Czechy - Polska kursy - 200,0 (400 PLN) za gola Polski! | Typy bukmacherskie i zakłady na mecz

Czechy - Polska kursy bukmacherskie wynoszą kolejno: 2.50 na wygraną gospodarzy, 3.30 na remis oraz 3.30 na Polskę. W promocji Superbet kurs na Biało-Czerwonych to aż 200,0!

Na mecz Czechy - Polska kursy i typy są już dostępne. Bukmacherzy przygotowali ofertę zakładów na ten mecz reprezentacji Polski. Gdzie obstawiać Czechy - Polska? Kto jest faworytem meczu? Popularne zakłady bukmacherskie na mecz prezentujemy w tekście.

Czechy - Polska kursy (kurs 200.00) na gola Polaków

Bukmacherzy na pojedynek Czechy - Polska kursy przygotowali już w swojej ofercie. Firma Superbet pozwala uzyskać aż 400 zł w bonusie za trafne typowanie chociaż jednego gola Polaków w meczu z Czechami. Jak działa ta promocja?
Z jej tytułu można uzyskać dodatkowe 400 zł, trafnie typując zakład na gola "Biało-Czerwonych" o stawce 2 zł. Aby skorzystać z oferty, konieczne jest zarejestrowanie się z TEGO LINKU (z użyciem kodu promocyjnego: MECZYKI) i dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Ważne, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe.
Jak prawidłowo znaleźć wskazany w promocji typ bukmacherski na mecz Czechy - Polska? Musi być to określony, pierwsza zakład SOLO.
Sam zakład wybieramy w sekcji EURO 2024, szukając meczu Czechy - Polska. Typy bukmacherskie znajdziemy wchodząc w szczegóły meczu. Następnie wybieramy taki zakład:
Czechy - Polska kursy na gola Polaków
W tym konkretnym przypadku na mecz Czechy - Polska kursy Superbet to 1.42 za gola Polski i 2.90 za brak bramki. Aby wziąć udział w promocji musimy trafnie wytypować tę pierwszą opcję, jak na zdjęciu powyżej. Jeśli trafnie wytypujemy to standardowa wygrana trafi na konto gracza, a bonus 400 zł na konto bonusowe. 
Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Obrót musi nastąpić w ciągu 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.8. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.3.

Czechy - Polska kursy na wynik meczu

Kursy bukmacherskie Czechy - Polska wskazują, kto jest faworytem piątkowego meczu w ramach eliminacji do EURO 2024. Jak wyglądają przed meczem Czechy - Polska typy czołowych bukmacherów, które dotyczą rozstrzygnięcia spotkania? Przedstawiamy je w tabeli.
BukmacherCzechyRemisPolskaSprawdź
Superbet2.503.303.30Sprawdź
STS2.403.253.25Sprawdź
Fortuna2.583.323.22Sprawdź
Kursy Czechy - Polska dostępne na dzień 24.03.2023, godz. 13:10. Kursy mogą ulec zmianie.
Jak widać na mecz Czechy - Polska faworyt wcale nie jest wyraźnie zarysowany, ale nieco większe szanse bukmacherzy dają gospodarzom tego spotkania.

Czechy - Polska kursy bukmacherskie. Popularne zakłady

Przed meczem Czechy - Polska kursy bukmacherskie dotyczą nie tylko samego wyniku meczu. W ofercie czołowych, legalnych bukmacherów znajdziemy również inne zakłady na ten pojedynek. Przykładowe, popularne kursy na Czechy - Polska prezentujemy poniżej.

Czechy - Polska kto wygra 1. połowę?

Jedną z opcji na obstawianie Czechy - Polska jest określenie tego, kto wygra 1. połowę meczu. W tym przypadku kursy na mecz prezentują się następująco.
BukmacherCzechyRemisPolskaSprawdź
Superbet3.102.003.90Sprawdź
STS3.052.053.90Sprawdź
Fortuna3.102.073.90Sprawdź
Kursy Czechy - Polska dostępne na dzień 24.03.2023, godz. 13:10. Kursy mogą ulec zmianie.
Czechy - Polska kursy bukmacherskie
Biorąc pod uwagę wyłącznie pierwszą połowę typy Czechy - Polska są już nieco inne, aniżeli w przypadku całego meczu. Tu bukmacherzy przewidują, że najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest remis. Przed meczem Czechy - Polska kursy na ewentualną wygraną tej części spotkania faworyzują nieco bardziej gospodarzy niż gości. Podobnie jak w przypadku końcowego rozstrzygnięcia.

Czechy - Polska obstawianie poniżej/powyżej 2.5 gola

Zakłady bukmacherskie Czechy - Polska dotyczą także liczby strzelanych goli. Jednym z często wybieranych progów w tym przypadku jest rezultat powyżej 2.5 gola w meczu. Jak szanse na minimum trzy bramki widzą bukmacherzy? Kursy Czechy - Polska ponownie prezentujemy w tabeli.
BukmacherPoniżej 2.5 golaPowyżej 2.5 golaSprawdź
Superbet1.652.25Sprawdź
STS1.672.21Sprawdź
Fortuna1.702.26Sprawdź
Kursy Czechy - Polska dostępne na dzień 24.03.2023, godz. 13:14. Kursy mogą ulec zmianie.
W tym przypadku na mecz Czechy - Polska bukmacherzy są dość powściągliwi, jeśli chodzi o wiarę w strzeleckie umiejętności obu ekip. Kursy Czechy - Polska bardziej skłaniają się ku temu, że padnie mniej niż trzy bramki w całym spotkaniu. Dodatkowo, na łamach naszego portalu pojawił się przewidywany skład Polaków na mecz z Czechami: Szczęsny - Cash, Bednarek (Dawidowicz), Kiwior, Karbownik - Bielik, Linetty - Szymański, Zieliński, Skóraś - Lewandowski.
Jak widać będzie to skład znacznie inny od tego, którym zagraliśmy nasz ostatni oficjalny mecz przeciwko Francji. W zestawieniu widnieje aż pięć zmian.

Czechy - Polska kursy bukmacherskie bez remisu

Na mecz Czechy - Polska zakłady bukmacherskie dotyczą także spotkania bez remisu. W tym przypadku remis = zwrot. Jest to zatem nieco bezpieczniejsza opcja typowania. Jak przy okazji tego rodzaju zakładów wygląda przed meczem faworyt Czechy - Polska?
BukmacherCzechyPolskaSprawdź
Superbet1.652.15Sprawdź
STS1.662.24Sprawdź
Fortuna1.692.26Sprawdź
Kursy Czechy - Polska dostępne na dzień 24.03.2023, godz. 13:13. Kursy mogą ulec zmianie.
Czechy - Polska zakład bez remisu kursy
Mając do wyboru tylko dwa typy, Czechy czy Polska, wartość kursów spada względem trzydrogowych rynków zakładów (1X2). Faworyt meczu to ponownie gospodarze, ale ich przewaga nie jest w ocenie bukmacherów przygniatająca.

Czechy - Polska obstawianie

Na mecz Czechy - Polska kursy bukmacherskie są dostępne u czołowych, legalnych przedstawicieli branży. U niektórych z nich mecz można typować bez ryzyka, co oznacza, że jeśli nasz faworyt Czechy - Polska nie okaże się jednak zwycięski, to odzyskamy całość lub część wytypowanej na mecz stawki.

Obstawianie Polska - Czechy bez ryzyka w Superbet

W Superbet, zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI, możemy uzyskać bonus o wartości 3500 zł na pierwszy tydzień gry. Obstawianie meczu Czechy - Polska może zatem zostać uwzględnione przy wyliczaniu bonusu.
superbet kod promocyjny
Kwota zwrotu zostanie wyliczona po pierwszym tygodniu typowania. Jeśli gracz ukończy go na minusie, wówczas cashback zostanie wypłacony na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.80 lub wyższym, a cała wartość bonusów powitalnych, uwzględniając opisaną na wstępie promocję na mecz Czechy - Polska, to 4155 zł. 

Obstawianie Czechy - Polska bez ryzyka w STS

Rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać zakład bez ryzyka w STS na pierwszym kupon. Jeśli obejmie on obstawianie meczu Czechy - Polska, wówczas w razie nietrafionego typu, można odzyskać do 100 zł stawki kuponu.
STS kod promocyjny
Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wygrane zakłady. Łącznie bonusy na start w STS mają wartość 1660 zł.

Obstawianie Czechy - Polska bez ryzyka w Fortunie

Nowi gracze w Fortunie, po rejestracji TUTAJ z kodem o treści MECZYKI, mogą otrzymać powitalne zakłady bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Są to trzy bonusy - 100 zł na pierwszy kupon, 200 zł na pierwszy kupon po trzech dniach i 300 zł na pierwszy kupon po sześciu dniach od rejestracji.
Fortuna kod promocyjny
Bonus można wykorzystać na obstawianie Czechy - Polska z oferty bukmachera. Ewentualnym zwrotem nie trzeba obracać.

Nadchodzące:

Czechy - Polska zakłady bukmacherskie. Typy i przewidywania

Przed meczem Czechy - Polska faworyt bukmacherów to zespół gospodarzy. Czy w istocie Czesi mają większe szanse na wygraną? Kadra naszych południowych sąsiadów nie osiągała w ostatnim czasie najlepszych wyników. Czechy przegrały aż cztery z pięciu minionych spotkań, co na pewno nie przynosi im chluby.
Z drugiej strony reprezentacja Polski także ma swoje problemy - przede wszystkim kadrowe - i to może mieć spory wpływ na postawę “Biało-Czerwonych” w piątkowej konfrontacji. Przed meczem Czechy - Polska typy nie są zatem jednoznaczne, tym bardziej, że Polska po raz pierwszy zagra pod wodzą Fernando Santosa. Nie ma zatem pewności jak ułoży się gra kadry po zmianie na ławce trenerskiej. 
Ostatni raz Polska z Czechami mierzyła się w 2018 roku. Wówczas skromnie, bo zaledwie 1:0 wygrali gospodarze piątkowego meczu. Potencjał czysto piłkarski jest po stronie Polaków, zatem kursy bukmacherskie na Czechy - Polska wcale nie muszą być jasnym wyznacznikiem tego, kto wyciągnie z meczu zwycięstwo.

Faq

Jak działa promocja kurs 200.0 na mecz Czechy - Polska?

Na mecz Czechy - Polska kurs 200.0 przygotował bukmacher Superbet na typ, że Polska strzeli minimum jednego gola. Przy stawce min. 2 zł można uzyskać zatem 400 zł bonusowej wygranej.

Jak skorzystać z promocji na mecz Czechy - Polska?

Aby skorzystać z promocji kurs 200.0 na gola Polski, należy zarejestrować konto w Superbet z kodem o treści MECZYKI. Wymagana jest akceptacja zgód marketingowych. Następnie wpłacamy pierwszy depozyt min. 50 zł i typujemy pierwsze zakład SOLO na wskazane zdarzenie.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020