STS bonus powitalny 1660 PLN + 250 PLN | Najwyższy bonus na start STS

STS bonus powitalny to 1660 PLN. Każdy, kto zarejestruje się u bukmachera, wpisując kod: MECZYKI, otrzyma specjalną promocję powitalną STS. Bonus na start składa się z zakładu bez ryzyka 100zł, bonusów od depozytu 1500zł oraz nagród za zadania 60zł. 

Bonus 1660 PLN 

 • 100 PLN zakład bez ryzyka

 • 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 60 PLN bonus za wykonanie zadań 

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,Przedwczoraj | 23:00
STS bonus powitalny przygotował dla nowych graczy, którzy wpiszą kod MECZYKI podczas rejestracji.  W skład pakietu na start wchodzą bonusy STS, którymi są: zakład bez ryzyka, bonus od depozytu od trzech pierwszych wpłat oraz bonus za wykonanie zadań. Aby go uzyskać, wystarczy założyć konto w STS, wykorzystując kod bonusowy.

STS bonus powitalny 1660 PLN [NAJWYŻSZY BONUS STS NA RYNKU]

Najwyższy w STS bonus powitalny dostępny jest z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Przygotowana przez STS oferta powitalna zawiera m.in. zakład bez ryzyka do 100 zł, bonus od depozytu (trzy pierwsze wpłaty) o wartości 1500 zł, a także dodatkowy bonus STS w wysokości 60 zł za wykonanie sześciu zadań od bukmachera. 
Bonus powitalny STSZasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 100 PLNObrót 2x, kurs min. 1.91
Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLNObrót 2x, kurs min. 1.91
Bonus za wykonanie sześciu zadań 60 PLNObrót 2x, kurs min. 1.91
Aby uzyskać bonus STS na start należy podczas rejestracji TUTAJ wpisać kod bonusowy MECZYKI. W sumie uzyskać można w STS 1660 zł na start w formie bonusu. 
STS bonus

STS bonus na start

STS bonus na start to oferta powitalna w postaci kilku bonusów o łącznej wartości 1660 zł dla nowych użytkowników, którzy przy rejestracji wykorzystają kod bonusowy STS o treści: MECZYKI.
 • STS Bonus bez ryzyka w wysokości 100 zł (cashback)
 • STS Bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 1500 zł
 • STS Bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera 60 zł
Cała dostępna w STS oferta powitalna może być w pełni wykorzystana. Poniżej przybliżamy zasady funkcjonowania poszczególnych bonusów.

STS promocja powitalna w wysokości 100 PLN (cashback)

Pierwsza dostępna w STS oferta powitalna, którą otrzymujemy na start, dotyczy cashbacku – zakładu bez ryzyka w wysokości 100 zł. Cashback w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy. W STS bonus na start w formie zakładu bez ryzyka dostępny jest po rejestracji TUTAJ, a kod bonusowy STS ma treść MECZYKI.
Jak skorzystać z tej oferty? Zanim taki bonus od STS otrzymamy, musimy zasilić konto własnymi środkami. Cashback dostaniemy, jeżeli pierwszy zawarty zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Gdy nie wszystkie typy okażą się trafne, STS zwraca na konto równowartość stawki do maksymalnie 100 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (gier hazardowych).
Zasady zakładu bez ryzyka w STS:
 • Brak kursu minimalnego;
 • Maksymalny zwrot przy stawce 113,64 zł;
 • Bonusem trzeba obrócić dwa razy, kurs 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane zakłady.
Zgodnie z polskim prawem, wspomniany podatek u legalnych bukmacherów wynosi 12%. Ważne, by pamiętać, że kwota cashbacku - 100 zł - oznacza w istocie maksymalny zwrot, a nie maksymalną stawkę kuponu, która jest dopuszczalna w przypadku tego bonusu od STS. Zakład bez ryzyka może zostać zawarty zarówno za środki własne, jak i bonusowe.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat w wysokości 1500 PLN (Bonus od depozytu 1500 PLN)

Rejestrując się u bukmachera STS, możemy otrzymać bonus od depozytu do 1500 zł. W STS bonus na start od depozytu dotyczy trzech pierwszych wpłat z rachunku bankowego na konto gracza. STS bonus powitalny przyzna więc w tym przypadku w kwocie wybranej przez samego użytkownika, do maksymalnego progu określonego w regulaminie.
Bonus STS 100% od pierwszej wpłaty przyznany będzie automatycznie. Aby skorzystać z promocji od drugiego i trzeciego depozytu, trzeba podczas rejestracji zaakceptować bonus powitalny. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty własnych środków. Gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, na koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaconej kwoty, do maksymalnie 300 zł. Uwaga: w wypadku zasilenia konta większą sumą, bonus od STS i tak wyniesie nie więcej, niż 300 zł.  
W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty bonus wynosi 50% wartości depozytu, do maksymalnie 500 zł przy drugiej, oraz 700 zł przy trzeciej wpłacie. Wypłata depozytu, za który został przyznany bonus powitalny STS, możliwa będzie po uprzednim zagraniu kuponów za wartość stawki odpowiadającą wartości danej wpłaty, po kursie nie mniejszym niż 1.85. 
Biorąc pod uwagę jaka jest w STS oferta powitalna o najwyższej wartości od każdej z trzech pierwszych wpłat, wygląda to następująco:
 • Pierwszy bonus 100%: wpłata 300 zł = bonus 300 zł. Należy zagrać kupony za 300 zł z depozytu;
 • Drugi bonus 50%: wpłata 1000 zł = bonus 500 zł. Należy zagrać kupony za 1000 zł z depozytu;
 • Trzeci bonus 50%: wpłata 1400 zł = bonus 700 zł. Należy zagrać kupony za 1400 zł z depozytu.
Zanim będziemy mogli wypłacić bonusowe środki od STS, musimy dwukrotnie nimi obrócić. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli STS bonus na start da nam w wysokości np. 100 zł, trzeba zagrać za minimum 200 zł, zatem suma stawek wszystkich zawartych zakładów rozliczonych jako wygrane musi być przynajmniej równa 200 zł.
Zasady obrotu bonusem od depozytu w STS:
 • Bonus od depozytu wypłacimy po dokonaniu nim dwukrotnego obrotu;
 • Minimalny kurs całkowity kuponu powinien wynieść 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane kupony.
Do obrotu tej promocji powitalnej STS nie są zaliczane także kupony rozliczone w całości jako zwrot, systemowe, bezpieczne lub wypłacone za pomocą opcji funkcji cash-out (zamknięcie nierozliczonego zakładu przed czasem). W przypadku bonusów od drugiej i trzeciej wpłaty gracz ma 90 dni na wykonanie pełnego obrotu. Jeśli w trakcie obrotu bonusem od jednego z depozytów wpłaci kolejny, wówczas bonusy kolejkują się. 
Aktualny status obrotu można sprawdzić wchodząc w szczegóły konta gracza. Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, STS bonus na start i zgromadzone dzięki niemu środki przenosi z konta bonusowego na konto depozytowe. 

STS bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera 60 PLN 

W STS bonus na start dostępny jest także za realizację sześciu różnych zadań. Bukmacher za ich wykonanie przyzna 60 zł, a kolejne zadania uwalniane są przy okazji każdej z trzech pierwszym wpłat. Bonus STS można odebrać wyłącznie w całości, zatem trzeba wykonać wszystkie zadania, aby uzyskać 60 zł bonusu. Nie jest możliwy odbiór np. 20 zł za wykonanie dwóch zadań. 
Po każdej wpłacie uwalniane są dwa kolejne zadania, które wyglądają następująco:
Zadania na bonus STS aktywowane po pierwszej wpłacie:
 • Wytypuj kupon w aplikacji mobilnej o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej oferty (przedmeczowej) o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania na bonus STS aktywowane po drugim depozycie:
 • Wytypuj kupon z oferty na żywo (LIVE) o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91
Zadania na bonus STS aktywowane po trzecim depozycie:
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
Po wykonaniu wszystkich zadań bonus STS o wartości 60 zł zostanie przyznany na konto bonusowe. Od momentu założenia konta gracz ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań, a zatem również w tym czasie trzeba dokonać trzech wpłat na konto. Wartość depozytu jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus STS). Jeśli gracz dokona trzech wpłat od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna, pod warunkiem dotrzymania terminu 30 dni na ich ukończenie. 
Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu sześciu zadań przygotowanych przez STS bonus powitalny trafi na konto bonusowe. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. 
Rejestracja u bukmachera STS dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus STS - stała oferta bonusowa

W STS oferta powitalna to nie koniec promocji dostępnych dla graczy. Poniżej przedstawiamy promocje dostępne dla wszystkich obstawiających i wyjaśniamy obowiązujące zasady korzystania z nich. Bonusy STS dla wszystkich graczy mogą zmieniać się na bieżąco, w zależności od aktualnych propozycji bukmachera.

