Kod promocyjny BetX: 1000 PLN | Najwyższa oferta powitalna

Bonus 1000 PLN

 • 350 PLN zakład bez ryzyka

 • 250 PLN bonus od depozytu

 • 400 PLN freebety

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,21 Mar 2023 | 12:14
Betx kod promocyjny dla nowych graczy pozwala uzyskać powitalne bonusy. Jak wygląda promocja na start dostępna u tego bukmachera? Czy dostępne są też stałe bonusy? O tym, a także o ofercie Betx piszemy w tym artykule.

Kod promocyjny Betx

Kod promocyjny Betx, który pozwala uzyskać najwyższy bonus powitalny o wartości 1000 zł, ma treść MECZYKI. . Na start gracze przysługuje pakiet składający się z kilku bonusów, które nie wykluczają się wzajemnie.
Bonus z kodem BetxObrót bonusem
Cashback 70% do 350 PLNObrót 1x, kurs min. 2.50
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet 250 PLNObrót 2x, kurs min. 2.50
Bonus 50% od depozytu 250 PLNObrót 3x, kurs min 2.50
Freebet 50 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet 30 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Freebet w aplikacji 20 PLNObrót 1x, kurs min. 2.00
Rejestrując konto poprzez TEN LINK gracz może skorzystać z całego pakietu powitalnego.

Betx kod promocyjny - bonusy

Jak szczegółowo wyglądają poszczególne promocje w Betx (kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala aktywować bonusy o wartości 1000 zł na start)? Opisujemy je w kolejności chronologicznej, według której bukmacher przyznaje poszczególne bonusy powitalne dla nowych graczy.

Cashback 70% do 350 PLN

Na początek możemy aktywować zakład bez ryzyka na premierowy kupon, który zagramy u bukmachera. Jeśli ten okaże się przegrany, to bukmacher zwróci 70% wartości stawki zakładu do 350 zł, pod warunkiem, że zarejestrowaliśmy się z kodem promocyjny Betx: MECZYKI. Aby skorzystać z promocji trzeba spełnić określone warunki.
Cashback z kodem BetxWartość
Stawka zakładuOd 10 PLN do 500 PLN (100% 1. wpłaty)
Maksymalny zwrot350 PLN
Kurs kuponuMin. 2.50
Liczba zdarzeńMin. 2
Rejestracja z kodem promocyjnym Betx dostępna jest TUTAJ.
Ważne, aby nasz pierwszy kupon został postawiony ze środków własnych. W tym celu należy najpierw dokonać pierwszej wpłaty - od 10 PLN do 500 PLN. Całą wartość wpłaconego depozytu stawiamy na pierwszy kupon, a jeśli ten okaże się przegrany to 70% stawki wraca do nas w formie freebetu.
Jak powinien wyglądać kupon objęty cashbackiem?
 • Stawka to pełna wartość pierwszej wpłaty (10 PLN - 500 PLN)
 • Na kuponie powinny znaleźć się minimum dwa zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50
Jeśli nasz pierwszy kupon będzie trafiony, to oczywiście wygrana w pełni trafi na konto depozytowe. Zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka otrzymamy w formie freebetu 2 zł z tzw. Odd Boost, czyli mnożnikiem kursowym. Jego wysokość uzależniona jest od stawki zakładu bez ryzyka. Przykładowo: wpłacając 100 zł i grając za tę stawkę pierwszy kupon, freebet wyniesie 2 zł x 35. Maksymalny mnożnik przy okazji tej promocji, jeśli zagramy za 500 zł, to freebet 2 zł x 175. Otrzymany freebet można użyć na kuponie o kursie minimum 2.00.
Promocja jest częścią pakietu powitalnego. Kod promocyjny Betx o treści MECZYKI pozwoli uzyskać cashback w opisanej wyżej kwocie.

Freebet 50 PLN

Gracze, którzy użyją kod promocyjny Betx o treści MECZYKI podczas rejestracji konta, mogą uzyskać również freebet o wartości 50 zł. Bukmacher ten bonus przyzna po dokonaniu pierwszej wpłaty i zagraniu kuponu o stawce min. 10 zł. Jeśli kupon zostanie rozliczony, to będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu.
Freebet z kodem BetxWartość
Wartość bonusu50 PLN
Kurs kuponu Min. 2.00
Obrót bonusemObrót 1x
Opisany bonus otrzymamy bez względu na to, czy zdecydujemy się skorzystać z całego pakietu powitalnego. Decyduje rozliczenie pierwszego kuponu i to wystarczy, aby otrzymać darmowy zakład. Możemy go aktywować na kuponie:
 • Zawierającym zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Mającym kurs minimalny 2.00
 • Freebet uruchamiamy samodzielnie na kuponie
Co ważne, wygraną z darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Jeśli zatem nasz typ okaże się trafiony, to wygrana pomniejszona o stawkę i wartość podatku trafi od razu na konto depozytowe gracza.

