MŚ 2022 zakłady bukmacherskie na mundial - zakłady Mistrzostwa Świata Katar

Na Mistrzostwa Świata zakłady bukmacherskie są dostępne w ofercie legalnych bukmacherów. Miejscem imprezy jest Katar, a gracze chcący typować zdarzenia związane z Mundialem, mogą je znaleźć już od pewnego czasu w ofertach bukmacherów. Jakie zakłady bukmacherskie na Mundial -  MŚ 2022 są dostępne? Czy przygotowane są bonusy na zakłady bukmacherskie na Mundial? Sprawdzamy to w tym artykule.

Zakłady Mistrzostwa Świata 2022 - bonusy powitalne

Nowi gracze, którzy zechcą obstawiać zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata, mogą założyć konto u legalnych bukmacherów i uzyskać bonusy powitalne. Ofertę czołowych przedstawicieli branży prezentujemy w tabeli poniżej. 

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalny
STS

100 PLN bez ryzyka + 600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 300 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za rejestrację i 15 PLN we freebetach

BetX

Zakład bez ryzyka 300 PLN + freebety o wartości 750 PLN + 30 PLN na piłkę nożną! Łącznie 1080 PLN na start

Podane wartości bonusów obowiązują po rejestracji z naszymi kodami bonusowymi. Zakłady bukmacherskie na Katar 2022 można typować z wykorzystaniem opisanych bonusów.

Zakłady bukmacherskie Mundial 2022 - oferta bukmacherów

Jakie zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata znalazły się u bukmacherów? Lista jest naprawdę długa, a wraz z trwaniem turnieju, kolejne zakłady bukmacherskie MŚ 2022 będą się pojawiać. 
Przede wszystkim zakłady bukmacherskie na Mundial podzielić można na dwie kategorie: zakłady przedmeczowe i typowanie na żywo. Ta druga opcja dostępna będzie podczas trwania kolejnych meczów turnieju, natomiast przedmeczowe zakłady już są dostępne u czołowych bukmacherów. Przykładowe zakłady Mistrzostwa Świata:
 • Mecze - dla każdego spotkania dostępne jest od kilkudziesięciu do kilkuset kursów;
 • Awanse - wyjście z grupy, awans do 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału czy finału;
 • Zwycięzcę - dostępne są zakłady na tytuł mistrza świata w Katarza;
 • Klasyfikacje indywidualne - wśród nich m.in. tytuł króla strzelców turnieju;
 • Zakłady Mistrzostwa Świata specjalne - dotyczące np. postawy poszczególnych piłkarzy.
Ponadto bukmacherzy mogą zaskoczyć dodatkowymi zakładami bukmacherskimi na Katar 2022. Pełna oferta na najważniejsze rynki zakładów jest już dostępna, a w kolejnych dniach zmagań mogą pojawiać się nowe rynki i zdarzenia do obstawiania. 

Zakłady bukmacherskie Mistrzostwa Świata 2022 - gdzie obstawiać?

Nie jest trudnym zadaniem znaleźć zakłady bukmacherskie na Mundial 2022. To największa sportowa impreza roku, zatem kursy przygotowali wszyscy, legalnie działający w Polsce bukmacherzy. Różnica występuje jednak w samej wysokości kursów, czy też dostępnych bonusach bukmacherskich. Poniżej prezentujemy, jakie powitalne bonusy przygotowali czołowi bukmacherzy.

Superbet zakłady Mistrzostwa Świata - zakłady bukmacherskie Mundial 

Bukmacherem z powitalnymi bonusami na mistrzostwa świata jest Superbet. Zakładając konto poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można uzyskać promocje o wartości 3755 zł + 400 zł za trafny typ na finał MŚ.
superbet kod promocyjny
Bonusy na start wyglądając następująco:
 • Bonus za trafny typ na finał MŚ Argentyna - Francja 400 PLN (szczegóły OPISUJEMY TUTAJ)
 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za aplikację 20 PLN
Bonusy można przeznaczyć na zakłady bukmacherskie Mundial 2022. Promocje nie wykluczają się wzajemnie przy rejestracji konta z naszym kodem bonusowym.

STS zakłady Mistrzostwa Świata - zakłady bukmacherskie MŚ 2022

W przypadku bukmachera STS zakłady bukmacherskie na Mundial są dostępne już od dłuższego czasu. Rejestracja dostępna jest TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość całego pakietu powitalnego wynosi 1660 zł + 300 zł extra*. To najwyższy dostępny pakiet na start w STS.
STS kod promocyjny
Bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie STS:
 • Bonus za trafne typowanie zwycięzcy finału mundialu Argentyna - Francja 300 PLN* (szczegóły OPISUJEMY TUTAJ)
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań 60 PLN
Wszystkie przygotowane przez STS bonusy powitalne można przeznaczyć na zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022.

Fortuna zakłady Mistrzostwa Świata - zakłady bukmacherskie Katar 2022

Powitalne bonusy można uzyskać także w Fortunie. Konto u bukmachera założymy w TYM MIEJSCU, a wpisanie kodu promocyjnego o treści MECZYKI aktywuje promocje o łącznej wartości 635 zł. 
Fortuna kod promocyjny
Zestaw bonusów powitalnych składa się z:
 • Darmowych zakładów (freebetów) 35 PLN
 • Zakładu bez ryzyka (cashback) 600 PLN
Zakłady bukmacherskie na Katar 2022 są już dostępne u bukmachera Fortuna. Wszystkie bonusy mogą zostać użyte do obstawiania turnieju.

Totalbet zakłady Mistrzostwa Świata - zakłady bukmacherskie Mundial 2022

Wśród bukmacherów, którzy przygotowali zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata, jest także Totalbet. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK, a wpisanie kodu bonusowego MECZYKI aktywuje bonusy powitalne o wartości 5239 zł. 
totalbet kod promocyjny
Pakiet bonusów na start od Totalbet składa się z:
 • Darmowych zakładów (freebetów) 39 PLN
 • Zakładu bez ryzyka (cashback) 200 PLN
 • Bonusu od pierwszego depozytu 5000 PLN
Bonusy dostępne będą po rejestracji z naszym kodem bonusowym. Promocje nie wykluczają się wzajemnie, a większość z nich można użyć to obstawiania zakładów na Mundial 2022.

eWinner zakłady Mistrzostwa Świata - zakłady bukmacherskie MŚ 2022

Zakłady bukmacherskie na Mundial przygotował m.in bukmacher eWinner. Rejestracja nowego konta poprzez TEN LINK, przy użyciu kodu o treści MECZYKI, pozwala uzyskać powitalne bonusy na typowanie o łącznej wartości 610 zł. 
eWinner kod promocyjny
Powitalne bonusy dostępne w eWinner to:
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN
Opisane promocje dostępne są wyłącznie przy rejestracji z kodem o treści MECZYKI. Oba bonusy obowiązują niezależnie i można z nich skorzystać typując zakłady bukmacherskie na mundial. 

Nadchodzące:

Zakłady bukmacherskie Mundial - jak typować zakłady bukmacherskie MŚ? 

Mając już wiedzę gdzie i jakie zakłady bukmacherskie na Mundial w Katarze są dostępne, warto jeszcze spojrzeć na jedną kwestię. Mianowicie na to, jak typować zakłady bukmacherskie MŚ 2022? 
Trzeba pamiętać, że turniejowe granie, to nieco inna bajka niż rozgrywki ligowe. Ponadto w tym roku zakłady bukmacherskie na MŚ możemy typować w terminie bardzo nietypowym dla piłkarskich mistrzostw świata. Na co zatem warto zwrócić uwagę wybierając na Mundial zakłady bukmacherskie dotyczące tej imprezy? Poniżej kilka porad, które mogą ułatwić poruszanie się wśród bogatej oferty na Mundial u wszystkich, legalnych bukmacherów. 

Zakłady bukmacherskie na MŚ - analizuj terminarz

Turnieje rządzą się nieco innymi prawami niż rozgrywki ligowe, gdzie jednorazową wpadkę można nadrobić. W przypadku mundialu każdy mecz jest na wagę złota, zatem faworyci nie będą chcieli pozwolić sobie na rozprężenie. Przede wszystkim w pierwszych meczach.
Z drugiej strony warto analizować, czy niektóre drużyny np. w przypadku ostatniej kolejki fazy grupowej nie będą chciały dać odpocząć kluczowym graczom przed fazą pucharową. Zakłady bukmacherskie na teoretycznie słabsze zespoły mogą wówczas mieć spore szanse na skuteczny typ. 

Zakłady bukmacherskie na Mundial - korzystaj z bonusów

Wybierając zakłady bukmacherskie na mistrzostwa świata gracze mogą korzystać z bonusów bukmacherskich. Wśród nich znaleźć można m.in. darmowe zakłady (freebety), zakłady bez ryzyka (cashback) czy szereg innych promocji.
Korzystanie z bonusów na zakłady bukmacherskie w przypadku MŚ jest korzystną opcją dla graczy, którzy chcą zmniejszyć np. ryzyko przegrania własnych środków. 

Zakłady bukmacherskie na Katar 2022 - sprawdzaj kursy

Porównywanie kursów na zakłady bukmacherskie w przypadku MŚ 2022 ma sens. Niektórzy bukmacherzy oferują o wiele korzystniejsze kursy, aniżeli inni. Przy okazji gracze mogą też wyłapać, jeśli nagle na jakieś zdarzenie kursy drastycznie rosną lub spadają. Wówczas powinna zapalić się czerwona lampka, że być może w danym meczu np. nie zagra jeden z kluczowych piłkarzy lub drużyna boryka się jakimiś problemami.
Zakłady bukmacherskie na mistrzostwa świata u większości bukmacherów zostały opublikowane już kilka tygodni temu, ale cały czas mogą być one aktualizowane. 

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata - chłodna głowa

Mistrzostwa Świata budzą sporo emocji, ale obstawiając zakłady bukmacherskie na Mundial trzeba do nich podejść roztropnie, z chłodną głową i nie ulegając chwilowej ekscytacji. Warto dokładnie przeanalizować swoje typy, wybrać takie zakłady bukmacherskie na MŚ, które nie są tylko życzeniowym myśleniem, ale mają podstawy do skutecznego typowania.
Choć czasem trudno oddzielić jest kibicowskie sympatie od analizy na chłodno, to w przypadku zakładów bukmacherskich na mistrzostwa świata będzie do kluczem do sukcesu.

Sprawdź:

Zakłady bukmacherskie Mundial MŚ 2022 - informacje o turnieju

Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze potrwają od 20 listopada do 18 grudnia tego roku. Po raz ostatni na imprezie grają 32 reprezentacje narodowe, od 2026 roku będzie to już 48 drużyn. Podczas  turnieju obrońcą tytułu mistrzowskiego jest reprezentacja Francji. 
Przez cały Mundial rozegrane zostaną 64 mecze. Poza rywalizacją w fazie grupowej zespoły walczyć będą w 1/8 finału, ćwierćfinałach, półfinałach, meczu o 3 miejsce i wielkim finale. Ten zostanie rozegrany 18 grudnia na Lusail Stadium. W sumie Mistrzostwa Świata w Katarze odbywają się na ośmiu obiektach. Zakłady Mistrzostwa Świata u bukmacherów obejmują wszystkie mecze turnieju. 
Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Na turnieju grają następujące reprezentacje, które podzielone zostały na osiem grup:
 • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
 • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia
 • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
 • Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
 • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
 • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
 • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
 • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa
Grupy MŚ 2022 Katar
Reprezentacja Polski swoje grupowe mecze rozegrała 26 listopada z Arabią Saudyjska i 30 listopada z Argentyną. Do dalszej fazy Polska wyszła z drugiego miejsca w grupie i zagra 4 grudnia z Francją.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020