Goplusbet bonus powitalny | VIP bonus na start Grudzień 2023

925 PLN

 • 300 PLN bonus od depozytu

 • 500 PLN zakład bez ryzyka (pełny zwrot)

 • 25 PLN freebet bez depozytu z kodem

 • 100 PLN freebet za trzeci depozyt

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,27 Lis 2023 | 10:26
Goplusbet to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Jaki w Gobet bonus powitalny jest dostępny? Co bukmacher przygotował dla swoich graczy w stałej ofercie promocyjnej? O tym wszystkim piszemy w tym tekście, gdzie szczegółowo opisujemy wszystkie bonusy Go+bet.

Goplusbet bonus powitalny - 925 PLN na start

W Goplusbet bonus powitalny wynosi 925 PLN i zostanie aktywowany po rejestracji z kodem bonusowym "MECZYKI". Dzięki temu bonus na start składał się będzie z czterech elementów, w tym podwyższonego bonusu 25 PLN bez depozytu.
Go+bet bonus powitalnyWartość
Bonus od pierwszego depozytu300 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback)500 PLN
Freebet bez depozytu z kodem MECZYKI25 PLN
Darmowy zakład za trzeci depozyt100 PLN
Kliknięcie w poniższy baner kieruje do rejestracji z automatycznie uzupełnionym kodem w formularzu rejestracyjnym.
goplusbet kod promocyjny

Goplusbet bonus powitalny - bonus od depozytu 300 PLN

Pierwszym bonusem powitalny w Goplusbet jest bonus od depozytu. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę w historii konta po rejestracji i maksymalna wartość bonusu wynosi 300 PLN.
Goplsubet bonus od depozytuWartość
Wartość wpłaty50 PLN - 300 PLN
Wartość bonusu300 PLN
Warunki bonusu100% pierwszej wpłaty
Obrót bonusem4x, 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30
Skorzystanie z bonusu jest możliwe po:
 • Rejestracji z kodem MECZYKI
 • Zaznaczeniu zgód marketingowych na koncie
 • Dokonaniu pełnej weryfikacji konta
Jak nazwa bonusu wskazuje, jest on związany bezpośrednio z pierwszą wpłatą. Żeby skorzystać z tej oferty musi ona wynieść minimum 50 PLN. Maksymalna wartość wpłaty nie została ustalona, ale najwyższy bonus w tej promocji wyniesie 300 PLN (za wpłatę na 300 PLN lub wyższą).
Po dokonaniu wpłaty bonus pojawi się na naszym koncie. Przykładowo: wpłacamy 50 PLN, a 50 PLN w formie środków bonusowych zostanie nam przyznanych przez Go Bet.
Aby ten bonus wypłacić, musimy najpierw go uwolnić, a potem dokonać obrotu środkami bonusowymi, czyli zagrać za nie określoną liczbę razy.
W Goplusbet, żeby środki bonusowe przeniosły się na konto depozytowe, trzeba:
 • uwolnić bonus grając za wartość depozytu (kupon z salda głównego z kursem łącznym min. 1.60),
 • zagrać czterokrotność wartości bonusu (min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30),
Przy wpłacie 50 PLN, musimy postawić łącznie 250 PLN (1 x 50 + 4 x 50 = 250 PLN).
Na obrót bonusem mamy 7 dni od daty przyznania bonusu. Wypłata środków z salda głównego w trakcie obracania bonusem będzie skutkowała anulowaniem środków bonusowych.