Freebet 250 PLN

Kolejny krok pozwala uzyskać freebet o wartości maksymalnie 250 zł. Co ważne, aby uzyskać freebet należy najpierw skorzystać z cashbacku, a także dokonać drugiej wpłaty. W tym czasie nie możemy wypłacać jeszcze pierwszego depozytu.
Freebet z kodem BetxWartość
Wartość bonusu50% wpłaty do max. 250 PLN bonusu
Minimalna wpłata 10 PLN
Obrót 2x depozytemMin. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
Od wysokości drugiej wpłaty zależna jest wartość przyznanego freebetu z Odd Boost. Minimalna wpłata to 10 zł, a maksymalny bonus otrzymamy wpłacając 500 zł. Wówczas bukmacher przyzna 250 zł, co stanowi 50% drugiego depozytu. Darmowy zakład będzie miał wartość 2 zł z mnożnikiem, którego wysokość uwarunkowana jest od wartości wpłaty.
Warunki skorzystania z promocji są następujące:
 • Wpłacamy drugi depozyt o wartości min. 10 zł (maksymalny bonus przy wpłacie 500 zł)
 • Dokonujemy dwukrotnego obrotu depozytem
 • Kupon zaliczany do obrotu powinien składać się z min. trzech zdarzeń z oferty sportowej
 • Minimalny kurs kuponu to 2.50
Freebet zostanie przyznany po wypełnieniu warunków obrotu. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

Bonus 50% od depozytu 250 PLN

Jeśli prawidłowo skorzystaliśmy z bonusów “Cashback 70%” oraz “Freebet 250 PLN” to możemy skorzystać również z tej promocji. Co ważne, wcześniej nie można dokonać zlecenia wypłaty środków z konta. Bonus 50% od depozytu do 250 zł zostanie przyznany od trzeciej wpłaty.
Bonus od depozytu z kodemWartość
Wartość bonusu50% trzeciej wpłaty
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót 3x wartość depozytu, kurs min. 2.50
Kod promocyjny Betx można wpisać przy rejestracji w TYM MIEJSCU.
Maksymalny bonus przy 50% od trzeciej wpłaty gracz otrzyma wpłacając minimum 500 zł, minimalna wartość wpłaty wynosi 10 zł. Co ważne, aby środki bonusowe trafiły na konto depozytowe należy dokonać obrotu depozytem. Jak należy nim obrócić? Warunki prezentujemy poniżej:
 • Należy trzykrotnie obrócić wpłaconym trzecim depozytem
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50
Jeśli prawidłowo wykonamy obrotu depozytem, to 50% jego wartości trafi na konto depozytowe gracza. W tym momencie możemy dokonać już zlecenia wypłaty środków. 
Jak widać, promocje “Cashback 70 %”, “Freebet 250 PLN” oraz “Bonus 50% od depozytu” są ze sobą powiązane. Wszystkie stanowią elementy pakietu powitalnego, którego opisana wyżej wartość obowiązuje przy rejestracji z kodem promocyjnym Betx o treści MECZYKI.

Freebet 50 PLN

Jeśli prawidłowo przejdziemy przez trzy kroki oferty powitalnej, czyli skorzystamy z promocji "Cashback 70%", "Freebet 250 PLN" i "Bonus 50% od depozytu" to otrzymamy kolejny darmowy zakład o wartości 50 zł, który aktywny jest dla tych graczy, którzy wpiszą kod promocyjny Betx o treści MECZYKI.
Freebet z kodem BetxWartość
Wartość bonusu50 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Obrót bonusemObrót 1x
Jak skorzystamy z darmowego zakładu o wartości 50 zł? Jeśli udało nam się aktywować i skorzystać z bonusu powitalnego w trzech krokach, to darmowy zakład zostanie dopisany do naszego konta. Co ważne, należy pamiętać, aby przestrzegać zasad regulaminu, czyli m.in. nie wypłacać środków z konta przed użyciem określonych bonusów. Freebet możemy użyć na kuponie:
 • Zawierającym zdarzenia sportowe (pre-match i/lub na żywo)
 • Mającym kurs minimalny 2.00
 • Wygraną z freebetu nie trzeba obracać
Kod promocyjny Betx o treści MECZYKI jest niezbędny, aby móc skorzystać z tego bonusu.

