Fortuna bonus powitalny 1000 PLN + Freebet 20 PLN + 120 PLN Cashback

Fortuna bonus powitalny 1000 PLN + Freebet 20 PLN + 120 PLN Cashback
Źródło zdjęcia: materiały prasowe fortuna
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher Fortuna, działający na polskim rynku od 1996 r., to oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej – Legii Warszawa oraz rozgrywek piłkarskiej I ligi polskiej. Ma w swojej ofercie kilka bonusów skierowanych do wszystkich graczy, m.in. bonus bez ryzyka do 120 zł i bonus od depozytu do 1000 zł.

promocje fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera Fortuna
  2. Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)
  3. Fortuna bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (Cashback 120 zł)
  4. Fortuna bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł (Bonus od depozytu 1000 zł)
  5. Inne bonusy dostępne u bukmachera Fortuna
  6. Jak zarejestrować konto u bukmachera Fortuna?

Fortuna bonus - oferta powitalna u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna proponuje klientom szeroką ofertą promocyjną. Dla nowych użytkowników przygotował pakiet powitalny. Na graczy czekają trzy bonusy.

- Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
- Bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (cashback)
- Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł

Z tego tekstu dowiesz się, na czym polega każdy z wymienionych bonusów: jak działa, jakie są warunki obrotu w celu wypłacenia środków oraz jakie obowiązują ogólne reguły gry u bukmachera Fortuna.

odbierz bonus fortuna

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Freebet to darmowy zakład przyznawany przez bukmachera. W Fortunie taki bonus bez depozytu o wartości 20 zł otrzymamy po ukończeniu pełnej rejestracji. Nie potrzebujemy w jakikolwiek sposób zasilać naszego konta, aby go uzyskać. Freebet dostajemy w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie wymienimy na dowolne zakłady.

Bukmacher umożliwia nam operowanie podarowanymi punktami wedle uznania. Możemy wykorzystać wszystkie punkty na jeden zakład w wysokości 20 zł lub wysłać kilka kuponów z mniejszą stawką. Nie ma żadnych skomplikowanych warunków obrotu tym bonusem. Jeśli zakład za otrzymany freebet wejdzie, kwota wygranej trafi bezpośrednio do naszego salda głównego. Tam możemy ją ponownie zainwestować lub wypłacić.

bonus fortuna freebet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (Cashback 120 zł)

Na początku przygody z bukmacherem Fortuna otrzymujemy cashback – zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł. Cashback to zwrot stawki na nasze konto w razie przegranego zakładu. W Fortunie ta promocja obowiązuje tylko przy pierwszym wysłanym kuponie. Najpierw musimy dokonać pierwszej wpłaty i zawrzeć dowolny zakład. Nie ma ograniczeń, więc np. jego łączny kurs może być równy 1.50, jak i 150. 

Jeżeli nie uda nam się wygrać, odzyskamy całą kwotę pomniejszoną o obowiązkowy podatek od obrotu 12%. Wykorzystując pełny cashback, podatek z 120 zł wyniesie 14,40 zł, w związku z tym na konto wpadnie nam 105,60 zł (120 x 0,12 = 14,40 | 120 - 14,40 = 105,60).

W razie porażki będziemy stratni niewielką sumę, stąd jest to bonus bez ryzyka.

fortuna bonus cashback

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł (Bonus od depozytu 1000 zł)

Bukmacher Fortuna ma dla nowych użytkowników bonus od depozytu do 1000 zł. Aby został nam przyznany, po pierwsze musimy zasilić konto najpóźniej do 10 dni od jego aktywacji. Kwota wpłaty jest dowolna, warto jednak pamiętać, że im więcej wpłacimy, tym większy zgarniemy bonus. Fortuna oferuje w środkach bonusowych równowartość pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 zł. Prezentu na start nie otrzymamy jednak bezpośrednio po pierwszym przelewie na konto bukmachera.

Zanim uzyskamy bonus, należy w ciągu 30 dni czterokrotnie obrócić wpłaconą kwota. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90. Jeśli pierwsza wpłata wyniesie 50 zł, musimy zawrzeć zakłady o łącznej stawce równej lub większej niż 200 zł. Wysokość depozytu zależy tylko od nas. 

Gdy spełnimy wymagane warunki obrotu, środki bonusowe trafią na nasze konto. Nie możemy ich od razu wypłacić. Bukmacher oczekuje przynajmniej minimalnego, jednokrotnego obrotu. Bonus o wartości 50 zł może być przeznaczony na dowolny zakład z obojętnym kursem. Najniższa możliwa wartość typu to 1.14. Wówczas stawka pomniejszona o podatek 12% i pomnożona o wysokość kursu da nam ponad 50 zł (50 zł x 0,88 = 44 zł | 44 zł x 1,14 = 50,16 zł). Uzyskaną kwotę można przelać na konto bankowe lub wykorzystać do dalszej gry.

bonus bez depozytu fortuna

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera Fortuna

Happy Hours

Happy Hours to standardowa oferta promocyjna, która jest regularnie udostępniana graczom. Pozwala w określonych godzinach zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Innymi słowy, po prostu dodajemy do utworzonego kuponu bonus o kursie 1.14, który powiększa potencjalną wygraną. Oferta Happy Hours na ogół trwa godzinę lub dwie.

Promocja obowiązuje przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych: turniejów rangi mistrzowskiej, rozgrywek Ligi Mistrzów czy zawodów skoków narciarskich. W trakcie rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, z Happy Hours zwykle można było skorzystać co piątek, gdy rozpoczynała się każdej następna kolejka ligowa.

Aby aktywować bonus Happy Hours, musimy go dodać do dowolnego kuponu pre-match składającego się z minimum trzech zdarzeń. Bukmacher informuje nas, czy mają być to zdarzenia z konkretnej dyscypliny, czy nie jest to konieczne. Minimalna stawka to 20 zł.

Tego bonusu nie można łączyć z innymi udogodnieniami oferowanymi przez bukmachera Fortuna – Superofertą+, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają też wcześniejszej wypłacie wygranej – cashoutowi, czyli zamknięciu zakładu przed zakończeniem wszystkich umieszczonych na nim zdarzeń.

bonus fortuna happy hours

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Superoferta+

Fortuna oferuje bonusy przy tworzeniu zakładów AKO (akumulacyjnych). Dostajemy wyższe kursy na poszczególne zdarzenia będące elementem większego kuponu. Wszystko zależy od tego, ile wybraliśmy typów. Promocję odnajdziemy na oficjalnej stronie bukmachera, w zakładce Superoferta+. Umieszczenie na kuponie czegokolwiek z Superoferty+ to warunek, by bonus został zaakceptowany i dodany przez bukmachera.

Posłużmy się przykładem: wyjściowy kurs na zwycięstwo gospodarza w meczu piłki nożnej wynosi 2.00. Jeżeli chcemy puścić AKO z czterema zdarzeniami, kurs wzrośnie do około 2.15. Z siedmioma – w okolicach 2.30. Gdy zdecydujemy się na jedenaście typów, kurs będzie większy od pierwotnego o aż 25%, czyli powinien oscylować wokół 2.50. Musimy tylko pamiętać, że z całej Superoferty+ możemy umieścić na kuponie maksymalnie jedno zdarzenie!

Bukmacher Fortuna przeprowadza także różne akcje promocyjne dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych. Okolicznościowe bonusy są związane m.in. z najważniejszymi meczami piłki nożnej, turniejami siatkówki i tenisa oraz sportami walki. Na premie mogą również liczyć użytkownicy obstawiający sporty wirtualne oraz fani zakładów na żywo.

W ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, bukmacher premiuje wszystkich graczy. Za każdy wysłany kupon otrzymujemy punkty klubowe. Jeden punkt FKP równy jest minimalnej stawce – 2 zł. Maksymalna dzienna zdobycz może wynieść 300 pkt. Uzyskane punkty możemy później wymienić w e-sklepie na zakłady bez ryzyka i bonusy. 

fortuna bonus superoferta+

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera Fortuna?

W Fortunie są dostępne dwie opcje rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe, które jednak – w przeciwieństwie do standardowego – nie daje nam dostępu do wszystkich możliwych usług.

- Konto Tymczasowe

Konto tymczasowe w Fortunie możemy otworzyć za pomocą kilku kliknięć, podając bukmacherowi podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Trzeba też poinformować, skąd będą pochodzić pieniądze przeznaczane na grę. Otrzymamy bonus powitalny na start, uzyskamy możliwość zasilenia konta i szybko będziemy mogli zawrzeć pierwszy zakład.

Tymczasowy status konta powoduje, że przede wszystkim nie możemy swobodnie wypłacać środków na konto bankowe. Do tego potrzebna jest pełna rejestracja, która równa się wymaganej dokładnej weryfikacji danych. Niezależnie od tego, ile wygramy pieniędzy, w praktyce będzie to wirtualna suma, zablokowana do czasu aktywowania konta stałego.

- Konto Standardowe (Stałe)

Aby całkowicie aktywować konto, musimy uzupełnić proces rejestracji. Trzeba podać bukmacherowi kluczowe informacje, bez których nie otworzymy standardowego konta, będącego przepustką do swobodnej gry. Bukmacher dokładnie zweryfikuje nasze dane, wpisane przy rejestracji konta tymczasowego.

- Wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego. 
- Bukmacher oczekuje od nas podania numeru rachunku bankowego, na który będzie wypłacał uzyskane środki.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku. Możemy już rozpocząć prawdziwą grę w Fortunie – legalnym polskim bukmacherze.

Nota prawna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.