Obstawianie meczów Euro 2020 (2021)

Obstawianie meczów Euro 2020 (2021)
Obstawianie meczów Euro 2020 (2021) / Meczyki.pl
Autor: Seweryn KrauzePrzedwczoraj | 13:51
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Trwające mistrzostwa Europy w piłce nożnej to prawdziwe święto zarówno dla kibiców, jak i typerów. Każdy legalnie działający w Polsce bukmacher stworzył z tej okazji specjalną ofertę oraz przygotował szereg promocji. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obstawiać Euro 2020 (2021) za darmo, to koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Przedstawiamy w nim też listę stron, na których możliwe jest obstawianie Euro 2020 (2021), a także bonusy, na które można liczyć w poszczególnych firmach. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Gdzie obstawiać Euro 2020?
 2. Obstawianie Euro 2020 za darmo
 3. Obstawianie meczów na Euro 2020 - lista stron

Gdzie obstawiać Euro 2020 (2021)?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to standardowy czas zwiększonego zainteresowania typowaniem meczów. Turniej zawiera kilkadziesiąt spotkań, więc możliwości obstawiających są naprawdę spore.Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się, gdzie obstawiać Euro 2020, to spieszymy z pomocą.

Obstawianie Euro 2020 powinno się odbywać u legalnych polskich bukmacherów. Wybór konkretnej firmy jest indywidualną kwestią każdego gracza, jednak musi to być operator, posiadający stosowne zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Zaliczamy do nich m.in.:

 • STS
 • Fortunę
 • Superbet
 • Etoto
 • Betclic

Każdy z wyżej wymienionych bukmacherów ma siedzibę w naszym kraju i odprowadza należne podatki do Skarbu Państwa. Dzięki temu można mieć pewność, że wpłacane do nich środki są całkowicie bezpieczne.

W przypadku takich imprez jak Euro 2020, obstawianie trochę różni się od tego tradycyjnego, znanego np. z rozgrywek ligowych. Dzieje się tak dlatego, że bukmacherzy z okazji mistrzostw Europy przygotowali znacznie rozbudowaną ofertę. Gracze mają więc szersze pole do popisu i mogą spróbować swoich sił na wcześniej niespotykanych rynkach.

Większość firm stworzyła nowe oferty zakładów bukmacherskich z okazji Euro 2020. Niektóre z nich szykują się na dalszą fazę tej imprezy, dlatego warto na bieżąco śledzić poszczególne strony, aby nie przegapić ciekawych zdarzeń lub kursów. W dalszej części tego artykułu przedstawiamy, u których bukmacherów możliwe jest obstawianie Euro 2020 za darmo oraz na jakie bonusy mogą liczyć nowi klienci poszczególnych firm.

Obstawianie Euro 2020 (2021) za darmo

Czy obstawianie Euro 2020 za darmo jest w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak. U niektórych bukmacherów można typować mecze bez konieczności dokonywania depozytu, dzięki freebetowi.

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład. Daje on graczowi możliwość typowania bez angażowania własnych środków. Dzięki temu można całkowicie bezpiecznie przetestować ofertę danego bukmachera oraz funkcjonalność jego strony. To dobra opcja na obstawianie Euro 2020 w początkowej fazie turnieju, gdzie forma poszczególnych drużyn nie jest do końca znana.

Gdzie obstawiać Euro 2020 za darmo? Aktualnie z takiej opcji można skorzystać w Fortunie, Totolotku i Betfanie. Poniżej przedstawiamy, jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać freebeta u tych bukmacherów.

Fortuna freebet - 20 PLN bez depozytu na Euro

Fortuna to pierwsza firma, w której podczas Euro 2020 obstawianie za darmo jest możliwe. Z takiej opcji mogą skorzystać wszyscy nowi użytkownicy, którzy podczas procesu rejestracji użyją kodu promocyjnego o treści: MECZYKI. Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez TEN LINK.

Dzięki temu na ich koncie pojawi się 2800 pkt FKP, które następnie można wymienić na freebet o wartości 20 PLN.

Dodatkowe środki pojawią się na saldzie gracza niezależnie od tego czy dokonał on pierwszej wpłaty czy nie. Dodatkowo Fortuna nie wymaga też żadnego obrotu tym bonusem, z zastrzeżeniem, że wypłacić można jedynie ewentualne wygrane.

