Ligue 1 obstawianie | zakłady bukmacherskie

Dodał: ,19 Wrz 2022 | 14:00

Obstawianie Ligue 1 jest możliwe u legalnych bukmacherów. Z tego tekstu dowiesz się, jak wyglądają zakładu bukmacherskie na Ligue 1. Zwracamy też uwagę na to, co może być kluczem do skutecznego typowania ligi francuskiej. Prezentujemy również ofertę bonusową bukmacherów dla graczy, którzy chcą obstawiać Ligue 1.

Na skróty:

 1. Obstawianie Ligue 1 - bonusy powitalne
 2. Ligue 1 obstawianie
 3. Bundesliga jak obstawiać?
 4. Zakłady bukmacherskie Ligue 1
 5. Bundesliga gdzie obstawiać?

Obstawianie Ligue 1 - bonusy powitalne

Bukmacherzy proponują nowym graczom bonusy, które można wykorzystać choćby zawierając zakłady bukmacherskie na Ligue 1. W tabeli prezentujemy ofertę czołowych bukmacherów w Polsce.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Można je aktywować, rejestrując się poprzez linki z tabeli.

Ligue 1 obstawianie

Liga francuska to rozgrywki dość specyficzne. Z jednej strony Ligue 1 od lat funkcjonuje, jako jedna z najważniejszych lig w Europie. Z drugiej jednak popularnością odstaje od zmagań w Anglii, Hiszpanii czy Włoszech. W dużej mierze zainteresowanie kibiców daną ligą przekłada się na to, jak często gracze decydują się na jej obstawianie. Ligue 1 zatem znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych rynków, ale nie jest najbardziej oczywistym kierunkiem. 

Co więc warto wiedzieć o Ligue 1? Obstawianie tej ligi może być dla graczy korzystne? Podobnie jak w przypadku innych rozgrywek, tak i liga francuska oferuje sporą różnorodność zakładów. Na pojedyncze spotkania ligi francuskiej zakłady bukmacherskie, to zazwyczaj około kilkudziesięciu zdarzeń. Ligue 1 nie odstaje w tym aspekcie od nieco bardziej popularnych Premier League czy La Ligi itp.

Zmagania we Francji trwają od sierpnia do maja. W najwyższej klasie rozgrywkowej rywalizuje 20 zespołów, więc możemy liczyć na dużą regularność i wybór spotkań. Ligue 1 w trakcie sezonu ma krótką przerwę zimową, która przypada na okres świąteczno-noworoczny. Ponadto obstawianie ligi francuskiej możliwe jest niemal przez cały czas. Kursy na poszczególne mecze pojawiają się z wyprzedzeniem, tak jak w przypadku największych rynków piłkarskich.

Obstawianie Ligue 1 kojarzy się przede wszystkim z zespołem PSG. Jednak nie tylko paryski hegemon powinien zainteresować fanów futbolu, bowiem we Francji rozgrywki potrafią być bardzo ciekawe. Co za tym idzie, także zakłady bukmacherskie na ligę francuską mogą okazać się jednym z bardziej intrygujących rynków. 

Obstawianie pozostałych lig:

Zakłady bukmacherskie Ligue 1

Od zakładów na pojedyncze mecze, przez zakłady specjalne, po zakłady sezonowe. Obstawianie Ligue 1 nie jest wyjątkiem na tle innych rozgrywek i oferuje wszystkie te opcje. Poniżej opisujemy je bardziej szczegółowo.

Liga francuska obstawianie meczów

Dla Ligue 1 obstawianie meczów jest podstawowym typem zakładów. Zazwyczaj bukmacherzy oferują od kilkunastu, do nawet kilkuset kursów na pojedyncze spotkanie. Tym samym liga francuska dorównuje najbardziej popularnym rozgrywkom na świecie, do których w pewnym sensie też się zalicza. Obstawianie ligi francuskiej na poszczególne mecze dostępne jest praktycznie u wszystkich legalnych bukmacherów. 

Liga francuska obstawianie długoterminowe/sezonowe

Kolejna opcja zakładów bukmacherskich na ligę francuską, to zakłady sezonowe. W tym przypadku możemy wybierać np.: mistrza Ligue 1, króla strzelców ligi, zespoły zajmujące miejsca w określonym przedziale (np. TOP3) czy też spadkowiczów. Choć Ligue 1 jest popularna, to ma mniej fanów niż rozgrywki w Hiszpanii, Anglii czy Włoszech. To też przekłada się na dostępność zakładów długoterminowych. Pojawiają się one cyklicznie, w zależności od oferty danego bukmachera.

Liga francuska obstawianie zakładów specjalnych

Co jakiś czas u różnych bukmacherów pojawiają się zakłady specjalne na Ligue 1. Obstawianie takich zdarzeń nie jest stałe, cykliczne i dotyczące konkretnych pojedynków. Bukmacherzy mogą natomiast oferować zakłady specjalne, przy okazji różnych wydarzeń. Takim był np. debiut Leo Messiego w PSG, gdy można było typować datę debiutu i/lub ewentualne zdobycie w nim gola przez piłkarza. Polscy, legalni bukmacherzy mogą też proponować zakłady związane z polskimi piłkarzami. Mowa tu np. o liczbie goli w sezonie Arkadiusza Milika.

Obstawianie Ligue 1 - jak obstawiać?

Znając już potencjalne, dostępne zakłady bukmacherskie Ligue 1, warto zastanowić się - jak obstawiać ligę francuską. Nie powinno dziwić, że tak jak wszystkie rozgrywki, i tu mamy do czynienia z określoną charakterystyką zmagań. Jej znajomości może ułatwić skuteczne typowanie. 

PSG murowanym faworytem 

Od kiedy PSG zostało przejęte przez nowych właścicieli, klub ten wyraźnie zdominował rozgrywki w Ligue 1. Obstawianie wygranej klubu z Paryża nie zawsze wiąże się zatem z wysokimi kursami, bowiem bukmacherzy dobrze znają potencjał drużyny z Parc des Princes. Oczywiście PSG zalicza wpadki, a nawet udawało się innym zespołom wyprzedzić faworyta w lidze na koniec sezonu. Jednak patrząc czysto statystycznie, to zdecydowanie najmocniejsza od wielu lat drużyna w Ligue 1. Dlatego grając mecze z handicapem lub obstawiając, że dany zespół strzeli sporo bramek, warto brać pod uwagę PSG.

Wahania formy

W lidze francuskiej zdarzają się poważne sinusoidy formy niektórych klubów. Tu przykładem może być Monaco, które po sezonie mistrzowskim a następnie zajęciu drugiego miejsca, walczyło o utrzymanie. Nie jest to odosobniony przypadek klubu, który nie potrafi utrzymać stabilnej formy na przestrzeni kilku sezonów, ale potrafi raz na jakiś czas zamieszać w czołówce. Warto śledzić, który klub aktualnie jest w dobrej formie, ale nie ma co zawsze grać na takie rewelacje “w ciemno”.

Zmiany kadrowe 

Decydując się na obstawianie Ligue 1, warto kontrolować kadry poszczególnych drużyn. Jak kilkukrotnie już wspominaliśmy - liga francuska jest jedną z czołowych na świecie, ale nie zawsze jest ligą docelową dla zawodników. Wyróżniające się postaci odchodzą z klubów, wielu graczy mających wybić się we Francji ostatecznie okazuje się nie spełniać potencjału itp. Dlatego też warto dokładnie przyglądać się zmianom w składach drużyn, które przekładają się na grę.

Analiza statystyk

Jak przy każdej lidze, tak i w przypadku Ligue 1 obstawianie powinno być poprzedzone analizą statystyk. Te pokażą nam, że we Francji gra się nieco inaczej niż np. w Hiszpanii czy Anglii. Francuzi preferują techniczną i szybką piłkę nożną, co może przekładać się na gole. Jednak w przypadku stałych fragmentów gry, jak rzuty rożne czy wolne, nie są aż tak aktywni jak koledzy z innych, silnych lig w Europie. Najwięcej bramek pada w meczach PSG, ale jest też kilka innych zespołów, które potrafią skutecznie sforsować defensywę rywali.

Sprawdź kody promocyjne:

Obstawianie Ligue 1 - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać ligę francuską? W swojej ofercie zakłady bukmacherskie na Ligue 1 mają wszyscy legalni bukmacherzy. Nie powinno to dziwić, bowiem piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu wśród graczy. Czołowi bukmacherzy, poza rozbudowaną ofertą zakładów na Ligue 1, proponują także pakiety bonusów powitalnych na start.

Ligue 1 obstawianie - STS

Bukmacher STS przygotował dla nowych graczy pakiet bonusów, wartych w sumie 1660 zł. Przeznaczony jest on dla graczy rejestrujących się pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI. To najwyższy dostępny na rynku bonus powitalny w STS.

Jakie bonusy na start przygotował STS? Jest to kilka promocji powitalnych:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od trzech pierwszych depozytów do 1500 zł
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

STS kod promocyjny

Co ważne, bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Rejestracja z podanym wyżej linkiem uprawnia gracza do skorzystania z całej oferty na start.

Ligue 1 - Fortuna

W przypadku Fortuny gracze mogą aktywować trzy bonusy powitalne, jeśli zarejestrują się TUTAJ z kodem MECZYKI. W skład powitalnego zestawu bonusów wchodzą darmowe zakłady (x2), zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty, a w sumie wartość bonusów to 835 zł.

Na całą kwotę składają się w sumie cztery promocje:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł
 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 15 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty na konto do 200 zł

Fortuna kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Aktywować je mogą te osoby, które zarejestrują się z powyższym linkiem.

Ligue 1 obstawianie - Superbet

Nowi gracze, którzy założą konto TUTAJ z kodem MECZYKI, mogą uzyskać bonusy od Superbet o najwyższej wartości 3755 zł. Promocja skierowana jest do nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera.

Jakie bonusy na start proponuje Superbet:

 • Darmowy zakład (freebet) w kwocie 35 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 3500 zł
 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacje 20 zł

Superbet kod promocyjny

Cały pakiet bonusowy na start można aktywować, a bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Aby móc z nich skorzystać należy zarejestrować się za pomocą podanego wyżej linku.

Ligue 1 - Betclic

Dla nowych graczy bukmacher Betclic przygotował jeden bonus powitalny, który można otrzymać po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. Tym bonusem jest zakład bez ryzyka na pierwszy kupon.

Szczegóły powitalnego bonusu w Betclic:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł

Betclic kod promocyjny

Bonus w podanej wyżej kwocie będzie aktywowany, jeśli gracz zarejestruje się za pomocą linku podanego w tekście.

Ligue 1 - Fuksiarz

Fuksiarz jest kolejnym bukmacherem, który ma dla nowych graczy powitalną ofertę bonusową. U bukmachera można założyć konto TUTAJ, a użycie kodu MECZYKI pozwala aktywować bonus powitalny. 

Fuksiarz proponuje na start:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 50% stawki do 500 zł

Fuksiarz kod promocyjny

Bonus przeznaczony jest dla nowych graczy, którzy mogą skorzystać także z codziennego bonusu dla wszystkich (Cashback Bez Końca). Warunkiem aktywowania bonusu powitalnego, jest rejestracja poprzez podany wyżej link.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020