Jak ograć bukmachera - sprawdzone sposoby jak grać w zakładach bukmacherskich

Jak ograć bukmachera - sprawdzone sposoby jak grać w zakładach bukmacherskich
Źródło zdjęcia: pixabay
Sprawdź ranking bukmacherów

Na skróty:

  1. Zakłady bukmacherskie jak grać?
  2. Jak ograć bukmachera?
  3. Sposób na bukmachera - systemy gry
  4. Jak ograć bukmachera w Fortunie?
  5. STS - jak ograć bukmachera?
  6. Jak ograć bukmachera w Betclic?
  7. Totolotek - jak ograć bukmachera?
  8. Legalni polscy bukmacherzy

Poznaj sposób na bukmachera i dowiedz się jak grać

Każdy kto kiedykolwiek próbował swoich sił w typowaniu zakładów bukmacherskich, zastanawiał się z pewnością, jak ograć bukmachera. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na zwycięstwo, ale mniej lub bardziej doświadczeni typerzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych taktyk, sposobów i pomysłów na to, jak ograć bukmachera.

Owszem, duża część osób korzystających z usług bukmacherów traktuje to tylko i wyłącznie jak rozrywkę, nie przykładając do nich szczególnie dużej wagi, nie poświęcając też czasu na dogłębne analizy, które - trzeba to sobie powiedzieć - są niezwykle istotne, jeśli marzymy o wygranych.

Są jednak też gracze którzy szukają, analizują, testują różnego rodzaju sposoby na bukmachera. Zakłady traktują oni przede wszystkim jak szansę na zarobek, a nie zabawę. Nic więc dziwnego, że w czasach ogromnej popularności zakładów bukmacherskich, w Internecie krąży mnóstwo informacji, analiz i ciekawostek i porad mówiących jak ograć bukmachera.

Jakich? Tego dowiecie się czytając nasz tekst. Damy wam znać jak grać i z których promocji korzystać w poszczególnych zakładach. Zastanowimy się też nad pytanie, które nurtuje wszystkich graczy: jak ograć bukmachera?

Zakłady bukmacherskie - jak grać?

Nie mamy co prawda złotej recepty na to, aby osiągać u bukmachera dobre wyniki, ale mamy trochę doświadczeń, które postaramy się Wam przekazać. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Trzeba to powiedzieć otwarcie - niewiele osób zarabia na zakładach bukmacherskich. Ze statystyk wynika, że ponad 90% typerów regularnie wychodzi w typowaniu na minus. Zazwyczaj jednak dlatego, że nie posiadają oni elementarnej wiedzy jak grać u bukmachera.

Jak ograć bukmachera?

Zanim przejdziemy do tego jak grać u bukmachera, warto chyba zacząć od czegoś zupełnie odwrotnego. Jak NIE obstawiać? Jakie błędy najczęściej popełniają typerzy?

1. Brak odpowiedniej analizy przed zagraniem zakładu

2. Granie zbyt dużej liczby meczów na jednym kuponie 

3. Stawianie na “swoją” drużynę 

4. Chęć zbyt szybkiego wzbogacenia się

5. Granie typów tylko dlatego, że tak zagrali inni

6. Operowanie nieodpowiednimi stawkami 

7. Granie zbyt niskich kursów 

8. Przekonanie, że “pewniak” musi wejść

9. Granie sportów i rozgrywek o których nie mamy pojęcia

Pewnie można byłoby wymienić takich punktów więcej, ale te wydają się chyba najistotniejsze. Teraz postaramy się te kwestie nieco rozwinąć.

Zakłady bukmacherskie jak grać - robić analizy

Chociaż analiza nie zagwarantuje nam sukcesu, to może nas znacząco do niego przybliżyć. Warto więc przed postawieniem danego typu poczytać zapowiedzi przedmeczowe. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Możemy w ten sposób dowiedzieć się wielu istotnych kwestii: jaka jest ostatnio forma obu drużyn, kto nie zagra z powodu kontuzji, czy przypadkiem trener nie jest blisko zwolnienia, a może na ostatnim treningu doszło do bójki dwóch czołowych piłkarzy. To wszystko może mieć wpływ na wynik. Takie analizy znajdziemy m.in. na forach bukmacherskich.

