STS bonus powitalny 1200 PLN + Freebet 29 PLN + 31 PLN Cashback

STS bonus powitalny 1200 PLN + Freebet 29 PLN + 31 PLN Cashback
Źródło zdjęcia: STS / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacherzy oferują graczom wiele bonusów, które można podzielić na różne rodzaje, np.: bonusy startowe dla nowych użytkowników, bonusy bez depozytu czy zakłady bez ryzyka. Pod lupę weźmy legalnego polskiego bukmachera z największymi udziałami w rynku – STS (Star-Typ Sport). Firma z siedzibą w Katowicach została założona w 1997 r. To oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski.

Na skróty:

  1. STS bonus - oferta powitalna u bukmachera STS
  2. STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)
  3. STS bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback 31 zł)
  4. STS bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)
  5. Inne bonusy dostępne u bukmachera STS
  6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  7. Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?
  8. STS Wpłaty
  9. STS Wypłaty
  10. O bukmacherze STS

STS bonus - oferta powitalna u bukmachera STS

STS prowadzi aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Wśród wielu dostępnych promocji, szczególnie warto wyróżnić ofertę powitalną. Nowi klienci na start otrzymują aż trzy bonusy, z których mogą jednocześnie skorzystać.

- Bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (freebet)
- Bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (cashback)
- Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł

Z tego tekstu dowiesz się, jak działa każdy z wymienionych bonusów, jaki obrót należy wykonać przed wypłatą środków oraz jakie są ogólne warunki gry u bukmachera STS.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)

Freebet to inaczej darmowy zakład, który otrzymujemy od bukmachera na dobry początek gry. Bonus pojawi się na naszym koncie tuż po rejestracji konta, jeżeli w jej trakcie wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny. Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków. 

W celu wypłaty freebeta dostępnego w STS, należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Mając darmowy zakład w wysokości 29 zł, nasz obrót musi wynieść 87 zł. Czyli: suma stawek wszystkich wysłanych przez nas kuponów nie może być mniejsza niż 87 zł. Trzeba pamiętać, że do obrotu liczą się tylko stawki, a nie kwoty ewentualnych wygranych. Bukmacher daje praktycznie pełną dowolność w zawieraniu zakładów. Jedyny warunek dotyczy minimalnego kursu każdego wysyłanego przez nas kuponu - musi być równy lub większy od 1.91

Po spełnieniu oczekiwanych przez bukmachera STS wymagań, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przeniesione do depozytu, czyli konta głównego. Do nas należy decyzja, czy uzyskaną kwotę będziemy dalej inwestować, czy zdecydujemy się na wypłatę środków na konto bankowe.  

bonus sts freebet

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback 31 zł)

Kolejna promocja, którą otrzymujemy na start, to cashback – zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł. Cashback w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy. Zanim bukmacher przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Cashback dostaniemy, jeżeli pierwszy zawarty zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Gdy nie uda nam się prawidłowo trafić wszystkich typów, STS zwróci na konto równowartość stawki do maksymalnie 31 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu. Nie podejmujemy więc żadnego ryzyka przy naszym pierwszym kuponie, bo w razie porażki, zainwestowana kwota wróci do nas niemal w całości.

Zgodnie z polskim prawem, wspomniany podatek u legalnych polskich bukmacherów wynosi 12%. Wykorzystując w całości bonus bez ryzyka o wartości 31 zł, na nasze konto wróci 27,28 zł. Brakujące 3,72 zł zostaje nam potrącone na poczet podatku: 31 x 0,12 = 3,72 | 31 - 3,72 = 27,28 zł

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)

Zakładając konto u bukmachera STS, możemy otrzymać bonus od depozytu do nawet 1200 zł. Aby skorzystać z promocji, musimy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty własnych środków. Gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, na koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaconej kwoty, do maksymalnie 1200 zł. Wysokość bonusu zależy od wpłaconej sumy, czyli decydując się na zasilenie konta w wysokości 100 zł, drugie tyle dostaniemy w prezencie od bukmachera

Zanim będziemy mogli wypłacić bonusowe środki, musimy trzykrotnie nimi obrócić. Jeżeli bonus wynosi 100 zł, trzeba zagrać za minimum 300 zł, czyli suma stawek wszystkich zawartych zakładów musi być przynajmniej równa 300 zł. Minimalny kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.91. Mamy pełną dowolność, co do liczby umieszczanych na nim zdarzeń. Bukmacher akceptuje zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane. Do obrotu nie są zaliczane kupony przegrane, rozliczone w całości jako zwrot, systemowe, bezpieczne lub wypłacone za pomocą opcji cashoutu.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Aktualny status naszego obrotu możemy sprawdzić wchodząc w szczegóły naszego konta gracza.

Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, bukmacher natychmiast przeniesie nasze środki bonusowe do konta depozytowego. Tam możemy je wypłacić na konto bankowe lub zainwestować w kolejne zakłady.

Przykładowy trzykrotny obrót bonusu powitalnego w wysokości 100 zł:

Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł.

Zakład akumulowany, kurs łączny 4.50, stawka 38 zł (33,44 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana → 150,48 zł

Zakład pojedynczy, kurs 2.20, stawka 150,48 zł (132,42 zł), kupon trafiony, wygrana → 291,32 zł

Zakład akumulowany, kurs łączny 3.72, stawka 91,32 zł (80,37 zł), kupon przegrany

Podsumowanie: łącznie postawiliśmy zakłady za kwotę 329,80 zł, co oznacza, że spełniliśmy z nadwyżką wymagane minimalne warunki obrotu (3*100 zł = 300 zł).

Pomimo, że ostatni kupon okazał się nietrafiony, na koncie bonusowym pozostaje kwota 300 zł, która trafi do naszego depozytu.

Uzyskaliśmy ją, odpowiednio stawkując nasze zakłady i powiększając nasz bonus:

(100 zł – 50 + 88 – 38 + 150,48 – 150,48 + 291,32 – 91,32 = 300 zł)

Inne bonusy dostępne u bukmachera STS

Polubisz Poniedziałek

STS regularnie oferuje graczom bonusy niezwiązane z rejestracją konta. Bukmacher m.in. prowadzi akcję “Polubisz Poniedziałek”, w ramach której co tydzień rozdaje użytkownikom kilkanaście tysięcy złotych. Im więcej zakładów z wysokimi stawkami zawrzemy, tym większe mamy szanse na uplasowanie się w coponiedziałkowym rankingu. Sumowane są nasze stawki ze wszystkich kuponów zagranych od poniedziałku godz. 00:01 do niedzieli do 23:59. W akcji może wziąć udział każdy gracz. Nagroda czeka osoby, które znajdą się wśród 1500 użytkowników z najwyższym tygodniowym obrotem na koncie depozytowym. Zwycięzca klasyfikacji otrzymuje aż 3000 zł, a najniższa kwota przyznawana w ramach tej promocji to 20 zł. 

Bonusowymi środkami obrócimy według standardowych zasad obowiązujących u tego legalnego polskiego bukmachera, czyli trzeba zagrać za łącznie trzykrotność otrzymanej kwoty, zachowując przy tym kurs minimalny 1.91 każdego kuponu

Suma nagród przyznanych w 2019 r. za “Polubisz Poniedziałek” wyniesie ponad 1,5 mln zł!

bonus sts polubisz poniedzialek

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Zaproś Kumpla

Bukmacher STS premiuje osoby, które zachęcą do gry swojego znajomego. Jeśli kumpel zarejestruje się z naszego polecenia, nasze konto zostanie zasilone bonusem w wysokości 50 zł. W zakładce “Moje konto” możemy bezpośrednio zaprosić znajomego do gry poprzez wiadomość na jego konto na Facebooku lub e-mail. Wygenerujemy tam też specjalny link rejestracyjny, tzw. reflink, za pomocą którego kumpel może się zarejestrować z naszego polecenia.

Po dokonaniu rejestracji, znajomy powinien zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł oraz trzykrotnie ją obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na każdym kuponie musi mieć kurs minimum 1.50.

Jeżeli kumpel spełni wymagane warunki obrotu, bukmacher w ciągu doby wyśle na nasz adres mailowy kod promocyjny w postaci vouchera, który możemy zamienić na bonus. Środki bonusowe otrzymamy zarówno my, jak i zaproszony do gry znajomy.

Otrzymanym bonusem w wysokości 50 zł musimy obrócić trzykrotnie. Do obrotu zaliczane są tylko stawki z wygranych kuponów, których kurs całkowity wyniesie nie mniej niż 1.91.

STS organizuje też liczne akcje promocyjne dla stałych graczy. Takie osoby mogą zatem liczyć m.in. na okolicznościowe promocje związane z głośnymi wydarzeniami sportowymi, np. najważniejszymi meczami piłki nożnej lub tenisowymi turniejami Wielkiego Szlema. O wszystkich nowych ofertach bonusowych bukmacher informuje na oficjalnej stronie internetowej.

bonus sts zapros kumpla

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

4 kupony, 1 gratis

W ramach kolejnej promocji możemy otrzymać od bukmachera jeden kupon gratis, czyli de facto darmowy zakład do naszej dyspozycji. 

Aby skorzystać z tego bonusu, należy w ciągu jednego tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) wysłać cztery kupony za dokładnie 11 zł. Liczba umieszczonych na nich zdarzeń nie ma znaczenia, czyli mogą być to zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne. Wymagany minimalny kurs całkowity wynosi 1.85.

Jakie kupony nie są brane pod uwagę?

- wysłane za środki bonusowe - z konta bonusowego, a nie depozytu

- anulowane, nierozliczone lub wypłacone za pomocą opcji cash-out

- tzw. “bezpieczne”

- systemowe - MAXIKOMBI

- ze zdarzeniami z Hitu Dnia lub Superoferty

Nawet jeżeli zawrzemy więcej zakładów niż wspomniane cztery, to i tak nie będą zaliczane do akcji “4 kupony, 1 gratis”.

Jeżeli spełnimy warunki promocji, bukmacher przyzna nam bonus w wysokości własnie 11 zł. Ta kwota trafi na nasze konto bonusowe maksymalnie pięć dni po zakończeniu każdego etapu, które następuje co niedzielę o 23.59. 

Otrzymane środki bonusowe nie są od razu dostępne do wypłaty. W celu przeniesienia ich do depozytu, musimy dokonać trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Czyli w tym wypadku należy zagrać za łącznie 33 zł (11 zł bonusu x 3). Na poczet obrotu liczą się tylko zakłady rozliczone jako wygrane. W wypadku, gdy uda nam się skutecznie obrócić uzyskaną sumą, środki automatycznie zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd można je wypłacić do banku lub kontynuować grę.

Sprawdź bonusy u pozostałych bukmacherów:

Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?

U bukmachera STS istnieją dwie możliwości rejestracji konta. Poza standardowym, stałym kontem, można utworzyć również konto tymczasowe.

- Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto możemy otworzyć w błyskawiczny sposób, szybko przechodząc przez uproszczony proces rejestracyjny. Pozwoli nam to na natychmiastowe rozpoczęcie gry, bo będziemy mieć dostęp do większości usług dostępnych w serwisie on-line. Bezproblemowo dokonamy pierwszej wpłaty środków i otrzymamy przysługujący nam bonus powitalny. 

Tymczasowy status naszego konta równa się jednak kilku istotnym ograniczeniom w trakcie gry. Suma stawek wszystkich zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Co ważne, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Środki zostaną odblokowane w momencie pełnej weryfikacji naszych danych - otwarcia konta stałego.

- Konto Standardowe (Stałe)

Standardowe, stałe konto umożliwia nam korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez STS. Aby całkowicie aktywować konto, musimy dokonać jego pełnej rejestracji. Należy uzupełnić je niezbędnymi informacjami pozwalającymi zweryfikować nasze dokładne dane. 

- Przede wszystkim trzeba dodać fotokopię dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego (wymagane są obie strony dokumentu). 
- Bukmacher wymaga też, żebyśmy podali numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty. 
- Konieczne jest poinformowanie bukmachera o aktualnym adresie zameldowania.
- W celu dodatkowego zabezpieczenia naszego konta, musimy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba także wybrać pseudonim, którym będziemy się posługiwać w trakcie gry.

Pełna aktywacja konta pozwoli nam zawierać zakłady bez ograniczeń i umożliwi dowolną wypłatę środków na konto bankowe. Będziemy też mogli korzystać ze wszystkich aktualnych promocji i nagród przyznawanych przez bukmachera.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Wpłaty STS

Choć u wielu bukmacherów można liczyć na freebet na start, to nie ma wątpliwości, że obstawianie jest niemożliwe bez inwestycji własnych środków finansowych. Kwestia wpłacania pieniędzy na konto depozytowe, w tym metody wpłat, stanowią bardzo ważny element całościowej oferty legalnych polskich bukmacherów. STS wyróżnia się bardzo zaawansowanym systemem wpłat i udostępnia graczom sporo możliwości zasilania konta.

Zaawansowany oznacza w tym wypadku profesjonalny, a nie skomplikowany - każdy, nawet bardzo początkujący gracz, bez problemu powinien sobie poradzić z wpłatą. Najpopularniejsze sposoby zasilania konta to internetowe systemy płatności, karta kredytowa lub debetowa oraz elektroniczne portfele. 

Tylko od nas zależy, kiedy zechcemy dokonać wpłaty środków. System wpłat 24/7 pozwala zasilić depozyt o dowolnej porze, dokładnie wedle naszego uznania. Niezależnie od tego, czy akurat siedzimy przy biurku, czy jesteśmy w podróży, pracy, na urlopie, zawsze możemy błyskawicznie wpłacić pieniądze. Najłatwiej to zrobić przez aplikację mobilną STS, bo wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby osiągnąć zamierzony cel i móc rozpocząć lub kontynuować grę.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jak wpłacimy pieniądze na konto gracza STS? Spójrzmy, jakie są dostępne opcje.

1. Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK
2. Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard
3. Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
4. Karta kredytowa Mastercard lub Visa
5. Karta debetowa Mastercard lub Visa
6. Elektroniczny portfel Skrill
7. Elektroniczny portfel Neteller
8. Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim wymienionym sposobom legalnego zasilania konta. W żadnym wypadku bukmacher nie pobiera jakiejkolwiek prowizji od wpłat.

1. Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK

Korzystanie z internetowych systemów płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty środków do depozytu. Przemawia za tym szybkość oraz prostota dokonywania transakcji. Poprzez PayU błyskawicznie przelewamy pieniądze na konto użytkownika, niezależnie od tego, w jakim banku mamy aktywny rachunek. Metoda szybkiego transferu z wykorzystaniem serwisu płatności on-line daje nam możliwość wpłaty właściwie w kilkadziesiąt sekund. Minimalna kwota przelewu wynosi 1 zł. 

Zasilając konto przez PayU, możemy też skorzystać z transakcji BLIK. Ta opcja płatności cieszy się niezwykle dynamicznie rosnącym zainteresowaniem. Jest jeszcze łatwiejsza niż wspomniany szybki transfer. Nie musimy logować się bezpośrednio do swojego banku, bo wystarczy wpisać sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Następnie należy już tylko zatwierdzić przelew i środki pojawią się w depozycie.

2. Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard

Drugi dostępny internetowy system płatności to DotPay. Tak jak PayU, obsługuje wszystkie banki, a mechanizm działania jest tożsamy, z wykorzystaniem serwisu płatności on-line. Podstawowa różnica to coś “ekstra”. Wyżej był to BLIK, a tutaj - PaySafeCard.

Czym jest PaySafeCard? To elektroniczna metoda płatności, która funkcjonuje na zasadzie pre-paid, czyli podobnie jak karty SIM do telefonu. Kartę PaySafeCard zakupimy m.in. w supermarketach, kioskach, na stacjach benzynowych oraz przez internet. Karta o określonym nominale zawiera wydrukowany kod wielokrotnego użytku, który musimy następnie podać podczas transakcji online, czyli w tym wypadku wpłaty pieniędzy na konto depozytowe u bukmachera STS.

Metoda PaySafeCard, choć dostępna jest od niedawna, szybko zyskuje popularność. Na pewno wpływ na to ma anonimowość, którą zapewnia nam ten sposób płatności. Przy transakcji nie musimy podawać ani danych osobowych czy adresowych, ani numeru rachunku bankowego, ani jakichkolwiek informacji o naszej karcie debetowej lub kredytowej.

DotPay także ma minimalną kwotę wpłaty 1 zł.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

3. Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku

Trzeci dostępny internetowy system płatności to TPay. W tym wypadku jednak nie mówimy o płatności w serwisie on-line, a tradycyjnym przelewie z rachunku bankowego, czyli klasycznej transakcji z wpisywaniem niezbędnych danych w banku.

Warto więc pamiętać, że nie wszystkie banki zawsze zaksięgują nam przelew. W niektórych przypadkach będziemy musieli poczekać do następnego dnia roboczego. Zaletą jest z kolei brak limitu wpłaty, w związku z czym możemy zasilić konto dowolną sumą.

4. Karta kredytowa Mastercard lub Visa

Kolejna opcja to wpłata z wykorzystaniem karty kredytowej Mastercard lub Visa. Nie ma żadnych skomplikowanych nowinek, to zwykła transakcja, jakich setki są możliwe w wypadku innych płatności on-line. Po prostu musimy uzupełnić dane naszej karty. Bukmacher wymaga podania danych osobowych jej właściciela, 16-cyfrowego numeru karty (ważne - nie chodzi o numer rachunku!) oraz kodu CCV znajdującego się na jej odwrocie. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

5. Karta debetowa Mastercard lub Visa

Identycznie sprawy mają się, jeśli zdecydujemy się na użycie karty debetowej Mastercard lub Visa. Należy wpisać imię i nazwisko właściciela, podać numer karty oraz wspomniany kod CVV widniejący z tyłu. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, pieniądze błyskawicznie trafią do depozytu. Minimalna kwota wpłaty to także 1 zł.

6. Elektroniczny portfel Skrill

Innowacyjną i coraz popularniejszą metodą płatności są elektroniczne portfele, takie jak Skrill. Portfel elektroniczny (e-portfel lub z angielskiego: e-wallet) to po prostu cyfrowy odpowiednik tego, co zwykle trzymamy w kieszeni spodni lub kurtki. Wszystkie metody płatności mamy zapisane w jednym miejscu, jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych transakcji.

Skrill umożliwia nam wpłaty i wypłaty, a w przypadku zasilania konta u bukmachera STS, interesuje nas ta pierwsza opcja. Co najważniejsze, elektroniczny portfel Skrill jest całkowicie legalny i bezpieczny. Decydując się na wpłatę środków poprzez Skrill, musimy pamiętać, że tutaj minimalna kwota “wrzucanego” depozytu wynosi 20 zł. Może z tego powodu nie każdy będzie zainteresowany akurat tym sposobem wpłaty, bo czasem - co całkowicie zrozumiałe - wystarczy nam kilka złotych. Decyzja należy do gracza.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

7. Elektroniczny portfel Neteller

Dla tych, którzy planują wpłatę niższej sumy, a dalej optują przy korzystaniu z elektronicznych portfeli, słusznym rozwiązaniem może być Neteller, czyli kolejny e-wallet dostępny na liście metod płatności w STS. Co do zasady, mechanizmy działania pozostają takie same, jak w przypadku Skrilla, ale jest jedna diametralna różnica. Tutaj minimalna kwota wypłaty wynosi nie 20 zł, a 10 zł. 

8. Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Ostatnia możliwość to wpłata środków na konto w punkcie stacjonarnym STS. Ten legalny polski bukmacher posiada kilkaset naziemnych lokali w całej Polsce - od Morza Bałtyckiego po Tatry. Po wejściu do punktu należy przekazać pracownikowi informacje na temat naszego konta on-line. 

Jeśli nie posiadamy konta przypisanego do karty klubowej STS, musimy poinformować pracownika o naszym adresie mailowym, który jest powiązany z kontem w serwisie internetowym oraz podać zasugerowane nam wybrane cyfry z numeru PESEL. 

Co ważne, w punkcie wpłaty dokonamy wyłącznie gotówką. Nie możemy - przynajmniej na razie - zapłacić kartą.

STS nie umożliwia na razie wpłacania środków poprzez SMS, ale niewykluczone, że takie rozwiązanie pojawi się w przyszłości.

Wypłaty STS

Wypłata pieniędzy z konta gracza na konto bankowe to bardzo prosta i szybka sprawa. Transakcji dokonamy w błyskawiczny sposób, bo musimy uzupełnić tylko dwa pola. W pierwszym z nich wpisujemy kwotę, jaką chcemy wypłacić, a w drugim zatwierdzamy całą operację hasłem do logowania. 

Wszystko jest możliwe oczywiście w założeniu, że wcześniej zweryfikowaliśmy nasz profil, czyli po prostu aktywowaliśmy stałe konto poprzez pełną rejestrację. Polega ona na podaniu numeru rachunku bankowego oraz wgraniu fotokopii (zdjęcia lub skanu) wybranego dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Wypłata odbywa się poprzez nowoczesny system wypłat elektronicznych STS Pay. Wykorzystanie najnowszej technologii sprawia, że pieniądze trafiają na konto gracza w maksymalnie 15 minut. W ten sposób środki błyskawicznie wypłacimy do dwunastu podmiotów bankowych. Podobnie jak przy wpłatach, także wypłaty działają całodobowo - 24/7. Dowolny dzień, dowolna pora, dowolne miejsce - wybór należy do obstawiających. Wniosek o wypłatę z STS możemy złożyć w dowolnej chwili. Taki system pozwala na swobodne operowanie finansami. 

Kwota wypłaty jest dowolna, bukmacher nie narzuca nam jakiejkolwiek sumy, choć oczywiście należy mieć świadomość, że przy wypłatach rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych możemy zostać dokładniej prześwietleni pod kątem gry. 

Warto przypomnieć coś, co być może dla niektórych jest oczywiste. Do banku wypłacimy tylko środki z konta depozytowego (depozytu), zwanego też saldem głównym. Nie ma możliwości przelewu do banku środków bonusowych, dopóki nie dokonamy nimi wymaganego obrotu. Warunki obrotu zawsze są określone i jasno podane przez bukmachera, w zależności od tego, jakiej akcji promocyjnej dotyczą.

STS - O bukmacherze

STS to skrót od pełnej nazwy firmy, czyli Star Typ-Sport. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć zjawisko posługiwania się właściwie wyłącznie skrótem, trzyliterowe hasło utrwaliło się również w świadomości graczy.

Firmę założono w 1997 r., ale właściwy rozwój nastąpił od 1999 r., gdy przejął ją biznesmen Zbigniew Juroszek. Pod jego rządami sieć punktów stacjonarnych przeżyła wielki rozkwit. Liczba lokali, w których można było obstawiać, znacznie wzrosła, a firma zyskiwała coraz większe uznanie w oczach licznych klientów. STS stał się liderem legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce.

W 2008 r. udziały od Juroszka odkupili brytyjscy właściciele bukmachera StanleyBet. Przejęcie STS-u przez zagraniczne konsorcjum okazało się kompletną pomyłką. Firma zaczęła tracić na znaczeniu, obroty poszły w dół i przyszłość rysowała się naprawdę w ciemnych barwach. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

W 2012 r., cztery lata po angielskiej inwestycji, firma wróciła do rodziny Juroszków. Za ratunek zabrał się syn biznesmena, Mateusz Juroszek, który miał wówczas 25 lat. Zrobił wszystko, by z powrotem postawić STS na nogi i sprawić, że ten bukmacher znów zacznie rozdawać karty na rynku. Pierwszym poważnym testem było Euro 2012, które przyciągnęło do punktów stacjonarnych tysiące klientów. Ten sukces okazał się zalążkiem kolejnych.

 W 2019 r. bukmacher ma prawie połowę udziałów w legalnym polskim rynku i dalej rozwija się równie dynamicznie, co w ostatnich latach. Firma generuje ogromne zyski, ale szefostwo, na czele z właścicielem, nie ma zamiaru słyszeć o stagnacji czy stabilizacji. STS robi kolejne kroki naprzód.

W lutym 2019 r. bukmacher z siedzibą w Katowicach poinformował o rozpoczęciu legalnej działalności zagranicą. Europejska ekspansja ma pozwolić na dotarcie z ofertą do licznej polskiej emigracji, ale także do obywateli innych państw zainteresowanych grą. STS jest dostępny w jedenastu krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Łotwie, Malcie, Słowenii, Luksemburgu, Andorze, Gibraltarze i San Marino.

Firma współpracuje także z międzynarodowymi sławami świata sportu, w tym wypadku piłki nożnej. Na konferencji inaugurującej ogłoszenie “projektu zagranica” był legendarny niemiecki zawodnik, Michael Ballack. Z kolei w listopadzie 2019 r. twarzą STS-u został Peter Schmeichel, były znakomity golkiper reprezentacji Danii i Manchesteru United, który ma polskie korzenie.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Atalanta -1 (Atalanta wygra przynajmniej dwiema bramkami) Drużyna z Bergamo pokazała, że nadal jest w bardzo dobrej dyspozycji, ma dużą łatwość w tworzeniu sytuacji pod bramką rywala co powinno zadecydować o stosunkowo łatwym zwycięstwie nad słabym w tym sezonie Spal.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.