Goplusbet bonus powitalny: 1035 zł | Najwyższa kwota na start

Bonus 1035 PLN

 • 1000 PLN zakład bez ryzyka - pełny zwrot

 • 35 PLN freebet - tylko z kodem promocyjnym

 • Gra bez podatku 24/7

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 10:07
GO+Bet to jeden z młodszych, legalnych bukmacherów w Polsce. Czy w GO+Bet bonus powitalny jest dostępny? Jak wygląda oferta tego bukmachera, i co przygotował on dla graczy? O tym wszystkim piszemy w tym tekście, gdzie szczegółowo opisujemy też bonusy dostępne w GO+Bet.

GO+Bet bonus powitalny

Jak wygląda oferta bukmachera na start? W GO+Bet bonus powitalny za rejestrację o wartości 1035 zł można uzyskać wpisując podczas zakładania konta kod o treści MECZYKI. Wówczas w GO+Bet bonus na start składał się będzie z dwóch elementów.
Bonus GO+BetWartość
Zakład bez ryzyka (cashback)1000 PLN
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Zaprezentowana wyżej oferta obowiązuje przy rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. GoPlusBet bonus na start, czyli dwie promocje o wartości 1035 zł, dostępny jest w całości po rejestracji z podanym kodem.
Go+Bet kod promocyjny

GO+Bet bonus na zakład bez ryzyka (Cashback) 1000 PLN

Pierwszy powitalny bonus GoPlusBet to zakład bez ryzyka. Popularny cashback u bukmachera ma wartość 1000 zł, czyli taki maksymalny zwrot można uzyskać za pierwszy wytypowany kupon. Pod warunkiem, że ten okaże się przegrany. Co ważne, bukmacher zwraca pełną stawkę postawioną na pierwszy kupon, bez potrącenia jej części na poczet podatku.
Bonus cashbackWartość
Minimalna stawka20 PLN
Maksymalny zwrot1000 PLN
Kurs kuponuMax. 10.00
Obrót bonusemObrót 3x, kupony AKO (min 3. zdarzenia), kurs min. 1.30 dla zdarzenia
Aby skorzystać z bonusu GO+Bet należy podczas rejestracji konta zaakceptować zgody marketingowe, a także w pełni zweryfikować konto. Podczas rejestracji wpisanie kodu MECZYKI pozwala uzyskać pełny bonus Goplusbet dla nowych graczy.
Bonus GO+Bet z tytułu zakładu bez ryzyka będzie przyznany, jeśli wytypowany przez gracza pierwszy kupon spełni określone warunki. Stawka kuponu musi wynieść minimum 20 zł, a jego maksymalny kurs to 10.00. To wymogi bukmachera, które pozwolą skorzystać z zakładu bez ryzyka. W przypadku błędnego typowania pierwszego kuponu, jego stawka wraca na konto bonusowe gracza. Środkami należy obrócić trzykrotnie w ciągu 7 dni. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich to 1.30 lub więcej.

Goplusbet bonus na darmowy zakład (Freebet) 35 PLN

Bonus Goplusbet dla nowych graczy - tylko z kodem o treści MECZYKI - to darmowy zakład z depozytem o wartości 35 zł. Promocja ta jest drugim elementem powitalnego pakietu u bukmachera. Skorzystanie z bonusu wymaga, poza podaniem stosownego kodu podczas rejestracji, zaakceptowania zgód marketingowych i pełnej weryfikacji konta
Bonus GO+BetWartość
WpłataMin. 100 PLN
Liczba zdarzeń na kuponieMin. 3 zdarzenia
Kurs minimalnyMin. 1.30 (kurs zdarzenia)
Ten bonus GO+Bet uwolnić można po dokonaniu pierwszej wpłaty, który musi wynieść co najmniej 100 zł. Za freebet można zagrać kupon składający się z nie mniej niż trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich to minimum 1.30. W przypadku trafnego typowania na konto gracza trafi wartość kuponu pomniejszona o stawkę, czyli 35 zł. Dla przykładu przyjmijmy, że ewentualna wygrana to 100 zł. Jeśli kupon będzie zwycięski, to wygrana "na czysto" wyniesie 65 zł (100 zł - 35 zł freebetu = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba obracać. Środkami można dysponować w dowolny sposób, czyli wypłacić lub zagrać za nie kolejne kupony.

Goplusbet rejestracja konta z bonusem

Aby skorzystać z oferty bukmachera, w tym uzyskać powitalny bonus GO+Bet, wcześniej trzeba się zarejestrować. Jak to zrobić? Zakładanie konta u bukmachera nie różni się od analogicznego procesu, znanego u innych, legalnych bukmacherów w Polsce.

Rejestracja konta - krok 1

Na początku rejestracji konta gracz poproszony będzie o podanie kilku podstawowych informacji, które pozwolą na późniejsze logowanie się do konta. Sam formularz rejestracyjny znajdziemy TUTAJ. Następnie podajemy:
 • Email
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Kod bonusowy Go+ Bet (treść: MECZYKI)

Rejestracja konta - krok 2

Druga część formularza rejestracyjnego będzie wymagała bardziej szczegółowych danych. W tym przypadku bukmacher poprosi o podanie takich informacji jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj urodzenia
 • Numer PESEL
 • Data urodzenia
 • Numer telefonu
 • Weryfikacja SMS
 • Kraj zamieszkania

Rejestracja konta - krok 3

Na sam koniec rejestracji konta tymczasowego będzie trzeba ustalić limity na grę. Można je później zmienić, po ukończeniu rejestracji u bukmachera. Na początek należy jednak zadeklarować:
 • Dzienny limit stawek
 • Miesięczny limit stawek
 • Dzienny limit godzin (maksymalnie 16)
 • Miesięczny limit godzin (maksymalnie 500)
Po wypełnieniu w sposób prawidłowy formularza, gracz będzie mógł korzystać z konta tymczasowego. 

Rejestracja konta - krok 4

Konto tymczasowe w GO+Bet może działać przez 90 dni, a po tym czasie zostanie ono zablokowane. Dlatego też gracz musi zweryfikować swoje dane, aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności konta. W tym z możliwości wypłat środków, co nie jest dostępne w ramach konta tymczasowego.
W celu weryfikacji konta należy przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić numer konta bankowego. Bukmacher online zweryfikuje dane, a następnie aktywuje dostęp do konta stałego. Powinno to zająć maksymalnie kilka godzin od momentu uzupełnienia danych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

GO+Bet bonusy stałe

Jak już wspomnieliśmy, obecnie nie jest wymagany kod bonusowy GO+Bet. Bonus powitalny opisaliśmy wyżej, ale u bukmachera można skorzystać także z promocji niezależnie od rejestracji konta. Jakie bonusy GO+Bet przygotował dla graczy? Opisujemy je poniżej.

Goplusbet Bonus Urodzinowy

Jednym z bonusów GO+Bet dla wszystkich graczy jest darmowy zakład, tzw. freebet, przyznawany z okazji urodzin. Wartość tego bonusu to 25 zł, które wykorzysta można na zakłady.
Bonus przysługuje graczom, którzy wpłacili i wykorzystali depozyt o wartości min. 10 zł. Bonus GO Bet dostępny jest do odbioru w ciągu 7 dni od daty urodzin. Następnie gracz ma 7 dni, aby wykorzystać freebet. Bonus aktywować można na kuponach o kursie minimalnych 2.00. 

Goplusbet bonus Gra Bez Podatku

Kolejny bonus dla wszystkich, to gra bez podatku. Dzięki temu gracze mogą uzyskać dodatkowe 14% do wygranych kuponów, które spełnią określone w regulaminie promocji warunki.
Bonus GO Bet na grę bez podatku aktywuje sią automatycznie kuponach, które składają się z przynajmniej trzech zdarzeń, o minimalnym kursie zdarzenia 1.40 lub wyższym. 

Goplusbet bonus GOBoosters

Zakłady w ramach oferty GOBoosters, to specjalna promocja bukmachera GO+Bet. W jej ramach gracze mogą zagrać zdarzenie AKO (łączone na wybrane mecze) o co najmniej 30% wyższym kursie, niż w przypadku oferty standardowej.
Bukmacher zakłady GOBoosters przygotowuje na najbardziej popularne typy dnia. Codziennie w ofercie można znaleźć nową ofertę łączonego zakładu o wyższym kursie. Maksymalna stawka kuponu to 100 zł. 

Goplusbet bonus Przyjdź z Kolegami

Bukmacher pozwala uzyskać bonusy za polecenie znajomych. W ramach akcji Przyjdź z Kolegami, obie strony zyskują po 50 zł w bonusie. Zarówno gracz zapraszający, jak i zaproszony do gry.
Jak to działa? Gracz zapraszający, który ma już konto w GoPlusBet, powinien najpierw dokonać wpłat na kwotę min. 200 zł, a następnie obrócić raz tą kwotą typując zakłady. Następnie za pomocą linku, który znajduje się w sekcji Bonusy, gracz może zaprosić do gry swojego kolegę. Jeśli ten zarejestruje się, wpłaci w ciągu 30 dni łączny depozyt o wartości 200 zł, a także obrócić nim przynajmniej jeden raz, wówczas każdy z graczy otrzyma 50 zł we freebecie.

Goplusbet oferta

Jakie zakłady proponuje bukmacher Goplusbet? W ofercie znaleźć można m.in. typy sportowe, ale nie tylko. Na stronie znajdziemy kilka sekcji, na które podzielone są zakłady bukmacherskie od GO+Bet:
 • Sport
 • Live
 • Esport
 • Wirtualne
Najbardziej rozbudowana jest kategoria zakładów sportowych, gdzie gracze mogą wybierać z kilkudziesięciu dyscyplin. W sekcji gier na żywo, czyli zakładów live, także dostępne są zakłady zdarzenia sportowe. Ponadto gracze mogą typować wygrane zdarzenia z kategorii Esportu. Bukmacher przygotował również zakłady na sporty wirtualne.

GO+Bet płatności

W GoPlusBet dostępne są szybkie wpłaty i wypłaty obsługiwane przez bezpieczne systemy płatnicze. Są to Przelewy24, BLIK oraz Google Pay. 
WpłatyWypłaty 
Przelewy24Przelewy24
BLIK 
Google Pay 

Wpłaty

Minimalna wartość wpłaty wynosi 2 zł, natomiast maksymalnie można jednorazowo wpłacić do 100 000 zł. Bukmacher, poprzez opisane wyżej systemy płatności online, pozwala dokonywać wpłat w ciągu 15 minut. Co ważne, zasilić konto depozytowe można wyłącznie za pomocą własnego konta bankowego.

Wypłaty 

Minimalna wartość wypłaty wynosi 20 zł, natomiast maksymalnie można wypłacić z konta depozytowego 50 000 zł. Wypłaty realizowane są przez system Przelewy24, a dokładny czas księgowania zależny jest od godzin pracy danego banku. Wypłaty realizowane są jednak przelewami ekspresowymi, zatem powinny pojawić się na koncie bankowym w ciągu kilkunastu minut od zlecenia wypłaty.

Sprawdź kody promocyjne:

Goplusbet informacje o bukmacherze

Bukmacher GO+Bet działa na polskim rynku legalnie, na mocy zespolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Jest to w 100% polski bukmacher, który oferuje swoje usługi zarówno w internecie, jak i w lokalach stacjonarnych.
Firma Goplusbet jest partnerem m.in. Korony Kielce, Wisły Kraków, Chrobrego Głogów czy Puszczy Niepołomice.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020