STS bonus powitalny na start

STS bonus powitalny na start | Wrzesień 2021
sts.pl bonus powitalny / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota14 wrz 2021 | 12:10
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Największy polski bukmacher, STS przygotował pakiet powitalny dla nowych użytkowników zarejestrowanych z Meczyki.pl. W jego skład wchodzą trzy bonusy startowe - darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Łączny bonus STS wynosi 1460 zł. Aby go uzyskać, wystarczy założyć konto w STS, wykorzystując kod bonusowy, który podajemy poniżej. W tekście informujemy również, jak działa każdy bonus powitalny STS, jaki niezbędny obrót należy wykonać przed wypłatą środków oraz opisujemy szczegóły pozostałych promocji dla graczy i ogólne warunki gry u bukmachera STS.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

 1. STS bonus - kod bonusowy STS
 2. Bonus powitalny STS - najlepsza oferta na rynku
 3. STS bonus - darmowy zakład (Freebet 29 zł)
 4. STS bonus - zakład bez ryzyka (Cashback 231 zł)
 5. STS bonus - bonus od depozytu 1200 zł
 6. STS Bonus - promocje i bonusy dla stałych graczy
 7. Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?
 8. STS Wpłaty
 9. STS Wypłaty
 10. STS - Informacje o bukmacherze

STS bonus - 3 x bonus powitalny u bukmachera STS

STS przygotował ofertę powitalną w postaci trzech bonusów o łącznej wartości 1460 zł dla nowych użytkowników, którzy przy rejestracji wykorzystają kod bonusowy STS o treści: MEGABONUS.

 • STS Bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (freebet)
 • STS Bonus bez ryzyka w wysokości 231 zł (cashback)
 • STS Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł

Ze wszystkich trzech dostępnych w STS bonusów startowych można skorzystać jednocześnie. Poniżej przybliżamy zasady ich funkcjonowania.

Bonus powitalny STS - najlepsza oferta na rynku według badań PAN i WSB [badania z 08.2020]

STS posiada najlepszą ofertę dla nowych graczy na całym polskim rynku zakładów wzajemnych - tak właśnie wynika z niezależnych badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu (WSB) w sierpniu 2020 roku. Obie instytucje przyznały pierwsze miejsce bukmacherowi STS.

Badania IBS PAN - Polskiej Akademii Nauk

Badania PAN miały na celu wskazać, oferta którego bukmachera jest najatrakcyjniejsza pod względem wartości zdeponowanych środków w stosunku do potencjalnego zwrotu.

W tym celu Polska Akademia Nauk przeprowadziła po 100 symulacji gier dla poszczególnych bukmacherów z uwzględnieniem bonusów powitalnych.

Pod uwagę wzięto wartość bonusów oraz wszystkie zmienne dotyczące warunków obrotu bonusem: minimalnych kursów, maksymalnego czasu na obrót i wymaganą wielokrotność obrotu.

Z przeprowadzonych symulacji zakładów wynika, że w STS można uzyskać najwyższe wygrane.

Przykładowe wygrane w STS:

 • wpłata 20 zł - średnia wartość wygranych ponad 35 zł
 • wpłata 200 zł - średnia wartość wygranych ponad 248 zł
 • wpłata 1200 zł – średnia wygranych to 1223 zł

Wyniki STS stanowią najlepsze spośród wszystkich operatorów w Polsce.

Badania WSB - Wyższej Szkoły Bankowej

Wyższa Szkoła Bankowa podzieliła swoje badania na dwie części. W pierwszej oszacowano wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugiej uwzględniono również minimalny kurs wymagany przez bukmachera, maksymalny STS bonus możliwy do uzyskania oraz dodatkowe promocje. Wyniki zbiorcze wskazały, że to właśnie STS posiada najatrakcyjniejszą ofertę startową. 

Każdy z 10 badanych bukmacherów osiągnął określony wynik zbiorczy, a najwyższy z nich otrzymał STS - wynosi on 0,5572. Bukmacher, który znalazł się na 2. miejscu uzyskał współczynnik 0,4850. Podium zamyka firma z wynikiem 0,4732.

STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)

Freebet to inaczej zupełnie darmowy zakład, który można otrzymać od bukmachera na dobry początek gry. Bonus STS jest aktywowany tuż po rejestracji konta, jeżeli w jej trakcie użytkownik wpisze w odpowiednim polu kod bonusowy STS o treści: MEGABONUS. Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków

W celu wypłaty freebeta dostępnego w STS, należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Jak to wygląda w praktyce? Mając darmowy zakład w wysokości 29 zł, obrót musi wynieść 87 zł. Czyli, innymi słowy, suma stawek wszystkich wysłanych kuponów nie może być mniejsza niż 87 zł. Trzeba pamiętać, że do obrotu tego bonusu od STS liczą się tylko stawki, a nie kwoty ewentualnych wygranych. Bukmacher daje praktycznie pełną dowolność w zawieraniu zakładów. Jedyny warunek dotyczy minimalnego kursu każdego kuponu - musi być równy lub większy od 1.91. 

STS bonus przekształci w depozyt dopiero po spełnieniu powyższych warunków. Wówczas środki przejdą na konto główne, a gracz sam będzie mógł podjąć decyzję, czy uzyskaną kwotę dalej inwestować, czy wypłacić środki na konto bankowe.

STS bonus bez ryzyka w wysokości 231 zł (Cashback 231 zł)

Kolejna promocja, którą otrzymujemy na start, to cashback – zakład bez ryzyka w wysokości 231 zł. Cashback w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy.

Jak skorzystać z tej oferty? Zanim taki bonus od STS otrzymamy, musimy zasilić konto własnymi środkami. Cashback dostaniemy, jeżeli pierwszy zawarty zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Gdy nie wszystkie typy okażą się trafne, STS zwraca na konto równowartość stawki do maksymalnie 231 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (gier hazardowych).

Zgodnie z polskim prawem, wspomniany podatek u legalnych bukmacherów wynosi 12%. Ważne, by pamiętać, że kwota cashbacku - 231 zł - oznacza w istocie maksymalny zwrot, a nie maksymalną stawkę kuponu, która jest dopuszczalna w przypadku tego bonusu od STS. 

Nie podejmujemy więc żadnego ryzyka przy pierwszym kuponie, bo w razie porażki, zainwestowana kwota wraca niemal w całości.

STS bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)

Rejestrując się u bukmachera STS, możemy otrzymać bonus od depozytu do 1200 zł. Bonus od depozytu to podwojenie pierwszej wpłacanej kwoty z rachunku bankowego na konto gracza. STS bonus przyzna więc w tym przypadku w kwocie wybranej przez samego użytkownika.

Aby skorzystać z promocji, trzeba podczas rejestracji zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty własnych środków. Gdy pieniądze zostaną zaksięgowane, na koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaconej kwoty, do maksymalnie 1200 zł. Uwaga: w wypadku zasilenia konta większą sumą, bonus od STS i tak wyniesie nie więcej, niż 1200 zł.  

Zanim będziemy mogli wypłacić bonusowe środki od STS, musimy trzykrotnie nimi obrócić. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli STS bonus da nam w wysokości np. 100 zł, trzeba zagrać za minimum 300 zł, zatem suma stawek wszystkich zawartych zakładów rozliczonych jako wygrane musi być przynajmniej równa 300 zł.

Do tego, minimalny kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.91. Jest pełna dowolność, co do liczby umieszczanych na nim zdarzeń. Bukmacher akceptuje zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane. Do obrotu tego bonusu od STS nie są zaliczane kupony przegrane, rozliczone w całości jako zwrot, systemowe, bezpieczne lub wypłacone za pomocą opcji funkcji cash-out (zamknięcie nierozliczonego zakładu przed czasem).

Aktualny status obrotu można sprawdzić wchodząc w szczegóły konta gracza. Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, STS bonus i zgromadzone dzięki niemu środki przenosi z konta bonusowego na konto depozytowe. Spójrzmy, jak wygląda przykładowy trzykrotny obrót bonusu powitalnego w wysokości 100 zł:

 • Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł.
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 4.50, stawka 38 zł (33,44 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana → 150,48 zł
 • Zakład pojedynczy, kurs 2.20, stawka 150,48 zł (132,42 zł), kupon trafiony, wygrana → 291,32 zł
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 3.72, stawka 91,32 zł (80,37 zł), kupon przegrany

