Fortuna kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny 2020 na Meczyki. Aktualne kody bonusowe VIP
efortuna.pl / meczyki.pl
autor: Maksymilian Kozłowski10 wrz 2020 | 13:55
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Fortuna proponuje nowym graczom z Meczyki.pl bonus powitalny złożony z trzech części. W poniższym tekście nie tylko podajemy aktualny kod promocyjny Fortuna, ale też szczegółowo opisujemy warunki wszystkich bonusów powitalnych w ofercie tej firmy. Ponadto, dowiesz się z niego też m.in. jakie promocje dla stałych graczy przewidział bukmacher Fortuna, jaka jest jego oferta zakładów sportowych i jak bukmacher ten prezentuje się w zestawieniu z resztą rynku. Życzymy udanej lektury i samych wygranych!

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Kod promocyjny Fortuna - trzy bonusy powitalne
 2. Fortuna - bonusy i promocje dla stałych użytkowników
 3. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 4. Fortuna - oferta
 5. Fortuna - wpłaty i wypłaty
 6. Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta
 7. Konto tymczasowe Fortuna kod promocyjny
 8. Konto standardowe (stałe)
 9. Fortuna - informacje o bukmacherze

Kod promocyjny Fortuna - trzy bonusy powitalne!

Bukmacher Fortuna przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną, składającą się z trzech bonusów powitalnych, o łącznej wartości 2230 zł. Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w poniższy banner. Kod promocyjny od Fortuny uzupełni się automatycznie w formularzu rejestracyjnym, więc nie musimy go zapamiętywać i podawać. W tym rozdziale opisujemy szczegółowo wszystkie składniki oferty powitalnej bukmachera.

Fortuna kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN - darmowy zakład bez wpłaty własnej 

Fortuna - freebet kod promocyjny - Kod promocyjny Fortuna

Rejestrując konto w Fortunie, za pośrednictwem linków lub bannerów dostępnych na Meczyki.pl, każdy nowy gracz otrzymuje 20 zł w postaci 2800 tzw. "punktów FKP". Czym są punkty FKP? Są to kredyty, które zbierasz jako gracz Fortuny, a które z czasem możesz wymienić na różnego rodzaju nagrody w e-shopie bukmachera. Zupełnie jak na stacjach paliwowych :-)

Dostajesz zatem 2800 punktów na samym początku, które w prosty sposób wymienisz w e-shopie Fortuny na darmowy zakład o wartości 20 zł (kod promocyjny fortuna 20zl). Pamiętaj, że ta promocja obowiązuje tylko przy użyciu w trakcie rejestracji w Fortunie kodu promocyjnego. Warto zauważyć, że "pobranie" freebeta nie wyklucza udziału w kolejnych akcjach bonusowych, o których piszemy poniżej.

Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka- cashback 210 PLN

Fortuna - cashback kod promocyjny - zakład bez ryzyka - Kod promocyjny Fortuna

Sztandarowym bonusem w ofercie bukmachera Fortuna jest zakład bez ryzyka. To inaczej "cashback", czyli po prostu zwrot pieniędzy na konto gracza w razie porażki. Oznacza to, że rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherem Fortuna nie ryzykujemy utratą własnych środków. Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie zawartym po rejestracji konta gracza, pochodzącym z wpłaconych środków.

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Trzeba jednak pamiętać, że im wyższa kwota pierwszego zakładu, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków otrzymujemy, przy czym nie może to być więcej niż 210 zł. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać pierwszy zakład o wartości np. 50 zł - w takim przypadku możliwy zwrot w przypadku przegranej to 50 zł.

Co ciekawe, ta oferta bonusowa nie jest obwarowana żadnymi ograniczeniami w zakresie kursów czy liczby zdarzeń na kuponie, zatem mamy wolną rękę. Skoro jest to jednak zakład bez ryzyka, to najsensowniejszą strategią wydaje się spróbowanie gry po kursie wyższym niż 2,0 - jeśli wygramy, to pieniądze są nasze, a jeśli przegramy, to nie ponosimy straty. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie konta z kodem promocyjnym Fortuna. Bonus ten należy aktywować w ciągu 3 dni od chwili rejestracji i sekcji "Moje bonusy" przy pierwszym zalogowaniu.

Cashback przysługuje nam tylko w wypadku rozliczenia pierwszego kuponu jako przegrany. Ilość zdarzeń, które okażą się nietrafione, nie ma znaczenia. Zwrot stawki dostaniemy zarówno, gdy nie wejdzie nam jeden typ, jak i kilka. Warto podkreślić, iż od kwoty potencjalnego zwrotu odtrącony zostanie podatek dla Skarbu Państwa, w wysokości 12%. Aby otrzymać pełny zwrot 210 zł, należy zawrzeć zakład za stawkę 227 zł lub wyższą. Kwota ta nie podlega żadnym dalszym warunkom obrotowym.

Fortuna kod promocyjny na bonus od pierwszej wpłaty - 2000 PLN od depozytu

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu - Kod promocyjny Fortuna

Ostatnią, a jednocześnie największą częścią oferty powitalnej, dostępnej dzięki kodowi promocyjnemu od Fortuny, jest bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 2000 zł. Jest to podwojenie pierwszej wpłaty gracza, co oznacza, że jeśli wyniesie ona 2000 zł, to otrzyma on kolejne 2000 zł w postaci bonusu... Ale nie od razu, ponieważ bukmacher zasila konto kwotą bonusową dopiero po wykonaniu odpowiedniego obrotu.

W tej promocji kluczową kwestią jest trzymanie się ustalonych terminów. W innym wypadku bonus może się ulotnić. Fortuna wymaga, aby maksymalnie do trzech dni po ukończeniu rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna zaakceptować bonus w panelu gracza, w sekcji "Moje Bonusy". Klient ma również trzy dni od chwili zaakceptowania bonusu na dokonanie pierwszej wpłaty. Gdy już to zrobi, bukmacher oczekuje zawarcia pierwszego zakładu spełniającego warunki bonusu w ciągu następnych czterech dni. Ważne, by pilnować określonych reguł, bo niedopatrzenie i przekroczenie podanego czasu jest równoznaczne z utratą szansy na skuteczny obrót środkami bonusowymi. Wspomniany wyżej obrót wynosi 4x, przy czym kupony zaliczane do obrotu muszą zawierać minimum 3 zdarzenia i mieć kurs nie mniejszy niż 1.60.

Załóżmy więc, że nasza pierwsza wpłata to 200 zł - co należy zrobić, aby Fortuna dodała nam kolejnych 200 zł bonusu powitalnego? Musimy zagrać za łączną kwotę 800 zł (200 zł x4) używając do tego kuponów zawierających min. 3 typy o łącznym kursie min. 1,60. Aktualny stan obrotu możesz podglądać w każdym momencie na swoim koncie w zakładce "Moje konto" -> "Bonusy". Minimalna wartość bonusu to 10 zł, ale z oczywistych względów warto pomyśleć o większej kwocie. Oferta jest przeznaczona dla graczy zarejestrowanych z kodem promocyjnym Fortuna.

Aby bonus trafił na konto depozytowe, należy przeznaczyć go na jeden zakład o dowolnym kursie. 

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy - Kod promocyjny Fortuna

Mogłoby się wydawać, że liczne promocje i bonusy u bukmachera to zazwyczaj jedynie przywilej nowych graczy. Nic bardziej mylnego. Zakłady bukmacherskie Fortuna pamiętają nie tylko o przyciąganiu do siebie kolejnych użytkowników, ale dbają też o tych, którzy są z nimi dłużej. 

Niektóre z takich akcji są wprowadzane na stałe. Inne zaś bukmacher organizuje np. przy specjalnych okazjach, takich jak chociażby mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski, duże turnieje siatkarskie czy tenisowe. Promocja trwa wtedy zazwyczaj przez jakiś krótki, określony w regulaminie czas. 

Fortuna z bonusem

Aktualnie Fortuna oferuje swoim stałym graczom promocje “Fortuna z bonusem”. Sam bukmacher swoją akcję opisuje tak: “Co tydzień dajemy szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka, gwarantowane nagrody na zakłady” - można przeczytać na stronie Fortuny. Przypominamy, że to oferta przeznaczona tylko dla zarejestrowanych użytkowników. W trakcie zakładania konta można skorzystać z dostępnego u bukmachera Fortuna kodu promocyjnego.

Fortuna Bonus - AKO Bonusy

Jedna z promocji dla stałych użytkowników to “AKO Bonusy”. Na czym ona polega? To możliwość zwiększenia ewentualnego wygranej na kuponie nawet do 50%. W jaki sposób? przede wszystkim nasz kupon musi składać się z minimum pięciu typów przedmeczowych, a kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15

Jeśli więc nasz kupon będzie składał się z pięciu zdarzeń, Fortuna doda do naszej ewentualnej wygranej dodatkowe 7%. Im więcej zdarzeń, tym więc bardziej obfity bonus. 

 • 5 zdarzeń - 7%
 • 6 zdarzeń - 10%
 • 7 zdarzeń - 15%
 • 8 zdarzeń - 20%
 • 9 zdarzeń - 25%
 • 10 zdarzeń - 30%
 • 11 zdarzeń - 35%
 • 12 zdarzeń - 40%
 • 13 zdarzeń - 45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - 50%

Fortuna Bonus - Happy hours

W weekendy Fortuna ma natomiast dla swoich graczy inną opcję zwiększania wygranych - “Happy hours”. Promocja trwa zazwyczaj od wczesnych godzin porannych w piątek, a kończy się o 23.59 w niedzielę. Dotyczy kuponów AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, każde o kursie nie mniejszym niż 1.3. Co więcej, stawka takiego zakładu musi wynieść przynajmniej 20 zł.

Fortuna zastrzega ponadto, że promocja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Niemożliwe jest też w takim przypadku zastosowanie “Early cash out” - wcześniejszej wypłaty. Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, ewentualna wygrana zostanie podwyższona o 14%. W tym wypadku akurat nie trzeba posługiwać się wspomnianym kodem promocyjnym od Fortuny.

Fortuna Bonus - Tenisowe TOP 30

Dla osób lubiących rywalizację Fortuna przygotowuje ponadto specjalne rankingi. Na przełomie stycznia i lutego było to np. Tenisowe TOP 30. Podczas trwania słynnego Australian Open gracze mogli rywalizować między sobą, a czołowa trzydziestka była później nagradzana przez Fortunę.

Aby wziąć udział w promocji trzeba było na swoim kuponie zawrzeć zdarzenie związane z tenisem, a następnie zaznaczyć opcję “dodaj do mistrzostw”. Ta promocja będzie zapewne wracaj przy kolejnych okazjach.

Fortuna Bonus - Pewniak LIVE

“Kupon postawiony na wybraną przez nas ligę, sport czy wydarzenie to gwarancja otrzymania bonusu, gdy w grze jest Pewniak. Nie ma znaczenia, czy zakłady okażą się wygrane czy przegrane” - można przeczytać w opisie tej promocji na Fortunie. To oferta zbliżona warunkami do startowego zakładu bez ryzyka przeznaczonego dla graczy zarejestrowanych z kodem promocyjnym od Fortuny.

W tym przypadku bukmacher oferuje bonus wówczas, gdy np. podczas wskazanych spotkań Ligi Mistrzów zagramy kupon LIVE AKO, zawierający zdarzenia właśnie z tych rozgrywek. Taki zakład trzeba zagrać za przynajmniej 20 zł, a gdy warunki promocji zostaną spełnione, gracz otrzyma na swoje konto 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakład lub zakłady o wartości 20 zł. 

Nie ma wówczas znaczenia, czy kupony okażą się wygrane czy przegrane. Bonus i tak powędruje na konto użytkownika. Należy obserwować stronę bukmachera, bo promocja powtarza się przy różnych okazjach, trwając wówczas np. przez dwa czy trzy wybrane dni. 

Fortuna Bonus - Bezpiecznik

“Z bezpiecznikiem nie przegrywasz. Jeśli tym razem twój kupon nie będzie wygrany i tak otrzymasz bonus na dalszą grę. Typuj bez ryzyka, wybierając spotkania związane z najciekawszym wydarzeniem weekendu” - napisano na oficjalnej stronie Fortuny. To kolejna oferta, która - tak jak cashback startowy dostępny dla osób, które wykorzystały przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny - charakteryzuje się zwrotem stawki.

Niedawno “bezpiecznikiem” była więc np. gala UFC Fight Night, na której walczył m.in. Jan Błachowicz. Każdy kto we wskazanym czasie postawił więc kupon zawierający przynajmniej jedno zdarzenie związane z MMA, w przypadku porażki otrzymywał bonus w wysokości 30 zł. Do promocji wliczają się zarówno zakłady SOLO, AKO, jak i MAXIKOMBI. Minimalna stawka kuponu upoważniającego do otrzymania bonusu to 30 zł. Jednemu użytkownikowi przysługuje w tym przypadku jeden bonus, niezależnie od liczby zawartych zakładów, spełniających warunki promocji. 

Fortuna Bonus - Happy hours na skoki narciarskie

Fortuna ma też gratkę dla fanów skoków narciarskich. W dniach rozgrywania zawodów Pucharu Świata wystarczy zawrzeć zakład zawierający wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi, a bukmacher do ewentualnej wygranej dołoży dodatkowe 14%. Mamy zatem do czynienia de facto z grą bez podatku, bo użytkownikom - np. zarejestrowanym z kodem promocyjnym od Fortuny - przyznawana jest swego rodzaju rekompensata.

Do promocji wliczają się zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, zawarte za minimum 20 zł. Bonusu nie można łączyć natomiast z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. W tym przypadku niemożliwa jest opcja “Early cash out”, a więc wcześniejszej wypłaty. 

Fortuna Bonus - Dokładka

Na czym polega dokładka? Fortuna opisuje ją następująco: “Wygrana to nie wszystko! Najlepsi gracze zasługują na więcej, dlatego serwujemy im Dokładkę. Wystarczy, że wykażesz się doskonałym typerskim przeczuciem, Twój kupon okaże się wygrany, a otrzymasz dodatkowy bonus”. 

Przykład Dokładki? Z okazji walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym Fortuna dołożyła bonus w wysokości 30 zł tym graczom, których zakłady okazały się wygrane, a zawierały zdarzenie związane z boksem. Oferta może też obejmować oczywiście inne dyscypliny sportu. Prawdopodobnie każdy użytkownik, który założył konto u tego bukmachera, choćby wykorzystując kod promocyjny Fortuna, znajdzie coś dla siebie. 

Promocja trwa oczywiście tylko przez krótki czas (w tym przypadku trzy dni). Ewentualny bonus gracze otrzymują w formie punktów, które jednak można zamienić w zakłady. Z akcji wyłączone są kupony Maxikombi, Hit Dnia oraz Ekspert.

Mistrzostwa Typerów

Przez cały rok w Fortunie trwają też Mistrzostwa Typerów. Co miesiąc najlepsi z nich mogą liczyć na nagrody w postaci upominków i bonusów. Zarówno ci, którzy królują w rankingu ogólnopolskim, jak i zestawieniu każdego z kilkuset punktów stacjonarnych.

Aby wejść do gry, trzeba wcześniej dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, natomiast stawiając zakład należy zgłosić go do Mistrzostw Typerów. W przypadku gry online konieczne jest wówczas kliknięcie odpowiedniego przycisku, natomiast w punkcie warto poprosić o to pracownika.  

Do promocji nie są wliczane kupony z zakładami LIVE oraz kupony na Wirtualne Sporty. Stawka stawianych zakładów nie może natomiast przekroczyć 100 zł dziennie. Zasady są zatem jasno określone i precyzyjne, podobnie jak w akcjach związanych z bonusami powitalnymi. Trzeba pamiętać, że udział w Mistrzostwach Typerów dotyczy tylko osób zarejestrowanych. Konto można założyć klikając w jeden z dostępnych w tym tekście bannerów - kod promocyjny od Fortuny uzupełni się automatycznie.

Jak zdobywać punkty w Mistrzostwach Typerów? Fortuna stawia swoim użytkownikom specjalne wyzwania. Punktuje zarówno regularnie granie, wygrane kupony, jak i zakłady spełniające specjalne wskaźniki. Co miesiąc są one inne. Warto przedstawić to na przykładzie: Jeśli na danym etapie wskaźnikiem o wartości “2” są kupony zawierające zdarzenie z tenisa ziemnego, a wygrana takiego kuponu to 100 zł, gracz otrzyma 200 punktów do rankingu.

Ekspert+

Znasz się na polskiej piłkarskiej Ekstraklasie? Fortuna ma dla Ciebie niezłe wyzwanie. Jeśli trafisz rozstrzygnięcia wszystkich meczów danej kolejki, a zagrałeś za przynajmniej 5 zł, to oprócz wygranej z kuponu możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych od Fortuny. Bukmacher dzieli bowiem wskazaną kwotę na wszystkich użytkowników, którym udało się celnie wytypować mecze naszej rodzimej ligi. Wyzwanie może podjąć każdy zarejestrowany użytkownik, aczkolwiek zalecamy założenie konta z przeznaczonym dla Fortuny kodem promocyjnym.

Sprawdź kody promocyjne:

Fortuna oferta

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują swoim graczom niezwykle szeroką ofertę zakładów. Fani każdej dyscypliny sportu znajdą tu coś dla siebie, choć oczywiście pod względem liczebności możliwych do obstawiania rozgrywek i zdarzeń króluje piłka nożna. Jakie jeszcze sporty znajdują się w ofercie? Można to sprawdzić osobiście, rejestrując się u bukmachera z kodem promocyjnym Fortuna, poniżej zaś przybliżamy najważniejsze jej elementy.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna co można obstawiać

Na stronie eFortuna znajdziemy duży zasób dyscyplin sportowych możliwych do obstawiania. Wśród nich znajdują się:

 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Żużel
 • MMA
 • Skoki narciarskie
 • Biathlon 
 • Narciarstwo alpejskie
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Esport
 • Futsal
 • Golf
 • Hokej na trawie
 • Krykiet
 • Lacrosse
 • Lotki
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Squash
 • Szachy 
 • Tenis stołowy

Nie brakuje też zakładów niezwiązanych ze sportem, a dotyczących np. polityki czy społeczeństwa. Istnieje nawet możliwość obstawiania kiedy i czy w ogóle człowiek wyląduje na marsie, a także która z firm go tam wyślę. 

Fortuna Zakłady LIVE

Fortuna oferuje swoim graczom nie tylko klasyczne zakłady przedmeczowe, ale także te, które można zawierać w trakcie trwania sportowej rywalizacji. Kursy w takich przypadkach zmieniają się na bieżąco, w zależności od przebiegu danego spotkania i jego aktualnego wyniku. 

Większość meczów, które gracz może typować przed ich rozpoczęciem, jest także dostępna w ofercie live. W przypadku bardziej popularnych spotkań, oferta możliwych do postawienia zdarzeń jest niezwykle szeroka. To nie tylko zwycięzca czy wynik, ale typy na liczbę bramek, strzelców, kartki i wiele innych zdarzeń. 

Zakłady LIVE dają możliwość “wyłapania” naprawdę bardzo korzystnych kursów. Jeśli np. oglądamy dany mecz, widząc, że jedna z drużyn zdecydowanie napiera, a np. w danym momencie przegrywa, możemy typować, że to ona strzeli kolejnego gola, zremisuje czy nawet wygra, odwracając losy meczu. 

Wielu graczy lubi zakłady na żywo za to, że często bardzo szybko następuje rozstrzygnięcie. Nie trzeba czekać cały dzień na wybrane spotkanie, bo ono już trwa, a my od razu po zawarciu zakładu możemy śledzić jego przebieg. Na ofertę live można choćby wykorzystać bonusy powitalne przyznawane użytkownikom, którzy zarejestrują się za pomocą jednego z dostępnych w tym tekście banerów. U bukmachera Fortuna kod promocyjny uzupełnia się automatycznie.

Repertuar dyscyplin sportowych możliwych do obstawiania na żywo jest szeroki, choć nie aż tak bardzo jak w przypadku typów przedmeczowych. Nie wszystkie sporty znajdziemy w ofercie live, jednak na pewno nie można powiedzieć, że wybór jest skąpy. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy czy esport.  

Fortuna nie zapomina też o fanach Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i spółki. Podczas konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich gracze również mają możliwość obstawiania wyników zmagań.

Zakłady na żywo w Fortunie można zawierać zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co daje nam z kolei możliwość obstawiania niemal z każdego miejsca i o każdym czasie. Wystarczy telefon z dostępem do internetu. 

Fortuna Sporty Wirtualne

Dużym zainteresowaniem wśród graczy  cieszą się także sporty wirtualne. To rozgrywki generowane komputerowo, które także można obstawiać. Bukmacher oferuje więc symulacje różnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, żużel, tenis ziemny, wyścigi samochodowe, wyścigi konne, a nawet… wyścigi psów. Do wyboru do koloru - warunkiem jest jednak rejestracja konta, przy której można uzyskać bonusy za pomocą użycia kodu promocyjnego od Fortuny.

Poszczególne mecze czy wyścigi rozpoczynają się dosłownie co kilka minut i rozgrywane są bardzo sprawnie, dzięki czemu gracz w szybkim tempie dowiaduje się, czy jego zakład jest wygrany. Po obstawieniu użytkownik może obejrzeć interesujące go rozgrywki, które przypominają trochę te toczone w Football Managerze. 

W przypadku meczów wirtualnego futbolu gracz może obstawiać kto wygra dane spotkanie, jaki będzie dokładny wynik oraz ile bramek padnie w całej rywalizacji. 

Mecz tenisa ziemnego polega natomiast w tym przypadku na rozegraniu jednego gema. Użytkownik ma do wyboru kilka zdarzeń do obstawienia: kto wygra, w jakim dokładnie stosunku punktowym oraz ile piłek zostanie rozegranych łącznie.  

Wirtualne wyścigi żużlowe przypominają te rzeczywiste. Też startuje oczywiście czterech zawodników, a gracz może postawić który z nich wygra, ewentualnie czy dany żużlowiec będzie w czołowej dwójce.

W każdym wirtualnym wyścigu konnym udział bierze od kilku do nawet kilkunastu koni, a typer ma możliwość zawarcia zakładu na zwycięzcę, a także na ewentualne miejsce na podium. Podobnie jest w przypadku wyścigów psów oraz rywalizacji samochodów.

eFortuna kod promocyjny

Podsumowując, Fortuna przygotowała specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, a łączna wartość zawartych w niej bonusów wynosi 1145 zł. W jej skład wchodzą trzy promocje: cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegranego zakładu do 125 zł, freebet, czyli darmowe środki na grę o wartości 20 zł w postaci punktów programu lojalnościowego oraz bonus całości od pierwszego wpłaconego depozytu do 1000 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy kliknąć w link lub baner bukmachera dostępny na tej stronie. Kod promocyjny Fortuna uzupełni się automatycznie.

Kody promocyjne eFortuna 

Każdy, kto chce skorzystać z oferty powitalnej, musi pamiętać o tym, aby w trakcie rejestracji użyć kodu promocyjnego Fortuna. Po kliknięciu w link lub baner Fortuna dostępny na tej stronie, użytkownik zostanie przekierowany do panelu rejestracji, gdzie kod promocyjny zostanie wygenerowany automatycznie. Z pełnej oferty i możliwości wypłaty środków na konto bankowe na stronie Fortuna korzystać mogą tylko gracze, których konto zostało w pełni zweryfikowane. O tym, jak pomyślnie ukończyć proces rejestracji i dokonywać wpłat i wypłat piszemy poniżej.

Fortuna Wpłaty i Wypłaty

W obecnych czasach wpłaty na nasze konto gracza, a także wypłaty środków są już banalnie proste i błyskawiczne. W większości przypadków pieniądze niemal natychmiast dopisywane są do depozytu, a gracz ma możliwość wykorzystywania ich na zakłady. Nie ma co ukrywać, że ma to bardzo duże znaczenie. Czekanie kilka dni na dopisanie kwoty do konta użytkownika - jak było jeszcze kilka lat temu - mogłoby być dziś dla graczy niezwykle uciążliwe.

Fortuna formy płatności - wpłaty

Fortuna - wpłaty - metody płatności - Kod promocyjny Fortuna

Wpłat na swoje konto gracza w Fortunie można oczywiście dokonywać w każdym momencie, o ile uprzednio założył konto - przypominamy, że rejestracja z kodem promocyjnym od Fortuny powoduje przyznanie bonusów startowych nowemu użytkownikowi. Wpłatę trzeba zrobić z poziomu przeglądarki internetowej. W tej chwili bukmacher nie oferuje możliwości wpłaty za pomocą aplikacji mobilnej. Minimalna kwota doładowania za pomocą karty płatniczej, BLIK oraz payU.com wynosi 1 zł. Natomiast w przypadku przelewu bankowego (tpay.com) będzie to 0.01 zł. Warto jednak pamiętać, że minimalna kwota jednego zakładu to 2 zł. 

Lista banków, za pośrednictwem których można doładować konto gracza jest niezwykle długa. W tym momencie są to: 

 • Alior Bank
 • BGŻ
 • BNP Paribas
 • BOŚ
 • BPH
 • BPS
 • Credit Agricole
 • Deutsche Bank
 • Eurobank
 • FM
 • Getin Bank
 • ING
 • Inteligo
 • mBank
 • Meritum Bank
 • Millenium 
 • Multibank
 • Pekao
 • PKO
 • Raiffeisen
 • SGB
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank
 • WBK

W większości przypadków banki działają tu całą dobę. W nielicznych sytuacjach godziny są nieco ograniczone. Każdy z wymienionych banków oferuje jednak księgowość online, a więc konto gracza zostaje wówczas zasilone w ciągu kilku minut.

Wpłatę na konto można zlecić także za pośrednictwem takich platform jak: Payu, Skrill, BLIK czy Masterpass. 

Fortuna formy płatności - wypłaty

Fortuna - wypłaty - metody płatności - Kod promocyjny Fortuna

Użytkownik może wypłacić zgromadzone na koncie gracza środki jedynie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji numer konta. 

Aby tego dokonać, po zalogowaniu należy wejść w profil użytkownika, a następnie wybrać opcję wypłata. 

Jak informuje Fortuna: “Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12.00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek”.

Warto pamiętać, że wypłata będzie możliwa tylko wówczas, jeśli konto gracza jest w pełni aktywne, a więc wcześniej użytkownik zarejestrował się (można to zrobić za pomocą jednego z bannerów, nie trzeba wpisywać w Fortunie kodu promocyjnego, to dzieje się automatycznie), następnie przeszedł pełną weryfikację, uzupełniając wszystkie niezbędne dane i wysyłając skany dokumentu tożsamości. 

Fortuna nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wypłatę środków. Gracz może wypłacić nawet 0.01 zł.  

Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta

Fortuna - rejestracja konta - Kod promocyjny Fortuna

W Fortunie są dostępne dwie możliwości rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe. Wybierając tę drugą opcję, musimy pamiętać o ograniczeniach, które z tego wynikają. Podczas procesu rejestracji należy podać kod promocyjny Fortuna, umożliwiający nam skorzystanie z bonusu na start

Konto Tymczasowe Fortuna kod promocyjny

Konto tymczasowe możemy otworzyć błyskawicznie. To też ten etap rejestracji, gdy trzeba wpisać w Fortunie kod promocyjny.

Musimy podać bukmacherowi podstawowe dane osobowe i adresowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba też poinformować, z jakiego źródła weźmiemy pieniądze przeznaczane na grę. I najważniejsze - na samym końcu uzupełniamy pole kod promocyjny od Fortuny w zakładce “Inne dane”, przy czym w przypadku, gdy przejdziemy z linka dostępnego na Meczyki.pl, kod bonusowy uzupełni nam się automatycznie.

Co da nam konto tymczasowe? Otrzymamy bonus powitalny na start, zasilimy konto i będziemy mogli wysłać pierwszy kupon.

Tymczasowy status konta uniemożliwia nam wypłatę jakichkolwiek środków na konto bankowe. Zostaną one odblokowane w momencie pełnej rejestracji. 

Konto Standardowe (Stałe)

W celu pełnej aktywacji konta musimy zweryfikować dokładne dane. Należy podać bukmacherowi informacje, bez których nie uda nam się otworzyć standardowego konta.

 • Po pierwsze, wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego lub paszportu.
 • Po drugie, bukmacher obliguje nas do podania aktualnego numeru rachunku bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać wygrane.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku.

Po przeczytaniu tego tekstu znasz już odpowiedź na pytanie: “gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?”.

Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny Fortuna

Fortuna to przedsiębiorstwo bukmacherskie działające w Polsce, należące do Fortuna Entertainment Group. Na naszym rynku działa już od 1996 roku, początkowo jednak występowało pod nazwą Profesjonał Sp. z o. o. Od stycznia 2013 roku firma posiada także stosowną licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie. 

Bukmacher aktywnie wspiera polski sport. Jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Wspiera też Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję warszawskiej Legii, Polski Związek Narciarski oraz rozgrywki Playarena. Co więcej, Fortuna jest też sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi polskiej. 

Marka udziela się także w mediach społecznościowych. Profil Fortuny na Facebooku lubi prawie 70 tysięcy użytkowników. Znaleźć można tam sportowe ciekawostki, informacje o ofercie, ciekawsze kupony graczy, a nawet żartobliwe memy. Podobnie jest zresztą na platformach Twitter oraz Instagram. Da się zauważyć, że firma chce w internecie podchodzić do swojej działalności z dużym dystansem.  

Fortuny nie brakuje oczywiście również na YouTube, gdzie publikowane są liczne filmy o tematyce sportowo-bukmacherskiej, które tworzą nawet stałe formaty. Udzielają się tam m.in. znane osobistości - Tomasz Ćwiąkała, Andrzej Twarowski, Żelisław Żyżyński, Piotr Kędzierski czy Tomasz Łapiński.

Zakłady bukmacherskie Fortuna nie działają oczywiście wyłącznie w internecie. W Polsce znaleźć można liczne punkty stacjonarne, który jest w tym momencie kilkaset. Należy jednak pamiętać, że bonusy startowe przyznawane osobom zarejestrowanym z kodem promocyjnym od Fortuny obowiązują tylko online.

Co więcej, od 2001 roku firma wydaje swój własny tygodnik. Początkowo nosił nazwę “Profesjonał”, a od marca 2008 roku “Fortuna Zakłady Bukmacherskie”. Zawiera on ofertę, statystyki, tabele. Dostać można go w punktach stacjonarnych Fortuny. 

Warto wspomnieć, że firma nie zapomina o potrzebujących. W ramach działalności charytatywnej wspiera liczne inicjatywy społeczne. Funduje też lokalnym klubom sportowym sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start