Freebet 30 PLN

Bukmacher przyznaje również freebet za weryfikację konta i wyrażenie zgód marketingowych. Wartość tego bonusu wynosi 30 zł, po spełnieniu warunków promocji.
Freebet z kodem BetxWartość
Kwota bonusu30 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Aby otrzymać ten bonus, należy dokonać weryfikacji konta i zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. W tym celu najpierw trzeba zarejestrować konto (kod promocyjny Betx można wpisać podczas rejestracji). Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego konto weryfikujemy poprzez wgranie skanu dokumentu tożsamości, uzupełnienie rachunku bankowego i wprowadzenie adresu zamieszkania.
Następnie trzeba jeszcze dokonać wpłaty na kwotę min. 10 zł i postawić pierwszy kupon za min. 10 zł.
Jeśli wszystkie kroki wykonamy prawidłowo, to otrzymamy freebet 30 zł, który wykorzystamy w następujący sposób:
 • Bonus zostanie przyznany w wysokości 2 zł + mnożnik x15 (łącznie 30 zł)
 • Freebet uruchomimy samodzielnie na kuponie
 • Zakłady na kuponie powinny pochodzić z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00
Z promocji należy skorzystać w ciągu trzech dni od jej przyznania. W przeciwnym razie bonus przepada. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

Freebet 20 PLN w aplikacji

Bonus można uzyskać także za grę w aplikacji mobilnej, poprzez którą możemy się zarejestrować wpisując opcjonalnie kod promocyjny Betx (treść kodu to MECZYKI). Jeśli postawimy pierwszy kupon o stawce min. 10 zł w aplikacji, to bukmacher przyzna nam freebet o wartości 20 zł.
Freebet z kodem BetxWartość
Kwota bonusu20 PLN
Kurs kuponuMin. 2.00
Czas aktywności bonusu3 dni od przyznania
Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy dokonali wpłaty min. 10 zł na konto depozytowe i dokonali obrotu depozytem.
Następnie gracze mogą pobrać aplikację mobilną Betx i zawrzeć w niej pierwszy zakład o stawce co najmniej 10 zł. Aby móc uzyskać freebet, zakład musi być rozliczony. Gdy tak się stanie, bukmacher przyzna freebet, który działa według określonych zasad:
 • Bonus zostanie przyznany w wysokości 2 zł + mnożnik x10 (łącznie 20 zł)
 • Freebet uruchomimy samodzielnie na kuponie w aplikacji
 • Zakłady na kuponie powinny pochodzić z oferty sportowej (pre-match i/lub live)
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00
Bonus należy wykorzystać w ciągu trzech dni od jego przyznania. W przeciwnym razie bonus przepada. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i kurs całkowity (kurs zakładu pomnożony przez Odd Boost) trafi od razu na konto gracza. Nie trzeba nią dodatkowo obracać.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx

Aby móc skorzystać z oferty bukmachera, należy wcześniej zarejestrować konto. Jak to zrobić? Cały proces rejestracyjny opisujemy krok po kroku. Prezentujemy także gdzie wpisać kod promocyjny Betx.
Formularz rejestracyjny u bukmachera dostępny jest TUTAJ, a wpisując kod promocyjny Betx: MECZYKI gracze mogą otrzymać bonusy do 1000 zł, podczas gdy standardowa oferta na start ma wartość 800 zł.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx - etap 1

Formularz rejestracyjny u bukmachera składa się z dwóch stron. Na pierwszej z nich wpisujemy najważniejsze dane, które pozwolą w późniejszym czasie zalogować się do konta gracza. Tu wpiszemy również (opcjonalnie) kod promocyjny Betx. Wszystkie informacje jakie należy podać, to:
 • Nazwa użytkownika
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny Betx (treść: MECZYKI)
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 1
Po uzupełnieniu danych na podany numer telefonu otrzymamy kod weryfikacyjny SMS. Po jego wprowadzeniu będziemy mogli przejść do drugiej strony formularza rejestracyjnego.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx - etap 2

