BetX bonus 7807 PLN + freebet bez depozytu + cashback bez ryzyka + bonus powitalny na start | Styczeń 2021

BetX bonus 7807 PLN + freebet bez depozytu + cashback bez ryzyka + bonus powitalny na start | Styczeń 2021
ebetx.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota12 sty 2021 | 09:22
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Wszyscy gracze, którzy założą nowe konto na stronie bukmachera BetX, mogą odebrać bonusy o łącznej wartości 7807 złotych. Poniżej wymienimy nie tylko dostępne promocje, ale także wytłumaczymy, jak można z nich skorzystać i przeprowadzimy przez proces rejestracji. Porównamy również ofertę BetX z tymi, jakie proponują inny bukmacherzy działający w Polsce.

Na skróty:

  1. BetX - bonusy
  2. Bonusy i kody promocyjne u innych bukmacherów
  3. BetX - rejestracja konta
  4. BetX - informacje o bukmacherze

Bonusy na BetX

Wszyscy nowi gracze na stronie BetX mogą skorzystać z dwóch powitalnych promocji. Pierwszą z nich jest bonus od depozytu, a drugi to freebet czyli darmowy zakład. WIęcej na temat oferty startowej piszemy w poniższych akapitach. 

BetX bonus - darmowy zakład 30 PLN

Po złożeniu i zweryfikowaniu konta gracz otrzyma darmowy zakład o wartości 30 zł, który będzie mógł wykorzystać na rozpoczęcie swojej gry u tego bukmachera. Aby freebet został przyjęty, na wspomnianym kuponie należy zawrzeć przynajmniej trzy zdarzenia, a jego całkowity kurs musi wynosić przynajmniej 3.00. 

Ta promocja jest ważna 7 dni po założeniu nowego konta i można wykorzystać ją na zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Wyłączone są z niej natomiast sporty wirtualne. Środki bonusowe nie podlegają również warunkom obrotu i są do dyspozycji gracza. 

BetX bonus od depozytu 7777 PLN

BetX przygotował również bonus od całości pierwszego depozytu od 10 do 7777 zł. Oznacza to, że pierwsza wpłata, po spełnieniu określonych warunków narzuconych przez bukmachera, zostanie podwojona. Wysokość bonusu zależy więc bezpośrednio od wysokości pierwszego depozytu zawartego przez nowego gracza. 

Warunki obrotu bonusem od depozytu na BetX prezentują się następująco. Depozytem należy obrócić cztery razy. Na każdym z kuponów muszą znaleźć się przynajmniej cztery zdarzenia, a każdy pojedynczy kurs musi wynosić przynajmniej 1.25. Całkowity kurs kuponu nie może być natomiast mniejszy niż 2,44. Jeśli przykładowo pierwsza wpłata wynosi 500 zł, gracz otrzyma dodatkowe 500 zł środków bonusowych i musi dokonać czterokrotnego obrotu na łączną kwotę 2000 zł. 

Bonus jest ważny 60 dni od chwili jego przyznania. Pierwszy depozyt trzeba wpłacić najpóźniej 30 dni od daty rejestracji. 

BetX kod promocyjny

Na ten moment BetX nie posiada swojego kodu promocyjnego, do nie oznacza, że nie zmieni się to w przeszłości. Na razie nie ma jednak żadnych informacji na ten temat.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy i kody promocyjne u innych bukmacherów

W poniższych akapitach wymienimy oraz dokładnie opiszemy, na czym polegają bonusy startowe przygotowane przez innych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Podamy również kody promocyjne, które pozwolą graczom na skorzystanie z pełnej oferty powitalnej.

Bonusy powitalne na STS

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Bukmacher STS przygotował ofertę powitalną złożoną z trzech bonusów powitalnych o łącznej wartości 1260 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć TUTAJ i założyć nowe konto na stronie STS, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Freebet 29 PLN od STS

Pierwszym bonusem na STS jest freebet, czyli darmowy zakład do wykorzystania po założeniu konta o wartości 29 zł. Skorzystanie z tej promocji nie wymaga wcześniejszego obstawienia kuponu łączy się ona z innymi bonusami na stronie STS. 

Cashback 31 PLN od STS

Na STS znajdziemy również cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu przez nowego gracza. Maksymalna wartość tego bonusu wynosi 31 zł. Co ważne, bukmacher nie narzuca żadnych warunków dotyczących minimalnych kursów czy liczby zdarzeń na kuponie objętym bonusem. 

Bonus od depozytu do 1200 PLN w STS

STS nagradza również każdą pierwszą wpłatę nowego gracza aż do 1200 zł. Promocja ta polega na tym, że pierwszy depozyt zostaje podwojony po spełnieniu warunków obrotu. Następnie środki trafiają na konto depozytowe gracza. Aby tak się stało, musi on dokonać czterokrotnego obrotu, a kursy całkowite muszą wynosić nie mniej niż 1.91 (a nie 2,44 jak w przypadku BetX).

Pełna oferta powitalna na STS jest opisana ze szczegółami TUTAJ.

Oferta powitalna od Fortuna

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Kolejną firmą bukmacherską, która oferuje nowym graczom startowy pakiet złożony z aż trzech bonusów jest Fortuna. W tym przypadku wartość całkowita wszystkich promocji wynosi 2230 zł. Bonusy i ich warunki opisujemy poniżej, aby z nich skorzystać, wystarczy założyć nowe konto po kliknięciu TUTAJ.

Fortuna cashback 210 PLN

Fortuna posiada w swojej ofercie wysoki jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu, a jego wartość to 210 zł. Aby skorzystać z cashbacku, nie trzeba przestrzegać żadnych warunków dotyczących minimalnego kursu czy liczby zdarzeń na kuponie. Na obstawienie zakładu objętego tą promocją każdy gracz ma 10 dni od chwili założenia konta. 

Freebet 20 PLN od Fortuna

Kolejny bonus od Fortuna dla nowych graczy to darmowy zakład o wartości 20 zł. Jest on przyznawany w ramach programu lojalnościowego w postaci 2800 punktów FKP, które można wykorzystać na freebet właśnie o stawce 20 zł. Dalsza aktywność na stronie Fortuna pozwoli na zdobywanie kolejnych punktów, które później będzie można wymieniać na nagrody. 

Bonus od depozytu 2000 PLN od Fortuna

Ostatnią promocją z oferty powitalnej dla nowych graczy na Fortuna jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Warunki jego działania opisujemy poniżej. 

Każdy nowy gracz po założeniu konta musi najpierw zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi wpłacić swój pierwszy depozyt, który zechce podwoić. Kolejne 4 dni to czas na zawarcie pierwszego zakładu i rozpoczęcie obrotu depozytem. Podkreślamy, że opisanych terminów należy przestrzegać, bo inaczej bonus może nie zostać przyznany. 

Aby otrzymać bonus, depozytem należy obrócić cztery razy z kuponami o przynajmniej trzech zdarzeniach. Minimalny kurs całkowity każdego z kuponów jest bardzo atrakcyjny i wynosi 1.60. Gdy to się powiedzie, wystarczy już tylko zawrzeć zakład o dowolnym kursie, a środki bonusowe zostaną odblokowane i trafią do depozytu gracza. 

Więcej szczegółów na temat pełnej oferty powitalnej i innych bonusów na stronie Fortuna można znaleźć TUTAJ.

Oferta powitalna od Betfan

Betfan - bonusy i promocje

Betfan to kolejny bukmacher, który stworzył ofertę powitalną dla swoich nowych graczy. Składa się ona z dwóch bonusów o łącznej wartości 2961 zł, ale firma ta posiada jeden atut, dzięki któremu wyróżnia się na rynku zakładów wzajemnych w Polsce - więcej szczegółów poniżej. Aby skorzystać z pełnej oferty na stronie Betfan należy kliknąć TUTAJ i założyć nowe konto na stronie. Kod promocyjny o treści MEGABONUS wygeneruje się automatycznie w trakcie rejestracji.

Cashback 600 PLN od Betfan

Pierwszy bonus na stronie Betfan dla nowych graczy to bezpieczny zakład, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegranej. Jego wartość to 600 zł i aby go aktywować, pierwszy depozyt musi wynosić przynajmniej 20 zł. Minimalny kurs zakładu to natomiast 1.14, czyli najmniejszy, który przy uwzględnieniu podatku daje potencjalną wygraną wyższą od stawki. 

Cashback na Betfan obejmuje nie jedną, ale trzy pierwsze wpłaty o minimalnych wartościach kolejno: 20 zł, 40 zł i 100 zł. W przypadku drugiego depozytu maksymalny zwrot wynosi 200 zł, a trzeciego 300 zł, co łącznie daje zwrot o wartości 600 zł

Mnożnik Pudziana 2331 PLN - bonus od depozytu na Betfan

Mnożnik Pudziana na Betfan to powitalny bonus od trzech pierwszych depozytów zawartych przez nowego gracza. Każda z tych wpłat musi wynosić przynajmniej 20, a maksymalnie 77,7 zł. Następnie, po spełnieniu warunków obrotu zostanie ona powiększona dziesięciokrotnie. 

Środkami bonusowymi w ramach tej promocji należy obrócić pięć razy, a kurs minimalny każdego kuponu to 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być natomiast niższy niż 1.45. 

Freebet 60 PLN - darmowy zakład na Betfan 

Po wpłaceniu pierwszego depozytu 20 zł lub więcej gracz otrzyma pięć darmowych zakładów - każdy o wartości 2 zł - można wykorzystać je na obstawianie gier. Po drugiej wpłacie minimalnej 40 zł do wykorzystania będzie kolejne 5 darmowych zakładów po 2 zł, tym razem na esport. Promocja działa również przy trzeciej wpłacie minimalnej 100 zł i tym razem freebety można wykorzystać na sport. Łączna wartość wszystkich 15 zakładów to 60 zł

Betfan - bukmacher bez podatku 

Betfan n polskim rynku wyróżnia się tym, że zwalnia swoich graczy z obowiązku wypłacania 12% podatku od wygranej. Dzięki temu wygrane nie są mnożone przez 0,88, a dzięki temu mają wyższą wartość. 

Aby być zwolnionym z podatku na Betfan, należy zawrzeć na kuponie przynajmniej 3 zdarzenia o kursach 1.35. lub wyższych. 

Więcej informacji na temat oferty promocyjnej na stronie Betfan można znaleźć, klikając w ten link.

Oferta powitalna Betclic cashback 550 PLN

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Flagowym bonusem bukmachera Betclic jest cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegranej do 550 zł. Ta promocja obejmuje wyłącznie pierwszy zakład po założeniu nowego konta. Aby środki bonusowe trafiły na konto depozytowe gracza, musi on obrócić nimi osiem razy, a kurs minimalny każdego kupony to 2.00. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Betclic w swojej ofercie posiada również bonusy dla stałych graczy. Z pełną ofertą bukmachera można zapoznać się, klikając TUTAJ.

Proces rejestracji na stronie BetX

Aby założyć konto na stronie BetX, należy kliknąć w zakładkę “Rejestracja”, a następnie podać: nazwę użytkownika, hasło, adres email oraz numer telefonu. Następnym krokiem będzie podanie danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, płci, daty urodzenia, kodu pocztowego i adresu.

Następnym krokiem jest wybranie pytania zabezpieczającego i oświadczenie o pełnoletniości oraz zaakceptowanie warunków bezpieczeństwa. 

Po tym, jak nowe konto zostało zweryfikowane, należy je aktywować poprzez wysłanie wyraźnych fotografii dwóch stron dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego. To stałe procedury obowiązujące na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce. Umożliwiają one wypłacanie środków depozytowych na konto bankowe. Ostatnią rzeczą, jaką trzeba podać w trakcie rejestracji na BetX jest źródło dochodów.

Sprawdź kody promocyjne:

Zakłady bukmacherskie BetX - informacje o bukmacherze

Marka BetX została wprowadzona na rynek przez EVONA ELECTRONIC Ltd. i działa na rynkach Polski, Czech, Ghany i Tanzanii. Swój produkt oferuje również  partnerom w krajack afrykańskich i południowoeuropejskich: Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Chorwacji, Czarnogóze, Livberii, Nigerii, Malcie i innych. 

W ofercie BetX miesięcznie znajduje się 150 tysięcy propozycji na zakłady przedmeczowe i około 20 tysięcy wydarzeń na żywo. 

Aktualnie BetX działa wyłącznie w Internecie, ale stara się o uzyskanie od Ministerstwa Finansów zgody na prowadzenie lokali stacjonarnych na terenie Polski.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BetX Polska Legalny bukmacher nr licencji PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Zakład bez ryzyka 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN