Jak ograć bukmachera - sprawdzone sposoby jak grać w zakładach bukmacherskich [STS, Fortuna, Betclic]

Jak ograć bukmachera - sprawdzone sposoby jak grać w zakładach bukmacherskich
pixabay
Autor: Juliusz Orciuch 8 gru 2020 | 13:35
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Na skróty:

 1. Sposoby na bukmachera
 2. Zakłady bukmacherskie - jak grać?
 3. Jak ograć bukmachera?
 4. Taktyki i systemy bukmacherskie
 5. STS - jak ograć bukmachera?
 6. Fortuna - jak ograć bukmachera?
 7. Betfan - jak ograć bukmachera?
 8. Betclic - jak ograć bukmachera?
 9. Etoto - jak ograć bukmachera?
 10. PZBuk - jak ograć bukmachera?
 11. LVBet - jak ograć bukmachera?
 12. Totolotek - jak ograć bukmachera?

Poznaj sposób na bukmachera i dowiedz się jak grać

Każdy kto kiedykolwiek próbował swoich sił w typowaniu zakładów bukmacherskich, zastanawiał się z pewnością, jak ograć bukmachera. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na zwycięstwo, ale mniej lub bardziej doświadczeni typerzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych taktyk, sposobów i pomysłów na to, jak ograć bukmachera.

Owszem, duża część osób korzystających z usług bukmacherów traktuje to tylko i wyłącznie jak rozrywkę, nie przykładając do nich szczególnie dużej wagi, nie poświęcając też czasu na dogłębne analizy, które - trzeba to sobie powiedzieć - są niezwykle istotne, jeśli marzymy o wygranych.

Są jednak też gracze którzy szukają, analizują, testują różnego rodzaju sposoby na bukmachera. Zakłady traktują oni przede wszystkim jak szansę na zarobek, a nie zabawę. Nic więc dziwnego, że w czasach ogromnej popularności zakładów bukmacherskich, w Internecie krąży mnóstwo informacji, analiz i ciekawostek i porad mówiących jak ograć bukmachera.

Jakich? Tego dowiecie się czytając nasz tekst. Damy wam znać jak grać i z których promocji korzystać w poszczególnych zakładach. Zastanowimy się też nad pytanie, które nurtuje wszystkich graczy: jak ograć bukmachera?

Zakłady bukmacherskie - jak grać?

Nie mamy co prawda złotej recepty na to, aby osiągać u bukmachera dobre wyniki, ale mamy trochę doświadczeń, które postaramy się Wam przekazać. 

Trzeba to powiedzieć otwarcie - niewiele osób zarabia na zakładach bukmacherskich. Ze statystyk wynika, że ponad 90% typerów regularnie wychodzi w typowaniu na minus. Zazwyczaj jednak dlatego, że nie posiadają oni elementarnej wiedzy jak grać u bukmachera.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak ograć bukmachera?

Zanim przejdziemy do tego jak grać u bukmachera, warto chyba zacząć od czegoś zupełnie odwrotnego. Jak NIE obstawiać? Jakie błędy najczęściej popełniają typerzy?

 1. Brak odpowiedniej analizy przed zagraniem zakładu
 2. Granie zbyt dużej liczby meczów na jednym kuponie 
 3. Stawianie na “swoją” drużynę 
 4. Chęć zbyt szybkiego wzbogacenia się
 5. Granie typów tylko dlatego, że tak zagrali inni
 6. Operowanie nieodpowiednimi stawkami 
 7. Granie zbyt niskich kursów 
 8. Przekonanie, że “pewniak” musi wejść
 9. Granie sportów i rozgrywek o których nie mamy pojęcia

Pewnie można byłoby wymienić takich punktów więcej, ale te wydają się chyba najistotniejsze. Teraz postaramy się te kwestie nieco rozwinąć.

Zakłady bukmacherskie jak grać - robić analizy

Chociaż analiza nie zagwarantuje nam sukcesu, to może nas znacząco do niego przybliżyć. Warto więc przed postawieniem danego typu poczytać zapowiedzi przedmeczowe. 

Możemy w ten sposób dowiedzieć się wielu istotnych kwestii: jaka jest ostatnio forma obu drużyn, kto nie zagra z powodu kontuzji, czy przypadkiem trener nie jest blisko zwolnienia, a może na ostatnim treningu doszło do bójki dwóch czołowych piłkarzy. To wszystko może mieć wpływ na wynik. Takie analizy znajdziemy m.in. na forach bukmacherskich.