Freebet Totolotek - 25 PLN bez depozytu na Euro

Drugim bukmacherem, który przy okazji Euro 2020 oferuje obstawianie za darmo, jest Totolotek. Każdy nowy klient może odebrać tutaj freebet o wartości 25 PLN. Aby go otrzymać należy przejść na stronę Totolotka używając - TEGO LINKU oraz podać kod promocyjny o treści: MEGABONUS

Wszystko co należy zrobić, to przejść pełny proces rejestracji wraz z weryfikacją danych osobowych.

Oznacza to, że nie ma potrzeby dokonywania depozytu, jednak niezbędne będzie podanie wszystkich wymaganych danych oraz przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Z bonusu można skorzystać w ciągu 14 dni od jego aktywacji. Przed jego wypłatą wymagany jest dwukrotny obrót po minimalnym kursie 2.00.

Betfan freebet - 50 PLN darmowy zakład na Euro

Betfan oferuje także bonus z okazji EURO 2020 - freebet o wartości 50 zł. Na czym polega ta promocja? To darmowy zakład dodawany do konta gracza po spełnieniu przez niego określonych warunków. W tym wypadku warunkiem jest rejestracja z kodem MEGABONUS oraz wpłata w wysokości 50 zł już po aktywacji konta. Zasilenie środków w tej kwocie “uwolni” bonus, który następnie można wykorzystać na dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany, o wybranym kursie. Co ważne, ewentualna wygrana nie podlega żadnemu obrotowi. Pieniądze, pomniejszone o wartość freebetu (czyli 50 zł), trafiają bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jak to wygląda w praktyce? Przy freebecie 50 zł i wygranej np. 300 zł, gracz będzie mógł wypłacić 250 zł.

Sprawdź kody promocyjne:

Obstawianie meczów na Euro 2020 (2021) - lista stron

Obstawianie meczów na Euro 2020 możliwe jest u każdego legalnie działającego w Polsce bukmachera. Oprócz standardowej oferty, każdy z nich przygotował zakłady stricte skierowane ku obserwatorom mistrzostw Europy. W dalszej części tego tekstu bardziej szczegółowo przybliżamy ten temat. Znajdziecie tam też opis aktualnych promocji i bonusów dostępnych dla nowych klientów.

STS - obstawianie Euro 2020 (2021)

W STS obstawianie Euro 2020 możliwe jest w specjalnie stworzonej do tego zakładce. Znajdziemy tam wszystkie możliwe zdarzenia związane z tym turniejem. Do wyboru są:

 • oferta na poszczególne mecze
 • oferta na mecz dnia I, mecz dnia II, mecz dnia III
 • oferta dotycząca poszczególnych grup
 • oferta dotycząca wszystkich drużyn
 • oferta dotycząca zawodników
 • oferta dedykowana reprezentacji Polski

Liczba dostępnych rynków w ramach poszczególnych zdarzeń robi wrażenie. Każdy gracz powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Dodatkowo oferta będzie na bieżąco aktualizowana wraz z kolejnymi fazami turnieju. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MEGABONUS.

Euro 2020 - bonusy i promocje STS

STS - bonusy bukmacherskie na Euro 2020 (2021)

Każdy nowy gracz może liczyć w STS na szereg bonusów bukmacherskich, które można wykorzystać w czasie obstawiania meczów na Euro 2020. W tym celu należy jednak podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego o treści MEGABONUS. Dzięki temu uzyskuje się dostęp do następujących promocji:

 • darmowy zakład o wartości 29 PLN
 • cashback do kwoty 231 PLN
 • 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1200 PLN

Jak widać przy okazji Euro 2020 można skorzystać z bonusów o łącznej wartości 1460 PLN. Ze wszystkich z nich można skorzystać w tym samym momencie. Należy jednak mieć na uwadze, że przed wypłatą dodatkowych środków niezbędne jest dokonanie wymaganego obrotu. Dlatego przed skorzystaniem z promocji zalecamy zapoznać się z ich regulaminem.

Fortuna - obstawianie Euro 2020 (2021)

Fortuna też stworzyła specjalną zakładkę przy okazji Euro 2020. Dzięki temu łatwiej znaleźć interesujące nas zdarzenia. Można wybierać spośród następujących opcji:

 • EURO: EKSPERT + (możliwość typowania 12 spotkań w ramach poszczególnych kolejek, za minimum 5 PLN - możliwy bonus w wysokości 25000 PLN)
 • oferta na poszczególne mecze
 • oferta na klasyfikację końcową
 • oferta na najlepszego strzelca
 • oferta dotycząca reprezentacji Polski
 • oferta specjalna

Mnogość rynków daje ogromne pole do popisu dla graczy. Osoby, które nie lubią ograniczać się do standardowej oferty, na pewno będą zadowolone i znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo wraz z kolejnymi fazami turnieju oferta będzie się zmieniała. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MECZYKI.

Euro 2020 - bonusy i promocje Fortuna

Fortuna - promocje na Euro 2020 (2021)

Oprócz wspomnianego wcześniej freebeta w wysokości 20 PLN, Fortuna przygotowała dla nowych klientów dwie inne promocje:

 • cashback do kwoty 600 PLN
 • 100% bonus od drugiego depozytu do kwoty 2100 PLN

Dzięki tym bonusom, możliwe jest w czasie Euro 2020 obstawianie meczów, bez obawy utraty własnych środków. Można z nich skorzystać w początkowej fazie turnieju, kiedy nie wiadomo, jak zaprezentują się poszczególne reprezentacje. W Fortunie przy okazji Euro 2020 łącznie można otrzymać bonusy bukmacherskie na łączną kwotę 2720 PLN.

Superbet - obstawianie Euro 2020 (2021)

W Superbet klienci też mają do dyspozycji specjalną zakładkę Euro 2020. Co można w niej znaleźć? Oprócz standardowych rynków w ramach poszczególnych meczów, dostępne są takie możliwości, jak:

 • oferta na klasyfikację końcową turnieju
 • oferta na indywidualne osiągnięcia zawodników w całym turnieju (m.in.: najlepszy strzelec, ile goli strzelą poszczególni piłkarze, zawodnik z największą liczbą asyst, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik młodzieżowy)
 • oferta indywidualna na zawodników w ramach poszczególnych reprezentacji
 • oferta specjalna dotycząca m.in.: liczby spalonych, bramek strzelonych przez zawodników rezerwowych czy liczby hattricków

Z oferty przygotowanej przez Superbet szczególnie zadowoleni powinni być typerzy lubujący się w dodatkowych rynkach. Bukmacher przygotował szereg ciekawych propozycji, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MECZYKI.

Euro 2020 - bonusy i promocje Superbet

Bonusy bukmacherskie na Euro 2020 (2021) w Superbet

Dzięki promocjom przygotowanym przez Superbet na Euro 2020, obstawianie meczów możliwe jest bez ryzyka utraty wpłaconych środków. Nowi klienci, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego o treści MECZYKI, uzyskują dostęp do następujących bonusów:

 • freebet o wartości 34 PLN - dostępny dla osób, które dokonają depozytu na minimum 50 PLN (wymagany jednokrotny obrót po kursie równym lub większym niż 1.60)
 • cashback do kwoty 500 PLN - wymagany czterokrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 1.80 (kurs poszczególnych zdarzeń na kuponie nie może być niższy od 1.30)
 • 100% bonus od depozytu do kwoty 50 PLN - należy dokonać jednokrotnego obrotu na takich samych warunkach, jak w przypadku zakładu bez ryzyka

Przy okazji Mistrzostw Europy klienci Superbet każdego dnia mogą otrzymać dodatkowe środki na grę. Konieczne do tego jest obstawianie zdarzeń z oferty Euro 2020 za co najmniej 20 PLN. Po spełnieniu tego warunku bukmacher dopisze do konta gracza 20 PLN.

Etoto - obstawianie Euro 2020 (2021)

Osoby zastanawiające się, gdzie obstawiać Euro 2020, szereg możliwości mogą znaleźć w Etoto. Bukmacher ten, podobnie jak inne legalne firmy organizujące zakłady wzajemne, przygotował dedykowaną ofertę z okazji tej imprezy. Dostępna jest ona w zakładce Euro 2020 i można tam znaleźć m.in.:

 • standardową ofertę na poszczególne mecze
 • zdarzenia dotyczące tylko i wyłącznie reprezentacji Polski
 • zakłady specjalne dotyczące drużyn
 • zakłady specjalne dotyczące: zawodników, zwycięzców oraz statystyczne

Liczba poszczególnych rynków nie jest może tak obszerna, jak w przypadku STS czy Fortuny, jednak tak i tak każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Szczególnie ciekawie przedstawiają się zakłady specjalne, gdzie można obstawiać np.: czy wszystkie drużyny występujące na Euro 2020 strzelą bramki lub czy dowolny zawodnik strzeli bramkę z własnej połowy. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner.

Euro 2020 - bonusy i promocje ETOTO

Etoto - bonusy i promocje na Euro 2020 (2021)

Przy okazji obstawiania Euro 2020, można otrzymać od Etoto 100% bonus od pierwszego depozytu. Jego maksymalna wartość wynosi 1500 PLN, a przed wypłatą dodatkowych środków niezbędny jest czterokrotny obrót z zastrzeżeniem, że kurs całkowity nie może być niższy od 2.20, a minimalny kurs poszczególnych zdarzeń powinien wynosić 1.30. Na spełnienie tych warunków gracz ma 30 dni, więc spokojnie można to zrobić do momentu zakończenia Euro 2020.

Betclic - obstawianie Euro 2020 (2021)

Obstawianie Euro 2020 w Betclic jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć w specjalną zakładkę, przygotowaną z okazji mistrzostw Europy. Znajduje się ona na samej górze paska MENU.

Znajdziemy w niej dwie kategorie:

 • zdarzenia na poszczególne mecze Euro 2020 (dostępnych jest ponad 500 rynków)
 • zdarzenia specjalne 

U tego bukmachera można obstawić np. kto zagra w ćwierćfinale lub półfinale, kto będzie najlepszym strzelcem w danym zespole lub ile punktów w fazie grupowej zdobędą poszczególne reprezentacje. Oferta jest bardzo szeroka i każdego dnia będzie się zmieniała. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MEGABONUS550.

Euro 2020 - bonusy i promocje Betclic

Betclic - bonusy bukmacherskie na Euro 2020 (2021)

Betclic przygotował dla wszystkich nowych klientów jeden bonus, z którego można skorzystać przy okazji obstawiania Euro 2020. To zakład bez ryzyka - dostępny dla użytkowników posiadających specjalny kod promocyjny o treści: MEGABONUS550. Jego maksymalna wartość wynosi 550 PLN.

Obowiązuje on na pierwszy zakład u tego bukmachera. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas Betclic zwróci nam równowartość postawionej stawki, pomniejszonej o obowiązkowy podatek od gier, wynoszący obecnie 12%. Chcąc skorzystać z maksymalnego bonusu należy więc zagrać za 625 PLN. Przed wypłatą tych środków należy nimi obrócić 8 razy po minimalnym kursie 2.00.

Betfan - obstawianie Euro 2020 (2021)

Jeśli w dalszym ciągu się wahasz i nie wiesz gdzie obstawiać Euro 2020, to warto abyś zapoznał się z ofertą Betfan. Bukmacher ten stworzył dość ciekawą ofertę przy okazji mistrzostw Europy. Można do niej przejść klikając w dedykowaną zakładkę, znajdującą się w MENU.

Na każdy dzień Euro 2020 przygotowane są inne zdarzenia. W ramach poszczególnych meczów dostępnych jest ponad 300 rynków. Dodatkowo gracze mają możliwość obstawiania tzw. zakładów H2H na wybrane pary zawodników. Do wyboru są m.in. takie zdarzenia, jak: który z zawodników odda w czasie meczu więcej strzałów czy strzałów celnych. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MEGABONUS.

Euro 2020 - bonusy i promocje Betfan

Betfan - promocje na Euro 2020 (2021)

Przy okazji obstawiania Euro 2020 można otrzymać od Betfan kilka bonusów na start o łącznej wartości 1650 PLN. W skład oferty powitalnej dla nowych graczy wchodzą:

 • zakład bez ryzyka do 600 PLN
 • bonus od depozytu do 1000 PLN
 • darmowy zakład do 50 PLN

Promocje dostępne są dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny o treści: MEGABONUS oraz dokonają depozytu na co najmniej 100 PLN. W przypadku cashbacku nie trzeba dokonywać żadnego obrotu otrzymanymi środkami. 

Chcąc otrzymać bonus od depozytu niezbędne jest jego odblokowanie - można to zrobić obstawiając zdarzenie z oferty Euro 2020 po kursie 2.50 za stawkę odpowiadającą pierwszej wpłacie. Dodatkowymi środkami należy trzykrotnie obrócić przed ich wypłatą (minimalny kurs na kuponie 2.50, minimalny kurs poszczególnych zdarzeń na kuponie 1.30).

Darmowy zakład, podobnie jak poprzednie promocje, można odebrać za pomocą kodu promocyjnego: MEGABONUS. Aby freebet został uruchomiony wystarczy dokonać pierwszego depozytu (min. 50 zł) po aktywacji konta.

LVBet - obstawianie meczów na Euro 2020 (2021)

LVBet to kolejny bukmacher, gdzie można obstawiać Euro 2020. Podobnie jak w innych firmach dostępna jest tu specjalna zakładka stworzona na czas trwania imprezy. Znajdziemy w niej takie opcje, jak:

 • tradycyjna oferta na wszystkie mecze
 • zakłady długoterminowe
 • zakłady specjalne

Można tutaj obstawiać m.in.: ile bramek strzeli poszczególna drużyna, jaka będzie suma zdobytych punktów czy króla strzelców. Na uwagę zasługuje opcja “Mistrzowie mikrofonu Euro 2020” dostępna w zakładach specjalnych. Można typować tam czy jeden z komentatorów danego spotkania wypowie pewne słowa. Jeśli tak się stanie nasz typ zostanie rozliczony jako wygrany. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner.

Euro 2020 - bonusy i promocje LVBet

Bonusy bukmacherskie na Euro 2020 (2021) w LVBet

LVBet przy okazji mistrzostw Europy przygotował ofertę powitalną dla nowych klientów. W jej skład wchodzą:

 • bonus od pierwszego depozytu do 2000 PLN
 • bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN
 • zakład bez ryzyka do 333 PLN

Na obstawianie Euro 2020 można więc łącznie otrzymać dodatkowe 3333 PLN. W tym celu należy poprawnie przejść proces rejestracji i dokonać wpłaty. Konieczne jest też dokonanie wymaganego obrotu przed dokonaniem wypłaty środków na konto bankowe.

PZBuk - obstawianie meczów Euro 2020 (2021)

PZBuk też przygotował specjalną zakładkę na czas trwania mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dzięki temu obstawianie Euro 2020 jest szybsze i łatwiejsze. Jakie opcje mają do wyboru gracze?

Podstawowa oferta opiera się na standardowych zakładach na poszczególne mecze. W ramach tych zdarzeń dostępnych jest ponad 150 rynków. Dodatkowo można obstawiać zwycięzcę Euro 2020, króla strzelców tej imprezy oraz na jakim etapie odpadnie reprezentacja Polski. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MECZYKI.

Euro 2020 - bonusy i promocje PZBuk

PZBuk - bonusy i promocje na Euro 2020 (2021)

W PZBuk przy okazji obstawiania Euro 2020 można skorzystać z dwóch bonusów na start:

 • freebeta o wartości 20 PLN
 • zakładu bez ryzyka do 500 PLN

Darmowy zakład dostępny jest dla wszystkich klientów, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji i w odpowiednim miejscu wpiszą specjalny kod promocyjny o treści: MECZYKI. Dodatkowo trzeba dokonać wpłaty na co najmniej 20 PLN.

Chcąc skorzystać z zakłady bez ryzyka, należy obstawić kupon składający się z minimum 2 zdarzeń z kursem większym niż 1.39. Jeśli okaże się on przegrany, wówczas bukmacher zwróci na konto gracza równowartość wniesionej stawki.

Totolotek - obstawianie Euro 2020 (2021)

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu, w dalszym ciągu nie wiesz gdzie obstawiać Euro 2020, to mamy dla Ciebie jeszcze jednego bukmachera. Totolotek, bo o nim mowa, też przygotował na czas mistrzostw dedykowaną ofertę zakładów. W porównaniu do konkurencji nie jest ona jednak szczególnie atrakcyjna, zarówno pod względem dostępnych rynków, jak i szaty graficznej. Aby otrzymać bonus powitalny należy przejść proces rejestracji klikając w poniższy banner i podać kod promocyjny: MEGABONUS.

Euro 2020 - bonusy i promocje Totolotek

Totolotek - bonus na Euro 2020 (2021)

Oprócz wspomnianego freebeta o wartości 25 PLN, z którego można skorzystać bez konieczności dokonywania wpłaty, Totolotek przygotował też 100% bonus od pierwszego depozytu. Jego maksymalna wartość wynosi 500 PLN i mogą go otrzymać gracze po przejściu pełnej rejestracji konta. 

W tym celu niezbędne jest przesłanie dokumentu tożsamości do weryfikacji oraz podanie wszystkich danych osobowych. Trzeba też wpłacić na konto bukmachera minimum 20 PLN. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy trzykrotnie obrócić, obstawiając kupon z minimum trzema zdarzeniami z kursem równym lub większym niż 1.35.

Na dodatkowe środki mogą też liczyć osoby korzystające z aplikacji mobilnej. Za jej zainstalowanie na swoim smartfonie lub tablecie Totolotek oferuje ekstra 49 PLN od depozytu. Minimalna kwota depozytu w tej promocji wynosi 20 PLN, a bonusowymi środkami należy obrócić 3 razy po kursie równym lub większym niż 1.90.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

BONUS NA EURO

Podwojenie pierwszej wpłaty w ETOTO do 1500 PLN oraz dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach