STS kod promocyjny

STS kod promocyjny MEGABONUS na Meczyki 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP
STS / Meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota11 wrz 2020 | 08:02
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher STS proponuje nowym graczom trzy bonusy powitalne o wartości 1260 zł - darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Można je wykorzystać z kodem promocyjnym, który znajduje się poniżej. To nie wszystko - w tym tekście nie tylko podajemy wspomniany kod promocyjny STS, ale także dokładnie opisujemy zasady funkcjonowania (w tym obrotu) trzech bonusów na start oraz licznych pozostałych promocji dostępnych w STS. Przybliżamy również m.in. szeroką ofertę zakładów bukmacherskich i reguły operowania środkami finansowymi przy wpłatach oraz wypłatach. Sprawdź, co oferuje bukmacher STS.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

 1. STS kod promocyjny przy rejestracji
 2. STS kod promocyjny na start - wyniki badań
 3. STS kod promocyjny na darmowy zakład
 4. STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka
 5. STS bonusy i promocje
 6. STS oferta
 7. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 8. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 9. STS - wpłaty i wypłaty
 10. STS - informacje o bukmacherze

STS kod promocyjny - trzy bonusy na start

STS wita nowych użytkowników promocją w postaci trzech bonusów o wartości 1260 zł. Warunkiem jest rejestracja z wykorzystaniem podanego niżej kodu promocyjnego STS.

 • Darmowy zakład w wysokości 29 zł (freebet)
 • Zakład bez ryzyka do 31 zł (cashback)
 • Bonus od depozytu do 1200 zł

Co ważne, wszystkie bonusy są dostępne razem w tym samym momencie. Wzajemnie się NIE wykluczają. W dalszej części tekstu szczegółowo przybliżamy ich działanie.

Kod promocyjny na start od STS - najlepsza oferta powitalna według IBS PAN i WSB [wyniki badań z 08.2020]

Niezależne badania Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (WSB) z sierpnia 2020 roku wykazały, że wśród wszystkich bukmacherów działających na polskim rynku STS oferuje najatrakcyjniejszy pakiet startowy dla nowych graczy. Obie instytucje przyznały pierwsze miejsce właśnie temu bukmacherowi. 

Badania IBS PAN - Polskiej Akademii Nauk

Raport PAN miał na celu wyłonić, oferta którego bukmachera działającego na polskim rynku zakładów wzajemnych jest najatrakcyjniejsza pod względem wartości zdeponowanych środków w stosunku do potencjalnego zwrotu.

Polska Akademia Nauk przeprowadziła w tym celu po 100 symulacji gier dla bukmacherów z wykorzystaniem ich powitalnych bonusów

Przy badaniach uwzględniono wartość bonusów i wszystkie warunki obrotu bonusem: minimalnych kursów, maksymalnego czasu na obrót i wymaganą wielokrotność obrotu. Każdy bukmacher stawia graczom inne reguły skorzystania z bonusów. 

Z przeprowadzonych badań wynika, że najwyższe wygrane można uzyskać korzystając z oferty STS

Przykładowe średnie wygrane w STS:

 • wpłata 50 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 73 zł
 • wpłata 100 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 125 zł
 • wpłata 500 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 551 zł

Żaden inny bukmacher nie osiągnął równie wysokich wyników, jak STS

Badania WSB - Wyższej Szkoły Bankowej

Badania przeprowadzone przez WSB zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym oszacowano wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugi uwzględniono także minimalny kurs wymagany przez bukmachera do wykorzystania bonusu, maksymalną wartość bonusu do uzyskania i dodatkowe promocje.

Wyniki zbiorcze pokazały, że najatrakcyjniejszą ofertę po założeniu nowego konta można znaleźć na stronie STS

Badania przeprowadzono na 10 bukmacherach działających w Polsce i każdy z nich uzyskał określony wynik zbiorczy. Najwyższy z nich otrzymał właśnie STS - wynosi on 0,5572. Bukmacher, który znalazł się na 2. miejscu uzyskał  współczynnik 0,4850, trzeci - 0,4732.

STS kod promocyjny na darmowy zakład w wysokości 29 zł (Freebet 29 zł)

Bukmacher STS - Kod promocyjny Freebet STS - Bonus STS

Freebet to darmowy bonus przyznawany bez konieczności zasilania konta. Innymi słowy, bukmacher przekazuje nowym graczom środki do wykorzystania na pierwsze zakłady. Do uzyskania takiego darmowego zakładu nie jest zatem wymagana wpłata własnych pieniędzy. Freebet otrzymamy bezpośrednio po zarejestrowaniu konta. Przypomnijmy: ta oferta obejmuje wszystkich nowych graczy, którzy w trakcie rejestracji wpiszą kod promocyjny STS.

Jak skorzystać z promocji i wypłacić otrzymany darmowy bonus? Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu kwotą freebetu, a zatem należy zawrzeć zakłady za przynajmniej 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Kurs całkowity każdego z kuponów nie może być niższy niż 1.91. Poza tym gracze mają pełną dowolność w grze, o ile łączna kwota stawek wysyłanych kuponów będzie równa lub wyższa niż wspomniane 87 zł. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu środki bonusowe automatycznie zostaną przeniesione do depozytu, skąd można wypłacić je do banku lub wykorzystać na kolejne zakłady. Startowy kod promocyjny od STS jest jednorazowy - wygasa wraz z jego zużyciem.

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 31 zł (Cashback 31 zł)

Bukmacher STS - kod promocyjny Cashback STS - Bonus STS

Kolejny bonus startowy to zakład bez ryzyka do 31 zł, popularnie zwany cashbackiem. Cashback dosłownie oznacza zwrot pieniędzy w razie porażki. U bukmachera STS działa to w następujący sposób: jeśli pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, zainwestowane środki zostaną zwrócone na konto gracza po odjęciu obowiązkowego podatku od gier hazardowych (od obrotu) w wysokości 12%. Aby skorzystać z tej oferty, trzeba wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze i najważniejsze, wpisać podczas rejestracji w STS kod promocyjny, otwierający furtkę do uczestnictwa w promocji bez ryzyka. Po drugie, zasilić konto własnymi środkami. Po trzecie, zawrzeć dowolny zakład.

W razie porażka STS zwróci nam równowartość stawki do 31 zł. Częstym błędem popełnianym przez graczy jest omyłkowe rozumienie zasad zakładu bez ryzyka. Pamiętajmy: wspomniane 31 zł to kwota maksymalnego zwrotu, a nie dopuszczalna maksymalna stawka zakładu. Można zagrać za dowolną sumę, a bonus wciąż będzie aktywny. Niezależnie od stawki, czy to będzie 50 zł, czy 1000 zł, z powrotem wróci nie więcej, niż 31 zł. Z kolei aby wykorzystać cashback w całości bez inwestowania dodatkowych środków, należy wysłać kupon za dokładnie 35,23 zł. Po odjęciu podatku zwrot wyniesie właśnie 31 zł.

Zakład bez ryzyka oznacza, że zwróconymi przez bukmachera pieniędzmi nie trzeba dodatkowo obracać. Można je wykorzystać do dalszej gry lub wypłacić na konto bankowe. To suwerenna decyzja każdego gracza, który uprzednio wykorzystał kod promocyjny od STS.

STS kod promocyjny na bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 zł (Bonus od depozytu 1200 zł)

Bukmacher STS - kod promocyjny bonus od pierwszej wpłaty STS - Bonus STS

Trzeci bonus na start w STS to bonus od depozytu do 1200 zł. Bukmacher premiuje nowych graczy podwojeniem ich pierwszej wpłaty środków własnych na konto. W skrócie: po wpłacie 100 zł, można zawierać zakłady za 200 zł. Analogicznie, po wpłacie 1000 zł, dostępne środki do gry to 2000 zł. Maksymalny bonus od depozytu wynosi 1200 zł, tak więc najwyższa łączna możliwa kwota to 2400 zł. Przypomnijmy, że ta oferta łączy się z pozostałymi dostępnymi po wykorzystaniu kodu promocyjnego STS przy rejestracji.

W celu uzyskania bonusu od pierwszej wpłaty, oprócz wpisania wspomnianego kodu promocyjnego od STS, należy także zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" podczas rejestracji. Po utworzeniu konta trzeba zasilić je wybraną kwotą własną. W momencie zaksięgowania wpłaty przez bukmachera, co zwykle zajmuje kilkanaście sekund, dodatkowe środki pojawią się na koncie bonusowym i będą możliwe do wykorzystania na zwykłe zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Następujące zakłady nie zaliczają się do promocji: anulowane, rozliczone tylko częściowo, systemowe, bezpieczne i zamknięte za pomocą opcji cash-out przed ukończeniem wszystkich zdarzeń.

Bonus od depozytu wypłacimy po dokonaniu nim trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym kuponu wynoszącym 1.91. Przy maksymalnym bonusie w wysokości 1200 zł, wymagany jest obrót na 3600 zł. Oznacza to, że suma stawek wszystkich zakładów z kursem minimum 1.91 rozliczonych jako wygrane (przegrane nie kwalifikują się do obrotu) musi wynieść 3600 zł. Wówczas bonus zostaje "uwolniony", a środki trafiają na konto gracza, skąd oczywiście można je wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady. Bieżące saldo obrotu zawsze można sprawdzić w panelu użytkownika. Pamiętajmy o wcześniejszym wpisaniu kodu promocyjnego STS.

STS bonusy i promocje dla stałych graczy

STS - kody promocyjne i bonusy dla stałych graczy - Kod promocyjny STS

Wśród wielu promocji dostępnych u tego bukmachera znajdziemy nie tylko wspomniane wyżej bonusy przy rejestracji, uruchamiane przez specjalny kod promocyjny STS, ale też szeroką ofertę skierowaną do regularnie obstawiających, którzy mają w czym wybierać, niezależnie od preferencji w typowaniu.

Liczne promocje dzielą się na stałe i tymczasowe. Dynamika zmian spowodowana jest chęcią skutecznego dopasowania oferty do aktualnych trendów, dlatego STS często proponuje graczom specjalne, krótkoterminowe bonusy związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Może to być choćby powrót piłkarskiej Ligi Mistrzów, rozgrywki międzynarodowe (np. eliminacje do Mistrzostw Świata lub Europy) z udziałem reprezentacji Polski czy tenisowe turnieje Wielkiego Szlema. Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na stronie bukmachera w zakładce "Bonusy". Poniżej zaś omawiamy regularne promocje, które są dostępne dla wszystkich obstawiających.

STS Bonus - 4 Kupony, 1 Gratis

Bukmacher oferuje jeden darmowy zakład w tygodniu, który można uzyskać biorąc udział w promocji "4 Kupony, 1 Gratis". Dokładnie tak, jak wynika z nazwy tej akcji, za pierwsze cztery wysłane w ciągu tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) kupony, można otrzymać kolejny gratis. To kolejna oferta dostępna dla osób zarejestrowanych z wykorzystaniem w STS kodu promocyjnego. Stawka każdego z czterech zakładów musi wynosić równe 11 zł, zaś minimalny kurs całkowity - 1.85. Nie ma znaczenia, czy okażą się trafione, jednak nie wszystkie typy zakładów kwalifikują się do tej promocji. Poniżej wymieniamy te, które nie są brane pod uwagę. 

 • Zawarte ze środków bonusowych
 • Ze zdarzeniami pochodzącymi z Superoferty i Hitu Dnia
 • MAXIKOMBI, czyli systemowe (z błędami)
 • "Bezpieczne"
 • Anulowane
 • Nierozliczone lub rozliczone tylko w części
 • Wypłacone poprzez cash-out

Wszyscy gracze, którzy spełnią warunki promocji (i wpiszą kod promocyjny STS), uzyskają freebet w wysokości 11 zł. Na jednego użytkownika przypada jeden darmowy zakład na etap (tydzień). W celu wypłaty środków bonusowych, należy nimi trzykrotnie obrócić po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Łatwo zatem policzyć, że łączna suma stawek zawartych zakładów musi wynieść 33 zł. Uwzględniane są tylko trafione kupony, rozliczone jako wygrane. Po spełnieniu określonych warunków obrotu, wszystkie środki bezpośrednio zostaną przeniesione do depozytu.

STS Bonus - Ekstra 30 PLN

Akcja "Ekstra 30 PLN" polega na nagradzaniu najbardziej aktywnych graczy. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy użytkownicy z działającym kontem w serwisie internetowym bukmachera, w tym ci, którzy zarejestrowali się dzięki użyciu kodu promocyjnego od STS. Wystarczy jedynie ręcznie wyrazić chęć udziału poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na stronie online. Za regularną grę w ciągu całego tygodnia można otrzymać od STS bonus w wysokości 30 zł. Aby zakwalifikować się do promocji i zyskać środki bonusowe, należy w trakcie jednego etapu zawrzeć zakłady za minimum 200 zł. Liczą się tylko te, których minimalny kurs ogólny wynosi przynajmniej 1.85. Pod uwagę nie są brane kupony: anulowane, z typami z Superoferty lub Hitu Dnia, wysłane na sporty wirtualne lub gry karciane BetGames, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz wypłacone poprzez opcję cash-out.

Jeden etap trwa właśnie tydzień - od poniedziałku od 01:00 do niedzieli do 23:59. Bonusy zwykle błyskawicznie pojawiają się na koncie użytkowników, którzy spełnili wymagane warunki. Następnie rozpoczyna się kolejny etap, i tak co siedem dni. Bukmacher nie wskazał na razie, ile trwać będzie ta promocja. Bonus jest jednorazowy. Zagranie za równowartość 1000 zł nie oznacza, że przyznane dodatkowe środki nagle wzrosną pięciokrotnie. Otrzymanym bonusem należy obrócić trzy razy. Suma zawartych zakładów rozliczonych jako wygrane musi więc wynieść minimum 90 zł, by go “uwolnić”. Minimalny kurs całkowity to 1.91. Zasady obrotu są zatem identyczne jak w przypadku ofert powitalnych dostępnych po wpisaniu kodu promocyjnego STS - darmowego zakładu oraz bonusu od depozytu.

STS Bonus - Esportowe 25 PLN

Esport zyskał błyskawiczną popularność i cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Bukmacher ma świadomość dynamicznego rozwoju grupy obstawiającej najpopularniejsze zdarzenie esportowe. Z tego powodu przygotował cotygodniowy bonus skierowany do pasjonatów Counter-Strike’a, League of Legends i innych flagowych gier. Osoby, które spełnią wymagane warunki promocji, mogą otrzymać środki bonusowe o wartości do 25 zł. Jeden etap również trwa przez cały tydzień. W tym czasie trzeba zawrzeć zakłady o kursie minimalnym całkowitym 1.85, za łączną kwotę 50 zł. 10% stawki każdego kuponu rozliczonego jako przegrany pojawi się na koncie bonusowym. Kolejne kwoty będą sumowane, o ile oczywiście spełni się warunek z wspomnianymi 50 zł. Doładowanie bonusowe może wynieść maksymalnie 25 zł.

Aby rozjaśnić zasady, posłużmy się przykładem. Wychodzimy z założenia, że niezależnie od tego, czy opisujemy bonusy związane z dostępnym przy rejestracji w STS kodem promocyjnym, czy pozostałe akcje promocyjne, warto dokładnie przybliżyć "reguły gry". Poniżej prezentujemy możliwe zakłady zawarte na esport przez jednego gracza w trakcie tygodnia:

 • 10 zł - WYGRANY
 • 20 zł - WYGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - WYGRANY
 • 100 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - WYGRANY
 • 50 zł - PRZEGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY

Pieniądze z wygranych zakładów bez żadnych przeszkód trafią na nasze konto, zatem w opisanej sytuacji pod uwagę bierzemy tylko kupony rozliczone jako przegrane. 10% z 20 zł to 2 zł, 10% z 100 zł to 10 zł, a 10% z 50 zł to 5 zł. W ten sposób otrzymujemy chronologicznie następujące zwroty: 2 zł, 2 zł, 10 zł, 5 zł, 5 zł, 2 zł. Razem daje to 26 zł, ale z powodu nałożonego limitu bonusowego, bukmacher przyzna 25 zł środków bonusowych. W celu spełnienia warunków obrotu bonusem  należy zagrać za trzykrotność otrzymanych środków. Do promocji wliczają się tylko stawki wygranych zakładów o minimalnym kursie całkowitym 1.91. Dokładnie jak np. przy bonusie startowym w postaci freebetu, przyznawanym po rejestracji z kodem promocyjnym STS. W przypadku wykorzystania maksymalnego bonusu, suma stawek musi być równa lub większa od 75 zł (25 zł x 3).

STS Bonus - Zaproś kumpla

Akcja promocyjna "Zaproś kumpla" od dawna stanowi część stałej oferty bukmachera. W jej ramach można otrzymać bonus 50 zł za zaproszenie do gry znajomego. Jak to zrobić? Trzeba wejść w zakładkę "Moje Konto", gdzie albo należy wysłać kumplowi bezpośrednie zaproszenie poprzez e-mail lub wiadomość na Facebooku, albo wygenerować specjalny link i prywatnie go przekazać przyszłemu graczowi. Ten, już po ukończeniu rejestracji, sam musi zasilić konto kwotą w wysokości minimum 50 zł i dokonać trzykrotnego obrotu tą sumą. Co najmniej jedno zdarzenie na każdym kuponie znajomego musi mieć kurs minimalny 1.50. Jak zatem widać, jest to kolejna promocja, w której bukmacher wymaga obrócenia trzy razy odpowiednią kwotą, podobnie jak choćby w ofercie powitalnej bonus od depozytu, opisanej wyżej i dostępnej dzięki wykorzystaniu w STS kodu promocyjnego.

Po tym, jak zaproszony kumpel spełni warunki zgodnie z regulaminem, bukmacher przyzna i zapraszającemu, i zaproszonemu bonus o wartości 50 zł. W ciągu 24 godzin na adres mailowy otrzymamy wiadomość, która będzie zawierać kod promocyjny STS w postaci vouchera. Taki voucher można następnie bezproblemowo wymienić na środki bonusowe. Bonus także jest objęty obowiązkowymi warunkami obrotu. Trzeba zagrać za jego trzykrotność - 150 zł. Do promocji kwalifikują się tylko stawki wygranych zakładów, których kurs minimalny całkowity wynosi minimum 1.91.

Kod promocyjny u innych bukmacherów

Niniejszy tekst poświęcony jest liderowi polskiego rynku zakładów bukmacherskich, ale poza STS kody promocyjne mają w swojej ofercie także inni legalni operatorzy, u których można obstawiać. My wyróżniamy trzech takich bukmacherów: Betfan, Betclic oraz PZBuk.

Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny w Betfanie otwiera furtkę do dwóch bonusów na start dla nowych graczy. Pakiet powitalny dla użytkowników, którzy skorzystają z kodu promocyjnego w trakcie rejestracji, składa się z bonusu bez ryzyka do 100 zł oraz bonusu od depozytu do 3000 zł.

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka jest skierowany do graczy, których pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Równowartość stawki takiego kuponu do 100 zł zostanie zwrócona przez bukmachera w środkach bonusowych. Następnie otrzymany zwrot stawki należy obrócić pięciokrotnie zakładem wielokrotnym o kursie minimalnym całkowitym nie niższym niż 1.45.  

Bukmacher Betfan - Kod promocyjny Betfan

Kod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Z kolei bonus od depozytu do 3000 zł znany jest jako “Pakiet Pudziana”. Posiadając kod promocyjny Betfan, na graczy czeka premia nie tylko za pierwsze zasilenie konta, ale także za dwa kolejne. Oferta różni się więc szczegółami od podobnej dostępnej po wykorzystaniu kodu promocyjnego od STS. Bukmacher dodaje do każdej z pierwszych trzech wpłat 10% ich wartości do maksymalnie 100 zł, stanowiące 10% kwoty 1000 zł. Łatwo więc policzyć, że trzykrotny depozyt w wysokości 1000 zł da nam 300 zł bonusu.

Dlaczego więc bonus wynosi 3000 zł? Tutaj najważniejsze: w momencie skutecznego pięciokrotnego obrotu środkami bonusowymi po kursie łącznym min. 1.45 i przeniesienia ich do salda głównego, Betfan powiększa je 10-krotnie.

Kod promocyjny Betclic

W bukmacherze Betclic kod promocyjny umożliwia skorzystanie z najwyższego dostępnego cashbacku na rynku - do 550 zł. Tak jak wspominaliśmy wyżej, cashback to po prostu zwrot stawki za przegrany zakład. Ten bonus bez ryzyka dostępny w Betclic charakteryzuje się niskim wymaganym kursem kuponu, za który można otrzymać z powrotem zainwestowane środki. Wynosi on zaledwie 1.14.

Bukmacher Betclic - Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Wyjaśnijmy: kod promocyjny Betclic wpisany w trakcie rejestracji pozwala na zawarcie pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli zostanie rozliczony jako przegrany - równowartość stawki, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych (12%), wróci na nasze konto bonusowe, do maksymalnie 550 zł. Oczywiście, w razie sukcesu, pełna wygrana zagości w depozycie bez żadnych przeszkód. W celu wypłaty otrzymanych w ramach cashbacku środków bonusowych trzeba dokonać wymaganego sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Wykorzystanie najwyższego możliwego bonusu bez ryzyka, czyli 550 zł, oznacza konieczność zawarcia zakładów za 3300 zł (550 zł x 6). Gracze mają na to 30 dni od momentu przyznania zwrotu stawki.

Uwaga: ustalenie warunków obrotu to indywidualna decyzja każdego bukmachera. Może być to obrót sześciokrotny, a może być np. trzykrotny, tak jak w przypadku akcji organizowanych dla użytkowników zarejestrowanych z kodem promocyjnym STS.

Kod promocyjny PZBuk

PZBuk w pakiecie na start proponuje użytkownikom dwa bonusy: zakład bez ryzyka - cashback o wartości 200 zł oraz bonus od depozytu o wartości 200 zł. Bonusy dostępne są dla wszystkich graczy, którzy otworzą konto u tego bukmachera i wykorzystają kod promocyjny PZBuk. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka i uzyskać zwrot stawki, należy wpłacić pieniądze na konto i wysłać kupon z minimum dwoma zdarzeniami o pojedynczym kursie minimalnym obu wynoszącym 1.40. Maksymalna dopuszczalna stawka upoważniająca do udziału w promocji to 200 zł - tyle też zwróci bukmacher za pierwszy nietrafiony zakład spełniający warunki promocji. Otrzymanym bonusem należy raz obrócić na identycznych warunkach w ciągu 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu

Bukmacher PZBuk - Kod promocyjny PZBuk
Kod promocyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Drugi bonus startowy dostępny po użyciu kodu promocyjnego PZBuk to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie można wymienić w e-sklepie na internetowej stronie PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Sprawdź kody promocyjne:

STS Oferta

W ofercie bukmachera STS najwięcej zakładów oferowanych jest oczywiście na najpopularniejszą dyscyplinę, czyli piłkę nożną, ale obstawić można praktycznie wszystkie sporty. Od badmintona po fińską odmianę baseballa. Prezentujemy ich aktualną, pełną listę. Przypomnijmy: bonusy powitalne są dostępne tylko po użyciu danego dla STS kodu promocyjnego.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Najważniejsze dyscypliny:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej na Lodzie
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Piłka Ręczna
 • Żużel
 • Skoki Narciarskie

Pozostałe dyscypliny:

 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Darts
 • Esport
 • Football Amerykański
 • Football Australijski
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Lekkoatletyka
 • Narciarstwo Alpejskie
 • Piłka Wodna
 • Rajdy
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty Walki
 • Szachy
 • Tenis Stołowy
 • Unihokej

Oprócz tego bukmacher posiada w swojej ofercie kategorie Rozrywka (tu dominują wydarzenia kulturalne, np. zakłady na wyniki plebiscytów czy rozdania nagród) oraz Polityka (na czele z wynikami wyborów w Polsce i na świecie).
Zakłady pre-match, czyli przedmeczowe budzą największe zainteresowanie graczy, ale STS nie ogranicza się tylko do bardzo bogatej oferty wydarzeń możliwych do obstawienia przed ich rozpoczęciem. W serwisie online dostępne są też zakłady na żywo, a także sporty wirtualne czy nowoczesne gry karciane.

STS Zakłady Live

Ważną częścią oferty STS są zakłady na żywo, które dla wielu obstawiających stanowią podstawowy element gry u bukmachera. Uzyskiwanie przez kolejne firmy licencji na oferowanie i przyjmowanie zakładów w internecie zmieniło funkcjonowanie legalnego polskiego rynku bukmacherskiego. Gracze chętnie korzystają z możliwości dynamicznego reagowania na wydarzenia sportowe poprzez wysyłanie kuponów live. To okazja na błyskawiczne rozliczenie zakładów, szybsze niż w przypadku tradycyjnego obstawiania pre-match. Opisane wyżej bonusy startowe przyznawane z kodem promocyjnym od STS można wykorzystać właśnie na np. zakłady live.

Zakłady na żywo w STS zawrzemy - podobnie jak te przedmeczowe - na niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Niekiedy nawet występuje sytuacja, że jakieś zdarzenie nie jest dostępne przed jego rozpoczęciem, a pojawia się w ofercie live.

Zakłady dostępne na żywo uwzględniają wszystkie najczęściej wybierane przez typerów zdarzenia. Popularnym sposobem na obstawianie live piłki nożnej jest poszukiwanie tzw. łamaków, czyli czyhanie na sytuację, w której jeden zespół, teoretycznie słabszy, prowadzi do przerwy, a naszym zdaniem ma spore szanse przegrać na koniec. Polowanie na łamaki cechuje się pobieraniem wysokich, opłacalnych kursów, nigdy jednak nie daje pełnej gwarancji sukcesu. Zalecamy ostrożność. Jedną z opcji jest przykładowe wykorzystanie na łamaki startowego cashbacku, który może trafić na konto każdego nowego użytkownika zarejestrowanego z kodem promocyjnym STS.

Oferta live bukmachera STS sięga od najważniejszych wydarzeń sportowych na czele z piłkarską Ligą Mistrzów po niszowe rozgrywki takie jak choćby niskie szczeble ligowe w Azerbejdżanie czy Bangladeszu. Dla fanów tenisa ziemnego przygotowano zakłady na żywo z niemal wszystkich aktualnie trwających turniejów, kibice siatkówki mogą obstawiać ligi dalekoazjatyckie, dostępnych jest też sporo zdarzeń z takich dyscyplin jak badminton.

Narodowym polskim sportem numer dwa są skoki narciarskie, dlatego warto wspomnieć, że STS ma najszerszą ofertę zakładów na żywo podczas trwania konkursów Pucharu Świata z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i innych najlepszych zawodników. Można choćby obstawiać najpopularniejsze typy na to, czy dany skoczek przekroczy wskazaną przez bukmachera odległość, czy wyląduje bliżej.

STS Sporty Wirtualne

Bukmachera STS można uznać za jednego z pionierów oferowania graczom wirtualnych sportów. To coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnego obstawiania. Mechanizm gry opiera się na symulacji wydarzeń z różnych dyscyplin, z czego największym zainteresowaniem - tak jak w przypadku “zwykłej” gry - cieszy się piłka nożna.

“Wirtuale”, jak potocznie nazywają tę formę zawieranie zakładów gracze, cechują się niezwykłą dynamiką, bo kupony rozliczane są co kilka minut. Nie trzeba czekać godziny czy dwóch na rozstrzygnięcie zakładu. Wszystko odbywa się błyskawicznie, a obstawiający mają szeroki wybór dyscyplin i zdarzeń do grania. W STS zagramy wirtualną piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę oraz… wyścigi zwierząt. Na sporty wirtualne trzeba zwracać uwagę przy różnych akcjach promocyjnych, bowiem może zdarzyć się sytuacja, że zakłady na "wirtuale" będą wyłączone z danej oferty. Obostrzenia nie obowiązują za to przy bonusach powitalnych dla osób, które wykorzystały przy rejestracji w STS kod promocyjny.

Wirtualne rozgrywki piłkarskie przypominają połączenie najpopularniejszych futbolowych gier, takich jak FIFA, PES czy Football Manager. Stworzony specjalnie na potrzeby bukmachera symulator przedstawia ligę z 16 zespołami na wzór polskiej Ekstraklasy. Nazwy klubów nawiązują do tych prawdziwych, a jeden sezon trwa trzydzieści kolejek (po osiem spotkań w każdej) w systemie mecz i rewanż.  Po zakończeniu jednego sezonu, po krótkiej przerwie na pokazanie animacji dekoracji zwycięzców, rusza kolejny. Bez przerwy.

Można typować najpopularniejsze zdarzenia, m.in. zwycięzcę meczu trzy-drogowo, bramki czy dokładny rezultat. Gracze mogą obstawiać wszystkie dostępne pojedynki, a w trakcie symulacji danej kolejki bez problemu przełączać pomiędzy poszczególnymi “arenami”. Przebieg meczu to po prostu wyświetlanie najciekawszych sytuacji - goli, groźnych akcji, brutalnych fauli, spalonych i zmarnowanych szans. Wszystko oparte jest na chęci jak najdokładniejszego odwzorowania prawdziwych rozgrywek.

Pozostałe sporty wirtualne są rzadziej obstawiane, ale także budzą zainteresowanie. W tenisie można śledzić i typować turnieje w różnych fazach, w których biorą udział zawodnicy o pseudonimach zbliżonych do nazwisk najwybitniejszych tenisistów. Koszykówka to symulowane rozgrywki ligowe na wzór słynnej NBA, a mechanizm funkcjonowania symulatora podobny jest do piłki nożnej np. jeśli chodzi o zasady ligi czy emitowanie poszczególnych meczów. Wyścigi zwierząt - psów i koni - są błyskawiczne, a kamera przenosi graczy z jednej areny na drugą. Obstawiać można wyniki na mecie, z czego moment finiszu wyraźnie widać w zwolnionym tempie na specjalnej powtórce.

Sporty wirtualne niekiedy są objęte czasowymi ofertami bonusowymi. Uwaga: niektóre bonusy mogą trafić tylko do tych użytkowników, którzy przy zakładaniu konta nie zapomną o kodzie promocyjnym od STS.

STS Wpłaty i Wypłaty

Przy wpłacaniu pieniędzy na konto bukmachera lub wypłacaniu ich z powrotem na rachunek bankowy trzeba zachować maksymalną ostrożność. Oferowane przez STS formy wpłat i wypłat umożliwiają błyskawiczne, legalne i bezpieczne operowanie środkami finansowymi. Ten bukmacher proponuje graczom najprzystępniejsze i najnowocześniejsze metody płatności, które są i szybkie, i pozbawione trudności. A nie da się ukryć, że to właśnie tempo realizacji transakcji oraz prostota działania są kluczowymi aspektami przy przelewach internetowych.

STS Wpłaty

STS - wpłaty - metody płatności - kod promocyjny STS

Szeroki wybór dostępnych sposób wpłacania oraz wypłacania pieniędzy to znak firmowy STS-u. Co najważniejsze, gracze mogą zasilić depozyt w dowolnej chwili dzięki systemowi wpłat 24/7. Najłatwiej dokonać tego poprzez aplikację mobilną, choć oczywiście środki wpłyną na konto niezależnie od użytkowanego urządzenia, o ile cały proces przebiegnie bez problemów. Bukmacher oferuje siedem sposobów wpłaty.

 • Internetowy system płatności PayU, który obsługuje banki oraz metodę BLIK
 • Internetowy system płatności DotPay, który obsługuje banki oraz paysafecard
 • Karta kredytowa lub debetowa Visa/Mastercard
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Internetowy system płatności tpay.com, który pozwala na wykonanie tradycyjnego przelewu “z rachunku”
 • Gotówka w lokalu naziemnym, których firma ma kilkaset w całej Polsce

Zasilając konto w STS-ie, użytkownicy nie są obciążani jakąkolwiek prowizją za przeprowadzoną transakcję. Obowiązują niskie limity minimalnej wpłaty w zależności od wybranej formy płatności. Najwyższe wymagania napotkamy przy e-portfelu Skrill, gdzie ta kwota wynosi 20 zł. Korzystając z innego internetowego portfela, Netellera, natrafimy na limit w wysokości 10 zł. Karty kredytowe i debetowe objęte są limitem symbolicznej “złotówki”, a wpłata w punkcie stacjonarnym lub za pomocą tradycyjnego przelewu nie ma minimalnych ograniczeń. Pamiętajmy, że kody promocyjne STS nie obowiązują przy wpłacaniu pieniędzy - należy je wpisać w odpowiednim polu przed lub po zasileniu konta.

STS Wypłaty

STS - wypłaty - metody płatności - kod promocyjny STS

W kwestii wypłat, bukmacher stosuje nowoczesną technologię STS Pay. Ten system szybkich wypłat powoduje, że środki finansowe trafiają na konto gracza średnio w maksymalnie 15 minut. Wniosek o przelew na rachunek bankowy można złożyć w wybranym momencie, a dwanaście podmiotów bankowych objętych jest natychmiastową wypłatą 24/7.

Zezwolenie na wypłatę środków otrzymają tylko ci gracze, których konto zostało w pełni zarejestrowane. Do kompletnej aktywacji potrzebne są skany lub zdjęcia wybranego, wskazanego podczas rejestracji dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu. Bez tego bukmacher nie udzieli “błogosławieństwa” na przelew. Co ważne, wypłacie podlegają tylko środki z depozytu. Tymi bonusowymi najpierw trzeba obrócić wedle ustalonych przez STS reguł, a dopiero później stają się dostępne do wypłaty.

Samo zlecenie wypłaty to dwa proste ruchy. Pierwszy polega na wpisaniu kwoty, którą chcemy przelać do banku, a drugi na zatwierdzeniu całej operacji hasłem do logowania. Nie ma limitów związanych z wypłacaniem środków finansowych, ale warto pamiętać, że przy wyższych sumach, zwykle cztero- lub pięciocyfrowych, bukmacher może zażądać dodatkowej weryfikacji danych.

Polskie prawo wymusza na bukmacherach prowadzenie oddzielnego rejestru danych osób, którzy wygrają 2280 zł i więcej. To konieczne przy oferowaniu zakładów wzajemnych (obejmujących bonusy, kody promocyjne od STS itp.)

STS - informacje o bukmacherze

Bukmacher STS - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny STS

Firma Star-Typ Sport została założona w 1997 r. W 1999 r. przejął ją przedsiębiorca Zbigniew Juroszek, który przez kolejne lata znacznie rozwinął sieć punktów stacjonarnych i uczynił z STS lidera polskiego rynku bukmacherskiego. W 2008 r. biznesmen sprzedał większościowy pakiet udziałów brytyjskiemu StanleyBet. 

Anglicy jednak nie potrafili sobie poradzić z prowadzeniem firmy, której obroty zaczęły spadać. Misji ratowniczej podjął się… syn Zbigniewa Juroszka - Mateusz. Było to tuż przed cieszącym się gigantycznym zainteresowaniem Euro 2012. Juroszek junior, pomimo młodego wieku (rocznik 1987), wyprowadził STS na prostą. Dziś, po latach intensywnego rozwoju, zakłady bukmacherskie z siedzibą w Katowicach mają udziały w prawie połowie rynku i przynoszą ogromne zyski.

Notując sukces na polu krajowym, firma zdecydowała się na ekspansję na europejskie rynki. W lutym 2019 r. ogłoszono rozpoczęcie działalności na terenie innych państw kontynentu. Bukmacher ma docierać przede wszystkim do licznie osiedlonej za granicami kraju Polonii, ale również do innych zainteresowanych graczy. Oferta STS-u jest dostępna w jedenastu państwach, na czele z Wielką Brytanią. Pozostałe dziesięć to: Andora, Gibraltar, Islandia, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, San Marino oraz Słowenia. Wszyscy użytkownicy - tak jak ci grający w Polsce - mogą liczyć na pełną ofertę, na czele z bonusami dostępnymi po użyciu w STS kodu promocyjnego.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start