STS bonus powitalny 1200 PLN + Freebet 29 PLN + 31 PLN Cashback

STS bonus powitalny 1200 PLN + Freebet 29 PLN + 31 PLN Cashback
Źródło zdjęcia: sts
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacherzy oferują graczom wiele bonusów, które można podzielić na różne rodzaje, np.: bonusy startowe dla nowych użytkowników, bonusy bez depozytu czy zakłady bez ryzyka. Pod lupę weźmy legalnego polskiego bukmachera z największymi udziałami w rynku – STS (Star-Typ Sport). Firma z siedzibą w Katowicach została założona w 1997 r. To oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Na skróty:

  1. STS bonus - oferta powitalna u bukmachera STS
  2. STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)
  3. STS bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback 31 zł)
  4. STS bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)
  5. Inne bonusy dostępne u bukmachera STS
  6. Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?

STS bonus - oferta powitalna u bukmachera STS

STS prowadzi aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Wśród wielu dostępnych promocji, szczególnie warto wyróżnić ofertę powitalną. Nowi klienci na start otrzymują aż trzy bonusy, z których mogą jednocześnie skorzystać.

- Bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (freebet)
- Bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (cashback)
- Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł

Z tego tekstu dowiesz się, jak działa każdy z wymienionych bonusów, jaki obrót należy wykonać przed wypłatą środków oraz jakie są ogólne warunki gry u bukmachera STS.

sts bonus oferta powitalna
Kod rejestracyjny: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)

Freebet to inaczej darmowy zakład, który otrzymujemy od bukmachera na dobry początek gry. Bonus pojawi się na naszym koncie tuż po rejestracji konta, jeżeli w jej trakcie wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny. Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków. 

W celu wypłaty freebeta dostępnego w STS, należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Mając darmowy zakład w wysokości 29 zł, nasz obrót musi wynieść 87 zł. Czyli: suma stawek wszystkich wysłanych przez nas kuponów nie może być mniejsza niż 87 zł. Trzeba pamiętać, że do obrotu liczą się tylko stawki, a nie kwoty ewentualnych wygranych. Bukmacher daje praktycznie pełną dowolność w zawieraniu zakładów. Jedyny warunek dotyczy minimalnego kursu każdego wysyłanego przez nas kuponu - musi być równy lub większy od 1.91

Po spełnieniu oczekiwanych przez bukmachera STS wymagań, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przeniesione do depozytu, czyli konta głównego. Do nas należy decyzja, czy uzyskaną kwotę będziemy dalej inwestować, czy zdecydujemy się na wypłatę środków na konto bankowe.  

bonus sts freebet

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback 31 zł)

Kolejna promocja, którą otrzymujemy na start, to cashback – zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł. Cashback w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy. Zanim bukmacher przyzna nam bonus, musimy zasilić konto własnymi środkami. Cashback dostaniemy, jeżeli pierwszy zawarty zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Gdy nie uda nam się prawidłowo trafić wszystkich typów, STS zwróci na konto równowartość stawki do maksymalnie 31 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu. Nie podejmujemy więc żadnego ryzyka przy naszym pierwszym kuponie, bo w razie porażki, zainwestowana kwota wróci do nas niemal w całości.

Zgodnie z polskim prawem, wspomniany podatek u legalnych polskich bukmacherów wynosi 12%. Wykorzystując w całości bonus bez ryzyka o wartości 31 zł, na nasze konto wróci 27,28 zł. Brakujące 3,72 zł zostaje nam potrącone na poczet podatku: 31 x 0,12 = 3,72 | 31 - 3,72 = 27,28 zł

STS bonus bez ryzyka
Kod rejestracyjny: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)

Zakładając konto u bukmachera STS, możemy otrzymać bonus od depozytu do nawet 1200 zł. Aby skorzystać z promocji, musimy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty własnych środków. Gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, na koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaconej kwoty, do maksymalnie 1200 zł. Wysokość bonusu zależy od wpłaconej sumy, czyli decydując się na zasilenie konta w wysokości 100 zł, drugie tyle dostaniemy w prezencie od bukmachera

Zanim będziemy mogli wypłacić bonusowe środki, musimy trzykrotnie nimi obrócić. Jeżeli bonus wynosi 100 zł, trzeba zagrać za minimum 300 zł, czyli suma stawek wszystkich zawartych zakładów musi być przynajmniej równa 300 zł. Minimalny kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.91. Mamy pełną dowolność, co do liczby umieszczanych na nim zdarzeń. Bukmacher akceptuje zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane. Do obrotu nie są zaliczane kupony przegrane, rozliczone w całości jako zwrot, systemowe, bezpieczne lub wypłacone za pomocą opcji cashoutu.

bonus od depozytu sts

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Aktualny status naszego obrotu możemy sprawdzić wchodząc w szczegóły naszego konta gracza.

Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, bukmacher natychmiast przeniesie nasze środki bonusowe do konta depozytowego. Tam możemy je wypłacić na konto bankowe lub zainwestować w kolejne zakłady.

Przykładowy trzykrotny obrót bonusu powitalnego w wysokości 100 zł:

Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł.

Zakład akumulowany, kurs łączny 4.50, stawka 38 zł (33,44 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana → 150,48 zł

Zakład pojedynczy, kurs 2.20, stawka 150,48 zł (132,42 zł), kupon trafiony, wygrana → 291,32 zł

Zakład akumulowany, kurs łączny 3.72, stawka 91,32 zł (80,37 zł), kupon przegrany

Podsumowanie: łącznie postawiliśmy zakłady za kwotę 329,80 zł, co oznacza, że spełniliśmy z nadwyżką wymagane minimalne warunki obrotu (3*100 zł = 300 zł).

Pomimo, że ostatni kupon okazał się nietrafiony, na koncie bonusowym pozostaje kwota 300 zł, która trafi do naszego depozytu.

Uzyskaliśmy ją, odpowiednio stawkując nasze zakłady i powiększając nasz bonus:

(100 zł – 50 + 88 – 38 + 150,48 – 150,48 + 291,32 – 91,32 = 300 zł)

Inne bonusy dostępne u bukmachera STS

Polubisz Poniedziałek

STS regularnie oferuje graczom bonusy niezwiązane z rejestracją konta. Bukmacher m.in. prowadzi akcję “Polubisz Poniedziałek”, w ramach której co tydzień rozdaje użytkownikom kilkanaście tysięcy złotych. Im więcej zakładów z wysokimi stawkami zawrzemy, tym większe mamy szanse na uplasowanie się w coponiedziałkowym rankingu. Sumowane są nasze stawki ze wszystkich kuponów zagranych od poniedziałku godz. 00:01 do niedzieli do 23:59. W akcji może wziąć udział każdy gracz. Nagroda czeka osoby, które znajdą się wśród 1500 użytkowników z najwyższym tygodniowym obrotem na koncie depozytowym. Zwycięzca klasyfikacji otrzymuje aż 3000 zł, a najniższa kwota przyznawana w ramach tej promocji to 20 zł. 

Bonusowymi środkami obrócimy według standardowych zasad obowiązujących u tego legalnego polskiego bukmachera, czyli trzeba zagrać za łącznie trzykrotność otrzymanej kwoty, zachowując przy tym kurs minimalny 1.91 każdego kuponu

Suma nagród przyznanych w 2019 r. za “Polubisz Poniedziałek” wyniesie ponad 1,5 mln zł!

bonus sts polubisz poniedzialek

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Zaproś Kumpla

Bukmacher STS premiuje osoby, które zachęcą do gry swojego znajomego. Jeśli kumpel zarejestruje się z naszego polecenia, nasze konto zostanie zasilone bonusem w wysokości 50 zł. W zakładce “Moje konto” możemy bezpośrednio zaprosić znajomego do gry poprzez wiadomość na jego konto na Facebooku lub e-mail. Wygenerujemy tam też specjalny link rejestracyjny, tzw. reflink, za pomocą którego kumpel może się zarejestrować z naszego polecenia.

Po dokonaniu rejestracji, znajomy powinien zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł oraz trzykrotnie ją obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na każdym kuponie musi mieć kurs minimum 1.50.

Jeżeli kumpel spełni wymagane warunki obrotu, bukmacher w ciągu doby wyśle na nasz adres mailowy kod promocyjny w postaci vouchera, który możemy zamienić na bonus. Środki bonusowe otrzymamy zarówno my, jak i zaproszony do gry znajomy.

Otrzymanym bonusem w wysokości 50 zł musimy obrócić trzykrotnie. Do obrotu zaliczane są tylko stawki z wygranych kuponów, których kurs całkowity wyniesie nie mniej niż 1.91.

STS organizuje też liczne akcje promocyjne dla stałych graczy. Takie osoby mogą zatem liczyć m.in. na okolicznościowe promocje związane z głośnymi wydarzeniami sportowymi, np. najważniejszymi meczami piłki nożnej lub tenisowymi turniejami Wielkiego Szlema. O wszystkich nowych ofertach bonusowych bukmacher informuje na oficjalnej stronie internetowej.

bonus sts zapros kumpla

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?

U bukmachera STS istnieją dwie możliwości rejestracji konta. Poza standardowym, stałym kontem, można utworzyć również konto tymczasowe.

- Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto możemy otworzyć w błyskawiczny sposób, szybko przechodząc przez uproszczony proces rejestracyjny. Pozwoli nam to na natychmiastowe rozpoczęcie gry, bo będziemy mieć dostęp do większości usług dostępnych w serwisie on-line. Bezproblemowo dokonamy pierwszej wpłaty środków i otrzymamy przysługujący nam bonus powitalny. 

Tymczasowy status naszego konta równa się jednak kilku istotnym ograniczeniom w trakcie gry. Suma stawek wszystkich zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Co ważne, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Środki zostaną odblokowane w momencie pełnej weryfikacji naszych danych - otwarcia konta stałego.

- Konto Standardowe (Stałe)

Standardowe, stałe konto umożliwia nam korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez STS. Aby całkowicie aktywować konto, musimy dokonać jego pełnej rejestracji. Należy uzupełnić je niezbędnymi informacjami pozwalającymi zweryfikować nasze dokładne dane. 

- Przede wszystkim trzeba dodać fotokopię dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego (wymagane są obie strony dokumentu). 
- Bukmacher wymaga też, żebyśmy podali numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty. 
- Konieczne jest poinformowanie bukmachera o aktualnym adresie zameldowania.
- W celu dodatkowego zabezpieczenia naszego konta, musimy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba także wybrać pseudonim, którym będziemy się posługiwać w trakcie gry.

Pełna aktywacja konta pozwoli nam zawierać zakłady bez ograniczeń i umożliwi dowolną wypłatę środków na konto bankowe. Będziemy też mogli korzystać ze wszystkich aktualnych promocji i nagród przyznawanych przez bukmachera.

rejestracja w sts

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.