Polska - Arabia Saudyjska kursy - 150.0 (300 PLN) za gola Polski! | Typy bukmacherskie i zakłady na mecz Polska - Arabia Saudyjska MŚ 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,26 Lis 2022 | 09:52

Kursy na mecz Polska - Arabia Saudyjska dostępne są u bukmacherów. Swój drugi grupowy mecz “Biało-Czerwoni” na mundialu rozegrają 26 listopada o godzinie 14.00. Jak wyglądają na mecz Polska - Arabia Saudyjska typy bukmacherskie? Kto wygra Polska - Arabia Saudyjska? Czy znany jest faworyt Polska - Arabia Saudyjska? Jakie bukmacherzy na mundial przygotowali bonusy powitalne? Analizę i szczegóły spotkania oraz wybrane zakłady bukmacherskie Polska - Arabia Saudyjska u bukmacherów opisujemy w tym tekście.

Polska - Arabia Saudyjska kurs - 150.00 na gola Polski w Superbet!

Na mecz Polska - Arabia Saudyjska bukmacher Superbet przygotował ofertę dla użytkowników Meczyki.pl. Jest nią kurs 150.00 na gola Polski w tym spotkaniu. Maksymalnie z tytułu promocji można uzyskać dodatkowe 300 zł, za celne typowanie gola strzelonego przez reprezentację Polski. Stawka zakładu, którego kurs to 150.00, powinna wynieść 2 zł. Bukmacher przyzna też 50 zł za każdego gola Roberta Lewandowskiego w tym spotkaniu! 

Przykładowo: Polska wygrywa 2:0 po dwóch trafieniach "Lewego" = całkowity bonus wynosi w tym przypadku 400 zł.

Jak skorzystać z promocji? Najpierw konieczne jest zarejestrowanie się z TEGO LINKU (trzeba wpisać kod promocyjny: MECZYKI) i dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 zł. Podczas rejestracji należy również zaznaczyć zgody marketingowe. 

Aby aktywować promocyjny kurs 150.00 na gola Polski należy zagrać kupon. Musi być to pierwszy zagrany kupon w historii konta - SOLO - na wspomniane rozstrzygnięcie, czyli gola Polski w tym spotkaniu. Jeśli zakład okaże się trafiony na konto gracza trafi "standardowa" wygrana, a w ciągu 72 godzin bukmacher przyzna na konto bonusowe 300 zł.

Opisywane zdarzenie znajdziemy w zakładce Mistrzostwa Świata, szukając meczu Polska - Arabia Saudyjska. Następnie wybieramy kursy "Polska strzeli gola" i stawiamy następujący zakład:

polska arabia saudyjska kursy

Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Na wykonanie obrotu jest 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.80. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs 1.30.

Opisywana oferta na mecz Polska - Arabia Saudyjska kurs 150.00 za gola Polski łączy się z bonusami powitalnymi o wartości 3755 zł (w tym tydzień bez ryzyka 3500 zł), dostępnymi tylko dla graczy rejestrujących się z kodem MECZYKI.

Polska - Arabia Saudyjska - zakłady bukmacherskie na wynik meczu

Na mecz Polska - Arabia Saudyjska kursy bukmacherskie są dostępne. Polscy kibice powinni być zadowoleni, bowiem “Biało-Czerwoni” są faworytem do wygrania tego spotkania, nawet po pierwszej kolejce grupowej. Typy Polska - Arabia Saudyjska na mecz prezentujemy poniżej.

Bukmacher Polska Remis Arabia Saudyjska Szczegóły
Superbet 1.80 3.60 4.60 Sprawdź
Fortuna 1.81 3.70 4.60 Sprawdź
STS 1.82 3.70 4.35 Sprawdź

Kursy na 23.11.2022

Bukmacherzy mecz Polska - Arabia Saudyjska typują na korzyść zespołu Czesława Michniewicza. Głównym kandydatem do zwycięstwa jest reprezentacja Polski, co potwierdzają kursy. Każde inne rozstrzygnięcie trzeba będzie traktować w kategorii niespodzianki, ale Arabia Saudyjska potrafiła na MŚ sprawić już sensację ogrywając Argentynę. Typy Polska - Arabia Saudyjska to zatem jedno, ale dopiero na boisku przekonamy się, czy znajdą one potwierdzenie.

Polska - Arabia Saudyjska faworyt bukmacherów

W żadnym innym meczu grupowym na mistrzostwach świata w Katarze bukmacherzy nie dają Polsce tak dużych szans. Można śmiało stwierdzić, że na mecz Polska - Arabia Saudyjska jesteśmy bukmacherskim faworytem. Inne rozstrzygnięcie niż sukces "Biało-Czerwonych" będzie sporą niespodzianką. Mimo wszystko kursy na mecz Polska - Arabia Saudyjska nie są wcale niskie, nawet przy typowaniu wygranej drużyny Czesława Michniewicza. Na to wpływ mają zapewne rozstrzygnięcia z pierwszej kolejki fazy grupowej turnieju, a także zaprezentowany poziom gry.

Mimo wszystko odpowiadając na pytanie - kto wygra Polska czy Arabia Saudyjska? Raczej bukmacherzy bliżsi są tezy, że komplet punktów zgarnie Polska. 

Polska - Arabia Saudyjska - kursy bukmacherów na inne zakłady

Typy Polska - Arabia Saudyjska, dostępne u legalnych bukmacherów, dotyczą nie tylko rozstrzygnięcia samego spotkania. W ofertach bukmacherskich znajdziemy kursy na Polska - Arabia Saudyjska z wielu innych rynków. W tabeli przedstawiamy kursy Polska - Arabia Saudyjska na wynik bez remisu. Zakłady bukmacherskie Polska - Arabia Saudyjska prezentujemy na podstawie kursów w Superbet, Fortunie i STS.

Kursy Polska - Arabia Saudyjska - bez remisu

Bukmacher Polska Arabia Saudyjska Szczegóły
Superbet 1.33 3.50 SPRAWDŹ
Fortuna 1.32 3.55 SPRAWDŹ
STS 1.36 3.15 SPRAWDŹ

Kursy na 23.11.2022

Na mecz Polska - Arabia Saudyjska kursy bukmacherskie pozwalają także typować zdobycze bramkowe. Wskazanie Polski jako faworyta meczu oznacza, że kadra Czesława Michniewicza powinna w tym spotkaniu trafić do siatki rywali. Czy równie duże szanse na gola ma Arabia Saudyjska? Typy wyglądają następująco.

Kursy Polska - Arabia Saudyjska - kto strzeli gola?

Bukmacher Polska strzeli

Arabia Saudyjska strzeli

Obie strzelą Szczegóły
Superbet 1.22

1.65

1.95 SPRAWDŹ
Fortuna 1.17 1.60 1.91 SPRAWDŹ
STS 1.22 1.59 1.97 SPRAWDŹ

Kursy na 26.10.2022

Podane wyżej typy na obstawianie Polska - Arabia Saudyjska to zaledwie część całej oferty meczowej. Obstawianie meczów Polski na mundialu, u praktycznie każdego bukmachera, pozwala wybierać z kilkudziesięciu rynków zakładów na każde spotkanie.

Bukmacher Polska - Arabia Saudyjska. Gdzie obstawiać mecz?

Gdzie znajdziemy kursy Polska - Arabia Saudyjska? Obstawianie meczów na mundialu, w szczególności tych z udziałem Polaków, znajdziemy u wszystkich, legalnych bukmacherów. Wybierając tego, u którego chcemy typować mecz, warto zwrócić uwagę na:

  • Kursy na mecz Polska - Arabia Saudyjska (wysokość kursów)
  • Liczbę dostępnych zdarzeń na typowanie Polska - Arabia Saudyjska
  • Bonusy bukmacherskie na start

Informacje o najwyższych kursach, a także ofercie powitalnej bukmacherów prezentujemy na Meczyki.pl. 

Polska - Arabia Saudyjska - obstawianie bez ryzyka

Na mecz Polska - Arabia Saudyjska kursy wskazują faworyta, ale w sporcie działy się już różne historie. Dlatego bukmacherzy pozwalają na obstawianie Polska - Arabia Saudyjska z użyciem bonusu, którym jest zakład bez ryzyka. W tym przypadku nawet typując błędnie mecz, można odzyskać stawkę lub jej część postawioną na ten pojedynek. Na mecz Polska - Arabia zakłady bukmacherskie dostępne są m.in. u wymienionych niżej bukmacherów. 

Obstawianie Polska - Arabia Saudyjska bez ryzyka - bukmacher Superbet

Zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI, możemy uzyskać bonus o wartości 3500 zł od Superbet, zwany “Tygodniem bez ryzyka”. Obstawianie Polska - Arabia Saudyjska może być uwzględnione przy wyliczaniu bonusu, który obejmuje pierwszy tydzień gry u bukmachera.

Superbet kod promocyjny Polska - Arabia MŚ 2022

Kwota zwrotu zostanie wyliczona po pierwszym tygodniu typowania. Jeśli gracz ukończy go na minusie, wówczas cashback zostanie wypłacony na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.80 lub wyższym, a cała wartość bonusów powitalnych to 4055 zł. 

Obstawianie Polska - Arabia Saudyjska bez ryzyka - bukmacher STS

Zakładając TUTAJ z kodem MECZYKI bukmacher STS przyzna zakład bez ryzyka o wartości 100 zł na pierwszy postawiony kupon. Może on zawierać kursy Polska - Arabia Saudyjska z oferty bukmachera. W przypadku rozliczenia zakładu jako przegrany, cashback zostanie przyznany. 

STS kod promocyjny

Bonus należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wygrane zakłady. Łącznie bonusy na start w STS mają wartość 1660 zł. 

Obstawianie Polska - Arabia Saudyjska bez ryzyka - bukmacher Fortuna

Rejestracja w Fortunie poprzez TEN LINK z kodem o treści MECZYKI, pozwala uzyskać powitalny zakład bez ryzyka o wartości 600 zł. Obowiązuje on np. na obstawianie meczu Polska - Arabia Saudyjska.

Fortuna kod promocyjny

Bonus dostępny jest na pierwszy kupon. W przypadku przyznania zwrotu bonusem nie trzeba obracać. W sumie Fortuna na start proponuje bonusy o wartości 635 zł przy rejestracji z kodem promocyjnym MECZYKI.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Polska - Arabia Saudyjska - typy na mecz i analiza meczu

Ze wszystkich meczów, które rozegra Polska w grupie na mistrzostwach świata, ten z Arabią Saudyjską powinien być najłatwiejszy. Tak przynajmniej wydawało się jeszcze przed turniejem, bowiem po pierwszej kolejce spotkań kursy i typy na Polska - Arabia Saudyjska delikatnie się zmieniły. Przed mundialem na pytanie kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska, większość ekspertów wskazywała na reprezentację Polski. Po tym jak rywal ograł Argentynę, a kadra "Biało-czerwonych" przeciętnie zaprezentowała się z równie słabym Meksykiem, to typy Polska - Arabia Saudyjska nie są już tak jednoznaczne. Choć kursy na mecz Polska - Arabia Saudyjska wciąż stawiają nas w roli faworyta.

Siłą Arabii Saudyjskiej jest kolektyw, a jak pokazał mecz z Argentyną, drużyna potrafi nie tylko bardzo dobrze ustawiać się w defensywie ale i grać w piłkę. Tak zróżnicowanego przygotowania do gry w ataku nie zademonstrowali piłkarze reprezentacji Polski. Może to budzić obawy polskich fanów, a w przypadku typerów wpłynąć na ostateczne typy Polska - Arabia Saudyjska. Kursy na ten mecz uległy pewnym korektom po zakończeniu pierwszej kolejki w grupie C, ale szanse Arabii Saudyjskiej wzrosły u bukmacherów nieznacznie. 

Skąd taka decyzja? Może to nieco dziwić patrząc na dotychczasową postawę obu ekip, ale bukmacherzy Polska - Arabia Saudyjska oceniają nie tylko przez pryzmat poprzednich gier. Przede wszystkim zespół Herve Renarda sporymi stratami okupił sensacyjne pokonanie Argentyny. Kontuzje Salmana Al Faraja oraz Yassera Al Shahraniego wykluczają ich z gry w meczu z Polską. Ten pierwszy jest czołowym zawodnikiem a także kapitanem drużyny narodowej. Takie osłabienie oraz sporo sił włożone we wtorkowe spotkanie mogą odbić się na postawie drużyny.

W meczu Polska - Arabia Saudyjska faworyt jest zatem niezmienny, ale Polacy muszą zagrać inaczej niż w starciu z Meksykiem. Przede wszystkim bardziej odważnie w ofensywie. Czy to jest możliwe? Z Meksykiem brakowało akcji skrzydłowych, a w środku pola Polska zostawiała rywalom sporo przestrzeni. Solidna defensywa to na pewno plus, ale wszystko "do przodu" nie porywało. Dlatego też na mecz Polska - Arabia Saudyjska typy na niewiele goli, to może być jeden z bezpieczniejszych wyborów. 

Faworyt Polska - Arabia Saudyjska. Kto wygra mecz?

Kto wygra Polska - Arabia Saudyjska? Inne rozstrzygnięcie niż wygrana “Biało-Czerwonych” będzie mimo wszystko niespodzianką. Jeśli Polska zagra na poziomie, do którego jest predysponowana, to powinna ograć Arabię Saudyjską. Warto zwrócić uwagę, że kursy na Polska - Arabia Saudyjska nie są jednak druzgocąco niskie na drużynę z Polski. Dlatego też biorąc pod uwagę, że powinniśmy być faworytem, to kursy Polska - Arabia Saudyjska można traktować jako "okazję". 

Sprawdź kody promocyjne:

Polska - Arabia Saudyjska - kursy. Informacje o meczu

  • Termin spotkania: 26 listopada
  • Godzina rozpoczęcia meczu: 14:00
  • Miejsce: Education City Stadium, Ar-Rajjan
  • Transmisja w telewizji: TVP 1

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020