Polska - Argentyna kursy - 200,0 (200 PLN) za awans Polski z grupy! | Typy bukmacherskie i zakłady na mecz Polska - Argentyna MŚ 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,29 Lis 2022 | 10:51

Kursy na mecz Polska - Argentyna są dostępne u bukmacherów. Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 20:00. Analizujemy mecz mistrzostw świata z udziałem “Biało-Czerwonych” i prezentujemy zakłady bukmacherskie na Polska - Argentyna. Kto wygra Polska - Argentyna? Czy na spotkanie Polska - Argentyna faworyt jest wyraźny? Czy dostępne są bonusy bukmacherskie? Jak wyglądają kursy na mecz mundialu? Wszystko opisujemy w tym artykule.

Polska - Argentyna kursy - 200.0 na awans Polski z grupy MŚ - bukmacher Superbet

Na mecz Polska - Argentyna kursy przygotował Superbet. U bukmachera znajdziemy również ofertę dostępną tylko po rejestracji z kodem promocyjnym MECZYKI, którą jest kurs 200.00 na awans Polski z grupy podczas MŚ. W tym przypadku trafnie typując zakład o stawce 2 zł, wygrana wyniesie 400 zł

Skorzystanie z oferty jest możliwe przy rejestracji u bukmachera z TEGO LINKU (z użyciem kodu promocyjnego: MECZYKI) i wpłacie pierwszego depozytu w wysokości minimum 50 zł. Ważne, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe. 

Jak prawidłowo wytypować zdarzenie, aby skorzystać z promocji? Co istotne, musi być to pierwszy zagrany kupon - SOLO - na awans Polski z grupy w MŚ. Jeśli zakład będzie trafiony na konto gracza trafi "standardowa" wygrana, a w ciągu 72 godzin bukmacher przyzna na konto bonusowe 400 zł.

Wybieramy zdarzenie “Polska wyjdzie z grupy” a następnie stawiamy następujący zakład: 

kurs polska argentyna

Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Obrót musi nastąpić w ciągu 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.8. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.3.

Opisywana oferta łączy się z bonusami powitalnymi o całkowitej wartości 3755 zł (w tym pierwszy tydzień bez ryzyka, do 3500 zł!), dostępnymi wyłącznie z naszym kodem MECZYKI.

Polska - Argentyna - kursy na wynik meczu

Na spotkanie Polska - Argentyna typy są dość jednoznaczne. “Biało-Czerwoni” nie są w tym meczu faworytem, zatem kursy na Polskę są wysokie. Argentyńczycy to jeden z głównych kandydatów do wygrania całego mundialu, zatem taka ocena bukmacherów nie dziwi.

Bukmacher Polska Remis Argentyna Szczegóły
Superbet 7.00 4.20 1.50 Sprawdź
Fortuna 7.60 4.20 1.51 Sprawdź
STS 7.75 4.25 1.50 Sprawdź

Kursy na 29.11.2022

Zakłady bukmacherskie na Polska - Argentyna nie stawiają kadry Czesława Michniewicza w najlepszej pozycji, ale nie ma co odbierać szans drużynie jeszcze przed meczem. Będzie to ostatnie spotkanie grupowe dla obu drużyn, co może też wpłynąć na ich postawę. Kursy na mecz Polska - Argentyna już są dostępne, ale mogą jeszcze ulec zmianie do czasu rozpoczęcia pojedynku.

Polska - Argentyna faworyt bukmacherów

Faworyt meczu Polska - Argentyna to zdecydowanie drużyna trenera Lionela Scaloniego. Argentyna na tym turnieju jest z myślą o wygraniu całej imprezy, ale po wpadce na otwarciu nie ma miejsca na błąd. W tym przypadku kursy Polska - Argentyna potwierdzają tą teorię. Jeszcze przed turniejem kursy Polska - Argentyna pozwala wierzyć w to, że Argentyńczycy nie będą musieli grać na maksimum swoich możliwości. Tak jednak nie będzie. Pytając zatem kto wygra mecz Polska - Argentyna, odpowiedź jest jednoznaczna, a nasza drużyna nie jest w tym przypadku faworytem. 

Polska - Argentyna - kursy bukmacherów na inne zdarzenia

Przygotowane przez bukmacherów na mecz Polska - Argentyna zakłady dostępne są na kilkadziesiąt rynków. Wśród nich znajdziemy typy meczowe, ale też na bramki, kartki i wiele więcej. Jedną z opcji jest też zakład na mecz bez remisu. Kursy na takie zdarzenie prezentujemy poniżej.

Kursy Polska - Argentyna - bez remisu

Bukmacher Polska Argentyna Szczegóły
Superbet 5.25 1.18 SPRAWDŹ
Fortuna 5.70 1.16 SPRAWDŹ
STS 5.40 1.16 SPRAWDŹ

Kursy na 29.11.2022

Ten rodzaj zakładu nieco zmniejsza ryzyko obstawiania, bo do wyboru mamy tylko dwie ścieżki rozstrzygnięcia, a w razie remisu następuje zwrot zakładu. Polska - Argentyna to mecz będący m.in. pojedynkiem Roberta Lewandowskiego z Leo Messim. Czy możemy zatem spodziewać się wielu goli? Kursy na bramki także znalazły się w ofercie bukmacherów.

Kursy Polska - Argentyna - kto strzeli gola?

Bukmacher Polska strzeli

Argentyna strzeli

Obie strzelą Szczegóły
Superbet 1.90 1.16 2.25 SPRAWDŹ
Fortuna 1.92 1.13 2.20 SPRAWDŹ
STS 1.96 1.16 2.29 SPRAWDŹ

Kursy na 26.11.2022

Prezentowane typy na Polska - Argentyna mogą jeszcze ulec zmianie. Pełna oferta zakładów dostępna jest u legalnych bukmacherów. Na ten moment trudno przewidzieć jaką formą obie ekipy będą dysponować w trzecim meczu turnieju. Jednak o tym, że Argentyna nadal będzie faworytem do wygranej możemy być niemal pewni.

Bukmacher Polska - Argentyna. Gdzie obstawiać mecz MŚ?

Ofertę kursów na Polska - Argentyna przygotowali wszyscy legalni bukmacherzy, w tym np. Superbet, STS czy Fortuna. O tym, którego bukmachera wybrać, mogą decydować różne kwestie. Są to choćby kursy Polska - Argentyna, ale nie tylko:

  • Kursy Polska - Argentyna, a także kursy na inne mecze mundialu - im wyższe, tym potencjalnie szansa na większe wygrane;
  • Dostępność kursów na mecz u bukmacherów - im większa oferta, tym szersze pole do wyboru zakładów;
  • Bonusy bukmachera na mundial - rodzaj, liczba i wysokość bonusów to jeden z kluczowych czynników przy wyborze bukmachera.

Wielu bukmacherów mecz Polska - Argentyna pozwala typować z wykorzystaniem bonusów, a przykłady prezentujemy poniżej.

Polska - Argentyna - obstawianie bez ryzyka

Dla graczy, którzy chcą wytypować na mecz Polska - Argentyna zakład bez ryzyka bukmacherzy przygotowali bonus, który nazwać można również cashbackiem. Jak wygląda ta promocja u czołowych bukmacherów i jaką ma wartość? 

Obstawianie Polska - Argentyna bez ryzyka - bukmacher Superbet

W Superbet dostępne są bonusy po założeniu konta TUTAJ z kodem MECZYKI. Wśród promocji na start jest “Tydzień bez ryzyka” do 3500 zł. Bonus obliczany jest na podstawie kuponów z pierwszego tygodnia gry. 

Superbet kod promocyjny

Jeśli gracz ukończy pierwszy tydzień na minusie, wówczas cashback zostanie wypłacony na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.80 lub wyższym, a cała wartość bonusów powitalnych to 4055 zł. 

Obstawianie Polska - Argentyna bez ryzyka - bukmacher STS

Rejestracja TUTAJ z kodem o treści MECZYKI pozwala uzyskać w STS cashback na pierwszy wytypowany kupon. Wartość bonusu to 100 zł i może on zawierać zakłady na mecz Polska - Argentyna. 

STS kod promocyjny

Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu bonusem po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wygrane kupony. Łącznie bonusy na start w STS mają wartość 1660 zł. 

Obstawianie Polska - Argentyna bez ryzyka - bukmacher Fortuna

Dla nowych graczy cashback ma też Fortuna. Rejestracja TUTAJ z kodem o treści MECZYKI pozwala skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 zł, np. przy typowaniu Polska - Argentyna w czasie mundialu. 

Fortuna kod promocyjny

Bonus dostępny jest na pierwszy wytypowany przez gracza kupon. W przypadku przyznania zwrotu bonusem nie trzeba obracać. W sumie Fortuna na start proponuje bonusy warte do 635 zł. 

Sprawdź pozostałe artykuły:

Polska - Argentyna - typy na mecz i analiza

Faworyt Polska - Argentyna to zdecydowanie drużyna “Albicelestes”. Reprezentacja z Leo Messim w składzie jest jednym z kandydatów do tytułu, podczas gdy marzeniem Polaków jest już samo wyjście z grupy.

“Biało-Czerwoni” z Argentyńczykami zagrają swój ostatni mecz w fazie grupowej. Dla obu drużyn to kluczowe starcie w grze o awans. Argentyna przegrywając pierwsze starcie na mundialu nie ma miejsca na błąd. Dlatego na pytanie kto wygra mecz Polska - Argentyna odpowiedź jest dość brutalna dla kadry Czesława Michniewicza. Faworyt Polska - Argentyna to zdecydowanie nasi rywale. Polska przed tym meczem będzie zadowolona z remisu, ale gra na taki wynik może okazać się zgubnym pomysłem. Potwierdzają to też kursy Polska - Argentyna na mecz, które na takie rozstrzygnięcie wzrosły po ostatnich spotkaniach grupowych. 

Najmocniejszą stroną "Biało-czerwonych" jest jak na razie defensywa. Polska to jedna z trzech reprezentacji na turnieju, która nie traciła gola w dotychczasowych dwóch meczach grupowych. Natomiast Argentyna udowodniła w meczu przeciwko Meksykowi, że nie zwykła żegnać się z turniejami o mistrzostwo świata po fazie grupowej. Trudno zatem jednoznacznie ocenić jak może zakończyć się ten mecz. Z jednej strony typując kto wygra Polska - Argentyna większe szanse na sukces mają grupowi rywale, ale z drugiej sporą rolę dla układu tabeli w grupie C będą miały bramki. 

Faworyt Polska - Argentyna. Kto wygra mecz?

Kto wygra Polska - Argentyna? Czy może w tym meczu paść remis? Faworyt bukmacherów to zespół Argentyny i trudno jest oceniać to spotkanie inaczej. Z drugiej strony na turnieju mistrzowskim zdarzają się niespodzianki i na takie z pewnością liczą kibice reprezentacji Polski. Typowanie końcowego wyniku nie jest rzecz jasna jedyną opcją zakładów na mecz Polska - Argentyna, o czym kilkukrotnie wspominaliśmy w tym artykule. 

Sprawdź kody promocyjne:

Polska - Argentyna - kursy. Informacje o meczu

  • Termin spotkania: 30 listopada
  • Godzina rozpoczęcia meczu: 20:00
  • Miejsce: Stadium 974, Doha
  • Transmisja w telewizji: TVP 1  

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020