STS gdzie wpisać kod promocyjny przy rejestracji?

STS gdzie wpisać kod promocyjny przy rejestracji?
STS / Meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski11 sie 2020 | 08:00
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Pisaliśmy już o dostępnych kodach promocyjnych do STS, które pozwalają nam skorzystać z dwóch ofert powitalnych - darmowego zakładu (freebeta) oraz zakładu bez ryzyka (cashbacku). Teraz wyjaśnimy, gdzie wpisać kod promocyjny STS podczas rejestracji, aby uzyskać oba bonusy. Przybliżymy również dwie możliwości utworzenia konta u tego legalnego polskiego bukmachera.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Rejestracja konta - kod bonusowy
 2. Konto tymczasowe STS
 3. Konto standardowe STS

STS - rejestracja konta z podaniem kodu

STS - rejestracja konta

STS oferuje dwie możliwości rejestracji konta. Możemy utworzyć konto tymczasowe lub standardowe. Do nas należy decyzja, na którą opcję zdecydujemy się na początku. Konto tymczasowe posiada wiele ograniczeń (np. wypłatę środków), konto standardowe pozwala korzystać ze wszystkich opcji.

Konto Tymczasowe STS - krok 1

Podstawowe konto tymczasowe otworzymy kilkoma kliknięciami. Błyskawiczna rejestracja da nam dostęp do większości funkcji w serwisie online.  Otrzymamy bonus powitalny, wpłacimy własne pieniądze oraz będziemy mogli zawierać zakłady

W pierwszym etapie musimy podać aktualny adres e-mail i numer telefonu, ustawić hasło do konta oraz wpisać posiadany kod promocyjny STS. Bez kodu nie przysługują nam bonusy na start

Wymagane pola do wypełnienia podczas rejestracji konta STS:

 • adres e-mail

 • hasło

 • numer telefonu

 • kod promocyjny (opcjonalnie)

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Konto Tymczasowe STS - krok 2

W drugim etapie bukmacher wymaga naszych podstawowych danych osobowych. Podajemy imię, nazwisko, numer PESEL i narodowość. Musimy także zweryfikować podany wcześniej numer telefonu, na który otrzymamy SMS z kodem. Mamy opcję wyboru bonusu startowego. Jeśli nie zaznaczymy tego pola, ominie nas oferta powitalna.

Tymczasowy status konta powoduje kilka istotnych ograniczeń. Przede wszystkim zablokowana jest możliwość wypłaty jakichkolwiek środków na rachunek bankowy. Nie możemy również zawrzeć zakładów za łącznie więcej niż 5000 zł. Wypłata pieniędzy i wszystkie inne usługi będą dostępne w momencie pełnej aktywacji konta.

Konto Standardowe STS (Stałe) - krok 3 

Stałe konto możemy otworzyć w dogodnym dla siebie momencie. Polega to po prostu na aktywowaniu wcześniej utworzonego konta tymczasowego. Aby tego dokonać, musimy w pełni zweryfikować nasze dane, uzupełniając wcześniej podane informacje. 

 • Należy zweryfikować wskazany wcześniej adres e-mail oraz numer telefonu w celu aktywacji dodatkowego zabezpieczenia naszych danych.

 • Trzeba ustalić pseudonim, którym się będziemy posługiwać w trakcie gry.

 • Bukmacher oczekuje od nas podania pełnych danych adresowych.

 • Niezwykle ważne jest dodanie fotokopii obu stron dowolnego dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zdjęcia muszą być wyraźne i nie pozostawiać wątpliwości, że to my jesteśmy właścicielami ważnego dokumentu.

 • Nie możemy zapomnieć o wpisaniu aktualnego numeru rachunku bankowego. Umożliwi nam to swobodną wypłatę pieniędzy.

Po spełnieniu wszystkich wymagań, bukmacher w krótkim czasie poinformuje nas, czy skutecznie otworzyliśmy standardowe, stałe konto. Jeśli weryfikacja jest pozytywna, to możemy bez ograniczeń korzystać z dostępnych usług. Po przeczytaniu tego poradnika znasz już odpowiedź na pytanie: “gdzie wpisać kod promocyjny STS?”.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy