BetX kod promocyjny. Jaki jest bonus powitalny BetX?

BetX kod promocyjny
4.3(346 głosów)

Kod promocyjny BetX ma treść: MECZYKI. Używając tego kodu podczas rejestracji konta, aktywujesz w BetX bonus powitalny o łącznej wartości 1080 PLN. Wśród promocji na start znajdziemy darmowy zakład na piłkę nożną tylko z naszym kodem.

Bonus powitalny BetX

300 PLN zakład bez ryzyka

750 PLN freebety

30 PLN freebet na piłkę nożną tylko z kodem

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
Betx kod promocyjny pozwala uzyskać bonus powitalny. Jak wyglądają promocje na start dostępne u tego bukmachera? Czy dostępne są też stałe promocje? O tym, a także o ofercie Betx piszemy w tym artykule.

Jaki jest BetX kod promocyjny?

BetX kod promocyjny to "MECZYKI". Rejestracja z kodem pozwala uzyskać u bukmachera BetX bonus powitalny o wartości 1080 PLN. Wśród promocji znajdziemy m.in. freebet 30 PLN na piłkę nożną dostępny wyłącznie z naszym kodem.
BetX bonus powitalnyWartość bonusu
Misja I: Cashback300 PLN
Misja II: Freebet300 PLN
Misja III: Bonus/Freebet300 PLN/150 PLN 
Freebet na piłkę nożną z kodem30 PLN
Rejestracja w BetX z kodem promocyjnym pozwoli skorzystać z całego pakietu na start. Poza wspomnianymi wyżej promocjami, gracze mogą otrzymać również dodatkowe freebety, które wchodzą w skład bonusu powitalnego z kodem.
BetX bonus powitalnyWartość
eXtra bonus50 PLN
Bonus na Esport50 PLN
Bonus za zgody marketingowe30 PLN
Bonus w aplikacji mobilnej20 PLN
Oferowany przez BetX bonus powitalny o wskazanej wyżej wartości dostępny jest wyłącznie po rejestracji z kodem.
betx kod promocyjny

Betx kod promocyjny na bonus powitalny

Jak szczegółowo wygląda w BetX bonus powitalny? Poszczególne promocje opisujemy w kolejności chronologicznej, w której bukmacher przygotował je dla nowych graczy.
Na początek opiszemy jakie bonusy gracze mogą otrzymać za każda z trzech pierwszych wpłat, a następnie przejdziemy do dodatkowych promocji powitalnych. 

BetX bonus po 1. wpłacie - Misja I: Cashback 50% do 300 PLN

Na początek możemy aktywować zakład bez ryzyka na premierowy kupon, który zagramy u bukmachera. Jeśli ten okaże się przegrany, to bukmacher zwróci 50% wartości stawki zakładu do 300 zł, pod warunkiem, że podczas rejestracji wpisaliśmy przygotowany dla BetX kod promocyjny MECZYKI. Aby skorzystać z promocji trzeba spełnić określone warunki.
Cashback z kodem BetxWartość
WpłataMin. 100 PLN 
Maksymalny zwrot300 PLN
Kurs kuponuMin. 3.00
Liczba zdarzeńMin. 2
Rejestracja z kodem promocyjnym Betx dostępna jest po kliknięciu np. w przycisk umieszczony wyżej w tekście.
Ważne, aby nasz pierwszy kupon został postawiony ze środków własnych. Tylko wtedy będziemy mogli otrzymać od BetX bonus na start. W tym celu należy najpierw dokonać pierwszej wpłaty - co najmniej 100 zł (najwyższy bonus powitalny BetX otrzymamy wpłacając min. 600 zł na konto). Całą wartość wpłaconego depozytu stawiamy na pierwszy kupon, a jeśli ten okaże się przegrany to 50% stawki wraca do nas w formie freebetu.
Jak powinien wyglądać kupon objęty cashbackiem?
 • Stawka powinna pochodzić ze środków własnych 
 • Na kuponie powinny znaleźć się minimum dwa zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Kurs minimalny kuponu to 3.00
Jeśli nasz pierwszy kupon będzie trafiony, to oczywiście wygrana w pełni trafi na konto depozytowe. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka otrzymamy w formie freebetu 2 zł z tzw. Odd Boost, czyli mnożnikiem kursowym. Jego wysokość uzależniona jest od stawki zakładu bez ryzyka. Przykładowo: wpłacając 100 zł i grając za tę stawkę pierwszy kupon, freebet wyniesie 2 zł x 25. Otrzymany freebet można użyć na kuponie o kursie minimum 2.00.
Promocja jest częścią pakietu powitalnego. Kod promocyjny Betx o treści MECZYKI pozwoli uzyskać cashback w opisanej wyżej kwocie. Jeśli wykonamy pierwszą misję, czyli dokonamy wpłaty i zagramy kupon, to otrzymamy także od BetX bonus powitalny o wartości 50 zł (freebet).

BetX bonus po 2. wpłacie - Misja II: Freebet 50% do 300 PLN

Gracze, którzy użyją kod promocyjny Betx o treści MECZYKI podczas rejestracji konta, mogą uzyskać również freebet o wartości 300 zł. Bukmacher ten bonus przyzna po dokonaniu drugiej wpłaty i zagraniu kuponów o stawce łącznej równej wartości depozytu. Wartość bonusu to 50% depozytu. Jeśli kupon lub kupony zostaną rozliczone to będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu.
Freebet z kodem BetxWartość
Wartość bonusu300 PLN
Kurs kuponu Min. 3.00
Obrót bonusemObrót 1x
BetX bonus powitalny przyznaje w formie freebetu. Możemy go aktywować na kuponie:
 • Zawierającym zdarzenia z oferty LIVE
 • Mającym kurs minimalny 2.00
 • Freebet uruchamiamy samodzielnie na kuponie
Co ważne, wygraną z darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Jeśli zatem nasz typ okaże się trafiony, to wygrana pomniejszona o stawkę i wartość podatku trafi od razu na konto depozytowe gracza. Przyznany przez BetX bonus powitalny ważny jest przez 3 dni.

BetX bonus po 3. wpłacie - Misja III: Bonus 300 PLN lub Freebet 150 PLN

Kolejny krok pozwala uzyskać od BetX bonus powitalny w kwocie do 300 zł lub freebet o wartości maksymalnie 150 zł. Co ważne, aby skorzystać z promocji trzeba najpierw wpłacić trzeci depozyt, a następnie zagrać kupon MIX (zakład pre-match + live) o stawce równej jego wartości.
BetX bonusWartość
Wartość bonusuCashback do 300 PLN lub Freebet 150 PLN
Minimalna wpłata 20 PLN
KuponMin. 2 zdarzenia, kurs min. 3.00
Bukmacher przyzna bonus:
 • 50% stawki w formie cashbacku na konto jeśli zakład kwalifikowany do udziału w promocji będzie przegrany
 • Freebet o wartości 25% stawki kuponu, gdy zakład będzie wygrany
Warunki skorzystania z promocji są następujące:
 • Wpłacamy trzeci depozyt o wartości min. 20 zł (maksymalny bonus przy wpłacie 600 zł lub więcej)
 • Gramy kupon MIX (zakład pre-match + LIVE) o stawce równej wartości wpłaty
 • Minimalny kurs kuponu to 3.00
Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu. Cashback trafi na saldo depozytowe, natomiast freebet zostanie przyznany w formie bonusu o ważności 3 dni. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

BetX bonus tylko z kodem - Freebet 30 PLN za piłkę nożną

Dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym BetX o treści MECZYKI jest bonus za typowanie piłki nożnej. Jeśli gracz postawi prawidłowo kupon, a przy okazji rejestracji wpisze kod o treści MECZYKI, to będzie mógł otrzymać freebet o wartości 30 zł. Wcześniej wymagane jest dokonanie min. trzech wpłaty (1 depozyt - min. 100 zł, 2 depozyt - min. 20 zł, 3 depozyt - min. 20 zł) To bonus wyłącznie dla czytelników Meczyki.pl.
Freebet MeczykiWartość
Bonus30 PLN
Zakład3 zdarzenia, kurs min. 3.00
ObrótBez obrotu wygraną
Jak uzyskać darmowy zakład o wartości 30 zł za piłkę nożną? Na początku musimy postawić kupon:
 • Mający min. 3 zdarzenia z oferty na piłkę nożną
 • O kursie całkowitym min. 3.00
 • Ze stawką co najmniej 2 zł
Po rozliczeniu zakładu otrzymamy od BetX bonus powitalny. Freebet należy samodzielnie uruchomić na kuponie, a bonus ważny jest przez okres 3 dni.

