe i nie trzeba nią obracać.
Na skorzystanie z tej promocji gracz ma trzy dni od momentu przyznania przez Betx bonusu. 

Bonus Freebet 20 PLN w aplikacji

Ostatni bonus Betx dla nowych graczy można uzyskać za pierwszy typ postawiony w aplikacji mobilnej. Jeśli to zrobimy, to bukmacher przyzna freebet o wartości 20 zł, który także wykorzystamy w aplikacji.
Bonus FreebetWartość
Kwota bonusu20 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Bonus dostępny jest dla tych graczy, którzy wpłacili pierwszy depozyt (min. 10 zł) i zagrali kupon lub kupony (stawka min. 10 zł). 
Kolejnym krokiem będzie ściągnięcie aplikacji i zagranie w niej kuponu, ponownie o stawce minimum 10 zł. Po wykonaniu tych kroków otrzymamy od Betx bonus o wartości 20 zł na zakład w aplikacji mobilnej. Jest to freebet, zatem zgodnie z regułą tego bukmachera, otrzymamy go w formie stawki 2 zł z mnożnikiem, który w tym przypadku wynosi x10.
Freebet aktywujemy samodzielnie na kuponie, którego kurs wynosi co najmniej 2.00. Można obstawiać na nim zakłady sportowe z oferty przedmeczowej i/lub na żywo. Wygrana z darmowego zakładu (minus stawka x mnożnik) trafia od razu na konto i nie trzeba nią dodatkowo obracać.
Bonus Betx w aplikacji mobilnej dostępny jest przez trzy dni od momentu jego przyznania, a potem przepada.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem bonusowym Betx

W Betx bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Jak założyć konto u tego bukmachera? Poniżej opisujemy proces rejestracyjny krok po kroku.
Rejestracja możliwa jest TUTAJ.

Rejestracja z kodem bonusowym Betx - krok 1

Na początku - po otwarciu formularza rejestracyjnego - należy uzupełnić dane, które pozwolą nam na logowanie się do konta. Wprowadzamy zatem takie informacje, jak:
 • Nazwa użytkownika
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod bonusowy Betx (treść: MECZYKI)
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 1
Aby przejść do kolejnej strony będziemy musieli wpisać jeszcze kod SMS, który otrzymamy na podany numer telefonu. Następnie klikamy “Dalej”.

Rejestracja z kodem bonusowym Betx - krok 2

Po wypełnieniu pierwszej strony formularza, czas przejść do drugiego etapu, w którym będziemy przede wszystkim wpisywać dane osobowe. Aby założyć konto w Betx należy podać:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 2
W tym miejscu zaznaczamy także zgody marketingowe, za co bukmacher po weryfikacji konta przyzna bonus Betx o wartości 30 zł, a także oświadczamy, że podaliśmy prawidłowe dane. Na końcu trzeba także odpowiedzieć na pytanie, czy zajmujemy stanowisko polityczne. Następnie pozostaje już tylko kliknąć przycisk “Rejestracja”, co pozwoli utworzyć konto w Betx.

Rejestracja z kodem bonusowym Betx - krok 3

W tym momencie będziemy mogli już korzystać z oferty bukmachera, ale aby móc choćby wypłacać środki czy skorzystać z niektórych promocji - jak np. wspomniany bonus Betx za zgody marketingowe i weryfikację - należy potwierdzić swoje dane.
Aby to zrobić musimy przesłać skan lub fotokopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem, uzupełnić w panelu swoje dane adresowe oraz podać numer rachunku bankowego, na który wypłacane będą środki. Weryfikacja zazwyczaj zajmuje kilkanaście minut, a w wyjątkowych sytuacjach może się nieco wydłużyć.
Sprawdź również: BetX opinie

Betx bonusy w stałej ofercie

Bukmacher przygotował rozbudowany pakiet powitalnych promocji, ale to nie wszystkie bonusy, które znajdą gracze w Betx. Bonusy w stałej ofercie opisujemy poniżej. Mogą z nich korzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

nieTRAFIONY

Na początek prezentujemy bonus Betx o nazwie “nieTRAFIONY”, w ramach którego gracze mogą uzyskać wygraną nawet wtedy, gdy jeden z obstawionych przez nich zakładów będzie błędnie wytypowany.
Bonus obowiązuje wyłącznie na kuponach z oferty sportowej, którego kurs całkowity wynosi minimum 200.00. Na kuponie powinno znaleźć się co najmniej osiem zdarzeń, a maksymalny kurs każdego z nich to 8.00. 
Jeśli tylko jeden zakład będzie nietrafiony, to gracz i tak wygrywa dziesięciokrotność stawki pomniejszonej o wartość podatku. Maksymalny bonus Betx w tym przypadku ma wartość 1000 zł na jednym kuponie. Zdarzenia unieważnione są wyłączone z wyliczenia bonusu. Stawka kuponu musi pochodzić ze środków własnych.

Extra Kursy

Bonus Betx o nazwie “Extra Kursy” to dobrze znana promocja, w ramach której gracze mogą uzyskać wyższe kursy na wybrane zdarzenia z codziennej oferty bukmachera. 
Ofertę zdarzeń o podwyższonych kursach znajdziemy w zakładce “Extra kursy”. Promocja dotyczy tylko wybranych typów przedmeczowych. Zakłady można obstawiać na kuponach solo, AKO oraz systemowych. Zakłady zawierające extra kursy muszą być typowane ze środków własnych. Na jednym kuponie mogą znaleźć się maksymalnie dwa extra kursy - jeden z kategorii piłka nożna i jeden z kategorii inne.

Bonus AKO

Kolejny bonus Betx dotyczy typowania kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń znajdzie się na obstawianym przez gracza kuponie, tym wyższy procent do ewentualnej wygranej dokłada bukmacher. Bonus AKO obowiązuje już od dwóch zdarzeń. Co ważne, kurs każdego biorącego udział w promocji zakładu musi wynieść co najmniej 1.25. 
Zakłady biorące udział w promocji powinny pochodzić z oferty sportowej, przedmeczowej i/lub na żywo. Maksymalnie z tytułu jednego kuponu można otrzymać bonus o wartości nie przekraczającej 25 000 zł. 
Poszczególne progi zwiększania bonusu AKO wyglądają następująco:
 • 2 zdarzenia +1%
 • 3 zdarzenia +3%
 • 4 zdarzenia +5%
 • 5 zdarzeń +7%
 • 6 zdarzeń +10%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%

VIP Club

U bukmachera możemy skorzystać także ze stałej promocji VIP Club. Nie jest to jednak zarezerwowana tylko dla wybranych graczy oferta, ale bonus Betx w stałej ofercie, w ramach którego można otrzymać freebety i cashbacki za grę. Wszystko zależy od tego ile środków przeznaczymy na kupony.
Potencjalne bonusy od Betx w ramach VIP Club prezentujemy w tabeli, a pod nią opisujemy warunki. Należy też pamiętać, że aby skorzystać z bonusu trzeba zapisać się do udziału w promocji.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
W promocji biorą udział tylko kupony AKO 2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić wyłącznie z oferty sportowej przedmeczowej i/lub na żywo. 
Freebety do konta gracza przyznawane są automatycznie po osiągnięciu danego progu obrotu (poprzez obrót rozumiane są stawki). Natomiast cashback przyznawany jest po rozliczeniu tygodniowym, co wtorek. W promocji biorą udział tylko kupony typowane za środki własne. Nie są zaliczane natomiast zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.

Betx - metody płatności

Bukmacher Betx udostępnia kilka metod płatności, w ramach których dostępne są również szybkie wpłaty i wypłaty. Gracze mogą samodzielnie wybrać najbardziej optymalną formę dokonywania płatności, a wszystkie odbywają się bez pobierania prowizji ze strony bukmachera.
Forma płatnościMinimalna wpłata
BLIK5 PLN
DotPay5 PLN
Przelewy245 PLN
Gracz może korzystać z każdej z zaprezentowanych form płatności, ale w zależności od banku w którym posiada konto, inny z dostępnych systemów może pozwalać na dokonanie szybkich płatności. Szczegółowe informacje w tej sprawie można znaleźć w zakładce “Płatności” na stronie bukmachera Betx.

Wpłaty

Minimalna wartość wpłacanego depozytu w Betx to 5 zł, bez względu na wybraną formę płatności. Środki na koncie depozytowym księgowane są natychmiastowo, bez względu na termin zlecenia przelewu.
Jeśli nie zostaną one zaksięgowane w ciągu kilku minut, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w Betx. Warto przygotować wówczas potwierdzenie dokonanej płatności. Takie sytuacje zdarzają się jednak niezwykle rzadko.
BetX metody płatności

Wypłaty

Minimalna wartość wypłaty środków na rachunek bankowy wynosi 1 zł. Bukmacher Betx oferuje szybkie płatności, które realizowane są nawet w ciągu 15 minut. Maksymalny czas wypłaty, zgodnie z regulaminem bukmachera, wynosi siedem dni - to jednak skrajne przypadki.
Czas wypłaty zależny jest również od godzin księgowania w bankach. Optymalne metody płatności, które pozwolą skrócić czas oczekiwania na przelew, a także dostępne godziny księgowania szybkich płatności znajdziemy na stronie bukmachera.

Betx oferta zakładów

Jakie zakłady można obstawiać w Betx? Bukmacher przygotował kilka kategorii typów, w tym zakłady sportowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne czy gry karciane. Na wybrane rynki zakładów dostępne są bonusy Betx, zarówno powitalne jak i dostępne w stałej ofercie.

Zakłady Sportowe

Najważniejszą i najbardziej rozbudowaną kategorię zakładów stanowią przedmeczowe zakłady sportowe. U bukmachera możemy obstawiać zakłady z ponad 20 najważniejszych dyscyplin sportu, od piłki nożnej czy tenisa, przez siatkówkę, piłkę ręczną, aż po sporty zimowe i sporty walki.
Na typowanie zakładów sportowych dostępny jest powitalny bonus Betx, a właściwie cały pakiet promocji, który uzyskać można przy okazji rejestracji konta. Również ze stałych bonusów można skorzystać wybierając tę kategorię typów. 

Zakłady na Żywo

Betx pozwala obstawiać także zakłady na żywo. Wśród typów LIVE znajdziemy kilka dyscyplin sportu, a kalendarz zbliżających się wydarzeń dostępnych w ramach tej oferty, znajduje się w zakładce “Zakłady na żywo”.
W Betx bonusy dostępne są również dla graczy typujących zakłady w ramach tej kategorii. Oferta typów na żywo aktualizowana jest stale, a wybrane mecze można śledzić również na podglądzie poprzez wizualizacje w formie graficznej. 

Gry Karciane

Popularne gry karciane w Betx dostępne są w zakładce “Live Bet”. Gracze do wyboru mają jedną z trzech dostępnych rozgrywek. Są to poker, wojna oraz blackjack. Szczegółowy opis i regulamin typowania znaleźć można również w tym miejscu.
Gry karciane odbywają się w czasie rzeczywistym, a rozgrywkę prowadzi krupier, którego widzimy na ekranie. Gracze samodzielnie wybierają typy i określają stawkę zakładów. 

Sporty Wirtualne

Dostępne dla typerów są też zakłady na sporty wirtualne, czyli rozgrywki odbywające się za pomocą algorytmu komputerowego. Sporty wirtualne imitują realne zmagania, a dostępne zakłady są odzwierciedleniem tych, które znaleźć można obstawiają realne mecze czy wyścigi.
W Betx dostępne są gry wirtualne: piłka nożna, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Betx kod bonusowy a aplikacja mobilna

Dla użytkowników urządzeń z systemami Android i iOS dostępna jest aplikacja mobilna bukmachera Betx. Za jej pośrednictwem gracze mają dostęp do pełnej oferty zakładów, mogą korzystać z bonusów, zarejestrować konto czy dokonywać wpłat i wypłat z konta.
Aplikację bukmacherską pobrać można ze:
 • Strony internetowej bukmachera (Android)
 • App Store (iOS)
Dostępny w ramach pakietu powitalnego freebet 20 zł, to bonus Betx dedykowane właśnie użytkownikom aplikacji mobilnej bukmachera. Sama aplikacja cechuje się szybkością i intuicyjnym interfejsem, co ułatwia korzystanie z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody bonusowe Betx VIP - informacje o bukmacherze

Bonus Betx na start dostępny jest dla nowych graczy i ma łączną wartość 800 zł. Powitalny pakiet u bukmachera składa się z takich promocji jak: cashback 50% na pierwszy kupon do 250 zł, freebet do 250 zł po drugiej wpłacie i bonus 50% od trzeciego depozytu do 250 zł. Ponadto dostępny jest powitalny bonus Betx w formie freebetu 30 zł za weryfikację i zgody marketingowe oraz freebetu 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.
BetX informacje o bukmacherze
Bukmacher Betx działa legalnie na polskim rynku od 2020 roku. Na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów, na okres sześciu lat, bukmacherem swoją działalność prowadzi w internecie i umożliwia zawieranie zakładów na wydarzenia sportowe, ale nie tylko. 
Betx kojarzony może być nie tylko ze względu na swoją ofertę bukmacherską, ale także z powodu sponsoringu. Obecnie bukmacher jest sponsorem piłkarskiego Podbeskidzia Bielsko-Biała.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020