Goplusbet bonus na start - zakład bez ryzyka (Cashback) 500 PLN

Drugi standardowy powitalny bonus Goplusbet to zakład bez ryzyka. Popularny cashback u bukmachera ma wartość 500 zł, czyli taki maksymalny zwrot można uzyskać za pierwszy kupon postawiony po drugiej wpłacie na konto. Pod warunkiem, że ten okaże się przegrany. Co ważne, bukmacher zwraca pełną stawkę postawioną na pierwszy kupon po drugim depozycie, bez potrącenia jej części na poczet podatku.
Gobet bonus cashbackWartość
Minimalna stawka20 PLN
Maksymalny zwrot500 PLN
Kurs kuponuMax. 10.00
Obrót bonusemObrót 3x, kupony AKO (min 3. zdarzenia), kurs min. 1.30 dla zdarzenia
Aby skorzystać z bonusu Gobet należy podczas rejestracji konta zaakceptować zgody marketingowe, a także w pełni zweryfikować konto. Podczas rejestracji wpisanie kodu MECZYKI pozwala uzyskać pełny Goplusbet bonus powitalny.
GO+Bet bonus z tytułu zakładu bez ryzyka będzie przyznany, jeśli wytypowany przez gracza drugi kupon spełni określone warunki. Druga wpłata na konto musi wynieść min. 50 zł, stawka kuponu minimum 20 zł, a jego maksymalny kurs to 10.00. To wymogi bukmachera, które pozwolą skorzystać z zakładu bez ryzyka. W przypadku błędnego typowania pierwszego kuponu, jego stawka wraca na konto bonusowe gracza. Środkami należy obrócić trzykrotnie w ciągu 7 dni. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich to 1.30 lub więcej.

Gobet bonus powitalny - freebet bez depozytu 25 PLN

Bonus powitalny - tylko z kodem o treści MECZYKI - to darmowy zakład bez depozytu o wartości 25 zł. Promocja ta jest jednym z elementów powitalnego pakietu u bukmachera. Skorzystanie z bonusu wymaga, poza podaniem stosownego kodu podczas rejestracji, zaakceptowania zgód marketingowych i pełnej weryfikacji konta
Gobet bonusWartość
Bonus z kodem25 PLN
Liczba zdarzeń na kuponieMin. 3 zdarzenia
Kurs minimalnyMin. 1.40 (kurs zdarzenia)
Ten bonus Gobet uwolnić można po pełnej rejestracji konta z kodem o treści MECZYKI. Standardowa wysokość freebetu to 20 PLN, ale korzystając z naszego kodu można uzyskać bonus o 5 PLN wyższy i to bez wymogu wpłaty własnych środków.
Za freebet można zagrać kupon składający się z nie mniej niż trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich to minimum 1.40. W przypadku trafnego typowania na konto gracza trafi wartość kuponu pomniejszona o stawkę, czyli 25 zł. Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania, a maksymalna wygrana z freebetu to 200 PLN. Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba obracać. Środkami można dysponować w dowolny sposób, czyli wypłacić lub zagrać za nie kolejne kupony.

Nadchodzące:

Goplusbet bonus na start - darmowy zakład 100 PLN za trzeci depozyt

W swojej ofercie powitalnej Goplusbet wynagradza też trzecią wpłatę w historii konta gracza. Nagrodą za to jest freebet 100 PLN. 
Gobet bonusWartość
Wpłata i stawka kuponuMin. 200 PLN
Liczba zdarzeń na kuponieMin. 3 zdarzenia
Kurs minimalnyMin. 3.00 i min. zdarzenia 1.30
Otrzymanie tego bonusu wymaga od nas dokonania trzeciej wpłaty na min. 200 PLN i zagranie za min. 200 PLN pierwszego kuponu po trzeciej wpłacie. Kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń, kursu łącznego min. 3.00 i i kursu pojedynczego zakładu min. 1.40. Po postawieniu takiego kuponu zostanie nam automatycznie przypisany do konta freebet o wartości 100 PLN. 
Na wykorzystanie freebetu mamy 7 dni od momentu przyznania go przez Go+Bet. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na jeden kupon z co najmniej 3 zdarzeniami, z każdym kursem 1.30 lub wyższym. Maksymalna wygrana z freeebetu wynosi 2279 PLN i zostanie ona przyznana jako zysk netto z kuponu (wygrana z freebetu minus stawka freebetu). 

Goplusbet rejestracja konta z bonusem powitalnym

Aby skorzystać z oferty bukmachera, w tym uzyskać Gobet bonus powitalny, wcześniej trzeba się zarejestrować. Jak to zrobić? Zakładanie konta u bukmachera nie różni się od analogicznego procesu, znanego u innych, legalnych bukmacherów w Polsce. 

Rejestracja konta - krok 1

Na początku rejestracji konta gracz poproszony będzie o podanie kilku podstawowych informacji, które pozwolą na późniejsze logowanie się do konta. Następnie podajemy:
 • Email
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Kod bonusowy Gobet (treść: MECZYKI)
GO+Bet rejestracja z kodem krok 1

Rejestracja konta - krok 2

Druga część formularza rejestracyjnego będzie wymagała bardziej szczegółowych danych. W tym przypadku bukmacher poprosi o podanie takich informacji jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj urodzenia
 • Numer PESEL
 • Data urodzenia
 • Numer telefonu
 • Weryfikacja SMS
 • Kraj zamieszkania
GO+Bet rejestracja z kodem krok 2

Rejestracja konta - krok 3

Na sam koniec rejestracji konta tymczasowego będzie trzeba ustalić limity na grę. Można je później zmienić, po ukończeniu rejestracji u bukmachera. Na początek należy jednak zadeklarować:
 • Dzienny limit stawek
 • Miesięczny limit stawek
 • Dzienny limit godzin (maksymalnie 16)
 • Miesięczny limit godzin (maksymalnie 500)
Po wypełnieniu w sposób prawidłowy formularza, gracz będzie mógł korzystać z konta tymczasowego. Najważniejsza informacja? GO+bet bonus powitalny jest dostępny po przejściu tego kroku.

Rejestracja konta - krok 4

Konto tymczasowe w Goplusbet może działać przez 90 dni, a po tym czasie zostanie ono zablokowane. Dlatego też gracz musi zweryfikować swoje dane, aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności konta. W tym z możliwości wypłat środków, co nie jest dostępne w ramach konta tymczasowego.
W celu weryfikacji konta należy przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić numer konta bankowego. Bukmacher online zweryfikuje dane, a następnie aktywuje dostęp do konta stałego. Powinno to zająć maksymalnie kilka godzin od momentu uzupełnienia danych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Gobet bonusy stałe

Jak już wspomnieliśmy, kod bonusowy pozwala uzyskać powitalne promocje na start Gobet. Bonus powitalny opisaliśmy wyżej, ale u bukmachera można skorzystać także z promocji niezależnie od rejestracji konta. Jakie bonusy przygotował dla graczy Goplusbet? Opisujemy je poniżej.

Goplusbet Bonus Urodzinowy

Jednym z bonusów Gobet dla wszystkich graczy jest darmowy zakład, tzw. freebet, przyznawany z okazji urodzin. Wartość tego bonusu to 25 zł, które wykorzysta można na zakłady.
Bonus przysługuje graczom, którzy wpłacili i wykorzystali depozyt o wartości min. 10 zł. Gobet bonus dostępny jest do odbioru w ciągu 7 dni od daty urodzin. Następnie gracz ma 7 dni, aby wykorzystać freebet. Bonus aktywować można na kuponach o kursie minimalnych 2.00. 

Goplusbet bonus GOBoosters

Zakłady w ramach oferty GOBoosters, to specjalna promocja bukmachera Goplusbet. W jej ramach gracze mogą zagrać zdarzenie AKO (łączone na wybrane mecze) o co najmniej 30% wyższym kursie, niż w przypadku oferty standardowej.
Bukmacher zakłady GOBoosters przygotowuje na najbardziej popularne typy dnia. Codziennie w ofercie można znaleźć nową ofertę łączonego zakładu o wyższym kursie. Maksymalna stawka kuponu to 100 zł. 

Cashbackmania

Promocja trwająca od 19 czerwca do odwołania, w której Goplusbet zwraca 20 PLN codziennie za przegrane kupony. Do wzięcia udziału w akcji należy zapisać się na jej podstronie, wpłacić min. 100 PLN i zagrać tego samego dnia kupon za min. 100 PLN. Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany do 23:59, to dzień później odbierzesz freebet 20 PLN. Z Cashbackmanii można korzystać codziennie w trakcie trwania promocji.