W tym miejscu należy wpisać dane personalne. Bukmacher poprosi nas o podanie najważniejszych informacji, takich jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL (jeśli nie mamy numeru PESEL trzeba zaznaczyć stosowną informację)
BetX kod promocyjny - rejestracja etap 2
Ponadto na drugiej stronie formularza znajduje się kilka checkboxów, którymi oświadczamy m.in. zapoznanie się z regulaminem czy akceptujemy zgody marketingowe. Bukmacher poprosi także o zaznaczenie, czy zajmujemy stanowisko polityczne. To standardowa procedura. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych okienek klikamy w przycisk “Rejestracja”.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx - etap 3

Ostatnim punktem będzie jeszcze weryfikacja konta. W tym celu - bez względu na to czy wpisaliśmy kod promocyjny Betx - będzie trzeba przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, co pozwoli zweryfikować zadeklarowane w formularzu dane.
Jeśli wszystko zostało wprowadzone prawidłowo, to bukmacher przyzna nam dostęp do konta stałego, które pozwala m.in. wypłacać środki z konta. Będziemy zatem musieli podać też numer rachunku bankowego, na który będziemy dokonywać wypłat.
Sprawdź również: BetX opinie

Betx kody promocyjne na stałe promocje

Kod promocyjny Betx możemy wpisać rejestrując konto. Bukmacher przygotował powitalne bonusy, ale to jednak nie koniec promocji, które znajdziemy w ofercie bukmachera. Betx posiada również stałą ofertę promocyjną. Jakie promocje są dostępne? Prezentujemy je poniżej. 

nieTRAFIONY

Jedną ze stałych promocji jest bonus “nieTRAFIONY”. To oferta, dzięki której gracz może uzyskać wygraną na kuponach wielokrotnych, nawet gdy jedno z postawiony na kuponie zdarzeń zostanie wytypowane błędnie. Kod promocyjny Betx nie jest wymagany, bowiem to promocja skierowana dla wszystkich, także zarejestrowanych już graczy.
Kupon biorący udział w promocji musi składać się z minimum ośmiu zdarzeń, a kurs maksymalny każdego z nich to 8.00. Wartość kursu całego kuponu musi z kolei wynieść przynajmniej 200.00. Jeśli tylko jeden z zakładów będzie nietrafiony, to gracz wygrywa wartość stawki x10. Dziesięciokrotność stawki pomniejszona jest o obowiązujący podatek od gier. Maksymalny bonus wynosi 1000 zł.
W promocji biorą udział zdarzenia z oferty sportowej. Jeśli któreś zdarzenie zostało rozliczone jako unieważnione, to nie bierze ono udział w wyliczeniu bonusu.  

Extra Kursy

Bonus o nazwie “Extra Kursy” to nic innego, jak podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Codziennie bukmacher aktualizuje promocję i umieszcza w jej ramach nowe propozycje zakładów o wyższych kursach. Bonus nie jest limitowany czasowo, zatem można korzystać z niego codziennie, a na każdym kuponie mogą znaleźć się maksymalnie dwa extra kursy - jeden z na piłkę nożną i jeden z kategorii inne.
Zdarzenia o podwyższonych kursach znajdziemy w zakładce “Extra kursy” i są to typy przedmeczowe. Zakłady można typować na kuponach solo, AKO oraz systemowych. Zakłady zawierające extra kursy muszą być typowane ze środków własnych. Zagrane np. za freebet powitalny (kod promocyjny Betx: MECZYKI) nie biorą udziału w promocji.

Bonus AKO

Kolejna stała promocja w Betx to “Bonus AKO”, który premiuje grę kuponów wielokrotnych już od dwóch zdarzeń. Kurs minimalny każdego z nich to minimum 1.25, a im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy procent do wygranej dodaje bukmacher.
 • 2 zdarzenia +1%
 • 3 zdarzenia +3%
 • 4 zdarzenia +5%
 • 5 zdarzeń +7%
 • 6 zdarzeń +10%
 • 7 zdarzeń +15%
 • 8 zdarzeń +20%
 • 9 zdarzeń +25%
 • 10 zdarzeń +30%
 • 11 zdarzeń +35%
 • 12 zdarzeń +40%
 • 13 zdarzeń +45%
 • 14 zdarzeń +50%
 • 15 zdarzeń +55%
 • 16 zdarzeń +60%
 • 17 zdarzeń +65%
 • 18 zdarzeń +70%
 • 19 zdarzeń +75%
 • 20 zdarzeń +80%
 • 21 zdarzeń +85%
 • 22 zdarzenia +90%
 • 23 zdarzenia +95%
 • 24 i więcej zdarzeń +100%
Promocja obowiązuje na zdarzenia z oferty sportowej przedmeczowej, na żywo oraz łączonej (pre-match + live). Maksymalny bonus z jednego kuponu może wynieść 25 000 zł. Kod promocyjny Betx, użyty podczas rejestracji, nie wpływa na wysokość bonusu, a także jego zasady.