Mimo wszystko nie warto zdawać się tylko na przemyślenia innych. Sami mamy przecież do dyspozycji różnego rodzaju statystyki, a ważne informacje możemy też czerpać np. ze stron internetowych interesujących nas zespołów.

Pamiętajmy więc o odpowiedniej analizie, bo może się okazać, że to faktycznie sposób na bukmachera.

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - ograniczyć liczbę zdarzeń na kuponie

Nieważne czy macie za sobą kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset kuponów zagranych u bukmachera. Każdy typer musiał przynajmniej raz zagrać słynną “taśmę”, a więc zakład złożony z ośmiu, dziesięciu, a czasem pewnie i dwudziestu spotkań.

To kuszące. Robimy zakład, wybieramy kilka spotkań, a po chwili orientujemy się, że z każdym kolejnym dodanym typem nasza wygrana nabiera naprawdę ciekawych rozmiarów. Pomiędzy kuponem z dwoma i trzema zdarzeniami nie będzie przecież takiej różnicy w ewentualnej wygranej, jak między ośmioma i dziewięcioma.

Ulegamy więc, a po chwili okazuje się, że zagraliśmy zakład, który nie mieści się na ekranie, więc żeby go zobaczyć, musimy przewijać kilka dobrych sekund. To nie jest dobry sposób na bukmachera. Szansa, że taka “taśma” wejdzie jest naprawdę iluzoryczna.

Warto więc ograniczyć liczbę zdarzeń na jednym kuponie do minimum, nadrabiając to np. większą stawką, ale o tym będzie mowa trochę niżej. 

Jak ograć bukmachera - omijać typy na “swoją” drużynę

Kibicujemy Realowi Madryt, więc gramy na Real Madryt. Przecież na pewno wygrają, prawda? Kierowanie się sercem nie jest dobrym doradcą w zakładach bukmacherskich.

To proste. Po prostu nie oceniamy danej sytuacji realnie lub koniecznie chcemy zagrać mecz z udziałem naszej drużyny, żeby jeszcze bardziej zwiększyć odczuwane emocje. Myślimy sobie wówczas: przecież nie mogę zagrać przeciwko nim. Kończy się więc postawieniem na “swój Real” czy “swoją Legię”. Nie warto. 

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - być cierpliwym

Człowiek jest z natury istotą niecierpliwą. Wszystko chcemy mieć tu i teraz. Najlepiej w dużych ilościach. Podobnie podchodzimy więc do zakładów bukmacherskich. Chcemy ograć bukmachera szybko i na duże kwoty. To niestety nie takie proste.

Nasze szanse na dobre wyniki w zakładach bukmarskich są większe, gdy staramy się powiększać swój kapitał stopniowo, nawet niewielkimi kwotami, niż wówczas, gdy liczymy, że w dwa dni wygramy grube tysiące.

Zakłady bukmacherskie jak grać - mieć swój rozum

Owszem, warto czasami skonsultować swoje typy z kolegą, żeby zobaczyć czy ma podobne spojrzenie na nadchodzący mecz. Dobrym pomysłem jest też zapoznanie się z analizami stworzonymi przez  ludzi, którzy znają się na rzeczy. Zawsze jednak warto mieć swój rozum.

Jeśli już decydujemy się zagrać typ, który dostaliśmy od kogoś innego, przeanalizujmy go jak najdokładniej. Najgorszą opcją jest wierzenie komuś na słowo, tylko dlatego, że jego zdaniem dany typ to “pewniak”.

Jak ograć bukmachera - odpowiednio dobierać stawki

Mówi się, że stawka pojedynczego zakładu nie powinna przekraczać kilku procent kapitału, jaki mamy przeznaczony na grę. 

Jeśli więc decydujemy się wpłacić na swoje konto 100 zł - na jeden kupon powinniśmy przeznaczyć maksymalnie kilka złotych. Gdy na grę mamy 10 000 zł, nie stawiajmy zakładu za 5 000 zł, tylko np. za 500 zł.

Zakłady bukmacherskie jak grać - unikać bardzo małych kursów

Zobaczyłeś, że w nadchodzącym meczu kurs na Barcelonę to 1.10? Odpuść sobie taki typ. 

Oczywiście, większość takich meczów skończy się zwycięstwem ekipy z Katalonii, ale przyjdą i wpadki, a żeby granie takich typów było opłacalne, ich trafność musiałaby być niemal stuprocentowa.

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - uważaj na “pewniaki”

O “pewniakach” w środowisku bukmacherskim krążą już legendy. Każdy gracz zawsze znajdzie jakieś typy, które uzna za “must have” na swoim kuponie. 

Oczywiście, jeśli w wyniku analizy dojdziesz do wniosku, że warto na dany typ postawić - możesz to zrobić. Zachowaj jednak rozsądek, nie stawiaj całego swojego budżetu w przypływie emocji, tylko dlatego, że Twoim zdaniem ktoś jest “pewniakiem”.

Uważać trzeba zwłaszcza na “pewniaki” od kogoś, ale o tym pisaliśmy już trochę wyżej. 

Jak ograć bukmachera - skup się na sportach i rozgrywkach na których się znasz

Granie spotkań trzeciej ligi koreańskiej zazwyczaj nie będzie dobrym pomysłem. Możesz co prawda w przestrzeni Internetu trafić na jakieś statystyki z takich rozgrywek, może nawet na analizy szalonych “ekspertów” od takich spotkań, ale najlepiej grać po prostu to, na czym się znasz.

Jesteś wielkim fanem angielskiej Premier League? Oglądasz praktycznie każdy mecz, podcasty, programy. Czytasz co dzieje się w Manchesterze United, Liverpoolu czy Crystal Palace? Znasz kadry zespołów, ich mocne i słabe strony, wiesz kto nie zagra w najbliższym meczu? To już zasób wiedzy, który może pozwolić Ci na znalezienie fajnych typów.

Skup się więc na sportach i rozgrywkach, które masz w małym palcu. To zdecydowanie zwiększy Twoje szanse. 

Sprawdź kody promocyjne:

Sposób na bukmachera - taktyki, systemy

Wiemy już więc czego unikać podczas tworzenia zakładów bukmacherskich, a co może pomóc w osiąganiu dobrych wyników.

Można więc wziąć to wszystko pod uwagę i po prostu robić swoje zakłady według tych wytycznych. Dobrym pomysłem jest też jednak granie według pewnej ustalonej taktyki czy systemu, a tych nie brakuje. Postaramy się przybliżyć Wam kilka z nich.

Sposób na bukmachera - surebety

Czym są surebety? W dosłownym tłumaczeniu będą to pewne typy, ale nie możemy zestawiać ich ze znanymi nam już “pewniakami”. Różnica jest bowiem diametralna.

“Pewniaki” to zwyczajnie typy, które po swojej analizie uważamy za doskonałe. Gramy je więc, bo wiemy, że drużyna X jest dużo lepsza od drużyny Y, bo dowiedzieliśmy się, że najlepszy gracz drużyny Y nie zagra w meczu, a w ekipie X dokonano świetnych wzmocnień. 

To jednak tylko i aż nasze przewidywania. Czy się sprawdzą? Nie mamy pewności. 

Surebety to natomiast zakłady polegające na wykorzystaniu zróżnicowanych kursów wystawionych przez różnych bukmacherów. Występują najczęściej w sportach i typach dwudrogowych, a więc takich w których mamy do wyboru opcję A lub opcję B, np. typ na wygraną w meczu tenisa lub siatkówki. Znalezienie surebetu nie jest łatwe, ale gdy już nam się to uda, zysk powinien pojawić się na naszym koncie.

O dokładnie chodzi w surebetach? Powiedzmy, że jeden z polskich legalnych bukmacherów wystawił w danym meczu siatkówki kurs na gospodarzy o wartości 2.25. U innego natomiast taki sam kurs wystawiono na zespół gości. 

Nie jest to częsta sytuacja, ale zdarza się np.  wówczas, gdy nagle wyniknie jakaś nieprzewidziana sytuacja zmieniająca postrzeganie przez bukmacherów danego meczu. Wtedy jeden z bukmacherów może znacząco zmienić kurs, a zanim zrobi to drugi, my możemy zagrać w jednym miejscu na drużynę X, a w drugim na drużynę Y. 

Niezależnie więc jakim wynikiem taki mecz się zakończy i która z drużyn okaże się zwycięska (w meczach gdzie nie ma remisów czyli np. siatkówce), my i tak wyjdziemy na plus.

Surebety mogą być więc odpowiedzią na pytanie “jak ograć bukmachera?”. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu poświęconego surebetom: surebety czym są i jak typować

Sposób na bukmachera - progresja Martingale’a

Warto zacząć od wyjaśnienia tego, czym w ogóle jest sama progresja. To nic innego jak wzrost danego współczynnika, przy jednoczesnym powtarzaniu tej samej czynności. 

W zakładach bukmacherskich tym współczynnikiem jest nasz kapitał przeznaczony na grę, a powtarzaną czynnością kolejne obstawianie.

Najczęściej progresję stosuje się na remisy w piłce nożnej lub hokeju. Musimy wówczas wybrać drużynę, której często zdarza się remisować. Stawiamy więc określoną stawkę na remis tego zespołu, a jeśli mecz zakończy się jego zwycięstwem lub porażką, wówczas przy okazji następnego spotkania tej drużyny podwajamy stawkę, oczywiście znów obstawiając remis.

Progresję należy zakończyć w momencie, gdy nasz zespół zremisuje. Jeśli wybrana przez nas drużyna nie będzie miała akurat jakiejś kosmicznej serii bez remisu, taki sposób gry daje szansę na całkiem niezły zarobek, ponieważ kursy na remisy zazwyczaj wahają się w granicach 2.80 - 4.00 w przypadku piłki nożnej i 3.80 - 4.00 w hokeju. 

Ważne, aby nasz wybór drużyny do progresji nie był przypadkowy. Są bowiem ligi i drużyny, które niemal w swoim DNA mają dzielenie się punktami. Warto przyjrzeć się zwłaszcza rozgrywkom, gdzie zazwyczaj pada mało bramek. 

Jeśli wyniki danego zespołu zazwyczaj kręcą się wokół remisu (0:0, 0:1, 1:0, 1:1 czy 2:1), można przypuszczać, że podział punktów będzie dość częsty. Trudniej może być o remisy w meczach dwóch niezwykle bramkostrzelnych drużyn, które zazwyczaj kończą swoje spotkania wynikami w stylu 3:1 czy 5:2.

Istotne jest też, aby ustalić sobie naszą górną granicę kwoty, jaką możemy w przypadku progresji zainwestować. Nawet bowiem w przypadku rozpoczęcia gry od kwoty 2 zł, po ośmiu meczach bez remisu z rzędu, stracimy aż 510 zł.

STS - jak ograć bukmachera?

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Promocje ułatwiające ogranie bukmachera ma też w swojej ofercie STS. Oczywiście dotyczą one nowych graczy, a ich łączna wartość to 1260 zł. 

Cashback 31 PLN

Bukmacher STS - Bonus Cashback STS

STS też ma dla nowych graczy zakład bez ryzyka, choć dużo skromniejszy niż wspomniana wcześniej Fortuna. Z kodem MEGABONUS wpisanym podczas rejestracji, klient może liczyć na zwrot do 31 zł w przypadku przegranego pierwszego kuponu. Wtedy może tę kwotę wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Freebet 29 PLN

Bukmacher STS - Bonus Freebet STS

Kolejna opcja dla nowych graczy w STS to darmowy zakład w wysokości 29 zł. Aby otrzymać taki bonus, podczas rejestracji należy w odpowiednim polu wpisać kod: MEGABONUS.

Jeśli zagrany w ramach promocji zakład okaże się wygrany, trzeba jeszcze obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.91. 

Bonus od depozytu nawet do 1200 PLN

Bukmacher STS - Bonus od pierwszej wpłaty STS

Wspomniany już kod: MEGABONUS gwarantuje też możliwość otrzymania bonusu od depozytu, nawet do 1200 zł. Tyle ile wpłacimy, tyle dostaniemy od bukmachera. Żeby jednak nie było tak łatwo, tu również trzeba dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym nie mniejszym niż 1.91. 

Jak ograć bukmachera w Fortunie?

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Oczywiście powyższe rady, wskazówki i systemy można zastosować u każdego z legalnych polskich bukmacherów, starając się go w ten sposób ograć. 

Warto jednak również w pełni wykorzystać potencjał oferty wybranych zakładów bukmacherskich. Każdy z legalnych polskich bukmacherów ma bowiem dla użytkowników bonusy i promocje, mogące zdecydowanie pomóc w wygrywaniu zakładów.

Cashback 210 PLN

Fortuna - cashback bonus - zakład bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie Fortuna mają dla graczy przede wszystkim zakład bez ryzyka, nawet do 210 zł. Jeśli więc dopiero zaczynamy swoją bukmacherską przygodę i chcemy najpierw zobaczyć "z czym to się je", jest to dla nas dobra okazja. 

Co daje nam zakład bez ryzyka w Fortunie? Można powiedzieć, że drugą szansę w przypadku falstartu. Jeśli bowiem nasz pierwszy zakład po założeniu konta w Fortunie okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam przeznaczoną na kupon stawkę, pomniejszoną jedynie o obowiązkowy podatek 12%.

Wówczas sami decydujemy, czy pieniądze które wróciły na nasze konto w Fortunie chcemy wypłacić, czy może przeznaczyć na kolejne zakłady. Ten bukmacher nie oczekuje bowiem żadnego obrotu, co często zdarza się u konkurencji przy tego typu promocjach. 

Aby skorzystać z tej promocji, najpierw należy aktywować ją w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Ważne, aby to zrobić najpóźniej 3 dni po rejestracji przy pierwszym zalogowaniu na nowe konto.

Freebet 20 PLN

Fortuna - freebet bonus

Fortuna proponuje swoim nowym graczom również freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 20 zł. Jest on przyznawany w postaci punktów, które można jednak wymienić na zakłady. Sami decydujemy, czy chcemy wtedy zagrać jeden kupon za 20 zł, czy podzielić stawkę na kilka mniejszych zakładów.

Dodatkowe 100% od wpłaty do 2000 PLN

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Kolejny bonus za rejestrację w Fortunie to dodatkowe 100% od wpłaty, nawet do 2000 zł. Jeśli więc zdecydujemy się zasilić swoje konto np. kwotą w wysokości 900 zł, drugie 900 otrzymamy od Fortuny. Oczywiście bonus ten musimy później odpowiednio obrócić. 

Więcej o warunkach promocji na start od Fortuny oraz innych legalnych bukmacherów, dowiecie się z naszego tekstu: zakład bez ryzyka STS, Fortuna, BetClic - sprawdź nowe zasady

Jak ograć bukmachera w Betfan?

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

W swojej ofercie promocyjnej Betfan przygotował dwie promocje o łącznej wartości 2931 zł. Na stronie tego bukmachera nowi gracze otrzymają bonus od depozytu oraz cashback. Aby skorzystać z opisanej poniżej oferty, należy kliknąć w baner Betfan dostępny na tej stronie i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS.

Cashback 600 PLN

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka

Pierwszym bonusem od Betfan jest cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu do 600 zł. Bonus został podzielony na trzy pierwsze wpłaty w kolejności maksymalnie 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. 

Aby wypłacić Cashback od Betfan, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kuponami z trzema typami - kurs każdego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.35.

Bonus od depozytu do 2331 PLN

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty

Betfan nagradza również trzy pierwsze wpłaty nowego gracza o maksymalnej wartości 777 zł każda, a po spełnieniu warunków obrotu na jego konto depozytowe może trafić nawet 2331 zł. 

Aby zdobyć bonus, najpierw należy zawrzeć zakład o stawce w wysokości pojedynczej wpłaty z minimalnym kursem 2.00. Później środkami należy obrócić pięciokrotnie z kuponami o przynajmniej trzech zdarzeniach, których kurs całkowity nie może być niższy niż 3.00. Jeśli to się uda, bukmacher mnoży wartość wpłaty dziesięciokrotnie, po czym trafia ona na konto główne i może zostać wypłacona na konto bankowe.

Jak ograć bukmachera w Betclic?

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Od kilku miesięcy legalnym polskim bukmacherem jest też Betclic, który chcąc przyciągnąć do siebie nowych graczy, oferuje im szereg promocji i bonusów.

Cashback 550 PLN

Betclic - bonus cashback - zakład bez ryzyka

Betclic posiada aktualnie najwyższy zakład bez ryzyka wśród legalnych polskich bukmacherów. Oferuje on bowiem w nim aż do 530 zł zwrotu w przypadku przegranego pierwszego zakładu. Aby skorzystać z promocji wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: MEGABONUS550.

Ewentualnej wygranej nie możemy oczywiście od razu wypłacić. Najpierw należy obrócić ją sześciokrotnie z kuponami o minimalnych kursach 2.00. Należy pamiętać, że każdy tego typu bonus jest objęty podatkiem od gier, który wynosi 12%. Oznacza to, że aby otrzymać pełny zwrot, stawka pierwszego zakładu musi wynosić przynajmniej 625 zł. Na skorzystanie z tego bonusu każdy nowy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu.

