Czy można obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać. Jak grać u bukmachera?

Czy można obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać. Jak grać u bukmachera?
CosminIftode / Shutterstock
Autor: Juliusz Orciuch22 lut 2021 | 14:55
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Wygrywanie zakładów u bukmachera nie jest prostą sprawą. Często wydaje się, że wystarczy regularnie oglądać mecze piłkarskie (lub spotkania innych dyscyplin), śledzić statystyki i newsy przedmeczowe, a skuteczne typowanie meczów przyjdzie naturalnie.

Na skróty:

  1. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? Wybór odpowiedniego spotkania
  2. Jak typować mecze - najważniejsze elementy analizy zdarzenia
  3. Jak obstawiać mecze - nauka czytania kursów
  4. Lista legalnych bukmacherów

Należy jednak zdawać sobie sprawę, że rywalizacja z bukmacherem jest trudna, bo po drugiej strony mamy do czynienia z rywalem, który ma wszystko zaplanowane, nawet w najdrobniejszych szczegółach, a więc wygrywanie na dłuższą metę jest bardzo trudne. Jednocześnie warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, które w ostateczności mogą pomóc w tym jak obstawiać u bukmachera.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? Wybór odpowiedniego spotkania

W poprzednich artykułach wielokrotnie pisaliśmy o różnicach pomiędzy graczami rekreacyjnymi, którzy traktują bukmacherkę jako dobrą rozrywkę lub dodatek do oglądanego spotkania, a graczami zawodowymi albo tymi, którzy chcą skutecznie obstawiać zdarzenia sportowe i w dłuższym okresie być na plusie. W byciu graczem rekreacyjnym nie ma nic złego, wręcz przeciwnie! To ktoś, kto ma zdrowe podejście do obstawiania - gra za tyle ile może, nie przekracza wcześniej ustalonej kwoty, a przede wszystkim nie odgrywa się po przegranym zakładzie, bo jest to dla niego wyłącznie rozrywka. Gracza profesjonalnego od rekreacyjnego odróżnia to, że ten pierwszy analizuje wszystkie podjęte wcześniej działania i jak wytrawny szachista planuje swoje działania na kilka ruchów do przodu i wiedzą jak wygrać u bukmachera.

Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich - piłka nożna

Planowanie - podstawa aby dobrze obstawiać mecze

Planowanie powinno się zacząć od przeanalizowania poprzednich meczów, zobaczenia jak najbardziej rozbudowanych skrótów, przejrzenia statystyk, a także opinii wytrawnych obserwatorów. Wynik spotkania jest często wypadkową formy obu zespołów/graczy, a także losowych wypadków w trakcie zdarzenia, niektóre z nich można jednak przewidzieć zawczasu. Brak kluczowego gracza drużyny piłkarskiej, który wypada z gry tuż przed spotkaniem czy też wiadomość o problemach faworyta w meczu tenisowym mogą być powodem odpuszczenia danego spotkania lub zagrania na przeciwników. Czekanie z zagraniem spotkania piłkarskiego do momentu poznania składów obu drużyn to naturalna przewaga, która sprawia, że obstawianie meczy przez Internet jest tak wygodne.

Więc co obstawiać?

Na pytanie: “Jak obstawiać?” gracz powinien sobie udzielać odpowiedzi przed spotkaniem. Są oczywiście tacy typerzy, którzy wolą typować na żywo, bo wtedy można zobaczyć w jakiej formie są obie drużyny i dostosować swój typ do tego co dzieje się na boisku. Po pierwsze jednak: w sporcie mamy do czynienia z ciągłymi zmianami i nikt nie może zagwarantować, że obraz gry jaki obserwujemy w danej chwili nie zmieni się za następne 15 minut. Po drugie zaś nikt nie jest w stanie zobaczyć wszystkich meczów, a więc wybór tego, który aktualnie śledzimy zależy od analizy przedmeczowej. Innymi słowy śledzimy mecz, który naszym zdaniem potoczy się wedle jednego, oczekiwanego scenariusza.

