[MŚ 2022] Obstawianie Polski na Mundialu | Reprezentacja Polski obstawianie Katar 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Przedwczoraj | 16:18

Reprezentacja Polski cały czas jest w grze na Mundialu, a w meczu 1/8 finału mistrzostw świata zagra z Francją. To informacja, która z pewnością cieszy polskich kibiców, a bukmacherzy w związku z tym udostępnili już zakłady na obstawianie Polski na MŚ 2022. Którzy bukmacherzy przygotowali zakłady na Reprezentację Polski? Jakie bonusy na Mistrzostwa Świata w Katarze są dostępne u bukmacherów? Opisujemy to poniżej.

Polska zakłady na MŚ 2022 - bonusy

Na obstawianie Polski na Mistrzostwach Świata 2022 dostępne są bonusy bukmacherskie. Uzyskać mogą je nowi gracze, którzy zarejestrują konto. W tabeli prezentujemy oferty czołowych bukmacherów.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, podane wartości obowiązują po rejestracji z kodami promocyjnymi Meczyki.pl. Bonusy można wykorzystać na obstawianie Polski na Mundialu.

Zakłady bukmacherskie Polska na MŚ - kursy 

Na wszystkie mecze Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata kursy dostępne są u bukmacherów. Czy Polska pokona Francję w meczu 1/8 finału mundialu? Takie kursy na awans Polski do ćwierćfinału bukmacherzy także mają w ofercie. Jak wyglądają one przed meczem Polski z Francją na mundialu? Prezentujemy je w tabeli poniżej.

Polska na Mundialu Awans Polski Awans Francji Sprawdź bukmachera
Superbet 7.00 1.12 Sprawdź
Fortuna 6.35 1.12 Sprawdź
STS 5.80 1.11 Sprawdź

Kursy na Polskę dostępne na 30.11.2022r. 

Kursy na reprezentację Polski na MŚ 2022 dotyczące innych zdarzeń także znaleźć można w ofercie bukmacherów.

Reprezentacja Polski obstawianie - Mistrzostwa Świata w Katarze

Awans drużyny Czesława Michniewicza na Mundial spowodował, że bukmacherzy przygotowali solidną porcję zakładów na obstawianie Polski na Mistrzostwach Świata. Gracze mogą przede wszystkim wybrać zakłady na Polskę podczas Mundialu z puli wszystkich zdarzeń, a więc m.in.:

 • obstawianie meczów z udziałem Polski na MŚ 2022
 • zakłady na Polskę w całym turnieju - awans do ćwierćfinału, awans do finału itp.
 • obstawianie reprezentantów Polski na Mundialu np. w walce o tytuł króla strzelców

W tym przypadku oferta na obstawianie Polski w Mundialu nie jest niczym odkrywczym, bowiem podobne zakłady można znaleźć na każdą z 32 reprezentacji grających na Mistrzostwach Świata w Katarze. Warto jednak o niej wspomnieć, bo będą to zapewne najpopularniejsze zakłady wśród kibiców. 

Ponadto jednak bukmacherzy przygotowali dodatkową pulę zakładów, które dotyczą już tylko postawy Reprezentacji Polski, lub zawodników z naszej drużyny narodowej. W tym przypadku można liczyć np. na zakłady specjalne. Czego one dotyczą? Przykładowe zakłady na Polskę w Katarze to choćby:

 • Występy na turnieju Reprezentacji Polski
 • Liczba punktów lub bramek zdobyta przez Polskę na turnieju
 • Najskuteczniejszy zawodnik Reprezentacji Polski
 • Indywidualne zakłady na konkretnych zawodników (np. ile goli strzeli Robert Lewandowski, czy kartkę dostanie Grzegorz Krychowiak itp.)

Tak naprawdę pula zakładów na Polskę w Mistrzostwach Świata może być o wiele bardziej rozbudowana. Wszystko zależy od inwencji samych bukmacherów, którzy mają tu spore pole do popisu. Niektóre zdarzenia można było typować na długo przed turniejem, a im dalej trwał będzie turniej, tym oferta powinna się powiększać o kolejne zdarzenia.

Sprawdź kody promocyjne:

Reprezentacja Polski zakłady na Mundial u bukmacherów

Wszyscy czołowi bukmacherzy przygotowali ofertę na trwające mistrzostwa świata w Katarze. Co za tym idzie, u każdego z nich można obstawiać Polskę w Mistrzostwach Świata 2022. Jakie bonusy powitalne oferują poszczególni bukmacherzy? Opisujemy to poniżej.

Superbet - obstawianie Mundial 2022 Polska

Superbet ma bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 dla nowych graczy. Zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI uprawnia do odbioru bonusów o wartości 3755 zł. Pakiet na start tworzą:

 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Superbet

Wszystkie bonusy łączą się jeśli gracz zarejestruje się przy użyciu naszego kodu promocyjnego.

STS - obstawianie Polski Mistrzostwa Świata 2022

Bonusy na Mundial są dostępne w STS. Bukmacher jest sponsorem Reprezentacji Polski i przygotował zakłady na turniej. Rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać pakiet powitalny o wartości 1660 zł. Bonusy stanowią:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

STS kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem bonusowym.

Fortuna - zakłady Polska Katar 2022

Bonusy bukmacherskie na Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w tym obstawianie Polaków, przygotowała również Fortuna. Konto można założyć poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, co pozwoli aktywować bonusy o wartości 635 zł. Pakiet powitalny składa się z bonusów:

 • Darmowe zakłady (freebety) 35 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN

Fortuna kod promocyjny

Dostępne bonusy można wykorzystać na zakłady turnieju w Katarze 2022. Bonusy o podanej wartości są dostępne z naszym kodem promocyjnym.

Totalbet - obstawianie meczów Polski na MŚ 2022

Totalbet jest kolejnym bukmacherem, który oferuje bonusy na obstawianie Polski podczas Mundialu 2022. Rejestrując się u bukmachera poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można uzyskać bonusy powitalne. Ich wartość wynosi 5239 zł. W pakiecie na start znajdują się:

 • Darmowe zakłady (freebety) 39 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
 • Bonus od depozytu 5000 PLN

Totalbet kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Dostępne wartości bonusów dotyczą rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

eWinner - obstawianie Polska na Mundialu

Bukmacherem z ofertą zakładów na Polskę w MŚ 2022 jest także eWinner. Zakładając nowe konto TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI gracz aktywuje powitalne bonusy dostępne u bukmachera. Ich łączna wartość wynosi 610 zł. Na start dostępne są dwa bonusy:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN
 • Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN

eWinner kod promocyjny

Wszystkie bonusy są dostępne na obstawianie reprezentacji Polski na Mundial 2022. Promocje nie wykluczają się wzajemnie, przy rejestracji z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. 

Obstawianie Mundialu. Polska na Mistrzostwach Świata

Dla Polski Mistrzostwa Świata (obstawianie zakładów jest dostępne u legalnych bukmacherów) to nie nowość. Na Mundialu gramy już po raz dziewiąty, a po raz czwarty w XXI wieku. Jak to tej pory radzili sobie Biało-Czerwoni na najważniejszej piłkarskiej imprezie na świecie? 

Najlepsze wyniki Reprezentacja Polski odnosiła w 1974 i 1982 roku, kiedy Polska zajmowała trzecie miejsce na turnieju. W kolejnych latach tak spektakularnych sukcesów już nie było, a podczas MŚ 2002, MŚ 2006 i MŚ 2018 nasza drużyna nie wychodziła nawet z grupy. Ogólny bilans wszystkim meczów Polski na Mundialach, do rozpoczęcia turnieju w Katarze, wyglądał następująco:

 • 34 mecze
 • 16 wygranych
 • 5 remisów
 • 13 porażek
 • 46:45 bilans bramkowy

Podczas trwającego turnieju Polska będzie chciała poprawić swój dorobek. Po raz pierwszy w XXI wieku udało się nam wyjść z grupy, a w meczu 1/8 finału Polska zmierzy się z Francją. 

Sprawdź pozostałe artykuły:

Mistrzostwa Świata 2022 Katar - informacje o turnieju

Piłkarski Mundial 2022 odbywa się w terminie od 20 listopada do 18 grudnia. Podczas imprezy rywalizują 32 reprezentacje, w tym Polska, które w sumie rozegrają 64 mecze. Tegoroczny turniej ma miejsce się w Katarze, na ośmiu stadionach. 

Grupy MŚ 2022 Katar

Na kilka miesięcy przed imprezą rozlosowano grupy. Jak wynika z losowania Polska wystąpi w grupie C, natomiast pełna lista wygląda następująco:

 • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
 • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia
 • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
 • Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
 • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
 • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
 • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
 • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Na Mistrzostwach Świata w Katarze turniej rozpoczynaliśmy od meczu z Meksykiem (0:0), który odbył się trzeciego dnia zmagań. Później Polska zagrała z Arabią Saudyjską (2:) i na koniec fazy grupowej z Argentyną (0:2). W meczu 1/8 finału rywalem "Biało-czerwonych" będzie reprezentacja Francji. 

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020