Cashback do 100 PLN

Od 28.05 do 7.06 dostępna jest promocja, w ramach której można uzyskać cashback do 100 zł za typowane kupony. Promocja podzielona jest na cztery etapy, a w każdym z nich uzyskać można 20% zwrotu za nietrafiony kupon, maksymalnie do 25 zł. Łącznie do uzyskania jest bonus 100 zł. Kolejne etapy odbywają się w następujących dniach:
 • Etap I - 28.05.2023 r. od godz. 01:00 do 30.05 do godz. 23:59
 • Etap II - 31.05.2023 r. od godz. 00:00 do 02.06 do godz. 23:59
 • Etap III - 03.06.2023 r. od godz. 00:00 do 05.06 do godz. 23:59
 • Etap IV - 06.06.2023 r. od godz. 00:00 do 07.06 do godz. 23:59
W akcji biorą udział kupony SOLO i/lub AKO. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty LIVE na French Open. Minimalny kurs zdarzenia to 1.14, a kuponu min. 1.50. Kupon musi zostać rozliczony do końca danego etapu trwania promocji, aby zostać zaliczony do udziału w niej.

Superoferta

W stałej ofercie bukmachera dostępna jest tzw. “Superoferta”. Ten bonus STS pozwala każdego dnia znaleźć w ofercie bukmachera wyższe kursy na faworytów w najciekawszych meczach. Z podwyższonych kursów można skorzystać typując kupony pojedyncze i wielokrotne.
Co ważne, na jednym kuponie może znaleźć się tylko jedno zdarzenie z oferty o nazwie “Superoferta”. Promocja nie łączy się - w ramach jednego typowanego kuponu - z innymi zdarzeniami z “Superoferty” oraz z zakładami na “Hit Dnia”. Rzecz jasna wszystkie zdarzenia, które są dostępne w ramach tej promocji, można typować także po standardowych kursach. W ofercie STS są one umieszczone pod innymi numerem typu.

Hit Dnia

Drugi dostępny na codzienne typy bonus STS obowiązuje w ramach promocji “Hit Dnia”. W tym przypadku bukmacher oferuje wyższe kursy na najbardziej wyrównane spotkania każdego dnia. Na jednym kuponie możemy umieścić jeden typ oznaczony jako “Hit Dnia”. Promocja nie łączy się z innymi kursami w ramach tej oferty, a także z typami pochodzącymi z “Superoferty”.
Zdarzenia dostępne w ramach promocji “Hit Dnia” mogą być typowane na kuponach pojedynczych lub wielokrotnych. Kupony ze zdarzeniem w ramach “Hitu Dnia” nie są zaliczane do obrotu bonusem. W tym obrotu powitalnymi bonusami STS. Przypominamy, że nowi gracze mogą uzyskać w STS 1660 zł na start.

Zaproś Kumpli

Częścią stałej oferty bonusowej STS jest promocja o nazwie "Zaproś kumpla". W jej ramach można otrzymać bonus 50 zł za zaproszenie do gry kumpla. Maksymalnie w ramach tej promocji na konto gracza może trafić 340 zł w formie bonusu. Po 50 zł za każdego z sześciu poleconych do gry graczy, a także dodatkowe 20 zł za trzecie i szóste skuteczne zaproszenie.
Jak zaprosić nowego gracza do STS? Najpierw należy wejść w zakładkę "Moje Konto", gdzie znajdziemy opcję “Zaproś Kumpla”. Zaproszenie można wysłać bezpośrednio poprzez e-mail lub wiadomość wysłaną w mediach społecznościowych, albo generując dedykowany link, który można przekazać bezpośrednio polecanej osobie. 
Najpierw jednak sami musimy spełnić pewne kryteria. Na początek należy wpłacić depozyt w dowolnej kwocie na swoje konto w STS. Kolejnym krokiem będzie obstawienie jednego lub kilku kuponów o łącznej sumie stawek co najmniej 25 zł. Kurs przynajmniej jednego ze zdarzeń na kuponie musi wynieść 1.85 lub więcej.
Po spełnieniu tych zadań będziemy mogli wygenerować zaproszenie dla nowego gracza, którego działanie opisaliśmy na samym początku tego akapitu. Bonus w wysokości 50 zł - dla polecającego i dla polecanego - dostępny będzie jeśli nasz znajomy: po przyjęciu zaproszenia i rejestracji wpłaci na konto minimum 50 zł, wytypuje jeden lub kilka kuponów o łącznej sumie stawek wynoszącej 500 zł. Na każdym z kuponów musi znaleźć się zdarzenie o kursie 1.85 lub wyższym.
Bonusem każdorazowo należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu wliczają się wyłącznie kupony rozstrzygnięte jako wygrane. Do obrotu nie są zaliczane kupony typowane na oferty "Superoferta", "Hit Dnia" i kategorii Betgames. Ponadto wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out. Zasady są zatem identyczne, jak w przypadku promocji powitalnej, dostępnej z kodem bonusowym o treści MECZYKI. W STS bonus powitalny ma wartość 1660 zł.
STS bonus

Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?

U bukmachera STS bonus powitalny otrzymamy po założeniu konta. Istnieją dwie możliwości rejestracji. Poza standardowym, stałym kontem, można utworzyć również konto tymczasowe.
STS kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto możemy otworzyć w błyskawiczny sposób, szybko przechodząc przez uproszczony proces rejestracyjny. Pozwoli nam to na natychmiastowe rozpoczęcie gry, bo będziemy mieć dostęp do większości usług dostępnych w serwisie on-line. Bezproblemowo dokonamy pierwszej wpłaty środków i otrzymamy od STS bonus powitalny.
Tymczasowy status naszego konta równa się jednak kilku istotnym ograniczeniom w trakcie gry. Suma stawek wszystkich zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Co ważne, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Środki zostaną odblokowane w momencie pełnej weryfikacji naszych danych - otwarcia konta stałego.

Konto Standardowe (Stałe)

Standardowe, stałe konto umożliwia nam korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez STS. Aby całkowicie aktywować konto, musimy dokonać jego pełnej rejestracji. Należy uzupełnić je niezbędnymi informacjami pozwalającymi zweryfikować nasze dokładne dane. 
 • Przede wszystkim trzeba dodać fotokopię dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego (wymagane są obie strony dokumentu). 
 • Bukmacher wymaga też, żebyśmy podali numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty. 
 • Konieczne jest poinformowanie bukmachera o aktualnym adresie zameldowania.
 • W celu dodatkowego zabezpieczenia naszego konta, musimy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba także wybrać pseudonim, którym będziemy się posługiwać w trakcie gry.
Pełna aktywacja konta pozwoli nam zawierać zakłady bez ograniczeń i umożliwi dowolną wypłatę środków na konto bankowe. Będziemy też mogli korzystać ze wszystkich aktualnych promocji, nagród i bonusów, w tym promocji dla nowych graczy. STS 1660 zł na start przyznaje w ramach pakietu powitalnego.
Sprawdź również: STS opinie

Wpłaty STS

Choć u wielu bukmacherów w Polsce można liczyć na freebet na start, a STS bonus powitalny i inne promocje oferuje w różnorakich formach, to nie ma wątpliwości, że obstawianie jest niemożliwe bez inwestycji własnych środków finansowych. Kwestia wpłacania pieniędzy na konto depozytowe, w tym metody wpłat, stanowią bardzo ważny element całościowej oferty legalnych polskich bukmacherów. STS wyróżnia się bardzo zaawansowanym systemem wpłat i udostępnia graczom sporo możliwości zasilania konta.
STS metody płatności
Zaawansowany oznacza w tym wypadku profesjonalny, a nie skomplikowany - każdy, nawet bardzo początkujący gracz, bez problemu powinien sobie poradzić z wpłatą. Najpopularniejsze sposoby zasilania konta to internetowe systemy płatności, karta kredytowa lub debetowa oraz elektroniczne portfele. 
Tylko od nas zależy, kiedy zechcemy dokonać wpłaty środków. System wpłat 24/7 pozwala zasilić depozyt o dowolnej porze, dokładnie wedle naszego uznania. Niezależnie od tego, czy akurat siedzimy przy biurku, czy jesteśmy w podróży, pracy, na urlopie, zawsze możemy błyskawicznie wpłacić pieniądze. Najłatwiej to zrobić przez aplikację mobilną STS, bo wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby osiągnąć zamierzony cel i móc rozpocząć lub kontynuować grę.
Jak wpłacimy pieniądze na konto gracza STS? Spójrzmy, jakie są dostępne opcje.
 • Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK
 • Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard
 • Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
 • Karta kredytowa Mastercard lub Visa
 • Karta debetowa Mastercard lub Visa
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS
Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim wymienionym sposobom legalnego zasilania konta. W żadnym wypadku bukmacher nie pobiera jakiejkolwiek prowizji od wpłat.

1. Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK

Korzystanie z internetowych systemów płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty środków do depozytu. Przemawia za tym szybkość oraz prostota dokonywania transakcji. Poprzez PayU błyskawicznie przelewamy pieniądze na konto użytkownika, niezależnie od tego, w jakim banku mamy aktywny rachunek. Metoda szybkiego transferu z wykorzystaniem serwisu płatności on-line daje nam możliwość wpłaty właściwie w kilkadziesiąt sekund. Minimalna kwota przelewu wynosi 1 zł. 
Zasilając konto przez PayU, możemy też skorzystać z transakcji BLIK. Ta opcja płatności cieszy się niezwykle dynamicznie rosnącym zainteresowaniem. Jest jeszcze łatwiejsza niż wspomniany szybki transfer. Nie musimy logować się bezpośrednio do swojego banku, bo wystarczy wpisać sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Następnie należy już tylko zatwierdzić przelew i środki pojawią się w depozycie.

2. Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard

Drugi dostępny internetowy system płatności to DotPay. Tak jak PayU, obsługuje wszystkie banki, a mechanizm działania jest tożsamy, z wykorzystaniem serwisu płatności on-line. Podstawowa różnica to coś “ekstra”. Wyżej był to BLIK, a tutaj - PaySafeCard.
Czym jest PaySafeCard? To elektroniczna metoda płatności, która funkcjonuje na zasadzie pre-paid, czyli podobnie jak karty SIM do telefonu. Kartę PaySafeCard zakupimy m.in. w supermarketach, kioskach, na stacjach benzynowych oraz przez internet. Karta o określonym nominale zawiera wydrukowany kod wielokrotnego użytku, który musimy następnie podać podczas transakcji online, czyli w tym wypadku wpłaty pieniędzy na konto depozytowe u bukmachera STS.
Metoda PaySafeCard, choć dostępna jest od niedawna, szybko zyskuje popularność. Na pewno wpływ na to ma anonimowość, którą zapewnia nam ten sposób płatności. Przy transakcji nie musimy podawać ani danych osobowych czy adresowych, ani numeru rachunku bankowego, ani jakichkolwiek informacji o naszej karcie debetowej lub kredytowej.
DotPay także ma minimalną kwotę wpłaty 1 zł.

3. Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku

Trzeci dostępny internetowy system płatności to TPay. W tym wypadku jednak nie mówimy o płatności w serwisie on-line, a tradycyjnym przelewie z rachunku bankowego, czyli klasycznej transakcji z wpisywaniem niezbędnych danych w banku.
Warto więc pamiętać, że nie wszystkie banki zawsze zaksięgują nam przelew. W niektórych przypadkach będziemy musieli poczekać do następnego dnia roboczego. Zaletą jest z kolei brak limitu wpłaty, w związku z czym możemy zasilić konto dowolną sumą.

4. Karta kredytowa Mastercard lub Visa

Kolejna opcja to wpłata z wykorzystaniem karty kredytowej Mastercard lub Visa. Nie ma żadnych skomplikowanych nowinek, to zwykła transakcja, jakich setki są możliwe w wypadku innych płatności on-line. Po prostu musimy uzupełnić dane naszej karty. Bukmacher wymaga podania danych osobowych jej właściciela, 16-cyfrowego numeru karty (ważne - nie chodzi o numer rachunku!) oraz kodu CCV znajdującego się na jej odwrocie. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

5. Karta debetowa Mastercard lub Visa

Identycznie sprawy mają się, jeśli zdecydujemy się na użycie karty debetowej Mastercard lub Visa. Należy wpisać imię i nazwisko właściciela, podać numer karty oraz wspomniany kod CVV widniejący z tyłu. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, pieniądze błyskawicznie trafią do depozytu. Minimalna kwota wpłaty to także 1 zł.

6. Elektroniczny portfel Skrill

Innowacyjną i coraz popularniejszą metodą płatności są elektroniczne portfele, takie jak Skrill. Portfel elektroniczny (e-portfel lub z angielskiego: e-wallet) to po prostu cyfrowy odpowiednik tego, co zwykle trzymamy w kieszeni spodni lub kurtki. Wszystkie metody płatności mamy zapisane w jednym miejscu, jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych transakcji.
Skrill umożliwia nam wpłaty i wypłaty, a w przypadku zasilania konta u bukmachera STS, interesuje nas ta pierwsza opcja. Co najważniejsze, elektroniczny portfel Skrill jest całkowicie legalny i bezpieczny. Decydując się na wpłatę środków poprzez Skrill, musimy pamiętać, że tutaj minimalna kwota “wrzucanego” depozytu wynosi 20 zł. Może z tego powodu nie każdy będzie zainteresowany akurat tym sposobem wpłaty, bo czasem - co całkowicie zrozumiałe - wystarczy nam kilka złotych. Decyzja należy do gracza.

7. Elektroniczny portfel Neteller

Dla tych, którzy planują wpłatę niższej sumy, a dalej optują przy korzystaniu z elektronicznych portfeli, słusznym rozwiązaniem może być Neteller, czyli kolejny e-wallet dostępny na liście metod płatności w STS. Co do zasady, mechanizmy działania pozostają takie same, jak w przypadku Skrilla, ale jest jedna diametralna różnica. Tutaj minimalna kwota wypłaty wynosi nie 20 zł, a 10 zł.

8. Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Ostatnia możliwość to wpłata środków na konto w punkcie stacjonarnym STS. Ten legalny polski bukmacher posiada kilkaset naziemnych lokali w całej Polsce - od Morza Bałtyckiego po Tatry. Po wejściu do punktu należy przekazać pracownikowi informacje na temat naszego konta on-line. 
Jeśli nie posiadamy konta przypisanego do karty klubowej STS, musimy poinformować pracownika o naszym adresie mailowym, który jest powiązany z kontem w serwisie internetowym oraz podać zasugerowane nam wybrane cyfry z numeru PESEL. 
Co ważne, w punkcie wpłaty dokonamy wyłącznie gotówką. Nie możemy - przynajmniej na razie - zapłacić kartą.
STS nie umożliwia na razie wpłacania środków poprzez SMS, ale niewykluczone, że takie rozwiązanie pojawi się w przyszłości.

Sprawdź kody promocyjne:

Wypłaty STS

Wypłata pieniędzy z konta gracza na konto bankowe to bardzo prosta i szybka sprawa. Transakcji dokonamy w błyskawiczny sposób, bo musimy uzupełnić tylko dwa pola. W pierwszym z nich wpisujemy kwotę, jaką chcemy wypłacić, a w drugim zatwierdzamy całą operację hasłem do logowania. 
Wszystko jest możliwe oczywiście w założeniu, że wcześniej zweryfikowaliśmy nasz profil, czyli po prostu aktywowaliśmy stałe konto poprzez pełną rejestrację. Polega ona na podaniu numeru rachunku bankowego oraz wgraniu fotokopii (zdjęcia lub skanu) wybranego dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport.
Wypłata odbywa się poprzez nowoczesny system wypłat elektronicznych STS Pay. Wykorzystanie najnowszej technologii sprawia, że pieniądze trafiają na konto gracza w maksymalnie 15 minut. W ten sposób środki błyskawicznie wypłacimy do dwunastu podmiotów bankowych. Podobnie jak przy wpłatach, także wypłaty działają całodobowo - 24/7. Dowolny dzień, dowolna pora, dowolne miejsce - wybór należy do obstawiających. Wniosek o wypłatę z STS możemy złożyć w dowolnej chwili. Taki system pozwala na swobodne operowanie finansami. 
Kwota wypłaty jest dowolna, bukmacher nie narzuca nam jakiejkolwiek sumy, choć oczywiście należy mieć świadomość, że przy wypłatach rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych możemy zostać dokładniej prześwietleni pod kątem gry. 
Warto przypomnieć coś, co być może dla niektórych jest oczywiste. Do banku wypłacimy tylko środki z konta depozytowego (depozytu), zwanego też saldem głównym. Nie ma możliwości przelewu do banku kwoty zgromadzonej w ramach bonusu od STS, dopóki nie dokonamy wymaganego obrotu. Tak działa zarówno dostępny w STS bonus powitalny, jak i stałe promocje, za wyjątkiem tych będących od razu przyznawanych do puli środków na koncie depozytowym (np. "Superoferta" czy "Hit Dnia"). Warunki obrotu zawsze są określone i jasno podane przez bukmachera, w zależności od tego, jakiej akcji promocyjnej dotyczą.

Nadchodzące:

STS informacje o bukmacherze

STS oferta powitalna ma wartość 1660 zł i dostępna jest dla nowych graczy rejestrujących się z kodem MECZYKI. Sam zapis STS to skrót od pełnej nazwy firmy, czyli Star Typ-Sport. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć zjawisko posługiwania się właściwie wyłącznie skrótem, trzyliterowe hasło utrwaliło się również w świadomości graczy.
STS informacje
Firmę założono w 1997 r., ale właściwy rozwój nastąpił od 1999 r., gdy przejął ją biznesmen Zbigniew Juroszek. Pod jego rządami sieć punktów stacjonarnych przeżyła wielki rozkwit. Liczba lokali, w których można było obstawiać, znacznie wzrosła, a firma zyskiwała coraz większe uznanie w oczach licznych klientów. STS stał się liderem legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce.
W 2008 r. udziały od Juroszka odkupili brytyjscy właściciele bukmachera StanleyBet. Przejęcie STS-u przez zagraniczne konsorcjum okazało się kompletną pomyłką. Firma zaczęła tracić na znaczeniu, obroty poszły w dół i przyszłość rysowała się naprawdę w ciemnych barwach. 
W 2012 r., cztery lata po angielskiej inwestycji, firma wróciła do rodziny Juroszków. Za ratunek zabrał się syn biznesmena, Mateusz Juroszek, który miał wówczas 25 lat. Zrobił wszystko, by z powrotem postawić STS na nogi i sprawić, że ten bukmacher znów zacznie rozdawać karty na rynku. Pierwszym poważnym testem było Euro 2012, które przyciągnęło do punktów stacjonarnych tysiące klientów. Ten sukces okazał się zalążkiem kolejnych.
W 2019 r. bukmacher ma prawie połowę udziałów w legalnym polskim rynku i dalej rozwija się równie dynamicznie, co w ostatnich latach. Firma generuje ogromne zyski, ale szefostwo, na czele z właścicielem, nie ma zamiaru słyszeć o stagnacji czy stabilizacji. Bukmacher robi kolejne kroki naprzód, a dzięki pewnej pozycji firmy na rynku, gracze mogą liczyć choćby na opisane wyżej bonusy od STS.
W lutym 2019 r. bukmacher z siedzibą w Katowicach poinformował o rozpoczęciu legalnej działalności zagranicą. Europejska ekspansja ma pozwolić na dotarcie z ofertą do licznej polskiej emigracji, ale także do obywateli innych państw zainteresowanych grą. STS jest dostępny w jedenastu krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Łotwie, Malcie, Słowenii, Luksemburgu, Andorze, Gibraltarze i San Marino.
STS jest od lat sponsorem polskiego sportu. Bukmacher to oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski. Wspiera także takie kluby jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź czy Lechia Gdańsk. STS jest także sponsorem siatkarskiej PlusLigi i prowadzi fundację Sport Twoją Szansą. 

FAQ

Jaki jest kod bonusowy STS?

W STS kod bonusowy ma treść MECZYKI. Jego użycie podczas rejestracji TUTAJ, pozwoli aktywować pakiet bonusów powitalnych na start.

Jaki jest bonus powitalny STS?

STS oferuje pakiet bonusowy, który składa się z: zakładu bez ryzyka (cashback) 100 zł, bonusu od depozytu (trzech pierwszych wpłat) 1500 zł oraz bonusu za wykonanie sześciu zadań 60 zł. W sumie wartość bonusów to 1660 zł.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020