Jak typować mecze - czy wybierać najmocniejsze drużyny?

Najsłuszniejsze wydawałoby się wybieranie meczów najmocniejszych drużyn, ale na nich bardzo trudno zarobić. Kursy na żelaznych faworytów, jak choćby Barcelona, Manchester City, Bayern Monachium czy PSG są obniżane do niskiego poziomu, by nie były one opłacalne, a w miarę rozwoju sezonu, biorąc pod uwagę obciążenia tych drużyn spotkaniami w wielu rozgrywkach, zdarzają im się wpadki. Dlatego warto śledzić poczynania zespołów, które były w dołku, ale po kilku spotkaniach w końcu łapią lepszą formę, a bukmacherzy, pamiętając o słabszej dyspozycji tych ekip we wcześniejszej fazie rozgrywek, często zawyżają kursy na ich zwycięstwo. W każdej lidze przynajmniej kilka razy mamy do czynienia z tego typu wypadkami, z których warto skorzystać.

Równi rywale - czy obstawianie takich meczów ma sens?

Jak typować mecze? - równi rywale

Czasami zdarza się, że spotykają się ze sobą drużyny, które są w dobrej dyspozycji i wtedy w zależności od ich stylu gry można poszukać dobrego typu na linię poniżej/powyżej w ilości bramek. Zespoły grające ofensywną piłkę, dążące do strzelenia kolejnych bramek będąc w formie zazwyczaj grają spotkania overowe(zakończone wynikami 2:1, 3:1, a nawet wyższą liczbą bramek), a drużyny preferujące defensywne nastawienie są dobrym materiałem na typ na poniżej 2.5 bramki. Ciekawą opcją jak typować mecze jest również zakład na to, że obie drużyny strzelą gola, który używany jest zwykle w przypadku wyrównanych meczów.

Kursy bukmacherskie - podstawa w typowaniu meczów

Należy jednak zwracać uwagę na to, w którą stronę zwracają się kursy bukmacherskie i w momentach wyraźnego zwrotu szukać typów przeciwnych. Dobrym przykładem były spotkania na Pucharze Narodów Afryki w 2019 roku kiedy bukmacherzy mocno obniżali kursy na poniżej 2.5 bramki (a zatem także na under 1.5), wiedząc o tym że na tej imprezie pada mało goli. Dobrym sposobem na to jak grać u bukmachera stało się wtedy analizowanie meczów pod kątem typów na powyżej 1.5 bramek i kilka spotkań, szczególnie w drugiej fazie rozgrywek, było tego dobrym przykładem np. Algieria - Nigeria w półfinale, WKS - Algieria czy Tunezja - Madagaskar w ¼.

Zobacz również:

  1. Gdzie obstawiać mecze - legalni  bukmacherzy
  2. Jak obstawiać mecze - graj odpowiedzialnie
  3. Co obstawiać u bukmachera
  4. Czy można zarabiać na bukmacherce

Jak typować mecze - najważniejsze elementy analizy zdarzenia

Skupmy się na najważniejszych elementach, które powinny być brane pod uwagę przy analizowaniu ciekawszych zdarzeń sportowych i pokrótce omówmy każdy z nich.

Aktualna forma

O tym aspekcie wspominaliśmy już wielokrotnie i choć wydaje się on na tyle oczywisty warto zatrzymać się nad nim chwilę. Najczęstszym błędem typerów, którzy chcą brać pod uwagę aktualną formę drużyn jest po prostu typowanie faworytów, zwłaszcza wtedy gdy kurs na nich wydaje się wyższy niż być powinien. Bukmacherzy nigdy nie rozdają graczom prezentów, a więc w takich wypadkach możemy być niemal pewni, że coś umyka naszej uwadze i zazwyczaj jest to słabsza dyspozycja zespołu w poprzednim meczu lub kontuzja jakiegoś ważnego gracza. W końcu więc okazuje się, że nie braliśmy pod uwagę rzeczywistej formy drużyny tylko jej status.

Jak typować mecze? - aktualna forma zespołu

Obstawianie faworytów nie ma sensu

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy: obstawianie meczów faworytów nie ma w takich przypadkach żadnego sensu, bo bukmacherzy maksymalnie zmniejszają kursy na zwycięstwo takich drużyn i z pewnością nie jest to strategia, którą moglibyśmy umieścić w rubryce: sposoby na bukmachera. Zasadne jest szukanie drużyn z drugiego szeregu, które w ostatnim czasie zaczynają grać coraz lepiej (często po zmianie trenera), zwłaszcza w meczu u siebie przeciwko drużynie, która jest w dołku. W trakcie sezonu pojawia się kilka okazji do zagrania na tego typu ekipy w formie i właśnie takich zakładów należy szukać. 

Kalendarz meczowy

W czasach nagromadzenia różnorakich rozgrywek piłkarskich granie co trzy dni nie jest problemem wyłącznie najlepszych drużyn, które rywalizują w europejskich pucharach. Mecze krajowych pucharów są zazwyczaj pomijane w analizach przedmeczowych, bo trenerzy często wystawiają w nich rezerwowe składy, a faworyci bardzo często przegrywają. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku trudnego spotkania ciężko zmobilizować się na spotkanie ligowe za trzy dni, a w dodatku ważnym argumentem jest także liczba kilometrów jakie trzeba było przejechać by zagrać w obu spotkaniach.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne sporty do obstawiania

Tyczy się to także innych sportów: koszykówki i tenisa. W sezonie zasadniczym NBA rozgrywa się aż 82 spotkania i nie każde da się zagrać na tym samym zaangażowaniu. Znawcy tych rozgrywek dobrze znają pojęcie back-to-back, czyli spotkań rozgrywanych dwa dni pod rząd. Jeśli weźmiemy pod uwagę dystans jaki drużyna musiała przebyć by zagrać oba spotkania, a także to jak reagowała na takie podróże w przeszłości mogą nas nie zdziwić teoretycznie niespodziewane rozstrzygnięcia w tych spotkaniach. Podobnie jest w tenisie gdy zawodnik rozgrywający poprzedniego dnia ciężkie spotkanie pod koniec sesji dziennej mimo statusu faworyta przegrywa kolejne starcie następnego dnia.

Niewygodny rywal, spotkania derbowe

W teorii o wygranej w meczach piłki nożnej powinny decydować potencjał kadry, a także aktualna dyspozycja, ale czasami zdarza się, że ta teoretycznie słabsza drużyna ma u siebie coś co określa się potocznie mianem patentu na mocniejszego rywala. Tak długo było w przypadku Realu Sociedad, który na Estadio Anoeta nie przegrał ani jednego spotkania z FC Barceloną w latach 2011 do 2017. Niezwykle często zdarzają się tego typu serie w rywalizacji dwóch teoretycznie wyrównanych zespołów gdy np. jedna z drużyn w ostatnich latach zanotowała kilka zwycięstw z rzędu u siebie lub na wyjeździe. Każdy typer, który poważnie traktuje obstawianie meczów musi wziąć takie serie pod uwagę.

Jak typować mecze? - Spotkania derbowe (Real Madryt - Atletico Madryt)

Jak typować mecze? - Spotkania derbowe (Real Madryt - Atletico Madryt)

Obstawianie derbów to duże ryzyko

Osobną kwestię stanowią spotkania derbowe, które - jak mawia stare piłkarskie porzekadło -  często rządzą się własnymi prawami. Nie chodzi tu tylko o rywalizację zespołów z tych samych miast, ale także potyczki zespołów z jednego regionu. Przykładem jest tu Bundesliga, z której często kpią postronni obserwatorzy mówiąc o tym, że w każdej kolejce można się tam natknąć na mecz derbowy, o którym nikt wcześniej nie wiedział. W tego typu potyczkach drużyna będąca w dołku lub po prostu słabsza, jeśli weźmiemy pod uwagę miejsce w tabeli, potrafi czasem zagrać lepiej i niespodziewanie zdobyć punkty. Z drugiej strony jednak w przypadku kompletnej degrengolady w zespole outsidera faworyt jest tym bardziej skłonny do tego by wysoko pokonać lokalnego rywala.

