Jak obrócić bonus bukmacherski? Obrót bonusu w STS, Fortuna, Betclic oraz u innych legalnych bukmacherów

Jak obrócić bonus bukmacherski? Obrót bonusu w STS, Fortuna, Betclic oraz u innych legalnych bukmacherów
Źródło zdjęcia: pixabay
Sprawdź ranking bukmacherów

Na skróty:

  1. Bonusy bukmacherskie
  2. Jak obrócić bonus bukmacherski
  3. Obrót bonusu STS
  4. Obrót bonusu Fortuna
  5. Obrót bonusu Betclic
  6. Obrót bonusu LVBet
  7. Obrót bonusu Forbet
  8. Obrót bonusu Totolotek
  9. Obrót bonusu PZBuk
  10. Obrót bonusu Etoto

Obrót bonusu w STS, Fortuna, Betclic - jak obrócić bonus bukmacherski?

Legalni polscy bukmacherzy, zdając sobie sprawę z ciągle rosnącej konkurencji, starają się wyróżnić i przyciągnąć do siebie nowych graczy. W jaki sposób? Między innymi przez nowe bonusy i promocje. 

Na pierwszy rzut oka wydają się one niezłą szansą, by ograć bukmachera niewielkim kosztem. Zazwyczaj jednak mają dość skomplikowane warunki, jakie trzeba spełnić, by taki bonus zamienił się w realną gotówkę.

Oczywiście nie można kategoryzować. Zdarzają się bowiem promocje o całkiem prostych zasadach, które faktycznie szybko dają typerowi szansę na realny zysk. O proponowanych przez legalnych bukmacherów bonusach bukmacherskich dowiecie się czytając nasz tekst.

Bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy w swojej ofercie powitalnej mają zazwyczaj m.in. freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy od wpłaty czy opcję zwiększania wygranych w kuponach zawierających dużą liczbę zdarzeń.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Gracz otrzymuje zatem od bukmachera na start szereg przywilejów, na które zazwyczaj nie mogą liczyć bardziej doświadczeni gracze. Żeby nie było jednak tak łatwo - bonusów nie można od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać obrotu środków. 

Czym dokładnie jest obrót bonusu i jak wygląda on u poszczególnych legalnych bukmacherów? Wszystkie informacje przedstawiamy niżej.

Jak obrócić bonus bukmacherski

Każdy legalny bukmacher sam określa warunki obrotu proponowanych przez siebie bonusów. Jak to najczęściej wygląda? Najłatwiej będzie pokazać to na przykładzie.

Powiedzmy, że dany bukmacher oferuje nowym graczom 50 zł freebetu, czyli darmowego zakładu. Wymaga jednak trzykrotnego obrotu, do którego zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami, z których przynajmniej jeden musi mieć kurs nie mniejszy niż 2.00. 

Aby bonus był więc możliwy do wypłaty, musimy zagrać łącznie za 150 zł, pamiętając o warunkach dotyczących liczby zdarzeń i minimalnego kursu. 

Obrót bonusu STS

Jednym z legalnych polskich bukmacherów, oferujących nowym graczom bonusy powitalne jest STS. Specjalnie dla czytelników portalu meczyki.pl, bukmacher ten przygotował trzy promocje na start: freebet, bonus bez ryzyka i dodatkowe 100% od depozytu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod: MEGABONUS. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu STS - freebet

Jedną z głównych promocji na start jest darmowy zakład w wysokości 29 zł. Jak obrócić bonus bukmacherski STS

W przypadku freebetu należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną stawką. Skoro więc dostaliśmy od bukmachera wspomniane 29 zł, obrót bonusu STS uzna za wykonany, gdy zagramy łącznie za 87 zł. Należy pamiętać, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.

Jeśli uda nam się dokonać koniecznego obrotu, wówczas środki zgromadzone w ramach bonusu przejdą na nasze konto depozytowe. Możemy wtedy zdecydować, czy chcemy je wypłacić, czy może wykorzystać na kolejne zakłady.

