Polska - Meksyk kursy - 200,0 (400 PLN) za gola Polski! | Typy bukmacherskie i zakłady na mecz Polska - Meksyk MŚ 2022

Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Lis 2022 | 08:23

Kursy na Polska - Meksyk są dostępne u bukmacherów, a kto jest faworytem Polska - Meksyk? Ten mecz bukmacherzy oceniają jako jedno z bardziej wyrównanych starć pierwszej kolejki fazy grupowej, podczas mistrzostw świata w Katarze, ale jeden z nich zdecydował się na wystawienie szalonej oferty z kursem 200,0 na gola Polski. To spotkanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 17:00. Jakie kursy na Polska - Meksyk znajdziemy u bukmacherów? Jak wygląda faworyt Polska - Meksyk na mundialu w Katarze? Czy dostępne są bonusy na typowanie?

Polska - Meksyk kursy - 200.00 na gola Polski w Superbet!

Bukmacher Superbet przygotował ofertę dla użytkowników Meczyki.pl na mecz Polska - Meksyk, którą jest kurs 200.00 na gola Polski w meczu z Meksykiem. Z tytułu tej promocji można uzyskać dodatkowe 400 zł, trafnie typując zakład na gola "Biało-Czerwonych" o stawce 2 zł. Dodatkowo za każdego gola Roberta Lewandowskiego w tym meczu bukmacher przyzna dodatkowe 50 zł bonusu!

Aby skorzystać z oferty, konieczne jest zarejestrowanie się z TEGO LINKU (z użyciem kodu promocyjnego: MECZYKI) i dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł. Ważne, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe. 

Jak prawidłowo wytypować zdarzenie, aby skorzystać z promocji? Co istotne, musi być to pierwszy zagrany kupon - SOLO - na wspomniane rozstrzygnięcie. Jeśli zakład będzie trafiony na konto gracza trafi "standardowa" wygrana, a w ciągu 72 godzin bukmacher przyzna na konto bonusowe 400 zł.

Sam zakład wybieramy w sekcji Mistrzostwa Świata, szukając meczu Polska - Meksyk. Następnie wybieramy kursy "Polska strzeli gola" i stawiamy następujący zakład:

polska meksyk kursy

Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Obrót musi nastąpić w ciągu 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.8. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.3.

Opisywana oferta na kurs Polska - Meksyk 200.00 za gola Polski łączy się z bonusami powitalnymi o wartości 3755 zł (w tym pierwszy tydzień bez ryzyka, do 3500 zł!), dostępnymi wyłącznie z naszym kodem MECZYKI.

Polska - Meksyk kursy na wynik meczu

Na pytanie: Polska - Meksyk kto wygra mecz? Odpowiedzą mogą być typy dostępne u bukmacherów. O kim zatem możemy powiedzieć, że to faworyt Polska - Meksyk? W tym przypadku nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dla obu reprezentacji będzie to pierwszy, a zarazem kluczowy mecz na mistrzostwach świata. Bukmacherzy szanse oceniają jako wyrównane.

Bukmacher Polska Remis Meksyk Szczegóły
Superbet 2.65 3.20 2.80 Sprawdź
Fortuna 2.60 3.15 2.80 Sprawdź
STS 2.60 3.05 2.80 Sprawdź

Kursy na 26.10.2022

Praktycznie każdy bukmacher Polska - Meksyk typował już na długo przed turniejem. Trudno jednak przypuszczać, aby nagle się one diametralnie zmieniły. Zapewne do samego spotkania drobne różnice są możliwe, ale nie powinny wpływać na ogólną ocenę.

Polska - Meksyk faworyt bukmacherów

Jak widać na załączonych wyżej kursach, trudno wskazać kto wygra Polska - Meksyk podczas mundialu. Bukmacherzy potwierdzają to, o czym mówi się od dłuższego czasu. Faworyt Polska - Meksyk nie jest znany, bo potencjał obu drużyn jest zbliżony. Więcej o tym piszemy także w dalszej części tekstu, gdy prezentujemy na Polska - Meksyk przewidywania co do przebiegu samego spotkania. 

W następnym akapicie prezentujemy także kursy Polska - Meksyk na inne rynki, niż tylko końcowy wynik spotkania. 

Polska - Meksyk - typy bukmacherów na inne zakłady

O tym, że kursy na Polska - Meksyk są wyrównane już mogliśmy się przekonać. W takim przypadku warto się zastanowić, jakie jeszcze zdarzenia na ten mecz proponują bukmacherzy? Opcji jest kilka.

Jedną z nich jest zakład bez remisu, który oznacza zwrot stawki w przypadku, gdy mecz zakończy się podziałem punktów. Zakłady bukmacherskie Polska - Meksyk na takie rynki są dostępne.

Kursy Polska - Meksyk - bez remisu

Bukmacher Polska Meksyk Szczegóły
Superbet 1.85 2.00 SPRAWDŹ
Fortuna 1.81 1.95 SPRAWDŹ
STS 1.85 1.97 SPRAWDŹ

Kursy na 26.10.2022

Na obstawianie meczu Polska - Meksyk bukmacherzy wystawili również ofertę na rynki dotyczące zdobytych bramek. Od razu warto zaznaczyć, że nie przewidują tutaj wysokiego wyniku. Która z drużyn może trafić do siatki rywali?

Kursy Polska - Meksyk - kto strzeli gola?

Bukmacher Polska Meksyk Obie strzelą Szczegóły
Superbet 1.40 1.42 1.95 SPRAWDŹ
Fortuna 1.33 1.36 1.85 SPRAWDŹ
STS 1.38 1.41 1.97 SPRAWDŹ

Kursy na 26.10.2022

Patrząc na przedmeczowe kursy Polska - Meksyk typy wyraźnie wskazują, że najbardziej prawdopodobne jest spotkanie zakończone minimalną wygraną jednej ze stron. Bukmacherzy na Polska - Meksyk przygotowali wyrównane kursy, ale ryzyko błędnego typowania można zniwelować, korzystając z bonusów bukmacherskich.

Bukmacher Polska - Meksyk. Gdzie obstawiać?

Na mecz Polska - Meksyk kursy są dostępne u wszystkich, legalnych bukmacherów. Wybierając tego, u którego zdecydujemy się na typowanie meczu, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Są to m.in.:

  • Wysokość kursów na mecz Polska - Meksyk
  • Liczba dostępnych zdarzeń na typowanie Polska - Meksyk
  • Bonus bukmacherów na Polska - Meksyk

Informacje o najwyższych kursach, a także ofercie powitalnej bukmacherów prezentujemy na Meczyki.pl. 

Polska - Meksyk - obstawianie bez ryzyka

U wybranych bukmacherów możliwe jest obstawianie meczu Polska - Meksyk bez ryzyka. Rejestrując nowe konto, gracz może skorzystać z powitalnych bonusów, które w razie błędnego typowania pozwolą odzyskać postawioną stawkę.

Obstawianie Polska - Meksyk bez ryzyka - bukmacher Superbet

W Superbet, zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI, możemy uzyskać bonus o wartości 3500 zł na pierwszy tydzień gry. Obstawianie meczu Polska - Meksyk może zatem zostać uwzględnione przy wyliczaniu bonusu.

Superbet

Kwota zwrotu zostanie wyliczona po pierwszym tygodniu typowania. Jeśli gracz ukończy go na minusie, wówczas cashback zostanie wypłacony na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.80 lub wyższym, a cała wartość bonusów powitalnych to 4155 zł. 

Obstawianie Polska - Meksyk bez ryzyka - bukmacher STS

Rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać zakład bez ryzyka w STS na pierwszym kupon. Jeśli obejmie on obstawianie meczu Polska - Meksyk, wówczas w razie nietrafionego typu, można odzyskać do 100 zł stawki kuponu.

STS kod promocyjny

Bonusem należy obrócić dwukrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczane są wygrane zakłady. Łącznie bonusy na start w STS mają wartość 1660 zł. 

Obstawianie Polska - Meksyk bez ryzyka - bukmacher Fortuna

Nowi gracze w Fortunie, po rejestracji TUTAJ z kodem o treści MECZYKI, mogą otrzymać powitalny zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Obowiązuje on np. na obstawianie Polska - Meksyk, a maksymalna wartość cashbacku wynosi 600 zł.

Fortuna kod promocyjny

Bonus dostępny jest na pierwszy postawiony kupon. W przypadku przyznania zwrotu bonusem nie trzeba obracać. W sumie Fortuna na start proponuje bonusy o wartości 635 zł przy rejestracji z kodem od Meczyki.pl.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Przewidywania Polska - Meksyk - typy na mecz i analiza spotkania

Analizując typy Polska - Meksyk na mecz mundialu warto zacząć od tego, że dla obu reprezentacji będzie to kluczowe starcie. W przypadku zarówno Polski jak i Meksyku kursy na awans z grupy są wyrównane. Jeśli do tego dodamy, że wyraźnym faworytem w grupie C jest Argentyna, to mecz Polska - Meksyk powinien zdecydować o drugim miejscu.

Ponadto będzie to pierwsze grupowe starcie dla tych drużyn, zatem jego waga jest nie do przecenienia, a to kto wygra Polska - Meksyk ma duże znaczenie. Biorąc to pod uwagę, trudno oczekiwać bardzo otwartego spotkania i wielu bramek, co potwierdzają przygotowane już kursy na Polska - Meksyk, które dotyczą ewentualnych goli. Bukmacherzy i eksperci nie przewidują w tym przypadku zbyt wielu trafień.

Kto jest faworytem? Polska i Meksyk mają dość wyrównany potencjał, każda z drużyn ma również swoje bolączki. W przypadku reprezentacji Meksyku ostatnie miesiące pokazują kryzys kadry, który przejawia się przede wszystkim w stylu gry. O obliczu drużyny decydować powinni gracze już bardzo doświadczeni, a także wracający po urazach. Ich forma stoi pod dużym znakiem zapytania. 

Poza tym w kadrze Meksyku trudno szukać takiej gwiazdy, jaką dla Polski jest Robert Lewandowski. Jeden z najlepszych piłkarzy świata może być kluczowym elementem całej układanki. Przewaga “Biało-Czerwonych” rysuje się również w obsadzie bramki, czy też w linii defensywnej. Choć i tutaj Polacy mają swoje bolączki, przede wszystkim na pozycjach stoperów.

Przewidywania Polska - Meksyk nie są zatem jednoznaczne. Wiele zależy od tego, jak Czesław Michniewicz zdecyduje się ustawić drużynę narodową. Jeśli chodzi o piłkarzy z Meksyku, to mogą oni mieć przewagę w wyszkoleniu technicznych, dysponują także solidnymi graczami w środku pola, gdzie Polska ostatnio także cierpi na deficyt piłkarzy w szczycie formy. Patrząc tylko na tą formację, to faworyt meczu Polska - Meksyk pochodziłby raczej z Ameryki Środkowej. Jednak o tym kto wygra Polska - Meksyk decydować będzie postawa całej drużyny.

Za Meksykanami mocno przemawia historia ich gier na mistrzostwach świata. Na ostatnich siedmiu turniejach “El Tri” zawsze wychodzili z grupy. Polska w XXI wieku grała na trzech mundialach i ani razu nie zdołała awansować do 1/8 turnieju. 

Historia meczów Polski z Meksykiem jest wyrównana. Obie kadry mierzyły się ośmiokrotnie. Trzy wygrane zanotowała Polska, trzy Meksyk a dwa razy padł remis. Na Mistrzostwach Świata Polska z Meksykiem grały tylko raz. Górą byli “Biało-Czerwoni”.

Faworyt Polska - Meksyk. Kto wygra mecz?

Podsumowując, trudno wskazać jednoznacznie kto wygra Polska - Meksyk. Faworyt tego spotkania nie jest znany, a każde rozstrzygnięcie jest jak najbardziej możliwe. Trudno spodziewać się bardzo otwartego spotkania, zatem typerzy mogą sugerować się częściej kursami na bramki, które także przedstawiliśmy w tym tekście. Czy przewidywania Polska - Meksyk się potwierdzą? O tym przekonamy się już niedługo. 

Sprawdź kody promocyjne:

Polska - Meksyk - kursy. Informacje o meczu

  • Termin spotkania: 22 listopada
  • Godzina rozpoczęcia meczu: 17:00
  • Miejsce: Stadium 974, Doha
  • Transmisja w telewizji: TVP 1

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020