Podsumowanie: łącznie postawiliśmy zakłady za kwotę 329,80 zł, co oznacza, że spełniliśmy z nadwyżką wymagane minimalne warunki obrotu (3 x 100 zł = 300 zł). Pomimo, że ostatni kupon okazał się nietrafiony, na koncie bonusowym pozostaje kwota 300 zł, która trafi do naszego depozytu. Uzyskaliśmy ją, odpowiednio stawkując nasze zakłady i powiększając nasz bonus od STS: (100 zł – 50 + 88 – 38 + 150,48 – 150,48 + 291,32 – 91,32 = 300 zł)

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacher STS - bonusy dla stałych graczy

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Bonusy od STS nie są skierowane wyłącznie do osób dopiero się rejestrujących. Poniżej przedstawiamy promocje dostępne dla wszystkich obstawiających i wyjaśniamy obowiązujące zasady korzystania z nich.

STS Bonus - Ekstra 30 PLN

Najnowsza akcja promocyjna bukmachera otwiera możliwość uzyskania przez każdego gracza dodatkowych 30 zł na grę w postaci środków bonusowych. Są one przyznawane tym użytkownikom, którzy w trakcie jednego etapu zagrają łącznie za minimum 231 zł. Każdy etap trwa od poniedziałku od 01:00 do niedzieli do 23:59, a zatem cały tydzień. W ten sposób STS bonusem chce wynagrodzić najbardziej aktywnych graczy.

Aby uzyskać bonus od STS, suma stawek obstawionych zakładów w tym okresie musi wynieść wspomniane 200 zł. Uwaga: do obrotu kwalifikują się tylko kupony, których minimalny kurs całkowity będzie równy lub wyższy od 1.85. W promocji nie są brane pod uwagę następujące zakłady: specjalne z Superoferty i Hitu Dnia, systemowe MaxiKombi, na Sporty Wirtualne, na BetGames, rozliczone tylko w całości, anulowane, zagrane za środki bonusowe, wypłacone poprzez opcję cash-out.

Nie ma znaczenia, czy kupony "promocyjne" zostaną rozliczone jako wygrane czy przegrane. O ile spełnione są warunki określone przez bukmachera, bonus STS przyzna w ciągu maksymalnie siedmiu dni od zakończenia danego etapu. Z reguły trwa to jednak znacznie krócej. Każdemu graczowi przysługuje jeden bonus na jeden etap.

Otrzymujemy od STS bonus 30 zł - i co dalej? Uzyskanymi środkami trzeba trzykrotnie obrócić po kursie minimalnym całkowitym 1.91. To nie jest jednak zwykły obrót, bo zaliczają się do niego tylko stawki z wygranych kuponów. Ich suma musi wynieść zatem minimum 90 zł. Następnie bukmacher automatycznie przenosi obróconą sumę pieniędzy do salda głównego, gdzie mamy możliwość wypłaty lub dalszej gry.

STS Bonus - Zaproś Kumpla

Bukmacher STS premiuje osoby, które zachęcą do gry swojego znajomego. Jeśli kumpel zarejestruje się z naszego polecenia, to dostaniemy od STS bonus w wysokości 50 zł.

W zakładce “Moje konto” możemy bezpośrednio zaprosić znajomego do gry poprzez wiadomość na Facebooku lub e-maila. Wygenerujemy tam też specjalny link rejestracyjny, tzw. reflink, za pomocą którego kumpel może założyć konto gracza, pomagając nam jednocześnie w otrzymaniu bonusu od STS.

Po ukończonej rejestracji, zanim STS bonus aktywuje, znajomy powinien jeszcze zasilić konto kwotą minimum 50 zł, a następnie trzykrotnie ją obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie 150 zł. Co ważne, przynajmniej jedno spotkanie na każdym kuponie musi mieć kurs minimum 1.50.

Jeżeli kumpel spełni wymagane warunki obrotu, bukmacher w ciągu doby wyśle na nasz adres mailowy kod bonusowy w postaci vouchera, który możemy zamienić na bonus. Środki bonusowe otrzymamy zarówno my, jak i zaproszony do gry znajomy.

Otrzymanym bonusem od STS w wysokości 50 zł także należy obrócić trzy razy. Do obrotu zaliczane są tylko stawki z wygranych kuponów, których kurs całkowity wyniesie nie mniej niż 1.91. 

STS Bonus - 4kupony, 1 gratis

W ramach kolejnej promocji możemy otrzymać od bukmachera jeden kupon gratis, czyli de facto darmowy zakład do naszej dyspozycji. 

Aby skorzystać z tego bonusu od STS, należy w ciągu jednego tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) wysłać cztery kupony za dokładnie 11 zł. Liczba umieszczonych na nich zdarzeń nie ma znaczenia, czyli mogą być to zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne. Wymagany minimalny kurs całkowity wynosi 1.85.

Jakie kupony nie są brane pod uwagę?

 • wysłane za środki bonusowe - z konta bonusowego, a nie depozytu
 • anulowane, nierozliczone lub wypłacone za pomocą opcji cash-out
 • tzw. “bezpieczne”
 • systemowe - MAXIKOMBI
 • ze zdarzeniami z Hitu Dnia lub Superoferty

Nawet jeżeli zawrzemy więcej zakładów niż wspomniane cztery, to i tak nie będą zaliczane do akcji “4 kupony, 1 gratis”.

Jeżeli spełnimy warunki promocji, STS bonus przyzna nam właśnie w wysokości 11 zł. Ta kwota trafi na nasze konto bonusowe maksymalnie pięć dni po zakończeniu każdego etapu, które następuje co niedzielę o 23.59.

Otrzymane środki bonusowe nie są od razu dostępne do wypłaty. W celu przeniesienia ich do depozytu, musimy dokonać trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Czyli w tym wypadku należy zagrać za łącznie 33 zł (11 zł bonusu x 3). Na poczet obrotu tego bonusu od STS liczą się tylko zakłady rozliczone jako wygrane. W wypadku, gdy uda nam się skutecznie obrócić uzyskaną sumą, środki automatycznie zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd można je wypłacić do banku lub kontynuować grę.

Zanim przejdziemy do szczegółów związanych z rejestracją konta w STS (o czym poniżej), to warto wspomnieć, że STS organizuje okolicznościowe promocje związane z głośnymi wydarzeniami sportowymi, np. najważniejszymi meczami piłki nożnej lub tenisowymi turniejami Wielkiego Szlema. O wszystkich nowych promocjach i bonusach od STS dowiecie się z oficjalnej strony internetowej bukmachera.

Kody bonusowe u innych bukmacherów:

Jak zarejestrować konto u bukmachera STS?

U bukmachera STS istnieją dwie możliwości rejestracji konta. Poza standardowym, stałym kontem, można utworzyć również konto tymczasowe.

Konto Tymczasowe

Tymczasowe konto możemy otworzyć w błyskawiczny sposób, szybko przechodząc przez uproszczony proces rejestracyjny. Pozwoli nam to na natychmiastowe rozpoczęcie gry, bo będziemy mieć dostęp do większości usług dostępnych w serwisie on-line. Bezproblemowo dokonamy pierwszej wpłaty środków i otrzymamy od STS bonus powitalny.

Tymczasowy status naszego konta równa się jednak kilku istotnym ograniczeniom w trakcie gry. Suma stawek wszystkich zawieranych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Co ważne, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Środki zostaną odblokowane w momencie pełnej weryfikacji naszych danych - otwarcia konta stałego.

Konto Standardowe (Stałe)

Standardowe, stałe konto umożliwia nam korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez STS. Aby całkowicie aktywować konto, musimy dokonać jego pełnej rejestracji. Należy uzupełnić je niezbędnymi informacjami pozwalającymi zweryfikować nasze dokładne dane. 

 • Przede wszystkim trzeba dodać fotokopię dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego (wymagane są obie strony dokumentu). 
 • Bukmacher wymaga też, żebyśmy podali numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty. 
 • Konieczne jest poinformowanie bukmachera o aktualnym adresie zameldowania.
 • W celu dodatkowego zabezpieczenia naszego konta, musimy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba także wybrać pseudonim, którym będziemy się posługiwać w trakcie gry.

Pełna aktywacja konta pozwoli nam zawierać zakłady bez ograniczeń i umożliwi dowolną wypłatę środków na konto bankowe. Będziemy też mogli korzystać ze wszystkich aktualnych promocji, nagród i bonusów od STS.

Wpłaty STS

Choć u wielu bukmacherów można liczyć na freebet na start, a STS bonusy oferuje w różnorakich formach, to nie ma wątpliwości, że obstawianie jest niemożliwe bez inwestycji własnych środków finansowych. Kwestia wpłacania pieniędzy na konto depozytowe, w tym metody wpłat, stanowią bardzo ważny element całościowej oferty legalnych polskich bukmacherów. STS wyróżnia się bardzo zaawansowanym systemem wpłat i udostępnia graczom sporo możliwości zasilania konta.

Zaawansowany oznacza w tym wypadku profesjonalny, a nie skomplikowany - każdy, nawet bardzo początkujący gracz, bez problemu powinien sobie poradzić z wpłatą. Najpopularniejsze sposoby zasilania konta to internetowe systemy płatności, karta kredytowa lub debetowa oraz elektroniczne portfele. 

Tylko od nas zależy, kiedy zechcemy dokonać wpłaty środków. System wpłat 24/7 pozwala zasilić depozyt o dowolnej porze, dokładnie wedle naszego uznania. Niezależnie od tego, czy akurat siedzimy przy biurku, czy jesteśmy w podróży, pracy, na urlopie, zawsze możemy błyskawicznie wpłacić pieniądze. Najłatwiej to zrobić przez aplikację mobilną STS, bo wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby osiągnąć zamierzony cel i móc rozpocząć lub kontynuować grę.

Jak wpłacimy pieniądze na konto gracza STS? Spójrzmy, jakie są dostępne opcje.

 • Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK
 • Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard
 • Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
 • Karta kredytowa Mastercard lub Visa
 • Karta debetowa Mastercard lub Visa
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim wymienionym sposobom legalnego zasilania konta. W żadnym wypadku bukmacher nie pobiera jakiejkolwiek prowizji od wpłat.

1. Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK

Korzystanie z internetowych systemów płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty środków do depozytu. Przemawia za tym szybkość oraz prostota dokonywania transakcji. Poprzez PayU błyskawicznie przelewamy pieniądze na konto użytkownika, niezależnie od tego, w jakim banku mamy aktywny rachunek. Metoda szybkiego transferu z wykorzystaniem serwisu płatności on-line daje nam możliwość wpłaty właściwie w kilkadziesiąt sekund. Minimalna kwota przelewu wynosi 1 zł. 

Zasilając konto przez PayU, możemy też skorzystać z transakcji BLIK. Ta opcja płatności cieszy się niezwykle dynamicznie rosnącym zainteresowaniem. Jest jeszcze łatwiejsza niż wspomniany szybki transfer. Nie musimy logować się bezpośrednio do swojego banku, bo wystarczy wpisać sześciocyfrowy kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Następnie należy już tylko zatwierdzić przelew i środki pojawią się w depozycie.

2. Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard

Drugi dostępny internetowy system płatności to DotPay. Tak jak PayU, obsługuje wszystkie banki, a mechanizm działania jest tożsamy, z wykorzystaniem serwisu płatności on-line. Podstawowa różnica to coś “ekstra”. Wyżej był to BLIK, a tutaj - PaySafeCard.

Czym jest PaySafeCard? To elektroniczna metoda płatności, która funkcjonuje na zasadzie pre-paid, czyli podobnie jak karty SIM do telefonu. Kartę PaySafeCard zakupimy m.in. w supermarketach, kioskach, na stacjach benzynowych oraz przez internet. Karta o określonym nominale zawiera wydrukowany kod wielokrotnego użytku, który musimy następnie podać podczas transakcji online, czyli w tym wypadku wpłaty pieniędzy na konto depozytowe u bukmachera STS.

Metoda PaySafeCard, choć dostępna jest od niedawna, szybko zyskuje popularność. Na pewno wpływ na to ma anonimowość, którą zapewnia nam ten sposób płatności. Przy transakcji nie musimy podawać ani danych osobowych czy adresowych, ani numeru rachunku bankowego, ani jakichkolwiek informacji o naszej karcie debetowej lub kredytowej.

DotPay także ma minimalną kwotę wpłaty 1 zł.

3. Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku

Trzeci dostępny internetowy system płatności to TPay. W tym wypadku jednak nie mówimy o płatności w serwisie on-line, a tradycyjnym przelewie z rachunku bankowego, czyli klasycznej transakcji z wpisywaniem niezbędnych danych w banku.

