Bwin Polska - start bukmachera Bwin w Polsce

Na początku 2023 roku w Polsce zadebiutuje globalny bukmacher, firma Bwin. Polska jest kolejnym krajem w którym legalnie będzie można korzystać z usług tego bukmachera. Co wiemy o bukmacher Bwin? Jak wygląda jego oferta? O tym wszystkim dowiecie się z tego artykułu.
400 PLN w gotówce za gola Polski w meczu z Holandią!
Szczegóły
Polska
Holandia
Kurs:200.01.71bookie-logo

Bwin Polska - bonusy na start

Powitalna oferta bonusowa dostępna jest u większości bukmacherów działających w Polsce. Bwin póki co nie ujawnił jakie promocje szykuje dla nowych graczy, ale z bonusów na start można skorzystać u innych, polecanych bukmacherów.
Według czytelników Meczyki.pl najlepszym wyborem będzie rejestracja w Superbet. Założenie konta TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala odebrać bonus o wartości 3755 PLN. Jest to najwyższy dostępny bonus powitalny Superbet w Polsce.
Poniżej przedstawiamy bukmacherów, którzy zdaniem wyróżniają się bonusami powitalnymi na tle pozostałych.

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalny
STS

150 PLN bez ryzyka + 600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 300 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za rejestrację i 15 PLN we freebetach

BetX

Zakład bez ryzyka 300 PLN + freebet 300 + 4750 punktów BetX na start

Bonusy zaprezentowane powyżej dostępne są po rejestracji za pomocą linków dostępnych w tabeli umieszczonej wyżej.

Bwin Polska - powitalne bonusy u bukmachera

Póki co nie wiemy jakie bonusy Bwin Polska przygotuje dla nowych graczy. Oferta promocyjna powinna zostać ujawniona niedługo, kiedy poznamy też datę wejścia Bwin Polska na rynek zakładów bukmacherskich.
Jakich promocji mogą spodziewać się gracze? Jeśli spojrzymy na bonusy powitalne dostępne u innych bukmacherów, to najczęściej dostępne są takie promocje jak darmowe zakłady (freebet), zakłady bez ryzyka (cashback) oraz bonusy od wpłaty. Któraś z tych promocji ma szansę znaleźć się także w ofercie Bwin Polska.

Bwin Polska - kiedy rusza?

Nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu Bwin w Polsce, ale na pewno stanie się to w pierwszych miesiącach 2023 roku. Bukmacher online już od pewnego czasu przygotowuje się do wejścia na polski rynek, gdzie zastąpi znanego do tej pory Totolotka. Właśnie ten bukmacher został kupiony przez właściciela Bwin i wkrótce ma zmienić brand. W Polsce Bwin zatem będzie działał w pełni legalnie, nawet jeśli samej nazwy tego bukmachera nie znajdziemy obecnie wśród firm mających wydane zezwolenie na działalność od Ministra Finansów.

Bwin Polska - bonusy bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy, w tej chwili Bwin Polska nie podaje jeszcze informacji o bonusach dla graczy. Można jednak przewidywać, jakie promocje będą dostępne u tego bukmachera. Mowa tu zarówno o bonusach dostępnych przy okazji rejestracji konta, a także tych dla wszystkich graczy.

Bwin Polska - bonusy dla nowych graczy

Na początek warto zaprezentować bonusy, które znajdują się zazwyczaj w powitalnych ofertach u bukmacherów. Nie wiemy czy Bwin Polska zdecyduje się na ich włączenie do pakietu na start, ale istnieje taka możliwość.
Podstawowe promocje powitalne to:
 • Darmowy zakład (freebet)
 • Zakład bez depozytu (cashback)
 • Bonus od depozytu
Freebet to propozycja, w której gracz nie musi inwestować własnych środków na grę. Darmowy zakład, jak sama jego wskazuje, to promocja polegająca na przyznaniu przez bukmachera określonych pieniędzy, które można wykorzystać na zakłady. Zazwyczaj aby aktywować taki bonus wystarczy założyć konto u bukmachera. W tym przypadku mówimy o bonusie bez depozytu. Darmowy zakład (freebet) może być przyznany również po dokonaniu wpłaty, ale nadal pozostaje on freebetem, z tym, ze z depozytem. W zależności od regulaminu bukmachera mogą istnieć różne warunki skorzystania z bonusu i jego obrotu.
Drugim popularnym bonusem przy okazji rejestracji konta jest cashbach, znany jako zakład bez ryzyka. Bonus ten pozwala odzyskać stawkę zakładu - lub jej część - w przypadku, gdy wytypowany przez gracza kupon okaże się przegrany. Podobnie jak przy opisanym wcześniej darmowym zakładzie bonus ten może podlegać określonym warunkom obrotu. 
Trzeci bonus bukmacherski dla nowych graczy, który może pojawić się też w Bwin Polska, to bonus od depozytu. W przypadku tej promocji bukmacher przyznaje bonus przy okazji wpłaty środków na konto. Może być to np. podwojenie pierwszej wpłaty do 200 zł. Oznacza to, że jeśli pierwszy depozyt wyniesie 200 zł, to drugie tyle dostaniemy w formie bonusu od bukmachera.

Bwin Polska - bonusy dla wszystkich

Bonusy związane z rejestracją to tylko część promocji, jakie znaleźć można u legalnych bukmacherów. Bwin Polska może przygotować także ofertę bonusów dla wszystkich graczy, które nie będą ściśle związane z samą rejestracją konta.
Jakie promocje bukmacher Bwin może udostępnić w stałej bądź czasowej ofercie dla graczy? Poza opisanymi już wyżej promocji (cashback, freebet, bonus od depozytu) możliwe jest, że dostępne będą takie bonusy jak:
 • Gra bez podatku
 • Boost kursowy
 • Bonus za zaproszenie znajomych
 • Wyższe wygrane na kupony wielokrotne
Wszystkie opisane wyżej promocje można znaleźć u legalnych bukmacherów w Polsce. Bwin może, ale wcale nie musi skorzystać z podobnych promocji w swojej ofercie. O tym jak będzie wyglądała bonusowa oferta bukmachera przekonamy się niedługo.

Nadchodzące:

Bwin Polska - oferta

Graczy oprócz bonusów powinna interesować kwestia oferty zakładów dostępne w Bwin. Polska pod tym względem na pewno nie będzie odstawała od zagranicznych propozycji bukmachera, przynajmniej jeśli chodzi o kwestię zakładów sportowych. W tym przypadku można spodziewać się rynków na najważniejsze dyscypliny, których powinno być w ofercie kilkadziesiąt. 
Dodatkowo w Bwin Polska powinny być dostępne kursy na zdarzenia esportowe, czy też rynki na inne zakłady np. dotyczące wydarzeń społecznych lub kulturalnych. Pełna oferta dostępna będzie, gdy bukmacher wejdzie na rynek zakładów w Polsce.

Sprawdź:

Bwin Polska - rejestracja

Póki co nie jest możliwa rejestracja w Bwin w Polsce. To jednak wkrótce powinno się zmienić. Jak może wyglądać taki proces? Raczej nie będzie się on różnił, od znanego już schematu spotykanego u innych bukmacherów.
Najprawdopodobniej Bwin Polska wprowadzi dwuetapową opcję rejestracji. W pierwszej kolejności zarejestrować będzie można tzw. konto tymczasowe, które pozwala zawierać zakłady, jednak może być ograniczone czasowo. Drugim etapem jest zweryfikowanie konta, co pozwoli aktywować tzw. konto stałe.

Bwin Polska - konto tymczasowe

Konto tymczasowe wymaga podania podstawowych danych podczas rejestracji, co pozwala logować się w serwisie bukmachera:
 • Login
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
W tym miejscu podamy także kod promocyjny Bwin Polska, który pozwoli uzyskać bonus powitalny. Gracz powinien wpisać również dane personalne. Zazwyczaj wymagane są:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres
 • PESEL
To powinno wystarczyć do aktywowania konta tymczasowego, które jest należy zweryfikować aby m.in. móc wypłacać środki z konta. 

Bwin Polska - konto stałe 

Weryfikacja konta stałego u bukmacherów, polega na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości. Będzie to dowód osobisty lub paszport, w przypadku osób nieposiadających polskiego obywatelstwa.
Gdy bukmacher poprawnie zweryfikuje dane, wtedy konto stałe zostanie aktywowane. Wiąże się to z pełnym dostępem do oferty bukmachera, możliwością wypłat czy korzystania z bonusów.

Bwin Polska - informacje

Bukmacher Bwin w Polsce pojawi się już wkrótce. Co wiemy o tym bukmacherze? Firmę założono w 1997 roku w Austrii. Swoją działalność Bwin prowadzi legalnie m.in. na terenie Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Meksyku czy Gibraltaru.
Bwin kojarzony jest również ze sponsoringiem sportu. Firma wspiera takie kluby jak choćby Real Madryt, Valencia, Milan, Juventus, Bayern Monachium czy Borussia Dortmund.

Faq

Czy Bwin w Polsce jest legalny?

Tak, Bwin działa w Polsce na podstawie licencji od Ministerstwa Finansów i jest legalnym bukmacherem.

Kiedy Bwin w Polsce?

Czas startu Bwin jest jeszcze nieznany, ale wszystko wskazuje na to, że rozpocznie swoją działalność w 2023 roku.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020