NBA Celna 3

Dla typerów NBA bukmacher przygotował kolejny bonus, w ramach którego można uzyskać freebety o wartości 30 zł (stawka 2 zł x mnożnik 15). Jak on działa? Z promocji można skorzystać typując zakłady składające się z minimum trzech zdarzeń, dotyczących wyłącznie rozstrzygnięć w lidze NBA. Każdego dnia, jeśli nasz pierwszy kupon będzie spełniał warunki promocji i będzie wygrany, bukmacher przyzna wspomniany bonus. Minimalna stawka kuponu to 30 zł, a kurs minimalny wynosi 3.00. Oferta dotyczy zakładu przedmeczowych i/lub na żywo.
Otrzymany freebet należy samodzielnie uruchomić na kuponie, który będzie miał kurs minimum 2.00. Wygrana z freebetu, pomniejszona o podatek i wartość kursu całkowitego, trafi od razu na konto depozytowe gracza. Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu trzech dni od momentu jego przyznania, a na kuponie typowanym z freebetu mogą znaleźć się zdarzenia z oferty przedmeczowej i/lub na żywo.

VIP Club

Wszyscy gracze w Betx mogą skorzystać również promocji VIP Club, w ramach której otrzymać można m.in. freebety na grę i cashback. Im więcej kuponów postawi gracz, tym większy potencjalny bonus może trafić na jego konto. Wszystko zależne jest od osiągniętego progu obrotu.
Co ważne, do obrotu w ramach tej promocji zaliczane są wyłącznie kupony AKO2 (składające się z dwóch zdarzeń), o kursie 2.00 lub wyższym. Zdarzenia powinny pochodzić wyłącznie z oferty sportowej przedmeczowej i/lub na żywo. Aby wziąć udział w promocji, trzeba się też do niej zapisać. Nie jest to promocja, która jest powiązana z powitalnym bonusem za kod promocyjny Betx. Gracz w ramach VIP Club może wysłać dowolną liczbę kuponów, a progi obrotu prezentujemy w tabeli.
ObrótFreebetCashback
1500 zł - 2999 zł50 PLN10% od max. kwoty przegranych 500 PLN
3000 zł - 4999 zł100 PLN10% od max. kwoty przegranych 2000 PLN
5000 zł i więcej150 PLN10% od max. kwoty przegranych 3000 PLN
Freebety do konta gracza przyznawane są automatycznie po osiągnięciu danego progu obrotu (poprzez obrót rozumiane są stawki). Natomiast cashback przyznawany jest po rozliczeniu tygodniowym, co wtorek.
W promocji biorą udział tylko kupony typowane za środki własne. Nie biorą w niej udziału zakłady Combo Box, Extra Kursy, Happy Hours, zakłady długoterminowe.

Betx wpłaty i wypłaty - metody płatności

Bukmacher Betx przygotował dla zarejestrowanych graczy (kod promocyjny Betx można wpisać podczas rejestracji) kilka metod płatności, w tym szybkie wpłaty i wypłaty. Co istotne, od żadnych transakcji finansowych nie są pobierane prowizje ze strony samego bukmachera. 
Forma płatnościMinimalna wpłata
BLIK5 PLN
DotPay5 PLN
Przelewy245 PLN
Płatności na konto depozytowe w Betx realizowane są poprzez systemy BLIK, DotPay lub Przelewy24. Gracz samodzielnie może wybrać, którą formę wpłaty na konto wybiera. Dla wszystkich metod określone są takie same limity wpłat i wypłat. Bukmacher współpracuje z kilkunastoma największymi bankami w Polsce.