Szalone kursy

Odpowiednik GOBoosters na zakłady SOLO. Oznacza to, że Gobet podwyższa wartość kursową na wybrane zdarzenie, zazwyczaj najpopularniejsze tego dnia. Zakłady dotyczą wszystkich dyscyplin sportowych. Znaleźć je można w zakładce: Zakłady specjalne -> Szalone Kursy.

Polacy za granicą

Podobna oferta do Szalonych Kursów, tylko tym razem bukmacher skupia się wyłącznie na zmaganiach polskich piłkarzy za granicą. Podwyższony może być zatem kurs na bramkę Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego czy Arkadiusza Milika. 
Oferta znajduje się w zakładce: Zakłady specjalne -> Piłka Nożna. 

Go+bet bonus Przyjdź z Kolegami

Bukmacher pozwala uzyskać bonusy za polecenie znajomych. W ramach akcji Przyjdź z Kolegami, obie strony zyskują po 50 zł w bonusie. Zarówno gracz zapraszający, jak i zaproszony do gry.
Jak to działa? Gracz zapraszający, który ma już konto w Goplusbet, powinien najpierw dokonać wpłat na kwotę min. 200 zł, a następnie obrócić raz tą kwotą typując zakłady. Następnie za pomocą linku, który znajduje się w sekcji Bonusy, gracz może zaprosić do gry swojego kolegę. Jeśli ten zarejestruje się, wpłaci w ciągu 30 dni łączny depozyt o wartości 200 zł, a także obrócić nim przynajmniej jeden raz, wówczas każdy z graczy otrzyma 50 zł we freebecie.
Sprawdź również: GoPlusBet opinie

Goplusbet oferta

Jakie zakłady proponuje bukmacher Goplusbet? W ofercie znaleźć można m.in. typy sportowe, ale nie tylko. Na stronie znajdziemy kilka sekcji, na które podzielone są zakłady bukmacherskie od GO+Bet:
 • Sport
 • Live
 • Esport
 • Wirtualne
Najbardziej rozbudowana jest kategoria zakładów sportowych, gdzie gracze mogą wybierać z kilkudziesięciu dyscyplin. W sekcji gier na żywo, czyli zakładów live, także dostępne są zakłady zdarzenia sportowe. Ponadto gracze mogą typować wygrane zdarzenia z kategorii Esportu. Bukmacher przygotował również zakłady na sporty wirtualne.

Gobet płatności

W Goplusbet dostępne są szybkie wpłaty i wypłaty obsługiwane przez bezpieczne systemy płatnicze. Są to Przelewy24, BLIK oraz Google Pay. 
WpłatyWypłaty 
Przelewy24Przelewy24
BLIK
Google Pay

Wpłaty

Minimalna wartość wpłaty wynosi 2 zł, natomiast maksymalnie można jednorazowo wpłacić do 100 000 zł. Bukmacher, poprzez opisane wyżej systemy płatności online, pozwala dokonywać wpłat w ciągu 15 minut. Co ważne, zasilić konto depozytowe można wyłącznie za pomocą własnego konta bankowego.
GO+Bet metody płatności

Wypłaty 

Minimalna wartość wypłaty wynosi 20 zł, natomiast maksymalnie można wypłacić z konta depozytowego 50 000 zł. Wypłaty realizowane są przez system Przelewy24, a dokładny czas księgowania zależny jest od godzin pracy danego banku. Wypłaty realizowane są jednak przelewami ekspresowymi, zatem powinny pojawić się na koncie bankowym w ciągu kilkunastu minut od zlecenia wypłaty.

Sprawdź kody promocyjne:

Goplusbet informacje o bukmacherze

Bukmacher Goplusbet działa na polskim rynku legalnie, na mocy zespolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Jest to w 100% polski bukmacher, który oferuje swoje usługi zarówno w internecie, jak i w lokalach stacjonarnych.
GO+Bet informacje o bukmacherze
Firma Goplusbet jest partnerem m.in. Wisły Kraków, a ambasadorem marki jest Radosław Majdan. GoBet bonus na start wynosi 925 PLN i składa się z bonusu od depozytu, cashbacku, freebetu bez depozytu i freebetu za trzecią wpłatę.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020