Mimo wszystko nie warto zdawać się tylko na przemyślenia innych. Sami mamy przecież do dyspozycji różnego rodzaju statystyki, a ważne informacje możemy też czerpać np. ze stron internetowych interesujących nas zespołów.

Pamiętajmy więc o odpowiedniej analizie, bo może się okazać, że to faktycznie sposób na bukmachera.

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - ograniczyć liczbę zdarzeń na kuponie

Nieważne czy macie za sobą kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset kuponów zagranych u bukmachera. Każdy typer musiał przynajmniej raz zagrać słynną “taśmę”, a więc zakład złożony z ośmiu, dziesięciu, a czasem pewnie i dwudziestu spotkań.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

To kuszące. Robimy zakład, wybieramy kilka spotkań, a po chwili orientujemy się, że z każdym kolejnym dodanym typem nasza wygrana nabiera naprawdę ciekawych rozmiarów. Pomiędzy kuponem z dwoma i trzema zdarzeniami nie będzie przecież takiej różnicy w ewentualnej wygranej, jak między ośmioma i dziewięcioma.

Ulegamy więc, a po chwili okazuje się, że zagraliśmy zakład, który nie mieści się na ekranie, więc żeby go zobaczyć, musimy przewijać kilka dobrych sekund. To nie jest dobry sposób na bukmachera. Szansa, że taka “taśma” wejdzie jest naprawdę iluzoryczna.

Warto więc ograniczyć liczbę zdarzeń na jednym kuponie do minimum, nadrabiając to np. większą stawką, ale o tym będzie mowa trochę niżej. 

Jak ograć bukmachera - omijać typy na “swoją” drużynę

Kibicujemy Realowi Madryt, więc gramy na Real Madryt. Przecież na pewno wygrają, prawda? Kierowanie się sercem nie jest dobrym doradcą w zakładach bukmacherskich.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

To proste. Po prostu nie oceniamy danej sytuacji realnie lub koniecznie chcemy zagrać mecz z udziałem naszej drużyny, żeby jeszcze bardziej zwiększyć odczuwane emocje. Myślimy sobie wówczas: przecież nie mogę zagrać przeciwko nim. Kończy się więc postawieniem na “swój Real” czy “swoją Legię”. Nie warto. 

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - być cierpliwym

Człowiek jest z natury istotą niecierpliwą. Wszystko chcemy mieć tu i teraz. Najlepiej w dużych ilościach. Podobnie podchodzimy więc do zakładów bukmacherskich. Chcemy ograć bukmachera szybko i na duże kwoty. To niestety nie takie proste.

Nasze szanse na dobre wyniki w zakładach bukmarskich są większe, gdy staramy się powiększać swój kapitał stopniowo, nawet niewielkimi kwotami, niż wówczas, gdy liczymy, że w dwa dni wygramy grube tysiące.

Zakłady bukmacherskie jak grać - mieć swój rozum

Owszem, warto czasami skonsultować swoje typy z kolegą, żeby zobaczyć czy ma podobne spojrzenie na nadchodzący mecz. Dobrym pomysłem jest też zapoznanie się z analizami stworzonymi przez  ludzi, którzy znają się na rzeczy. Zawsze jednak warto mieć swój rozum.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Jeśli już decydujemy się zagrać typ, który dostaliśmy od kogoś innego, przeanalizujmy go jak najdokładniej. Najgorszą opcją jest wierzenie komuś na słowo, tylko dlatego, że jego zdaniem dany typ to “pewniak”.

Jak ograć bukmachera - odpowiednio dobierać stawki

Mówi się, że stawka pojedynczego zakładu nie powinna przekraczać kilku procent kapitału, jaki mamy przeznaczony na grę. 

Jeśli więc decydujemy się wpłacić na swoje konto 100 zł - na jeden kupon powinniśmy przeznaczyć maksymalnie kilka złotych. Gdy na grę mamy 10 000 zł, nie stawiajmy zakładu za 5 000 zł, tylko np. za 500 zł.

Zakłady bukmacherskie jak grać - unikać bardzo małych kursów

Zobaczyłeś, że w nadchodzącym meczu kurs na Barcelonę to 1.10? Odpuść sobie taki typ. 

Oczywiście, większośc takich meczów skończy się zwycięstwem ekipy z Katalonii, ale przyjdą i wpadki, a żeby granie takich typów było opłacalne, ich trafność musiałaby być niemal stuprocentowa.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać - uważaj na “pewniaki”

O “pewniakach” w środowisku bukmacherskim krążą już legendy. Każdy gracz zawsze znajdzie jakieś typy, które uzna za “must have” na swoim kuponie. 

Oczywiście, jeśli w wyniku analizy dojdziesz do wniosku, że warto na dany typ postawić - możesz to zrobić. Zachowaj jednak rozsądek, nie stawiaj całego swojego budżetu w przypływie emocji, tylko dlatego, że Twoim zdaniem ktoś jest “pewniakiem”.

Uważać trzeba zwłaszcza na “pewniaki” od kogoś, ale o tym pisaliśmy już trochę wyżej. 

Jak ograć bukmachera - skup się na sportach i rozgrywkach na których się znasz

Granie spotkań trzeciej ligi koreańskiej zazwyczaj nie będzie dobrym pomysłem. Możesz co prawda w przestrzeni Internetu trafić na jakieś statystyki z takich rozgrywek, może nawet na analizy szalonych “ekspertów” od takich spotkań, ale najlepiej grać po prostu to, na czym się znasz.

Jesteś wielkim fanem angielskiej Premier League? Oglądasz praktycznie każdy mecz, podcasty, programy. Czytasz co dzieje się w Manchesterze United, Liverpoolu czy Crystal Palace? Znasz kadry zespołów, ich mocne i słabe strony, wiesz kto nie zagra w najbliższym meczu? To już zasób wiedzy, który może pozwolić Ci na znalezienie fajnych typów.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Skup się więc na sportach i rozgrywkach, które masz w małym palcu. To zdecydowanie zwiększy Twoje szanse. 

Sposób na bukmachera - taktyki, systemy

Wiemy już więc czego unikać podczas tworzenia zakładów bukmacherskich, a co może pomóc w osiąganiu dobrych wyników.

Można więc wziąć to wszystko pod uwagę i po prostu robić swoje zakłady według tych wytycznych. Dobrym pomysłem jest też jednak granie według pewnej ustalonej taktyki czy systemu, a tych nie brakuje. Postaramy się przybliżyć Wam kilka z nich.

Sposób na bukmachera - surebety

Czym są surebety? W dosłownym tłumaczeniu będą to pewne typy, ale nie możemy zestawiać ich ze znanymi nam już “pewniakami”. Różnica jest bowiem diametralna.

“Pewniaki” to zwyczajnie typy, które po swojej analizie uważamy za doskonałe. Gramy je więc, bo wiemy, że drużyna X jest dużo lepsza od drużyny Y, bo dowiedzieliśmy się, że najlepszy gracz drużyny Y nie zagra w meczu, a w ekipie X dokonano świetnych wzmocnień. 

To jednak tylko i aż nasze przewidywania. Czy się sprawdzą? Nie mamy pewności. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Surebety to natomiast zakłady polegające na wykorzystaniu zróżnicowanych kursów wystawionych przez różnych bukmacherów. Występują najczęściej w sportach i typach dwudrogowych, a więc takich w których mamy do wyboru opcję A lub opcję B, np. typ na wygraną w meczu tenisa lub siatkówki. Znalezienie surebetu nie jest łatwe, ale gdy już nam się to uda, zysk powinien pojawić się na naszym koncie.

O dokładnie chodzi w surebetach? Powiedzmy, że jeden z polskich legalnych bukmacherów wystawił w danym meczu siatkówki kurs na gospodarzy o wartości 2.25. U innego natomiast taki sam kurs wystawiono na zespół gości. 

Nie jest to częsta sytuacja, ale zdarza się np.  wówczas, gdy nagle wyniknie jakaś nieprzewidziana sytuacja zmieniająca postrzeganie przez bukmacherów danego meczu. Wtedy jeden z bukmacherów może znacząco zmienić kurs, a zanim zrobi to drugi, my możemy zagrać w jednym miejscu na drużynę X, a w drugim na drużynę Y. 

Niezależnie więc jakim wynikiem taki mecz się zakończy i która z drużyn okaże się zwycięska (w meczach gdzie nie ma remisów czyli np. siatkówce), my i tak wyjdziemy na plus.

Surebety mogą być więc odpowiedzią na pytanie “jak ograć bukmachera?”. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu poświęconego surebetom: surebety czym są i jak typować

Sposób na bukmachera - progresja Martingale’a

Warto zacząć od wyjaśnienia tego, czym w ogóle jest sama progresja. To nic innego jak wzrost danego współczynnika, przy jednoczesnym powtarzaniu tej samej czynności. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

W zakładach bukmacherskich tym współczynnikiem jest nasz kapitał przeznaczony na grę, a powtarzaną czynnością kolejne obstawianie.

Najczęściej progresję stosuje się na remisy w piłce nożnej lub hokeju. Musimy wówczas wybrać drużynę, której często zdarza się remisować. Stawiamy więc określoną stawkę na remis tego zespołu, a jeśli mecz zakończy się jego zwycięstwem lub porażką, wówczas przy okazji następnego spotkania tej drużyny podwajamy stawkę, oczywiście znów obstawiając remis.

Progresję należy zakończyć w momencie, gdy nasz zespół zremisuje. Jeśli wybrana przez nas drużyna nie będzie miała akurat jakiejś kosmicznej serii bez remisu, taki sposób gry daje szansę na całkiem niezły zarobek, ponieważ kursy na remisy zazwyczaj wahają się w granicach 2.80 - 4.00 w przypadku piłki nożnej i 3.80 - 4.00 w hokeju. 

Ważne, aby nasz wybór drużyny do progresji nie był przypadkowy. Są bowiem ligi i drużyny, które niemal w swoim DNA mają dzielenie się punktami. Warto przyjrzeć się zwłaszcza rozgrywkom, gdzie zazwyczaj pada mało bramek. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Jeśli wyniki danego zespołu zazwyczaj kręcą się wokół remisu (0:0, 0:1, 1:0, 1:1 czy 2:1), można przypuszczać, że podział punktów będzie dość częsty. Trudniej może być o remisy w meczach dwóch niezwykle bramkostrzelnych drużyn, które zazwyczaj kończą swoje spotkania wynikami w stylu 3:1 czy 5:2.

Istotne jest też, aby ustalić sobie naszą górną granicę kwoty, jaką możemy w przypadku progresji zainwestować. Nawet bowiem w przypadku rozpoczęcia gry od kwoty 2 zł, po ośmiu meczach bez remisu z rzędu, stracimy aż 510 zł.

Jak ograć bukmachera w Fortunie?

Oczywiście powyższe rady, wskazówki i systemy można zastosować u każdego z legalnych polskich bukmacherów, starając się go w ten sposób ograć. 

Warto jednak również w pełni wykorzystać potencjał oferty wybranych zakładów bukmacherskich. Każdy z legalnych polskich bukmacherów ma bowiem dla użytkowników bonusy i promocje, mogące zdecydowanie pomóc w wygrywaniu zakładów.

jak ograć bukmachera fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Zakład bez ryzyka 

Zakłady bukmacherskie Fortuna mają dla graczy przede wszystkim zakład bez ryzyka, nawet do 120 zł. Jeśli więc dopiero zaczynamy swoją bukmacherską przygodę i chcemy najpierw zobaczyć “z czym to się je”, jest to dla nas dobra okazja. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Co daje nam zakład bez ryzyka w Fortunie? Można powiedzieć, że drugą szansę w przypadku falstartu. Jeśli bowiem nasz pierwszy zakład po założeniu konta w Fortunie okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam przeznaczoną na kupon stawkę, pomniejszoną jedynie o obowiązkowy podatek 12%.

Wówczas sami decydujemy, czy pieniądze które wróciły na nasze konto w Fortunie chcemy wypłacić, czy może przeznaczyć na kolejne zakłady. Ten bukmacher nie oczekuje bowiem żadnego obrotu, co często zdarza się u konkurencji przy tego typu promocjach. 

Freebet

Fortuna proponuje swoim nowym graczom również freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 20 zł. Jest on przyznawany w postaci punktów, które można jednak wymienić na zakłady. Sami decydujemy, czy chcemy wtedy zagrać jeden kupon za 20 zł, czy podzielić stawkę na kilka mniejszych zakładów.

Dodatkowe 100% od wpłaty

Kolejny bonus za rejestrację w Fortunie to dodatkowe 100% od wpłaty, nawet do 1000 zł. Jeśli więc zdecydujemy się zasilić swoje konto np. kwotą w wysokości 900 zł, drugie 900 otrzymamy od Fortuny. Oczywiście bonus ten musimy później odpowiednio obrócić. 

Więcej o warunkach promocji na start od Fortuny oraz innych legalnych bukmacherów, dowiecie się z naszego tekstu: zakład bez ryzyka STS, Fortuna, BetClic - sprawdź nowe zasady

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

STS - jak ograć bukmachera?

Promocje ułatwiające ogranie bukmachera ma też w swojej ofercie STS. Oczywiście dotyczą one nowych graczy.

jak ograć bukmachera stsKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Zakład bez ryzyka

STS też ma dla “nowicjuszy” zakład bez ryzyka, choć dużo skromniejszy niż wspomniana wcześniej Fortuna. Z kodem “MEGABONUS” wpisanym podczas rejestracji, nowy gracz może liczyć na zwrot do 31 zł w przypadku przegranego pierwszego kuponu. Wtedy może tę kwotę wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Freebet

Kolejna opcja dla nowych graczy w STS to darmowy zakład w wysokości 29 zł. Aby otrzymać taki bonus, podczas rejestracji należy w odpowiednim polu wpisać kod: “MEGABONUS”.

Jeśli zagrany w ramach promocji zakład okaże się wygrany, trzeba jeszcze obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.91. 

Bonus od depozytu nawet do 1200 zł

Wspomniany już kod: “MEGABONUS” gwarantuje też możliwość otrzymania bonusu od depozytu, nawet do 1200 zł. Tyle ile wpłacimy, tyle dostaniemy od bukmachera. Żeby jednak nie było tak łatwo, tu również trzeba dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym nie mniejszym niż 1.91. 

Jak ograć bukmachera w Betclic?

Od kilku miesięcy legalnym polskim bukmacherem jest też Betclic, który chcąc przyciągnąć do siebie nowych graczy, oferuje im szereg promocji i bonusów.

jak ograć bukmachera betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Zakład bez ryzyka

Betclic posiada aktualnie najwyższy zakład bez ryzyka wśród legalnych polskich bukmacherów. Oferuje on bowiem w nim aż do 530 zł zwrotu w przypadku przegranego pierwszego zakładu. Aby skorzystać z promocji wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: “MEGABONUS530”.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Ewentualnej wygranej nie możemy oczywiście od razu wypłacić. Najpierw należy obrócić ją czterokrotnie. Jeśli więc nasza pierwsza wpłata wyniosła 530 zł, drugie tyle dostaniemy od bukmachera, jednak aby możliwa była wypłata, należy zagrać w tym przypadku za minimum 2120 zł. Do obrotu są wliczane zakłady z kursem minimalnym 2.00.

Multi+

Pisaliśmy we wcześniejszej fazie tekstu, że im mniej zdarzeń na kuponie, tym większa szansa na jego powodzenie. Betclic zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wygrać zakład złożony z wielu spotkań, dlatego dodatkowo wynagradza tych, którym ta trudna sztuka się udała.

Chodzi tu o bonus “Multi+”, który sprawia, że im więcej spotkań postawimy na swoim kuponie, tym więcej Betclic doda do naszej wygranej. Jeśli więc skomponujemy zakład złożony z pięciu zdarzeń, to bukmacher powiększy naszą ewentualną wygraną o 7% tej kwoty. 

Każde kolejne dodane zdarzenie to większy procent, jaki dostaniemy od Betclica. Przy siedmiu typach będzie to więc 20%, a przy trzynastu lub więcej - aż 50% bonusu.

Co ważne, nie jest to promocja tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Obowiązuje ona wszystkich typerów.

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Totolotek - jak ograć bukmachera?

Jeśli planujemy stawiać swoje pierwsze kroki bukmacherskie w Totolotku, też znajdziemy promocje, które nam ten start ułatwią.

jak ograć bukmachera totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Freebet

Wpisując w formularzu rejestracyjnym kod: “MECZYKI”, dostaniemy od Totolotka darmowy zakład o wartości 20 zł. Jest on ważny przez 30 dni od momentu ukończenia rejestracji.

Jeśli zagrany freebet przyniesie nam wygraną - zanim ją wypłacimy - musimy najpierw dokonać trzykrotnego obrotu. Będą się do niego zaliczać wyłącznie kupony z przynajmniej jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 2.00. 

Nagroda za trafione taśmy

Totolotek - podobnie jak Betclic - również nagradza graczy, których wygrane kupony składają się z dużej liczby zdarzeń. W tym przypadku dodawany bonus nie jest jednak tak okazały, a i trudniejszy do zrealizowania. Żeby bowiem otrzymać dodatkowe 30% do wygranej, trzeba mieć na kuponie… 30 zdarzeń. Wygranie takiego kuponu nie należy do rzeczy łatwych, o ile w ogóle możliwych.

Jeśli jednak nasz kupon składający się z pięciu zdarzeń okaże się zwycięski, Totolotek powiększy naszą wygraną o 5% - niewiele, ale mimo wszystko jest to jakaś wartość dodana. Nie ma co narzekać. 

(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Ile wpłacisz, tyle dostajesz

Klasyczna promocja u polskich legalnych bukmacherów, czyli bonus od wpłaty, w tym przypadku 100%. Jeśli więc nasza pierwsza wpłata na konto w Totolotku wyniesie 100 zł, drugie tyle dostaniemy w ramach bonusu. Warunkiem jest wpisanie podczas rejestracji kodu: “MECZYKI”.

W tym przypadku również obowiązuje konieczność trzykrotnego obrotu łącznej stawki naszego depozytu i bonusu. Żeby zakład zaliczał się do obrotu, musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00. 

Legalni polscy bukmacherzy

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, pamiętaj, by grać jedynie u legalnych polskich bukmacherów, takich jak m.in. Fortuna, STS, Betclic, Etoto, Forbet, Totolotek, LVBet czy PZBuk.

Tylko legalni bukmacherzy odprowadzają obowiązkowy podatek od wygranych. Jeśli więc trafisz na zakłady bukmacherskie, które tego nie robią, nie korzystaj z ich usług. Będzie to znak, że działają one w naszym kraju nielegalnie.

W tym artykule staraliśmy się nieco podpowiedzieć Wam, jak ograć bukmachera. To czy się to uda, zależy jednak od wielu czynników. Nikt nie da nam bowiem gwarancji wygranej. Właśnie dlatego w zakładach bukmacherskich - podobnie jak w wielu innych kwestiach - powinniśmy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek.

 

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Villarreal wygra Drużyna Javiera Callejy chyba łapie odpowiedni rytm, o czym świadczy łatwa wyjazdowa wygrana z Leganes. Potencjał zespołu jest spory, a z kolei Real Valladolid niczym specjalnym się nie wyróżnia. Typujemy zwycięstwo gospodarzy.
Obie drużyny strzelą - both to score Choć Leicester nie strzeliło gola na Old Trafford zaprezentowało się tam nieźle i miało swoje okazje. W domowym spotkaniu z dość mocno nierówną ekipą Spurs, która w dodatku w środę grała w Grecji w LM gospodarze mają szansę by zdobyć punkty. Z uwagi na to, że w obu zespołach jest kilku bardzo dobrych graczy ofensywnych stawiamy tu na bramki dla obu ekip.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) To mecz dwóch najgorszych jak dotąd drużyn w sezonie. Choć obie miały bieżących rozgrywkach przebłyski na razie grają słabo, a zatem w bezpośrednim starciu nie spodziewamy się wielu okazji i raczej nie padnie tu wiele goli.
Bayern -2 (Bayern wygra przynajmniej trzema bramkami, handicap 0:2) Koln pokazało się z dobrej strony w kilku spotkaniach np. W meczu z Borussią, ale z kolei ostatnio nie potrafiło zdobyć choćby punktu z Monchengladbach. Bayer prezentuje się coraz lepiej i po stracie punktów z Lipskiem powinien być zmotywowany. W odniesieniu wysokiego zwycięstwa nie powinno im przeszkodzić zmęczenie po środowym spotkaniu z Crveną, bo ten mecz wygrali gładko.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.