Fortuna bonus 2230 zł | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020

Fortuna bonus 2230 zł | Freebet bez depozytu + Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020
efortuna.pl / meczyki.pl
Autor: Aleksander NowomiejskiPrzedwczoraj | 13:49
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Fortuna przygotował trzy bonusy powitalne dla nowych użytkowników. Gracze, którzy rejestrują się w Fortunie poprzez nasz portal, mogą liczyć na darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu o łącznej wartości 2230 zł. W poniższym tekście dokładnie informujemy o szczegółach startowych bonusów od Fortuny. Przybliżamy także działanie pozostałych, stałych promocji dostępnych u tego bukmachera, dajemy wskazówki w zakresie rejestracji i aktywacji konta oraz przedstawiamy historię i pozycję rynkową Fortuny.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Oferta powitalna Fortuna - trzy bonusy na start
 2. Fortuna bonus - darmowy zakład (Freebet 20 zł)
 3. Fortuna bonus - zakład bez ryzyka (Cashback 210 zł)
 4. Fortuna bonus od pierwszej wpłaty 2000 zł
 5. Inne bonusy dostępne u bukmachera Fortuna
 6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 7. Fortuna - rejestracja konta
 8. Fortuna - wpłaty i wypłaty
 9. O bukmacherze Fortuna

Fortuna - trzy bonusy na start

Bukmacher Fortuna bonus na start oferuje w trzech postaciach, których łączna wartość wynosi 2230 zł.

 • Darmowy zakład w wysokości 20 zł (freebet)
 • Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł (cashback)
 • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 2000 zł

Aby skorzystać z pakietu powitalnego, należy bezpośrednio przejść na stronę bukmachera Fortuna, posługując się dostępnym poniżej banerem lub jednym z linków umieszczonych w całym tekście. Nie trzeba osobiście wpisywać kodu bonusowego, który uzupełni się automatycznie po załadowaniu strony internetowej eFortuna. Poniżej udzielamy szczegółowych informacji o wszystkich oferowanych przez bukmachera Fortuna bonusach na start.

Fortuna bonus bez depozytu - darmowy zakład 20 PLN (Freebet 20 PLN)

Fortuna - freebet bonus - Bonus Fortuna

Freebet to darmowy zakład przyznawany przez bukmachera Fortuna nowym użytkownikom. Fortuna bonus bez depozytu (czyli bez wkładu własnego, bez zasilania konta) o wartości 20 zł oferuje po ukończeniu pełnej rejestracji.  Nie trzeba wpłacać do depozytu ani złotówki z banku. To darmowy zakład za pomyślną aktywację konta na stronie eFortuna. Freebet trafia na konto gracza w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można wedle własnego uznania. Punkty FKP zastępują pieniądze, służąc do gry w dokładnie taki sam sposób, jak realne środki finansowe. 20 zł równe jest wspomnianym 2800 pkt.

Co ważne, otrzymany od bukmachera Fortuna bonus nie musi być wykorzystany tylko na jeden zakład. Bukmacher daje nowym klientom pełną dowolność w tej materii. Równie dobrze można zagrać jeden kupon za 20 zł lub dziesięć kuponów po 2 zł. Decyzja należy do graczy. Wypłata środków z freebeta nie podlega żadnym skomplikowanym warunkom. Sytuacja jest bardzo klarowna. Punkty FKP przepadają w momencie wysłania kuponu. Wygrane pochodzące z darmowego zakładu lub darmowych zakładów bezpośrednio trafiają do salda głównego, skąd można je wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry. Porażka oznacza utratę zainwestowanych FKP i brak jakiejkolwiek wygranej.

Fortuna bonus - zakład bez ryzyka 210 PLN (Cashback 210 PLN)

Fortuna - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Fortuna

Inny bonus od Fortuny oferowany na start to zakład bez ryzyka, który przy rejestracji za pomocą bannerów i linków dostępnych w tym tekście, może wynieść 210 zł. Cashback to zwrot stawki zakładu, który został rozliczony jako przegrany. Bukmacher Fortuna zwraca pieniądze za pierwszy nietrafiony kupon wysłany po aktywacji konta gracza, stąd brak ryzyka - zainwestowane środki finansowe są z powrotem przekazywane na konto gracza.

Jak wykorzystać ten bonus startowy bez ryzyka? Najpierw trzeba po raz pierwszy zasilić konto wybraną kwotą, a następnie zawrzeć dowolny zakład, bez ograniczeń zarówno jeśli chodzi o stawkę, jak i kursy pojedynczych zdarzeń oraz kurs całkowity. W razie porażki, Fortuna zwraca graczom stawkę zakładu, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (gier hazardowych) w wysokości 12%. Maksymalny cashback w tym bonusie od Fortuny wynosi równe 210 zł. Nawet przy zagraniu za np. 1000 zł, na konto wróci 210 zł.

Warto pamiętać, że kwota maksymalnego zwrotu (210 zł) nie ma nic wspólnego z maksymalną dopuszczalną stawką zakładu. W celu optymalnego spełnienia warunków cashbacku, trzeba zawrzeć zakład za 238,64 zł. Po odjęciu podatku z tej kwoty, pozostanie dokładnie 210 zł. Fortuna bonusu tego nie wiąże z jakimkolwiek koniecznym obrotem. Środki wracają więc z powrotem do depozytu, nie na konto bonusowe, a zatem cashback nie podlega żadnym warunkom obrotu. Pieniądze wracają dokładnie tam, skąd wybrano je na pierwszy zakład bez ryzyka. Można je wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady.

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na Fortuna, należy aktywować go najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji. Należy to zrobić w sekcji "Moje bonusy" koniecznie przy pierwszym zalogowaniu.

Fortuna bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN (Bonus od depozytu 2000 PLN)

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu - Bonus Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje także bonus od depozytu 100% do 2000 zł. W praktyce oznacza to podwojenie kwoty pierwszej wpłaty na konto użytkownika. Przykładowo, depozyt w wysokości 100 zł daje graczom drugie tyle na grę. Maksymalnie można uzyskać 2000 zł, tak więc nawet przy wpłacie np. 3000 zł, bonus od Fortuny dalej wyniesie 2000 zł.

Jak zainkasować podwojenie pierwszego depozytu? W ciągu 3 dni od ukończenia rejestracji należy wyrazić chęć wzięcia udziału w tej akcji promocyjnej poprzez zaakceptowanie bonusu w sekcji "Moje Bonusy" w panelu użytkownika. Fortuna bonus oferuje wówczas, gdy pierwszy depozyt wykonamy po następnych 3 dniach od wyrażenia chęci udziału w promocji. Gdy wpłacone środki znajdą się już na koncie, bukmacher wymaga od gracza zawarcia pierwszego zakładu w maksymalnie cztery dni od wpłaty.

Bonusu Fortuna nie przyznaje od razu po zasileniu konta. Najpierw bukmacher wymaga od graczy obrotu własnymi środkami. Nowi użytkownicy, którzy chcą otrzymać bonus od pierwszej wpłaty, mają 30 dni na czterokrotny obrót depozytem. Przy wpłacie 100 zł, będzie to 400 zł etc. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie niższym niż 1.60. Po spełnieniu warunków obrotu, Fortuna bonus przyzna i będzie on możliwy do wykorzystania.

Po spełnieniu warunków obrotu, Fortuna bonus przyzna i będzie on możliwy do wykorzystania. A ponieważ przy tej promocji obraca się depozytem, a nie bonusem, otrzymane środki po prostu trzeba przeznaczyć na dowolny zakład z wybranym przez siebie kursem. Przy bonusie 100 zł, realna stawka kuponu po odjęciu podatku 12% wyniesie 88 zł. Ta kwota pomnożona przez 1.14 da ewentualną wygraną w wysokości 100,32 zł. Przy kursie np. 1.13, wygrana byłaby niższa od stawki - w omawiany przykładzie 99,44 zł. Warto więc zawrzeć zakład, którego kurs nie jest niższy niż 1.14. Po wykorzystaniu bonusu pieniądze pojawią się w depozycie, skąd można je wypłacić lub użyć do kolejnych zakładów.

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy - Bonus Fortuna

Bonusy od Fortuny nie są jednak skierowane tylko w kierunku nowych graczy, bo i ci grający u tego bukmachera dłużej znajdą coś dla siebie. W ramach cyklicznej akcji promocyjnej "Fortuna z Bonusem" obstawiający mogą liczyć m.in. na zwrot stawki w razie porażki, grę bez podatku czy też zwiększenie wygranej w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie.

Fortuna Bonus - AKO Bonusy

Zanim przejdziemy do opisania pierwszego bonusu od Fortuny skierowanego w stronę bardziej doświadczonych graczy, zajrzyjmy do bukmacherskiej "kuchni". Istnieją różne typy graczy zakładów bukmacherskich. Nie chodzi nawet o doświadczenie, bo niemożliwym jest nabranie go w ciągu kilku dni popartych wysłaniem kilkudziesięciu kuponów. To mozolne chłonięcie branżowej wiedzy i analityczny zmysł oraz talent pozwala obstawiającym na szlifowanie umiejętności typerskich. Przy tworzeniu kategorii typerów można złożyć multum konfiguracji, ale przykładowy, najprostszy podział na trzy grupy to np.:

 1. Gracze zawierający zakłady na zdarzenia pojedyncze (SOLO) lub "niskie" AKO - duble (dwa zakłady na kuponie) czy treble (trzy zakłady)
 2. Gracze zawierający "wysokie" zakłady wielokrotne, które składają się z kilku do kilkunastu zdarzeń, są nawet osoby - zwolennicy tzw. "taśm - umieszczające po kilkadziesiąt typów
 3. Gracze, którzy nie przywiązują wagi do liczby zdarzeń na kuponie i w zależności od okoliczności zawierają różne zakłady

W zaproponowanym podziale nie jest istotny ani poziom doświadczenia, ani budżet obstawiającego. Skupmy się na drugiej grupie graczy, bo to głównie do nich skierowana jest promocja Fortuna Bonus AKO. O co w niej chodzi? Osoby, które spełnią określone w regulaminie warunki gry, mogą liczyć na zwiększenie wygranej nawet o połowę! Oferta obejmuje zakłady wielokrotne z minimum pięcioma zdarzeniami, a Bonusy AKO Fortuna przyznaje w myśl zasady: im większy kupon, tym wyższy bonus - od dodatkowych 7% wygranej przy pięciu zdarzeniach do 50% przy czternastu i więcej. Bonus rośnie zatem z każdym kolejnym zdarzeniem. Wymagany kurs minimalny pojedynczego zakładu, który kwalifikuje się do promocji, wynosi 1.15. Typy z niższymi kursami dodane do kuponu automatycznie wykluczają gracza z uczestnictwa w promocji Fortuna Bonus AKO

Uwaga: liczą się zarówno zakłady wielokrotne zwykłe, jak i systemowe MAXIKOMBI. Można obstawiać i poprzez aplikację mobilną, i na stronie internetowej, i w punkcie stacjonarnym. Wybór należy do gracza.

Spójrzmy dokładnie, jak wyglądają szczegóły całej promocji Fortuna Bonus AKO:

 • Fortuna Bonus AKO: 5 zdarzeń na kuponie - dodatkowe 7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - 10%
 • 7 zdarzeń - 15%
 • 8 zdarzeń - 20%
 • 9 zdarzeń - 25%
 • 10 zdarzeń - 30%
 • 11 zdarzeń - 35%
 • 12 zdarzeń - 40%
 • 13 zdarzeń - 45%
 • 14 i więcej zdarzeń - 50%

Aby finalnie rozjaśnić wszelakie wątpliwości wynikające z być może na pierwszy rzut oka zbyt złożonej oferty, zobaczmy, jak wygląda zysk gracza przy przykładowej wygranej w wysokości 500 zł. Przypominamy: bonusy AKO Fortuna "wręcza" graczom za kupony z minimum pięcioma zdarzeniami.

 • Fortuna Bonus AKO: 5 zdarzeń na kuponie -> Wygrana 500 zł -> Bonus 7% = 35 zł -> Łączna wygrana 535 zł
 • 6 zdarzeń -> 500 zł + 50 zł (10%) = 550 zł
 • 7 zdarzeń -> 500 zł + 75 zł (15%) = 575 zł
 • 8 zdarzeń -> 500 zł + 100 zł (20%) = 600 zł
 • 9 zdarzeń -> 500 zł + 125 zł (25%) = 625 zł
 • 10 zdarzeń -> 500 zł + 150 zł (30%) = 650 zł
 • 11 zdarzeń -> 500 zł + 175 zł (35%) = 675 zł
 • 12 zdarzeń -> 500 zł + 200 zł (40%) = 700 zł
 • 13 zdarzeń -> 500 zł + 225 zł (45%) = 725 zł
 • 14 i więcej zdarzeń -> 500 zł + 250 zł (50%) = 750 zł

Jak zatem widać, przy wygranej w wysokości 500 zł, Bonusy AKO Fortuna pozwalają na dodatkowy zysk w wysokości do 250 zł. Kwota bonusu zmienia się oczywiście w zależności od wygranej, stawka w tym wypadku nie ma znaczenia. Niezależnie od tego, czy kupon zostanie wysłany za np. 20 zł, czy za 100 zł, bukmacher kwalifikuje go do promocji, o ile spełnia warunki "liczbowe" (min. 5 zdarzeń) oraz "kursowe" (pojedynczy kurs zdarzenia 1.15). Na stronie internetowej bukmachera Fortuna Bonus AKO można znaleźć po lewej stronie, w panelu oferty zakładów, niemalże na samej górze, w dobrze widocznym miejscu. Po kliknięciu w odpowiednie pole, gracz zostaje przeniesiony do zakładki "Bonusy AKO Fortuna", gdzie może dodać sobie współczynnik kursu odpowiadający liczbie zdarzeń (od 1.07 - 7%, do 1.50 - 50%) do kuponu. Tak jakby dodawał kolejny typ. Promocja w Fortunie obowiązuje do odwołania.

Fortuna Bonus - Happy Hours

Happy Hours to standardowa oferta promocyjna, która jest regularnie udostępniana graczom. Taki bonus od Fortuny pozwala w określonych godzinach zapomnieć o obowiązującym w Polsce podatku od obrotu w wysokości 12% i jeszcze na tym zyskać. Zamiast mnożyć stawkę x0,88 (zgodnie z podatkiem), bukmacher liczy ją x1,03. Faktyczna premia do zawartego zakładu wynosi więc 14%. Innymi słowy, po prostu dodajemy do utworzonego kuponu bonus o kursie 1.14, który powiększa potencjalną wygraną.

Oferta Happy Hours na ogół startuje w piątkowe popołudnie i trwa przez cały weekend. Fortuna bonus ten uruchamia też często przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych: turniejów rangi mistrzowskiej, rozgrywek Ligi Mistrzów czy zawodów skoków narciarskich. Aby aktywować bonus Happy Hours, trzeba go dodać do dowolnego przedmeczowego kuponu AKO lub MAXIKOMBI, który składa się z minimum trzech zdarzeń o pojedynczym kursie minimalnym 1.30. Bukmacher zawsze informuje, czy mają być to zdarzenia z konkretnej dyscypliny, czy nie jest to konieczne. Minimalna stawka to 20 zł.

Tego bonusu od Fortuny nie można łączyć z innymi udogodnieniami oferowanymi przez bukmachera Fortuna, takimi jak Superofertą+, Hit Dnia oraz Zakład Bezpieczny. Kupony objęte promocją nie podlegają też wcześniejszej wypłacie wygranej – cashoutowi, czyli zamknięciu zakładu przed zakończeniem wszystkich umieszczonych na nim zdarzeń. 

Fortuna Bonus - Bezpiecznik

Akcja promocyjna Bezpiecznik polega na grze bez ryzyka. "Z Bezpiecznikiem nie przegrywasz" - reklamuje ofertę bukmacher. To cashback - zwrot stawki w razie nietrafionego kuponu, przygotowany dla regularnie obstawiających. Fortuna bonus ten udostępnia cyklicznie przy okazji ważnych wydarzeń sportowych w rozmaitych dyscyplinach, od piłki nożnej po sporty walki czy e-sport. Promocja zawsze dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych wysyłanych na żywo. Nie ma też znaczenia, czy obstawi się poprzez stronę internetową, czy aplikację mobilną Fortuny.

Taki bonus od Fortuny jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy w trakcie trwania akcji zagrają dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 30 zł. Na kuponie należy umieścić przynajmniej jedno zdarzenie związane z tematyką konkretnego Bezpiecznika. Kursy - pojedynczy oraz całkowity - nie mają znaczenia, decyzja leży po stronie obstawiających. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie jest aktywowany, dzieje się to dopiero przy pierwszej przegranej. Przy porażce, bukmacher przyznaje graczom 30 zł bonusu w postaci punktów Fortuna Klub Plus o takiej wartości. Otrzymane punkty można wykorzystać wedle uznania. Bezpiecznik to oferta jednorazowego użytku.

Fortuna Bonus - Dokładka

30 zł bonusu Fortuna przyznaje także w ramach akcji Dokładka. Podobnie jak w przypadku Bezpiecznika, to oferta uruchamiana przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Zasady są podobne: w trakcie trwania akcji gracz musi umieścić na swoim kuponie przynajmniej jedno zdarzenie związane z akurat promowanym wydarzeniem, a stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 30 zł. Co ważne, w tym wypadku w grę wchodzą tylko przedmeczowe zakłady AKO, a więc z przynajmniej dwoma zdarzeniami. Niedawno Dokładka pojawiła się przy okazji wielkiej walki bokserskiej z udziałem Tysona Fury'ego i Deontaya Wildera.

Jak otrzymać taki bonus od Fortuny? Bukmacher premiuje graczy, których typerski nos nie zawiedzie i ich kupon okaże się trafiony. Do pierwszej wygranej Fortuna dokłada dodatkowe 30 zł, również w punktach klubowych, które można następnie wymienić na zakłady. Oferta obowiązuje tylko raz, przy pierwszym "celnym strzale". W akcji może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik. Promocja nie obejmuje kuponów systemowych MAXIKOMBI.

Fortuna Bonus - Pewniak

Pewniak w Fortunie to gwarantowany bonus od bukmachera w wysokości 20 zł niezależnie od rozstrzygnięcia zakładów. Innymi słowy - jeśli postawiony kupon spełnia warunki promocji, użytkownik otrzymuje bonus od Fortuny w postaci 20 zł na grę. Nawet, gdy wszystkie typy okażą się nieskuteczne. Akcję Pewniak bukmacher otwiera dość regularnie, głównie przy okazji wydarzeń piłkarskich. Zasady potrafią minimalnie zmieniać się w zależności od konkretnej oferty. W ostatnim czasie zdarzały się edycje, w której akceptowano jedynie zakłady przedmeczowe, ale też takie, gdy Pewniak odnosił się wyłącznie do obstawiania na żywo. Obie opcje łączy minimalna stawka kuponu, która zawsze wynosi 20 zł oraz fakt, że można grać zarówno zakłady SOLO, jak i AKO.

Przykład? Fortuna bonus “Pewniak” zaoferowała niedawno wszystkim użytkownikom, którzy zagrali minimum trzy kupony z choćby jednym zdarzeniem z piłkarskiej I Ligi, o wartości 20 zł każdy. Po spełnieniu konkretnych warunków, bukmacher w ciągu doby zasila konto gracza punktami Fortuna Klub Plus równymi 20 zł. Środki można wykorzystać na dowolne zakłady. Aby nie przegapić Pewniaków, najlepiej na bieżąco obserwować zakładkę z bonusami na stronie internetowej eFortuna.

Bukmacher Fortuna - Bonus Fortuna
KOD BONUSOWY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna Bonus - TOP

Oferta promocyjna TOP to ukłon w stronę graczy, którzy lubią rywalizację i są zwolennikami gry za wyższe stawki lub/i z wysokimi kursami. Akcja polega na klasyfikowaniu graczy, którzy zdecydują się wziąć w niej udział. Bukmacher tworzy ranking na podstawie zawieranych zakładów i premiuje najlepszych typujących. Bonus Fortuna TOP obowiązywał choćby w trakcie tenisowego turnieju Australian Open, który stanowi jedną z czterech części słynnego Wielkiego Szlema. Przez cały okres trwania imprezy można było obstawiać przedmeczowe, dowolne kupony z minimum jednym zdarzeniem tenisowym i samemu kwalifikować je do rankingu, zaznaczając opcję "Dodaj do mistrzostw" w momencie zatwierdzania zakładu.

Stawki nie narzucano, ale im odważniej się typowało, tym wzrastała szansa na obecność w finałowej klasyfikacji TOP30. Punkty ustalano na podstawie wygranych pieniędzy. Punktacja była następująca: 

 • Trafiony kupon o kursie powyżej 5.00 - punkty to trzykrotność (x3) wygranej (przy wygranej 100 zł - 300 pkt)
 • Trafiony kupon o stawce powyżej 10 zł - punkty to dwukrotność (x2) wygranej (przy wygranej 100 zł - 200 pkt)
 • Trafiony jakikolwiek kupon inny niż wyżej wymienione - punkty równe (x1) wygranej (przy wygranej 100 zł - 100 pkt)

Gracze rywalizowali, a na koniec bukmacher nagradzał trzydziestu najlepszych, najskuteczniejszych typerów. Tym razem do wygrania nie były różnego rodzaju bonusy od Fortuny w postaci środków na grę, a nagrody rzeczowe. To efekt współpracy bukmachera ze znaną siecią sklepów Empik.

 • Miejsca 1-10: karta do sieci Empik o wartości 500 zł
 • Miejsca 11-20: karta do sieci Empik o wartości 300 zł
 • Miejsca 21-30: karta do sieci Empik o wartości 100 zł

Fortuna Klub Plus - bonus za grę

Bukmacher przygotował dla wszystkich graczy program lojalnościowy Fortuna Klub Plus. Ta akcja premiuje każdego aktywnego użytkownika. Im więcej zakładów się zawrze, tym więcej punktów klubowych można zyskać. Jak to wygląda w praktyce? Plus-punkty są przyznawane za każdy wysłany kupon. Liczba punktów zależy od stawki zakładów. Jeden bonus od Fortuny w postaci jednego punktu FKP równy jest minimalnej stawce, czyli 2 zł. Spójrzmy, ile punktów przysługuje graczom za kupony o określonych stawkach.

 • 10 zł -> bonus 5 pkt FKP
 • 20 zł -> bonus 10 pkt FKP
 • 50 zł ->  bonus 25 pkt FKP
 • 100 zł ->  bonus 50 pkt FKP
 • 200 zł ->  bonus 100 pkt FKP
 • 500 zł ->  bonus 250 pkt FKP
 • 600 zł ->  bonus 300 pkt FKP
 • 600+ zł ->  bonus 300 pkt FKP

Powyższe dane oznaczają, że maksymalnie jednego dnia można otrzymać bonus wynoszący 300 pkt FKP, czyli zawrzeć kupony za łącznie 600 zł (konfiguracja stawkowania jest dowolna). Nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, Fortuna bonus przyzna maksymalnie w postaci 300 pkt. Bukmacher zastrzega też sobie prawo przyznawania poszczególnym użytkownikom punktów na innych zasadach. W przypadku zakładów anulowanych lub nierozliczonych bonus FKP nie przysługuje. Do programu lojalnościowego można dołączyć zakładając konto on-line w serwisie internetowym lub poprzez formularz rejestracyjny w jednym z kilkuset lokali stacjonarnych Fortuny w całej Polsce. Bonusowe Punkty FKP trafiają albo na konto gracza, albo na specjalną kartę klubową, którą przekazuje pracownik punktu.

Co dalej? Uzyskane punkty można wymieniać na zakłady

 • Stawkę przy wysyłaniu kuponów
 • Darmowe zakłady: freebety o określonej wartości
 • Bonusy dostępne w standardowej ofercie bonusowej
 • Premie kursowe do zawieranych zakładów (wyższy kurs lub brak podatku)

Na uczestników programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus czekają też specjalne promocje, dzięki którym można skorzystać z oferowanych przez Fortunę bonusów lub zyskać kolejne dodatkowe punkty FKP.

e-Shop Fortuna - wymień punkty na bonusy

Wirtualny e-Shop w serwisie internetowym bukmachera to miejsce, w którym można wymienić punkty Fortuna Klub Plus na bonusy i darmowe zakłady. Tak jak w prawdziwym sklepie: im więcej na koncie, tym droższy, bardziej wartościowy towar można nabyć. Po prostu im większe zasoby finansowe (punkty), tym lepsze produkty (bonusy od Fortuny). Trzeba jednocześnie pamiętać, że czasem brakuje towaru na półkach, czyli nie wszystkie promocje są zawsze dostępne i możliwe do zrealizowania.

Co znajduje się w ofercie wirtualnego sklepu Fortuny? Bonusy i promocje ułożyliśmy od najdroższych do najtańszych.

 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 100 zł za 8100 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 50 zł za 4100 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 100 zł - podwojenie wpłaty za 1500 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 15 zł za 1250 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 10 zł za 850 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 50 zł - podwojenie wpłaty za 750 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 5 zł za 450 punktów FKP

Mistrzostwa Typerów - bonusy dla najlepszych graczy

Zawierane zakłady można zgłaszać do Mistrzostw Typerów. Co miesiąc najlepsi gracze online mogą otrzymać bonusy od Fortuny, a nawet nagrody rzeczowe. Zgłoszenie kuponu do Mistrzostw jest dobrowolne. Mistrzostwa trwają cały rok. Od 1 stycznia do 31 grudnia. Może w nich wystartować każdy użytkownik, który dołączył do opisywanego wyżej programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Osoby, które nie są członkami klubu, nie mogą kwalifikować swoich zakładów do turniejowej puli.

Mistrzostwa są podzielone na dwanaście etapów, zgodnie z miesiącami w roku. Kupon trzeba zgłosić zanim zostanie wysłany. Przy grze on-line, należy zaznaczyc odpowiednie pole - “Zgłoś do Mistrzostw”, widniejące na panelu zawierania zakładu w lewym dolnym rogu. Obstawiając w punkcie stacjonarnym, trzeba poinformować o tym pracownika przyjmującego zakłady. Maksymalny dzienny limit zgłaszanych kuponów nie może przekroczyć 100 zł. Nie ma znaczenia, czy będzie to jeden zakład za taką stawkę, czy np. pięć po 20 zł lub dziesięć po 10 zł. Do Mistrzostw nie kwalifikują się też kupony grane na żywo oraz te na sporty wirtualne. Trzeba przyznać, że to ciekawy sposób rywalizacji, zdecydowanie wyróżniający się wśród innych bonusów od Fortuny.

Bukmacher liczy mistrzowskie punkty w zależności od poszczególnych etapów. Co miesiąc gracze muszą stawić czoła innym wyzwaniom, bo zmieniają się wskaźniki będące składową obliczania punktów (iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej). Przykładowo, jeśli w danym etapie wskaźnik wynosi trzy “oczka”, a wygrana na kuponie 200 zł, to Fortuna bonus przyzna nam w postaci 600 punktów do Mistrzostw Typerów.

Na jakie nagrody mogą liczyć mistrzowie typowania i kto wygrywa? Wszystko zależy od tego, czy gra się on-line, czy w lokalu naziemnym. W comiesięcznym rankingu ogólnopolskim, uwzględniającym oba sposoby gry, zwycięża 50 graczy, którzy mogą liczyć na nagrody rzeczowe, bonusy od Fortuny, specjalne promocje w obstawianiu. Oprócz tego istnieje oddzielny ranking dla każdego z kilkuset punktów stacjonarnych, gdzie triumfuje 5 najlepszych użytkowników z danego miesiąca.

eFortuna bonusy

Podsumowując, bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie powitalnej trzy bonusy dla nowych graczy, którzy założą konto na jego stronie po kliknięciu w link lub jego baner. Po zakończeniu rejestracji, każdy otrzyma: darmowy zakład, czyli freebet o wartości 20 zł, bonus całości od pierwszego depozytu do 2000 zł oraz cashback - jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegranej do 210 zł. Te bonusy Fortuna jednak ogranicza. Każdy gracz może skorzystać ze wszystkich tylko raz. Przedtem warto zapoznać się z warunkami ich obrotu i przyznawania.

eFortuna bonus powitalny

Wszystkie wymienione powyżej bonusy od Fortuny należą do jej oferty powitalnej, a ich łączna wartość wynosi 2230 zł. Bukmacher ma również promocje i program lojalnościowy dla stałych graczy.

Przed skorzystaniem z promocji, produktów i bonusów Fortuny, warto jest zapoznać się z tym, jak wyglądają procesy rejestracji oraz wpłat i wypłat. Należy pamiętać, że w celu skorzystania z pełnej oferty każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce, konto gracza musi być w pełni zweryfikowane.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Fortuna?

W Fortunie są dostępne dwie opcje rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe, które jednak – w przeciwieństwie do standardowego – nie daje nam dostępu do wszystkich możliwych usług.

Konto Tymczasowe

Konto tymczasowe w Fortunie możemy otworzyć za pomocą kilku kliknięć, podając bukmacherowi podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontakt e-mail i telefoniczny. Trzeba też poinformować, skąd będą pochodzić pieniądze przeznaczane na grę. Otrzymamy od Fortuny bonus powitalny na start, uzyskamy możliwość zasilenia konta i szybko będziemy mogli zawrzeć pierwszy zakład. Tymczasowy status konta powoduje, że przede wszystkim nie możemy swobodnie wypłacać środków na konto bankowe. Do tego potrzebna jest pełna rejestracja, która równa się wymaganej dokładnej weryfikacji danych. Niezależnie od tego, ile wygramy pieniędzy, w praktyce będzie to wirtualna suma, zablokowana do czasu aktywowania konta stałego.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Konto Standardowe (Stałe)

Aby całkowicie aktywować konto, musimy uzupełnić proces rejestracji. Trzeba podać bukmacherowi kluczowe informacje, bez których nie otworzymy standardowego konta, będącego przepustką do swobodnej gry. Bukmacher dokładnie zweryfikuje nasze dane, wpisane przy rejestracji konta tymczasowego.

 • Wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego. 
 • Bukmacher oczekuje od nas podania numeru rachunku bankowego, na który będzie wypłacał uzyskane środki.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku. Możemy już rozpocząć prawdziwą grę u legalnego polskiego bukmachera i korzystać z pełnej oferty, opartej m.in. na licznych bonusach od Fortuny.

Fortuna - wpłaty i wypłaty

Niezwykle istotną kwestią z punktu widzenia gracza jest możliwość wpłaty pieniędzy na konto. Nawet jeśli możemy liczyć, że w pewnych okolicznościach Fortuna bonus przyzna nam bez wpłaty własnych środków (freebet), to jednak na ogół podstawę naszego korzystania z usług legalnego bukmachera stanowią własne środki finansowe. Na rynku mamy obecnie tylu bukmacherów, że można czasem pogubić się w systemach wpłat oferowanych przez rozmaite firmy. Fortuna proponuje użytkownikom przejrzystą ofertę na zasilanie konta.  

Nie istnieją żadne nakazy typu “musisz wpłacić, zrób to o tej konkretnej porze, przelej tyle i tyle pieniędzy”. Absolutnie. To do gracza należy decyzja, kiedy ma ochotę wpłacić pieniądze i jaką sumę wybierze. Rzecz jasna, w granicach rozsądku, dlatego przy wielu sposobach płatności spotkamy się z minimalną wymaganą kwotą (najczęściej to zaledwie złotówka). Zasilenie konta otwiera furtkę do zawierania zakładów i korzystania z licznych promocji oraz bonusów od Fortuny.

WPŁATY - Jak wpłacimy pieniądze w Fortunie?

Fortuna - wpłaty - metody płatności - Bonus Fortuna

Zobaczmy, co proponuje nam ten legalny polski bukmacher.

 1. Internetowe systemy płatności
 2. Karty płatnicze
 3. Elektroniczne portfele
 4. Tradycyjny przelew

1. Internetowe systemy płatności

Pierwsza z wymienionych opcji cieszy się obecnie największym uznaniem obstawiających. Jej popularność w ostatnich latach znacznie wzrosła, dzięki czemu dziś internetowe systemy płatności to numer jeden. Zasilenie konta w ten sposób polega na wpłacie pieniędzy poprzez serwis transakcyjny on-line. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bez żadnych przeszkód. Niezależnie od tego, w jakim banku mamy konto, możemy użyć tej metody płatności. Działają bankowe platformy płatności internetowej, np. w wypadku mBanku jest to mTransfer we współpracy z internetowym system płatności DotPay.

Szybkość to znak firmowy tej transakcji, bo właściwie cała operacja zajmie nam maksymalnie minutę. Wskazana, przelana kwota momentalnie pojawi się w depozycie u bukmachera Fortuna. Co ważne, ta forma zasilania konta dopuszcza możliwość skorzystania z płatności BLIKiem. To taki bankowy bonus, kolejna dynamicznie rozwijająca się opcja skierowaną ku wszystkim klientom. To jeszcze prostsze wyjście od szybkiego transferu on-line, bo nie mamy przymusu logowania do banku. Wystarczy, że podamy sześciocyfrowy kod specjalnie wygenerowany z aplikacji bankowej. Środki trafią do depozytu po zatwierdzeniu przez nas przelewu i “przyklepaniu” całości przez bukmachera. Minimalna kwota, jaką możemy wpłacić za pomocą internetowych systemów płatności to 1 zł.

2. Karty płatnicze (kredytowe oraz debetowe)

Drugi sposób na wpłatę pieniędzy na konto gracza on-line utworzone w Fortunie to skorzystanie z kart płatniczych. W dzisiejszej dobie wszechobecnej technologii i cyfryzacji to coraz powszechniejszy środek płatności. Sporo osób całkowicie rezygnuje z używania gotówki, jeżeli oczywiście nie są do tego zmuszeni z różnych przyczyn. Kartą zapłacimy w sposób znany nam zapewne z innych transakcji dokonywanych w sieci. Przy zasilaniu konta musimy podać widniejący z przodu szesnastocyfrowy numer karty (uwaga, nie chodzi o numer rachunku bankowego), imię i nazwisko jej właściciela oraz datę ważności (miesiąc/rok). Na odwrocie karty znajdziemy zaś tzw. trzycyfrowy kod CVV/CVC, który także jest niezbędny przy płatności kartą. 

Nie ma znaczenia, czy zapragniemy użyć akurat karty debetowej, czy kredytowej. Obie są akceptowane przez bukmachera Fortuna. Środki trafią do depozytu, jeśli nasza płatność zostanie pozytywnie zweryfikowana, czyli wszystkie podane dane okażą się prawdziwe i aktualne. Tak jak w przypadku internetowych systemów płatności, tak i tutaj minimalna wpłata wynosi 1 zł.

Bukmacher Fortuna - Bonus Fortuna
KOD BONUSOWY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

3. Elektroniczne portfele

W przeciwieństwie do dwóch wyżej wymienionych sposobów płatności, trzeci z nich cieszy się nadal mniejszym zainteresowaniem płacących on-line, aczkolwiek ta innowacyjna metoda szybko zyskuje kolejnych zwolenników. Elektroniczny portfel, znany również jako e-portfel lub z angielskiego: e-wallet, to cyfrowa alternatywa dla tradycyjnego portfela. Też możemy w nim przechowywać nasze środki płatnicze, z tym, że nie jest to żywa gotówka. Wszystkie metody płatności mamy tam zapisane w jednym miejscu, więc to bardzo wygodna i bezproblemowa opcja. Uprzedzając pytania osób być może niezdecydowanych na taką formę płatności lub nie mających zaufania do e-portfeli: elektroniczne portfele to całkowicie bezpieczna, legalna i popularna na całym świecie metoda płatności. W tym wypadku służy ona do wpłaty środków na konto gracza w Fortunie.

Do wyboru mamy dwa e-wallety: Skrill oraz Masterpass. Bardziej znany jest ten pierwszy. Wpłaty w obu przypadkach odbywają się bezproblemowo, jeśli oczywiście utworzymy wcześniej wymagane konto płatnicze on-line na stronie danego e-portfela. Czym więc różnią się Skrill oraz Masterpass? Tutaj, w przypadku zasilania depozytu, różnią się wskazaną wysokością wpłaty minimalnej. 

 • Skrill: 200 zł wpłaty minimalnej
 • Masterpass: 1 zł wpłaty minimalnej

Można więc stwierdzić, że Skrill będzie bardziej adekwatny dla graczy operujących większymi zasobami finansowymi. 

4. Tradycyjny przelew z rachunku

Ostatni sposób płatności dostępny w Fortunie to ten najbardziej tradycyjny, czyli przelew z rachunku. Zanim jeszcze zaczęły funkcjonować internetowe systemy płatności, zanim na rynek wkroczył tzw. “game-changer” albo po prostu bonus płatnościowy, czyli BLIK, zanim myślano o elektronicznych portfelach, ludzie przelewali pieniądze zwykłym przelewem. Bukmacher Fortuna umożliwia tę opcję także dziś, choć całość i tak odbywa się dzięki istnieniu właśnie internetowego systemu płatności, jakim jest serwis PayU. 

Po zaznaczeniu odpowiedniego pola na stronie bukmachera, zostajemy przeniesieni do okienka, w którym otrzymujemy wszystkie niezbędne dane do przelewu.

 • Dane odbiorcy (nie jest to bukmacher, a pośrednik - wspomniane PayU)
 • Nazwę banku
 • Kod SWIFT umożliwiający identyfikację adresata przelewu
 • Numer rachunku bankowego poprzedzony literami PL
 • Sort code (numer rozliczeniowy identyfikujący dostawcę usług płatniczych)
 • Tytuł przelewu, czyli informacja o doładowaniu konkretnego konta gracza
 • Kwota wpłaty

Minimalna kwota wpłaty przy tradycyjnym przelewie z rachunku wynosi 1 zł.

WYPŁATY - Jak wypłacimy pieniądze do banku?

Fortuna - wypłaty - metody płatności - Bonus Fortuna

Wpłaty są ważne, to nie ulega wątpliwości, bo przypomnijmy: legalne obstawianie na dłuższą metę generalnie nie jest możliwe bez jakiegokolwiek zasilania konta. W kwestii wypłat jednak wszyscy powinni być zgodni. Czy to akurat wypłata pensji od pracodawcy, czy premii, czy w tym wypadku wypłata środków z konta gracza, to zawsze coś istotnego. Wypłata w Fortunie będzie możliwa (o ile, rzecz jasna, zgromadzimy w depozycie jakieś środki do wypłaty), jeśli wcześniej zweryfikujemy nasze konto. Pełna weryfikacja, jak wspominaliśmy, odbywa się po ukończeniu pierwszego etapu rejestracji. 

Status stałego konta otrzymamy po przesłaniu wymaganych danych, czyli zdjęć lub skanów obu stron naszego dokumentu tożsamości. Tego, który będzie przez nas wskazany w trakcie rejestracji. Może to być dowód osobisty lub paszport. Oprócz tego, równie ważne jest podanie aktualnego, prawidłowego numeru rachunku bankowego. Bez tych działań, nie wypłacimy ani grosza, a środki spoczywające w depozycie de facto będą wirtualne do momentu aktywacji konta w stu procentach. Warto pamiętać, że nie możemy od razu wypłacać choćby bonusów od Fortuny, jeśli nie spełnimy warunków wybranej promocji.

Różne firmy bukmacherskie oferują tyle rozmaitych sposobów wypłaty, że momentami można się pogubić, bo co bukmacher, to inne oczekiwania. Fortuna wykłada “kawę na ławę”. Jakie niezbędne informacje musimy utrwalić, jeśli chcemy wypłacić pieniądze z depozytu na konto bankowe?

 • Wypłatę zlecamy składając wniosek o przelew na wskazany rachunek bankowy
 • Wypłacimy dowolną kwotę, nie ma żadnych limitów
 • Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o 12:00…
 • … czyli w wypadku złożenia wniosku po tej godzinie, pieniądze otrzymamy dopiero następnego dnia roboczego
 • Dodatkowo nie trzeba wpisywać żadnych kodów potwierdzających przelewy

Fortuna - o bukmacherze

ranking-fortuna
Źródło zdjęcia: Fortuna / Meczyki.pl

W 1996 r. na polskim rynku bukmacherskim pojawił się Profesjonał, który szybko utrwalił się w świadomości szerokiej klienteli i działał pod tą nazwą do 2008 r. Od tego momentu w świadomości lokalnych graczy istnieje Fortuna. Nazwę zmieniono z powodu zmian właścicielskich, jakie zaszły w firmie. Dwa lata wcześniej przejął ją zagraniczny kapitał, który zarządza też zakładami bukmacherskimi Fortuna w kilku innych państwach europejskich. Obecnie polski oddział, Fortuna Zakłady Bukmacherskie to część wielkiej spółki (tzw. holdingu) Fortuna Entertainment Group, która jest numerem jeden na rynku bukmacherskim w środkowo-wschodnim regionie Europy i dynamicznie się rozwija.

Jak zbudowano potęgę dzisiejszej międzynarodowej Fortuny? Skierujmy kroki ku naszym południowym sąsiadom. W 1990 r., gdy nadal istniała Czechosłowacja, w jej stolicy - Pradze utworzono Biuro Zakładów Fortuna. Po roku w słowackiej części państwa założono bliźniaczą firmę, nad którą kontrolę sprawowała czeska spółka-matka. Był to - podobnie jak w Polsce - czas masowego zakładania prywatnych przedsiębiorstw i projektów. Rozpad Czechosłowacji w żadnym stopniu nie wpłynął na Fortunę, która została liderem zarówno czeskiego, jak i słowackiego rynku bukmacherskiego. Stały, ale bardzo dynamiczny rozwój upłynął pod znakiem inwestycji w nowe technologie i produkty. Regularnie otwierano kolejne oddziały w obu państwach. W 2005 r. w Fortunie zmienił się właściciel. Nowe szefostwo podjęło decyzję o inwestycji na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W 2006 r. nastąpiło wspomniane przejęcie Profesjonału, a dwa lata później zadecydowano o unifikacji marki. W ten sposób w Polsce pojawiła się Fortuna.

W kolejnym roku firma o międzynarodowym już statusie utworzyła holding Fortuna Group, który dziś jest potęgą w regionie. W skład holdingu wchodzą spółki czeskie, słowackie, polskie, rumuńskie oraz chorwackie. W tych pięciu krajów obstawiający mają możliwość zawierania zakładów w Fortunie, która charakteryzuje się żółto-czarną kolorystyką oraz popularnym logo. Fortuna była pionierem zakładów online w Polsce. Niezbędnego doświadczenia nabrano wcześniej w Czechach (już w 2009 r.)  i na Słowacji. Bukmacher pojawił się na rynku internetowych zakładów już w styczniu 2012 r., jako pierwszy legalny polski bukmacher. 

Ministerstwo Finansów udzieliło zgody na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych dokładnie 23 stycznia 2012 r. Fortuna uzyskała licencję kilka tygodni przed konkurencją. Dziś ten bukmacher kontroluje ponad 30% polskiego rynku, na co składa się działalność on-line (zakłady w internecie i np. oferowane przez Fortunę bonusy) oraz stacjonarna. Lokale naziemne Fortuny - prawie 600 punktów - znajdziemy w całym kraju, ze szczególnym naciskiem na południową jego część. Podsumowując: niezwykle dynamiczny, efektywny i pomysłowy rozwój firmy doprowadził do tego, że Fortuna Group to lokalny - biorąc pod uwagę tę część Europy - hegemon rynkowy. W Polsce ten bukmacher od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Fortuna - sponsoring

O marce i pozycji Fortuny świadczy też działalność sponsorska, która równa się ogromnej inwestycji w rozwój polskich dyscyplin sportowych. Nie bez powodu bukmacher otrzymał nagrodę Mecenasa Polskiego Sportu. Jak głosi autorskie hasło firmy: “tam gdzie są sportowe emocje, nie może zabraknąć Fortuny”. Kto może liczyć na wsparcie sponsorskie, które oferuje Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

 • Legia Warszawa

Wielokrotny mistrz Polski w piłce nożnej współpracuje z Fortuną od 2014. Od tego czasu warszawski klub zdobył kilka mistrzostw oraz pucharów kraju. Logo bukmachera widnieje w centralnej części trykotów meczowych zespołu, w materiałach promocyjnych oraz na stadionie. Niedawno umowę sponsorską na linii Fortuna-Legia przedłużono aż do 2022 r. Bukmacher wspiera nie tylko sekcję piłkarską, ale także sekcję koszykarską, która w ostatnich latach odrodziła się i przeżywa swoisty rozkwit.

 • Raków Częstochowa

Fortuna nawiązała współpracę z częstochowskim klubem jeszcze w czasach, gdy ten nie rywalizował na poziomie Ekstraklasy, ale grał stopień niżej i bił się o awans do najlepszej polskiej ligi. Władze Rakowa nie ukrywały zadowolenia z faktu podpisania umowy z bukmacherem. Awans do Ekstraklasy nie zmienił efektywności współpracy Fortuny z Rakowem. Dalej jest owocnie kontynuowana.

 • 1 Liga Polska

Fortuna to sponsor tytularny rozgrywek 1 Ligi piłkarskiej, czyli de facto drugiego szczebla rozgrywkowego, bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. Umowa została podpisana w 2018 r. i według obecnych ustaleń ma obowiązywać do 2021 r. Rozgrywki zyskały nową nazwę (Fortuna 1 Liga) i nowy logotyp. Logo Fortuny można znaleźć na koszulkach piłkarskich wszystkich drużyn występujących w lidze.

Fortuna jest też bezpośrednim sponsorem niektórych zespołów, nie tylko całej ligi. Bukmacher ma umowę z kilkoma klubami: Miedzią Legnica, Radomiakiem Radom, Wigrami Suwałki i Stomilem Olsztyn.

 • Polski Związek Narciarski

Od sezonu 2018/19 Fortuna wspiera reprezentację Polski w skokach narciarskich na mocy kontraktu podpisanego z Polskim Związkiem Narciarskim. Oznacza to, że na sponsorskie wsparcie bukmachera może liczyć cała drużyna skoczków, która przynosi polskim kibicom tyle radości: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny i inni “Biało-Czerwoni” władcy przestworzy.

 • PlayArena

PlayArena (playarena, Play Arena, playarena.pl) to największy amatorski projekt rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Mogą grać wszyscy - profesjonaliści, byli piłkarze i zwykli pasjonaci, “ekipa z podwórka”, drużyny znajomych i kumpli ze szkoły lub pracy. Rywalizacja odbywa się w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a Fortuna dba o rozwój zarówno dyscypliny (piłka nożna “szóstek”), jak i samego turnieju oraz lig PlayAreny. 

Fortuna - legalny polski bukmacher

Rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Fortuna to jak najbardziej legalny polski bukmacher, który posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. Fragment rozporządzenia ministerstwa:

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 r. sprawiła, że legalny polski rynek odżył. Do tego momentu udziały nielegalnych firm wynosiły ponad 90% i uniemożliwiały właściwy rozwój podmiotom działającym zupełnie zgodnie z prawem, takim jak właśnie Fortuna. Nowelizacja pozwoliła na wyparcie zagranicznych bukmacherów grających nieczysto - niepłacących obowiązkowego podatku od gier hazardowych (tzw. podatek od obrotu) wynoszącego 12%. Oczywiście nie wszystkie nielegalne firmy całkowicie zaniechały działań w Polsce. Wiele z nich dalej, rzecz jasna poza prawem, stara się nakłaniać graczy do obstawiania. Stosują w tym celu różne triki, które momentami dają im szanse obejść prawo. Powiedzmy sobie jasno i szczerze: nie wolno korzystać z usług takich nielegalnych bukmacherów, bo to równa się bezdyskusyjnemu złamaniu prawa.

Za nieprzestrzeganie przepisów i nielegalną grę u zagranicznej firmy działającej poza przepisami możemy zostać ukarani gigantyczną grzywną, sięgającą nawet 40 tys. złotych! Oprócz tego oczywiście należy w takiej sytuacji zwrócić wszystkie nielegalnie pozyskane środki finansowe. Nieuczciwa gra zdecydowanie nie jest warta świeczki.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start