[MŚ 2022] Obstawianie Mundialu na żywo | Zakłady live Mistrzostwa Świata 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Przedwczoraj | 16:19

Na tegoroczne mistrzostwa świata zakłady na żywo są dostępne u bukmacherów. To oznacza, że poza tradycyjnymi kursami przedmeczowymi, gracze mają okazję typować Mundial live. Którzy bukmacherzy oferują na MŚ 2022 Katar zakłady bukmacherskie na żywo? Czy dostępne są bonusy bukmacherskie na obstawianie live Mistrzostw Świata? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

Bonusy na zakłady live MŚ 2022

Nowi gracze rejestrując się u bukmacherów mogą uzyskać bonusy powitalne. Większość z nich pozwala na obstawianie na żywo Mundialu w Katarze. Promocje powitalne dostępne są po założeniu konta poprzez linki dostępne w tabeli poniżej. Wymagane jest także użycie kodów promocyjnych.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Zakłady na żywo Katar 2022 będą dostępne w ofercie bukmacherów podczas trwania meczów piłkarskich mistrzostw świata.

Zakłady na żywo Mundial 2022 - gdzie obstawiać?

Gracze mogą się zastanawiać gdzie są dostępne zakłady na żywo? Mistrzostwa Świata to na tyle duża impreza, że większość bukmacherów powinna udostępnić tę formę typowania w swojej ofercie. Oczywiście, na takie propozycje poczekać będzie trzeba do poszczególnych spotkań turnieju. W końcu jak sama ich nazwa wskazuje - są to zakłady live. Mundial 2022 odbywa się w terminach od 20 listopada do 18 grudnia. Właśnie w tych dniach można spodziewać się oferty na obstawianie na żywo mistrzostw świata. 

Sprawdziliśmy, którzy czołowi bukmacherzy przygotowali zakłady na żywo Katar 2022:

Superbet - zakłady live Mundial  

Jednym z bukmacherów, który przygotuje zakłady na żywo na Mundial, jest Superbet. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem bonusowym o treści MECZYKI pozwoli na uwolnienie bonusów dla nowych graczy. Ich całkowita wartość to 3755 zł wyłącznie z kodem MECZYKI.

Superbet

Na start nowi gracze otrzymają pakiet powitalnych bonusów, który składa się z darmowego zakładu (freebet) o wartości 35 zł, tygodnia bez ryzyka (cashback) do 3500 zł, bonusu od pierwszej wpłaty do 200 zł i bonusu za aplikację w kwocie 20 zł. Z bonusów można skorzystać wybierając na mistrzostwa świata zakłady live z oferty Superbet.

W Superbet oferta zakładów na żywo jest dostępna na co dzień, a piłka nożna jest czołową dyscypliną do typowania w tej kategorii. Na pojedyncze mecze bukmacher szykuje nawet kilkadziesiąt kursów, zatem na obstawianie live Mundialu także propozycja zdarzeń jest szeroka i zróżnicowana.

STS - obstawianie na żywo Mistrzostwa Świata

Nowi gracze mogą uzyskać bonusy bukmacherskie, także na obstawianie na żywo Mundialu 2022, rejestrując się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Wartość powitalnego pakietu w STS wynosi 1660 zł. 

STS kod promocyjny

W skład pakietu powitalnego wchodzi m.in. zakład bez ryzyka o wartości 100 zł na pierwszy wytypowany kupon. Dodatkowo gracz na star może uzyskać bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł. Te bonusy można przeznaczyć na zakłady live Katar 2022. Dodatkowo nowi gracze uzyskają powitalny bonus za wykonanie zadań bukmacherskich o wartości 60 zł, który także pozwala typować zakłady na żywo podczas mundialu.

Na mistrzostwa świata zakłady live są dostępne w STS. Ten bukmacher proponuje typowanie na żywo meczów z kilku dyscyplin, a piłka nożna jest jedną z wiodących. Stąd nie dziwi, że gracze STS będą mogli wybierać z bogatej oferty kursów i zdarzeń. Zakłady live na Mundial są dostępne na wszystkie mecze podczas turnieju w Katarze.

Fortuna - zakłady na żywo Katar 2022

Bukmacher Fortuna ma dla nowych użytkowników powitalny pakiet po rejestracji z TYM LINKIEM. Kod bonusowy pozwalający aktywować bonusy brzmi MECZYKI. Wszystkie bonusy można wykorzystać, na obstawianie live Mistrzostw Świata, a ich wartość wynosi 635 zł. 

Fortuna kod promocyjny

Na start nowi gracze mogą uzyskać darmowe zakłady (freebet) o wartości łącznej 35 zł, przyznawane w punktach FKP. Dodatkowo Fortuna przyzna zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł przy rejestracji z naszym kodem bonusowym. 

Jeden z czołowych polskich bukmacherów ma w ofercie zakłady live. Mundial 2022 także można typować w tej formule. Zakłady mogą dotyczyć wszystkich meczów mistrzostw świata w Katarze, co jest  uzupełnieniem standardowej oferty przedmeczowej na Mundial w Fortunie. Te zdarzenia dostępne są już od dłuższego czasu znaleźć w ofercie Fortuny.

Totalbet - zakłady live Katar 2022

Obstawianie na żywo Mistrzostwa Świata 2022 dostępne jest na stronie bukmachera Totalbet. Rejestracja nowego konta poprzez TEN LINK, przy użyciu kodu promocyjnego o treści MECZYKI aktywuje bonusy powitalne o wartości 5239 zł. 

Totalbet kod promocyjny

Pakiet powitalny w Totalbet składa się z kilku bonusów, które w większości można przeznaczyć na obstawianie Mundialu na żywo. Są to darmowe zakłady (freebety) o wartości 39 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł a także bonus od pierwszej wpłaty do 5000 zł.

Totalbet ma w swojej ofercie zakłady na żywo. Katar 2022 będzie kolejną imprezą, która dołączyła do tej kategorii zakładów, a ponadto gracze mogą typować zdarzenia długoterminowe związane ze zbliżającym się piłkarskim mundialem.

eWinner - zakłady live MŚ 2022

Kolejnym bukmacherem z ofertą zakładów na żywo na mistrzostwa świata jest eWinner. Nowi gracze konto założą TUTAJ, a wpisanie kodu o treści MECZYKI pozwala uzyskać powitalne bonusy o łącznej wartości 610 zł.

eWinner kod promocyjny

Na typowanie MŚ 2022 na żywo bukmacher eWinner przygotował dwa bonusy powitalne, które uzyskają osoby rejestrujące konto z kodem promocyjnym MECZYKI. Pierwsza z promocji to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 110 zł na pierwszy kupon. Drugim elementem pakietu na start jest bonus 50% od drugiej wpłaty o wartości 500 zł. 

W przypadku tego bukmachera znajdziemy zakłady na żywo na mecze MŚ w Katarze. Oferta live w eWinner na turniej piłkarskich mistrzostw świata obejmuje wszystkie mecze turnieju. 

Sprawdź kody promocyjne:

Zakłady live Mistrzostwa Świata 2022 - co obstawiać?

Jak wspominaliśmy już wcześniej, obstawianie na żywo Mundialu 2022 jest dostępne u czołowych bukmacherów. Co konkretnie mają okazję typować gracze? O tym, a także o różnicy w zakładach live na Katar 2022, a zakładach przedmeczowych na turniej, piszemy poniżej. 

Mundial 2022 obstawianie na żywo czy klasycznie (pre-match)

Zakłady na żywo na Katar 2022 znacząco różnią się od typowania w klasycznej, przedmeczowej formie. Przede wszystkim chodzi tu o samą dostępność kursów. W stałej ofercie bukmacherzy mogą umieścić dowolne zdarzenia, np. zakłady długoterminowe na triumfatora Mundialu, na wyjście z grupy poszczególnych drużyn czy tytuł króla strzelców. 

Dodatkowo pojawiają się zakłady specjalne, które dotyczą zarówno wydarzeń boiskowych, jak i choćby powołań na turniej czy okołopiłkarskich sytuacji. Dostępność zakładów na pojedyncze mecze, w przypadku oferty klasycznej, może zawierać kilkadziesiąt a nawet ponad sto kursów. Jak to wygląda w przypadku zakładów live? Mundial można typować w ten sposób w kontekście meczów, a wówczas najczęściej dostępne jest kilkanaście lub kilkadziesiąt kursów, które zmieniają się na żywo w zależności od tego, jak przebiega dane spotkanie. 

Jest to gratka dla osób czyhających na podwyższone kursy i tych, którzy na bieżąco analizują sytuację podczas trwania samego meczu.

Mistrzostwa Świata zakłady live - co można obstawiać?

Co obstawianie na żywo Mistrzostw Świata oznacza dla graczy? Szukając dostępnych opcji zakładów można porównać je z tymi, które są dostępne na konkretne mecze w przedmeczowej ofercie. Z tą różnicą, że kursy zmieniają się na bieżąco, a część dostępnych zdarzeń może być niedostępna.

Jakie zakłady mogą nie znaleźć się wśród dostępnych na żywo kursów? Choćby dotyczące strzelca pierwszej bramki, czy wyniku do przerwy. Takie zakłady live na Mundial mają prawo pojawić się u bukmacherów, ale z oczywistych względów będą dostępne tylko do pewnego momentu, gdy realne jest ich obstawianie. W opisanych przykładach są to - strzelenie pierwszego gola w meczu, czy zakończenie pierwszej połowy. Zakłady, które powinny być dostępne dość regularnie, przez całe lub niemal całe spotkanie to m.in.:

 • Wynik meczu
 • Liczba kartek
 • Liczba rzutów rożnych
 • Liczba goli w meczu
 • Wynik meczu z handicapem
 • Wynik w przedziale czasowym (od minuty X do minuty Y)
 • Przedział czasowy z golem (od minuty X do minuty Y)

Dostępność zakładów może być nieco inna, w zależności od konkretnego bukmachera i meczu. Zakłady live Mundial 2022 w ofercie bukmacherów dotyczą wszystkich meczów mundialu. Od fazy grupowej aż po wielki finał.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Zakłady na żywo MŚ 2022 - informacje o Mundialu

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Katarze trwają od 20 listopada do 18 grudnia. Podczas imprezy odbywają się 64 mecze (zakłady live Mundial 2022 obejmą wszystkie pojedynki). Na turnieju występują 32 reprezentacje. Jest to ostatni Mundial w takiej obsadzie, bowiem od 2026 roku rywalizować będzie już 48 zespołów.

Grupy MŚ 2022 Katar

Na początek drużyny walczyły w fazie grupowej turnieju. Każda reprezentacja na tym etapie grała trzy mecze, a dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do 1/8 finału mistrzostw świata. Podział na grupy wygląda następująco:

 • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
 • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia
 • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
 • Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
 • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
 • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
 • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
 • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Wygrani meczów 1/8 zmierzą się w ćwierćfinałach, których zwycięzcy awansują do strefy medalowej. Triumfatorzy dwóch półfinałów zagrają 18 grudnia w finale, a przegrani dzień wcześniej spotkają się w meczu o 3. miejsce. 

Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Mecze piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze 2022 odbywają się na ośmiu stadionach. Reprezentacja Polski swoje grupowe spotkania rozegrała 22 listopada z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjska i 30 listopada z Argentyną. W meczu 1/8 finału zagrała z Francją, 4 grudnia. 

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020