Liga Mistrzów obstawianie | zakłady bukmacherskie

Dodał: Aleksander Nowomiejski,19 Wrz 2022 | 13:58

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe, klubowe rozgrywki piłkarskie. Zakłady bukmacherskie na mecze są dostępne u legalnych bukmacherów. Jak obstawiać Ligę Mistrzów? Czy bukmacherzy na obstawianie Ligi Mistrzów oferują bonusy? Przyjrzeliśmy się temu, w poniższym tekście.

Na skróty:

 1. Liga Mistrzów obstawianie - bonusy bukmacherskie
 2. Obstawianie Ligi Mistrzów
 3. Jak obstawiać Ligę Mistrzów?
 4. Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?
 5. Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów obstawianie - bonusy bukmacherskie

Podczas rejestracji u bukmachera można uzyskać bonusy powitalne. Jedną z opcji ich użycia, są zakłady związane z typowaniem Ligi Mistrzów. Jaką ofertę na start mają czołowi bukmacherzy? 

[kody_promo]

Aktywowanie pakietu powitalnego możliwe jest, po rejestracji z linkiem umieszczonym w tabeli.

Obstawianie Ligi Mistrzów

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów to elitarne zmagania, w których biorą udział najlepsze kluby Europy. Nie dziwi zatem, że śledzone są przez fanów piłki nożnej, którzy mają ponadto możliwość obstawiania Ligi Mistrzów u bukmacherów.

Sezon Champions League można podzielić na trzy elementy. Na początku odbywają się kwalifikacje, które jednak nie wyłaniają wszystkich 32 drużyn grających w fazie grupowej, a jedynie część z nich. Pozostałe awans do Ligi Mistrzów uzyskują, poprzez wysokie pozycje w ligach krajowych. Gwarantowane miejsca mają przedstawiciele najsilniejszych lig zrzeszonych w strukturach UEFA, m.in. Premier League, Serie A, La Ligi, Bundesligi czy Ligue 1. 

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów zawierać można na każdym etapie rywalizacji. Obstawianie Ligi Mistrzów nie różni się zbytnio od typowania innych rozgrywek piłkarskich, choć w tym przypadku pamiętać trzeba, że struktura sezonu różni się od typowej, ligowej drabinki gier na zasadzie meczu i rewanżu, każdego z każdym. 

Piłkarska Liga Mistrzów to w końcu zmagania pucharowe, gdzie po fazie grupowej rywalizacja odbywa się w systemie dwumeczów, z którego gorszy w danej parze odpada. Przez długi czas istotnym elementem rywalizacji w fazie pucharowej były bramki strzelone na wyjeździe, które dawały pewien handicap. To było dodatkowym smaczkiem przy obstawianiu Ligi Mistrzów. Zakłady bukmacherskie na Champions League, pomimo wycofania zasady promowania goli wyjazdowych, wciąż oferują sporo opcji zakładów. Opisujemy je szczegółowo poniżej.

Obstawianie pozostałych lig:

Jak obstawiać Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów zakłady bukmacherskie oferuje dla pojedynczych meczów, etapów rozgrywek czy całego sezonu. Prezentujemy niektóre, możliwe typy zdarzeń dostępne u bukmacherów przy okazji obstawiania Ligi Mistrzów. 

Zakłady na mecz - obstawianie Ligi Mistrzów

W tym aspekcie możemy mówić o typowaniu meczu, które niczym nie różni się od rozgrywek ligowych na każdym szczeblu piłkarskiego rzemiosła. Najpopularniejsze zakłady tradycyjnie już dotyczyć będą końcowego lub częściowego wyniku meczu, zdobytych bramek, wyniku z handicapem itp. Popularnie są również zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów dotyczące kartek i/lub rzutów rożnych. 

Co sprawia, że obstawianie meczów Ligi Mistrzów można wyróżnić na tle innych? Mnogość proponowanych zdarzeń. Zazwyczaj na spotkania Champions League oferta jest bogatsza, szersza, uzupełniona o dodatkowe opcje (np. nazwiska strzelca/strzelców goli). Każdy mecz Ligi Mistrzów śledzony jest przez fanów i analityków na całym świecie, stąd na pojedynczy mecz można znaleźć u bukmacherów nawet kilkaset przygotowanych kursów. 