Warto więc pamiętać, że nie wszystkie banki zawsze zaksięgują nam przelew. W niektórych przypadkach będziemy musieli poczekać do następnego dnia roboczego. Zaletą jest z kolei brak limitu wpłaty, w związku z czym możemy zasilić konto dowolną sumą.

4. Karta kredytowa Mastercard lub Visa

Kolejna opcja to wpłata z wykorzystaniem karty kredytowej Mastercard lub Visa. Nie ma żadnych skomplikowanych nowinek, to zwykła transakcja, jakich setki są możliwe w wypadku innych płatności on-line. Po prostu musimy uzupełnić dane naszej karty. Bukmacher wymaga podania danych osobowych jej właściciela, 16-cyfrowego numeru karty (ważne - nie chodzi o numer rachunku!) oraz kodu CCV znajdującego się na jej odwrocie. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

5. Karta debetowa Mastercard lub Visa

Identycznie sprawy mają się, jeśli zdecydujemy się na użycie karty debetowej Mastercard lub Visa. Należy wpisać imię i nazwisko właściciela, podać numer karty oraz wspomniany kod CVV widniejący z tyłu. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje podane informacje, pieniądze błyskawicznie trafią do depozytu. Minimalna kwota wpłaty to także 1 zł.

6. Elektroniczny portfel Skrill

Innowacyjną i coraz popularniejszą metodą płatności są elektroniczne portfele, takie jak Skrill. Portfel elektroniczny (e-portfel lub z angielskiego: e-wallet) to po prostu cyfrowy odpowiednik tego, co zwykle trzymamy w kieszeni spodni lub kurtki. Wszystkie metody płatności mamy zapisane w jednym miejscu, jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych transakcji.

Skrill umożliwia nam wpłaty i wypłaty, a w przypadku zasilania konta u bukmachera STS, interesuje nas ta pierwsza opcja. Co najważniejsze, elektroniczny portfel Skrill jest całkowicie legalny i bezpieczny. Decydując się na wpłatę środków poprzez Skrill, musimy pamiętać, że tutaj minimalna kwota “wrzucanego” depozytu wynosi 20 zł. Może z tego powodu nie każdy będzie zainteresowany akurat tym sposobem wpłaty, bo czasem - co całkowicie zrozumiałe - wystarczy nam kilka złotych. Decyzja należy do gracza.

7. Elektroniczny portfel Neteller

Dla tych, którzy planują wpłatę niższej sumy, a dalej optują przy korzystaniu z elektronicznych portfeli, słusznym rozwiązaniem może być Neteller, czyli kolejny e-wallet dostępny na liście metod płatności w STS. Co do zasady, mechanizmy działania pozostają takie same, jak w przypadku Skrilla, ale jest jedna diametralna różnica. Tutaj minimalna kwota wypłaty wynosi nie 20 zł, a 10 zł. 

8. Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Ostatnia możliwość to wpłata środków na konto w punkcie stacjonarnym STS. Ten legalny polski bukmacher posiada kilkaset naziemnych lokali w całej Polsce - od Morza Bałtyckiego po Tatry. Po wejściu do punktu należy przekazać pracownikowi informacje na temat naszego konta on-line. 

Jeśli nie posiadamy konta przypisanego do karty klubowej STS, musimy poinformować pracownika o naszym adresie mailowym, który jest powiązany z kontem w serwisie internetowym oraz podać zasugerowane nam wybrane cyfry z numeru PESEL. 

Co ważne, w punkcie wpłaty dokonamy wyłącznie gotówką. Nie możemy - przynajmniej na razie - zapłacić kartą.

STS nie umożliwia na razie wpłacania środków poprzez SMS, ale niewykluczone, że takie rozwiązanie pojawi się w przyszłości.

Wypłaty STS

Wypłata pieniędzy z konta gracza na konto bankowe to bardzo prosta i szybka sprawa. Transakcji dokonamy w błyskawiczny sposób, bo musimy uzupełnić tylko dwa pola. W pierwszym z nich wpisujemy kwotę, jaką chcemy wypłacić, a w drugim zatwierdzamy całą operację hasłem do logowania. 

Wszystko jest możliwe oczywiście w założeniu, że wcześniej zweryfikowaliśmy nasz profil, czyli po prostu aktywowaliśmy stałe konto poprzez pełną rejestrację. Polega ona na podaniu numeru rachunku bankowego oraz wgraniu fotokopii (zdjęcia lub skanu) wybranego dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport.

Wypłata odbywa się poprzez nowoczesny system wypłat elektronicznych STS Pay. Wykorzystanie najnowszej technologii sprawia, że pieniądze trafiają na konto gracza w maksymalnie 15 minut. W ten sposób środki błyskawicznie wypłacimy do dwunastu podmiotów bankowych. Podobnie jak przy wpłatach, także wypłaty działają całodobowo - 24/7. Dowolny dzień, dowolna pora, dowolne miejsce - wybór należy do obstawiających. Wniosek o wypłatę z STS możemy złożyć w dowolnej chwili. Taki system pozwala na swobodne operowanie finansami. 

Kwota wypłaty jest dowolna, bukmacher nie narzuca nam jakiejkolwiek sumy, choć oczywiście należy mieć świadomość, że przy wypłatach rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych możemy zostać dokładniej prześwietleni pod kątem gry. 

Warto przypomnieć coś, co być może dla niektórych jest oczywiste. Do banku wypłacimy tylko środki z konta depozytowego (depozytu), zwanego też saldem głównym. Nie ma możliwości przelewu do banku kwoty zgromadzonej w ramach bonusu od STS, dopóki nie dokonamy wymaganego obrotu. Warunki obrotu zawsze są określone i jasno podane przez bukmachera, w zależności od tego, jakiej akcji promocyjnej dotyczą.

STS - O bukmacherze

STS - informacje o bukmacherze - Bonus STS

STS to skrót od pełnej nazwy firmy, czyli Star Typ-Sport. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć zjawisko posługiwania się właściwie wyłącznie skrótem, trzyliterowe hasło utrwaliło się również w świadomości graczy.

Firmę założono w 1997 r., ale właściwy rozwój nastąpił od 1999 r., gdy przejął ją biznesmen Zbigniew Juroszek. Pod jego rządami sieć punktów stacjonarnych przeżyła wielki rozkwit. Liczba lokali, w których można było obstawiać, znacznie wzrosła, a firma zyskiwała coraz większe uznanie w oczach licznych klientów. STS stał się liderem legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce.

W 2008 r. udziały od Juroszka odkupili brytyjscy właściciele bukmachera StanleyBet. Przejęcie STS-u przez zagraniczne konsorcjum okazało się kompletną pomyłką. Firma zaczęła tracić na znaczeniu, obroty poszły w dół i przyszłość rysowała się naprawdę w ciemnych barwach. 

W 2012 r., cztery lata po angielskiej inwestycji, firma wróciła do rodziny Juroszków. Za ratunek zabrał się syn biznesmena, Mateusz Juroszek, który miał wówczas 25 lat. Zrobił wszystko, by z powrotem postawić STS na nogi i sprawić, że ten bukmacher znów zacznie rozdawać karty na rynku. Pierwszym poważnym testem było Euro 2012, które przyciągnęło do punktów stacjonarnych tysiące klientów. Ten sukces okazał się zalążkiem kolejnych.

W 2019 r. bukmacher ma prawie połowę udziałów w legalnym polskim rynku i dalej rozwija się równie dynamicznie, co w ostatnich latach. Firma generuje ogromne zyski, ale szefostwo, na czele z właścicielem, nie ma zamiaru słyszeć o stagnacji czy stabilizacji. Bukmacher robi kolejne kroki naprzód, a dzięki pewnej pozycji firmy na rynku, gracze mogą liczyć choćby na opisane wyżej bonusy od STS.

W lutym 2019 r. bukmacher z siedzibą w Katowicach poinformował o rozpoczęciu legalnej działalności zagranicą. Europejska ekspansja ma pozwolić na dotarcie z ofertą do licznej polskiej emigracji, ale także do obywateli innych państw zainteresowanych grą. STS jest dostępny w jedenastu krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Łotwie, Malcie, Słowenii, Luksemburgu, Andorze, Gibraltarze i San Marino.

Firma współpracuje także z międzynarodowymi sławami świata sportu, w tym wypadku piłki nożnej. Na konferencji inaugurującej ogłoszenie “projektu zagranica” był legendarny niemiecki zawodnik, Michael Ballack. Z kolei w listopadzie 2019 r. twarzą STS-u został Peter Schmeichel, były znakomity golkiper reprezentacji Danii i Manchesteru United, który ma polskie korzenie.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI