Bonus bez obrotu | Gdzie są dostępne bonusy bukmacherskie bez obrotu?

Dodał: Jerzy Ochota,Przedwczoraj | 15:20

Bonusy bez obrotu są dostępne u bukmacherów. Gracze chętnie korzystają z tego typu promocji, bowiem środki przyznane w ramach bonusu bez obrotu można od razu wypłacić, bez ryzyka ich utraty. Którzy bukmacherzy bonusy bez obrotu mają w swojej ofercie? Jakie bonusy nie wymagają obrotu? O tym dowiedzie się z tego tekstu.

Na skróty:

  1. Bonusy powitalne bez obrotu
  2. Jaki bonus bukmacherski nie wymaga obrotu?
  3. Bonus bez obrotu u bukmacherów

Bonusy powitalne bez obrotu

U niektórych legalnych bukmacherów są dostępne powitalne bonusy bukmacherskie bez obrotu. Dostępne są one przy rejestracji z naszymi kodami promocyjnymi. Listę takich bonusów prezentujemy w tabeli.

Bukmacher Bonus bez obrotu Szczegóły bonusu
STS Zakład bez ryzyka (cashback) na Betgames 20 PLN Sprawdź
Betclic Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN w formie freebetu (wygrana bez obrotu) Sprawdź
eWinner Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN Sprawdź
Fuksiarz Zakład bez ryzyka (cashback) 500 PLN Sprawdź
PZBuk Zakład bez ryzyka (cashback) 1000 PLN w formie freebetu (wygrana bez obrotu) Sprawdź

Bonusy powitalne o podanej wartości są częścią pakietów powitalnych u bukmacherów. Więcej o bonusach bez obrotu piszemy w dalszej części artykułu.

Jaki bonus bukmacherski nie wymaga obrotu?

Bonusy bukmacherskie bez obrotu cieszą się uznaniem graczy. Mają one przynajmniej kilka atutów. Po pierwsze, gracz może takowy bonus od razu wypłacić, bez ryzyka jego utraty podczas dokonywania obrotu. Po drugie, sam obrót środkami bonusowymi jest często skomplikowany, ograniczony czasowo i zwyczajnie trudno połapać się w niektórych zasadach. W tym przypadku bonus bez obrotu stawia o wiele prostsze reguły. Gracz wie co musi zrobić, aby dany bonus otrzymać. Następnie od niego zależy na co go przeznaczy.

Nie wszystkie bonusy mogą być bonusami bez obrotu. Z prostej przyczyny - bukmacher “za darmo” nie może przyznać pieniędzy, bowiem nie miałby w tym żadnego interesu. Bonus bez obrotu dostępny jest zawsze za wykonanie jakiegoś działania. Pozostałe bonusy, które przyznawane są z wymaganym obrotem, po prostu nie mogłyby funkcjonować w inny sposób. Jakie bonusy będą wymagały obrotu?

  • Darmowy zakład, czyli freebet. Czasami bukmacherzy twierdzą, że bonus ten nie wymaga obrotu. Jednak zawsze trzeba przynajmniej zagrać za wartość bonusu, aby móc go wypłacić. W tym przypadku mamy zatem do czynienia z czymś na kształt obrotu, nawet jeśli jest to wyłącznie konieczność zagrania za stawkę bonusu bez wyśrubowanych obostrzeń co do kształtu kuponu. Natomiast wygrane z freebetu mogą być już pozbawione wymagań obrotu i wówczas możemy mówić, że to bonus bez obrotu.
  • Bonus od depozytu. Bukmacher przyzna premie za wpłatę, ale aby móc środki wypłacić zawsze trzeba nimi obrócić. W innym przypadku byłyby to po prostu darmowe pieniądze, a nie o to w typowaniu chodzi.

Są jednak bonusy, które bukmacherzy zupełnie świadomie przyznają bez obrotu. Oznacza to, że gracz z otrzymanymi środkami może zrobić co chce. Dozwolona jest zarówno wypłata, jak i wykorzystanie bonusu na kolejne zakłady. Jakie bonusy bez obrotu oferują bukmacherzy?

  • Zakład bez ryzyka, czyli cashback. Nie zawsze jest to bonus bez obrotu, ale u części bukmacherów znajdziemy taki rodzaj promocji. Cashback oznacza, że jeśli nasz kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci środki na konto. W tym przypadku gracz nie traci stawki, ale bukmacher również stratny nie będzie. Po prostu pozwala nam na jedną pomyłkę, która nie skutkuje utratą środków.
  • Gra bez podatku. W Polsce obowiązuje 12% podatek od gier, którym zazwyczaj obciążony jest gracz. Jednak zdarza się, że bukmacherzy biorą wartość podatku “na siebie”, co oznacza potencjalnie wyższą wygraną. Jest to bonus bez obrotu. 
  • Promocja za kupony AKO, czyli za więcej zdarzeń. Bukmacherzy przyznają dodatkowy procent do wygranej na kuponie, który składa się z kilku zdarzeń. Takie promocje mogą obowiązywać już od trzech zakładów, a im więcej ich znajdzie się na kuponie, tym premia będzie wyższa. Jaki zysk ma w tym bukmacher? Wraz z powiększającą się “taśmą” rośnie też ryzyko porażki. To kolejny bonus bez obrotu.
  • Wyższe kursy, czyli boost. To szczególny bonus, który oznacza po prostu wyższe kursy na dane zdarzenie. Bukmacherzy często stosują boost, przy okazji najpopularniejszych zakładów. Wyższy kurs, to potencjalnie wyższa wygrana, która nie wymaga obrotu.

W dalszej części tekstu prezentujemy, jakie bonusy bez obrotu dostępne są w ofercie legalnych bukmacherów.

Sprawdź kody promocyjne:

Bonus bez obrotu u bukmacherów

Wszyscy bukmacherzy oferują bonusy bez obrotu dla graczy. Jednak każdy z nich ma nieco inną ofertę tego typu promocji. U niektórych bukmacherów można otrzymać bonus bez obrotu na start, natomiast inni tego typu bonusy przygotowali dla wszystkich graczy. Szczegóły opisujemy poniżej.

STS bonus bez obrotu

W STS można założyć konto poprzez TEN LINK, a wpisanie kodu MEGABONUS aktywuje powitalny pakiet bonusowy o wartości 1640 zł. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka (cashback), bonus od trzech pierwszych wpłat, cashback na sporty wirtualne oraz cashback na Betgames.

STS kod promocyjny

Wśród promocji na start bonus bez obrotu to cashback na Betgames. Bukmacher STS ma także w swojej ofercie zakłady typu SUPEROFERTA. Są to zdarzenia o wyższych kursach, które można obstawiać bez konieczności dodatkowego obracania wygraną.

Fortuna bonus bukmacherski bez obrotu

Rejestracja w Fortunie w TYM MIEJSCU, z kodem promocyjnym MECZYKI, pozwala aktywować bonus powitalne. Mają one wartość 2720 zł, ale wśród tych promocji bonusy bez obrotu nie funkcjonują.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna ma natomiast bonusy bez obrotu w swojej stałej ofercie, przeznaczonej dla wszystkich graczy. Mowa tu o takich promocjach, jak Gra bez Podatku dostępna w wybranych godzinach, czy AKO Bonus, pozwalający zwiększyć wygrane o maksymalnie 50%.

Superbet bonus bez warunków obrotu

Kolejnym bukmacher z bonusami bukmacherskimi bez obrotu jest Superbet. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI pozwala aktywować promocje powitalne o wartości 1555 zł. Wśród nich bonus bez obrotu nie jest dostępny, za to kilka takich propozycji znajduje się w stałej ofercie bukmachera.

Superbet - bonusy i promocje

Bonusy bez obrotu w Superbet to m.in. Gry Wirtualne bez Podatku, Superbonus (do 100% większa wygrana na kupony AKO), Superkursy (wyższe kursy na wybrane wydarzenia) czy Superprzewaga. Ten ostatni bonus bez obrotu oznacza, że zakład może być rozliczony jako wygrany jescze w trakcie gry, gdy zespół osiągnie określony wynik. Jest to np. dwubramkowa przewaga w meczu piłkarskim. Jeśli wytypowany przez gracza zespół osiągnie taką przewagę, kupon będzie wygrany bez względu na końcowy wynik. Bonus dotyczy wybranych zdarzeń i dyscyplin.

Betclic bonus bez obrotu

W przypadku rejestracji w Betclic można otrzymać powitalny bonus bez obrotu. Konto założymy TUTAJ, a podczas rejestracji wymagany będzie kod promocyjny o treści MECZYKI, aby móc skorzystać z promocji o wartości 200 zł.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Bonus bez obrotu na start stanowi zakład bez ryzyka. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma zwrot do 200 zł, przyznawany w formie freebetu. W tym przypadku wygrana ze wspomnianego freebetu nie wymaga obrotu. Dodatkowo gracze mogą skorzystać z takich bonusów jak Super Kursy czy Multi+ (bonus na kupony wielokrotnie, który zwiększa wygrane nawet o 120%).

eWinner bonusy bukmacherskie bez obrotu

U bukmachera eWinner bonusy bez obrotu są dostępne. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala aktywować bonus powitalny o wartości 610 zł, z czego 110 zł to bonus bez obrotu. 

eWinner kod promocyjny

Bonus bez obrotu to zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon. W razie przegranej można otrzymać zwrot do 110 zł, którym nie trzeba obracać. Dla wszystkich graczy eWinner przygotował także takie bonusy bez obrotu jak: Wysokie Kursy, gra bez podatku na Esport, gra bez podatku na Koszykówkę czy Wirtualne Poniedziałki bez podatku.

Fuksiarz bonusy bez obrotu

Zakładając konto poprzez TEN LINK w Fuksiarzu można otrzymać bonus powitalny. Niezbędny będzie kod bonusowy o treści MECZYKI. Wartość promocji powitalnej to 500 zł i jest to bonus bez obrotu. 

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

Fuksiarz na start przygotował zakład bez ryzyka (cashback) pozwalający na odzyskanie 50% stawki do 500 zł w razie przegranej. Jest to bonus bez obrotu, podobnie jak pozostałe promocje u bukmachera. Dla wszystkich graczy bonusy bez obrotu stanowią: Cashback bez Limitu, Cashback na Wirtualną piłkę nożną czy Early Payout, który pozwala na rozliczenie wygranego kuponu, gdy dany zespół ma przewagę dwóch bramek.

Totalbet bonus bukmacherski bez obrotu

Rejestracja w Totalbet TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny. Ma on łączną wartość 5050 zł. Bonusy bez obrotu nie są dostępne w pakiecie na start, ale taka forma promocji znalazła się w ofercie dla wszystkich graczy.

Totalbet kod promocyjny

Jakie bonusy bez obrotu można znaleźć w Totalbet? To przede wszystkim Gra bez Podatku oraz TOTALBonus, czyli wyższe wygrane na kupony wielokrotne.

PZBuk bonus bez obrotu

W PZBuk jest dostępny bonus powitalny, dostępny dla graczy rejestrujących się za pomocą TEGO LINKU. Promocje na start mają wartość 1050 zł, a w pewnej części jest to bonus bez obrotu.

Bukmacher PZBuk

Jednym z bonusów w PZBuk jest zakład bez ryzyka na pierwszy przegrany zakład w historii konta. Można z tego tytułu uzyskać zwrot do 1000 zł, który przyznany będzie w formie freebetu. Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi. Ponadto PZBuk przygotował bonus bez obrotu KOMBO+, który pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych.

Betfan bonus bez obrotu

Powitalne bonusy w Betfan dostępne są przy rejestracji TUTAJ z kodem MEGABONUS. Wartość bonusów to 1600 zł. 

Betfan - bonusy i promocje

Gracze, którzy szukają bonusów bukmacherskich bez obrotu, mogą natomiast skorzystać z wyższych kursów w ramach Matchday Boost. Potencjalnie zwiększona wygrana nie wymaga obrotu.

ETOTO bonus bukmacherski bez obrotu

Konto u bukmachera ETOTO założymy np. poprzez kliknięcie w TEN LINK. Nowi gracze mogą liczyć na powitalny bonus o wartości 200 zł. 

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

U bukmachera pojawiają się czasowe promocje, które pozwalają korzystać z bonusów bez obrotu. Najczęściej dotyczy to gry bez podatku na wybrane wydarzenia.

LVBet bonusy bez obrotu

W przypadku LVBet rejestracja konta dostępna jest TUTAJ, a nowi gracze mogą otrzymać bonusy o wartości 3353 zł. Wśród tych promocji nie są dostępne bonusy bez obrotu.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Jednak wszyscy gracze mogą korzystać także ze stałych i czasowych bonusów, które pojawiają się w LVBet. Wśród nich można znaleźć bonusy bez obrotu, którymi są powiększone kursy w ofercie GrubyKupon, czy też możliwość gry bez podatku przez 14 dni od rejestracji.

Totolotek bonusy bukmacherskie bez obrotu

Bukmacher z bonusami na start jest Totolotek. Rejestracja TUTAJ z kodem MEGABONUS pozwala aktywować promocję na start o wartości 574 zł. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Bonusy powitalnie nie są bonusami bez obrotu, ale w Totolotku możemy znaleźć ofertę o nazwie King Size, która pozwala na uzyskanie dodatkowego procenta do wygranej na kupony wielokrotne. Totolotek powiększa wygrane nawet o 66%.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020