Jak obrócić bonus bukmacherski? Obrót bonusu w STS, Fortuna, Betclic oraz u innych legalnych bukmacherów

Jak obrócić bonus bukmacherski? Obrót bonusu w STS, Fortuna, Betclic oraz u innych legalnych bukmacherów
pixabay
Autor: Aleksander Nowomiejski16 cze 2021 | 14:45
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Aby otrzymać bonus powitalny prawie każdy bukmacher wymaga kilkukrotnego obrócenia nim czyli postawieniu kilku zakładów na ustaloną kwotę. W artykule opisujemy warunki obrotów bonusami u najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce oraz podpowiadamy jak najlepiej obrócić bonusem aby otrzymać darmowe środki.

Ranking legalnych bukmacherów

Na skróty:

 1. Bonusy bukmacherskie
 2. Jak obrócić bonus bukmacherski
 3. Obrót bonusu STS
 4. Obrót bonusu Fortuna
 5. Obrót bonusu Betclic
 6. Obrót bonusu LVBet
 7. Obrót bonusu Totolotek
 8. Obrót bonusu PZBuk
 9. Obrót bonusu ETOTO
 10. Obrót bonusu Betfan

Bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy w swojej ofercie powitalnej mają zazwyczaj m.in. freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy od wpłaty czy opcję zwiększania wygranych w kuponach zawierających dużą liczbę zdarzeń.

Gracz otrzymuje zatem od bukmachera na start szereg przywilejów, na które zazwyczaj nie mogą liczyć bardziej doświadczeni gracze. Żeby nie było jednak tak łatwo - bonusów nie można od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać obrotu środków

Czym dokładnie jest obrót bonusu i jak wygląda on u poszczególnych legalnych bukmacherów? Wszystkie informacje przedstawiamy niżej.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak obrócić bonus bukmacherski

Każdy legalny bukmacher sam określa warunki obrotu proponowanych przez siebie bonusów. Jak to najczęściej wygląda? Najłatwiej będzie pokazać to na przykładzie.

Powiedzmy, że dany bukmacher oferuje nowym graczom 50 zł freebetu, czyli darmowego zakładu. Wymaga jednak trzykrotnego obrotu, do którego zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami, z których przynajmniej jeden musi mieć kurs nie mniejszy niż 2.00

Aby bonus był więc możliwy do wypłaty, musimy zagrać łącznie za 150 zł, pamiętając o warunkach dotyczących liczby zdarzeń i minimalnego kursu. 

Obrót bonusu STS - jak obrócić bonus?

Bukmacher STS

Jednym z legalnych polskich bukmacherów, oferujących nowym graczom bonusy powitalne jest STS. Specjalnie dla czytelników portalu meczyki.pl, bukmacher ten przygotował trzy promocje na start: freebet, bonus bez ryzyka i dodatkowe 100% od depozytu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod: MEGABONUS

Obrót bonusu STS - freebet

Jedną z głównych promocji na start jest darmowy zakład w wysokości 29 zł. Jak obrócić bonus bukmacherski STS

W przypadku freebetu należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną stawką. Skoro więc dostaliśmy od bukmachera wspomniane 29 zł, obrót bonusu STS uzna za wykonany, gdy zagramy łącznie za 87 zł. Należy pamiętać, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.

Jeśli uda nam się dokonać koniecznego obrotu, wówczas środki zgromadzone w ramach bonusu przejdą na nasze konto depozytowe. Możemy wtedy zdecydować, czy chcemy je wypłacić, czy może wykorzystać na kolejne zakłady.

Obrót bonusu STS ogranicza do wszystkich zakładów z wyłączeniem kuponów typu: maxikombi, hit dnia, zakład bezpieczny oraz cash-out.

Obrót bonusu STS - zakład bez ryzyka

Jeśli zadajecie sobie pytanie jak obrócić bonus STS zakład bez ryzyka, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W tym przypadku nie jest to koniecznie. Bukmacher oferuje w ramach tej promocji maksymalnie 231 zł zwrotu za pierwszy zakład. Wcześniej należy jednak wpisać podczas rejestracji kod: “MEGABONUS”.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Jeśli zostaniemy już upoważnieni do skorzystania z oferty, a nasz pierwszy kupon okaże się wygrany, możemy zgromadzone wtedy środki wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Obrót nie jest też wymagany w przypadku porażki. Wówczas stawka pierwszego postawionego kuponu (do 231 zł) wróci do gracza niemal w całości. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że pobrany zostanie obowiązkowy podatek w wysokości 12%.

Obrót bonusu STS - bonus od depozytu

Trzecia i ostatnia część promocji powitalnej od STS to dodatkowe 100% bonusu od depozytu, aż do 1200 zł. Ponownie konieczne będzie wpisanie podczas rejestracji kodu: “MEGABONUS”.

Zasady są proste. Tyle ile wpłacamy - tyle dostajemy od bukmachera. Jeśli więc zdecydujemy się zasilić konto kwotą w wysokości 1200 zł, łącznie na grę będziemy mieć aż 2400 zł. W tym przypadku konieczne jest jednak wykonanie obrotu, by zgromadzone środki mogły być wypłacone.

Jak obrócić bonus STS - 100% od depozytu? Warunki są identyczne jak w przypadku freebetu. Trzeba więc dokonać trzykrotnego obrotu, a kurs kuponów do niego zaliczanych nie może być niższy niż 1.91. 

Obrót bonusu Fortuna - jak obrócić bonus?

Bukmacher Fortuna

Fortuna to kolejny legalny bukmacher oferujący nowym graczom ciekawe bonusy i promocje. W ofercie powitalnej znajdziemy więc m.in. zakład bez ryzyka, freebet i bonus od depozytu.

Obrót bonusu Fortuna - freebet

Jak obrócić bonus Fortuna freebet? To akurat banalnie proste. Wystarczy zagrać za otrzymane od bukmachera 20 zł. Można to zrobić za jednym razem, można podzielić stawkę na kilka zakładów.

Jeśli nam się poszczęści i zagrany w ramach darmowego zakładu kupon okaże się wygrany, możemy wtedy zgromadzone w ten sposób środki wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie.

Obrót bonusu Fortuna - zakład bez ryzyka

Fortuna oferuje też swoim nowym graczom zakład bez ryzyka - aż do 210 zł. Tu również szansą dla graczy jest brak konieczności wykonania obrotu. Przedstawmy to na przykładzie:

Po rejestracji w Fortunie wpłacamy na swoje konto 210 zł. Gramy za taką stawkę pierwszy zakład. Jeśli wygramy - mamy tyle ile wygraliśmy. Decyzja należy do nas. Albo zlecamy wypłatę zebranej kwoty, albo wykorzystujemy ją na kolejne typy. 

Jeśli noga nam się powinie, a więc zakład będzie przegrany, wówczas Fortuna zwróci nam stawkę kuponu (maksymalnie 210 zł), pomniejszoną jedynie o podatek 12%. W tym przypadku też możemy sami zdecydować co zrobimy ze zwróconymi środkami. Albo wypłacamy albo gramy dalej. Aby otrzymać pełny zwrot, należy zawrzeć zakład za nie mniej niż 227 zł. 

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na Fortuna, należy aktywować go najpóźniej 3 dni po rejestracji w sekcji "Moje bonusy" po pierwszym zalogowaniu na nowe konto.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Obrót bonusu Fortuna - 100% od wpłaty

Trzecią częścią oferty powitalnej Fortuny jest podwojenie pierwszego depozytu, nawet do 2000 zł. Krótko mówiąc, ile wpłacimy, tyle dodatkowo otrzymamy od bukmachera.

Jak obrócić bonus Fortuna 100% od wpłaty? Tu sytuacja nie jest już tak prosta jak w przypadku freebetu i zakładu bez ryzyka. Najpierw wyjaśnijmy, jak wziąć udział w tej promocji. Mianowicie w ciągu trzech dni od ukończenia rejestracji trzeba wejść w sekcję "Moje Bonusy" w panelu gracza i zaakceptować widniejący tam bonus od depozytu. Kolejny krok to pierwsza wpłata na konto w maksymalnie następne trzy dni. Ostatni etap wymaga od użytkownika konieczności zawarcia pierwszego zakładu, który spełnia wypisane poniżej warunki tej promocji powitalnej.

Zanim otrzymamy bonus, musimy najpierw czterokrotnie obrócić stawkę naszej pierwszej wpłaty. Jakie zakłady zaliczane są do obrotu? Tylko takie z minimum trzema zdarzeniami. Kurs całkowity musi wynosić nie mniej niż 1.60. 

Jeśli więc naszą pierwszą wpłatą będzie 100 zł, musimy zagrać łącznie za 200 zł - pamiętając o warunkach liczby zdarzeń i kursów - by otrzymać od Fortuny bonus od depozytu.

Gdy uda nam się dokonać takiego obrotu, a bonus wyląduje na naszym koncie gracza, wówczas musimy zrobić nim jeszcze jednokrotny obrót po dowolnym kursie. Wtedy zgromadzone środki można wypłacić lub bawić się dalej. 

Obrót bonusu Betclic - jak obrócić bonus?

Bukmacher Betclic

Betclic po kilku latach przerwy powrócił na polski rynek i należy dziś do grona legalnych polskich bukmacherów. W swojej ofercie powitalnej ma przede wszystkim zakład bez ryzyka, nawet do 550 zł. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUS550”.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Obrót bonusu Betclic - zakład bez ryzyka

Jak obrócić bonus Betclic zakład bez ryzyka? Przede wszystkim, kurs kuponu nie może wynosić mniej niż 1.14. Aby natomiast ewentualna wygrana z konta bonusowego powędrowała na konto depozytowe, należy dokonać ośmiokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Na wykorzystanie promocji mamy 30 dni. 

Obrót bonusu LVBet - jak obrócić bonus?

Bukmacher LVBet

LVBet w ramach oferty powitalnej proponuje nowym graczom freebet w wysokości 20 zł oraz bonus od depozytu do 1500 zł.

Obrót bonusu LVBet - freebet

Jak obrócić bonus LVbet darmowy zakład? Tu sytuacja wygląda trochę bardziej skomplikowanie. Postaramy się jednak wyjaśnić to na przykładzie. 

Zacznijmy od tego, że aby w ogóle otrzymać freebet od LVBet, należy po ukończeniu rejestracji napisać do bukmachera e-mail, wpisując w tytule “bonus bez depozytu”.

Dostaniemy wtedy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że w rzeczywistości będzie on wart 20 zł. Oto przykład:

 • Otrzymujemy bonus w wysokości 1 zł. Za tę kwotę zawieramy zakład akumulowany.
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 0.88 zł
 • Powiedzmy, że kurs kuponu to 3.00.
 • Z mnożnikiem x20, będzie równy 60.
 • Ewentualna wygrana to więc 52.80 zł

(1 x 0.88 x 3.00 x 20 = 52.80 zł)

Bonus trzeba wykorzystać za jednym razem. Nie możemy podzielić go na kilka kuponów. Aby zakład został przyjęty, należy umieścić na nim minimum trzy zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.25, a ponadto łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Zanim bonus będziemy mogli wypłacić, musimy dokonać jego dwukrotnego obrotu, po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na zakład wielokrotny (akumulowany), przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50.

Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą cash-outu.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Obrót bonusu LVBet - do 1500 zł od depozytu

Drugi z bonusów na start oferowanych przez LVBet to bonus od depozytu - nawet do 1500 zł. Dotyczy on zarówno pierwszej, jak i drugiej wpłaty na konto.

Po utworzeniu konta należy dokonać wpłaty na przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję “bonus z mnożnikiem”. Otrzymamy wówczas bonus będący 1% kwoty depozytu, z możliwością pomnożenia kursu całkowitego x100. Należy wtedy postawić kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Przedstawimy to na przykładzie:

 • Wpłacamy 1000 zł, czyli nasz bonus to 10 zł
 • Za 10 zł zawieramy zakład wielokrotny (akumulowany)
 • Odejmując podatek 12% - stawka kuponu to 8.80 zł
 • Powiedzmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50
 • Z mnożnikiem x100 będzie równy 250
 • Potencjalna wygrana to więc 2200 zł

(10 zł x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200 zł)

Jak obrócić bonus LVBet od depozytu? Na kuponach za niego zagranych muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.25. Kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 2.50.

Aby móc wypłacić bonusowe środki, należy najpierw czterokrotnie obrócić wpłaconą sumą depozytu. Kurs każdego zakładu musi wynosić 2.00 lub więcej. Przy zakładach wielokrotnych (akumulowanych), przynajmniej jedno zdarzenie powinno odznaczać się kursem minimalnym 1.50.

Bonus bez depozytu możemy otrzymać również w przypadku pierwszej wpłaty w wysokości od 10 do 49.99 zł. Aby otrzymać bonus, należy wysłać do LVBet e-mail, w tytule wpisując: “Bonus Powitalny”. Dostaniemy wówczas 10% wpłaconej kwoty depozytu (mnożnik x10). Obrót bonusu będzie w tym przypadku identyczny.

LVBet wynagradza też swoich graczy za drugą wpłatę. Trzeba w tym przypadku wpłacić na swoje konto przynajmniej 50 zł. Otrzymamy wówczas bonus w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Maksymalnie możemy więc otrzymać do 500 zł. Warunki obrotu są tu takie same jak przy pierwszej wpłacie.

Obrót bonusu Totolotek - jak obrócić bonus?

Bukmacher Totolotek

Totolotek ma dla nowych użytkowników dwa bonusy powitalne: freebet w wysokości 20 zł oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł.

Obrót bonusu Totolotek - darmowy zakład 25 zł

Aby otrzymać od Totolotka freebet, czyli darmowy zakład bez konieczności wpłaty własnych środków, trzeba po ukończeniu wstępnej rejestracji zweryfikować dane osobowe w zakładce "Moje Konto" w panelu użytkownika. Jeżeli bukmacher zaakceptuje podane dane, następnie należy uzupełnić pole z kodem promocyjnym w sekcji "Wpłata". Kod promocyjny to MEGABONUS. Bonus pojawi się na koncie gracza automatycznie po prawidłowym wpisaniu kodu i jest dostępny przez czternaście dni.

Jak obrócić bonus bukmacherski Totolotek freebet? Bukmacher oczekuje dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym całkowitym 2.00. W praktyce trzeba więc postawić zakłady za stawki o wartości dwa razy większej od wpłaty, pamiętając, że nie są zaliczane kupony systemowe. Po spełnieniu określonych warunków pozostała na koncie bonusowym kwota błyskawicznie trafi do depozytu i stanie się dostępna do wypłaty. Skorzystać z tego bonusu mogą wszyscy gracze, którzy założyli konto po 14 lutego. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Obrót bonusu Totolotek - 100% od depozytu do 500 zł

Kolejna propozycja od Totolotka to bonus polegający na podwojeniu pierwszej wpłaty. Bukmacher powiększa depozyt do maksymalnie 500 zł. Minimalna wpłata pozwalająca na udział w promocji 20 zł. Aby w pełni wykorzystać proponowany bonus, trzeba wpłacić 500 zł, co umożliwi grę za łącznie 1000 zł - 500 zł depozytu i 500 zł bonusu. 

Jak obrócić bonus bukmacherski Totolotek 100% od depozytu? Trzeba dokonać trzykrotnego obrotu depozytem ORAZ bonusem. Zakładając maksymalny bonus, będzie to 1500 zł za depozyt oraz 1500 zł za bonus, czyli łącznie 3000 zł koniecznego obrotu. Tyle razem muszą wynieść stawki zawartych zakładów. Zaliczane są tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.35. Nie kwalifikują się zaś żadne zakłady systemowe.

Obrót bonusu PZBuk - jak obrócić bonus?

Bukmacher PZBuk

PZBuk ma w swojej ofercie powitalnej przede wszystkim cashback, czyli zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Drugi bonus startowy to freebet o wartości 20 zł. Jakie są warunki poszczególnych promocji?

Obrót bonusu PZBuk - cashback 200 zł

Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy podczas rejestracji wpisać kod: MEGABONUSPZB, a także pozytywnie zweryfikować numer telefonu. Do promocji kwalifikują się zakłady z minimum dwoma zdarzeniami, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.40. Wymagana stawka to maksymalnie 200 zł. PZBuk zwraca pieniądze za pierwszy przegrany zakład spełniający opisane warunki.

Po uzyskaniu bonusu trzeba nim raz obrócić, na identycznych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka - zarówno ze strony liczby zdarzeń, jak i kursów minimalnych. Obrót musi być wykonany w ciągu 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

PZBuk - bonusy i promocje

Obrót bonusu PZBuk - freebet 20 zł

Ten bukmacher oferuje też drugi bonus powitalny - freebet w wysokości 20 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? Zacząć trzeba od wpisania podczas rejestracji konta odpowiedniego kodu promocyjnego - MEGABONUSPZB. Później wystarczy już tylko dokonać depozytu nie mniejszego niż 20 zł. Jeśli faktycznie to zrobimy - bukmacher przyzna nam freebet o wartości 20 zł. Wykorzystać możemy go wyłącznie na kupon wielokrotny (min. dwa zdarzenia). Każde ze zdarzeń musi też osiągnąć kurs minimalny - 1.40. I to właściwie wszystko. W przypadku wygranej środki należą do nas. Możemy je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady, bo PZBuk nie wymaga wykonywania obrotu.

Obrót bonusu ETOTO - jak obrócić bonus?

Bukmacher Etoto

ETOTO stawia na jakość, a nie ilość swoich promocji powitalnych. Nie znajdziemy tu freebetu czy zakładu bez ryzyka, ale bonus od depozytu wygląda ciekawie, bo ETOTO potraja pierwszą wpłatę. Jeśli więc nasza pierwsza wpłata wyniesie 100 zł, łącznie będziemy mieć na grę aż 300 zł.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Jak obrócić bonus bukmacherski ETOTO? W ciągu 30 dni od dnia otrzymania bonusu, trzeba dokonać jego czterokrotnego obrotu. Ponadto, kurs całkowity takiego kuponu nie może być niższy niż 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia w zakładzie akumulowanym - 1.50.

Obrót bonusu Betfan - jak obrócić bonus?

Bukmacher Betfan

W swojej ofercie powitalnej Betfan przygotował bonus od drugiego depozytu o łącznej wartości maksymalnej 1000 zł oraz cashback do 600 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy kliknąć w poniższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Poniżej opisujemy warunki obrotu bonusami startowymi od Betfan

Obrót bonusu Betfan - do 1000 zł od depozytu

Bonus ten uaktywnia się dopiero w momencie dokonania drugiego depozytu. Początkowo podwojone przez bukmachera środki są nieaktywne, jednak po wykonaniu odpowiednich obrotów, pieniądze zostaną przekazane na konto główne. Poniżej przedstawiamy jak uzyskać bonus od depozytu.

 • Dokonujemy DRUGIEJ wpłaty - minimum 100 zł
 • Stawiamy 1 kupon SOLO lub AKO z kursem 2.50 lub większym, aby odblokować bonus
 • Obracamy trzykrotnie środkami z kuponami AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.50
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na każdym kuponie powinien być wyższy lub równy 1.30
 • Po spełnieniu warunków obrotu, bukmacher przydziela nam na konto główne bonus od depozytu.

Betfan - bonusy i promocje

Obrót bonusu Betfan - cashback 600 zł

Betfan przydziela nowym graczom bezpieczny zakład o maksymalnym zwrocie 600 zł. Aby go otrzymać, trzeba jednokrotnie obrócić wpłaconą kwotą. Kurs całkowity kuponu, który musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, nie może być mniejszy niż 3.80. Minimalna wpłata wynosi 50 zł.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Oferta na EURO 2020 w Fortunie dla graczy z Meczyki! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez wpłaty własnej i 2100 PLN od drugiej wpłaty

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

 

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550