Wpłaty

Minimalna wartość wpłaty w Betx wynosi 5 zł. Gracze mogą korzystać z szybkich opcji płatności systemami BLIK, DotPay i Przelewy24. O tym, który kanał płatności przypisany jest do naszego banku, sprawdzimy na stronie internetowej bukmachera.
Wpłaty na koncie depozytowym księgowane są natychmiastowo, a obsługa transakcji odbywa się całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jeśli mimo zlecenia wpłaty środki nie znalazły się na koncie depozytowym, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w Betx.
BetX metody płatności

Wypłaty

Środki na rachunek bankowy można wypłacać już od 1 zł. Bukmacher oferuje szybkie wypłaty, które mogą być zaksięgowane już w ciągu 15 minut. W tym przypadku czas księgowania wypłacanego depozytu zależy również od godzin pracy banku. W niektórych przypadkach wypłata może się wydłużyć, przede wszystkim w przypadku zlecenia przesłanego w porach nocnych, weekendy i święta. Dokładny harmonogram księgowania w poszczególnych bankach dostępny jest na stronie bukmachera.
Maksymalny czas oczekiwania na przelew - zgodnie z regulaminem - może trwać do siedmiu dni. Jednak to skrajne przypadki, a zazwyczaj odbywa się to przy okazji najbliższej sesji księgowania.

Sprawdź kody promocyjne:

Betx oferta zakładów

Jakie zakłady możemy typować u bukmachera? Wszyscy zarejestrowani gracze (kod promocyjny Betx o treści MECZYKI jest wymagany, aby uzyskać powitalny bonus do 1000 zł) mogą typować zdarzenia z kilku kategorii. To przede wszystkim zakłady sportowe, ale nie tylko. Ofertę bukmachera prezentujemy poniżej. 

Zakłady sportowe

W przypadku bukmachera Betx znajdziemy ponad 20 dyscyplin sportu do typowania. Gracze znajdą zakłady na czołowe rynki, a także niszowe rozgrywki, z takich dyscyplin sportu jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej na lodzie. 
Ponadto typerzy mogą obstawiać sporty walki, żużel, piłkę ręczną, skoki narciarskie czy też całą gamę mniej popularnych sportów (m.in. krykiet, piłka wodna czy unihokej). Na typowanie zakładów sportowych dostępne są bonusy powitalne, które można uzyskać podczas rejestracji (Betx kod promocyjny ma treść MECZYKI).

Zakłady na żywo

Zakłady LIVE to ważny element całej oferty typów dostępnych w Betx. W tym przypadku gracze również mogą typować imprezy sportowe, ale z wybranych rynków. Wśród dostępnych do obstawiania na żywo dyscyplin są m.in. piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, snooker, darts czy rugby.
Gracze mogą także zaplanować sobie typowanie na żywo, bowiem bukmacher przygotował kalendarz ze zbliżającymi się zdarzeniami, które znajdą się w tej kategorii zakładów bukmacherskich. Warto zaznaczyć, że powitalne bonusy (kod promocyjny Betx obecnie nie jest wymagany, aby go odebrać) można wykorzystać także dla tej kategorii zakładów.

Esport

Kolejna kategoria zakładów w Betx to esport, czyli nic innego jak sport elektroniczny. Gracze mogą znaleźć naprawdę solidną ofertę typów na tą gałąź rynku. Bukmacher nie zapomniał o najważniejszych tytułach, takich jak League of Legends, Counter-Strike:GO, DOTA 2 czy Call of Duty. I na tym wcale nie kończy się jego oferta.
Co ciekawe, w zakładce “Esport” gracze znajdą nie tylko ofertę przedmeczową, ale także typy na żywo. Wielu bukmacherów zdarzenia esportowe w wersji LIVE prezentuje razem z innymi dyscyplinami sportu, ale Betx postanowił stworzyć do tego osobną przestrzeń, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć i obserwować interesujące nas mecze.

Live Bet

Zakładka “Live Bet”, to tak naprawdę dobrze znane z oferty polskich bukmacherów gry karciane. W przypadku Betx dostępne do obstawiania są trzy najpopularniejsze tytuły:
 • Poker
 • Blackjack
 • Wojna
Zasady każdej rozgrywki są dokładnie opisane na stronie internetowej bukmachera. Typowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, a na ekranie możemy oglądać krupiera prowadzącego grę. Zakłady na gry karciane, w formie prezentowanej u bukmachera, są w pełni legalne i można je obstawiać. 
Warto wiedzieć, że powitalne bonusy - nawet jeśli wpiszemy kod promocyjny Betx - nie są dostępne na typowanie gier karcianych.

