Bwin bonus powitalny na start | Maj 2024

Wśród legalnych polskich bukmacherów już niedługo pojawi się firma Bwin. Bonus powitalny u tego bukmachera, jeśli tylko wejdzie on na polski rynek, będzie dostępny dla nowych graczy. Czy kod bonusowy Bwin będzie wymagany, aby uzyskać bonusy? Jaki bonus Bwin przewiduje w ofercie na start? Czy dostępne będą bonusy Bwin dla wszystkich graczy? O tym piszemy poniżej.

Bwin bonus powitalny

W tym momencie bukmacher Bwin nie działa jeszcze w Polsce. Dlatego nie możemy określić, jak wyglądał będzie w Bwin bonus powitalny. Gracze mogą jednak skorzystać z pakietów na start u innych bukmacherów. Prezentujemy je w tabeli poniżej.

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalny
STS

100 PLN bez ryzyka + 600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 300 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za rejestrację i 15 PLN we freebetach

BetX

Zakład bez ryzyka 300 PLN + freebety o wartości 750 PLN + 30 PLN na piłkę nożną! Łącznie 1080 PLN na start

Bonusy Bwin, jeśli tylko będą dostępne, opiszemy dokładnie w tym miejscu. Zaprezentowane powyżej bonusy, o wspomnianej wartości, dostępne są przy rejestracji poprzez linki w tabeli.

Bwin bonus

Póki co trudno powiedzieć jaki bonus Bwin przygotuje dla nowych graczy. Wszystko spowodowane jest tym, że bukmacher nie działa obecnie na polskim rynku. Legalni bukmacherzy, którzy chcą świadczyć usługi z branży bukmacherskiej w Polsce, muszą najpierw uzyskać zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Nawet gdy takie posiadają, zazwyczaj zajmuje im kilka miesięcy przygotowanie do się do rozpoczęcia działalności.
W tej chwili Bwin nie przyjmuje zakładów od osób mieszkających na terytorium Polski, z powodów wspomnianych wcześniej, ale z naszych informacji wynika, że to może niedługo się zmienić. Wraz z debiutem bukmachera powinien być dostępny Bwin bonus bukmacherski na start, a także dla wszystkich graczy. 
Jakie bonusy Bwin może zaoferować na start? Najpopularniejsze propozycje bonusowe opisujemy poniżej.

Bwin bonus - darmowy zakład

Jednym z tych bonusów, który Bwin może przygotować dla graczy, jest darmowy zakład tzw. freebet. Tego typu bonus to nic innego, jak po prostu przyznanie przez bukmachera darmowych środków na grę. Oznacza to, że gracz ma prawo zawrzeć zakład, ale nie musi w tym celu korzystać ze swoich pieniędzy.
Darmowy zakład może być bonus przyznanym bez depozytu, zatem za samo założenie konto (o tym szerzej napiszemy w dalszej części) bez konieczności wpłaty środków. Druga opcja to freebet z depozytem, czyli bonus Bwin przyznawany przy okazji dokonania wpłaty na konto. Na co zdecyduje się bukmacher? Czy w ogóle w Bwin bonus na darmowy zakład będzie dostępny? W tej chwili nie można tego przesądzić.

Bwin bonus - zakład bez ryzyka

Kolejnym bonusem, który często znajduje się w bukmacherskich ofertach powitalnych, to zakład bez ryzyka. Bonus znany także jako cashback oznacza, jak sama jego nazwa wskazuje, że gracz może otrzymać zwrot wytypowanej stawki w przypadku niepowodzenia. Co za tym idzie gra bez ryzyka utraty środków. 
Podobnie jak przy okazji darmowego zakładu, cashback może być objęty zasadami obrotu bonusem. Nie wszyscy bukmacherzy wymagają tego, aby obracać środkami z zakładu bez ryzyka - jednak to dość powszechna praktyka i nie powinna ona dziwić. Czy Bwin bonus ten udostępni w pakiecie powitalnym? Jakie będą jego zasady? Tego dowiemy się za jakiś czas.

