Fortuna kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo

Fortuna kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo
Źródło zdjęcia: Fortuna / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher Fortuna ma ponad 30% udziałów w legalnym polskim rynku, na którym działa już ponad dwadzieścia lat. Firma posiada kilkaset punktów stacjonarnych oraz oferuje zakłady online. Nowi użytkownicy serwisu internetowego mogą liczyć na bonus powitalny w postaci cashbacku po rejestracji.

Na skróty:

 1. Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka do 125 zł (Cashback 125 zł)
 2. Fortuna - bonusy i promocje
 3. Fortuna - oferta
 4. Fortuna - wpłaty i wypłaty
 5. Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta
 6. Konto Tymczasowe Fortuna kod promocyjny
 7. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 8. Konto Standardowe (Stałe)
 9. Fortuna - informacje o bukmacherze

Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka do 125 zł (Cashback 125 zł)

Bukmacher Fortuna przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną, której jednym z elementów jest bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 125 zł. To inaczej cashback, czyli po prostu zwrot pieniędzy na konto w razie porażki. Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie zawartym po rejestracji.

Zanim otrzymamy zakład bez ryzyka, musimy zasilić konto własnymi środkami. To wymóg konieczny. Nie możemy skorzystać z innych środków bonusowych uzyskanych w ramach innych akcji promocyjnych. 

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Trzeba jednak pamiętać, że niezależnie od stawki, bukmacher nie zwróci nam więcej niż 125 zł. Nie ma żadnych ograniczeń również w kwestii kursów - czy to minimalnego, czy pojedynczego zdarzenia. Mamy wolną rękę.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Cashback przysługuje nam tylko w wypadku rozliczenia pierwszego kuponu jako przegraną. Ilość zdarzeń, które okażą się nietrafione, nie ma znaczenia. Zwrot stawki dostaniemy zarówno, gdy nie wejdzie nam jeden typ, jak i kilka. 

Jeżeli nie uda nam się wygrać, odzyskamy całą kwotę pomniejszoną o obowiązkowy podatek od obrotu 12%. Grając za 100 zł, na konto wróci 88 zł. (100 zł x 0,12 = 12 zł | 100 zł - 12 zł = 88 zł). 

W razie porażki będziemy stratni niewielką sumę, stąd jest to bonus bez ryzyka. Zwróconymi środkami nie musimy w żaden sposób obracać. 

Fortuna bonusy i promocje

Mogłoby się wydawać, że liczne promocje i bonusy u bukmachera to zazwyczaj jedynie przywilej nowych graczy. Nic bardziej mylnego. Zakłady bukmacherskie Fortuna pamiętają nie tylko o przyciąganiu do siebie kolejnych użytkowników, ale dbają też o tych, którzy są z nimi dłużej. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Niektóre z takich akcji są wprowadzane na stałe. Inne zaś bukmacher organizuje np. przy specjalnych okazjach, takich jak chociażby mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski, duże turnieje siatkarskie czy tenisowe. Promocja trwa wtedy zazwyczaj przez jakiś krótki, określony w regulaminie czas. 

Fortuna z bonusem

Aktualnie Fortuna oferuje swoim stałym graczom promocje “Fortuna z bonusem”. Sam bukmacher swoją akcję opisuje tak: “Co tydzień dajemy szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka, gwarantowane nagrody na zakłady” - można przeczytać na stronie Fortuny.

Fortuna Bonus - AKO Bonusy

Jedna z promocji dla stałych użytkowników to “AKO Bonusy”. Na czym ona polega? To możliwość zwiększenia ewentualnego wygranej na kuponie nawet do 50%. W jaki sposób? przede wszystkim nasz kupon musi składać się z minimum pięciu typów przedmeczowych, a kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Jeśli więc nasz kupon będzie składał się z pięciu zdarzeń, Fortuna doda do naszej ewentualnej wygranej dodatkowe 7%. Im więcej zdarzeń, tym więc bardziej obfity bonus. 

 • 5 zdarzeń - 7%
 • 6 zdarzeń - 10%
 • 7 zdarzeń - 15%
 • 8 zdarzeń - 20%
 • 9 zdarzeń - 25%
 • 10 zdarzeń - 30%
 • 11 zdarzeń - 35%
 • 12 zdarzeń - 40%
 • 13 zdarzeń - 45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - 50%

Fortuna Bonus - Happy hours

W weekendy Fortuna ma natomiast dla swoich graczy inną opcję zwiększania wygranych - “Happy hours”. Promocja trwa zazwyczaj od wczesnych godzin porannych w piątek, a kończy się o 23.59 w niedzielę. Dotyczy kuponów AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, każde o kursie nie mniejszym niż 1.3. Co więcej, stawka takiego zakładu musi wynieść przynajmniej 20 zł.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna zastrzega ponadto, że promocja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Niemożliwe jest też w takim przypadku zastosowanie “Early cash out” - wcześniejszej wypłaty.

Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, Fortuna podwyższy ewentualną wygraną o 14%.

Fortuna Bonus - Tenisowe TOP 30

Dla osób lubiących rywalizację Fortuna przygotowuje ponadto specjalne rankingi. Na przełomie stycznia i lutego było to np. Tenisowe TOP 30. Podczas trwania słynnego Australian Open gracze mogli rywalizować między sobą, a czołowa trzydziestka była później nagradzana przez Fortunę.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Aby wziąć udział w promocji trzeba było na swoim kuponie zawrzeć zdarzenie związane z tenisem, a następnie zaznaczyć opcję “dodaj do mistrzostw”. Ta promocja będzie zapewne wracaj przy kolejnych okazjach.

Fortuna Bonus - Pewniak LIVE

“Kupon postawiony na wybraną przez nas ligę, sport czy wydarzenie to gwarancja otrzymania bonusu, gdy w grze jest Pewniak. Nie ma znaczenia, czy zakłady okażą się wygrane czy przegrane” - można przeczytać w opisie tej promocji na Fortunie.

W tym przypadku bukmacher oferuje bonus wówczas, gdy np. podczas wskazanych spotkań Ligi Mistrzów zagramy kupon LIVE AKO, zawierający zdarzenia właśnie z tych rozgrywek. Taki zakład trzeba zagrać za przynajmniej 20 zł, a gdy warunki promocji zostaną spełnione, gracz otrzyma na swoje konto 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakład lub zakłady o wartości 20 zł.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Nie ma wówczas znaczenia, czy kupony okażą się wygrane czy przegrane. Bonus i tak powędruje na konto użytkownika. Należy obserwować stronę bukmachera, bo promocja powtarza się przy różnych okazjach, trwając wówczas np. przez dwa czy trzy wybrane dni. 

Fortuna Bonus - Bezpiecznik

“Z bezpiecznikiem nie przegrywasz. Jeśli tym razem twój kupon nie będzie wygrany i tak otrzymasz bonus na dalszą grę. Typuj bez ryzyka, wybierając spotkania związane z najciekawszym wydarzeniem weekendu” - napisano na oficjalnej stronie Fortuny.

Niedawno “bezpiecznikiem” była więc np. gala UFC Fight Night, na której walczył m.in. Jan Błachowicz. Każdy kto we wskazanym czasie postawił więc kupon zawierający przynajmniej jedno zdarzenie związane z MMA, w przypadku porażki otrzymywał bonus w wysokości 30 zł

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Do promocji wliczają się zarówno zakłady SOLO, AKO, jak i MAXIKOMBI. Minimalna stawka kuponu upoważniającego do otrzymania bonusu to 30 zł. Jednemu użytkownikowi przysługuje w tym przypadku jeden bonus, niezależnie od liczby zawartych zakładów, spełniających warunki promocji. 

Fortuna Bonus - Happy hours na skoki narciarskie

Fortuna ma też gratkę dla fanów skoków narciarskich. W dniach rozgrywania zawodów Pucharu Świata wystarczy zawrzeć zakład zawierający wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi, a bukmacher do ewentualnej wygranej dołoży dodatkowe 14%.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Do promocji wliczają się zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, zawarte za minimum 20 zł. Bonusu nie można łączyć natomiast z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. W tym przypadku niemożliwa jest opcja “Early cash out”, a więc wcześniejszej wypłaty.

Fortuna Bonus - Dokładka

Na czym polega dokładka? Fortuna opisuje ją następująco: “Wygrana to nie wszystko! Najlepsi gracze zasługują na więcej, dlatego serwujemy im Dokładkę. Wystarczy, że wykażesz się doskonałym typerskim przeczuciem, Twój kupon okaże się wygrany, a otrzymasz dodatkowy bonus”.

Przykład Dokładki? Z okazji walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym Fortuna dołożyła bonus w wysokości 30 zł tym graczom, których zakłady okazały się wygrane, a zawierały zdarzenie związane z boksem. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Promocja trwa oczywiście tylko przez krótki czas (w tym przypadku trzy dni). Ewentualny bonus gracze otrzymują w formie punktów, które jednak można zamienić w zakłady. Z akcji wyłączone są kupony Maxikombi, Hit Dnia oraz Ekspert.

Mistrzostwa Typerów

Przez cały rok w Fortunie trwają też Mistrzostwa Typerów. Co miesiąc najlepsi z nich mogą liczyć na nagrody w postaci upominków i bonusów. Zarówno ci, którzy królują w rankingu ogólnopolskim, jak i zestawieniu każdego z kilkuset punktów stacjonarnych.

Aby wejść do gry, trzeba wcześniej dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, natomiast stawiając zakład należy zgłosić go do Mistrzostw Typerów. W przypadku gry online konieczne jest wówczas kliknięcie odpowiedniego przycisku, natomiast w punkcie warto poprosić o to pracownika. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Do promocji nie są wliczane kupony z zakładami LIVE oraz kupony na Wirtualne Sporty. Stawka stawianych zakładów nie może natomiast przekroczyć 100 zł dziennie

Jak zdobywać punkty w Mistrzostwach Typerów? Fortuna stawia swoim użytkownikom specjalne wyzwania. Punktuje zarówno regularnie granie, wygrane kupony, jak i zakłady spełniające specjalne wskaźniki. Co miesiąc są one inne. Warto przedstawić to na przykładzie: Jeśli na danym etapie wskaźnikiem o wartości “2” są kupony zawierające zdarzenie z tenisa ziemnego, a wygrana takiego kuponu to 100 zł, gracz otrzyma 200 punktów do rankingu.

Ekspert+

Znasz się na polskiej piłkarskiej Ekstraklasie? Fortuna ma dla Ciebie niezłe wyzwanie. Jeśli trafisz rozstrzygnięcia wszystkich meczów danej kolejki, a zagrałeś za przynajmniej 5 zł, to oprócz wygranej z kuponu możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych od Fortuny. Bukmacher dzieli bowiem wskazaną kwotę na wszystkich użytkowników, którym udało się celnie wytypować mecze naszej rodzimej ligi.

Fortuna oferta

Fortuna co można obstawiać

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują swoim graczom niezwykle szeroką ofertę zakładów. Fani każdej dyscypliny sportu znajdą tu coś dla siebie, choć oczywiście pod względem liczebności możliwych do obstawiania rozgrywek i zdarzeń króluje piłka nożna. Jakie jeszcze sporty znajdują się w ofercie Fortuny?

 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Żużel
 • MMA
 • Skoki narciarskie
 • Biathlon 
 • Narciarstwo alpejskie
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Esport
 • Futsal
 • Golf
 • Hokej na trawie
 • Krykiet
 • Lacrosse
 • Lotki
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Squash
 • Szachy 
 • Tenis stołowy

Nie brakuje też zakładów niezwiązanych ze sportem, a dotyczących np. polityki czy społeczeństwa. Istnieje nawet możliwość obstawiania kiedy i czy w ogóle człowiek wyląduje na marsie, a także która z firm go tam wyślę. 

Fortuna Zakłady LIVE

Fortuna oferuje swoim graczom nie tylko klasyczne zakłady przedmeczowe, ale także te, które można zawierać w trakcie trwania sportowej rywalizacji. Kursy w takich przypadkach zmieniają się na bieżąco, w zależności od przebiegu danego spotkania i jego aktualnego wyniku. 

Większość meczów, które gracz może typować przed ich rozpoczęciem, jest także dostępna w ofercie live. W przypadku bardziej popularnych spotkań, oferta możliwych do postawienia zdarzeń jest niezwykle szeroka. To nie tylko zwycięzca czy wynik, ale typy na liczbę bramek, strzelców, kartki i wiele innych zdarzeń.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Zakłady LIVE dają możliwość “wyłapania” naprawdę bardzo korzystnych kursów. Jeśli np. oglądamy dany mecz, widząc, że jedna z drużyn zdecydowanie napiera, a np. w danym momencie przegrywa, możemy typować, że to ona strzeli kolejnego gola, zremisuje czy nawet wygra, odwracając losy meczu. 

Wielu graczy lubi zakłady na żywo za to, że często bardzo szybko następuje rozstrzygnięcie. Nie trzeba czekać cały dzień na wybrane spotkanie, bo ono już trwa, a my od razu po zawarciu zakładu możemy śledzić jego przebieg.

Repertuar dyscyplin sportowych możliwych do obstawiania na żywo jest szeroki, choć nie aż tak bardzo jak w przypadku typów przedmeczowych. Nie wszystkie sporty znajdziemy w ofercie live, jednak na pewno nie można powiedzieć, że wybór jest skąpy. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy czy esport. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna nie zapomina też o fanach Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i spółki. Podczas konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich gracze również mają możliwość obstawiania wyników zmagań.

Zakłady na żywo w Fortunie można zawierać zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co daje nam z kolei możliwość obstawiania niemal z każdego miejsca i o każdym czasie. Wystarczy telefon z dostępem do internetu. 

Fortuna Sporty Wirtualne

Dużym zainteresowaniem wśród graczy Fortuny cieszą się także sporty wirtualne. To rozgrywki generowane komputerowo, które także można obstawiać. Bukmacher oferuje więc symulacje różnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, żużel, tenis ziemny, wyścigi samochodowe, wyścigi konne, a nawet… wyścigi psów.

Poszczególne mecze czy wyścigi rozpoczynają się dosłownie co kilka minut i rozgrywane są bardzo sprawnie, dzięki czemu gracz w szybkim tempie dowiaduje się, czy jego zakład jest wygrany. Po obstawieniu użytkownik może obejrzeć interesujące go rozgrywki, które przypominają trochę te toczone w Football Managerze.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

W przypadku meczów wirtualnego futbolu gracz może obstawiać kto wygra dane spotkanie, jaki będzie dokładny wynik oraz ile bramek padnie w całej rywalizacji. 

Mecz tenisa ziemnego polega natomiast w tym przypadku na rozegraniu jednego gema. Użytkownik ma do wyboru kilka zdarzeń do obstawienia: kto wygra, w jakim dokładnie stosunku punktowym oraz ile piłek zostanie rozegranych łącznie. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Wirtualne wyścigi żużlowe przypominają te rzeczywiste. Też startuje oczywiście czterech zawodników, a gracz może postawić który z nich wygra, ewentualnie czy dany żużlowiec będzie w czołowej dwójce.

W każdym wirtualnym wyścigu konnym udział bierze od kilku do nawet kilkunastu koni, a typer ma możliwość zawarcia zakładu na zwycięzcę, a także na ewentualne miejsce na podium. Podobnie jest w przypadku wyścigów psów oraz rywalizacji samochodów.

Fortuna Wpłaty i Wypłaty

W obecnych czasach wpłaty na nasze konto gracza, a także wypłaty środków są już banalnie proste i błyskawiczne. W większości przypadków pieniądze niemal natychmiast dopisywane są do depozytu, a gracz ma możliwość wykorzystywania ich na zakłady. Nie ma co ukrywać, że ma to bardzo duże znaczenie. Czekanie kilka dni na dopisanie kwoty do konta użytkownika - jak było jeszcze kilka lat temu - mogłoby być dziś dla graczy niezwykle uciążliwe.

Fortuna Wpłaty

Wpłat na swoje konto gracza w Fortunie można oczywiście dokonywać w każdym momencie. Należy jednak pamiętać, że trzeba to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej. W tej chwili bukmacher nie oferuje możliwości wpłaty za pomocą aplikacji mobilnej. Minimalna kwota doładowania za pomocą karty płatniczej, BLIK oraz payU.com wynosi 1 zł. Natomiast w przypadku przelewu bankowego (tpay.com) będzie to 0.01 zł. Warto jednak pamiętać, że minimalna kwota jednego zakładu to 2 zł.

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Lista banków, za pośrednictwem których można doładować konto gracza jest niezwykle długa. W tym momencie są to: 

 • Alior Bank
 • BGŻ
 • BNP Paribas
 • BOŚ
 • BPH
 • BPS
 • Credit Agricole
 • Deutsche Bank
 • Eurobank
 • FM
 • Getin Bank
 • ING
 • Inteligo
 • mBank
 • Meritum Bank
 • Millenium 
 • Multibank
 • Pekao
 • PKO
 • Raiffeisen
 • SGB
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank
 • WBK

W większości przypadków banki działają tu całą dobę. W nielicznych sytuacjach godziny są nieco ograniczone. Każdy z wymienionych banków oferuje jednak księgowość online, a więc konto gracza zostaje wówczas zasilone w ciągu kilku minut.

Wpłatę na konto można zlecić także za pośrednictwem takich platform jak: Payu, Skrill, BLIK czy Masterpass. 

Fortuna Wypłaty

Użytkownik może wypłacić zgromadzone na koncie gracza środki jedynie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji numer konta. 

Aby tego dokonać, po zalogowaniu należy wejść w profil użytkownika, a następnie wybrać opcję wypłata. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Jak informuje Fortuna: “Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12.00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek”.

Warto pamiętać, że wypłata będzie możliwa tylko wówczas, jeśli konto gracza jest w pełni aktywne, a więc wcześniej użytkownik przeszedł pełną weryfikację, uzupełniając wszystkie niezbędne dane i wysyłając skany dokumentu tożsamości. 

Fortuna nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wypłatę środków. Gracz może wypłacić nawet 0.01 zł. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta

W Fortunie są dostępne dwie możliwości rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe. Wybierając tę drugą opcję, musimy pamiętać o ograniczeniach, które z tego wynikają. Podczas procesu rejestracji należy podać kod promocyjny Fortuna, umożliwiający nam skorzystanie z bonusu na start.

fortuna kod promocyjny przy rejestracji

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Konto Tymczasowe Fortuna kod promocyjny

Konto tymczasowe w Fortunie możemy otworzyć błyskawicznie. To też ten etap rejestracji, gdy trzeba wpisać kod promocyjny.

Musimy podać bukmacherowi podstawowe dane osobowe i adresowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba też poinformować, z jakiego źródła weźmiemy pieniądze przeznaczane na grę. I najważniejsze - na samym końcu uzupełniamy pole kod promocyjny w zakładce “Inne dane”.

fortuna kod promocyjny

Co da nam konto tymczasowe? Otrzymamy bonus powitalny na start, zasilimy konto i będziemy mogli wysłać pierwszy kupon.

Tymczasowy status konta uniemożliwia nam wypłatę jakichkolwiek środków na konto bankowe. Zostaną one odblokowane w momencie pełnej rejestracji.

fortuna konto tymczasowe kod promocyjny

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Sprawdź kody promocyjne u pozostałych bukmacherów:

Konto Standardowe (Stałe)

W celu pełnej aktywacji konta musimy zweryfikować dokładne dane. Należy podać bukmacherowi informacje, bez których nie uda nam się otworzyć standardowego konta.

- Po pierwsze, wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego lub paszportu.
- Po drugie, bukmacher obliguje nas do podania aktualnego numeru rachunku bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać wygrane.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku.

Po przeczytaniu tego tekstu znasz już odpowiedź na pytanie: “gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?”.

Fortuna - informacje o bukmacherze

ranking-fortuna
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Fortuna / Meczyki.pl

Fortuna to przedsiębiorstwo bukmacherskie działające w Polsce, należące do Fortuna Entertainment Group. Na naszym rynku działa już od 1996 roku, początkowo jednak występowało pod nazwą Profesjonał Sp. z o. o. Od stycznia 2013 roku firma posiada także stosowną licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie. 

Bukmacher aktywnie wspiera polski sport. Jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Wspiera też Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję warszawskiej Legii, Polski Związek Narciarski oraz rozgrywki Playarena. Co więcej, Fortuna jest też sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi polskiej. 

Marka udziela się także w mediach społecznościowych. Profil Fortuny na Facebooku lubi prawie 70 tysięcy użytkowników. Znaleźć można tam sportowe ciekawostki, informacje o ofercie, ciekawsze kupony graczy, a nawet żartobliwe memy. Podobnie jest zresztą na platformach Twitter oraz Instagram. Da się zauważyć, że firma chce w internecie podchodzić do swojej działalności z dużym dystansem. 

fortuna kod promocyjny

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuny nie brakuje oczywiście również na YouTube, gdzie publikowane są liczne filmy o tematyce sportowo-bukmacherskiej, które tworzą nawet stałe formaty. Udzielają się tam m.in. znane osobistości - Tomasz Ćwiąkała, Andrzej Twarowski, Żelisław Żyżyński, Piotr Kędzierski czy Tomasz Łapiński.

Zakłady bukmacherskie Fortuna nie działają oczywiście wyłącznie w internecie. W Polsce znaleźć można liczne punkty stacjonarne, który jest w tym momencie kilkaset. 

Co więcej, od 2001 roku firma wydaje swój własny tygodnik. Początkowo nosił nazwę “Profesjonał”, a od marca 2008 roku “Fortuna Zakłady Bukmacherskie”. Zawiera on ofertę, statystyki, tabele. Dostać można go w punktach stacjonarnych Fortuny. 

Warto wspomnieć, że firma nie zapomina o potrzebujących. W ramach działalności charytatywnej wspiera liczne inicjatywy społeczne. Funduje też lokalnym klubom sportowym sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania. 

Nota prawna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Podwyższony zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Bayern wygra Jeśli spoglądać na oba zespoły tylko pod kątem ich ostatnich meczów to należałoby dać The Blues spore szanse w starciu z Bawarczykami. Bayern jednak zagrał w dość eksperymentalnym jak na siebie ustawieniu w obronie, a i tak pokazał, że nawet nie grają dobrze potrafi wygrywać. Chelsea pokonała Tottenham, ale Londyńczykom ogólnie nie idzie w rozgrywkach ligowych dobrze w meczach u siebie, nawet ostatnio grają nierówno i już w pierwszym spotkaniu Bayern powinien zaznaczyć swoją przewagę.
Barcelona wygra - mecz bez remisu (Barcelona wygra, zwrot w przypadku remisu) Neapolitańczycy niby w ostatnich meczach grali lepiej, ale to nadal nie jest forma, w której mogliby straszyć takie zespoły jak Blaugrana. Co prawda Katalończycy również grają nierówno, a do tego mają problemy kadrowe, ale i tak wygrywają kolejne mecze i chyba łapią właściwy rytm. Na tę chwilę wyglądają mocniej od Napoli i mogą już w pierwszym spotkaniu zaznaczyć swoją przewagę i wygrać, przybliżając się do awansu.
Obie drużyny strzelą W tym spotkaniu spróbujemy opcji “obie strzelą”. Defensywa Juventusu nie jest w tym sezonie tak solidna jak w poprzednich, a choć Lyon ma problemy kadrowe, a na grze ofensywnej Olympique odbija się brak Depaya, Francuzi mają w swoich szeregach kilku groźnych graczy. Z drugiej strony zespołowi Starej Damy strzelały w tym sezonie bramki słabe drużyny ligowe, a zatem może się to także udać OL.
Poniżej 3.5 bramkiObie drużyny mają swoje problemy. Forma Realu poszła w dół, w porównaniu do tego jak zespół grał jeszcze na początku roku. Manchester City w ostatnich tygodniach też nie imponował, drużyna nawet nie strzelała tak wielu goli. Obie ekipy powinny podejść do siebie z respektem, zarówno Real jak i City potrafiły w tym sezonie, nieco wbrew swemu ofensywnemu usposobieniu, grać solidnie w tyłach, a zatem w tym spotkaniu może nie paść wiele goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.