Bukmacher na Mundial | Bukmacherzy Mistrzostwa Świata Katar 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,22 Wrz 2022 | 12:47

W tym roku Mistrzostwa Świata w piłce nożnej będą największą sportową imprezą na świecie. Bukmacherzy Mundial traktują bardzo poważnie, a oferta zakładów na to wydarzenie pojawiła się już w ofertach. Jacy bukmacherzy pozwalają obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze? Czy są dostępne bonusy bukmacherskie na Mundial? O tym dowiecie się z tego artykułu.

Na skróty:

 1. Bukmacherzy na Mundial z bonusem powitalnym
 2. Bukmacherzy Mundial - oferta zakładów
 3. Bukmacher na MŚ Katar 2022 - bonusy
 4. Bukmacher na Mistrzostwa Świata - gdzie obstawiać?
 5. Bukmacher na Mundial - STS
 6. Bukmacher na Mundial - Fortuna
 7. Bukmacher na Mundial - Superbet
 8. Bukmacher na Mundial - Betclic
 9. Bukmacher na Mundial - Totalbet
 10. Mistrzostwa Świata Katar 2022 - informacje

Bukmacherzy na Mundial z bonusem powitalnym

Na Mistrzostwa Świata bukmacherzy przygotowali bonusy dla nowych graczy. Rejestrując się poprzez linki przedstawione w tabeli niżej, a także wpisując kody promocyjne, można uzyskać pakiet promocyjny na start.

[kody_promo]

Bukmacherzy na mundial proponują opisane bonusy, pod warunkiem rejestracji poprzez dostępne linki i wpisanie kodu bonusowego.

Bukmacherzy Mundial - oferta zakładów

Mistrzostwa Świata w Katarze odbędą się na przełomie listopada i grudnia 2022 roku. Jednak bukmacherzy Mundial, a konkretnie propozycje zakładów na zbliżający się turniej, już zaczynają umieszczać w swojej ofercie.

Czego może się spodziewać? Bukmacherzy na Mundial 2022 powinni przygotować bardzo szeroką ofertę, która dotyczyć będzie zarówno poszczególnych meczów, jak i wielu innych kategorii. Samych piłkarskich spotkań odbędzie się podczas MŚ 2022 w sumie 64, licząc wszystkie pojedynki w fazie grupowej oraz w fazie pucharowej. 

Dodatkowo bukmacherzy na Mundial przygotowują zakłady specjalne, np. na tytuł króla strzelców. Większość propozycji powinna powtarzać się u wszystkich bukmacherów, choć różnice mogą być widoczne w kursach.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Bukmacher na MŚ Katar 2022 - bonusy

Bukmacherzy mogą przygotować na Mistrzostwa Świata bonusy, które dotyczyć będą właśnie obstawiania spotkań podczas katarskiego turnieju. Jakie bonusy powinny być dostępne u bukmacherów? Możliwe są:

 • Darmowe zakłady (freebet)
 • Zakład bez ryzyka (cashback)
 • Bonus od depozytu
 • Ranking typerów
 • Wyższy kursy na Mundial

O tym, jakie konkretnie bonusy gracze mogą otrzymać, zapewne będzie wiadomo nieco bliżej turnieju. Do turnieju zostało jeszcze kilka miesięcy.

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacher na Mistrzostwa Świata - gdzie obstawiać?

Największa piłkarska impreza na świecie będzie dostępna do obstawiania u czołowych bukmacherów. Co mogą zaproponować poszczególny firmy? Przyjrzeliśmy się ofercie. Trzeba pamiętać, że przed samym turniejem dostępność zakładów jeszcze się zwiększy.

Bukmacher na Mundial - STS

W swojej ofercie typowanie MŚ w Katarze bukmacher STS z pewnością umieści. Pierwsze zakłady już się pojawiają, ale na największy wysyp mundialowych kursów trzeba jeszcze trochę poczekać. 

STS to największy bukmacher w Polsce, który dla nowych graczy ma bonus powitalny o wartości 1660 zł. U bukmachera można zarejestrować się TUTAJ, a kod MECZYKI pozwala uzyskać najwyższy bonus powitalny od STS. 

STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN

Pierwszym bonusem od STS jest zakład bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta gracza. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas gracz odzyska stawkę kuponu do maksymalnie 100 zł. Należy pamiętać o 12%, czyli aby aktywować pełny zwrot stawka zakładu bez ryzyka powinna wynieść 113.64 zł. 

Bonusem ponownie trzykrotnie należy obrócić po kursie 1.91. Do obrotu wliczają się wygrane kupony. 

Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) 1500 PLN

Drugim bonusem jest bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Konkretnie STS przyzna: 100% pierwszego depozytu do 300 zł, 50% drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% trzeciego depozytu do 700 zł. Pierwszy bonus przyznany jest automatycznie, aby otrzymać bonus od drugiego i trzeciego depozytu trzeba zaakceptować i potwierdzić udział w akcji.

Bonusem należy trzykrotnie obrócić, podobnie jak przy okazji poprzedniego bonusu. Przykładowo: przy maksymalnym bonusie od pierwszej wpłaty w wysokości 300 zł, wymagany jest obrót na 900 zł. Oznacza to, że suma stawek wszystkich zakładów z kursem minimum 1.91 rozliczonych jako wygrane (przegrane nie kwalifikują się do obrotu) musi wynieść 900 zł. Warunki obrotu są takie same w przypadku bonusów od każdego z trzech depozytów. 

Aby skorzystać z bonusu należy podczas rejestracji wpisać kod MECZYKI.

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Ostatni bonus powitalny w STS to bonus za wykonanie zadań bukmacherskich, którego wartość wynosi 60 zł. Aby uwolnić ten bonus, poza rejestracją z naszym kodem, trzeba wykonać sześć zadań od bukmachera. Po dwa kolejne zadania, które oznaczają typowanie określonych kuponów, aktywują się po każdej z trzech pierwszych wpłat. Wygląda to następująco:

 • Zadania po pierwszej wpłacie - typowanie kuponu w aplikacji mobilnej, typowanie kuponu ze zdarzeniem z oferty przedmeczowej;
 • Zadania po drugiej wpłacie - typowanie kuponu ze zdarzeniem z oferty LIVE, typowanie kuponu ze zdarzeniem Betgames;
 • Zadania po trzeciej wpłacie - typowanie kuponu ze zdarzeniem na sporty wirtualne, typowaniu kuponu ze zdarzeniem e-sportowym.

Stawka każdego kuponu to min. 15 zł pochodzące ze środków własnych, a kurs to nie mniej niż 1.91. Na wykonanie wszystkich zadań gracz ma 30 dni od momentu rejestracji. Jeśli to się powiedzie, wówczas STS przyzna 60 zł bonusu. Trzeba nim jeszcze obrócić, na znanych w STS zasadach. Wymagany jest trzykrotny obrót po kursie 1.91 lub wyższym, w ciągu maksymalnie 90 dni. 

Bukmacher na Mundial - Fortuna

Kolejnym bukmacherem na Mundial jest Fortuna. Gracze rejestrujący się TUTAJ z kodem MECZYKI, mogą aktywować bonusy powitalne o wartości 835 zł. W Fortunie Mistrzostwa Świata 2022 będzie można obstawiać.

Fortuna kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebety) 35 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym w Fortunie są darmowe zakłady, które bukmacher przyznaje w punktach lojalnościowych. Na początek gracz może otrzymać freebet bez depozytu o wartości 20 zł, a po dokonaniu pierwszej wpłaty drugi darmowy zakład, tym razem o wartości 15 zł. Bonusy można podzielić na kilka zakładów. W obu przypadkach kurs minimalny i liczba zdarzeń nie są określone przez bukmachera, ale zakłady muszą pochodzić z oferty sportowej.

Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba obracać, co oznacza, że środki trafią od razu na konto gracza.

Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Dla pierwszego zakładu w historii konta dostępny jest zakład bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci stawkę do 600 zł. Bonus nie ma określonego kursu minimalnego, można zatem zagrać po dowolnym kursie.

W przypadku wygrania pierwszego kuponu, środki trafią na konto depozytowe. Jeśli bezpieczny zakład okaże się przegrany, wówczas należy obrócić raz środkami bonusowymi, po dowolnym kursie. 

Bonus 50% od drugiego depozytu 200 PLN

Ostatni bonus powitalny dotyczy premii o wartości 50% drugiej wpłaty na konto do maksymalnie 200 zł. Gracz musi zaakceptować bonus w ciągu 2 dni od założenia konta, następnie w ciągu kolejnych 3 dni trzeba wpłacić drugi depozyt.

Bonus będzie przyznany po prawidłowym wykonaniu obrotu. Warunki w tym przypadku są dość proste. Wymagany jest tylko jednokrotny obrót środkami bonusowymi, który wykonać można po dowolnym kursie na kuponach z oferty sportowej bukmachera. 

Bukmacher na Mundial - Superbet

Oferta na mundial bukmachera Superbet także może zainteresowań graczy. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym o treści MECZYKI, można uzyskać bonus o wartości 3755 zł. To najwyższa powitalna propozycja bonusowa u tego bukmachera. 

Superbet kod promocyjny

Darmowy zakład (freebet) 35 PLN

Wśród powitalnych bonusów Superbet jest freebet. Wartość darmowego zakładu wynosi 35 zł. Bonusem trzeba obrócić jeden raz, a więc po prostu zagrać za jego wartość, po dowolnym kursie. 

Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00.

Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN

Drugim bonusem jest cashback, który pozwala uzyskać zwrot za zakłady zawarte w ciągu pierwszego tygodnia gry w Superbet. Podczas gdy większość bukmacherów zakład bez ryzyka proponuje na jeden kupon, ten bukmacher promocję rozciąga na 7 dni.

Aby aktywować bonus należy wpłacić minimum 20 zł na konto depozytowe gracza, w ciągu 14 dni od rejestracji konta. Bonus obliczany jest po tygodniu od pierwszej wpłaty. Pod uwagę brana jest suma stawek zakładów ze środków własnych. Od niej należy odjąć wartość wygranych kuponów, podatków i bonusów. Jeśli saldo wyjdzie "na minusie", wówczas bukmacher przyzna bonus o określonej wartości, do 3500 zł. Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.80 lub wyższym. Na obrót gracz ma 10 dni.

Bonus od depozytu 200 PLN

Gracz może uzyskać maksymalnie 200 zł od pierwszej wpłaty na to konto depozytowe. Środki trafią do gracza w formie bonusu, a następnie trzeba dokonać ich dwukrotnego obrotu po kursie 1.80 lub wyższym.

Bonus można uzyskać przy minimalnej wpłacie w wysokości 20 zł. Na obrót gracz ma 14 dni. Jeśli aktywny będzie inny bonus, wówczas kolejny trafi do bonusowej kolejki, gdzie można znajdować się przez 7 dni. 

Bonus za aplikację 20 PLN

Jeśli w ciągu 7 dni gracz pobierze i zainstaluje aplikację, może otrzymać bonus w wysokości 20 zł. Bukmacher w tym przypadku wymaga jednokrotnego obrotu środkami bonusowymi, po dowolnym kursie.

Bukmacher na Mundial - Betclic

Kolejny bukmacher, który oferuje obstawianie Mundialu, to Betclic. Gracze mogą założyć konto TUTAJ z kodem MECZYKI, co pozwoli odebrać bonus powitalny o wartości 200 zł.

Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 200 PLN

W Betclic można otrzymać bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta. Minimalny kurs takiego kuponu to 1.14, a chcąc uzyskać pełny zwrot należy zagrać za 227.30 zł. Należy bowiem pamiętać o obowiązkowym podatku.

Jeśli premierowy kupon będzie przegrany, wówczas bukmacher przyzna zwrot w formie freebetów. Można je wykorzystać na kilka darmowych zakładów, ale minimalny kurs kuponu powinien wówczas wynieść 2.14 lub więcej.

Bukmacher na Mundial - Totalbet

Bukmacherem z ofertą zakładów na Mistrzostwa Świata jest także Totalbet. U bukmachera można zarejestrować konto poprzez LINK z kodem MECZYKI. Użycie kodu pozwala uzyskać bonusy powitalne, które mają wartość 5239 zł. 

Totalbet kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebet) 39 PLN

W Totalbet można otrzymać darmowe zakłady o wartości 39 zł. Za samą rejestrację przyznane będą dwa freebety - o wartości 20 zł i 9 zł za poprawną rejestrację z kodem promocyjnym. Kolejne 10 zł Totalbet przyzna za wyrażenie zgód marketingowych przy rejestracji konta.

Kurs minimalny kuponu zagranego za freebet wynosi 2.00. Bonusów nie można dzielić, co oznacza, że freebet o danej wartości musi być w całości wykorzystany na jednym kuponie. Każdy darmowy zakład aktywny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Drugim bonusem od bukmachera na Mundial jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Gracz może otrzymać zwrot za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany, do maksymalnie 200 zł. Stawka kuponu musi pochodzić ze środków własnych, zatem najpierw należy dokonać wpłaty na konto. Kupon może składać się z maksymalnie trzech zdarzeń. Nie ma wymogów co do kursu minimalnego kuponu, czy też pojedynczych zakładów. 

Bonus nie wymaga obrotu. W razie uzyskania zwrotu, gracz może od razu wypłacić otrzymaną kwotę. Cashback aktywny będzie na koncie gracza przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

Totalbet oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu, do maksymalnie 5000 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu to 10 zł. Wówczas na grę jest 20 zł (10 zł depozytu + 10 zł bonusu). Maksymalnie można zatem uzyskać do 10000 zł na zakłady (5000 zł depozytu + 5000 zł bonusu).

Bonusem należy obrócić czterokrotnie, na kuponach z czterema zdarzeniami. Minimalny kurs zdarzenia w każdym przypadku wynosi 1.30. Każdy obrót bonusem uwalnia 25% jego wartości na konto depozytowe i od razu można go wypłacić. Na pełny obrót bonusem jest 90 dni.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Mistrzostwa Świata Katar 2022 - informacje

Mistrzostwa Świata w Katarze odbędą się w listopadzie i grudniu 2022 roku. O tytuł powalczą 32 reprezentacje. Tytułu Mistrzów Świata bronić będą Francuzi, którzy są również w gronie faworytów najbliższego Mundialu. 

Podczas turnieju mistrzowskiego rozegrane zostaną 64 spotkania. Bukmacherzy Mundial proponują w swojej ofercie. Mecze można obstawiać wyłącznie u legalnych bukmacherów.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020