BetX kod promocyjny na pozostałe promocje powitalne

Opisane wyżej bonusy bukmacherskie, to podstawowy pakiet promocyjny i ekskluzywna promocja dostępna w BetX z kodem o treści MECZYKI. Nowi gracze mogą odebrać także kilka dodatkowych bonusów na start, które opisujemy poniżej.

Extra Freebet 50 PLN po I Misji

Jeśli prawidłowo przejdziemy przez pierwszy krok oferty powitalnej, czyli skorzystamy z promocji po pierwszej wpłacie o wartości min. 100 zł, to otrzymamy kolejny darmowy zakład o wartości 50 zł. W Betx bonus powitalny aktywny jest przez okres 3 dni od momentu przyznania.
Freebet z kodem BetxWartość
Wartość bonusu50 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Obrót bonusemObrót 1x
Jak skorzystamy z darmowego zakładu o wartości 50 zł? Jeśli udało nam się aktywować i skorzystać z bonusu powitalnego w trzech krokach, to darmowy zakład zostanie dopisany do naszego konta. Freebet możemy użyć na kuponie:
 • Zawierającym zdarzenia sportowe (pre-match i/lub na żywo)
 • Mającym kurs minimalny 2.00
 • Wygraną z freebetu nie trzeba obracać
Freebet należy samodzielnie uruchomić na kuponie, a bonus ważny jest przez okres 3 dni.

Freebet 50 PLN za Esport

Bukmacher przygotował ofertę za typowanie Esportu. Jeśli gracz dokonał trzech pierwszych wpłat (min. 100 zł, min. 20 zł i min. 20 zł), to może wytypować kupon o stawce co najmniej 50 zł składający się z minimum trzech zdarzeń na Esport. Kurs całkowity kuponu to nie mniej niż 3.00. Bez względu na rozliczenie kuponu bukmacher przyzna freebet o wartości 50 zł. 
Freebet EsportWartość
Wartość bonusu50 PLN
Zakład3 zdarzenia, kurs min. 3.00
ObrótBez obrotu wygraną
Jak skorzystamy z darmowego zakładu o wartości 50 zł za esport? Po prawidłowym wytypowaniu kuponu freebet zostanie dopisany do naszego konta. Freebet możemy użyć na kuponie:
 • Mającym kurs minimalny 2.00
 • Wygraną z freebetu nie trzeba obracać
Freebet należy samodzielnie uruchomić na kuponie, a bonus ważny jest przez okres 3 dni.

Freebet 30 PLN za zgody

BetX bonus powitalny przyznaje za weryfikację konta i wyrażenie zgód marketingowych. Wartość freebetu wynosi 30 zł, po spełnieniu warunków promocji.
Freebet z kodem BetxWartość
Kwota bonusu30 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Aby otrzymać ten bonus, należy dokonać weryfikacji konta i zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. W tym celu najpierw trzeba zarejestrować konto (kod promocyjny Betx można wpisać podczas rejestracji). Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego konto weryfikujemy poprzez wgranie skanu dokumentu tożsamości, uzupełnienie rachunku bankowego i wprowadzenie adresu zamieszkania.
Następnie trzeba jeszcze dokonać wpłaty na kwotę min. 10 zł i postawić pierwszy kupon za min. 10 zł.
Jeśli wszystkie kroki wykonamy prawidłowo, to otrzymamy freebet 30 zł, który wykorzystamy w następujący sposób:
 • Bonus powitalny BetX przyzna w wysokości 2 zł + mnożnik x15 (łącznie 30 zł)
 • Freebet uruchomimy samodzielnie na kuponie
 • Zakłady na kuponie powinny pochodzić z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00
Z promocji należy skorzystać w ciągu trzech dni od jej przyznania. W przeciwnym razie bonus przepada. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