Zakłady na awans - obstawianie Ligi Mistrzów

W pewnym aspekcie są to zakłady sezonowe, ale nie do końca. Liga Mistrzów obstawianie awansów oferuje przy okazji wejścia do fazy grupowej, awansu Z fazy grupowej DO pucharowej, a także przy pokonywaniu kolejnych szczebli (1/8, ćwierćfinał, półfinał). 

W tym przypadku istotny nie jest wynik konkretnego meczu, ale zajęcie odpowiedniego miejsca w grupie, bądź wygranie dwumeczu - włącznie z ewentualnymi dogrywkami i karnymi. 

Zakłady sezonowe - Liga Mistrzów obstawianie

W tym przypadku typujemy najczęściej zwycięzcę rozgrywek, drużyny mierzące się w finale czy wybieramy króla strzelców. Sezonowymi zakładami można nazwać także typowanie tego, kto znajdzie się w półfinałach czy oszacowanie na jakim etapie rozgrywek odpadnie z Ligi Mistrzów dany zespół. Jak napisaliśmy wyżej - dla obstawianie Ligi Mistrzów pod kątem awansów można po części uznać za zakłady sezonowe, stąd podobne zależności warto przedstawić. 

Zakłady specjalne - Liga Mistrzów obstawianie 

Popularność Ligi Mistrzów sprawia, że zakłady bukmacherskie na nią często wychodzą poza standardowe propozycje. Poza typowaniem poszczególnych meczów i zakładów sezonowych, do wyboru są również zakłady specjalne.

Co znaleźć można w takiej ofercie? Z jednej strony zdarzenia określające ewentualne rekordy, które mogą zostać pobite w trakcie sezonu. Ponadto bukmacherzy oferują typy np. na ligę krajową zwycięzcy danej edycji Ligi Mistrzów, grupę w której rozpoczął rywalizację i wiele więcej.

Sprawdź kody promocyjne:

Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów?

Obstawianie Ligi Mistrzów możliwe jest u praktycznie wszystkich, legalnych bukmacherów w Polsce. Czołowi z nich proponują bonusy bukmacherskie dla nowych graczy, które opisaliśmy poniżej. 

Liga Mistrzów zakłady bukmacherskie - STS

Bukmacher STS proponuje najwyższy bonus powitalny o wartości 1660 zł, dla graczy rejestrujących się pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI. W jego skład wchodzi kilka bonusów:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) maksymalnie do 1500 zł
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

STS kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Rejestracja z podanym wyżej linkiem uprawnia gracza do skorzystania z całej oferty na start.

Ligę Mistrzów obstawianie - Fortuna

Dla nowych graczy w Fortunie czeka bonus na start, dostępny podczas rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość bonusów na nowych graczy to 835 zł. Na sumę składają się:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł
 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 15 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty na konto do 200 zł

Fortuna kod promocyjny

Powitalny pakiet bonusów od Fortuny można wykorzystać w pełni, a bonusy wzajemnie się nie wykluczają, pod warunkiem rejestracji z kodem bonusowym. 

Liga Mistrzów obstawianie - Superbet

Powitalny pakiet bonusowy można znaleźć u bukmachera Superbet. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwoli zyskać graczom najwyższy bonus powitalny o wartości 3755 zł. Nowi gracze mogą uzyskać:

 • Darmowy zakład (freebet) w kwocie 35 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 3500 zł
 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacje 20 zł

Superbet kod promocyjny

Bonusy w Superbet dostępne są dla rejestrujących się z powyższym kodem. Możliwe je skorzystanie z całej oferty powitalnej.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów - Betclic

Kolejnym bukmacherem z ofertą powitalną jest Betclic. Dla nowych graczy, którzy założą konto TUTAJ z kodem MECZYKI, przygotowano jeden bonus, który ma wartość 200 zł:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł

Betclic kod promocyjny

Skorzystanie z bonusu o podanej wartości możliwe jest wyłącznie, przy założeniu konta z podanym powyżej kodem. 

Liga Mistrzów obstawianie - Fuksiarz

Bukmacherem z ofertą promocyjną dla nowych graczy jest Fuksiarz. Konto można założyć TUTAJ, a użycie kodu MECZYKI pozwala aktywować bonus powitalny, o wartości 1400 zł:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 50% stawki do 500 zł
 • Cashback Bez Końca do 900 zł dziennie

Fuksiarz kod promocyjny

Oferta Cashback Bez Końca dostępna jest także dla wszystkich graczy. Bonus powitalny można aktywować po rejestracji z podanym kodem bonusowym. 

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020