STS gdzie wpisać kod promocyjny przy rejestracji?

STS gdzie wpisać kod promocyjny przy rejestracji?
Źródło zdjęcia: sts
Sprawdź ranking bukmacherów

Pisaliśmy już o dostępnych kodach promocyjnych do STS, które pozwalają nam skorzystać z dwóch ofert powitalnych - darmowego zakładu (freebeta) oraz zakładu bez ryzyka (cashbacku). Teraz wyjaśnimy, gdzie wpisać kod promocyjny STS podczas rejestracji, aby uzyskać oba bonusy. Przybliżymy również dwie możliwości utworzenia konta u tego legalnego polskiego bukmachera.

STS - rejestracja konta z podaniem kodu

STS oferuje dwie możliwości rejestracji konta. Możemy utworzyć konto tymczasowe lub standardowe. Do nas należy decyzja, na którą opcję zdecydujemy się na początku. Konto tymczasowe posiada wiele ograniczeń (np. wypłatę środków), konto standardowe pozwala korzystać ze wszystkich opcji.

Konto Tymczasowe STS - krok 1

Podstawowe konto tymczasowe otworzymy kilkoma kliknięciami. Błyskawiczna rejestracja da nam dostęp do większości funkcji w serwisie online.  Otrzymamy bonus powitalny, wpłacimy własne pieniądze oraz będziemy mogli zawierać zakłady. 

W pierwszym etapie musimy podać aktualny adres e-mail i numer telefonu, ustawić hasło do konta oraz wpisać posiadany kod promocyjny STS. Bez kodu nie przysługują nam bonusy na start. 


W celu skorzystania z promocji, podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

kod promocyjny sts rejestracja

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

 

 Wymagane pola do wypełnienia podczas rejestracji konta STS:

rejestracja sts

 

Konto Tymczasowe STS - krok 2

W drugim etapie bukmacher wymaga naszych podstawowych danych osobowych. Podajemy imię, nazwisko, numer PESEL i narodowość. Musimy także zweryfikować podany wcześniej numer telefonu, na który otrzymamy SMS z kodem. Mamy opcję wyboru bonusu startowego. Jeśli nie zaznaczymy tego pola, ominie nas oferta powitalna.

rejestracja sts


Tymczasowy status konta powoduje kilka istotnych ograniczeń. Przede wszystkim zablokowana jest możliwość wypłaty jakichkolwiek środków na rachunek bankowy. Nie możemy również zawrzeć zakładów za łącznie więcej niż 5000 zł. Wypłata pieniędzy i wszystkie inne usługi będą dostępne w momencie pełnej aktywacji konta.

Konto Standardowe STS (Stałe) - krok 3 

Stałe konto możemy otworzyć w dogodnym dla siebie momencie. Polega to po prostu na aktywowaniu wcześniej utworzonego konta tymczasowego. Aby tego dokonać, musimy w pełni zweryfikować nasze dane, uzupełniając wcześniej podane informacje. 

  • Należy zweryfikować wskazany wcześniej adres e-mail oraz numer telefonu w celu aktywacji dodatkowego zabezpieczenia naszych danych.

  • Trzeba ustalić pseudonim, którym się będziemy posługiwać w trakcie gry.

  • Bukmacher oczekuje od nas podania pełnych danych adresowych.

  • Niezwykle ważne jest dodanie fotokopii obu stron dowolnego dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zdjęcia muszą być wyraźne i nie pozostawiać wątpliwości, że to my jesteśmy właścicielami ważnego dokumentu.

  • Nie możemy zapomnieć o wpisaniu aktualnego numeru rachunku bankowego. Umożliwi nam to swobodną wypłatę pieniędzy.

sts rejestracja


Po spełnieniu wszystkich wymagań, bukmacher w krótkim czasie poinformuje nas, czy skutecznie otworzyliśmy standardowe, stałe konto. Jeśli weryfikacja jest pozytywna, to możemy bez ograniczeń korzystać z dostępnych usług. Po przeczytaniu tego poradnika znasz już odpowiedź na pytanie: “gdzie wpisać kod promocyjny STS?”.


W celu skorzystania z promocji, podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

kod rejestracyjny sts

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

 

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Glasgow Rangers wygra - mecz bez remisu (Rangers wygra, zwrot w przypadku remisu) Rangersi pokazali w poprzedniej rundzie, że są w bardzo dobrej dyspozycji i niewątpliwie przed pierwszym spotkaniem z Legią są faworytem do awansu. Drużyna Vukovica była chwalona za rewanż z Atromitosem, ale prawda jest taka, że grecy zaprezentowali się w dwumeczu wyjątkowo mizernie. Szkoci to zupełnie inna półka i jeśli zagrają tak jak przeciwko Midtjylland mają duże szanse na wygraną już w pierwszym spotkaniu; warto się jednak ubezpieczyć opcją draw-no-bet.
Sevilla wygra Granada zaimponowała w pierwszym spotkaniu aż trzykrotnie odrabiając straty i remisując z mocniejszym Villarreal 4:4. Sevilla to jednak trudniejszy przeciwnik: pierwsze spotkanie pokazało, że drużyna jest budowana ciekawie, a Julen Lopetegui może z miejsca stworzyć z nowych graczy całkiem ciekawą mieszankę. Goście mają dużo większe doświadczenie w grze na tym poziomie co powinno zrównoważyć entuzjazm graczy beniaminka, a jakość czysto sportowa ostatecznie przeważy szalę na ich korzyść.
Borussia -1 (Borussia wygra przynajmniej dwiema bramkami, handicap europejski 1:0) Dortmundczycy mieli pewne problemy na początku pierwszego spotkania w nowym sezonie, ale później pokazali ogromną moc w ofensywie, dzięki której powinni wygrywać kolejne spotkania, zwłaszcza przeciwko słabszym rywalom. Koln ma potencjał by sprawiać trudności silniejszym przeciwnikom, ale raczej nie Borussii, która jest zwyczajnie na tyle doświadczonym i mocnym zespołem, że powinna wygrać ten mecz zdecydowanie.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5) Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony w ostatniej kolejce, a więc mamy nadzieję na dobry mecz z kilkoma bramkami. Zarówno Jaga, jak i Wisła grają nierówno, defensywy drużyn nie zawsze prezentują wysoką formę, a w obu zespołach nie brakuje niezłych, jak na Ekstraklasę, graczy ofensywnych, dlatego liczymy tu na żywy mecz z kilkoma golami.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.