Bukmacher bez weryfikacji. Lista bukmacherów online oferujących zakłady bez weryfikacji i dowodu

Bukmacher bez weryfikacji. Lista bukmacherów online oferujących zakłady bez weryfikacji i dowodu
Źródło zdjęcia: everything possible
Sprawdź ranking bukmacherów

Rynek legalnych polskich bukmacherów dynamicznie się rozwija, a największe firmy prześcigają się w nowych pomysłach, strategiach, ofertach i promocjach. Od jakiegoś czasu większość z nich wprowadziła ułatwienie dla graczy w postaci szybkiej rejestracji. Na czym ona polega i u kogo otworzymy konto bez weryfikacji? Wszystkiego dowiecie się z poniższego tekstu.

Na skróty:

1. Bukmacherzy bez weryfikacji
2. Szybka rejestracja bez dowodu
3. Lista bukmacherów bez weryfikacji

4. Podsumowanie

Bukmacherzy bez weryfikacji

U niektórych legalnych polskich bukmacherów nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji danych przy zakładaniu konta użytkownika. Zyskujemy w ten sposób czas, bo szybką rejestrację od pełnej odróżnia to, że nie trzeba od razu wysyłać zdjęć lub skanów dowodu tożsamości, ani podawać numeru rachunku bankowego. Wystarczy zwykle kilka podstawowych informacji o danych osobowych i voila - raz, dwa, trzy, możemy zawierać zakłady! 

Firma, która proponuje skróconą formę rejestracji, to domyślnie tzw. bukmacher bez weryfikacji lub bukmacher bez dowodu.

Tymczasowy status naszego konta, jaki uzyskamy po szybkiej rejestracji, równa się jednak pewnym istotnym ograniczeniom przy obstawianiu. Wprawdzie bukmacherzy pozwalają bez weryfikacji rozpocząć grę, ale nie dają nam całkowitej swobody w jej trakcie. 

Co najważniejsze, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Jakikolwiek przelew będzie dostępny dopiero po pełnej weryfikacji danych. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Gdy jednak bukmacher zaakceptuje podesłane przez nas dodatkowe informacje, szybko i bezproblemowo dokonamy wypłaty.

To nie jedyne ograniczenia, wynikające z posiadania konta tymczasowego. Część bukmacherów bez dowodu nie oferuje bonusowego pakietu powitalnego klientom, którzy nie ukończyli pełnej rejestracji.

Na ogół natrafimy również na odgórne limity na grę, wynoszące około 5000 zł. W takim wypadku, gdy kwota w depozycie przekroczy ustaloną granicę, zostaniemy zobligowani do weryfikacji danych, najczęściej w ciągu kilku dni. 

U pewnych firm bukmacherskich znajdziemy także limit czasu, jaki mamy na aktywację konta stałego. Nie ma co się jednak martwić, bo ten próg nie jest niższy niż kilka tygodni.

Szybka rejestracja bez dowodu

Choć wybierając szybką rejestrację nie możemy uniknąć wymienionych ograniczeń, to jednak ta opcja cieszy się dużą popularnością u nowych użytkowników, którzy wolą błyskawicznie, bez zbędnych formalności rozpocząć przygodę z obstawianiem.

Oczywiście musimy liczyć się z tym, że jeśli mamy zamiar wypłacić jakiekolwiek środki, trzeba będzie te dane zweryfikować. Osoby zaniepokojone koniecznością wysyłki zdjęć czy też skanów dowodu osobistego lub paszportu nie powinny się martwić. Bukmacher potrzebuje dokumentów wyłącznie do skutecznej weryfikacji.

Nasze dane osobowe są chronione i bezpieczne, nie musimy się obawiać ich utraty lub wykorzystania do złych celów. Rzecz jasna, jeśli tylko korzystamy z usług legalnej firmy, która posiada stosowną licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów od Ministerstwa Finansów.  

Niewątpliwie, udostępnienie dokumentu tożsamości, czyli zrobienie skanu lub zdjęcia i wgranie go do systemu w serwisie on-line bukmachera bez weryfikacji zajmuje dłuższą chwilę. Zachowajmy przy tym uwagę i czujność, dbając o to, by wszystkie dane były wyraźnie widoczne.

W innym wypadku nasz wniosek o aktywację konta stałego może zostać odrzucony. Zdarzają się obcięte, nierówne, niewyraźne fotografie albo skany. Tu należy tego unikać, bo po co z powodu własnego niedopatrzenia przedłużać proces pełnej rejestracji? 

No dobrze, znamy już szczegóły dotyczące szybkiej rejestracji, wiemy o jej zaletach i wadach. Mamy świadomość, że bez weryfikacji danych nie wypłacimy pieniędzy, czas więc skupić się na poszczególnych bukmacherach bez dowodu. A także tych, co od razu obligują gracza do bezpośredniej, pełnej aktywacji konta. Zobaczmy, jak polski rynek bukmacherski podchodzi do tematu rejestracji.

Lista bukmacherów bez weryfikacji

Bukmacher bez weryfikacji - STS rejestracja

STS, czyli Star-Typ Sport, bukmacher z największymi udziałami w rynku, oczywiście ma w swojej ofercie szybką rejestrację. Podstawowe konto otworzymy kilkoma kliknięciami, możemy też liczyć na bonusowy pakiet startowy. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jak przebiega proces szybkiej rejestracji w STS-ie?

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- aktualny adres e-mail, który może posłużyć nam za login
- aktywny numer telefonu
- hasło do konta
- posiadany kod promocyjny, bez którego nie otrzymamy bonusów na start

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- imię i nazwisko
- obywatelstwo
- numer PESEL
- kod weryfikacyjny otrzymany w wiadomości wysłanej na podany wcześniej numer telefonu

Po skutecznym przejściu przez te dwa krótkie i nieskomplikowane etapy, możemy rozpocząć grę. Limit na zawieranie zakładów wynosi 5000 zł.

sts
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

Jak w pełni aktywować konto? Co trzeba zrobić?

- Zweryfikować podany wcześniej adres e-mail w celu zabezpieczenia danych
- Ustalić pseudonim - login
- Podać pełne dane adresowe
- Dodać zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport
- Wpisać aktualny numer rachunku bankowego, na który będziemy wypłacać środki 

Gdy spełnimy wszystkie wymagane warunki, bukmacher automatycznie aktywuje nam stały status konta.

Bukmacher bez weryfikacji - Fortuna rejestracja

U bukmachera Fortuna również dostępna jest opcja szybkiej rejestracji. Nie dzieli się ona na żadne etapy. Niezbędne informacje uzupełnimy w jednym okienku. 

promocje fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

A więc co musimy podać, by błyskawicznie się zarejestrować?

Po kolei:

- imię i nazwisko
- pseudonim
- hasło do logowania
- kod PIN, przydatny przy graniu w punktach stacjonarnych
- adres e-mail
- numer telefonu
- datę urodzenia
- numer PESEL
- obywatelstwo
- pełen adres, z województwem i państwem
- potwierdzenie, że środki na grę pochodzą z legalnego źródła
- kod promocyjny

Wszystko zajmie nam nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Następnie będziemy mogli legalnie zawierać zakłady, otrzymamy też bonus na start i zakład bez ryzyka.

Uwaga! Termin ważności konta tymczasowego to 28 dni. Limit na zakłady to również 5000 zł, a maksymalna pojedyncza wygrana nie może przekroczyć 2279,99 zł. Od 2280 zł, zgodnie z polskim prawem, obowiązkowo musimy wpisać nasze dane do specjalnego rejestru wysokich wygranych.

Aby w pełni aktywować konto, naturalnie wystarczy wysłać fotokopie dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego.

Bukmacher bez weryfikacji - Betclic rejestracja

Betclic powrócił na legalny polski rynek z początkiem lipca 2019 r., a szybką rejestrację wprowadził kilka tygodni później. Przez ten proces przejdziemy w trzech krótkich etapach.

promocje betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- imię i nazwisko
- datę urodzenia
- adres e-mail

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- numer PESEL
- pełne dane adresowe
- numer telefonu

Trzeci etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- nazwę użytkownika
- hasło do logowania
- pytanie bezpieczeństwa w celu ochrony danych
- kod promocyjny

betclic
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betclic

Limit zakładów dla posiadaczy konta tymczasowego także wynosi 5000 zł. Przysługuje nam bonus na start. Na pełną rejestrację mamy 90 dni. Dokonamy jej w zakładce “Moje dokumenty” w panelu użytkownika, gdzie wyślemy zarówno zdjęcia lub skany dowodu tożsamości, jak i wpiszemy numer rachunku bankowego.

Bukmacher bez weryfikacji - PZBuk rejestracja

PZBuk to również bukmacher bez dowodu oferujący szybką rejestrację. Tymczasowe konto w Polskich Zakładach Bukmacherskich też otworzymy w trzech etapach.

promocje pzbuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- pseudonim
- hasło do logowania
- aktualny adres e-mail, na który otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- imię i nazwisko
- numer i serię dokumentu tożsamości, które potwierdzimy przy pełnej aktywacji
- dane adresowe
- datę urodzenia
- płeć
- numer PESEL
- narodowość i walutę, w której chcemy operować pieniędzmi
- kod bonusowy

Trzeci etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- wybrane limity i stawki dzienne
- wybrane limity i stawki miesięczne

pzbuk
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: PZBUK

Po ukończeniu tych trzech etapów możemy liczyć na darmowy bonus startowy. PZBuk daje też pełną dowolność, jeśli chodzi o termin pełnej rejestracji oraz nie nakłada żadnych dodatkowych limitów związanych z zawieraniem zakładów dla graczy z tymczasowym kontem. 

Całkowitej aktywacji dokonamy w zakładce “Moje dokumenty”, gdzie musimy wysłać skany lub zdjęcia dowodu tożsamości, którego numer i serię wpisywaliśmy w trakcie szybkiej rejestracji. Oprócz tego wymagany jest numer rachunku bankowego.

Bukmacher bez weryfikacji - Totolotek rejestracja
W Totolotku, który niedawno zmienił właściciela i otworzył nową stronę internetową, także jest możliwość szybkiej rejestracji. Podobnie jak choćby w Fortunie, zamiast kilku krótszych kroków, mamy jeden dłuższy etap.

Czego wymaga ten bukmacher bez dowodu? Musimy podać:

- kraj, w którym mieszkamy
- datę urodzenia
- aktualny adres e-mail
- hasło do logowania
- płeć
- imię i nazwisko
- pełne dane adresowe
- narodowość
- numer PESEL
- czy chcemy skorzystać z bonusu startowego

To wszystkie wymagane warunki przy błyskawicznym rejestrowaniu się w Totolotku. Oprócz wspomnianego bonusu, warto dodać, że nie mamy żadnego ograniczenia czasowego, jeśli chodzi o posiadania tymczasowego statusu konta. Limit zakładów wynosi 5000 zł.

Naturalnie w celu pełnej weryfikacji musimy wysłać fotokopie dokumentu tożsamości oraz wpisać numer rachunku bankowego.

Bukmacher bez weryfikacji - LVBet rejestracja

LVBet to ostatni na naszej liście bukmacher online bez koniecznej weryfikacji tożsamości. Przez proces szybkiej rejestracji łatwo przejdziemy w dwóch etapach.

promocje lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- imię i nazwisko
- narodowość
- numer PESEL

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- aktualny adres e-mail
- login
- hasło do logowania
- numer telefonu
- kod promocyjny umożliwiający skorzystanie z promocji dla nowych użytkowników

Tymczasowe konto możemy posiadać do czasu, aż uznamy, że warto w pełni zweryfikować dane i dokonać pierwszej wypłaty. Chyba, że przekroczymy limit zakładów, który tutaj wynosi 5200 zł. 

W celu aktywacji konta bez ograniczeń, musimy uzupełnić wcześniej podane informacje. Pod tym względem LVBet jest zbliżony do STS-u. 

Jak w pełni aktywować konto? Co trzeba podać?

- pełne dane adresowe
- płeć
- datę urodzenia
- numer PESEL
- dane (serię i numer) oraz fotokopie wybranego dokumentu tożsamości
- aktualny numer rachunku bankowego

Jeśli bukmacher zaakceptuje dodane przez nas informacje, automatycznie aktywuje stałe konto.

Bukmacher bez weryfikacji - Etoto rejestracja

Etoto, które zdobyło ogromną popularność dzięki organizacji słynnych “Quizów pod napięciem” oraz współpracy z czołowymi dziennikarzami sportowymi w Polsce, niestety jeszcze nie ma dostępnej szybkiej rejestracji. Dlatego, mając to na uwadze, podpowiemy jak od razu założyć stałe konto.

bonus od depozytu 200% do 200zł
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- płeć
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- adres e-mail

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- obywatelstwo
- państwo urodzenia
- numer PESEL
- rodzaj, numer, serię i datę ważności wybranego dokumentu tożsamości
- numer telefonu
- pełne dane adresowe

Trzeci etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- login
- hasło do logowania
- wybrane limity gry

Czwarty etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości, którego dane wcześniej wpisywaliśmy

Uwaga! Numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacić pieniądze, wpisujemy w momencie zlecenia wypłaty!

Bukmacher bez weryfikacji - Forbet rejestracja

Niestety, Forbet nie jest na razie bukmacherem bez dowodu. Firma, która sponsoruje m.in. żużlowy Włókniarz Częstochowa i piłkarski Śląsk Wrocław, na razie proponuje użytkownikom tylko tradycyjną formę rejestracji. Podobnie jak w przypadku Etoto, przyjrzyjmy się temu procesowi bliżej. Tutaj założymy konto w trzech etapach.

bonus od depozytu forbet

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Pierwszy etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- adres e-mail
- nazwę użytkownika (login)
- hasło do logowania
- informację, czy chcemy skorzystać z bonusu powitalnego

Drugi etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- obywatelstwo
- imię i nazwisko
- numer telefonu
- pełne dane adresowe
- walutę, którą chcemy operować w trakcie gry

Trzeci etap, krok po kroku. Co musimy podać?

- datę urodzenia
- rodzaj, numer, serię i datę ważności wybranego dokumentu tożsamości
- numer PESEL
- skan obu stron wskazanego dokumentu tożsamości
- numer konta bankowego
- posiadany kod promocyjny

Gdy poprawnie wykonamy wszystkie zalecenia, dostaniemy na podany adres e-mail wiadomość z linkiem aktywującym konto. Gotowe!

Podsumowanie

Podsumowując, warto rozważyć szybką rejestrację konta tymczasowego, szczególnie biorąc pod uwagę nieograniczony u większości bukmacherów czas na pełną weryfikację i aktywację konta. Nie zawsze mamy kilka minut na robienie zdjęć lub skanów dokumentu, wgrywanie go do systemu i wejście do banku w celu skopiowania numeru rachunku. Legalni polscy bukmacherzy bez dowodu wyciągają pomocną dłoń, a do nas należy decyzja, czy skorzystamy z takiego ułatwienia. Mamy wolny wybór.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Aston Villa gra w ostatnim czasie nieźle, mimo problemów z napastnikiem po kontuzji Wesleya drużyna z Birmingham strzelała gole w trzech ostatnich ligowych spotkaniach, także z Manchesterem City. Watford gra coraz lepiej i choć zespół Szerszeni nie był w stanie strzelić gola Tottenhamowi raczej nie ma się co obawiać o ich dyspozycję ofensywną. Powinniśmy tu zobaczyć wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bournemouth od dłuższego czasu gra beznadziejnie i choć należy się spodziewać, że The Cherries zaczną grać lepiej to na razie nie dają oni żadnych oznak wychodzenia z ogromnego kryzysu. Brighton nie strzela wielu goli, na wyjazdach spisuje się przeciętnie i pewnie jak zwykle zagra mocno defensywnie. To oznacza, że w spotkaniu nie powinno paść wiele bramek.
Obie drużyny strzelą - both to score Palace po remisie z Manchesterem City powinni być w dobrych nastrojach, a po takim spotkaniu z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Southampton zagrał dobrą pierwszą połowę meczu z Wolves, w drugiej jednak totalnie zawiódł. Zespół Hussenhuttla był jednak ostatnio w niezłej dyspozycji i z pewnością ma szansę strzelić w tym meczu przynajmniej jednego gola. Powinien być to zatem wyrównany mecz, w którym obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Urazy podstawowych zawodników mogą znacząco wpłynąć na postawę Evertonu w ofensywie, bo Richarlison i Sigurdsson to bardzo ważni gracze dla ekipy z Liverpoolu. Z drugiej strony mamy niezłe Newcastle, które jednak nie strzela wielu goli, potrafi grać solidnie w defensywie i powinno postawić gospodarzom trudne warunki. Mecz powinien być wyrównany i nie spodziewamy się w nim wielu bramek.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.