Absencje, kontuzje w drużynie

Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to bardzo ważny czynnik przy analizowaniu sportów drużynowych. Większość absencji jest znana na długo przed rozpoczęciem spotkania: zwykle chodzi tu o kontuzje odniesione w poprzednim spotkaniu, a także pauza za kartki. Typerowi pozostaje w tym wypadku tylko określenie jak ważny jest to zawodnik i jak mocno jego nieobecność wpłynie na postawę drużyny. W niektórych przypadkach w Internecie możemy nawet znaleźć statystyki jak spisywała się dana drużyna pod nieobecność tego gracza.

Ilość kontuzji należy zawsze analizować

Lista graczy kontuzjowanych przed określoną kolejką ligową jest jednym z najważniejszych elementów w analizie tego co obstawiać. Jeśli dobrze wiemy jak istotny dla drużyny jest określony zawodnik jesteśmy w stanie odpowiednio przeanalizować jej sytuację przed spotkaniem. Teoretycznie z zagraniem zakładu warto się wstrzymać do poznania wyjściowych składów, z drugiej strony jednak na ten moment czekają także bukmacherzy, którzy zwłaszcza w przypadku niepewności co do występu jakiegoś gracza w ostatniej chwili mogą skorygować kurs na daną drużynę.

Statystyki

To Markowi Twainowi przypisuje się słynne powiedzenie: “Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki”. Jak w przypadku większości tego typu błyskotliwych myśli dużo w nich prawdy, ale także sporo przesady. Niewątpliwie statystyki są pomocne w określeniu tego co działo się w danym meczu, ale z pewnością nie pokazują całej prawdy. Wielu twierdzi, że suche liczby dają dobrą bazę do formułowania tez o dyspozycji określonych zespołów, ale sporo przypadków z ostatnich lat zdaje się temu przeczyć. Mnóstwo drużyn preferuje mocno defensywny styl gry, który polega na oddaniu piłki rywalom i szukaniu swoich szans w bezpośrednim ataku. Pomeczowe statystyki tej drużyny nie zachęcają do postawienia na nich w kolejnym starciu, a wręcz sugerują, że to przeciwnicy byli tego dnia lepsi choć drużyny prezentujące taki styl gry, takie jak choćby Atletico, często wygrywają swoje mecze.

Jak typować mecze? - statystyki zespołu (Lechia Gdańsk)

Podchodźmy do nich ostrożnie w ramach typowania wygranych

Jeszcze większym problemem jest analizowanie meczów piłkarskich na podstawie statystyk ostatnich meczów drużyn. Cóż z tego, że jedna z drużyn ma kilka zwycięstw z rzędu, a druga je przegrała skoro wygrane mogły zostać osiągnięte z trudem w meczach przeciwko słabym rywalom, a z kolei zespół przegrany zaprezentował się całkiem dobrze w meczach z mocniejszymi rywalami. Widzimy, że statystyki bez kontekstu meczowego nie mają wielkiego znaczenia i choć są oczywiście pomocne w obstawianiu spotkań należy do nich podchodzić bardzo ostrożnie.

Jak obstawiać mecze - nauka czytania kursów

Utarło się przekonanie, że gracze nie powinni zwracać uwagi na kursy bukmacherskie spotkań, które chcą zagrać, a skupiać się wyłącznie na analizie meczu i wyszukaniu jak największej ilości informacji o nim co pozwoli na dokonanie trafnego wyboru. Jest to prawda o tyle, że faktycznie nie należy się skupiać wyłącznie na samym kursie, bo z biegiem czasu zamiast zastanawiać się nad słabymi i mocnymi stronami danego zakładu gracz skupia się wyłącznie na wyszukiwaniu określonych współczynników, które jego zdaniem same z siebie wskazują na to, że typ ma duże szanse na wejście. Nie jest jednak prawdą, że na etapie analizy typu kurs bukmacherski możemy sobie całkowicie odpuścić, w rzeczywistości bez tego trudno sobie wyobrazić skuteczny plan na to jak wygrać u bukmachera.

Więc czym są kursy bukmacherskie

Aby zrozumieć w czym rzecz należy pojąć czym tak naprawdę są kursy bukmacherskie na dane spotkanie i co przedstawiają. Ustalając kursy przedstawiciele bukmachera starają się w taki sposób je wyważyć by żaden z uczestników zakładów nie znalazł w nim wartości i nie mógł tego wykorzystać. Weźmy za przykład prosty zakład: “Kto zacznie mecz: gospodarze czy goście?”. Oczywiście zależy to od rzutu monetą, a zatem szanse na wejście każdego z tych typów to 50 na 50. Bukmacherscy oddsmakerzy nie mogą zatem np. wystawić wyższego kursu na to, że mecz rozpoczną gospodarze, bo ktoś mógłby wtedy z tego skorzystać. Podobnie jest w przypadku każdego innego zakładu, ale oczywiście w grę wchodzi tu dużo więcej czynników niż tylko rzut monetą.

Sprawdź kody promocyjne:

Dane meczu

Możemy śmiało założyć, że zarówno gracz jak i przedstawiciel bukmachera mają te same dane dotyczące określonego meczu (o ile oczywiście założymy, że gracz naprawdę solidnie przyłożył się do analizy przedmeczowej), różnić ich może ocena ważności jednych czynników względem innych. Im mniej niewiadomych na temat formy faworyta tym mniejszy będzie na niego kurs, co będzie odstraszało graczy bukmacherskich od zagrania tego typu. Zdarzają się jednak także mecze, w których faworyt wydaje się niemal pewny, a mimo to kursy na jego zwycięstwo są dość wysokie, co zwykle prowokuje klientów bukmacherskich do zagrania tego typu.

Masówki czyli typy oczywiste

Najlepszym przykładem są tzw. masówki, czyli typy, które wydają się na tyle oczywiste, że większość graczy bukmacherskich skłania się do ich zagrania. Nie są to zwykle mecze żelaznych faworytów, a raczej średniej klasy drużyn, które pokazały się z dobrej strony w poprzednich spotkaniach, grających przeciwko zespołom będącym w dołku. Kursy są początkowo ustawione całkiem wysoko: 1.9-1.8 na zwycięstwo tej drużyny, a później spadają, bo bukmacher reaguje na dużą popularność tego typu. Część z takich meczów przebiega zgodnie z oczekiwaniami graczy, ale wiele z nich kończy się innym wynikiem, wtedy zarabia bukmacher, a przy okazji okazuje się, że kursy początkowe były ustawione prawidłowo.

Jak typować mecze? - typy oczywiste (Real Madryt)

Ciekawy przypadek

Warto to przeanalizować na przykładzie: 23 lipca został rozegrany ciekawy mecz w II. rundzie eliminacji do LM pomiędzy holenderskim PSV a szwajcarskim FC Basel. Holendrzy byli zdecydowanym faworytem: grają w lepszej lidze, mają mocniejszy skład, a Basel nie jest już tą drużyną, która kiedyś zachwycała formą w fazie grupowej LM. Pomimo tego kursy na wygraną gospodarzy rosły aż do początku spotkania ( z 1.52 nawet do 1.78) co wskazywało, że bukmacherzy jednak dają szansę FC Basel albo po prostu reagowali na to jak sam mecz typują ich użytkownicy. PSV ostatecznie wygrało spotkanie, ale było ono bardziej wyrównane niż się wydawało: zostało rozstrzygnięte dopiero w końcówce, bo do 89 minuty Basel prowadziło 2:1. Mecz mógł się zatem zakończyć zupełnie inaczej, a lepszą opcją było zagranie zakładu “obie strzelą”, który zwykle jest wykorzystywany w meczach, w których spodziewamy się wyrównanej walki.

Czytanie kursów i obserwacja spotkań to podstawa

Na tych przykładach widzimy dobrze, że umiejętność czytania kursów i obserwacji tego co się dzieje wokół spotkań, biorąc pod uwagę zainteresowanie graczy typami na to spotkanie, jest umiejętnością niezbędną by wiedzieć jak dobrze obstawiać mecze kursy i należy ją doskonalić. Oczywiście same wahania kursu nie powinny być jedynym powodem wstrzymania się przed zagraniem zakładu, ale zwykle wskazują, że wokół tego spotkania zaczyna się coś dziać i warto się zastanowić co to jest i czy przypadkiem nie należałoby zweryfikować swojej przedmeczowej analizy.

Lista legalnych bukmacherów

Przedstawiamy listę polskich bukmacherów oferujących legalne zakłady i dostępne u nich bonusy startowe:

STS

Największy polski bukmacher ma dla nowych użytkowników pakiet trzech bonusów powitalnych o łącznej wartości 1260 zł. Są to: darmowy zakład (freebet) w wysokości 29 zł, zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 31 zł oraz bonus od depozytu (pierwszej wpłaty na konto) w wysokości 1200 zł. Promocja dotyczy osób, które zarejestrują się w STS z widocznym niżej kodem promocyjnym.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna

W Fortunie nowi gracze mogą liczyć na trzy bonusy startowe warte razem 2230 zł. Pakiet powitalny składa się z darmowego zakładu (freebeta) w wysokości 20 zł, zakładu bez ryzyka (cashbacku) w wysokości 210 zł oraz bonusu od depozytu (pierwszej wpłaty na konto) w wysokości 2000 zł.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betfan

Betfan ma dla nowych użytkowników promocje na start o łącznej wartości 2961 zł. Bukmacher oferuje darmowe zakłady warte razem 30 zł, zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 600 zł oraz bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat na konto) w wysokości 2331 zł. Opisane oferty działają tylko z poniższym kodem promocyjnym.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Betclic

Betclic może się pochwalić najwyższym zakładem bez ryzyka na rynku legalnych polskich bukmacherów - 550 zł z poniższym kodem promocyjnym. Niniejszy cashback to flagowy produkt z oferty powitalnej Betclica.

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Superbet

Superbet ma w ofercie powitalnej dwa bonusy startowe o łącznej wartości 550 zł. Składają się na nią: bonus bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 50 zł. Obie promocje działają jednocześnie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę superbet.pl<<

EToto

Etoto przygotowało dla nowych użytkowników bonus od depozytu 200% do 200 zł. Oznacza to, że bukmacher potraja pierwszą wpłatę środków na konto do maksymalnie 200 zł.

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

PZBuk

PZBuk umieścił w swojej ofercie powitalnej dwa bonusy startowe warte łącznie 700 zł: darmowy zakład (cashback) w wysokości 500 zł oraz 200 zł na bonus od depozytu przekazywane w formie punktów, które następnie można wymienić w wirtualnym sklepie tego bukmachera. Oferta obowiązuje tylko z poniższym kodem promocyjnym.

Bukmacher PZBuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

LVBet

LVBet proponuje na start dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3333 zł. Na nowych graczy czeka bezpieczny zakład (cashback) w wysokości 333 zł oraz bonus od depozytu (dwóch pierwszych wpłat na konto) w wysokości 3000 zł.

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Totolotek

W Totolotku można otrzymać dwa bonusy na start, które łącznie są warte 574 zł: darmowy zakład (freebet) w wysokości 25 zł, bonus od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 500 zł i dodatkowe 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Bukmacher - Totolotek
Kod rejestracyjny: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

1084 PLN

TYLKO DO 16.03! Z promokodem MECZYKI cashback 500 1000 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN