Czy zakłady bukmacherskie i obstawianie meczów jest legalne?

Czy zakłady bukmacherskie i obstawianie meczów jest legalne?
Źródło zdjęcia: pixabay.com
Sprawdź ranking bukmacherów

Na polskim i zagranicznym rynku powstaje coraz więcej firm bukmacherskich, oferujących swoim graczom szeroką ofertę zakładów, bonusy i promocje, możliwość obstawiania zarówno zarówno zakładów klasycznych, jak i tych na żywo.

Na skróty:

  1. Czy zakłady bukmacherskie są legalne?
  2. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce
  3. Jak obstawiać mecze w internecie?
  4. Lista legalnych bukmacherów

Gdy jednak decydujemy się na grę u bukmachera, musimy pamiętać, by korzystać tylko z usług legalnych firm, odprowadzających podatki i posiadających stosowną licencję w Polsce.

Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

Jeśli więc zastanawiacie się czy obstawianie meczów przez internet jest legalne, odpowiadamy: tak, ale w Polsce tylko u licencjonowanych bukmacherów.

Od 2010 r. w naszym kraju obowiązuje ustawa o grach hazardowych, która zabrania gry u bukmacherów zarejestrowanych w innych krajach niż Polska, którzy nie pobierają od graczy obowiązkowego podatku.

Celem ustawy ma być ograniczenie aktywności hazardowej w społeczeństwie, a także wzrost wpływów z podatków, jakie legalni bukmacherzy są zmuszeni odprowadzać. 

Przed 2010 r. wielu graczy korzystało bowiem z usług bukmacherów zarejestrowanych w tzw. “rajach podatkowych”, co nie wiązało się z koniecznością odprowadzania jakiegokolwiek podatku.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Obecnie strony internetowe takich bukmacherów są w większości przypadków zablokowane. Jeśli jednak chcemy upewnić się, czy obstawianie meczów jest legalne akurat u wybranego przez nas bukmachera, możemy wejść na stronę www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet, gdzie znajdziemy listę legalnych polskich firm bukmacherskich. Obecnie znajduje się tam czternaście podmiotów.

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

Do legalnych polskich bukmacherów należą m.in. takie firmy jak: STS, Fortuna, Betclic, PZBuk, Totolotek, LVBET, Etoto czy Forbet.

Odprowadzają one obowiązkowe podatki. Prosząc natomiast o skan dowodu tożsamości weryfikują też wiek gracza, aby mieć pewność, że ukończył on 18 lat.

Ponadto warto pamiętać, że wszyscy bukmacherzy posiadający punkty stacjonarne są w pełni legalni.

U wymienionych wyżej firm bukmacherskich gracz może liczyć na różnego rodzaju bonusy i promocje powitalne, które mogą ułatwić stawianie pierwszych kroków w typowaniu.

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce? - STS

STS jako legalny bukmacher ma dla nowych graczy m.in. zakład bez ryzyka, freebet oraz bonus od depozytu.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Zakład bez ryzyka

Czym jest zakład bez ryzyka? To promocja polegająca na zwrocie pieniędzy przeznaczonych na pierwszy zakład, maksymalnie do 31 zł. Oczywiście tylko w przypadku porażki. Na nasze konto wróci wówczas postawiona kwota, pomniejszona jedynie o podatek 12%.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Co ważne, zarówno w przypadku wygranej, jak i porażki, zwrot stawki nie wiąże się z koniecznością dokonania obrotu. Zgromadzone środki można więc wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze granie. 

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, należy podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUS”. 

Freebet

Ten sam kod upoważni nowego gracza również do otrzymania darmowego zakładu w wysokości 29 zł.

Skorzystanie z promocji nie wymaga oczywiście wpłaty własnych środków. Należy jednak pamiętać, że w przypadku wygranej, należy dokonać jeszcze trzykrotnego obrotu bonusem, po kursie minimalnym 1.91. Co to oznacza w praktyce? Po otrzymaniu darmowego zakładu w wysokości 29 zł. trzeba zagrać za przynajmniej 87 zł. Wtedy pieniądze z konta bonusowego powędrują na konto depozytowe, co umożliwi wypłatę.

1200 zł bonusu od depozytu

Kolejna promocja dla nowych graczy to bonus od pierwszego depozytu, nawet do 1200 zł. Od bukmachera otrzymamy więc dokładnie tyle, ile sami wpłacimy na nasze konto. Tu również konieczne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu bonusowymi środkami po kursie minimalnym 1.91.

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce - Fortuna

Fortuna również ma dla nowych graczy kilka propozycji powitalnych. Oferuje więc zakład bez ryzyka, freebet oraz bonus 100% od depozytu.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Zakład bez ryzyka

Aż 120 zł może wrócić do gracza w przypadku przegranego pierwszego zakładu w Fortunie. Należy pamiętać, że bukmacher potrąci jedynie obowiązkowy podatek 12%.

Podobnie jak w przypadku STS-u, Fortuna również nie wymaga dokonywania obrotu wygraną lub zwróconą kwotą. Sami decydujemy wtedy, czy chcemy zgromadzone środki wypłacić czy przeznaczyć na dalszej granie. 

Promocja dotyczy kuponów zawieranych przez internet. Z zakładu bez ryzyka w Fortunie nie skorzystamy więc grając w punkcie stacjonarnym.

Freebet

Kolejnym bonusem od tego bukmachera jest darmowy zakład o wartości 20 zł. Otrzymujemy go w formie specjalnych punktów, ale można je oczywiście wymienić na zakład lub zakłady. Do nas należy bowiem decyzja, czy przeznaczymy bonus na jeden większy kupon czy kilka mniejszych.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Bonus 100% od depozytu

Nowy użytkownik może też liczyć na bonus podwajający jego pierwszą wpłatę, nawet do 100 zł. Jeśli więc wpłacimy np. 1000 zł, drugie tyle otrzymamy od Fortuny w formie bonusu.

W tym przypadku konieczne jest jednak wcześniejsze dokonanie czterokrotnego obrotu wpłaconą stawką. Aby to zrobić, należy zagrać zakłady z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs każdego z nich nie może być natomiast mniejszy niż 1.90. Jeśli więc wpłacimy na konto w Fortunie 50 zł, wówczas powinniśmy zagrać zakłady za minimum 200 zł, aby otrzymać bonus.

Gdy to zrobimy, wyląduje on na naszym koncie gracza. Musimy jeszcze wówczas obrócić jego wartością przynajmniej raz po kursie nie mniejszym niż 1.14. Dopiero wtedy zebrane środki możemy wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Które zakłady bukmacherskie są legalne? - Betclic

Betclic oferuje graczom zdecydowanie najwyższy zakład bez ryzyka na rynku. Możemy w ten sposób odzyskać nawet 530 zł. Podczas rejestracji należy jednak wpisać kod: “MEGABONUS550”. 

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Aby nasz kupon zaliczał się do zakładu bez ryzyka, jego kurs nie może być mniejszy niż 1.14. W przypadku porażki - stawka wróci na nasze konto gracza, pomniejszona jedynie o podatek 12%. Jeśli natomiast zakład okaże się trafiony, wtedy cała wygrana powędruje na konto bonusowe. 

Żeby zyskać możliwość wypłaty środków, trzeba jednak wcześniej dokonać obrotu stawką kuponu, którego kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Wyjaśnimy to na przykładzie. W przypadku gdy stawka naszego zakładu wyniesie 530 zł, należy zagrać za 2120 zł, aby środki bonusowe powędrowały na konto depozytowe, co z kolei umożliwi ich wypłatę. 

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce - PZBuk

Również PZBuk ma dla nowych użytkowników specjalne oferty powitalne. Aby z nich skorzystać, trzeba jednak podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUSPZB”.

Bukmacher PZBuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Możemy otrzymać wówczas darmowy zakład w wysokości 10 zł. Bukmacher oferuje go w postaci punktów, ale te można zamienić na zakłady.

Warunek jest jeden. Kurs obstawionych freebetów nie może być mniejszy niż 2.00. Jeśli uda nam się wygrać, możemy zdecydować co chcemy zrobić ze zgromadzonymi środkami. Nie ma bowiem konieczności dokonywania obrotu. Możemy więc zostawić je na kolejne kupony lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Bonus od pierwszej wpłaty

Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują nowym graczom również bonus od pierwszego depozytu, maksymalnie do 500 zł. Aby z takiej promocji skorzystać, podczas dokonywania pierwszego depozytu trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję. Taka wpłata musi wynieść jednak przynajmniej 100 zł.

Aby jednak móc wypłacić zgromadzone środki, należy dokonać czterokrotnego obrotu łącznej sumy wpłaconego depozytu i przyznanego bonusu. Do obrotu zaliczają się jedynie zakłady wielokrotne (akumulowane) o kursie minimalnym 2.00.

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce? - Forbet

Forbet ma dla nowych graczy głównie bonusy od trzech pierwszych depozytów. Przy pierwszej wpłacie będzie to podwojenie wpłaconej kwoty (do 1000 zł, z kodem “MECZYKI” nawet 1050). Druga wpłata może nam dać dodatkowe 75% od depozytu, nawet do 500 zł. Przy trzeciej będzie to 50% od wpłaty, w najlepszym przypadku do 500 zł.

Bukmacher Forbet

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

W praktyce oznacza to więc, że możemy otrzymać od bukmachera nawet 2050 zł bonusu.

Konieczny obrót

Jeśli jednak chcemy wypłacić bonusowe środki na swoje konto bankowe, musimy pamiętać o jednokrotnym obrocie wpłaconą sumą. Gdy więc nasz pierwszy depozyt wyniesie 200 zł, musimy zagrać właśnie za tyle, by dostać drugie 200 zł, nie zapominając o łącznym minimalny kursie - 2.00. 

Jeśli uda nam się tego dokonać, a bonusowe środki będą już odblokowane, trzeba jeszcze obrócić nimi. W tym przypadku cztery razy, po łącznym kursie minimalnym 2.00. Ponadto każde zdarzenie na takim kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.30.

Wpłacisz 100 zł, dostaniesz dodatkowe 50 za kod “MECZYKI”

Forbet ma też specjalną promocję dla czytelników naszego portalu. Za wpisanie kodu “MECZYKI” podczas rejestracji, można otrzymać 50 zł bonusu. Konieczne jest jednak wcześniejsze dokonanie wpłaty na minimum 100 zł.

W tym przypadku również musimy dokonać czterokrotnego obrotu. Kurs łączny nie może być niższy niż 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia - 1.20. 

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce - Etoto

Etoto ma dla nowych użytkowników bonus 300% od pierwszego depozytu. Jeśli więc na początek naszej gry u tego bukmachera zdecydujemy się zasilić swoje konto kwotą 100 zł, dostaniemy od Etoto jeszcze 200.

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Żeby jednak nie było tak łatwo, łączną kwotą depozytu i otrzymanego bonusu należy obrócić czterokrotnie, pamiętając o minimalnym kursie łącznym - 2.20 oraz kursie pojedynczego zdarzenia w zakładzie wielokrotnym - 1.50.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce? - LVBET

LVBET również ma promocje specjalnie dla czytelników portalu meczyki.pl. Należy do nich m.in. freebet w wysokości 20 zł, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby móc taki bonus otrzymać, po ukończeniu rejestracji należy wysłać do LVBET wiadomość e-mail, wpisując w tytule wiadomości “Bonus bez depozytu”.

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Gracz otrzyma wtedy na swoje konto freebet w wysokości 1 PLN, do którego dołączony będzie mnożnik x20, a więc tak naprawde wartość darmowego zakładu będzie równać się 20 zł. Warunkiem jest wykorzystanie bonusu “na raz”. Niestety nie możemy podzielić go na kilka mniejszych kuponów.

Na takim kuponie musimy umieścić minimum trzy zdarzenia, pamiętając o kursach minimalnych: jednego zdarzenia - 1.25, a także całego zakładu - 2.50.

Wypłacić bonusowe środki będziemy mogli dopiero wówczas, gdy dokonamy specjalnego obrotu, a więc zagramy za dwukrotność kwoty, którą udało nam się wygrać, po kursie nie mniejszym niż 2.00. W przypadku zakładów akumulowanych (wielokrotnych), przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.50.

Bonus od pierwszej i drugiej wpłaty

LVBET oferuje swoim nowym graczom również bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Za pierwszym razem może to być nawet dodatkowe 1000 zł, za drugim zaś 500 zł. Aby taki bonus dostać, trzeba po stworzeniu konta wpłacić na swoje konto przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję “bonus z mnożnikiem”

Dostaniemy wtedy bonus w wysokości 1% depozytu, jednak z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Jak wygląda to w praktyce?

Wpłacamy na swoje konto np. 1000 zł. Otrzymujemy od LVBET bonus 10 zł i za taką kwotę zawieramy nasz kupon. Odjęty zostaje oczywiście obowiązkowy podatek 12%, co sprawi, że stawka naszego zakładu wyniesie w rzeczywistości 8.80 zł. Wówczas kurs kuponu trzeba jeszcze pomnożyć x100 np. 2.50 x 100 = 250. Ewentualna wygrana może wtedy wynieść 2200 zł, bo: 10zł x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200 zł.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Minimum trzy zdarzenia na kuponie

Aby nasz kupon zaliczał się do promocji, musi składać się z minimum trzech zdarzeń, jego kurs minimalny nie może być niższy niż 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia - 1.25.

Bonus będzie można wypłacić dopiero wówczas, gdy czterokrotnie obrócimy sumą wpłaconej kwoty. W tym przypadku kurs minimalny zakładu to 2.00, zaś kurs przynajmniej jednego zdarzenia w zakładzie wielokrotnym musi wynieść nie mniej niż 1.50.

Grając za mniej też można dostać bonus

Ostatecznie LVBET nie wyklucza z promocji również graczy, którzy wolą grać mniejszymi kwotami, a ich pierwszy i drugi depozyt wyniesie od 10 do 49.99 zł.

Aby skorzystać z promocji, tacy użytkownicy powinni wysłać do LVBET wiadomość e-mail, wpisując w tytule: “Bonus Powitalny”. Wtedy bukmacher ofiaruje graczowi specjalny mnożnik.

Tu również należy dokonać obrotu, identycznego jak w przypadku opisanym wyżej.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce - Totolotek

Totolotek ma dla nowych graczy m.in. darmowy zakład o wartości 20 zł. Aby go otrzymać, należy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod: “MECZYKI”. Będzie on wówczas ważny przez 30 dni.

Bukmacher Totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

By jednak zyskać możliwość wypłaty środków, należy wcześniej dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanym bonusem. W tej sytuacji trzeba więc postawić kupony za łącznie 60 zł. W zakładzie zaliczanym do obrotu, przynajmniej jedno ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 2.00.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty

Ponadto Totolotek proponuje nowym użytkownikom bonus 100% od pierwszego depozytu. Aby załapać się na promocję, musimy wpłacić minimum 20 zł, maksymalnie zaś 1000 zł. Konieczne jest również dokonanie trzykrotnego obrotu. by móc później zgromadzoną kwotę wypłacić.

Jak to wygląda w praktyce? Gdy wpłacimy na swoje konto np. 100 zł, drugie 100 zł podaruje nam Totolotek. W takim przypadku trzeba zagrać za 600 zł, by obrót został zaliczony. W takim zakładzie musi znaleźć się jednak przynajmniej jedno zdarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji należy wpisać kod: “MECZYKI”.

Jak obstawiać mecze w internecie?

Wiemy już które zakłady są legalne w Polsce i jakie promocje proponują swoim graczom poszczególne firmy bukmacherskie. Należy jednak pamiętać, że obstawianie w internecie, a także w punktach stacjonarnych powinno iść w parze ze zdrowym rozsądkiem.

Jeśli decydujemy się na grę, wybierajmy legalne obstawianie u licencjonowanych polskich bukmacherów, pamiętając, że powinna to być przede wszystkim rozrywka, a nie sposób na szybki i łatwy zarobek. 

Więcej na temat zakładów bukmacherskich i tego jak obstawiać w internecie, dowiecie się z naszych poradników dostępnych w prawym dolnym rogu strony. 

Lista legalnych bukmacherów

Przedstawiamy listę polskich bukmacherów oferujących legalne zakłady:

STS

STS, czyli Star-Typ Sport, to lider legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Firma działająca od 1997 r. ma w nim prawie połowę udziałów. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna

Bukmacher Fortuna, działający na polskim rynku od 1996 r., to oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej – Legii Warszawa oraz rozgrywek piłkarskiej I ligi polskiej.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betclic

Betclic w 2018 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu dołączył do grona legalnych polskich bukmacherów. 

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

PZBuk

PZBuk to firma bukmacherska, która swoją działalność rozpoczęła dość niedawno, bo 18 października 2018 roku. Szybko stała się jednak poważną konkurencją dla bukmacherów działających na rynku dłużej.

Bukmacher PZBuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Totolotek

Totolotek to legalny polski bukmacher z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Firma, która sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski, przygotowała dla nowych użytkowników interesujący pakiet powitalny.

Bukmacher Totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

LVBet

LVBet to bukmacher działający na rynku od września 2016 roku, kilka miesięcy wcześniej uzyskał licencję na prowadzenie swojej działalności na terenie Rzeczpospolitej Polski poprzez sieć Internet. 

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

ETOTO

Etoto to polski bukmacher działający od 2011 roku, który w ostatnich latach przeszedł spore zmiany. Do 2014 roku Etoto funkcjonowało jako bukmacher naziemny, dopiero później rozpoczęło starania o licencję na zakłady wzajemne w Internecie.

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Forbet

Forbet to jeden z polskich bukmacherów, od 2016 roku posiadający stosowną licencję na prowadzenie swojej działalności. Od 2018 roku ma on również punkty stacjonarne.

Bukmacher Forbet

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Bayer wygra Paderborn w pojedynczych meczach pokazywało się z lepszej strony, ale skład tego zespołu jest zdecydowanie za słaby jak na Bundesligę i potrafiący grać porywający futbol Bayer Leverkusen powinien to w tym meczu pokazać.
Obie drużyny strzelą - both to score Całkiem nieźle zagrali Giallorossi w drugiej połowie spotkanie z Juventusem, w której mieli okazję do wyrównania. Daje to nadzieję na lepsze mecze i przełamanie w 2020 roku. Z Genoą jednak wcale nie będzie łatwo, bo choć zespół nadal jest w kryzysie pod wodzą nowego trenera gra jednak nieco lepiej niż wcześniej i może w tym spotkaniu strzelić gola.
Athletic wygra Celta nadal gra słabo i traci sporo goli. W dodatku z drużyny odszedł podstawowy środkowy pomocnik Stavislav Lobotka. Tak niepewny w defensywie zespół powinien być dobrym rywalem dla niezłego w tym sezonie Athleticu.
Juventus -1 (Juventus wygra przynajmniej dwiema bramkami) Turyńczycy w ostatnich meczach grają nieco odważniej w ataku i strzelają więcej bramek. Co prawda Parma bywa niewygodnym rywalem, ale akurat mistrzom nie powinna zagrozić.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.