Multi+

Pisaliśmy we wcześniejszej fazie tekstu, że im mniej zdarzeń na kuponie, tym większa szansa na jego powodzenie. Betclic zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wygrać zakład złożony z wielu spotkań, dlatego dodatkowo wynagradza tych, którym ta trudna sztuka się udała.

Chodzi tu o bonus “Multi+”, który sprawia, że im więcej spotkań postawimy na swoim kuponie, tym więcej Betclic doda do naszej wygranej. Jeśli więc skomponujemy zakład złożony z pięciu zdarzeń, to bukmacher powiększy naszą ewentualną wygraną o 7% tej kwoty. 

Każde kolejne dodane zdarzenie to większy procent, jaki dostaniemy od Betclica. Przy siedmiu typach będzie to więc 20%, a przy trzynastu lub więcej - aż 50% bonusu.

Co ważne, nie jest to promocja tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Obowiązuje ona wszystkich typerów.

Jak ograć bukmachera w Etoto?

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto w swojej ofercie powitalnej posiada bonus 300% od depozytu. O tym, jak działa ta promocja i jaka jest jej maksymalna wartość piszemy w poniższym akapicie. 

Bonus od depozytu do 200 PLN

Etoto - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

Etoto daje nowym graczom premię do pierwszej wpłaty, a jej wysokość jest zależna od tego, jak wysoki będzie pierwszy depozyt. Bukmacher stworzył specjalny kalkulator, który pokaże, ile będzie wynosić faktyczna wpłata. 

Jeśli gracz wpłaci na początek 100 zł na swoje konto, jego faktyczny depozyt będzie wynosił 300%, czyli 300 zł. Każda wyższa wpłata będzie powiększona również o 200 zł, a do niższych przydzielona będzie premia 300% - na przykład w przypadku wpłaty 70 zł, depozyt będzie wynosić 210 zł. 

Aby skorzystać z oferty na Etoto, wystarczy kliknąć w dostępny na tej stronie baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

Jak ograć bukmachera w PZBuk?

Promocje bukmacherskie - PZBuk

PZBuk ma dla nowych użytkowników dwa bonusy startowe łącznej wartości 400 zł: zakład bez ryzyka w wysokości 200 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Aby skorzystać z oferty powitalnej od PZBuk, wystarczy kliknąć w dostępny na tej stronie baner bukmachera i założyć nowe konto z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB.

Cashback 200 PLN

Pierwszy bonus powitalny dostępny w PZBuku to cashback, czyli zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Do uzyskania tego bonusu niezbędna jest pozytywna weryfikacja numeru telefonu. Bukmacher zwraca stawkę za pierwszy przegrany zakład, który spełnia warunki określone w regulaminie promocji. Zakład bez ryzyka nie może mieć stawki wyższej od 200 zł oraz musi zawierać minimum dwa zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.40. Po uzyskaniu zwrotu należy zaś obrócić bonusem jednokrotnie, dokładnie na takich samych warunkach jak przy cashbackowym kuponie, w ciągu 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Bonus od depozytu 200 PLN

Drugim bonusem obowiązującym z kodem promocyjnym w PZBuku jest bonus od depozytu o wartości 200 zł. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie trzeba wymienić na bonus w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Jak ograć bukmachera w LVBet

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Trzy promocje, które znalazły się w ofercie powitalnej LVBet to bonus od depozytu oraz freebet o łącznej wartości 1520 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy założyć konto na stronie bukmachera po kliknięciu w powyższy baner. 

Freebet 20 PLN

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład

LVBet oferuje darmowy zakład o stawce 1 zł z mnożnikiem x20. Oznacza to, że faktyczna wartość promocji to 20 zł. Freebet nie może zostać rozbity na kilka zakładów - jest możliwy do wykorzystania jednorazowo. 

Freebet będzie mógł zostać przyjęty, jeśli na zakładzie znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia o kursach 1.25 lub wyższych. Minimalny kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.50. Środkami trzeba następnie obrócić dwukrotnie z kuponami o minimalnych kursach całkowitych 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych, kurs jednego zdarzenia nie może być niższy niż 1.50

Bonus od depozytu do 1500 PLN

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

Nowi gracze na LVBet otrzymują bonus od dwóch pierwszych wpłat. Pierwszy z nich może wynieść maksymalnie 1000 zł, a minimalnie 50 zł. Po założeniu konta należy zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”, aby skorzystać z tej oferty. Otrzymany bonus to 1% depozytu z mnożnikiem x100. Jego działanie jest następujące: 

 • Gdy wpłacimy 1000 zł, nasz bonus to 1%, czyli 10 zł
 • Za całość stawiamy zakład AKO
 • Przy podatku 12%, jego realna stawka wynosi 8,80 zł
 • Jeśli kurs całkowity zakładu to np. 2.50, z mnożnikiem x100 wyniesie on 250
 • Potencjalna wygrana wynosi 2200 zł

Aby środki bonusowe trafiły na konto depozytowe, należy obrócić nimi czterokrotnie z kuponami o kursach minimalnych 2.00

Na takich samych zasadach opiera się bonus dotyczący drugiego depozytu, z tym, że jego maksymalna wartości wynosi 500 zł.

Totolotek - jak ograć bukmachera?

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Jeśli planujemy stawiać swoje pierwsze kroki bukmacherskie w Totolotku, też znajdziemy promocje, które nam ten start ułatwią.

Bonus darmowy zakład 25 PLN

U najstarszego polskiego bukmachera można skorzystać z oferty startowej darmowego zakładu o wartości 25 zł. Freebet, czyli promocja dostępna bez konieczności wpłaty własnych środków finansowych, jest skierowana dla wszystkich nowych użytkowników, którzy ukończą wstępną rejestrację i spełnią określone warunki regulaminu ustalone przez Totolotka. Po pierwsze, uzupełnią dane osobowe w panelu użytkownika w zakładce "Moje Konto". Ich pozytywna weryfikacja umożliwi wykorzystanie kodu promocyjnego w sekcji "Wpłata". Kod MEGABONUS wpisany w odpowiednim polu "uwalnia" darmowy bonus. Gracz automatycznie otrzymuje 25 zł na grę.

Bonus jest ważny czternaście dni. Aby go wypłacić, konieczny jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym całkowitym 2.00. W tym wypadku zatem należy zawrzeć zakłady o łącznej stawce minimum 40 zł. Z obrotu wykluczone są zakłady systemowe. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy założyli konto po 14.02.

Bonus od depozytu do 500 PLN

Totolotek - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu

Każdy nowy gracz na Totolotek otrzyma od bukmachera bonus od depozytu w wysokości 500 zł po założeniu konta na stronie i zasileniu go własnymi środkami. Minimalna wpłata zaliczona do bonusu musi wynosić 20 zł. Maksymalny bonus uzyskamy zaś przy wpłacie 500 zł, co jest równe łącznej kwocie 1000 zł do wykorzystania na zakłady - 500 zł wkładu i 500 zł bonusu. 

Bonus od depozytu podlega warunkom obrotu, które stanowią przepustkę do ewentualnej wypłaty środków bonusowych na konto bankowe. Należy dokonać trzykrotnego obrotu i depozytem, i bonusem, a zatem w przypadku wpłaty 500 zł, obrót musi wynieść 3000 zł - 1500 zł za depozyt i drugie tyle za bonus. Do promocji zaliczają się tylko zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny nie będzie niższy niż 1.35. Nie są uznawane zakłady systemowe.

Totolotek nagradza dodatkowym bonusem również graczy, którzy zainstalują aplikację mobilną na swoim urządzeniu przenośnym. Jest to promocja od pierwszego depozytu zawartego poprzez tę aplikację o wartości 49 zł - minimalna wartość wpłaty to 20 zł. Środki bonusowe podlegają trzykrotnemu obrotowi z kursami 1.90. 

Totolotek - pozostałe bonusy i promocje

Nagroda za trafione taśmy

Totolotek - podobnie jak Betclic - również nagradza graczy, których wygrane kupony składają się z dużej liczby zdarzeń. W tym przypadku dodawany bonus nie jest jednak tak okazały, a i trudniejszy do zrealizowania. Żeby bowiem otrzymać dodatkowe 30% do wygranej, trzeba mieć na kuponie… 30 zdarzeń. Wygranie takiego kuponu nie należy do rzeczy łatwych, o ile w ogóle możliwych.

Jeśli jednak nasz kupon składający się z pięciu zdarzeń okaże się zwycięski, Totolotek powiększy naszą wygraną o 5% - niewiele, ale mimo wszystko jest to jakaś wartość dodana. Nie ma co narzekać.   

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN