Goplusbet Kod promocyjny: 1035 zł | Najwyższa oferta na start

Goplusbet kod promocyjny to: MECZYKI. Wpisany podczas rejestracji zapewnia najwyższy bonus w Polsce o wartości 1035 PLN. Na kwotę składa się cashback 1000 PLN oraz freebet 35 PLN dostępny w GO+Bet tylko z kodem.

Bonus 1035 PLN

 • 1000 PLN zakład bez ryzyka - pełny zwrot

 • 35 PLN freebet - tylko z kodem promocyjnym

 • Gra bez podatku 24/7

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,Wczoraj | 10:07
Kod promocyjny Goplusbet ma treść: MECZYKI. Jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku proponuje szeroką ofertę zakładów, a także różnorodne bonusy bukmacherskie. Jak skorzystać z kodu promocyjnego GO+Bet, opisujemy w tym tekście.

Kod promocyjny Goplusbet

Kod promocyjny Goplusbet to: MECZYKI. Wpisując go podczas rejestracji gracze otrzymają na start bonusy, których łączna wartość to 1035zł. Cashback 1000 PLN + freebet 35 PLN to najwyższe kwoty na start w GO+Bet.
Bonus GO+BetObrót bonusem
Zakład bez ryzyka 1000 PLN3x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Freebet 35 PLNBrak obrotu
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. W dalszej części tekstu szczegółowo opisujemy warunki promocji na start, a także ofertę bukmachera.
Go+Bet kod promocyjny

Goplusbet kod promocyjny na bonusy powitalne

Obecnie kod promocyjny GO+Bet - MECZYKI - gwarantuje dostęp do dwóch promocji związanych bezpośrednio z rejestracją konta. Są to zakład bez ryzyka (cashback) oraz darmowy zakład z depozytem (freebet). Łączna wartość obu bonusów, co wspomnieliśmy już wcześniej, wynosi 1035 zł. Jest to najwyższa, dostępna na rynku promocja powitalna tego bukmachera. 

Cashback 1000 PLN z kodem promocyjnym

Na start w GO+Bet można skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1000 zł. Jest to popularny typ bonusu bukmacherskiego, dzięki któremu gracz w przypadku błędnego typowania może odzyskać stawkę kuponu. Wpisanie kodu promocyjnego GO+Bet przy rejestracji daje możliwość skorzystania z promocji na pierwszy typowany kupon.
Cashback 1000 PLNWartość
Stawka kuponuMin. 20 PLN
Kurs kuponuMax. 10.0
Obrót3x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka (cashback) w GO+Bet? Przede wszystkim możemy zwrócić uwagę na wartość bonusu 1000 zł. To jedna z najwyższych kwot na rynku, jeśli chodzi o ten rodzaj promocji bukmacherskich na start. Zakład obowiązuje na pierwszy kupon, który gracz wytypuje po założeniu konta.
Należy pamiętać, że aby móc skorzystać z promocji trzeba spełnić kilka warunków:
 • Kod promocyjny Goplusbet (treść: MECZYKI) należy wpisać podczas rejestracji konta;
 • Wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych na wszystkie kanały komunikacji;
 • Konto gracza musi zostać w pełni zweryfikowane.
Po spełnieniu tych kryteriów, a także dokonaniu pierwszej wpłaty, możemy już wytypować pierwszy kupon i zostanie on objęty cashbackiem. Stawka zakładu bez ryzyka to minimum 20 zł. W razie skutecznego typu - stawka oraz wygrana trafiają na konto depozytowe gracza. Jeśli jednak błędnie obstawimy, to GO+Bet zwróci 100% stawki kuponu do maksymalnie 1000 zł. Zakład bez ryzyka poza minimalną stawką, ma także określony maksymalny kurs całkowity. Ten wynosi 10.0. 
Zwrot z tytułu cashbacku podlega warunkom obrotu. Gracz musi obrócić trzykrotnie bonusem, na kuponach AKO z minimów trzema zdarzeniami, przy kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.30. Na wykonanie pełnego obrotu jest 7 dni od momentu uzyskania bonusu.

Freebet 35 PLN z kodem 

Druga promocja powitalna, dostępna tylko z naszym kodem promocyjnym Goplusbet o treści MECZYKI, to darmowy zakład, znany także jako freebet. Wartość tej promocji wynosi 35 zł. Jest to tzw. freebet z depozytem, zatem do uwolnienia bonusu wymagana będzie wpłata środków na konto depozytowe.
Freebet 35 PLN

Wartość

WpłataMin. 100 PLN
Liczba zdarzeńMin. 3
KursMin. kurs zdarzenia 1.30
Aby otrzymać freebet po rejestracji z kodem GO+Bet należy najpierw dokonać pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 100 zł. Co ważne, jeśli nasz pierwszy depozyt będzie niższy, wówczas bonus nie zostanie przyznany i przepadnie. 
Ponadto gracz musi pamiętać o spełnieniu warunków podczas rejestracji, które są takie same jak w przypadku zakładu bez ryzyka:
 • GO+Bet kod promocyjny (treść: MECZYKI), który należy wpisać podczas rejestracji konta;
 • Wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych na wszystkie kanały komunikacji;
 • Konto gracza musi zostać w pełni zweryfikowane.
Kupon zagrany jako freebet powinien składać się z minimum 3 zdarzeń. Każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.30. Jeśli typowanie okaże się skuteczne, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o wartość freebetu. 
Przykładowo - gracz typuje kupon, którego ewentualna wygrana określona jest na 100 zł. Jeśli zakłady okażą się trafione to na konto trafi kwota 65 zł (100 zł - 35 zł = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Wystarczy raz zagrać za jego wartość a następnie środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym GO+Bet

Jak zarejestrować konto? Proces ten w GO+Bet nie różni się od tego, jak zakładamy konto u innych bukmacherów. Najważniejsza informacja jest taka, że dostępny dla GO+Bet kod promocyjny o treści MECZYKI wpisujemy w formularzu rejestracyjnym. Bez niego nie będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty powitalnej. Całą ścieżkę rejestracji konta prezentujemy poniżej.

Rejestracja z kodem promocyjnym GO+Bet - krok 1

W pierwszym kroku należy na stronie bukmachera kliknąć w zakładkę “Zarejestruj się”, co pozwoli otworzyć formularz rejestracyjny. Już w pierwszym etapie podajemy kluczowe informacje, w tym kod promocyjny GO+Bet o treści MECZYKI.
GO+Bet rejestracja z kodem krok 1
Jak widać poza kodem promocyjnym GO+Bet bukmacher poprosi o podanie danych, które będą niezbędne do logowania. To e-mail, nazwa użytkownika oraz bezpieczne hasło składające się z wielkich i małych liter oraz przynajmniej jednej cyfry. Hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków.

Rejestracja z kodem promocyjnym GO+Bet - krok 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będziemy musieli podać szczegółowe dane, które pozwolą potwierdzić naszą tożsamość. 
GO+Bet rejestracja z kodem krok 2
Wśród wymaganych informacji znalazły się takie jak imię i nazwisko czy numer PESEL. Ponadto należy podać datę urodzenia, kraj urodzenia i przebywania oraz numer telefonu. Wpisanie wszystkich tych danych jest niezbędne, aby móc utworzyć nowe konto.
Po wypełnieniu danych na wskazany numer telefonu otrzymamy kod, który wpisujemy w pole “Weryfikacja SMS”. W tym momencie konto gracza jest już praktycznie założone. 

Rejestracja z kodem promocyjnym GO+Bet - krok 3

Ostatnia strona formularza rejestracyjnego to jeszcze kilka, prostych informacji. Przede wszystkich dotyczących limitów na grę. Ustalić zatem trzeba:
 • Dzienny limit stawek
 • Miesięczny limit stawek
 • Dzienny limit godzin (maksymalnie 16)
 • Miesięczny limit godzin (maksymalnie 500)
W tym miejscu zaznaczamy także zgody marketingowe, bez których bonus powitalny nie zostanie przyznany, nawet jeśli wpiszemy wcześniej kod promocyjny GO+Bet o treści MECZYKI.

Rejestracja z kodem promocyjnym Goplusbet - krok 4

Po wypełnieniu formularza gracz może zalogować się na stronie i korzystać z dostępu do konta tymczasowego. Trzeba je jednak jeszcze zweryfikować, aby bukmacher uruchomił konto stałe. Jest na to 90 dni. 
W celu weryfikacji konta wystarczy przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić numer konta bankowego. Weryfikacja powinna potrwać maksymalnie kilka godzin.

Goplusbet kody promocyjne na promocje stałe

U bukmachera GO+Bet dostępne są nie tylko bonusy powitalne, ale także te dostępne bez względu na rejestrację. Bonusy dla wszystkich ponownie nie wymagają użycia kodu promocyjnego GO+ Bet. 

Gra bez podatku

Bukmacher proponuje także “Grę bez podatku”, czyli wyższe kursy, mające rekompensować obowiązujący w Polsce podatek od gier. Bonus obowiązuje na kuponach AKO, składających się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1.40 dla jednego zdarzenia. 
Promocja nie ma ograniczeń czasowych i dostępna jest do odwołania, przez 24/7. 

GO Boosters

Kolejny bonus od wszystkich graczy w GO+ Bet, to promocja o nazwie “GO Boosters”. W tym przypadku bukmacher proponuje typowanie wybranych, łączonych zakładów na poszczególne zdarzenia. 
Przykładowo: PSG wygra z Benfiką, Chelsea wygra z AC Milan, Milik strzeli gola Maccabi Haifa - kurs 9.00. W tym przypadku kurs całkowity, to minimum 30% więcej niż w przypadku standardowego tworzenia kuponu AKO. Codziennie w ramach “GO Boosters” pojawia się nowa propozycja. 

Przyjdź z kolegami

Kolejna promocja dla wszystkich pozwala uzyskać premię dwóm graczom. Mowa o systemie poleceń “Przyjdź z kolegami”, za który każda ze stron może otrzymać freebet w wysokości 50 zł.
Jak to działa? Na początku jeden z zarejestrowanych graczy powinien wpłacić depozyt o łącznej wartości min. 200 zł, przejść pełną weryfikację konta, a takżę dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Wówczas będzie mógł wygenerować link, poprzez który zaprosi do gry kolejną osobę. Jeśli ta zarejestruje się z podanego linku, w ciągu 30 dni dokona łącznego depozytu na kwotę 200 zł i nim obróci, wówczas obaj gracze otrzymają po 50 zł bonusu. 

Freebet urodzinowy

Urodzinowy, darmowy zakład w kwocie 25 zł może otrzymać każdy gracz… z okazji urodzin. To promocja skierowana do tych osób, które dokonały po rejestracji konta min. jednego depozytu na kwotę 10 zł, lub wyższą, a także zagrały dowolny zakład z konta.
Freebet dostępny jest do odbioru przez 7 dni od dnia urodzin, a kolejne 7 dni gracz ma na jego wykorzystanie. Darmowy zakład można uruchomić na kuponie o kursie 2.00, lub wyższym, z oferty “Sport”, “Live” lub “Esport”.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

GO+Bet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Pod względem płatności bukmacher nie odstaje od konkurentów na rynku i proponuje szybkie wpłaty oraz wypłaty. Obsługiwane są one przez systemy bezpiecznych płatności internetowych, takich jak Przelewy24, Google Pay oraz BLIK.
Wpłaty i wypłatyWartość
Minimalna wpłata2 PLN
Minimalna wypłata20 PLN
Maksymalna wpłata100 000 PLN
Maksymalna wypłata 50 000 PLN
Czas operacjiOk. 15 min

Wpłaty

Szybkich wpłat na konto można dokonywać w GO+ Bet poprzez wszystkie wspomniane wyżej systemy płatności. Cała operacja zajmuje około 15 minut, ale jest to również uzależnione od godzin pracy danego banku.
Minimalna wartość wpłaty depozytowej to 2 zł, a maksymalna jednorazowa wpłata to 100 000 zł. 

Wypłaty

Wszystkie wypłaty z konta depozytowego bukmachera, na konto bankowe gracza, zlecane są poprzez system Przelewy24. W tym przypadku ponownie transakcje powinny trwać nie dłużej niż 15 minut, ale wszystko uzależnione jest również od godzin pracy banków.
Minimalna wartość wypłaty to 20 zł, a jednorazowo można wypłacić maksymalnie 50 000 zł.

Goplusbet kod promocyjny - oferta bukmachera

Bukmacher GO+ Bet pozwala na typowanie zakładów wzajemnych. Podstawowe kategorie zakładów, które znajdziemy na stronie bukmachera, to:
 • Sport
 • Live
 • Esport
 • Wirtualne
Czym wyróżnia się Goplusbet w kontekście swojej oferty? Najbardziej rozbudowana jest rzecz jasna kategoria zakładów sportowych. Tutaj powodów do narzekania nie mają miłośnicy najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna czy tenis. W GO+Bet znajdziemy zakłady nie tylko na najważniejsze rynki, ale także na niższe ligi czy ligi egzotyczne w przypadku piłki nożnej. Ponadto bukmacher online ma w ofercie całą gamę sportów niszowych. Począwszy od piłki wodnej, przez surfing i lacrosse a skończywszy na baseballu. W sumie to kilkadziesiąt dyscyplin sportowych.
Jednak nie samym sportem człowiek żyje, z czego zdaje sobie sprawę GO+Bet. W ofercie znajdziemy zatem zakłady związane z polityką czy rozrywką. 
Osobna kwestia to zakłady Live. Tu do wyboru - w zależności od aktualnie trwających - mamy rozgrywki z kilkunastu czołowych dyscyplin sportu, ale zdarzają się także mecze dyscyplin niszowych. Dodatkowo w GO+Bet można obstawiać na żywo wydarzenia esportowe.
Co do samego esportu, to bukmacher rzecz jasna o nim nie zapomniał i funkcjonuje on również w ofercie pre-match. Do wyboru są zakłady na rozgrywki w najpopularniejszych tytułach: Counter Strike, DOTA 2, League of Legends, Rainbow Six czy Call of Duty. Ponadto GO+Bet ma w ofercie zakłady na sporty wirtualne.

Goplusbet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Użytkownicy urządzeń mobilnym mogą korzystać z aplikacji bukmachera. W tym przypadku możliwa jest też rejestracja konta z kodem promocyjnym GO+Bet: MECZYKI. 
Poprzez aplikację, która dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS, gracze mogą dokonywać wpłaty i wypłat (po weryfikacji konta), zawierać zakłady czy sprawdzić historię konta. Aplikacja na system Android do pobrania dostępna jest na stronie bukmachera. Posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym iOS znajdą ją w AppStore.

Kody promocyjne GO+Bet VIP - informacje o bukmacherze

Dostępne dla czytelników Meczyki.pl kody promocyjne GO+Bet VIP pozwalają uzyskać najwyższy, dostępny obecnie na rynku bonus powitalny u bukmachera. Jego pełna wartość to 1035 zł. Promocja na start składa się z dwóch elementów - cashbacku oraz freebetu. 
Bukmacher Goplusbet działa na polskim rynku legalnie, na mocy zespolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Jest to w 100% polski bukmacher, który działa zarówno w internecie, jak i w lokalach stacjonarnych. Firma GO+ Bet jest sponsorem polskiego sportu. Współpracuje z takimi klubami jak m.in. Korona Kielce, Wisła Kraków, Chrobry Głogów czy Puszcza Niepołomice.

FAQ

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny?

Goplusbet kod promocyjny to: MECZYKI. Uprawnia on do odbioru najwyższego bonusu w Polsce w GO+Bet o wartości 1035 PLN.

Jakie bonusy daje kod promocyjny Goplusbet?

Z kodem promocyjnym Goplusbet otrzymasz cashback do 1000 PLN oraz freebet 35 PLN - dostępnym tylko z kodem MECZYKI.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020