Ekstraklasa zakłady bukmacherskie | Jakie zakłady na Ekstraklasę?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Sty 2023 | 13:27
Na mecze Ekstraklasy zakłady bukmacherskie oferują legalni bukmacherzy. Najlepsza polska liga piłkarska cieszy się zainteresowaniem kibiców, a także typerów. Jakie zakłady bukmacherskie Ekstraklasa, a konkretnie bukmacherzy, udostępnia dla graczy? Gdzie może typować rozgrywki? Czy dostępne są bonusy na Ekstraklasę? Zakłady bukmacherskie na polską piłkę ligową opisujemy w tym tekście.

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie - bonusy na start

Bukmacherzy przygotowali bonusy powitalne dla nowych graczy. W większości przypadków zakłady bukmacherskie na mecze Ekstraklasy można typować z wykorzystaniem bonusów. Powitalne promocje u polecanych bukmacherów prezentujemy w tabeli poniżej.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

ETOTO kod bonusowy
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

ETOTO

200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty oraz freebet 50 PLN za wpłatę na min. 100 PLN. Łączna wartość środków na grę to 250 PLN

Zaprezentowane wyżej bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji za pomocą linków dostępnych w tabeli.

Zakłady bukmacherskie Ekstraklasa - gdzie typować?

Na mecze Ekstraklasy zakłady bukmacherskie dostępne są u czołowych, legalnych bukmacherów. Kto oferuje typy na mecze polskiej ligi? Poniżej prezentujemy listę polecanych bukmacherów u których znalazła się oferta na mecze Ekstraklasy. Zakłady bukmacherskie można typować także z wykorzystaniem bonusów, które również opisujemy.

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie w STS

Konto w STS można założyć TUTAJ i uzyskać bonus powitalny korzystając z kodu o treści MECZYKI. Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę są w stałej ofercie tego bukmachera. Jakie bonusy na start można uzyskać? Są to:
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań 60 PLN
STS kod promocyjny

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie w Fortunie

Fortuna udostępnia zakłady bukmacherskie na mecze Ekstraklasy. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonusy na start o wartości 635 zł, którymi są:
 • Darmowy zakład (freebet) 20 PLN
 • Darmowy zakład (freebet) 15 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
Fortuna kod promocyjny

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie w Superbet

Kolejny bukmacher, który ma zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę, to Superbet. Nowe konto można założyć W TYM MIEJSCU a kod MECZYKI pozwala aktywować powitalne bonusy. Pakiet na start o wartości 3755 zł tworzą:
 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za aplikację 20 PLN
Superbet kod promocyjny

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie w Betclic

Mecze Ekstraklasy znajdziemy też w ofercie bukmachera Betclic, który przygotował powitalny bonus dla rejestrujących się TUTAJ z kodem MECZYKI. Na start dostępny jest bonus:
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
Betclic kod promocyjny

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie w Totalbet

Bukmacherem, który przygotował zakłady bukmacherskie na Ekstraklase jest Totalbet. Gracze, którzy założą konto poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI mogą otrzymać powitalne bonusy o wartości 5239 zł. Na start dostępne są takie bonusy jak:
 • Darmowe zakłady (freebety) 39 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
 • Bonus od depozytu 5000 PLN
Totalbet kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie na pozostałe ligi:

Zakłady bukmacherskie Ekstraklasa - co typować?

Wiedząc gdzie znajdziemy zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę, można przyjrzeć się rynkom zakładów, czyli temu co można typować w ramach tych rozgrywek. Bukmacherzy przygotowali zakłady bukmacherskie na mecze Ekstraklasy, zakłady sezonowe i wiele więcej. Przykłady prezentujemy poniżej. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie na mecze

Największą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na mecze Ekstraklasy, czyli zakłady dotyczące rozstrzygnięć poszczególnych spotkań ligowych. Każde spotkanie to kilkadziesiąt rynków zakładów, które mogą nieco różnić się w zależności od pomysłów danego bukmachera.
Zazwyczaj na mecze Ekstraklasy zakłady bukmacherskie dostępne są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Im bliżej jest do samego meczu, tym szersza jest oferta typów na konkretny mecz.

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie na żywo

Na mecze Ekstraklasy zakłady na żywo dostępne są w przypadku wszystkich ligowych meczów. Bukmacherzy pozwalają typować spotkania “live”, czyli w czasie rzeczywistym na najważniejsze rynki.
Tego typu zakłady dostępne są online u bukmacherów. Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę znaleźć można w ofercie czołowych, polskich bukmacherów. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie sezonowe

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę dotyczą także zdarzeń długoterminowych, tzw. sezonowych. W tym przypadku trudno jednoznacznie określić jaki typ zakładów znajdziemy, bo zależy to wyłącznie od pomysłowości bukmachera. 
Najpopularniejsze zakłady sezonowe dotyczą głównych rozstrzygnięć w lidze, czyli tego kto zdobędzie tytuł mistrzowski, zajmie miejsce w określonym przedziale (TOP3, TOP4, TOP6 itp.), utrzyma się lub spadnie z ligi. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie specjalne 

Zakłady na Ekstraklasę mogą dotyczyć także kilku innych rynków. W tym przypadku możemy też mówić o tzw. zakładach specjalnych. Dotyczyć mogą one tych zdarzeń, które nie kwalifikują się do zakładów na mecze Ekstraklasy czy zakładów na cały sezon.
Specjalne zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę to choćby typy dotyczące zawodników, czy też np. zmian na ławkach trenerskich, transferów itp.

Sprawdź kody promocyjne:

Zakłady bukmacherskie Ekstraklasa - jak typować?

Wiedząc już jakie zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę są dostępne, warto zastanowić się nad tym jak podejść do typowania meczów polskiej ligi. Jest kilka ważnych aspektów na które warto zwrócić uwagę. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie - Wpadki faworytów

W rozgrywkach Ekstraklasy dochodzi stosunkowo często do wpadek faworytów. Ma na to wpływ kilka czynników. Niektóre, topowe zespoły mają problem z łączeniem gry na kilku frontach. Stąd np. zwycięstwa niżej notowanych drużyn z ekipami występującymi w europejskich pucharach. Warto też zwrócić uwagę na to, że w Polsce poziom rozgrywek jest w ogólnym rozrachunku wyrównany i to również sprzyja niespodzianką. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie - Sukcesy beniaminków

Nie warto lekceważyć beniaminków. To prawidłowość, która często potwierdza się w rozgrywkach Ekstraklasy. Zakłady bukmacherskie na zwycięstwa drużyn niedawno grających na zapleczu ligowej elity mogą okazać się często skuteczne. Przykładami drużyn, które w ostatnich latach dobrze prezentowały się w debiutanckich sezonach są choćby Warta Poznań, Radomiak Radom czy Widzew Łódź. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze rewelacyjny beniaminek utrzymuje formę w kolejnym sezonie. To także ciekawa prawidłowość dla typerów. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie - Analiza zakładów

Nie będzie tajemnicą, że typowanie wymaga dobrej analizy. Mowa tu zarówno o statystykach, jak i śledzeniu doniesień z obozów poszczególnych drużyn. W przypadku Ekstraklasy nie powinno być o to zbyt trudno. W dobie internetu można w szybki i rzetelny sposób sprawdzić informacje z każdego klubu, co przekłada się na lepsze przygotowanie do zawierania zakładów bukmacherskich na Ekstraklasę.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie - Wybór bukmachera

Jeśli decydujemy się wybrać zakłady bukmacherskie na mecze Ekstraklasy, to jednym z ważnych czynników będzie też zdecydowanie u jakiego bukmachera chcemy typować. Pod uwagę warto brać wysokość kursów, dostępne bonusy bukmacherskie czy dostępność różnorodnych kursów. Polecanych bukmacherów na typowanie meczów polskiej Ekstraklasy zaprezentowaliśmy wyżej.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020