Millenium bonus + kod promocyjny na 1600 PLN | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020

Millenium bonus + kod promocyjny na 1600 PLN | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start 2020
Źródło zdjęcia: milenium.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Na polskim rynku zakładów wzajemnych wszyscy aktywni bukmacherzy oferują graczom rozmaite bonusy, w postaci choćby pakietów powitalnych dla nowych użytkowników i innych promocji dostępnych w trakcie gry. Przoduje w tym STS - największa i najpopularniejsza firma, z udziałami w prawie połowie rynku, oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bonusy znajdziemy też u innych operatorów, takich jak Milenium.

Ranking legalnych bukmacherów

Na skróty:

  1. Milenium - bonus na start
  2. Milenium - promocje w trakcie gry
  3. Milenium - kod promocyjny
  4. Milenium - informacje

Milenium bukmacher bonus na start

Na osoby, które zdecydują, że warto sprawdzić zakłady bukmacherskie Milenium, czeka pakiet promocyjny składający się z dwóch bonusów. Ich ilość jest indywidualną sprawą każdego bukmachera. We wspomnianym już STS-ie otrzymujemy na przykład trzy bonusy: bez depozytu - freebet, bez ryzyka - cashback oraz 100% od depozytu. Milenium też proponuje ten od depozytu, a także ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka.

Piłka nożna - boisko
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Bonus Milenium:

  1. Jubileuszowy MegaBonus - Milenium bonus od depozytu do 1500 zł
  2. Zakład bez ryzyka do 100 zł

W tym tekście wyjaśniamy, jak działają te bonusy i jak poradzić sobie ze skomplikowanymi warunkami ich obrotu. Przybliżamy również szczegóły innych promocji oraz ogólną ofertę zakładów. Dowiesz się też, czym są zaklady bukmacherskie Milenium i uzyskasz informacje o ich działalności.

Milenium bukmacher bonus od depozytu na start 100% do 1500 zł

Nowi użytkownicy mogą spotkać się z ofertą, w ramach której bukmacher może przekazać do 1500 zł w środkach bonusowych. Do tego jednak daleka droga od momentu rejestracji. Spójrzmy, jak wyglądają jej poszczególne etapy.

Po pierwsze, na złożenie depozytu, który stanowi pierwszy krok do ewentualnego uzyskania bonusu, mamy dziesięć dni od chwili założenia konta. Kwota wpłaty nie jest określona przez Milenium - bukmacher pozostawia graczom wolną rękę w tej kwestii. Należy jednak pamiętać, że od tego zależy wysokość otrzymanych później środków bonusowych.

Proponowany przez Milenium bonus 100% oznacza jego wartość równą sumie pierwszego depozytu. Przykładowo, jeśli zasilimy konto sumą 100 zł, zakłady bukmacherskie Milenium - w razie spełnienia wymaganych warunków - przekażą nam nie więcej, nie mniej, niż właśnie 100 zł.

Główny warunek to czterokrotny obrót depozytem, na co mamy 60 dni. W omawianym przypadku musimy więc zawrzeć zakłady za łącznie 400 zł (100 zł x 4). Niestety, w Milenium bukmacher nie ogranicza się jedynie do określenia koniecznego wielokrotnego obrotu. Trzeba także spełnić wymagania w zakresie utworzonych kuponów. Do promocji zaliczają się tylko te kupony, na których widnieją minimum trzy zdarzenia, każde z nich o kursie minimalnym 1.20. Dodatkowo, kurs całkowity nie może być niższy od 2.00.

To nie koniec tych, przyznajmy, dość zawiłych warunków obrotu. Zakłady bukmacherskie Milenium ustaliły… limit dziennego wykorzystania bonusowych środków, co jest ewenementem na skalę polskiego rynku.

