[MŚ 2022] Obstawianie Mundialu | Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,09 Maj 2023 | 10:12
Obstawianie Mundialu w Katarze jest już możliwe. W nieco innym terminie niż zazwyczaj, bo na przełomie listopada i grudnia, odbywa się tegoroczny piłkarski mundial, który tym razem gości Katar. Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 u legalnych bukmacherów jest dostępne. Jak wygląda na Mistrzostwa Świata obstawianie zakładów? Jakie kursy na obstawianie mundialu w Katarze udostępnili bukmacherzy? O specyfice typowania turnieju, jego regułach i bonusach bukmacherskich na obstawianie MŚ 2022 piszemy w tym tekście.

Obstawianie mistrzostw świata z bonusem powitalnym

Legalni bukmacherzy proponują nowym graczom bonusy powitalne, także na obstawianie Mistrzostw Świata Katar 2022. W tabeli poniżej prezentujemy pakiety na start dostępne u czołowych bukmacherów. 

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalnyKod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

STS kod promocyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Fortuna kod promocyjny
BetX

Zakład bez ryzyka 350 PLN + bonus od depozytu 250 PLN + freebety o wartości 400 PLN! Łącznie 1000 PLN na start

BetX kod promocyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

BetX

Zakład bez ryzyka 350 PLN + bonus od depozytu 250 PLN + freebety o wartości 400 PLN! Łącznie 1000 PLN na start

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Można z nich skorzystać rejestrując się poprzez linki w tabeli z wymaganym kodem bonusowych od Meczyki.pl.

Mundial obstawianie - kursy na mistrza świata

Zanim szczegółowo opiszemy całą ofertę zakładów, sprawdzamy jak wygląda obstawianie MŚ 2022 na tytuł mistrza świata w Katarze. Propozycje przygotowali czołowi, legalni bukmacherzy. Obstawianie MŚ 2022 na końcowego triumfatora prezentujemy poniżej.
Obstawianie MŚ 2022FrancjaArgentynaSPRAWDŹ
Superbet1.902.00Sprawdź
STS1.951.95Sprawdź
Fortuna1.901.78Sprawdź
Kursy na obstawianie Mistrza Świata dostępne na 15.12.22. Dokładną ofertę można znaleźć u bukmacherów. Jakie zdarzenia na obstawianie Mundialu możemy znaleźć? Szczegóły w dalszej części tekstu. 

Obstawianie MŚ 2022 Katar - gdzie obstawiać mecze?

Obstawianie Mistrzostw Świata w piłce nożnej zazwyczaj cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Sama dyscyplina to niewątpliwie najpopularniejszy sport na świecie, co przekłada się również na liczbę zakładów bukmacherskich zawieranych na mecze piłkarskie. Dodatkowo Mundial jest najważniejszą imprezą czterolecia, co napędza zainteresowanie właśnie tym wydarzeniem. 
Mistrzostwa Świata 2022 odbywają się w Katarze, a gracze standardowo mają możliwość obstawiania meczów MŚ u legalnych bukmacherów. Kto przygotował zakłady na obstawianie meczy? Mundial dostępny jest w ofercie każdego, legalnego bukmachera w Polsce. W końcu to najważniejsza, sportowa impreza w roku. 
Już na długo przed samym turniejem zakłady na obstawianie Mundialu były u bukmacherów dostępne. Zarówno te dotyczące ostatecznego triumfatora, jak i rozstrzygnięć grupowych, tytułu króla strzelców itp. Możliwości jest tutaj sporo a obstawianie Mistrzostw Świata w Katarze to nie tylko zakłady na same wyniki spotkań. O czym piszemy szerzej w kolejnej części tego artykułu.

Mundial obstawianie u bukmacherów

Jak wspomnieliśmy już wyżej, oferta na obstawianie Mistrzostw Świata jest bogata i nie ogranicza się wyłącznie do typowania wyników poszczególnych meczów. Poniżej prezentujemy przykładowe zakłady, które bukmacherzy proponują przy okazji Mundialu.

Obstawianie meczy Mundial

Choć samo obstawianie meczów Mistrzostw Świata nie jest jedyną możliwością, nie da się ukryć, że to najważniejsza część puli zakładów związanych z obstawianiem Mundialu. Można liczyć, że bukmacherzy w tym przypadku na wszystkie mecze zaproponują bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. 
Na każde ze spotkań podczas turnieju w Katarze dostępne jest, w zależności od bukmachera, od kilkudziesięciu do kilkuset kursów. Są to liczby dostępne dla najważniejszych rynków i najbardziej interesujących piłkarskich spotkań. Niektórzy bukmacherzy obstawianie mundialu na mecze udostępnili już kilka miesięcy przed samą imprezą. Kolejne dostępne będą wraz z układaniem się drabinki turnieju w Katarze.

Obstawianie Mistrzostw Świata - grupy

Rywalizacja na turnieju rozpoczyna faza grupowa. Obstawianie MŚ 2022 u bukmacherów może dotyczyć m.in. rozstrzygnięć na zakończenie tej fazy zmagań. Bukmacherzy przy okazji piłkarskich turniejów proponują wybór triumfatora czy drużyn, które wywalczą awans do dalszej fazy turnieju. Podobnie jest z obstawianiem MŚ 2022.
Wyjście z grupy to zazwyczaj cel minimum dla każdego zespołu jadącego na turniej piłkarskich Mistrzostw Świata, stąd na tym etapie dostępne są kursy na wszystkie drużyny i nie raz zdarzają się niespodzianki. Kursy na rozstrzygnięcia fazy grupowej imprezy w Katarze można znaleźć w ofercie bukmacherów. 

Obstawianie Mistrzostw Świata - faza turnieju

Na Mundialu w Katarze występują 32 drużyny narodowe. Po fazie grupowej czekają nas mecze 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce i finał. Bukmacherzy proponują na MŚ 2022 obstawianie tego, jaki etap turnieju osiągnie konkretna reprezentacja. 
Oczywiście obstawianie Mistrzostw Świata w Katarze dla tej kategorii, zawiera opcję odpadnięcia danej drużyny już w fazie grupowej. Zakłady tego typu wymagają od gracza nie tylko znajomości konkretnej drużyny, ale także analizy potencjalnej ścieżki w turnieju. Znając już ewentualną ścieżkę dla każdego zespołu, łatwiej analizować tego typu zdarzenia. 

Obstawianie Mistrzostw Świata - klasyfikacje indywidualne

Król strzelców, najlepszy zawodnik turnieju, liczba bramek zdobytych przez konkretnego zawodnika. To wszystko możemy znaleźć w ofercie bukmacherów na obstawianie Mundialu. Impreza w Katarze zapewne wykreuje nowe gwiazdy, ale wiele zakładów może dotyczyć największych nazwisk znanych ze światowego futbolu. W tym piłkarzy reprezentacji Polski, na czele z Robertem Lewandowskim.

Obstawianie Mistrzostw Świata - zakłady specjalne 

Przy okazji Mistrzostw Świata 2022 obstawianie dotyczy także kategorii zakłady specjalne. Czego dotyczy obstawianie mundialu w tej kategorii? To trudno jednoznacznie określić. Z jednej strony to zakłady typowo sportowe, ale także traktujące o rzeczach będących wokół piłkarskiej rozgrywki.
Nie jest wykluczone, że bukmacherzy zaproponują np. obstawianie kształtu ceremonii otwarcia lub zamknięcia Mundialu, frekwencji na kolejnych meczach i wielu innych zdarzeń wokół całego turnieju. Nie są być może najbardziej wyczekiwane zakłady, ale z pewnością dodają kolorytu ofercie bukmacherskiej na obstawianie MŚ 2022 w Katarze.

Obstawianie Mistrzostw Świata - Polska 

Kibiców Reprezentacji Polski z pewnością interesuje obstawianie Polski na Mundialu. Wiemy już, że nasza reprezentacja rozegra co najmniej trzy mecze podczas Mistrzostw Świata, a w fazie grupowej zespół Czesława Michniewicza zagra z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. 
Oferta zakładów na obstawianie meczów Mundialu z udziałem Polski już jest dostępna. Z pewnością pula zdarzeń jeszcze się powiększy o dodatkowe zdarzenia związane z katarskim turniejem w wykonaniu Biało-Czerwonych. Zakłady takie mogą dotyczyć choćby postawy konkretnych zawodników na turnieju, a także obstawiania meczy Mistrzostw Świata w sposób bardzo szczegółowy.

Sprawdź kody promocyjne:

Jak obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze 2022?

Stare stwierdzenie, że wielkie turnieje rządzą się swoimi prawami, nie powstało bez przyczyny. Mistrzostwa Świata są wyjątkowym wydarzeniem i obstawianie Mundialu także należy potraktować specyficznie. Na co warto zwrócić uwagę przy obstawianiu MŚ 2022? Kilka porad prezentujemy poniżej.

Obstawianie MŚ 2022 - turniejowi “pewniacy”

W przypadku Mistrzostw Świata obstawianie faworytów nie oznacza sukcesu, bowiem niemal na każdym Mundialu któraś z czołowych ekip zawodzi. Jednak można z dużym prawdopodobieństwem zawęzić grono potencjalnych kandydatów do mistrzowskiego tytułu. 
Do tej pory puchar wznosili w górę piłkarze tylko z ośmiu reprezentacji: Brazylii (5 tytułów), Niemiec (4), Włoch (4), Argentyny (2), Francji (2), Urugwaju (2), Anglii (1) oraz Hiszpanii (1). Nieco szersze jest grono medalistów, ale warto pamiętać, że już do samego finału docierały wyłącznie reprezentacje z Ameryki Południowej i Europy. 

Obstawianie MŚ Katar - mistrzostwa niespodzianek

Choć do kluczowej fazy turnieju zazwyczaj docierają głównie faworyci, to niespodzianki na turniejach mistrzowskich się zdarzają, a obstawianie Mundialu pod ich kątem może być opłacalne. Zarówno jeśli chodzi o porażki teoretycznie mocnych zespołów, jak i sukcesy “kopciuszków”.
O tym, że niemal każdy turniej przynosi niespodziewane rozstrzygnięcia nie trzeba przekonywać. Mało kto przed MŚ 2018 celował w finał dla Chorwacji, w roku 2014 do ćwierćfinału docierały Kolumbia czy Kostaryka, w 2002 roku o trzecie miejsce zagrały Korea Południowa i Turcja. Być może tym razem miło zaskoczy nas Polska? 

Obstawianie meczy Mistrzostw Świata - faworyci nie grają widowiskowo

W obecnym formacie, aby zostać piłkarskim mistrzem świata, należy rozegrać 7 meczów. Turniej trwa około miesiąca, a więc natężenie gier jest spore. Dlatego też zespoły celujące w najwyższe miejsca, zdają sobie sprawę z tego, że należy rozsądnie rozkładać siły.
Stąd nie zawsze pojedynki największych faworytów obfitują w sporo bramek czy sytuacji podbramkowych. Warto o tym pamiętać np. obstawiając mecze z handicapem, obstawiając Mundial pod kątem rzutów rożnych czy sumy goli w danym spotkaniu. 

Obstawianie Mistrzostw Świata - analiza turniejowej drabinki

Nie bez znaczenia dla turniejowych przewidywań będzie możliwa drabinka turnieju. Jeśli jeden z faworytów potencjalnie zagra ze słabszymi rywalami, natomiast kilku pozostały “wpadnie” na siebie już na dość wczesnym etapie, to nie jest trudno zgadnąć, że większe szanse na sukces rysują się dla ekipy mającej łatwiejszą ścieżkę.
To oczywiście może być złudne, bowiem jak wspomnieliśmy niektórzy faworyci potrafią zagrać poniżej oczekiwań, ale warto dokonać takiej analizy przed obstawianiem Mundialu. Może ona ułatwić typowanie całego turnieju, jak i poszczególnych meczów. Czasem opłaca się np. dany mecz w grupie odpuścić, aby trafić w 1/8 finału na potencjalnie słabszego rywala. I taka postawa na MŚ miała już niejednokrotnie miejsce.

Obstawianie Mundialu - analiza “na gorąco”

Wszystko co założyliśmy przed samą imprezą, może bardzo szybko zostać zweryfikowane. Pojawienie się nieoczywistych drużyn, które notują dobre występy, wpadki faworytów itp. Obstawiając Mistrzostwa Świata należy brać takie rzeczy pod uwagę. Dlatego też, warto śledzić na bieżąco cały turniej i wyciągać wnioski.
Bukmacherzy także nie śpią w takich sytuacjach, a kursy mogą się zmieniać dość szybko. W tym przypadku można też trafić na okazyjne zakłady, które pozwolą zwiększyć potencjalną wygraną. 

Obstawianie Mistrzostw Świata - nieoczywiste wybory zakładów

Już wcześniej wspomnieliśmy, że oferta na obstawianie MŚ w Katarze powinna być rozbudowana. Dotyczy to pojedynczych spotkań czy całego turnieju. Dlatego też, alternatywą dla najpopularniejszych zakładów, mogą być mniej popularne typy. Liczba żółtek kartek, rzuty rożne czy inne rynki zakładów bukmacherskich wydają się ciekawą opcją dla graczy. 
Typerzy analizując poczynania poszczególnych ekip i dobrze czytając statystyki, mogą znacząco rozszerzyć obstawianie Mundialu, aniżeli ograniczać się do podstawowych typów oferowanych przez bukmacherów.

Nadchodzące:

MŚ 2022 Katar - informacje o turnieju

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze odbywają się w terminie od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku. Jest to spore odstępstwo od typowej daty rozgrywania Mundialu, która do tej pory kojarzona była z przełomem czerwca i lipca. 
Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Po raz ostatni w zmaganiach biorą udział 32 reprezentacje (od kolejnego turnieju będzie ich 48). W sumie odbędą się 64 mecze Mistrzostw Świata 2022. Spotkania rozgrywane są na 8 piłkarskich stadionach, w 5 miastach. Finał rozegrany zostanie na stadionie Lusail Stadium w Lusajl. 
Spośród 32 zespołów, które grają na Mundialu w Katarze, 5 pochodzi ze strefy Azjatyckiej (AFC, w tym Katar jako organizator turnieju), 5 z Afrykańskiej Konfederacji Piłkarskiej (CAF), 13 z europejskiej federacji UEFA, 4 z Ameryki Południowej (CONMEBOL), 3 z Ameryki Północnej (CONCACAF) a dwie trafiły na turniej po barażach interkontynentalnych (AFC/CONMEBOL oraz OFC/CONCACAF).
Grupy MŚ 2022 Katar
Poniżej prezentujemy podział na grupy, który pozwala przeanalizować obstawianie Mundialu, przynajmniej na wczesnej fazie zmagań: 
 • A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
 • B: Anglia, Iran, USA, Walia
 • C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
 • D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
 • E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
 • F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
 • G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
 • H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Obstawianie meczy mundial - bonusy bukmacherskie

Bonusy na obstawianie MŚ Katar 2022 można znaleźć u legalnych, polskich bukmacherów. Oferta dla nowych graczy pozwala aktywować pakiety powitalne, które mają wartość nawet kilku tysięcy złotych. Jakie promocje dostępne są u czołowych bukmacherów? Opisujemy je poniżej. 

Obstawianie MŚ Katar - Superbet

Superbet umożliwia obstawianie Mistrzostw Świata 2022 dla swoich graczy. Zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI bukmacher uprawnia do odbioru najwyższego powitalnego bonusu o wartości 3755 zł + 400 zł extra. Pakiet na start tworzą:
 • Bonus za trafny typ na zwycięzcę finału MŚ, Argentyna - Francja 400 PLN (szczegóły OPISUJEMY TUTAJ)
 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN
superbet kod promocyjny
Cały zestaw powitalnych bonusów będzie dostępny, jeśli gracz zarejestruje się przy użyciu naszego kodu promocyjnego.

Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 - STS

Obstawianie meczów Mundialu jest dostępne w STS. Bukmacher przygotował zakłady na turniej. Rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać najwyższy, dostępny dla STS pakiet powitalny o wartości 1660 zł + 300 zł extra*. Bonusy stanowią:
 • Bonus za trafny typ na zwycięzcę finału MŚ, Argentyna - Francja 300 PLN* (szczegóły OPISUJEMY TUTAJ
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 PLN
 • Bonus od pierwszych trzech wpłat do 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN
STS kod promocyjny
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem bonusowym.

Obstawianie Mundialu - Fortuna

Ofertę na obstawianie Mistrzostw Świata w piłce nożnej przygotowała również Fortuna. Konto można założyć poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, co pozwoli aktywować bonusy o wartości 635 zł. Pakiet powitalny składa się z bonusów:
 • Darmowy zakłady (freebety) 35 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
Fortuna kod promocyjny
Dostępne bonusy można wykorzystać na obstawianie Mistrzostw Świata w Katarze. Bonusy o podanej wartości są dostępne z naszym kodem.

Obstawianie Mistrzostw Świata - Totalbet

Totalbet umożliwia obstawianie Mundialu. Rejestrując się u bukmachera poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można uzyskać bonusy powitalne. Ich wartość wynosi 5239 zł. W pakiecie na start znajdują się:
 • Darmowe zakłady (freebety) 39 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
 • Bonus od depozytu 5000 PLN
totalbet kod promocyjny
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Dostępne wartości bonusów dotyczą rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Obstawianie Mundialu - eWinner

Kolejnym bukmacherem umożliwiającym obstawianie MŚ 2022 jest eWinner. Rejestracja konta u bukmachera jest dostępna TUTAJ z kodem MECZYKI. Użycie kodu pozwala uzyskać bonusy o wartości 610 zł, są to:
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN
 • Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN 
eWinner kod promocyjny
Promocja obowiązuje przy rejestracji z naszym kodem. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie i można je przeznaczyć na obstawianie Mundialu w Katarze.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020