Bukmacher na MŚ 2022 - Mundial | Bukmacherzy Mistrzostwa Świata Katar

Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Sty 2023 | 12:21
Do 18 grudnia Katar będzie gościł Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jest to największa w tym roku sportowa impreza na świecie. Bukmacherzy Mundial traktują bardzo poważnie, a rozbudowana oferta zakładów na to wydarzenie jest dostępna u bukmacherów. Jacy bukmacherzy MŚ 2022 w Katarze pozwalają typować? Czy są dostępne bonusy bukmacherskie na Mundial? O tym dowiecie się z tego artykułu.

Każdy, kto postawi 2 PLN na to, że Polska strzeli choćby JEDNEGO gola z Czechami, otrzyma 400 PLN bonusu w przypadku trafionego kuponu! Oferta dla nowych graczy w Superbet - CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ

Bukmacherzy na MŚ 2022 z bonusem powitalnym

Na Mistrzostwa Świata bukmacherzy przygotowali bonusy dla nowych graczy. Rejestrując się poprzez linki przedstawione w tabeli niżej, a także wpisując kody promocyjne, można uzyskać pakiet promocyjny na start.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

ETOTO kod bonusowy
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

Bukmacherzy na mundial proponują opisane bonusy, pod warunkiem rejestracji poprzez dostępne linki i wpisanie kodu bonusowego.

Bukmacherzy Mundial - oferta zakładów

Mistrzostwa Świata w Katarze trwają od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku. Jednak bukmacherzy Mundial, a konkretnie propozycje zakładów na zbliżający się turniej, już znacznie wcześniej zaczęli umieszczać w swojej ofercie.
Czego może się spodziewać? Bukmacherzy na Mundial 2022 przygotowali bardzo szeroką ofertę, która dotyczy zarówno poszczególnych meczów, jak i wielu innych kategorii. Samych piłkarskich spotkań odbędzie się podczas MŚ 2022 w sumie 64 licząc wszystkie pojedynki w fazie grupowej oraz w fazie pucharowej. 
Dodatkowo bukmacherzy na Mundial przygotowali zakłady specjalne, np. na tytuł króla strzelców. Większość propozycji powinna powtarzać się u wszystkich bukmacherów, choć różnice mogą być widoczne w kursach.

Bukmacher na MŚ 2022 Katar - bonusy

Bukmacherzy mają w swoich ofertach na Mistrzostwa Świata bonusy, które dotyczą właśnie obstawiania spotkań podczas katarskiego turnieju. Jakie bonusy są obecnie dostępne u bukmacherów? Gracze mogą znaleźć:
  • Darmowe zakłady (freebet)
  • Zakład bez ryzyka (cashback)
  • Bonus od depozytu
  • Ranking typerów
  • Wyższe kursy na Mundial
O tym, jakie konkretnie bonusy gracze mogą otrzymać piszemy poniżej, prezentując ofertę polecanych bukmacherów na mistrzostwa świata. 

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacher na Mistrzostwa Świata - gdzie obstawiać?

Największa piłkarska impreza na świecie jest dostępna do obstawiania u czołowych bukmacherów. Co graczom proponują poszczególny firmy? Przyjrzeliśmy się ofercie. Trzeba pamiętać, że w trakcie samego turnieju dostępność zakładów będzie się zmieniała.

Bukmacher na Mundial - Superbet

Oferta na mundial bukmachera Superbet powinna zainteresować graczy. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym o treści MECZYKI, można uzyskać bonus o wartości 3755 zł + 400 zł extra za trafny typ na finał MŚ. To najwyższa powitalna propozycja bonusowa u tego bukmachera. 
Superbet kod promocyjny

Bonus za trafny typ na finał MŚ Argentyna - Francja 400 PLN

Gracze, którzy założą konto TUTAJ i wpiszą kod MECZYKI, bukmacher przygotował zakład o kursie 200.0 na mecz Argentyna - Francja. Jeśli gracz prawidłowo wytypuje zwycięzcę mundialu (może być po dogrywce lub rzutach karnych) otrzyma bonus 400 PLN. 
Promocja obowiązuje do momentu rozpoczęcia meczu finałowego Argentyna - Francja na MŚ. Polega ona na tym, że gracz musi postawić swój pierwszy zakład za co najmniej 2 PLN na to, kto wygra w meczu Argentyna - Francja. Jeśli typ będzie prawidłowy, na konto gracza trafi standardowa wygrana, a także bonus 400 PLN. 
Jak prawidłowo postawić kupon? Należy zarejestrować konto z kodem MECZYKI, koniecznie akceptując zgodny marketingowe. Następnie wpłacamy depozyt minimum 50 PLN i stawiamy pierwszy kupon na dowolnego zwycięzcę meczu Argentyna - Francja w finale MŚ. Jeśli kupon będzie trafiony, wówczas standardowa wygrana trafi na nasze konto, bonus z kolei zostanie w ciągu 72 godzin przyznany na konto bonusowe. Należy pamiętać, że musi być to pierwszy kupon - SOLO - w historii konta.
Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Na wykonanie obrotu jest 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.80. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs 1.30.
Ta oferta obowiązuje wyłącznie z kodem promocyjnym Superbet o treści MECZYKI. Łączy się ona ze wszystkimi pozostałymi bonusami Superbet, które opisujemy w tym artykule.

Darmowy zakład (freebet) 35 PLN

Wśród powitalnych bonusów Superbet jest freebet. Wartość darmowego zakładu wynosi 35 zł. Bonusem trzeba obrócić jeden raz, a więc po prostu zagrać za jego wartość, po dowolnym kursie. 
Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00.

Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN

Drugim bonusem jest cashback, który pozwala uzyskać zwrot za zakłady zawarte w ciągu pierwszego tygodnia gry w Superbet. Podczas gdy większość bukmacherów zakład bez ryzyka proponuje na jeden kupon, ten bukmacher promocję rozciąga na 7 dni.
Aby aktywować bonus należy wpłacić minimum 20 zł na konto depozytowe gracza, w ciągu 14 dni od rejestracji konta. Bonus obliczany jest po tygodniu od pierwszej wpłaty. Pod uwagę brana jest suma stawek zakładów ze środków własnych. Od niej należy odjąć wartość wygranych kuponów, podatków i bonusów. Jeśli saldo wyjdzie "na minusie", wówczas bukmacher przyzna bonus o określonej wartości, do 3500 zł. Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.80 lub wyższym. Na obrót gracz ma 10 dni.

Bonus od depozytu 200 PLN

Gracz może uzyskać maksymalnie 200 zł od pierwszej wpłaty na to konto depozytowe. Środki trafią do gracza w formie bonusu, a następnie trzeba dokonać ich dwukrotnego obrotu po kursie 1.80 lub wyższym.
Bonus można uzyskać przy minimalnej wpłacie w wysokości 20 zł. Na obrót gracz ma 14 dni. Jeśli aktywny będzie inny bonus, wówczas kolejny trafi do bonusowej kolejki, gdzie można znajdować się przez 7 dni. 

Bonus za aplikację 20 PLN

Jeśli w ciągu 7 dni gracz pobierze i zainstaluje aplikację, może otrzymać bonus w wysokości 20 zł. Bukmacher w tym przypadku wymaga jednokrotnego obrotu środkami bonusowymi, po dowolnym kursie.

Bukmacher na Mundial - STS

W swojej ofercie typowanie MŚ w Katarze bukmacher STS ma przygotowane od dłuższego czasu. Na Mistrzostwa Świata bukmacher oferuje także bonusy powitalne, które dostępne są dla nowych graczy.
STS przygotował za założenie konta bonus powitalny o wartości 1660 zł + 300 zł extra*. U bukmachera można zarejestrować się TUTAJ, a kod MECZYKI pozwala uzyskać najwyższy bonus powitalny od STS. 
STS kod promocyjny

Bonus za trafny typ na finał MŚ Argentyna - Francja 300 PLN*

Dla graczy zakładających konto TUTAJ z kodem promocyjnym STS o treści MECZYKI300 dostępny jest kurs 150.0 na poprawne wskazanie zwycięzcy finału MŚ (z dogrywką i rzutami karnymi). Aby skorzystać z promocji konieczne jest zaakceptowanie zgód marketingowych podczas rejestracji konta.
Następnie trzeba wpłacić środki na konto, min. 50 PLN - warto pamiętać, że przy pierwszej wpłacie obowiązuje dodatkowo inny bonus, czyli podwojenie depozytu do 300 PLN. W kolejnym kroku należy postawić pierwszy zakład - SOLO - na zwycięzcę finału mundialu. Stawka zakładu w przypadku tej promocji wynosi minimum 2 PLN. Można zagrać za wyższą stawkę, co nie wpływa na zwiększenie bonusu. Jeśli gracz poprawnie wskaże zwycięzcę finału Argentyna - Francja, to oczywiście otrzyma standardową wygraną, a oprócz niej jego konto zostanie zasilone o 300 PLN bonusu (bukmacher przyzna bonus maksymalnie w ciągu 7 dni). 
Bonusem należy obrócić dwa razy, po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony. Promocja łączy się z bonusem do 1500 PLN na start, od wpłaty własnej. Pomnożone zostaną trzy pierwsze wpłaty.
*Bonus nie łączy się z zakładem bez ryzyka. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN

Na mundial bukmacher przygotował zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Bonus obowiązuje przy rejestracji konta z kodem MECZYKI. Dzięki niemu pierwszy zagrany przez gracza kupon ma "ubezpieczoną" stawkę do 100 zł. Jeśli zakład będzie wygrany, wówczas cała pula trafia na konto gracza, jednak w razie porażki stawka kuponu - do 100 zł - zostaje zwrócona przez bukmachera. Należy pamiętać, że 100 zł to maksymalny zwrot, który uzyskamy grając za stawkę 113.64 zł (należy pamiętać o 12% podatku).
Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wygrane kupony. Bonus łączy się z powitalnymi promocjami od trzech pierwszych wpłat i bonusem za wykonanie zadań. 

Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) 1500 PLN

Drugim bonusem jest bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Konkretnie STS przyzna: 100% pierwszego depozytu do 300 zł, 50% drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% trzeciego depozytu do 700 zł. Pierwszy bonus przyznany jest automatycznie, aby otrzymać bonus od drugiego i trzeciego depozytu trzeba zaakceptować i potwierdzić udział w akcji.
Bonusem należy dwukrotnie obrócić, podobnie jak przy okazji poprzedniego bonusu. Przykładowo: przy maksymalnym bonusie od pierwszej wpłaty w wysokości 300 zł, wymagany jest obrót na 600 zł. Oznacza to, że suma stawek wszystkich zakładów z kursem minimum 1.91 rozliczonych jako wygrane (przegrane nie kwalifikują się do obrotu) musi wynieść 600 zł. Warunki obrotu są takie same w przypadku bonusów od każdego z trzech depozytów. 
Aby skorzystać z bonusu należy podczas rejestracji wpisać kod MECZYKI.

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Ostatni bonus powitalny w STS to bonus za wykonanie zadań bukmacherskich, którego wartość wynosi 60 zł. Aby uwolnić ten bonus, poza rejestracją z naszym kodem, trzeba wykonać sześć zadań od bukmachera. Po dwa kolejne zadania, które oznaczają typowanie określonych kuponów, aktywują się po każdej z trzech pierwszych wpłat. Wygląda to następująco:
  • Zadania po pierwszej wpłacie - typowanie kuponu w aplikacji mobilnej, typowanie kuponu ze zdarzeniem z oferty przedmeczowej;
  • Zadania po drugiej wpłacie - typowanie kuponu ze zdarzeniem z oferty LIVE, typowanie kuponu ze zdarzeniem Betgames;
  • Zadania po trzeciej wpłacie - typowanie kuponu ze zdarzeniem na sporty wirtualne, typowaniu kuponu ze zdarzeniem e-sportowym.
Stawka każdego kuponu to min. 15 zł pochodzące ze środków własnych, a kurs to nie mniej niż 1.91. Na wykonanie wszystkich zadań gracz ma 30 dni od momentu rejestracji. Jeśli to się powiedzie, wówczas STS przyzna 60 zł bonusu. Trzeba nim jeszcze obrócić, na znanych w STS zasadach. Wymagany jest dwukrotny obrót po kursie 1.91 lub wyższym, w ciągu maksymalnie 90 dni. 

Bukmacher na Mundial - Fortuna

Kolejnym bukmacherem na Mundial jest Fortuna. Gracze rejestrujący się TUTAJ z kodem MECZYKI, mogą aktywować bonusy powitalne o wartości 635 zł. W Fortunie Mistrzostwa Świata 2022 już teraz można obstawiać.
Fortuna kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebety) 35 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym w Fortunie są darmowe zakłady, które bukmacher przyznaje w punktach lojalnościowych. Na początek gracz może otrzymać freebet bez depozytu o wartości 20 zł, a po dokonaniu pierwszej wpłaty drugi darmowy zakład, tym razem o wartości 15 zł. Bonusy można podzielić na kilka zakładów. W obu przypadkach kurs minimalny i liczba zdarzeń nie są określone przez bukmachera, ale zakłady muszą pochodzić z oferty sportowej.
Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba obracać, co oznacza, że środki trafią od razu na konto gracza.

Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Dla pierwszego zakładu w historii konta dostępny jest zakład bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci stawkę do 600 zł. Bonus nie ma określonego kursu minimalnego, można zatem zagrać po dowolnym kursie.
W przypadku wygrania pierwszego kuponu, środki trafią na konto depozytowe. Jeśli bezpieczny zakład okaże się przegrany, wówczas środki wrócą na konto gracza. Nie trzeba obracać bonusem.

Bukmacher na Mundial - Totalbet

Bukmacherem z ofertą zakładów na Mistrzostwa Świata jest także Totalbet. U bukmachera można zarejestrować konto poprzez LINK z kodem MECZYKI. Użycie kodu pozwala uzyskać bonusy powitalne, które mają wartość 5239 zł. 
Totalbet kod promocyjny

Darmowe zakłady (freebet) 39 PLN

W Totalbet można otrzymać darmowe zakłady o wartości 39 zł. Za samą rejestrację przyznane będą dwa freebety - o wartości 20 zł i 9 zł za poprawną rejestrację z kodem promocyjnym. Kolejne 10 zł Totalbet przyzna za wyrażenie zgód marketingowych przy rejestracji konta.
Kurs minimalny kuponu zagranego za freebet wynosi 2.00. Bonusów nie można dzielić, co oznacza, że freebet o danej wartości musi być w całości wykorzystany na jednym kuponie. Każdy darmowy zakład aktywny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Drugim bonusem od bukmachera na Mundial jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Gracz może otrzymać zwrot za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany, do maksymalnie 200 zł. Stawka kuponu musi pochodzić ze środków własnych, zatem najpierw należy dokonać wpłaty na konto. Kupon może składać się z maksymalnie trzech zdarzeń. Nie ma wymogów co do kursu minimalnego kuponu, czy też pojedynczych zakładów. 
Bonus nie wymaga obrotu. W razie uzyskania zwrotu, gracz może od razu wypłacić otrzymaną kwotę. Cashback aktywny będzie na koncie gracza przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. 

Bonus od depozytu 5000 PLN

Totalbet oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu, do maksymalnie 5000 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu to 10 zł. Wówczas na grę jest 20 zł (10 zł depozytu + 10 zł bonusu). Maksymalnie można zatem uzyskać do 10000 zł na zakłady (5000 zł depozytu + 5000 zł bonusu).
Bonusem należy obrócić czterokrotnie, na kuponach z czterema zdarzeniami. Minimalny kurs zdarzenia w każdym przypadku wynosi 1.30. Każdy obrót bonusem uwalnia 25% jego wartości na konto depozytowe i od razu można go wypłacić. Na pełny obrót bonusem jest 90 dni.

Bukmacher na Mundial - eWinner

Propozycje bonusów na Mistrzostwa Świata bukmacher eWinner ma dla tych graczy, którzy zarejestrują konto poprzez TEN LINK i wpiszą w formularzu rejestracyjnym kod o treści MECZYKI. Bonusy mają łączną wartość 610 zł, a zakłady na piłkarski mundial są dostępne w ofercie.
eWinner kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 110 PLN

Pierwszym bonusem  jest zakład bez ryzyka. Cashback dostępny jest na pierwszy zagrany zakład wytypowany przez gracza. Maksymalny zwrot wynosi 110 zł. Aby aktywować zakład bez ryzyka należy wpłacić depozyt o wartości minimum 20 zł i postawić kupon o stawce nie mniejszej niż 20 zł. 
Należy pamiętać, że od bonusu zostanie potrącone 12% podatku od gier. Uzyskanie pełnego zwrotu, czyli 110 zł, będzie możliwe jeśli stawka kuponu wyniesie 125 zł. Bonusem nie trzeba obracać. Środki wrócą od razu na konto gracza i można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony.

Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN

Drugi bonus to 50% od drugiej wpłaty na konto depozytowe. Maksymalna wartość tej promocji wynosi 500 zł. Z promocji można skorzystać, gdy gracz dokona wpłaty drugiego depozytu w kwocie minimum 20 zł.
Bonus należy obrócić sześciokrotnie, a minimalny kurs kuponu to 2.50. Zaliczane są zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotnie. Liczy się kurs całkowity kuponu. Na obrót bonusem od depozytu w eWinner gracz ma 30 dni. Ważne jest to, żeby w trakcie dokonywania obrotu nie zlecać żadnej wypłaty z konta depozytowego, ponieważ bonus przepadnie. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Mistrzostwa Świata 2022 Katar - informacje

Mistrzostwa Świata w Katarze w tym roku odbywają się w listopadzie i grudniu. O tytuł walczą 32 reprezentacje. Tytułu Mistrzów Świata bronią Francuzi, którzy są również w gronie faworytów tegorocznego Mundialu. 
Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Podczas turnieju mistrzowskiego rozegrane zostaną w sumie 64 spotkania. Bukmacherzy Mundial umieścili w swojej ofercie. Mecze można obstawiać wyłącznie u legalnych bukmacherów.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020