Fortuna bonus powitalny 1000 PLN + Freebet 20 PLN + 120 PLN Cashback

Fortuna bonus powitalny 1000 PLN + Freebet 20 PLN + 120 PLN Cashback
Źródło zdjęcia: Fortuna / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher Fortuna, działający na polskim rynku od 1996 r., to oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej – Legii Warszawa oraz rozgrywek piłkarskiej I ligi polskiej. Ma w swojej ofercie kilka bonusów skierowanych do wszystkich graczy, m.in. bonus bez ryzyka do 120 zł i bonus od depozytu do 1000 zł.

Na skróty:

 1. Oferta powitalna u bukmachera Fortuna
 2. Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)
 3. Fortuna bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (Cashback 120 zł)
 4. Fortuna bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł (Bonus od depozytu 1000 zł)
 5. Inne bonusy dostępne u bukmachera Fortuna
 6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 7. Jak zarejestrować konto u bukmachera Fortuna?
 8. Fortuna - wpłaty i wypłaty
 9. O bukmacherze Fortuna
 10. Fortuna - sponsoring
 11. Fortuna - Legalny bukmacher

Fortuna bonus - oferta powitalna u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna proponuje klientom szeroką ofertą promocyjną. Dla nowych użytkowników przygotował pakiet powitalny. Na graczy czekają trzy bonusy.

- Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
- Bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (cashback)
- Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł

Z tego tekstu dowiesz się, na czym polega każdy z wymienionych bonusów: jak działa, jakie są warunki obrotu w celu wypłacenia środków oraz jakie obowiązują ogólne reguły gry u bukmachera Fortuna.

odbierz bonus fortuna

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Freebet to darmowy zakład przyznawany przez bukmachera. W Fortunie taki bonus bez depozytu o wartości 20 zł otrzymamy po ukończeniu pełnej rejestracji. Nie potrzebujemy w jakikolwiek sposób zasilać naszego konta, aby go uzyskać. Freebet dostajemy w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie wymienimy na dowolne zakłady.

Bukmacher umożliwia nam operowanie podarowanymi punktami wedle uznania. Możemy wykorzystać wszystkie punkty na jeden zakład w wysokości 20 zł lub wysłać kilka kuponów z mniejszą stawką. Nie ma żadnych skomplikowanych warunków obrotu tym bonusem. Jeśli zakład za otrzymany freebet wejdzie, kwota wygranej trafi bezpośrednio do naszego salda głównego. Tam możemy ją ponownie zainwestować lub wypłacić.

bonus fortuna freebet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus bez ryzyka w wysokości 120 zł (Cashback 120 zł)

Na początku przygody z bukmacherem Fortuna otrzymujemy cashback – zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł. Cashback to zwrot stawki na nasze konto w razie przegranego zakładu. W Fortunie ta promocja obowiązuje tylko przy pierwszym wysłanym kuponie. Najpierw musimy dokonać pierwszej wpłaty i zawrzeć dowolny zakład. Nie ma ograniczeń, więc np. jego łączny kurs może być równy 1.50, jak i 150. 

Jeżeli nie uda nam się wygrać, odzyskamy całą kwotę pomniejszoną o obowiązkowy podatek od obrotu 12%. Wykorzystując pełny cashback, podatek z 120 zł wyniesie 14,40 zł, w związku z tym na konto wpadnie nam 105,60 zł (120 x 0,12 = 14,40 | 120 - 14,40 = 105,60).

W razie porażki będziemy stratni niewielką sumę, stąd jest to bonus bez ryzyka.

fortuna bonus cashback

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł (Bonus od depozytu 1000 zł)

Bukmacher Fortuna ma dla nowych użytkowników bonus od depozytu do 1000 zł. Aby został nam przyznany, po pierwsze musimy zasilić konto najpóźniej do 10 dni od jego aktywacji. Kwota wpłaty jest dowolna, warto jednak pamiętać, że im więcej wpłacimy, tym większy zgarniemy bonus. Fortuna oferuje w środkach bonusowych równowartość pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 zł. Prezentu na start nie otrzymamy jednak bezpośrednio po pierwszym przelewie na konto bukmachera.

Zanim uzyskamy bonus, należy w ciągu 30 dni czterokrotnie obrócić wpłaconą kwota. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90. Jeśli pierwsza wpłata wyniesie 50 zł, musimy zawrzeć zakłady o łącznej stawce równej lub większej niż 200 zł. Wysokość depozytu zależy tylko od nas. 

Gdy spełnimy wymagane warunki obrotu, środki bonusowe trafią na nasze konto. Nie możemy ich od razu wypłacić. Bukmacher oczekuje przynajmniej minimalnego, jednokrotnego obrotu. Bonus o wartości 50 zł może być przeznaczony na dowolny zakład z obojętnym kursem. Najniższa możliwa wartość typu to 1.14. Wówczas stawka pomniejszona o podatek 12% i pomnożona o wysokość kursu da nam ponad 50 zł (50 zł x 0,88 = 44 zł | 44 zł x 1,14 = 50,16 zł). Uzyskaną kwotę można przelać na konto bankowe lub wykorzystać do dalszej gry.

bonus bez depozytu fortuna

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera Fortuna

Happy Hours

Happy Hours to standardowa oferta promocyjna, która jest regularnie udostępniana graczom. Pozwala w określonych godzinach zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Innymi słowy, po prostu dodajemy do utworzonego kuponu bonus o kursie 1.14, który powiększa potencjalną wygraną. Oferta Happy Hours na ogół trwa godzinę lub dwie.

Promocja obowiązuje przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych: turniejów rangi mistrzowskiej, rozgrywek Ligi Mistrzów czy zawodów skoków narciarskich. W trakcie rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, z Happy Hours zwykle można było skorzystać co piątek, gdy rozpoczynała się każdej następna kolejka ligowa.

Aby aktywować bonus Happy Hours, musimy go dodać do dowolnego kuponu pre-match składającego się z minimum trzech zdarzeń. Bukmacher informuje nas, czy mają być to zdarzenia z konkretnej dyscypliny, czy nie jest to konieczne. Minimalna stawka to 20 zł.

Tego bonusu nie można łączyć z innymi udogodnieniami oferowanymi przez bukmachera Fortuna – Superofertą+, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają też wcześniejszej wypłacie wygranej – cashoutowi, czyli zamknięciu zakładu przed zakończeniem wszystkich umieszczonych na nim zdarzeń.

bonus fortuna happy hours

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Superoferta+

Fortuna oferuje bonusy przy tworzeniu zakładów AKO (akumulacyjnych). Dostajemy wyższe kursy na poszczególne zdarzenia będące elementem większego kuponu. Wszystko zależy od tego, ile wybraliśmy typów. Promocję odnajdziemy na oficjalnej stronie bukmachera, w zakładce Superoferta+. Umieszczenie na kuponie czegokolwiek z Superoferty+ to warunek, by bonus został zaakceptowany i dodany przez bukmachera.

Posłużmy się przykładem: wyjściowy kurs na zwycięstwo gospodarza w meczu piłki nożnej wynosi 2.00. Jeżeli chcemy puścić AKO z czterema zdarzeniami, kurs wzrośnie do około 2.15. Z siedmioma – w okolicach 2.30. Gdy zdecydujemy się na jedenaście typów, kurs będzie większy od pierwotnego o aż 25%, czyli powinien oscylować wokół 2.50. Musimy tylko pamiętać, że z całej Superoferty+ możemy umieścić na kuponie maksymalnie jedno zdarzenie!

Bukmacher Fortuna przeprowadza także różne akcje promocyjne dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych. Okolicznościowe bonusy są związane m.in. z najważniejszymi meczami piłki nożnej, turniejami siatkówki i tenisa oraz sportami walki. Na premie mogą również liczyć użytkownicy obstawiający sporty wirtualne oraz fani zakładów na żywo.

fortuna bonus superoferta+

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna Klub Plus - bonus za grę

Bukmacher przygotował dla wszystkich graczy program lojalnościowy Fortuna Klub Plus. Ta akcja premiuje każdego aktywnego użytkownika. Im więcej zakładów się zawrze, tym więcej punktów klubowych można zyskać. Jak to wygląda w praktyce?

Plus-punkty trafiają do nas za każdy wysłany kupon. To, ile otrzymamy punktów, zależy od tego, ile postawimy. Jeden bonus w postaci punktu FKP równy jest minimalnej stawce, czyli 2 zł. Spójrzmy, ile punktów przysługuje graczom za kupony o określonych stawkach.

10 zł -> bonus 5 pkt FKP
20 zł -> bonus 10 pkt FKP
50 zł ->  bonus 25 pkt FKP
100 zł ->  bonus 50 pkt FKP
200 zł ->  bonus 100 pkt FKP
500 zł ->  bonus 250 pkt FKP
600 zł ->  bonus 300 pkt FKP
600+ zł ->  bonus 300 pkt FKP

Powyższe dane oznaczają, że maksymalnie jednego dnia można otrzymać bonus wynoszący 300 pkt FKP, czyli zawrzeć kupony za łącznie 600 zł (konfiguracja stawkowania jest dowolna). Nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, nie będziemy nagradzani dodatkowymi punktami. 

Fortuna zastrzega też sobie prawo przyznawania poszczególnym użytkownikom punktów na innych zasadach. W przypadku zakładów anulowanych lub nierozliczonych bonus FKP nam nie przysługuje.

Do programu lojalnościowego można dołączyć zakładając konto on-line w serwisie internetowym lub poprzez formularz rejestracyjny w jednym z kilkuset lokali stacjonarnych Fortuny w całej Polsce. Bonusowe Punkty FKP trafią albo na nasze konto, albo na specjalną kartę klubową, którą przekaże nam pracownik.

Co dalej? Uzyskane punkty przydadzą nam się w trakcie obstawiania zakładów. Możemy je wymieniać. Zgromadzone punkty wymienimy na:

1. Stawkę przy wysyłaniu kuponów
2. Darmowe zakłady: freebety o określonej wartości
3. Bonusy dostępne w standardowej ofercie bonusowej
4. Premie kursowe do zawieranych zakładów (wyższy kurs lub brak podatku)

Na uczestników programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus czekają też specjalne promocje, dzięki którym można skorzystać ze wspomnianych bonusów lub zyskać kolejne, dodatkowe punkty FKP.

bonus fortuna klub plus

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

e-Shop Fortuna - wymień punkty na bonusy

Wirtualny e-Shop w serwisie internetowym bukmachera to miejsce, w które możemy się udać posiadając wspomniane punkty programu Fortuna Klub Plus. W zależności od tego, ile punktów widnieje na naszym koncie, dokonamy stosownych zakupów. Tak jak w prawdziwym sklepie!

Im większe zasoby finansowe (punkty), tym lepsze produkty (bonusy) możemy zyskać. Musimy jednocześnie pamiętać, że czasem brakuje towaru na półkach, czyli nie wszystkie promocje są zawsze dostępne i możliwe do zrealizowania. 

Co znajdziemy w ofercie wirtualnego sklepu Fortuny? Bonusy i promocje ułożyliśmy od najdroższych do najtańszych.

 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 100 zł za 8100 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 50 zł za 4100 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 100 zł - podwojenie wpłaty za 1500 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 15 zł za 1250 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 10 zł za 850 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 50 zł - podwojenie wpłaty za 750 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 5 zł za 450 punktów FKP

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Mistrzostwa Typerów - bonusy dla najlepszych graczy

Zawierane zakłady można zgłaszać do Mistrzostw Typerów. Nie ma przymusu. Do nas należy decyzja, czy mamy ochotę kwalifikować tam swój kupon on-line lub ten wysłany w punkcie. Mistrzostwa trwają cały rok. Od 1 stycznia do 31 grudnia, przez 365 dni, przez 12 miesięcy, przez 52 tygodnie trwa rywalizacja najlepszych graczy. Jeśli będziesz osiągał sukcesy, na pewno nie ominie Cię żaden bonus!

Jak wziąć udział w mistrzostwach? Przede wszystkim trzeba być uczestnikiem wspomnianego programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Bez dołączenia do klubu, nie będziemy mogli zgłaszać zakładów do turniejowej puli. Mistrzostwa są podzielone na dwanaście etapów, zgodnie z miesiącami w roku.

Kupon zgłaszamy w momencie wysyłania go on-line lub w punkcie. Grając przez sieć, trzeba zaznaczyć odpowiednie pole “Zgłoś do Mistrzostw”, widniejące na panelu zawierania zakładu w lewym dolnym rogu. Jeżeli zaś obstawiamy w punkcie, musimy poinformować o tym pracownika przyjmującego zakłady.

Maksymalny dzienny limit zgłaszanych kuponów nie może przekroczyć 100 zł. Nie ma znaczenia, czy będzie to jeden zakład za taką stawkę, czy np. pięć po 20 zł lub dziesięć po 10 zł. 

Do Mistrzostw nie kwalifikują się też kupony grane na żywo oraz te na sporty wirtualne.

bonus fortuna klub plus

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Bukmacher liczy mistrzowskie punkty w zależności od poszczególnych etapów. Co miesiąc gracze muszą stawić czoła innym wyzwaniom, bo zmieniają się wskaźniki będące składową obliczania punktów (iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej).

Przykładowo, jeśli w danym etapie wskaźnik wynosi trzy “oczka”, a wygrana na kuponie wynosi 200 zł, to zarobimy bonus w postaci 600 punktów do Mistrzostw Typerów.

Na jakie nagrody mogą liczyć mistrzowie typowania i kto wygrywa? Wszystko zależy od tego, czy gra się on-line, czy w lokalu naziemnym. 

W comiesięcznym rankingu ogólnopolskim, uwzględniającym oba sposoby gry, zwycięża 50 graczy, którzy mogą liczyć na nagrody rzeczowe oraz bonusy i promocje w obstawianiu. Oprócz tego istnieje oddzielny ranking dla każdego z kilkuset punktów stacjonarnych, gdzie triumfuje 5 najlepszych użytkowników z danego miesiąca.

Sprawdź bonusy u pozostałych bukmacherów:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Fortuna?

W Fortunie są dostępne dwie opcje rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe, które jednak – w przeciwieństwie do standardowego – nie daje nam dostępu do wszystkich możliwych usług.

- Konto Tymczasowe

Konto tymczasowe w Fortunie możemy otworzyć za pomocą kilku kliknięć, podając bukmacherowi podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Trzeba też poinformować, skąd będą pochodzić pieniądze przeznaczane na grę. Otrzymamy bonus powitalny na start, uzyskamy możliwość zasilenia konta i szybko będziemy mogli zawrzeć pierwszy zakład.

Tymczasowy status konta powoduje, że przede wszystkim nie możemy swobodnie wypłacać środków na konto bankowe. Do tego potrzebna jest pełna rejestracja, która równa się wymaganej dokładnej weryfikacji danych. Niezależnie od tego, ile wygramy pieniędzy, w praktyce będzie to wirtualna suma, zablokowana do czasu aktywowania konta stałego.

- Konto Standardowe (Stałe)

Aby całkowicie aktywować konto, musimy uzupełnić proces rejestracji. Trzeba podać bukmacherowi kluczowe informacje, bez których nie otworzymy standardowego konta, będącego przepustką do swobodnej gry. Bukmacher dokładnie zweryfikuje nasze dane, wpisane przy rejestracji konta tymczasowego.

- Wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego. 
- Bukmacher oczekuje od nas podania numeru rachunku bankowego, na który będzie wypłacał uzyskane środki.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku. Możemy już rozpocząć prawdziwą grę w Fortunie – legalnym polskim bukmacherze.

Fortuna - wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotną kwestią z punktu widzenia gracza jest możliwość wpłaty pieniędzy na konto. Nawet jeśli możemy czasem liczyć na darmowy bonus w postaci freebetu - zakładu bez ryzyka, to oczywiście podstawę naszego korzystania z usług legalnego bukmachera stanowią własne środki finansowe.

Na rynku mamy obecnie tylu bukmacherów, że można czasem pogubić się w systemach wpłat oferowanych przez rozmaite firmy. Fortuna proponuje użytkownikom przejrzystą ofertę na zasilanie konta. 

Nie istnieją żadne nakazy typu “musisz wpłacić, zrób to o tej konkretnej porze, przelej tyle i tyle pieniędzy”. Absolutnie. To do gracza należy decyzja, kiedy ma ochotę wpłacić pieniądze i jaką sumę wybierze. Rzecz jasna, w granicach rozsądku, dlatego przy wielu sposobach płatności spotkamy się z minimalną wymaganą kwotą (najczęściej to zaledwie złotówka). 

Zasilenie konta otwiera furtkę do zawierania zakładów i korzystania z usług proponowanych przez bukmachera. Najbardziej popularna forma przyznawania graczom usługowych premii to bonus na grę.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

WPŁATY - Jak wpłacimy pieniądze w Fortunie?

Zobaczmy, co proponuje nam ten legalny polski bukmacher.

 1. Internetowe systemy płatności
 2. Karty płatnicze
 3. Elektroniczne portfele
 4. Tradycyjny przelew

1. Internetowe systemy płatności

Pierwsza z wymienionych opcji cieszy się obecnie największym uznaniem obstawiających. Jej popularność w ostatnich latach znacznie wzrosła, dzięki czemu dziś internetowe systemy płatności to numer jeden. Zasilenie konta w ten sposób polega na wpłacie pieniędzy poprzez serwis transakcyjny on-line. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bez żadnych przeszkód

Niezależnie od tego, w jakim banku mamy konto, możemy użyć tej metody płatności. Działają bankowe platformy płatności internetowej, np. w wypadku mBanku jest to mTransfer we współpracy z internetowym system płatności DotPay.

Szybkość to znak firmowy tej transakcji, bo właściwie cała operacja zajmie nam maksymalnie minutę. Wskazana, przelana kwota momentalnie pojawi się w depozycie u bukmachera Fortuna

Co ważne, ta forma zasilania konta dopuszcza możliwość skorzystania z płatności BLIKiem. To taki bankowy bonus, kolejna dynamicznie rozwijająca się opcja skierowaną ku wszystkim klientom. To jeszcze prostsze wyjście od szybkiego transferu on-line, bo nie mamy przymusu logowania do banku. Wystarczy, że podamy sześciocyfrowy kod specjalnie wygenerowany z aplikacji bankowej. Środki trafią do depozytu po zatwierdzeniu przez nas przelewu i “przyklepaniu” całości przez bukmachera.

Minimalna kwota, jaką możemy wpłacić za pomocą internetowych systemów płatności to 1 zł.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

2. Karty płatnicze (kredytowe oraz debetowe)

Drugi sposób na wpłatę pieniędzy na konto gracza on-line utworzone w Fortunie to skorzystanie z kart płatniczych. W dzisiejszej dobie wszechobecnej technologii i cyfryzacji to coraz powszechniejszy środek płatności. Sporo osób całkowicie rezygnuje z używania gotówki, jeżeli oczywiście nie są do tego zmuszeni z różnych przyczyn. 

Kartą zapłacimy w sposób znany nam zapewne z innych transakcji dokonywanych w sieci. Przy zasilaniu konta musimy podać widniejący z przodu szesnastocyfrowy numer karty (uwaga, nie chodzi o numer rachunku bankowego), imię i nazwisko jej właściciela oraz datę ważności (miesiąc/rok). Na odwrocie karty znajdziemy zaś tzw. trzycyfrowy kod CVV/CVC, który także jest niezbędny przy płatności kartą. 

Nie ma znaczenia, czy zapragniemy użyć akurat karty debetowej, czy kredytowej. Obie są akceptowane przez bukmachera Fortuna. Środki trafią do depozytu, jeśli nasza płatność zostanie pozytywnie zweryfikowana, czyli wszystkie podane dane okażą się prawdziwe i aktualne. 

Tak jak w przypadku internetowych systemów płatności, tak i tutaj minimalna wpłata wynosi 1 zł.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

3. Elektroniczne portfele

W przeciwieństwie do dwóch wyżej wymienionych sposobów płatności, trzeci z nich cieszy się nadal mniejszym zainteresowaniem płacących on-line, aczkolwiek ta innowacyjna metoda szybko zyskuje kolejnych zwolenników.

Elektroniczny portfel, znany również jako e-portfel lub z angielskiego: e-wallet, to cyfrowa alternatywa dla tradycyjnego portfela. Też możemy w nim przechowywać nasze środki płatnicze, z tym, że nie jest to żywa gotówka. Wszystkie metody płatności mamy tam zapisane w jednym miejscu, więc to bardzo wygodna i bezproblemowa opcja. 

Uprzedzając pytania osób być może niezdecydowanych na taką formę płatności lub nie mających zaufania do e-portfeli: elektroniczne portfele to całkowicie bezpieczna, legalna i popularna na całym świecie metoda płatności. W tym wypadku służy ona do wpłaty środków na konto gracza w Fortunie.

Do wyboru mamy dwa e-wallety: Skrill oraz Masterpass. Bardziej znany jest ten pierwszy. Wpłaty w obu przypadkach odbywają się bezproblemowo, jeśli oczywiście utworzymy wcześniej wymagane konto płatnicze on-line na stronie danego e-portfela.

Czym więc różnią się Skrill oraz Masterpass? Tutaj, w przypadku zasilania depozytu, różnią się wskazaną wysokością wpłaty minimalnej. 

 • Skrill: 200 zł wpłaty minimalnej
 • Masterpass: 1 zł wpłaty minimalnej

Można więc stwierdzić, że Skrill będzie bardziej adekwatny dla graczy operujących większymi zasobami finansowymi. 

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

4. Tradycyjny przelew z rachunku

Ostatni sposób płatności dostępny w Fortunie to ten najbardziej tradycyjny, czyli przelew z rachunku. Zanim jeszcze zaczęły funkcjonować internetowe systemy płatności, zanim na rynek wkroczył tzw. “game-changer” albo po prostu bonus płatnościowy, czyli BLIK, zanim myślano o elektronicznych portfelach, ludzie przelewali pieniądze zwykłym przelewem. 

Bukmacher Fortuna umożliwia tę opcję także dziś, choć całość i tak odbywa się dzięki istnieniu właśnie internetowego systemu płatności, jakim jest serwis PayU

Po zaznaczeniu odpowiedniego pola na stronie bukmachera, zostajemy przeniesieni do okienka, w którym otrzymujemy wszystkie niezbędne dane do przelewu.

 • Dane odbiorcy (nie jest to bukmacher, a pośrednik - wspomniane PayU)
 • Nazwę banku
 • Kod SWIFT umożliwiający identyfikację adresata przelewu
 • Numer rachunku bankowego poprzedzony literami PL
 • Sort code (numer rozliczeniowy identyfikujący dostawcę usług płatniczych)
 • Tytuł przelewu, czyli informacja o doładowaniu konkretnego konta gracza
 • Kwota wpłaty

Minimalna kwota wpłaty przy tradycyjnym przelewie z rachunku wynosi 1 zł.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

WYPŁATY - Jak wypłacimy pieniądze do banku?

Wpłaty są ważne, to nie ulega wątpliwości, bo przypomnijmy: legalne obstawianie na dłuższą metę generalnie nie jest możliwe bez jakiegokolwiek zasilania konta. W kwestii wypłat jednak wszyscy powinni być zgodni. Czy to akurat wypłata pensji od pracodawcy, czy premii, czy w tym wypadku wypłata środków z konta gracza, to zawsze coś istotnego.

Wypłata w Fortunie będzie możliwa (o ile, rzecz jasna, zgromadzimy w depozycie jakieś środki do wypłaty), jeśli wcześniej zweryfikujemy nasze konto. Pełna weryfikacja, jak wspominaliśmy, odbywa się po ukończeniu pierwszego etapu rejestracji. 

Status stałego konta otrzymamy po przesłaniu wymaganych danych, czyli zdjęć lub skanów obu stron naszego dokumentu tożsamości. Tego, który będzie przez nas wskazany w trakcie rejestracji. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Oprócz tego, równie ważne jest podanie aktualnego, prawidłowego numeru rachunku bankowego.

Bez tych działań, nie wypłacimy ani grosza, a środki spoczywające w depozycie de facto będą wirtualne do momentu aktywacji konta w stu procentach.

Różne firmy bukmacherskie oferują tyle rozmaitych sposobów wypłaty, że momentami można się pogubić, bo co bukmacher, to inne oczekiwania. Fortuna wykłada “kawę na ławę”. Jakie niezbędne informacje musimy utrwalić, jeśli chcemy wypłacić pieniądze z depozytu na konto bankowe?

 • Wypłatę zlecamy składając wniosek o przelew na wskazany rachunek bankowy
 • Wypłacimy dowolną kwotę, nie ma żadnych limitów
 • Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o 12:00…
 • … czyli w wypadku złożenia wniosku po tej godzinie, pieniądze otrzymamy dopiero następnego dnia roboczego
 • Dodatkowo nie trzeba wpisywać żadnych kodów potwierdzających przelewy

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna - o bukmacherze

W 1996 r. na polskim rynku bukmacherskim pojawił się Profesjonał, który szybko utrwalił się w świadomości szerokiej klienteli i działał pod tą nazwą do 2008 r. Od tego momentu w świadomości lokalnych graczy istnieje Fortuna. Nazwę zmieniono z powodu zmian właścicielskich, jakie zaszły w firmie. Dwa lata wcześniej przejął ją zagraniczny kapitał, który zarządza też zakładami bukmacherskimi Fortuna w kilku innych państwach europejskich.

Obecnie polski oddział, Fortuna Zakłady Bukmacherskie to część wielkiej spółki (tzw. holdingu) Fortuna Entertainment Group, która jest numerem jeden na rynku bukmacherskim w środkowo-wschodnim regionie Europy i dynamicznie się rozwija. Jak zbudowano potęgę dzisiejszej międzynarodowej Fortuny?

Skierujmy kroki ku naszym południowym sąsiadom. W 1990 r., gdy nadal istniała Czechosłowacja, w jej stolicy - Pradze utworzono Biuro Zakładów Fortuna. Po roku w słowackiej części państwa założono bliźniaczą firmę, nad którą kontrolę sprawowała czeska spółka-matka. Był to - podobnie jak w Polsce - czas masowego zakładania prywatnych przedsiębiorstw i projektów.

Rozpad Czechosłowacji w żadnym stopniu nie wpłynął na Fortunę, która została liderem zarówno czeskiego, jak i słowackiego rynku bukmacherskiego. Stały, ale bardzo dynamiczny rozwój upłynął pod znakiem inwestycji w nowe technologie i produkty. Regularnie otwierano kolejne oddziały w obu państwach.

W 2005 r. w Fortunie zmienił się właściciel. Nowe szefostwo podjęło decyzję o inwestycji na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W 2006 r. nastąpiło wspomniane przejęcie Profesjonału, a dwa lata później zadecydowano o unifikacji marki. W ten sposób w Polsce pojawiła się Fortuna.

W kolejnym roku firma o międzynarodowym już statusie utworzyła holding Fortuna Group, który dziś jest potęgą w regionie. W skład holdingu wchodzą spółki czeskie, słowackie, polskie, rumuńskie oraz chorwackie. W tych pięciu krajów obstawiający mają możliwość zawierania zakładów w Fortunie, która charakteryzuje się żółto-czarną kolorystyką oraz popularnym logo. 

Fortuna była pionierem zakładów online w Polsce. Niezbędnego doświadczenia nabrano wcześniej w Czechach (już w 2009 r.)  i na Słowacji. Bukmacher pojawił się na rynku internetowych zakładów już w styczniu 2012 r., jako pierwszy legalny polski bukmacher

Ministerstwo Finansów udzieliło zgody na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych dokładnie 23 stycznia 2012 r.

Fortuna uzyskała licencję kilka tygodni przed konkurencją. Dziś ten bukmacher kontroluje ponad 30% polskiego rynku, na co składa się działalność on-line (zakłady w internecie i np. oferowane bonusy) oraz stacjonarna. Lokale naziemne Fortuny - prawie 600 punktów - znajdziemy w całym kraju, ze szczególnym naciskiem na południową jego część. 

Podsumowując: niezwykle dynamiczny, efektywny i pomysłowy rozwój firmy doprowadził do tego, że Fortuna Group to lokalny - biorąc pod uwagę tę część Europy - hegemon rynkowy. W Polsce ten bukmacher od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<< 

Fortuna - sponsoring

O marce i pozycji Fortuny świadczy też działalność sponsorska, która równa się ogromnej inwestycji w rozwój polskich dyscyplin sportowych. Nie bez powodu bukmacher otrzymał nagrodę Mecenasa Polskiego Sportu. Jak głosi autorskie hasło firmy: “tam gdzie są sportowe emocje, nie może zabraknąć Fortuny”. Kto może liczyć na wsparcie sponsorskie, które oferuje Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

- Legia Warszawa

Wielokrotny mistrz Polski w piłce nożnej współpracuje z Fortuną od 2014. Od tego czasu warszawski klub zdobył kilka mistrzostw oraz pucharów kraju. Logo bukmachera widnieje w centralnej części trykotów meczowych zespołu, w materiałach promocyjnych oraz na stadionie. Niedawno umowę sponsorską na linii Fortuna-Legia przedłużono aż do 2022 r. Bukmacher wspiera nie tylko sekcję piłkarską, ale także sekcję koszykarską, która w ostatnich latach odrodziła się i przeżywa swoisty rozkwit.

- Raków Częstochowa

Fortuna nawiązała współpracę z częstochowskim klubem jeszcze w czasach, gdy ten nie rywalizował na poziomie Ekstraklasy, ale grał stopień niżej i bił się o awans do najlepszej polskiej ligi. Władze Rakowa nie ukrywały zadowolenia z faktu podpisania umowy z bukmacherem. Awans do Ekstraklasy nie zmienił efektywności współpracy Fortuny z Rakowem. Dalej jest owocnie kontynuowana.

- 1 Liga Polska

Fortuna to sponsor tytularny rozgrywek 1 Ligi piłkarskiej, czyli de facto drugiego szczebla rozgrywkowego, bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. Umowa została podpisana w 2018 r. i według obecnych ustaleń ma obowiązywać do 2021 r. Rozgrywki zyskały nową nazwę (Fortuna 1 Liga) i nowy logotyp. Logo Fortuny można znaleźć na koszulkach piłkarskich wszystkich drużyn występujących w lidze.

Fortuna jest też bezpośrednim sponsorem niektórych zespołów, nie tylko całej ligi. Bukmacher ma umowę z kilkoma klubami: Miedzią Legnica, Radomiakiem Radom, Wigrami Suwałki i Stomilem Olsztyn.

- Polski Związek Narciarski

Od sezonu 2018/19 Fortuna wspiera reprezentację Polski w skokach narciarskich na mocy kontraktu podpisanego z Polskim Związkiem Narciarskim. Oznacza to, że na sponsorskie wsparcie bukmachera może liczyć cała drużyna skoczków, która przynosi polskim kibicom tyle radości: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny i inni “Biało-Czerwoni” władcy przestworzy.

- PlayArena

PlayArena (playarena, Play Arena, playarena.pl) to największy amatorski projekt rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Mogą grać wszyscy - profesjonaliści, byli piłkarze i zwykli pasjonaci, “ekipa z podwórka”, drużyny znajomych i kumpli ze szkoły lub pracy. Rywalizacja odbywa się w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a Fortuna dba o rozwój zarówno dyscypliny (piłka nożna “szóstek”), jak i samego turnieju oraz lig PlayAreny. 

fortuna rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna - legalny polski bukmacher

Rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Fortuna to jak najbardziej legalny polski bukmacher, który posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. Fragment rozporządzenia ministerstwa:

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 r. sprawiła, że legalny polski rynek odżył. Do tego momentu udziały nielegalnych firm wynosiły ponad 90% i uniemożliwiały właściwy rozwój podmiotom działającym zupełnie zgodnie z prawem, takim jak właśnie Fortuna. Nowelizacja pozwoliła na wyparcie zagranicznych bukmacherów grających nieczysto - niepłacących obowiązkowego podatku od gier hazardowych (tzw. podatek od obrotu) wynoszącego 12%. 

Oczywiście nie wszystkie nielegalne firmy całkowicie zaniechały działań w Polsce. Wiele z nich dalej, rzecz jasna poza prawem, stara się nakłaniać graczy do obstawiania. Stosują w tym celu różne triki, które momentami dają im szanse obejść prawo. Powiedzmy sobie jasno i szczerze: nie wolno korzystać z usług takich nielegalnych bukmacherów, bo to równa się bezdyskusyjnemu złamaniu prawa.

Za nieprzestrzeganie przepisów i nielegalną grę u zagranicznej firmy działającej poza przepisami możemy zostać ukarani gigantyczną grzywną, sięgającą nawet 40 tys. złotych! Oprócz tego oczywiście należy w takiej sytuacji zwrócić wszystkie nielegalnie pozyskane środki finansowe. NIeuczciwa gra zdecydowanie nie jest warta świeczki.

Nota prawna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Atalanta -1 (Atalanta wygra przynajmniej dwiema bramkami) Drużyna z Bergamo pokazała, że nadal jest w bardzo dobrej dyspozycji, ma dużą łatwość w tworzeniu sytuacji pod bramką rywala co powinno zadecydować o stosunkowo łatwym zwycięstwie nad słabym w tym sezonie Spal.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.