Obrót bonusu STS ogranicza do wszystkich zakładów z wyłączeniem kuponów typu: maxikombi, hit dnia, zakład bezpieczny oraz cash-out.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Obrót bonusu STS - zakład bez ryzyka

Jeśli zadajecie sobie pytanie jak obrócić bonus STS zakład bez ryzyka, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W tym przypadku nie jest to koniecznie. Bukmacher oferuje w ramach tej promocji maksymalnie 31 zł zwrotu za pierwszy zakład. Wcześniej należy jednak wpisać podczas rejestracji kod: “MEGABONUS”.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Jeśli zostaniemy już upoważnieni do skorzystania z oferty, a nasz pierwszy kupon okaże się wygrany, możemy zgromadzone wtedy środki wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Obrót nie jest też wymagany w przypadku porażki. Wówczas stawka pierwszego postawionego kuponu (do 31 zł) wróci do gracza niemal w całości. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że pobrany zostanie obowiązkowy podatek w wysokości 12%.

Obrót bonusu STS - bonus od depozytu

Trzecia i ostatnia część promocji powitalnej od STS to dodatkowe 100% bonusu od depozytu, aż do 1200 zł. Ponownie konieczne będzie wpisanie podczas rejestracji kodu: “MEGABONUS”.

Zasady są proste. Tyle ile wpłacamy - tyle dostajemy od bukmachera. Jeśli więc zdecydujemy się zasilić konto kwotą w wysokości 1200 zł, łącznie na grę będziemy mieć aż 2400 zł. W tym przypadku konieczne jest jednak wykonanie obrotu, by zgromadzone środki mogły być wypłacone.

Jak obrócić bonus STS - 100% od depozytu? Warunki są identyczne jak w przypadku freebetu. Trzeba więc dokonać trzykrotnego obrotu, a kurs kuponów do niego zaliczanych nie może być niższy niż 1.91. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu Fortuna

Fortuna to kolejny legalny bukmacher oferujący nowym graczom ciekawe bonusy i promocje. W ofercie powitalnej znajdziemy więc m.in. zakład bez ryzyka, freebet i bonus od depozytu.

Obrót bonusu Fortuna - freebet

Jak obrócić bonus Fortuna freebet? To akurat banalnie proste. Wystarczy zagrać za otrzymane od bukmachera 20 zł. Można to zrobić za jednym razem, można podzielić stawkę na kilka zakładów.

Jeśli nam się poszczęści i zagrany w ramach darmowego zakładu kupon okaże się wygrany, możemy wtedy zgromadzone w ten sposób środki wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie.

obrót bonusu fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Obrót bonusu Fortuna - zakład bez ryzyka

Fortuna oferuje też swoim nowym graczom zakład bez ryzyka - aż do 120 zł. Tu również szansą dla graczy jest brak konieczności wykonania obrotu. Przedstawmy to na przykładzie:

Po rejestracji w Fortunie wpłacamy na swoje konto 120 zł. Gramy za taką stawkę pierwszy zakład. Jeśli wygramy - mamy tyle ile wygraliśmy. Decyzja należy do nas. Albo zlecamy wypłatę zebranej kwoty, albo wykorzystujemy ją na kolejne typy. 

Jeśli noga nam się powinie, a więc zakład będzie przegrany, wówczas Fortuna zwróci nam stawkę kuponu (maksymalnie 120 zł), pomniejszoną jedynie o podatek 12%. W tym przypadku też możemy sami zdecydować co zrobimy ze zwróconymi środkami. Albo wypłacamy albo gramy dalej.

Obrót bonusu Fortuna - 100% od wpłaty

Trzecią częścią oferty powitalnej Fortuny jest podwojenie pierwszego depozytu, nawet do 1000 zł. Tyle ile wpłacimy, tyle otrzymamy więc od bukmachera.

Jak obrócić bonus Fortuna 100% od wpłaty? Tu sytuacja nie jest już tak prosta jak w przypadku freebetu i zakładu bez ryzyka.

Zanim bowiem otrzymamy bonus, musimy najpierw czterokrotnie obrócić stawkę naszej pierwszej wpłaty. Jakie zakłady zaliczane są do obrotu? Tylko takie z minimum trzema zdarzeniami. Kurs przynajmniej jednego z nich musi natomiast wynosić nie mniej niż 1.90. 

Jeśli więc naszą pierwszą wpłatą będzie 100 zł, musimy zagrać łącznie za 200 zł - pamiętając o warunkach liczby zdarzeń i kursów - by otrzymać od Fortuny bonus od depozytu.

Gdy uda nam się dokonać takiego obrotu, a bonus wyląduje na naszym koncie gracza, wówczas musimy zrobić nim jeszcze jednokrotny obrót po kursie minimalnym 1.14. Wtedy zgromadzone środki można wypłacić lub bawić się dalej. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu Betclic

Betclic kilka miesięcy temu uzyskał stosowną licencję i należy dziś do grona legalnych polskich bukmacherów. W swojej ofercie powitalnej ma przede wszystkim zakład bez ryzyka, nawet do 530 zł. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUS530”.

Obrót bonusu Betclic - zakład bez ryzyka

Jak obrócić bonus Betclic zakład bez ryzyka? Przede wszystkim, kurs kuponu nie może wynosić mniej niż 1.14. Aby natomiast ewentualna wygrana z konta bonusowego powędrowała na konto depozytowe, należy dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Na wykorzystanie promocji mamy 30 dni. 

obrót bonusu betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Obrót bonusu LVBet

LVBet w ramach oferty powitalnej proponuje nowym graczom freebet w wysokości 20 zł oraz bonus od depozytu do 1500 zł. 

obrót bonusu lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Obrót bonusu LVBet - freebet

Jak obrócić bonus LVbet darmowy zakład? Tu sytuacja wygląda trochę bardziej skomplikowanie. Postaramy się jednak wyjaśnić to na przykładzie. 

Zacznijmy od tego, że aby w ogóle otrzymać freebet od LVBet, należy po ukończeniu rejestracji napisać do bukmachera e-mail, wpisując w tytule “bonus bez depozytu”.

Dostaniemy wtedy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że w rzeczywistości będzie on wart 20 zł. Oto przykład:

Otrzymujemy bonus w wysokości 1 zł. Za tę kwotę zawieramy zakład akumulowany.
Przy podatku 12%, realna stawka to 0.88 zł
Powiedzmy, że kurs kuponu to 3.00.
Z mnożnikiem x20, będzie równy 60.
Ewentualna wygrana to więc 52.80 zł

(1 x 0.88 x 3.00 x 20 = 52.80 zł)

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Bonus trzeba wykorzystać za jednym razem. Nie możemy podzielić go na kilka kuponów. Aby zakład został przyjęty, należy umieścić na nim minimum trzy zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.25, a ponadto łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Zanim bonus będziemy mogli wypłacić, musimy dokonać jego dwukrotnego obrotu, po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na zakład wielokrotny (akumulowany), przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50.

Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą cash-outu.

Obrót bonusu LVBet - do 1500 zł od depozytu

Drugi z bonusów na start oferowanych przez LVBet to bonus od depozytu - nawet do 1500 zł. Dotyczy on zarówno pierwszej, jak i drugiej wpłaty na konto.

Po utworzeniu konta należy dokonać wpłaty na przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję “bonus z mnożnikiem”. Otrzymamy wówczas bonus będący 1% kwoty depozytu, z możliwością pomnożenia kursu całkowitego x100. Należy wtedy postawić kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Przedstawimy to na przykładzie:

- Wpłacamy 1000 zł, czyli nasz bonus to 10 zł

- Za 10 zł zawieramy zakład wielokrotny (akumulowany)

- Odejmując podatek 12% - stawka kuponu to 8.80 zł

- Powiedzmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50

- Z mnożnikiem x100 będzie równy 250

- Potencjalna wygrana to więc 2200 zł

(10 zł x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200 zł)

Jak obrócić bonus LVBet od depozytu? Na kuponach za niego zagranych muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.25. Kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 2.50.

Aby móc wypłacić bonusowe środki, należy najpierw czterokrotnie obrócić wpłaconą sumą depozytu. Kurs każdego zakładu musi wynosić 2.00 lub więcej. Przy zakładach wielokrotnych (akumulowanych), przynajmniej jedno zdarzenie powinno odznaczać się kursem minimalnym 1.50.

Bonus bez depozytu możemy otrzymać również w przypadku pierwszej wpłaty w wysokości od 10 do 49.99 zł. Aby otrzymać bonus, należy wysłać do LVBet e-mail, w tytule wpisując: “Bonus Powitalny”. Dostaniemy wówczas 10% wpłaconej kwoty depozytu (mnożnik x10). Obrót bonusu będzie w tym przypadku identyczny.

LVBet wynagradza też swoich graczy za drugą wpłatę. Trzeba w tym przypadku wpłacić na swoje konto przynajmniej 50 zł. Otrzymamy wówczas bonus w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Maksymalnie możemy więc otrzymać do 500 zł. Warunki obrotu są tu takie same jak przy pierwszej wpłacie.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu Forbet

Forbet ma w swojej ofercie powitalnej przede wszystkim bonusy od depozytu. Przy pierwszej wpłacie na konto, gracz może otrzymać dodatkowe 100% wpłaconej kwoty, maksymalnie do 1000 zł (z kodem “MECZYKI” nawet 1050). Przy drugiej wpłacie będzie to 75% od depozytu - maksymalnie do 500 zł. Przy trzeciej - 50% od wpłaty, także do 500 zł.

obrót bonusu forbet

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Obrót bonusu Forbet - od depozytu

W najlepszym przypadku można więc otrzymać od Forbetu aż 2050 zł (przy depozycie 100 zł lub większym).

Jak obrócić bonus bukmacherski Forbet? Zacznijmy od tego, że depozyt nie może być niższy niż 20 zł. Aby otrzymać bonusowe środki, należy wcześniej dokonać jednokrotnego obrotu wpłaconą stawką. Jeśli więc wpłacimy 50 zł, musimy zagrać właśnie za tyle, by otrzymać drugie 50 zł, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym 2.00.

Gdy bonus zostanie odblokowany, należy obrócić też nim. W tym przypadku czterokrotnie, po kursie łącznym minimum 2.00. Ponadto, każde zdarzenie z kuponu musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.30.

Gracze Forbetu mogą również otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Aby tak się stało, konieczne jest wpisanie podczas rejestracji kodu: “MECZYKI”, a następnie zasilenie konta kwotą o minimalnej wartości - 100 zł. Tu również konieczny jest czterokrotny obrót, do którego zaliczane będą zakłady o kursie przynajmniej 2.00. Kurs każdego zdarzenia z takiego kuponu nie może być natomiast mniejszy niż 1.20.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu Totolotek

Totolotek ma dla nowych użytkowników freebet w wysokości 20 zł, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty.

Obrót bonusu Totolotek - darmowy zakład

Aby otrzymać od Totolotka freebet, należy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod o treści: “MECZYKI”. Jest on dostępny przez 30 dni od chwili zakończenia rejestracji.

Jak obrócić bonus bukmacherski Totolotek freebet? Konieczne jest dokonanie trzykrotnego obrotu. W praktyce trzeba więc postawić zakłady za przynajmniej 60 zł, pamiętając, że każdy kupon musi mieć przynajmniej jedno zdarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00. 

Obrót bonusu Totolotek - 100% od depozytu

Kolejna propozycja od Totolotka to bonus polegający na podwojeniu pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt pozwalający na skorzystanie z promocji to 20 zł, maksymalny - 1000 zł. Jeśli więc nasz pierwszy depozyt wyniesie np. 200 zł, wówczas drugie tyle dostaniemy od Totolotka.

Jak obrócić bonus bukmacherski Totolotek 100% od depozytu? Trzeba dokonać trzykrotnego obrotu, do którego zaliczane są kupony o kursie minimalnym 2.00.

Do otrzymania bonusu upoważnia wpisanie podczas rejestracji kodu: “MECZYKI”.

obrót bonusu totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<<

Obrót bonusu PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacharskie - czyli PZBuk - mają w swojej ofercie powitalnej przede wszystkim freebet w wysokości 10 zł oraz bonus podwojenia pierwszego depozytu. Jakie są warunki poszczególnych promocji?

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót bonusu PZBuk - freebet

Aby otrzymać darmowy zakład, należy podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUSPZB”. Bukmacher da nam wówczas specjalne punkty, które bez problemu można wymienić na kupon.

Jak obrócić bonus bukmacherski PZBuk freebet? Jedynym warunkiem jest kurs minimalny postawionego freebetu - 2.00. Jeśli zakład okaże się wygrany - wówczas zgromadzone środki możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. 

Obrót bonusu PZBuk - 100% od depozytu

Bukmacher oferuje nowym graczom również bonus podwajający pierwszy depozyt, nawet do 500 zł. Chęć skorzystania z takiej promocji trzeba jednak zaznaczyć przy rejestracji. Warunkiem jest też minimalna wysokość pierwszej wpłaty. Musi ona wynosić nie mniej niż 100 zł.

Jak obrócić bonus bukmacherski PZBuk? Konieczny jest czterokrotny obrót sumy wpłaconej stawki i otrzymanego bonusu. Zaliczają się do niego jedynie zakłady akumulowane (wielokrotne) o kursie nie mniejszym niż 2.00.

obrót bonusu pzbuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Obrót bonusu Etoto

Etoto stawia na jakość, a nie ilość swoich promocji powitalnych. Nie znajdziemy tu freebetu czy zakładu bez ryzyka, ale bonus od depozytu wygląda ciekawie, bo Etoto potraja pierwszą wpłatę. Jeśli więc nasza pierwsza wpłata wyniesie 100 zł, łącznie będziemy mieć na grę aż 300 zł.

Jak obrócić bonus bukmacherski Etoto? W ciągu 30 dni od dnia otrzymania bonusu, trzeba dokonać jego czterokrotnego obrotu. Ponadto, kurs całkowity takiego kuponu nie może być niższy niż 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia w zakładzie akumulowanym - 1.50.

obrót bonusu etoto
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Dla obu zawodzących w ostatnich tygodniach zespołów przerwa reprezentacyjna może być dobrą okazją do wyciągnięcia wniosków i przegrupowania sił. Tottenham zmienił trenera co może być pozytywnym impulsem, West Ham ma jednak potencjał by powalczyć z rywalem, ma z nim niezły bilans u siebie, dlatego stawiamy w tym spotkaniu na wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip.
Arsenal wygra Jeśli Kanonierzy pod wodzą Unaia Emery mają jeszcze odzyskać błysk w tym sezonie to powinni od razu po przerwie wyraźnie pokonać rywala. Southampton nadaje się do tego dobrze, bo drużyna po 0:9 z Leicester nie może się pozbierać i na dziś jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku. Arsenal ma zaś tak duży potencjał ofensywny, że powinien rozstrzygać takie spotkania wyraźnie. Jeśli tego nie zrobi będzie to poważny sygnał, że dni Hiszpana na Emirates są już policzone.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bournemouth zrywa w tym sezonie z łatką drużyny grającej ofensywnie i tracącej dużo bramek. The Cherries ostatnio mało strzelali i mało tracili, a w starciu z poukładaną i preferującą ostrożną grę ekipą Wolves również może mieć problemy ze strzelaniem goli.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5)Ciekawe spotkanie drużyn będących ostatnio w dobrej formie. Leicester zaczynało sezon jako solidny średniak, a teraz jest faworytem większości meczów i musi grać ofensywnie by je wygrywać. Brighton było w dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach i u siebie z pewnością jest w stanie sprawić problemy Lisom, tym bardziej że Mewy wygrały trzy poprzednie starcia domowe, w tym z Evertonem i Tottenhamem.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.