Sporty wirtualne

Bukmacher ma w swojej ofercie także sporty wirtualne. To kolejna z kategorii, gdzie rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, a tym razem typujemy rozgrywki odbywające się za pomocą algorytmu komputerowego. Dostępne są takie zmagania, jak:
 • Piłka nożna
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
W przypadku wirtualnej piłki nożnej wybierać możemy spośród kilku typów zmagań: rozgrywek ligowych, a także pucharowych. Również dla wyścigów - zarówno konnych jak i psów - dostępnych jest kilka opcji typowania, a poszczególne mecze i gonitwy startują praktycznie co kilka minut. 

Zakład łączony

Wyjątkowym typem zakładów w Betx jest tzw. zakład łączony. W ramach tej opcji możemy łączyć kilka zakładów na jedno wydarzenie. Dostępność tej formy typowania oznaczona jest ikoną łańcucha.
BetX kod promocyjny - zakłady łączone
Jeśli najedziemy na ikonę, to będziemy mogli sprawdzić z jakimi typami łączny się ten, który aktualnie wybraliśmy. W przypadku piłki nożnej może być to np. wynik końcowy, wynik 1. połowy, liczba rożnych, liczba kartek itp. W siatkówce może być choćby typ na zwycięzcę danego seta połączony z łączną liczbą punktów w nim zdobytych przez obie drużyny.
Zakład łączony można zawierać w ramach jednego meczu. Na kuponie może znaleźć się kilka zakładów łączonych. Można je na jednym kuponie umieścić także obok innych zdarzeń. Oferta dotyczy tylko typów przedmeczowych.

Betx kod promocyjny a aplikacja mobilna

Bukmacher przygotował aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów czy tabletów. Jest ona dostępna na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera, ściągając plik lub skanując kod QR z witryny internetowej. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS znajdą ją również w sklepie z aplikacjami App Store. Nowi gracze mogą uzyskać powitalny bonus - freebet 20 zł - na typowanie w aplikacji mobilnej. Do skorzystania z tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Betx, ale jeśli go wpiszemy uzyskamy bonus o łącznej wartości 1000 zł na start.
Ponadto aplikacja cechuje się:
 • Pełną ofertą zakładów
 • Szybkością działania
 • Intuicyjną nawigacją
 • Nowoczesnym layoutem
Z poziomu aplikacji mobilnej można również zarejestrować konto, dokonać płatności czy korzystać z pozostałych promocji bukmacherskich dostępnych w Betx.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne Betx VIP - informacje o bukmacherze

Kody promocyjne Betx VIP są dostępne, aby uzyskać powitalny pakiet bonusowy o wartości 1000 zł. Na start nowi gracze mogą otrzymać bonusy w trzech krokach: cashback 70% na pierwszy kupon do 350 zł, freebet do 250 zł po drugiej wpłacie i bonus 50% od trzeciego depozytu do 250 zł. Gracze mogą utrzymać także dwa freebety o wartości 50 zł każdy. Pierwszy po rozliczeniu pierwszego kuponu, oraz drugi po skorzystaniu z bonusu powitalnego w trzech krokach. Dodatkowe promocje to freebet 30 zł za weryfikację i zgody marketingowe oraz freebet 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.
BetX informacje o bukmacherze
Bukmacher Betx działa legalnie na polskim rynku od 2020 roku. Na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów, na okres sześciu lat, bukmacherem swoją działalność prowadzi w internecie i umożliwia zawieranie zakładów na wydarzenia sportowe, ale nie tylko. 
Betx kojarzony może być nie tylko ze względu na swoją ofertę bukmacherską, ale także z powodu sponsoringu. Obecnie bukmacher jest sponsorem piłkarskiego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betx?

Kod promocyjny Betx ma treść MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji pozwala uzyskać promocje o wartości 1000 zł na start.

Betx kod promocyjny - co otrzymam?

Bukmacher proponuje pakiet bonusów powitalnych, a kod promocyjny Betx ma treść MECZYKI. Na start dostępne są takie bonusy jak: cashback 70% do 350 zł, freebet 50 zł po rozliczeniu pierwszego kuponu, freebet do 250 zł, bonus 50% od trzeciej wpłaty do 250 zł, freebet 50 zł po odbiorze bonusu w trzech krokach a także freebet 30 zł za zgody marketingowe i freebet 20 zł w aplikacji.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020