STS czy Fortuna - który bukmacher lepszy?

STS czy Fortuna - który bukmacher lepszy?
sts.pl / fortuna.pl / meczyki.pl
autor: Maciej Baranowski10 wrz 2020 | 12:48
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

STS i Fortuna to dwaj najwięksi legalni polscy bukmacherzy, którzy zdominowali rodzimy rynek zakładów wzajemnych. Obie firmy proponują na start pakiet trzech bonusów powitalnych. W tym artykule sprawdzamy, z czego dokładnie składa się bonusowa oferta startowa w STS-ie i Fortunie. Porównujemy też inne kluczowe czynniki wpływające na to, którego bukmachera możemy uznać za lepszego. Życzymy udanej lektury.

Na skróty:

 1. STS czy Fortuna - bonusy na start
 2. STS bonusy powitalne
 3. Fortuna bonusy powitalne
 4. STS czy Fortuna?
 5. STS czy Fortuna - stałe promocje

Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z obstawianiem często zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego miejsca do gry. Mając taki dylemat warto zwrócić uwagę na najważniejsze elementy oferty danego bukmachera: bonusy na start, pozostałe promocje, liczbę dyscyplin i poszczególnych wydarzeń dostępnych do typowania, wysokość kursów czy metody płatności. Poniżej analizujemy, jak na tym tle wypadają dwaj najwięksi legalni polscy bukmacherzy, czyli STS i Fortuna.

STS czy Fortuna - bonusy na start

O tym, że STS i Fortuna znajdują się na szczycie listy bukmacherów z największymi udziałami w polskim rynku, świadczy choćby fakt posiadania w ofercie powitalnej trzech bonusów startowych.

Wszystkie trzy promocje w obu przypadkach oparte są na tych samych bonusach: darmowym zakładzie, zakładzie bez ryzyka oraz bonusie od depozytu. Różnią się one jednak od siebie najważniejszymi szczegółami - wysokością oraz warunkami działania i obrotu. W dalszej części tekstu znajdziesz dokładny opis każdej promocji na start dostępnej w STS-ie i Fortunie.

STS bonusy powitalne

Pakiet bonusów powitalnych w STS ma łączną wartość 1260 zł. W jego skład wchodzą:

 • Darmowy zakład w wysokości 29 zł (Freebet)
 • Zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu w wysokości 1200 zł

Bonusy są przeznaczone dla osób, które w trakcie rejestracji u tego bukmachera wpiszą odpowiedni kod promocyjny MEGABONUS oraz zaznaczą opcję “Chcę otrzymać swój bonus powitalny”: Aby rozpocząć rejestrację, trzeba przenieść się na stronę internetową STS, co można zrobić za pomocą jednego z widocznych w tym artykule banerów. Wszystkie trzy promocje są dostępne jednocześnie. Przyjrzyjmy się bliżej zasadom ich działania.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS darmowy zakład w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)

Darmowy zakład to jeden z najpopularniejszych bonusów na start u legalnych bukmacherów. Jak on działa? STS przekazuje nowemu użytkownikowi zarejestrowanemu z kodem promocyjnym zupełnie darmowe środki do gry. Mają one równowartość 29 zł. To tak jakby wpłacić tę właśnie kwotę do depozytu. W tym wypadku jednak zasilenie konta nie jest potrzebne - bukmacher przyznaje bonus bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. 

Otrzymane środki podlegają trzykrotnemu obrotowi po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Oznacza to, że przy freebecie wartym 29 zł trzeba wykonać obrót na kwotę 87 zł - tyle musi wynieść suma stawek wszystkich wygranych kuponów zaliczanych do promocji. Zakłady rozliczone jako przegrane nie kwalifikują się do obrotu. Po spełnieniu wyżej określonych warunków środki bonusowe zostaną automatycznie przeniesione do depozytu.

STS zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł (Cashback 31 zł)

Drugi element oferty powitalnej w STS to zakład bez ryzyka o wartości 31 zł. Ten cashback, czyli dosłownie z języka angielskiego “zwrot pieniędzy (gotówki)”, dotyczy pierwszego przegranego zakładu zawartego po ukończeniu rejestracji konta. Do wykorzystania tego bonusu niezbędna jest wpłata środków do depozytu. Następnie można wysłać pierwszy dowolny kupon, a w razie niepowodzenia bukmacher zwróci graczowi jego równowartość do maksymalnie 31 zł. Stąd brak ryzyka - obstawiający ubezpiecza własny zakład, a porażka nie oznacza utraty zainwestowanych pieniędzy, które do niego wracają.

Zwrot stawki następuje z uwzględnieniem obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych (obrotu) w wysokości 12%. W celu pełnej realizacji cashbacku trzeba zatem zawrzeć zakład za dokładnie 35,23 zł. Po odjęciu podatku ta kwota da nam równe 31 zł. Ten bonus nie podlega żadnym warunkom obrotu.

STS bonus od depozytu w wysokości 1200 zł

Nowi gracze w STS mogą też liczyć na bonus od depozytu o wartości 1200 zł. W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę środków na konto. Wysokość bonusu zależy zatem od kwoty wybranej przez gracza. Im więcej pieniędzy zostanie przelanych do depozytu, tym wyższy będzie ten bonus powitalny. Maksymalnie można uzyskać wspomniane 1200 zł.

W celu wypłaty bonusu od depozytu należy wykonać nim trzykrotny obrót. Przy uzyskaniu np. dodatkowych 100 zł, konieczne jest zagranie za łącznie 300 zł. Przy najwyższej możliwej premii, bukmacher wymaga więc obrotu na 3600 zł (1200 zł x 3). Zaliczane są stawki wyłącznie wygranych zakładów - zarówno pojedynczych, jak i wielokrotnych. Minimalny kurs całkowity każdego kuponu musi wynieść 1.91. Do promocji nie kwalifikują się zakłady przegrane, rozliczone jako zwrot stawki, wypłacone dzięki opcji cash-out, bezpieczne oraz systemowe.

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków obrotu środki bonusowe trafią do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna bonusy powitalne

Po dokładnej analizie oferty powitalnej STS przejdźmy do szczegółowego opisu tego, co nowym graczom proponuje Fortuna. Trzy bonusy na start u tego bukmachera mają łączną wartość 2230 zł. Są to:

 • Darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet)
 • Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu w wysokości 2000 zł

Promocje nie wykluczają się wzajemnie - nowy gracz może skorzystać ze wszystkich trzech bonusów. Aby to zrobić, należy założyć konto na stronie bukmachera Fortuna, którą można włączyć poprzez kliknięcie w jeden z dostępnych w niniejszym tekście banerów. Kod promocyjny uzupełnia się automatycznie w trakcie rejestracji. Sprawdźmy, jakie są warunki uzyskania i działania wyżej wymienionych bonusów powitalnych.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Startowy freebet w Fortunie ma wartość 20 zł. Po ukończeniu rejestracji nie trzeba wpłacać na konto żadnych pieniędzy. Bonus zostanie przyznany bez wkładu własnego. Bukmacher przekazuje darmowe środki w postaci punktów programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Otrzymane 2800 pkt ma równowartość dokładnie 20 zł. Punkty można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób jak zwykłe środki na grę, deklarując chęć ich użycia w momencie wysyłania kuponu.

Użytkownik może gospodarować uzyskanym bonusem wedle uznania. Dopuszczalne jest zarówno całkowite wykorzystanie wszystkich punktów za jednym zamachem, czyli zagranie bezpośrednio za 20 zł, jak i wysłanie kilku kuponów o niższej wartości, np. czterech po 5 zł każdy. Środki te nie podlegają żadnemu obrotowi. Ewentualne wygrane z darmowego zakładu trafiają od razu do depozytu i są dostępne do wypłaty. W razie porażki zainwestowane punkty przepadają.

Fortuna zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł (Cashback 210 zł)

Drugim bonusem powitalnym w ofercie bukmachera Fortuna jest zakład bez ryzyka o wartości 210 zł. Przypominamy, że brak ryzyka wiąże się ze zwrotem stawki kuponu w razie porażki. Cashback w Fortunie obowiązuje przy pierwszym przegranym zakładzie zawartym przez nowego gracza. Do realizacji tego bonusu konieczne jest dokonanie pierwszej wpłaty środków na konto.

Bukmacher nie określa ani minimalnej stawki bonusowego kuponu, ani oczekiwanego kursu całkowitego, ani liczby zdarzeń na nim umieszczonych. Obstawiający ma zatem pełną dowolność przy typowaniu bez ryzyka. Jeśli jego kupon okaże się przegrany, Fortuna zwróci stawkę pomniejszoną o podatek od gier hazardowych w wysokości 12%. Aby otrzymać najwyższy możliwy zwrot, czyli w tym wypadku 210 zł, należy zagrać za dokładnie 238,64 zł. Po odjęciu podatku kwota cashbacku wyniesie równe 210 zł. Zwróconymi środkami nie trzeba w żaden sposób obracać.

Bonus cashback trzeba najpierw aktywować w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Każdy gracz ma na to 3 dni od chwili założenia nowego konta i musi zrobić to już po pierwszym zalogowaniu.

Fortuna bonus od depozytu w wysokości 2000 zł

Pakiet bonusów na start w Fortunie zamyka trzeci, najwyższy bonus - od depozytu, który ma wartość 2000 zł. Bukmacher podwaja w ten sposób pierwsze zasilenie konta przez gracza, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 2000 zł. Dzięki temu można mieć do dyspozycji 4000 zł do wykorzystania na zakłady - połowę stanowi wkład własny, a drugą połowę powitalny bonus od depozytu.

Jak skorzystać z tej promocji? Zacznijmy od tego, że po ukończeniu rejestracji trzeba w ciągu 3 dni zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy”, dostępnej w panelu użytkownika. Dalej są kolejne 3 dni na dokonanie pierwszej wpłaty środków na konto. Wstępny etap pozyskiwania bonusu zamyka konieczność zawarcia pierwszego zakładu w trakcie następnych 4 dni.

Ten bonus od Fortuny działa w taki sposób, że obrócić należy depozytem, a nie samym bonusem. I dopiero wtedy można liczyć na “uwolnienie” bonusowych środków. Gracz ma 30 dni na wymagany czterokrotny obrót wpłaconą kwotą. Przy wpłacie 100 zł trzeba więc zagrać za 400 zł, przy 1000 zł - za 4000 zł, przy 2000 zł - za 8000 zł. Do promocji kwalifikują się zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których kurs całkowity wynosi przynajmniej 1.60.

Po spełnieniu warunków obrotu bonus automatycznie trafi na konto użytkownika. Tutaj już kolejny obrót nie jest konieczny - wystarczy za otrzymane środki zagrać dowolny zakład, którego ewentualna wygrana będzie wyższa od stawki. Jego minimalny kurs to zatem 1.14. Po rozstrzygnięciu kuponu bonus można wypłacić.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

STS czy Fortuna - porównanie bonusów na start

Wyżej opisaliśmy pełną ofertę powitalną obu największych legalnych polskich bukmacherów - STS-u oraz Fortuny. W obu miejscach nowi gracze mogą liczyć na podobny pakiet bonusów na start, składający się z darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu. Czy można zatem uznać, że promocje obu bukmacherów są podobne? Nie do końca.

Bonusy od Fortuny mają wyższą łączną wartość, jednak w przypadku bonusu od depozytu należy spełnić więcej warunków obrotu uzyskanymi środkami. Ponadto STS ma wyższy freebet, zaś Fortuna wyższy cashback. Reasumując, każdy zainteresowany gracz powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, którego bukmachera by wybrał. Po dogłębnej analizie bonusów powitalnych STS i Fortuny możemy pomiędzy tymi ofertami postawić znak równości.

STS czy Fortuna - stałe promocje

Obaj bukmacherzy mają też w swojej ofercie stałe, regularne bonusy, niezwiązane z rejestracją konta. Część z nich dotyczy konkretnych wydarzeń i jest często wymieniana na kolejne w zależności od aktualnego sportowego kalendarium, inne są długoterminowe. Przyjrzyjmy się im bliżej.

STS stałe promocje

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Czasowe akcje promocyjne STS uruchamia z okazji wydarzeń czy turniejów najbardziej elektryzujących kibiców. Może być to na przykład piłkarska Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata lub Europy, mecze reprezentacji Polski, tenisowy Wielki Szlem albo narciarski Turniej Czterech Skoczni. Bukmacher nie stroni także od różnego rodzaju promocji i rankingów z pulą nagród dla najlepiej typujących. Z kolejnej części tekstu dowiesz się z kolei, jakie bonusy stanowią aktualnie stały element oferty STS.

STS stałe promocje - Zaproś Kumpli

Największy polski bukmacher premiuje użytkowników, którzy zachęcą do rejestracji u niego swoich znajomych. Jakie są warunki uzyskania tego bonusu? Po pierwsze, należy w panelu użytkownika wejść w zakładkę “Zaproś Kumpla” i kliknąć na odpowiednie pole “Zaczynamy”. Aby otrzymać link rejestracyjny, z którego znajomi będą mogli założyć konto z polecenia, trzeba wpłacić dowolny depozyt i obrócić kwotę 25 zł. Do obrotu zaliczają się zakłady z przynajmniej jednym zdarzeniem o minimalnym kursie całkowitym 1.85. Po “uwolnieniu” linku można go przesłać zainteresowanym znajomym i czekać, aż się zarejestrują. Bonus zostanie aktywowany po tym, jak zaproszony kumpel wpłaci minimum 50 zł i dokona obrotu w wysokości 500 zł na identycznych zasadach z wspomnianym kursem 1.85 pojedynczego zdarzenia.

Za każdą osobę, która spełni powyższe warunki obrotu, bukmacher przyznaje 50 zł. Maksymalnie można zbudować “drużynę” z sześciu znajomych, a STS dodatkowo przekazuje kolejne 20 zł po trzecim i szóstym uczestniku promocji. Maksymalny łączny bonus wynosi więc 340 zł. Każdym 50 zł trzeba obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Do obrotu kwalifikowane są wyłącznie stawki wygranych kuponów.

STS stałe promocje - Ekstra 25 PLN + Bezpieczne 25 PLN na Esport

W ramach kolejnej stałej promocji oferowanej przez STS - Ekstra 25 PLN - można co tydzień odebrać kwotę 25 zł. To oferta przeznaczona dla graczy obstawiających sporty wirtualne dostępne u tego bukmachera, czyli symulowane rozgrywki piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki lub wyścigów psów i koni. W celu uzyskania bonusu należy w przeciągu kalendarzowego tygodnia - od poniedziałku do niedzieli - dokonać obrotu na tzw. “wirtualach” o wartości 300 zł. Do obrotu zaliczane są zakłady z kursem minimalnym całkowitym 2.00. Po przyznaniu premii w wysokości 25 zł wymagany obrót jest z kolei trzykrotny po minimalnym kursie całkowitym 1.91, z uwzględnieniem tylko trafionych kuponów.

Identyczną promocję STS stworzył dla osób grających w BetGames, czyli symulowane, legalne gry karciane online: Wojnę, Pokera oraz Bakarat. Wszystkie warunki bonusowe są takie same jak w przypadku oferty na sporty wirtualne. 

Na bonus o wartości 25 zł mogą także liczyć typerzy zawierający zakłady na wydarzenia esportowe - to dzięki promocji Bezpieczne 25 PLN na Esport. W tym wypadku jeden etap również trwa tydzień. Aby zakwalifikować się do niego, trzeba zagrać dowolny pojedynczy kupon (tzw. singiel lub solo) na zdarzenie z oferty esportowej z kursem minimalnym całkowitym 1.85. Liczba zakładów jest dowolna, ale w trakcie jednego etapu łączna ich stawka musi wynieść 50 zł. Za każdy przegrany zakład gracz otrzyma od bukmachera 10% wartości wkładu (np. 5 zł przy kuponie za 50 zł). Zwroty się sumują, a maksymalnie STS oddaje wspomniane 25 zł. Warunki obrotu bonusem są tożsame z tymi obowiązującymi przy wyżej opisanych promocjach, czyli jest to trzykrotny obrót po kursie 1.91, gdzie liczone są stawki tylko wygranych kuponów.

STS stałe promocje - Pewne 20 PLN

Obstawiając sporty wirtualne, nie tylko można uzyskać wyżej opisany bonus w wysokości 25 zł, ale także dodatkowe 20 zł za pierwsze kupony puszczone właśnie na “wirtuale”. Bukmacher zwraca pieniądze za zakłady rozliczone jako przegrane podczas jednej zegarkowej doby, od północy do 23:59 tego samego dnia. Czas liczy się od pierwszego kuponu wysłanego z danego konta gracza po starcie akcji lub - w przypadku nowych użytkowników, zarejestrowanych już w trakcie trwania tej promocji - od ukończenia rejestracji. Zaliczane są zakłady z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.90.

STS przyznaje bonus stanowiący równowartość stawek wszystkich przegranych kuponów, jednak nie więcej niż 20 zł i z uwzględnieniem podatku od obrotu w wysokości 12%. Jednorazowo można zatem zawrzeć zakład za np. 22,73 zł i uzyskać równe 20 zł zwrotu. Otrzymanymi środkami bonusowymi należy znów obrócić trzykrotnie - po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Na poczet obrotu kwalifikują się tylko zakłady rozliczone jako wygrane.

Największy polski bukmacher ponownie przygotował identyczną promocję dla osób obstawiających wspomniane już BetGames. Warunki oferty Pewne 20 PLN nie zmieniają się - ani kwota bonusu, ani warunki do spełnienia, ani reguły obrotu zwróconymi środkami. Z obu promocji można skorzystać jednocześnie, nie wykluczają się one.

Fortuna stałe promocje

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Znamy już ofertę promocyjną STS, więc możemy sprawdzić, co przygotowała dla graczy Fortuna. W tym miejscu znajdziemy punkt wspólny obu firm - czasowe promocje związane z najważniejszymi sportowymi wydarzeniami. W Fortunie również można liczyć na bonusy przy okazji różnych ważnych meczów, turniejów i mistrzostw. Odnosi się to nie tylko do piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich, ale też coraz bardziej popularnego esportu i sportów walki. Poniżej zaś opisujemy, jakie są aktualne stałe promocje w Fortunie.

Fortuna stałe promocje - Happy Hours

Akcja promocyjna Happy Hours od dawna jest obecna w ofercie Fortuny. Od niedawna jednak bukmacher zmienił częstotliwość jej występowania - z czasowej na stałą, działającą w formacie 24/7. Codziennie, przez całą dobę, obstawiający mogą poczuć się, jakby nie obowiązywał ich obecny w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%, zmniejszający współczynnik kursu z 1.00 na 0.88. Jak to możliwe? Fortuna dodaje do kuponów spełniających warunki promocji specjalny bonus podwyższający kurs całkowity o 1.14. Uznawane są zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs to 1.30.

Aby nieco rozjaśnić funkcjonowanie Happy Hours, spójrzmy na konkretny przykład.. Załóżmy, że kurs całkowity kuponu wynosi 5.00, a stawka - 100 zł. W standardowym przypadku ewentualna wygrana byłaby równa 440 zł (100 zł x 5.00 x 0.88). W Happy Hours kwota wzrasta do 501,6 zł (100 zł x 5.00 x 0.88 x 1.14). Można zatem zyskać dodatkowy bonus do wygranej. Promocja jest dostępna na całą ofertę zakładów - i pre-match, i live, nie łączy się jednak z innymi udogodnieniami, takimi jak Superoferta, Hit Dnia czy Zakład Bezpieczny. Promocyjne kupony nie podlegają też wypłacie cash-out.

Fortuna stałe promocje - Bonusy AKO

Bonusy AKO to kolejna promocja, która umożliwia graczom osiągnięcie wyższej wygranej niż ta zakładana. Częściowo działa podobnie do wyżej opisanej oferty Happy Hours. Tutaj również przyznawane są bonusy podwyższające kurs. Różnica jest taka, że odbywa się to stopniowo, a maksymalnie bukmacher może zwiększyć wygraną o połowę, przekazując dodatkowe 50% standardowo uzyskiwanej kwoty. Do promocji zaliczane są zakłady z minimum pięcioma typami o pojedynczym kursie nie mniejszym niż 1.15. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy będzie bonus. Spójrzmy, jak wygląda dokładna tabela z Bonusami AKO.

 • 5 zdarzeń - +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - +10%
 • 7 zdarzeń - +15%
 • 8 zdarzeń - +20%
 • 9 zdarzeń - +25%
 • 10 zdarzeń - +30%
 • 11 zdarzeń - +35%
 • 12 zdarzeń - +40%
 • 13 zdarzeń - +45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - +50%

Załóżmy, że użytkownik zawarł trafiony zakład z dziewięcioma zdarzeniami i wygraną 200 zł. Dodatkowe 25% spowoduje, że na jego konto faktycznie wpłynie 250 zł. Przy czternastu zdarzeniach łączna kwota zasilająca jego depozyt wynosiłaby 300 zł. Co ważne, ten bonus nie podlega żadnemu obrotowi.

Fortuna stałe promocje - Mecz+

W ramach akcji promocyjnej Mecz+, Fortuna pozwala na zawarcie zakładu zbudowanego z kilku zdarzeń obejmujących… wyłącznie jedno, to samo spotkanie. To o tyle istotne, że standardowa praktyka stosowana przez bukmacherów uniemożliwia łączenie typów z tego samego wydarzenia. “Wynik meczu, kartki, rzuty rożne na jednym kuponie? Połącz zdarzenia z jednego spotkania” - informuje Fortuna w opisie promocji.

Bukmacher podzielił dostępne zakłady na cztery grupy. Kupon promocyjny musi zawierać po jednym zdarzeniu z każdej z nich.

 • mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu
 • liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli
 • liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
 • liczba spalonych

Promocja łączy się z bonusami startowymi dostępnymi w Fortunie, o których pisaliśmy we wcześniejszej fazie niniejszego tekstu.

Sprawdź kody promocyjne:

STS czy Fortuna - porównanie stałych promocji

Nadszedł czas na porównanie analizowanych wyżej stałych promocji obu największych polskich bukmacherów. STS i Fortuna wspólnie reagują na aktualne ważne wydarzenia w świecie sportu, oferując związane z nimi czasowe akcje promocyjne. Poza tym ich oferta bonusowa jest zróżnicowana..

STS premiuje użytkowników za zaproszenie do gry ich kumpli oraz mocno stawia na bonusy obejmujące typowanie sportów wirtualnych, gier karcianych online czy esportu. Fortuna z kolei proponuje zakłady bez podatku na określonych warunkach, bonusy wzrastające wraz z rozmiarem kuponu oraz typowanie wielu zdarzeń z tego samego spotkania.

Można zatem powiedzieć, że obie firmy postawiły na różne strategie bonusowe. Która z nich jest słuszna? Wydaje nam się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeden gracz może preferować inne rodzaje zakładów od drugiego. I jest to całkowicie naturalne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie i typować zgodnie z własnym sumieniem i rozsądkiem. I to wtedy jemu będzie łatwiej zdecydować: STS czy Fortuna.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start