Freebet 20 PLN w aplikacji

W BetX bonus na start można uzyskać także za grę w aplikacji mobilnej, poprzez którą możemy się zarejestrować wpisując opcjonalnie kod promocyjny Betx (treść kodu to MECZYKI). Jeśli postawimy pierwszy kupon o stawce min. 10 zł w aplikacji, to bukmacher przyzna nam freebet o wartości 20 zł.
Freebet z kodem BetxWartość
Kwota bonusu20 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy dokonali wpłaty min. 10 zł na konto depozytowe i dokonali obrotu depozytem.
Następnie gracze mogą pobrać aplikację mobilną Betx i zawrzeć w niej pierwszy zakład o stawce co najmniej 10 zł. Aby móc uzyskać freebet, zakład musi być rozliczony. Gdy tak się stanie, bukmacher przyzna freebet, który działa według określonych zasad:
 • Bonus zostanie przyznany w wysokości 2 zł + mnożnik x10 (łącznie 20 zł)
 • Freebet uruchomimy samodzielnie na kuponie w aplikacji
 • Zakłady na kuponie powinny pochodzić z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00
Bonus należy wykorzystać w ciągu trzech dni od jego przyznania. W przeciwnym razie bonus przepada. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

Nadchodzące:

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx

Aby móc skorzystać z oferty bukmachera, należy wcześniej zarejestrować konto. Jak to zrobić? Cały proces rejestracyjny opisujemy krok po kroku. Prezentujemy także gdzie wpisać kod promocyjny Betx.
Formularz rejestracyjny u bukmachera dostępny jest po kliknięciu w jeden z linków (przycisk) w tekście, a wpisując przygotowany dla BetX kod promocyjny MECZYKI gracze mogą otrzymać bonusy do 1080 zł.

BetX kod promocyjny - rejestracja krok 1

Formularz rejestracyjny u bukmachera składa się z dwóch stron. Na pierwszej z nich wpisujemy najważniejsze dane, które pozwolą w późniejszym czasie zalogować się do konta gracza. Tu wpiszemy również (opcjonalnie) kod promocyjny Betx. Wszystkie informacje jakie należy podać, to:
 • Nazwa użytkownika
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny Betx (treść: MECZYKI)
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 1
Po uzupełnieniu danych na podany numer telefonu otrzymamy kod weryfikacyjny SMS. Po jego wprowadzeniu będziemy mogli przejść do drugiej strony formularza rejestracyjnego.
Jeśli prawidłowo wypełnimy okienko z kodem, to otrzymamy od BetX bonus powitalny o wartości opisanej w pierwszej części tekstu.

BetX kod promocyjny - rejestracja krok 2

W tym miejscu należy wpisać dane personalne. Bukmacher poprosi nas o podanie najważniejszych informacji, takich jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL (jeśli nie mamy numeru PESEL trzeba zaznaczyć stosowną informację)
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 2
Ponadto na drugiej stronie formularza znajduje się kilka checkboxów, którymi oświadczamy m.in. zapoznanie się z regulaminem czy akceptujemy zgody marketingowe. Bukmacher poprosi także o zaznaczenie, czy zajmujemy stanowisko polityczne. To standardowa procedura. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych okienek klikamy w przycisk “Rejestracja”.

BetX kod promocyjny - rejestracja krok 3

Ostatnim punktem będzie jeszcze weryfikacja konta. W tym celu - bez względu na to czy wpisaliśmy kod promocyjny Betx - będzie trzeba przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, co pozwoli zweryfikować zadeklarowane w formularzu dane.
Jeśli wszystko zostało wprowadzone prawidłowo, to bukmacher przyzna nam dostęp do konta stałego, które pozwala m.in. wypłacać środki z konta. Będziemy zatem musieli podać też numer rachunku bankowego, na który będziemy dokonywać wypłat.
Sprawdź również: BetX opinie

Betx bonusy w stałej ofercie

W BetX kod promocyjny uprawnia do odbioru kilku bonusów powitalnych, ale na tym nie kończą się promocje u bukmachera. Jakie promocje są dostępne w ramach stałej oferty bonusowej? Prezentujemy je poniżej. 

BetX freebet party

Bukmacher przygotował cykliczną ofertę, w ramach której co weekend można uzyskać aż sześć freebetów. Łącznie każdy z graczy może aktywować darmowe zakłady o wartości nawet 220 zł w każdy weekend. Aby wziąć udział w akcji należy się do niej zapisać, a jeśli obrócimy kwotą min. 10 zł to od razu otrzymamy pierwszy z freebetów o wartości 5 zł. 
Co ważne, aby uzyskać freebety należy grać kupony spełniające wymogi promocji: kurs całkowity kuponu co najmniej 2.50 ze zdarzeniami z oferty dowolnych zakładów sportowych (prematch, live czy mix) lub e-sportowych.
Kolejne darmowe zakłady można uzyskać za wykonanie określonych misji:
 • Pierwszy wygrany kupon spełniający warunki ze stawką min. 50 PLN = 20 PLN FREEBET
 • Pierwszy przegrany kupon spełniający warunki ze stawką min. 100 PLN = 25 PLN FREEBET
 • Obrót min. 100 PLN za kuponach spełniających warunki promocji = 20 PLN FREEBET
 • Obrót min. 500 PLN za kuponach spełniających warunki promocji = 50 PLN FREEBET
 • Obrót min. 1000 PLN za kuponach spełniających warunki promocji = 100 PLN FREEBET

Polski Cashback

Dostępną dla wszystkich graczy promocją jest także Polski Cashback (promocja obowiązuje cyklicznie co kolejkę Ekstraklasy i 1 Ligi). Typując kupon na mecze Ekstraklasy i/lub 1 Ligi można uzyskać zwrot w razie porażki do 25 zł w formie freebetu (2 zł Odd Boost x12,5). 
Aby wziąć udział w promocji należy:
 • Wpłacić depozyt min. 50 zł i zagrać kupon o stawce co najmniej 50 zł
 • Kupon składa się tylko ze zdarzeń na mecze Ekstraklasy i/lub 1 Ligi
 • Na kuponie muszą znaleźć się min. trzy zdarzenia
 • Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i/lub na żywo
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.50
Do przyznania bonusu kwalifikuje się pierwszy bonus spełniający warunki promocji. Freebet zostanie przyznany w ciągu dwóch dni od zakończenia akcji i aktywny jest przez trzy dni od momentu jego przyznania na konto gracza. Można go wykorzystać na kuponach o kursie min. 2.00. Wygranymi z darmowych zakładów nie trzeba dodatkowo obracać.

Nocna zmiana

Wytypuj kupon za stawkę minimum 40 zł składający się z czterech lub więcej zdarzeń, pochodzących z oferty koszykarskiej ligi NBA. Zachowaj kurs całkowity kuponu minimum 2.50. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz freebet o wartości 20 zł.
Każdy gracz może otrzymać jeden freebet dziennie. Oferta dostępna jest po zapisaniu się do udziału w akcji i obowiązuje na zakłady przedmeczowe i na żywo.

BetX Esport Club

Bukmacher przygotował promocję dla graczy, którzy typują zdarzenia esportowe. Zapisując się do BetX Esport Clubu można uzyskać freebety za obrót, a także cashback w razie błędnego typowania kuponów. Do udziału w promocji kwalifikują się kupony zawierające wyłącznie zdarzenia esportowe, minimum dwa zdarzenia na kuponie o łącznym kursie kuponu 2.00 lub wyższym. Freebety przyznawane są automatycznie po osiągnięciu określonego progu. Cashabck rozliczany jest w cyklu tygodniowym i przyznawany co środę. Sam cykl promocji zalicza zakłady typowane od poniedziałku do następnego poniedziałku. Wówczas zeruje się także licznik obrotu. W tabeli prezentujemy progi i nagrody przyznawane za ich osiągnięcie.
Maksymalnie można uzyskać bonus o wartości 300 zł we freebetach (freebety o wartości 2zł x Odd Boost) oraz 300 zł w ramach cashbacku.
ObrótFreebetCashback
Min. 1500 - 2999 PLN50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
Min. 3000 - 4999 PLN100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
Min. 5000 PLN150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN

nieTRAFIONY

Jedną ze stałych promocji jest bonus “nieTRAFIONY”. To oferta, dzięki której gracz może uzyskać wygraną na kuponach wielokrotnych, nawet gdy jedno z postawiony na kuponie zdarzeń zostanie wytypowane błędnie. Kod promocyjny Betx nie jest wymagany, bowiem to promocja skierowana dla wszystkich, także zarejestrowanych już graczy.
Kupon biorący udział w promocji musi składać się z minimum ośmiu zdarzeń, a kurs maksymalny każdego z nich to 8.00. Wartość kursu całego kuponu musi z kolei wynieść przynajmniej 200.00. Jeśli tylko jeden z zakładów będzie nietrafiony, to gracz wygrywa wartość stawki x10. Dziesięciokrotność stawki pomniejszona jest o obowiązujący podatek od gier. Maksymalny bonus BetX w przypadku tej promocji wynosi 1000 zł.
W promocji biorą udział zdarzenia z oferty sportowej. Jeśli któreś zdarzenie zostało rozliczone jako unieważnione, to nie bierze ono udział w wyliczeniu bonusu.  

Extra Kursy

Oferowany przez BetX bonus o nazwie “Extra Kursy” to nic innego, jak podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Codziennie bukmacher aktualizuje promocję i umieszcza w jej ramach nowe propozycje zakładów o wyższych kursach. Bonus nie jest limitowany czasowo, zatem można korzystać z niego codziennie, a na każdym kuponie mogą znaleźć się maksymalnie dwa extra kursy - jeden z na piłkę nożną i jeden z kategorii inne.
Zdarzenia o podwyższonych kursach znajdziemy w zakładce “Extra kursy” i są to typy przedmeczowe. Zakłady można typować na kuponach solo, AKO oraz systemowych. Zakłady zawierające extra kursy muszą być typowane ze środków własnych. Zagrane np. za freebet powitalny (kod promocyjny Betx: MECZYKI) nie biorą udziału w promocji.

Bonus AKO

Kolejna stała promocja w Betx to “Bonus AKO”, który premiuje grę kuponów wielokrotnych już od pięciu zdarzeń. Kurs minimalny każdego z nich to minimum 1.30, a im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy procent do wygranej dodaje bukmacher.
 • 5 zdarzeń +8%
 • 6 zdarzeń +12%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%
Bonus BetX obowiązuje na zdarzenia z oferty sportowej przedmeczowej, na żywo oraz łączonej (pre-match + live). Maksymalna wartość bonusu z jednego kuponu może wynieść 25 000 zł. Kod promocyjny Betx, użyty podczas rejestracji, nie wpływa na wysokość bonusu a także jego zasady.

VIP Club

Wszyscy gracze w Betx mogą skorzystać również promocji VIP Club, w ramach której otrzymać można m.in. freebety na grę i cashback. Im więcej kuponów postawi gracz, tym większy potencjalny bonus może trafić na jego konto. Wszystko zależne jest od osiągniętego progu obrotu.
BetX kod promocyjny na Vip Club
Co ważne, do obrotu w ramach tej promocji zaliczane są wyłącznie kupony AKO2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić wyłącznie z oferty sportowej przedmeczowej i/lub na żywo. Aby wziąć udział w promocji, trzeba się też do niej zapisać. Nie jest to promocja, która jest powiązana z powitalnym bonusem za użyty przy rejestracji w BetX kod promocyjny. Gracz w ramach VIP Club może wysłać dowolną liczbę kuponów, a progi obrotu prezentujemy w tabeli.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
Freebety do konta gracza przyznawane są automatycznie po osiągnięciu danego progu obrotu (poprzez obrót rozumiane są stawki). Natomiast cashback przyznawany jest po rozliczeniu tygodniowym, co wtorek.
W promocji biorą udział tylko kupony typowane za środki własne. Nie biorą w niej udziału zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.

Betx wpłaty i wypłaty - metody płatności

Bukmacher przygotował dla zarejestrowanych graczy (BetX kod promocyjny można wpisać podczas rejestracji) kilka metod płatności, w tym szybkie wpłaty i wypłaty. Co istotne, od żadnych transakcji finansowych nie są pobierane prowizje ze strony samego bukmachera. 
Forma płatnościMinimalna wpłata
BLIK5 PLN
DotPay5 PLN
Przelewy245 PLN
Płatności na konto depozytowe w Betx realizowane są poprzez systemy BLIK, DotPay lub Przelewy24. Gracz samodzielnie może wybrać, którą formę wpłaty na konto wybiera. Dla wszystkich metod określone są takie same limity wpłat i wypłat. Bukmacher współpracuje z kilkunastoma największymi bankami w Polsce.

Wpłaty

Minimalna wartość wpłaty w Betx wynosi 5 zł. Gracze mogą korzystać z szybkich opcji płatności systemami BLIK, DotPay i Przelewy24. O tym, który kanał płatności przypisany jest do naszego banku, sprawdzimy na stronie internetowej bukmachera.
Wpłaty na koncie depozytowym księgowane są natychmiastowo, a obsługa transakcji odbywa się całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jeśli mimo zlecenia wpłaty środki nie znalazły się na koncie depozytowym, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w Betx.
BetX metody płatności

Wypłaty

Środki na rachunek bankowy można wypłacać już od 1 zł. Bukmacher oferuje szybkie wypłaty, które mogą być zaksięgowane już w ciągu 15 minut. W tym przypadku czas księgowania wypłacanego depozytu zależy również od godzin pracy banku. W niektórych przypadkach wypłata może się wydłużyć, przede wszystkim w przypadku zlecenia przesłanego w porach nocnych, weekendy i święta. Dokładny harmonogram księgowania w poszczególnych bankach dostępny jest na stronie bukmachera.
Maksymalny czas oczekiwania na przelew - zgodnie z regulaminem - może trwać do siedmiu dni. Jednak to skrajne przypadki, a zazwyczaj odbywa się to przy okazji najbliższej sesji księgowania.

Betx oferta zakładów

Jakie zakłady możemy typować u bukmachera? Wszyscy zarejestrowani gracze (kod promocyjny Betx o treści MECZYKI jest wymagany, aby uzyskać powitalny bonus do 1000 zł) mogą typować zdarzenia z kilku kategorii. To przede wszystkim zakłady sportowe, ale nie tylko. Ofertę bukmachera prezentujemy poniżej. 

Zakłady sportowe

W przypadku bukmachera Betx znajdziemy ponad 20 dyscyplin sportu do typowania. Gracze znajdą zakłady na czołowe rynki, a także niszowe rozgrywki, z takich dyscyplin sportu jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej na lodzie. 
Ponadto typerzy mogą obstawiać sporty walki, żużel, piłkę ręczną, skoki narciarskie czy też całą gamę mniej popularnych sportów (m.in. krykiet, piłka wodna czy unihokej). Na typowanie zakładów sportowych dostępne są bonusy powitalne, które można uzyskać podczas rejestracji (Betx kod promocyjny ma treść MECZYKI).

Zakłady na żywo

Zakłady LIVE to ważny element całej oferty typów dostępnych w Betx. W tym przypadku gracze również mogą typować imprezy sportowe, ale z wybranych rynków. Wśród dostępnych do obstawiania na żywo dyscyplin są m.in. piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, snooker, darts czy rugby.
Gracze mogą także zaplanować sobie typowanie na żywo, bowiem bukmacher przygotował kalendarz ze zbliżającymi się zdarzeniami, które znajdą się w tej kategorii zakładów bukmacherskich. Warto zaznaczyć, że powitalne bonusy (kod promocyjny Betx obecnie nie jest wymagany, aby go odebrać) można wykorzystać także dla tej kategorii zakładów.

Esport

Kolejna kategoria zakładów w Betx to esport, czyli nic innego jak sport elektroniczny. Gracze mogą znaleźć naprawdę solidną ofertę typów na tą gałąź rynku. Bukmacher nie zapomniał o najważniejszych tytułach, takich jak League of Legends, Counter-Strike:GO, DOTA 2 czy Call of Duty. I na tym wcale nie kończy się jego oferta.
Co ciekawe, w zakładce “Esport” gracze znajdą nie tylko ofertę przedmeczową, ale także typy na żywo. Wielu bukmacherów zdarzenia esportowe w wersji LIVE prezentuje razem z innymi dyscyplinami sportu, ale Betx postanowił stworzyć do tego osobną przestrzeń, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć i obserwować interesujące nas mecze.

Live Bet

Zakładka “Live Bet”, to tak naprawdę dobrze znane z oferty polskich bukmacherów gry karciane. W przypadku Betx dostępne do obstawiania są trzy najpopularniejsze tytuły:
 • Poker
 • Blackjack
 • Wojna
Zasady każdej rozgrywki są dokładnie opisane na stronie internetowej bukmachera. Typowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, a na ekranie możemy oglądać krupiera prowadzącego grę. Zakłady na gry karciane, w formie prezentowanej u bukmachera, są w pełni legalne i można je obstawiać. 
Warto wiedzieć, że powitalne bonusy - nawet jeśli wpiszemy kod promocyjny Betx - nie są dostępne na typowanie gier karcianych.

Sporty wirtualne

Bukmacher ma w swojej ofercie także sporty wirtualne. To kolejna z kategorii, gdzie rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, a tym razem typujemy rozgrywki odbywające się za pomocą algorytmu komputerowego. Dostępne są takie zmagania, jak:
 • Piłka nożna
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
W przypadku wirtualnej piłki nożnej wybierać możemy spośród kilku typów zmagań: rozgrywek ligowych, a także pucharowych. Również dla wyścigów - zarówno konnych jak i psów - dostępnych jest kilka opcji typowania, a poszczególne mecze i gonitwy startują praktycznie co kilka minut. 

Zakład łączony

Wyjątkowym typem zakładów w Betx jest tzw. zakład łączony. W ramach tej opcji możemy łączyć kilka zakładów na jedno wydarzenie. Dostępność tej formy typowania oznaczona jest ikoną łańcucha.
BetX bonus powitalny na zakłady łączone
Jeśli najedziemy na ikonę, to będziemy mogli sprawdzić z jakimi typami łączny się ten, który aktualnie wybraliśmy. W przypadku piłki nożnej może być to np. wynik końcowy, wynik 1. połowy, liczba rożnych, liczba kartek itp. W siatkówce może być choćby typ na zwycięzcę danego seta połączony z łączną liczbą punktów w nim zdobytych przez obie drużyny.
Zakład łączony można zawierać w ramach jednego meczu. Na kuponie może znaleźć się kilka zakładów łączonych. Można je na jednym kuponie umieścić także obok innych zdarzeń. Oferta dotyczy tylko typów przedmeczowych.

Betx kod promocyjny a aplikacja mobilna

Bukmacher przygotował aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów czy tabletów. Jest ona dostępna na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera, ściągając plik lub skanując kod QR z witryny internetowej. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS znajdą ją również w sklepie z aplikacjami App Store. Nowi gracze mogą uzyskać powitalny bonus - freebet 20 zł - na typowanie w aplikacji mobilnej. Do skorzystania z tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Betx, ale jeśli go wpiszemy uzyskamy bonus o łącznej wartości 1080 zł na start.
Ponadto aplikacja cechuje się:
 • Pełną ofertą zakładów
 • Szybkością działania
 • Intuicyjną nawigacją
 • Nowoczesnym layoutem
Z poziomu aplikacji mobilnej można również zarejestrować konto, dokonać płatności czy korzystać z pozostałych promocji bukmacherskich dostępnych w Betx.

Kody promocyjne Betx VIP - informacje o bukmacherze

Kody promocyjne Betx VIP są dostępne, a ich treść to MECZYKI. Jeśli wpiszemy podany kod podczas rejestracji, to będziemy mogli uzyskać w BetX bonus powitalny o wartości 1080 zł. 
BetX informacje o bukmacherze
Bukmacher Betx działa legalnie na polskim rynku od 2020 roku. Na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów, na okres sześciu lat, bukmacherem swoją działalność prowadzi w internecie i umożliwia zawieranie zakładów na wydarzenia sportowe, ale nie tylko. 

Faq

Jaki jest kod promocyjny Betx?

Kod promocyjny Betx ma treść MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji pozwala uzyskać bonusy o wartości 1225 zł na start niedostępne w ofercie standardowej.

Co daje BetX kod promocyjny?

BetX kod promocyjny daje wyższy bonus na zakład bez ryzyka oraz freebet 30 zł niedostępny z żadnym innym kodem bonusowym na start.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020