Metody płatności STS: wpłaty i wypłaty w STS

Metody płatności STS: wpłaty i wypłaty w STS
Źródło zdjęcia: STS / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Na skróty:

1. Metody płatności w STS
2. Sposoby wpłat w STS
3. STS minimalna wpłata i STS maksymalna wypłata
4. STS szybkie wypłaty

Metody wpłat i wypłat STS

Gra u bukmachera to nie tylko analizowanie i wybieranie zdarzeń na kupon oraz obstawianie zakładów. To też, a może przede wszystkim, operowanie własnymi pieniędzmi. Odpowiedzialne zarządzanie kapitałem stanowi jeden z najważniejszych punktów kodeksu gracza. Wyjaśniamy, jak bezpiecznie wpłacać i wypłacać pieniądze u bukmachera z największymi udziałami w rynku - STS

Metody płatności w STS

W dobie dzisiejszej technologii przy płatnościach internetowych liczą się szybkość i prosta obsługa transakcji. Z takiego założenia wychodzi STS, który na rynku legalnych polskich bukmacherów wyróżnia się zaawansowanymi metodami płatności. W STS wypłaty i wpłaty stanowią elementy sprawnie działającej machiny, która nawet dla początkującego gracza nie powinna być przeszkodą.

Polscy bukmacherzy różnią się oferowanymi metodami płatności. Najpopularniejsze sposoby na zasilenie konta to internetowe systemy płatności, karta kredytowa lub debetowa oraz elektroniczne portfele. Nie u każdego znajdziemy wszystkie opcje. STS należy jednak do tych bukmacherów, u których mamy szeroki wybór.

W STS wpłaty możemy dokonać w dowolnym momencie. System wpłat 24/7 to duże ułatwienie, bo pozwala na zasilanie konta wedle własnego uznania. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i o jakiej porze, błyskawicznie wpłacimy środki, które natychmiast pojawią się w naszym depozycie. Oczywiście w STS wpłata jest możliwa ze wszystkich urządzeń, choć najszybciej i najłatwiej załatwimy sprawę poprzez aplikację mobilną.

 

STS
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

W STS wpłaty dokonamy na siedem sposobów. 

- kartą kredytową lub debetową Visa albo Mastercard
- internetowym systemem płatności PayU obsługującym banki oraz BLIK
- internetowym systemem płatności Dotpay obsługującym banki oraz paysafecard
- elektronicznym portfelem Skrill
- elektronicznym portfelem Neteller
- tradycyjnym przelewem z rachunku z wykorzystaniem systemu płatności tpay.com
- gotówką w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych STS

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<< 

Ważne jest to, że przy zasilaniu konta nie zostaniemy obciążeni jakąkolwiek dodatkową prowizją przez bukmachera i to niezależnie od wybranej metody płatności - wpłaty STS. Obowiązują za to limity kwotowe, których jednak nie musimy się bać, bo dotyczą niskich sum. Najwyższej kwoty minimalnej wymagają e-portfele. W Skrillu to 20 zł, a w Netellerze 10 zł. Karty oraz PayU i Dotpay mają limit wynoszący zaledwie złotówkę. Żadnych ograniczeń nie znajdziemy wpłacając pieniądze w punkcie lub klasycznym przelewem z rachunku.

STS
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

Jeśli chodzi o dostępne w STS wypłaty, to ten bukmacher także przoduje wśród legalnych firm działających na polskim rynku. Wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi szybkiej wypłaty STS Pay. Pieniądze trafiają na konta graczy średnio w 15 minut. Wniosek o wypłatę z STS możemy złożyć w dowolnej chwili. Tutaj, jak w przypadku wpłaty na STS, obowiązuje system 24/7. W STS wypłaty natychmiastowe możemy zrealizować do dwunastu podmiotów bankowych.

STS sposoby wpłat

Wyżej ogólnie wspomnieliśmy o metodach, którymi możemy w STS wpłacić pieniądze na konto. Przyjrzyjmy się dokładniej każdej z dostępnych opcji.

STS wpłata kartą kredytową lub debetową to pierwszy z możliwych sposób zasilenia konta. Tak jak w przypadku wielu innych transakcji online, musimy po prostu uzupełnić na stronie bukmachera dane swojej karty. Należy wpisać imię i nazwisko właściciela, podać numer oraz specjalny kod CVV widniejący z tyłu. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, pieniądze błyskawicznie trafią do depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Kolejne dwie proponowane przez STS metody wpłaty możemy zrealizować przez tzw. internetowe systemy płatności - PayU oraz Dotpay. Oba systemy umożliwiają nam szybki transfer, czyli błyskawiczny przelew z wykorzystaniem serwisu on-line. Minimalna kwota wpłaty to także 1 zł.

STS
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

Szybkie transfery obejmują przelewy bankowe oraz innowacyjne metody płatności. Dzięki PayU możemy zasilić konto coraz popularniejszym wśród konsumentów BLIKiem. Za tą opcją przemawia fakt, że nie musimy logować się bezpośrednio do swojego banku. Wystarczy, że podamy odpowiedni kod wygenerowany w aplikacji bankowej. 

Współpracujący z STS Dotpay pozwala z kolei na płatność paysafecardem, czyli elektronicznej metodzie bazującej na systemie pre-paid. Paysafecard cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem, bo taka płatność nie wymaga podawania danych osobowych, szczegółów konta bankowego, ani danych karty kredytowej. Mamy więc gwarancję pełnej anonimowości.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Do wykonywania transakcji za pomocą Paysafecard wymagany jest zakup karty z wydrukowanym kodem PIN wielokrotnego użytku o określonym nominale i wprowadzenie tego kodu podczas zakupów przez Internet. 

W STS wpłata Paysafecard dostępna jest od niedawna, bo dopiero od połowy 2018 r., ale szybko zdobyła popularność graczy.

Ciekawą metodą płatności są e-portfele, czyli portfele elektroniczne. STS proponuje e-portfele Skrill oraz Neteller. W STS wpłata Skrillem nie może być mniejsza niż 20 zł. Jeśli chodzi o Neteller, to jest 10 zł. Choć nie są to najniższe możliwe sumy, to e-portfele stanowią dużą wygodę, są jak najbardziej bezpieczne i mogą być dobrą alternatywą dla pozostałych form płatności.

STS
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

Ostatnie dwie opcje wpłaty na konto STS to tradycyjny przelew z rachunku, z którego jednak większość osób rezygnuje oraz możliwość zasilenia depozytu gotówką w punkcie stacjonarnym. Tutaj nie mamy żadnych limitów kwotowych. Wpłacimy dowolną sumę. Przelewu z rachunku dokonujemy za pomocą systemu płatności tpay.com.

Co ważne, nie jest możliwa w STS wpłata sms-em, choć nie można wykluczyć, że bukmacher wprowadzi taką opcję. 

STS minimalna wpłata i STS maksymalna wypłata

Aby nie było żadnych wątpliwości, spieszymy z wyjaśnieniem, jakie są limity, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty.

Tak jak wspomnieliśmy, w STS minimalna wpłata zależy od sposobu płatności, na jaki się zdecydujemy. Przypomnijmy te limity:

E-portfel Skrill:  minimum 20 zł
E-portfel Neteller: minimum 10 zł
Internetowe systemy płatności PayU i Dotpay: minimum 1 zł
Karta kredytowa lub debetowa: minimum 1 zł
Przelew z rachunku i wpłata gotówką w punkcie stacjonarnym: brak limitu

Wpłata minimalna w STS może oczywiście ulec zmianie, jeśli chodzi o limity kwotowe, ale na razie bukmacher nie poinformował o tego typu planach.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jeśli chodzi zaś o przelew z konta depozytowego na nasz rachunek bankowy, to w STS maksymalna wypłata nie jest objęta jakimkolwiek limitem. Jednocześnie musimy być przygotowani na to, że w wypadku większej sumy, czas wypłaty może się znacząco wydłużyć.

STS szybkie wypłaty, jak wypłacić pieniądze w STS

W STS wypłata do banku zajmuje dosłownie chwilę. Bukmacher umożliwi nam przelew na konto, jeżeli mamy aktywowane konto stałe, czyli przeszliśmy przez pełną rejestrację. Aktywacja stałego konta polega na uzupełnieniu informacji podanych wcześniej przy szybkiej rejestracji o m.in. numer rachunku bankowego oraz fotokopie (skany lub zdjęcia) wybranego dokumentu tożsamości - dowodu osobistego lub paszportu. Oczywiście nie dotyczy to osób, które od razu się w pełni zarejestrowały.

Musimy pamiętać, że możemy wypłacić tylko pieniądze z depozytu. Środki bonusowe nie są dostępne do wypłaty, dopóki nie trafią na konto depozytowe po spełnieniu wymaganych przez bukmachera warunków obrotu. 

Kwota wypłaty jest dowolna. W celu przelania pieniędzy do banku należy wpisać wybraną sumę oraz zatwierdzić całą operację hasłem.

STS
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: STS

W STS szybkie wypłaty są realizowane poprzez specjalny system STS Pay, dzięki czemu wszystko odbywa się błyskawicznie. Wypłacone środki znajdą się w banku w maksymalnie kwadrans. Tak, w STS czas wypłaty nie jest średnio dłuższy niż 15 minut.

Ogromną zaletą jest to, że w STS szybka wypłata może zostać zlecona o dowolnej porze dowolnego dnia. Organizacja wypłat do dwunastu podmiotów bankowych w systemie 24/7 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) ułatwia graczom sprawne operowanie zasobami finansowymi. 

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Aston Villa gra w ostatnim czasie nieźle, mimo problemów z napastnikiem po kontuzji Wesleya drużyna z Birmingham strzelała gole w trzech ostatnich ligowych spotkaniach, także z Manchesterem City. Watford gra coraz lepiej i choć zespół Szerszeni nie był w stanie strzelić gola Tottenhamowi raczej nie ma się co obawiać o ich dyspozycję ofensywną. Powinniśmy tu zobaczyć wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bournemouth od dłuższego czasu gra beznadziejnie i choć należy się spodziewać, że The Cherries zaczną grać lepiej to na razie nie dają oni żadnych oznak wychodzenia z ogromnego kryzysu. Brighton nie strzela wielu goli, na wyjazdach spisuje się przeciętnie i pewnie jak zwykle zagra mocno defensywnie. To oznacza, że w spotkaniu nie powinno paść wiele bramek.
Obie drużyny strzelą - both to score Palace po remisie z Manchesterem City powinni być w dobrych nastrojach, a po takim spotkaniu z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Southampton zagrał dobrą pierwszą połowę meczu z Wolves, w drugiej jednak totalnie zawiódł. Zespół Hussenhuttla był jednak ostatnio w niezłej dyspozycji i z pewnością ma szansę strzelić w tym meczu przynajmniej jednego gola. Powinien być to zatem wyrównany mecz, w którym obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Urazy podstawowych zawodników mogą znacząco wpłynąć na postawę Evertonu w ofensywie, bo Richarlison i Sigurdsson to bardzo ważni gracze dla ekipy z Liverpoolu. Z drugiej strony mamy niezłe Newcastle, które jednak nie strzela wielu goli, potrafi grać solidnie w defensywie i powinno postawić gospodarzom trudne warunki. Mecz powinien być wyrównany i nie spodziewamy się w nim wielu bramek.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.