Bwin bonus - bonus od depozytu

Trzecim, popularnym bonusem na start, jest podwojenie wpłaty. Bukmacherzy mogą zaoferować bonus przy okazji pierwszego, drugiego czy nawet trzeciego depozytu. Jeśli Bwin bonus od depozytu umieści w swojej ofercie dla nowych graczy, to ma spore pole do popisu w jego przygotowaniu.
Rzecz jasna tego rodzaju bonusem obrót wymagany jest od bukmacherów. Bonus Bwin od depozytu będzie oznaczał, że gracz przyzna określone środki na grę za dokonanie wpłaty na konto. Można zakładać, że ten rodzaj promocji znajdzie się w ofercie bukmachera, biorąc pod uwagę jakie bonusy przygotowywał Bwin dla rejestrujących się w innych krajach, gdzie już teraz prowadzi działalność.

Bwin bonus - bonusy dla wszystkich graczy

Powyżej opisaliśmy najpopularniejsze formy promocji bukmacherskich na start. Każdy bonus Bwin może przyznać także niezależnie od rejestracji, np. w ramach cyklicznych akcji. Wszystko zależy wyłącznie od strategii samego bukmachera.
Poza bonusami powitalnymi w ofercie powinny się znaleźć także bonusy Bwin dla wszystkich graczy. W tym przypadku jeszcze trudniej będzie o przewidywania, jakie będą dostępny w Bwin bonusy. Warto jednak spojrzeć na kilka typów bonusów, które są najczęściej spotykane u bukmacherów. Są to przede wszystkim takie bonusy jak:
 • Gra bez podatku;
 • Wyższe kursy na wybrane zdarzenia;
 • Premia za kupony wielokrotne;
 • Rozliczenie zakładu przy odpowiednim wyniku;
 • Bonusy za programy lojalnościowe. 
W pierwszym przypadku mówimy o dość ciekawym rozwiązaniu, w którym to bukmacher bierze na siebie obowiązkową stawkę podatku od gier hazardowych. W Polsce jest to 12%, będące potrącane od ewentualnych wygranych gracza. Jeśli bukmacher proponuje grę bez podatku, oznacza to, że sam ponosi koszty z nim związane. Typerzy zyskują zatem szanse na wyższe wygrane, przy takich samych kursach.
Ustalenie wyższych kursów na wygrane zdarzenia, tzw. boost, to w ogólnym rozrachunku podobne rozwiązanie. W tym przypadku jednak nie ma odgórnie ustalonego progu, o jaki zwiększa się ewentualna wygrana. Po prostu, bukmacher podnosi kurs o kilka lub nawet kilkanaście procent na wybrane zdarzenia ze swojej oferty.
Popularną formą bukmacherskiej promocji są też bonusy za kupony wielokrotne. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym o większy procent wzrastają możliwe wygrane na danym kuponie. Dla gracza jednocześnie wzrasta ryzyko przegrania kuponu, bowiem musi wytypować więcej meczów. Jednak tzw. taśmy zdarza się grać niemal każdemu. 
Stosunkowo nowym bonusem u polskich bukmacherów jest rozliczenie zdarzenia jako wygrane, jeszcze w jego trakcie. Jak to możliwe? Bukmacher wymaga aby drużyna osiągnęła w trakcie meczu dany wynik, np. dwubramkowe prowadzenie w spotkaniu piłkarskim. Jeśli tak się stanie, to z automatu zakład uznany jest zwycięski. 
Normą u legalnych bukmacherów są programy lojalnościowe. Taki może uruchomić również Bwin. Najbardziej aktywni gracze mogą dzięki temu liczyć na dostęp do szerszej oferty bonusowej, czy akcji specjalnych.

Sprawdź:

Bwin bonus - jak założyć konto u bukmachera?

Żeby aktywować powitalny pakiet bonusowy w Bwin trzeba będzie założyć konto. Jak to zrobić? Proces rejestracji jest taki sam w przypadku większości bukmacherów, zatem nie będzie w tym aspekcie zaskoczeń. 
Bwin kod promocyjny
Najczęściej rejestracja u bukmacherów przebiega dwustopniowo. Na początku podajemy najważniejsze dane, takie jak:
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Hasło
W dalszej części procesu rejestracji wymagane są już bardziej szczegółowe informacje. Podać wówczas należy m.in.:
 • Imię i nazwisko
 • PESEL
 • Adres
Podczas zakładania konta u bukmachera Bwin bonus na start będzie można aktywować bez żadnego problemu. W tym przypadku może być potrzebny kod bonusowy, który zapewne poznamy gdy bukmacher zaprezentuje ofertę powitalną dla nowych graczy.
Poza wpisaniem danych podczas rejestracji konto użytkownika będzie też trzeba zweryfikować. W tym celu Bwin poprosi o skan dokumentu ze zdjęciem. Może być to dowód osobisty lub paszport. Aby móc dokonywać wpłat i wypłat ważne będzie również podanie numeru konta.
Sprawdź również: Bwin opinie

Bwin bonus - wpłaty i wypłaty

U bukmachera Bwin bonus powitalny dostępny jest dla graczy, którzy skorzystają z rejestracji z naszym linkiem. Natomiast system szybkich wpłat i wypłat obowiązuje dla każdego gracza. Dzięki temu można skutecznie i szybko wpłacać oraz wypłacać środki z konta depozytowego w Bwin. Z jakich systemów płatniczych można skorzystać u bukmachera? Opcji jest przynajmniej kilka: szybkie wpłaty na konto dostępne są poprzez system BLIK, płatność kartami VISA lub MasterCard, a także za pośrednictwem np. takich operatorów jak BlueMedia czy Przelewy 24.
Nieco inaczej wygląda kwestia wypłaty z konta depozytowego, na konto bankowe gracza. Tu czas księgowania przelewu w dużej mierze zależy od banku i tego w jaki sposób podchodzi on do kwestii przelewów przychodzących. W tym celu warto sprawdzić jak wyglądają sesje wychodzące i przychodzące, aby dowiedzieć się ile może zająć zaksięgowanie środków na koncie. 

Nadchodzące:

Bwin bonus - oferta bukmachera

Graczy, poza tym jaki bonus Bwin przygotuje na obstawianie, powinna zainteresować sama oferta zdarzeń dostępnych u bukmachera. W tym przypadku nie ma większych zaskoczeń. Najbardziej rozbudowana jest kategoria zakładów sportowych. Do wyboru jest kilkadziesiąt dyscyplin, najważniejsze imprezy, ale także niższe ligi czy bardziej niszowe imprezy z mniej popularnych dyscyplin. 
Ponadto w Bwin typować można choćby wydarzenia z życia społecznego, politycznego czy z kategorii rozrywki. Dostępność takich zakładów jest mniejsza niż w przypadku sportu, ale jest to pewna alternatywa i urozmaicenie dla typujących. 
Patrząc na to, co mogą typować zagraniczni gracze w Bwin, w oczy rzucają się jeszcze dwie kategorie zakładów. Pierwsza z nich to sporty wirtualne, które większość legalnych bukmacherów w Polsce także udostępnia. Jest to rozgrywka odbywająca się na podstawie wyliczeń komputerowego algorytmu, ale odpowiadająca zasadom znanym z aren realnego sportu. 
Kolejna kategoria dostępna w Bwin to wirtualne kasyno. W tym przypadku bukmacher wchodząc na polski rynek będzie musiał dostosować konkretną ofertę do obowiązujących w Polsce przepisów prawnych, które określają dokładnie, w jaki sposób można prowadzić tego typu działalność.

Bwin bonus - informacje o bukmacherze

Bukmacher Bwin to międzynarodowa marka założona w Austrii w 1997 roku. Od tego czasu firma pojawiła się na kilkunastu rynkach, gdzie prowadzi działalność. W tym momencie Bwin nie działa jeszcze w Polsce, ale to może się zmienić.
W przypadku typowania zakładów sportowych u bukmachera gracz może wybrać jedną z blisko 40 dyscyplin sportu, ponadto w wielu krajach Bwin prowadzi wirtualne kasyna czy proponuje innego rodzaju gry hazardowe. Bwin przez wiele lat był sponsorem takich sportowych klubów jak m.in. Real Madryt czy AC Milan.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020