W Milenium bukmacher zezwala na maksymalnie “zużycie” zaledwie 10% całości. Podpierając się przykładem wpłaty 100 zł, całość stanowi 400 zł. Łatwo więc policzyć, że w jeden dzień nie wykorzystamy więcej, niż 40 zł bonusu. Z tego powodu wykonanie pełnego obrotu może nam zająć naprawdę sporo czasu.

Co ważne, zakłady Milenium podają kwotę 1500 zł jako górną granicę środków bonusowych możliwych do uzyskania tylko w przypadku pierwszego depozytu właśnie w wysokości 1500 zł. Mówiąc krótko, tyle, ile wpłacimy, tyle możemy otrzymać w razie spełnienia opisanych wyżej warunków obrotu.

Dla przykładu zobaczmy, jak analogiczny bonus od depozytu 100% wygląda u największego bukmachera w Polsce. STS przede wszystkim nie wymaga obrotu depozytem, a już uzyskanymi środkami. Innymi słowy, ten bukmacher bonus przyznaje dokładnie w momencie pierwszego zasilenia konta po jego zarejestrowaniu. 

W STS-ie spotkamy się z wymaganą trzykrotnością, a nie czterokrotnością obrotu. Jedyny konieczny warunek do spełnienia to minimalny kurs całkowity każdego zawartego za środki bonusowe zakładu. Wynosi on 1.91. To tyle. Żadnych dodatkowych obostrzeń w związku z kursami pojedynczych typów, żadnych dziennych limitów. Wszystko jest tam jasne, przejrzyste i oczywiście całkowicie legalne, bo STS to numer jeden, jeśli chodzi o legalnych polskich bukmacherów.

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Milenium bukmacher bonus bez ryzyka na start - cashback 100 zł

Drugi oferowany przez zakłady bukmacherskie Milenium bonus to zakład bez ryzyka. Obstawiający niekiedy mylą tę promocję z freebetem, czyli darmowym zakładem. To błąd popełniany szczególnie przez początkujących graczy. W tym wypadku mamy do czynienia z cashbackiem. Freebet nie jest dostępny w ofercie Milenium - bukmacher nie informuje, czy planuje wprowadzić taką ofertę w przyszłości.

Z freebetem możemy spotkać się u innych czołowych polskich bukmacherów. Warto zwrócić uwagę na ten proponowany przez STS. Nowym użytkownikom przysługuje tam darmowy zakład o wartości 29 zł. Do jego uzyskania nie jest wymagana wpłata jakichkolwiek środków własnych z konta bankowego!

Wracając jednak do Milenium - bonus bez ryzyka oznacza, że trzeba zasilić depozyt dowolną kwotą i zawrzeć pierwszy zakład. Promocja obowiązuje tylko na ten jeden kupon. W razie niepowodzenia, gdy zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci nam jego wartość do 100 zł. Nawet jeżeli zagramy za większą sumę, niezależnie od tego, czy będzie to np. 200 zł czy 1000 zł, zwrot stawki wyniesie 100 zł. Na odzyskanie wkładu własnego zwykle czeka się kilka dni. W STS jest to na ogół kilka godzin.

Bonus bez depozytu STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Omawiana promocja to działa na zasadach cashbacku. Cashback to z języka angielskiego dosłownie “zwrot stawki” oznaczający powrót pieniędzy na nasze konto. W Milenium bukmacher zwróci stawkę tylko tym graczom, którzy podczas rejestracji zaznaczą specjalne pole “Chcę otrzymać Darmowy Zakład”. W innym wypadku nie można liczyć na ten bonus.

Cashback otrzymujemy w postaci punktów premiowych o ustalonej wartości. W związku z tym nie ma możliwości wypłaty pieniędzy z powrotem na rachunek bankowy. Zwrócone środki trzeba wykorzystać na kolejne zakłady.

Bonus bez ryzyka to jedna z najczęściej oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów promocji.

Milenium bukmacher promocje w trakcie gry

Zakłady bukmacherskie Milenium online przygotowały również bonusy dla regularnie obstawiających. W Milenium promocje nie ograniczają się do pakietu powitalnego, choć prawdę mówiąc, inni operatorzy, na czele ze wspominanym już STS-em, też wyróżniają się bogatą ofertą promocyjną w trakcie gry.

Bukmacher Milenium proponuje m.in. popularny bonus Happy Hour, podczas którego zagramy bez podatku oraz kilka innych promocji.

Stadion piłkarski - mecz
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

“Wygraj ligę”

Rywalizacja dla wszystkich graczy z zarejestrowanym i aktywowanym kontem, która premiuje tych najczęściej obowiązujących. Utworzona na kształt prawdziwych rozgrywek ligowych: cztery poziomy, awanse i spadki, każdy miesiąc to osobny sezon ligowy. W jej ramach można zyskać do 5% comiesięcznego zwrotu stawki za zakłady.

“Happy Hour Prematch” 

Wspomniana promocja, w ramach której gracze mają okazję wysłać kupon “bez podatku”. Polskie prawo nakłada na bukmachera podatek od gier hazardowych w wysokości 12% stawki, zwany podatkiem od obrotu, który musi być płacony do Skarbu Państwa.

W rzeczywistości płacą go obstawiający. Zamiast realnej stawki zakładu np. 100 zł, wynosi ona de facto 88 zł (mnożnik x0,88, zamiast x1,00). Oferta “Happy Hour” zamienia ten mnożnik z powrotem do wartości 1,00. Realny wzrost kursu to 14%. Można powiedzieć, że “Happy Hour” równa się dodaniu do utworzonego kuponu kolejnego zdarzenia o kursie 1.14. To nieregularna promocja, udostępniana przez bukmachera na przykład na najważniejsze wydarzenia sportowe.

“Happy Hour Live”

Analogiczna sytuacja, jak w przypadku zakładów przedmeczowych, tylko dotyczy zakładów na żywo, które stanowią istotny punkt całej oferty proponowanej przez zaklady bukmacherskie Milenium.

“Bonus 5-10-15”

Choć tytuł tej akcji promocyjnej może niewiele mówić, to w zbliżonej formie taki bonus występuje u wielu legalnych polskich bukmacherów. “5-10-15” premiuje użytkowników, którzy preferują zawieranie zakładów wielokrotnych z wieloma zdarzeniami na kuponie. Im większy kupon, tym większe ryzyko, ale też ewentualna szansa na większy dodatkowy zysk. 

W Milenium bonus za wielokrotność zdarzeń obowiązuje od pięciu typów. Za 5-9 zdarzeń wygrana jest wyższa o 5%, za 10-14 zdarzeń o 10%, a za 15 i więcej zdarzeń (popularna “taśma”) - o 15%. Organizowane przez Milenium promocje zwykle są przeznaczone dla wszystkich aktywnych graczy, którzy przestrzegają regulaminu gry, tak też jest w przypadku “5-10-15”.

“Liga Mistrzów”

Zakłady bukmacherskie Milenium realizują też dobrze znany format programu lojalnościowego, w ramach którego premiują najczęściej obstawiających. Przepustką członkowską do “Ligi Mistrzów” jest po prostu zarejestrowane konto. Za każdy zakład bukmacher Milenium przekazuje punkty klubowe, służące później do dalszej gry czy umożliwiające uczestnictwo w różnych konkursach.

“Bonus Grand”

Ostatni bonus Milenium online, o którym warto wspomnieć, to “Bonus Grand” funkcjonujący na częściowo zbliżonych zasadach do omówionego wyżej “5-10-15”. Ta promocja także nagradza graczy obstawiających zakłady wielokrotne, odnosi się jednak do osób “mierzących wyżej”. Do tej akcji zaliczane są tylko kupony z minimum pięcioma zdarzeniami o kursie pojedynczym nie niższym niż 2.00.

Odwaga jest premiowana wzrostem wskaźnika ewentualnej wygranej o 20%.

W ofercie Milenium zaklady promocyjne obejmują też m.in. bezpieczną grą ze zwrotem części stawki, typy na bramki w najpopularniejszych ligach piłkarskich oraz możliwość łączenia kilku zdarzeń z jednego wydarzenia, co zwykle jest niedostępne.

Faktycznie, w Milenium bukmacher oferuje wspomniane promocje, ale nie skupia się na niektórych interesujących bonusach dostępnych u innych operatorów.

W STS można liczyć choćby na spore gratyfikacje związane z zaproszeniem do obstawiania swoich znajomych. Jest też prowadzona esportowa akcja rankingowa z pulą nagród 5000 zł. 

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Na graczy czekają też oferty krótkoterminowe tworzone specjalnie na potrzeby ważnych wydarzeń sportowych. Przykładowo, z okazji powrotu rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy po przerwie zimowej, STS zaproponował użytkownikom zakład bez ryzyka o wartości 200 zł oraz dodatkowy bonus stanowiący połowę wartości depozytu. U tego bukmachera mamy również cykliczne, cotygodniowe akcje, które umożliwiają odbiór nagród w postaci darmowych zakładów.

Sprawdź bonusy u pozostałych bukmacherów:

Milenium bukmacher promocje - kod promocyjny Milenium

Jedną z najbardziej poszukiwanych przez graczy ofert jest kod promocyjny, który zwykle służy do odebrania bonusu w postaci np. darmowych zakładów lub premii od pierwszych depozytów. W Milenium oferta bukmacherska jest szeroka, ale na tę chwilę nie obejmuje kodu promocyjnego. Niestety nie ma informacji, czy w Milenium bukmacher kod promocyjny w ogóle planuje wprowadzić.

Graczom pozostaje skupić się na innych promocjach lub zainteresować się propozycjami innych zakładów bukmacherskim. W STS kod promocyjny pozwala na pozyskanie bonusu od depozytu do 1200 zł. To nie wszystko, znajdziemy tam także freebet - darmowy zakład o wartości 29 zł oraz zwrot stawki - cashback w razie niepowodzenia przy pierwszym wysłanym kuponie.

Bonus bez depozytu STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Zakłady bukmacherskie Milenium online - informacje o bukmacherze

Bukmacher Milenium - bonusy i promocje Milenium

W Milenium zakłady bukmacherskie są oferowane i przyjmowane od 2003 r., bo właśnie wtedy ten bukmacher rozpoczął swoją działalność na polskim rynku. Czyni go to jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w branży. Dłuższym stażem może pochwalić się m.in. STS, założony w 1997 r.

Co ciekawe, siedziba, w której mieszczą się zaklady Milenium to nie Warszawa, nie Katowice, a Zielona Góra. Bukmacher sponsoruje najsłynniejszą sportową drużynę z tego miasta, czyli żużlowy Falubaz, zespół wielokrotnego mistrza kraju. Milenium ma też podpisane umowy partnerskie z drugoligowym klubem piłkarskim, Elaną Toruń oraz mistrzyniami Polski w siatkówce kobiet, ŁKS-em Łódź.

Bukmacher Milenium może się pochwalić długą obecnością na rynku legalnych polskich firm online. Ministerstwo Finansów zaczęło, w ramach obowiązujących zasad, przyznawać licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów na początku 2012 r. Milenium otrzymało zezwolenie 16 lutego tamtego roku, jako drugi operator w kraju.

Choć oczywiście dziś obstawia się głównie w sieci, to oferta Milenium online nie stanowi stu procent oferowanych usług. Na terenie Polski mieści się około 160 bukmacherskich lokali naziemnych Milenium. Punkty stacjonarne znajdziemy w całym kraju. Kapitał zakładowy Milenium to niespełna 3,5 mln zł.

Ranking legalnych bukmacherów

Nota prawna

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.