STS kod promocyjny

Dodał: Jerzy Ochota,25 lis 2021 | 13:00

 Bonus 1504 PLN

 • 29 PLN darmowy zakład

 • 235 PLN zakład bez ryzyka

 • 1200 PLN bonus od depozytu

 • 20 PLN zakład bez ryzyka na sporty wirtualne

 • 20 PLN zakład bez ryzyka na BetGames

MEGABONUS

STS kod promocyjny to MEGABONUS. Daje on nowym graczom pięć bonusów powitalnych - darmowy zakład, 3x zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Można je wykorzystać stosując kod promocyjny STS, który znajduje się niżej w artykule. To nie wszystko - w tym tekście nie tylko podajemy wspomniany kod promocyjny STS, ale także dokładnie opisujemy zasady funkcjonowania (w tym obrotu) bonusów na start oraz licznych pozostałych promocji dostępnych u bukmachera STS. Przybliżamy również m.in. szeroką ofertę zakładów bukmacherskich i reguły operowania środkami finansowymi przy wpłatach oraz wypłatach. Sprawdź, co oferuje bukmacher STS z kodem bonusowym.

Na skróty:

 1. STS kod promocyjny - bonusy na start
 2. STS kod promocyjny - gdzie wpisać kod
 3. STS kod promocyjny - najlepsza oferta powitalna
 4. STS kod promocyjny - darmowy zakład (Freebet 29 zł)
 5. STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka (Cashback 231 zł)
 6. STS kod promocyjny - bonus od depozytu 1200 zł
 7. STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 20 zł
 8. STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka na BetGames 20 zł
 9. STS bonusy i promocje
 10. STS oferta
 11. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 12. STS - wpłaty i wypłaty
 13. STS - informacje o bukmacherze

Bonusy z STS kodem promocyjnym w pigułce

Rejestrując się w STS poprzez TEN LINK, i wpisując kod promocyjny STS o treści MEGABONUS, każdy nowy gracz upoważniony jest do bonusów o łącznej wartości 1504 PLN. W tabeli zamieszczonej poniżej prezentujemy skróconą wersję warunków obrotu każdego z bonusów, a z kolei w tekście poniżej opisujemy je ze szczegółami.

Co ważne, gracz może skorzystać z każdego bonusu, gdyż oferty te nie wykluczają się wzajemnie.

Bonus STS Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 29 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91
Zakład bez ryzyka 235 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91
Bonus od depozytu 1200 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91
Zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 20 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.91
Zakład bez ryzyka na BetGames 20 PLN Brak obrotu

Bonusy w STS nie są obarczone limitem czasowym na wykonanie obrotu.

STS kod promocyjny - gdzie wpisać kod promocyjny

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie STS i jak skorzystać z kodu promocyjnego STS o treści: MEGABONUS. Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej STS.

STS kod promocyjny - rejestracja krok 1

Na samym początku należy wejść w formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie bukmachera STS. Zakładkę “Załóż konto” znaleźć można na stronie głównej, a konkretniej w jej prawym górnym rogu (poniżej oznaczono ją na czerwono).

Kod promocyjny STS o treści MEGABONUS gracz powinien wpisać już przy pierwszym z dwóch kroków rejestracji. Oprócz tego STS wymaga również podania kilku danych do konta - są następujące: numeru telefonu, hasła i adresu e-mail.

STS rejestracja z kodem promocyjnym krok 1

STS kod promocyjny - rejestracja krok 2

W drugim i ostatnim kroku rejestracji na stronie bukmachera STS, gracz musi uzupełnić swoje dane osobowe: imię, nazwisko, państwo urodzenia, numer PESEL, aktywacyjny KOD SMS otrzymany po kroku 1 oraz źródło dochodu. Po wypełnieniu danych należy kliknąć “zarejestruj” i proces zakładania konta zostanie zakończony.

STS rejestracja z kodem bonusowym krok 2

Kod promocyjny na start od STS - najlepsza oferta powitalna według IBS PAN i WSB [wyniki badań z 08.2020]

Niezależne badania Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (WSB) z sierpnia 2020 roku wykazały, że wśród wszystkich bukmacherów działających na polskim rynku STS oferuje najatrakcyjniejszy pakiet startowy dla nowych graczy. Obie instytucje przyznały pierwsze miejsce właśnie temu bukmacherowi. 

Badania IBS PAN - Polskiej Akademii Nauk

Raport PAN miał na celu wyłonić, oferta którego bukmachera działającego na polskim rynku zakładów wzajemnych jest najatrakcyjniejsza pod względem wartości zdeponowanych środków w stosunku do potencjalnego zwrotu.

Polska Akademia Nauk przeprowadziła w tym celu po 100 symulacji gier dla bukmacherów z wykorzystaniem ich powitalnych bonusów. 

Przy badaniach uwzględniono wartość bonusów i wszystkie warunki obrotu bonusem: minimalnych kursów, maksymalnego czasu na obrót i wymaganą wielokrotność obrotu. Każdy bukmacher stawia graczom inne reguły skorzystania z bonusów. 

Z przeprowadzonych badań wynika, że najwyższe wygrane można uzyskać korzystając z oferty STS. 

Przykładowe średnie wygrane w STS:

 • wpłata 50 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 73 zł
 • wpłata 100 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 125 zł
 • wpłata 500 zł - średnia wygrana na poziomie ponad 551 zł

Żaden inny bukmacher nie osiągnął równie wysokich wyników, jak STS. 

Badania WSB - Wyższej Szkoły Bankowej

Badania przeprowadzone przez WSB zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym oszacowano wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugi uwzględniono także minimalny kurs wymagany przez bukmachera do wykorzystania bonusu, maksymalną wartość bonusu do uzyskania i dodatkowe promocje.

Wyniki zbiorcze pokazały, że najatrakcyjniejszą ofertę po założeniu nowego konta można znaleźć na stronie STS. 

Badania przeprowadzono na 10 bukmacherach działających w Polsce i każdy z nich uzyskał określony wynik zbiorczy. Najwyższy z nich otrzymał właśnie STS - wynosi on 0,5572. Bukmacher, który znalazł się na 2. miejscu uzyskał  współczynnik 0,4850, trzeci - 0,4732.

STS kod promocyjny na darmowy zakład w wysokości 29 PLN (Freebet 29 PLN)

Freebet to darmowy bonus przyznawany bez konieczności zasilania konta. Innymi słowy, bukmacher przekazuje nowym graczom środki do wykorzystania na pierwsze zakłady. Do uzyskania takiego darmowego zakładu nie jest zatem wymagana wpłata własnych pieniędzy. Freebet otrzymamy bezpośrednio po zarejestrowaniu konta. Przypomnijmy: ta oferta obejmuje wszystkich nowych graczy, którzy w trakcie rejestracji wpiszą kod promocyjny STS o treści: MEGABONUS.

Jak skorzystać z promocji i wypłacić otrzymany darmowy bonus? Bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu kwotą freebetu, a zatem należy zawrzeć zakłady za przynajmniej 87 zł (29 zł x 3 = 87 zł). Kurs całkowity każdego z kuponów nie może być niższy niż 1.91. Poza tym gracze mają pełną dowolność w grze, o ile łączna kwota stawek wysyłanych kuponów będzie równa lub wyższa niż wspomniane 87 zł. Należy pamiętać, że do obrotu wliczają się wyłącznie wygrane kupony. Po spełnieniu oczekiwanych warunków obrotu środki bonusowe automatycznie zostaną przeniesione do depozytu, skąd można wypłacić je do banku lub wykorzystać na kolejne zakłady. Startowy kod promocyjny od STS (treść: MEGABONUS) jest jednorazowy - wygasa wraz z jego zużyciem.

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 235 PLN (Cashback 235 PLN)

Kolejny bonus startowy to zakład bez ryzyka do 235 zł, popularnie zwany cashbackiem. Cashback dosłownie oznacza zwrot pieniędzy w razie porażki. U bukmachera STS działa to w następujący sposób: jeśli pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, zainwestowane środki zostaną zwrócone na konto gracza po odjęciu obowiązkowego podatku od gier hazardowych (od obrotu) w wysokości 12%. Aby skorzystać z tej oferty, trzeba wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze i najważniejsze, wpisać podczas rejestracji STS kod promocyjny o treści: MEGABONUS, otwierający furtkę do uczestnictwa w promocji bez ryzyka. Po drugie, zasilić konto własnymi środkami. Po trzecie, zawrzeć dowolny zakład.

W razie porażka STS zwróci nam równowartość stawki do 235 zł. Częstym błędem popełnianym przez graczy jest omyłkowe rozumienie zasad zakładu bez ryzyka. Pamiętajmy: wspomniane 235 zł to kwota maksymalnego zwrotu, a nie dopuszczalna maksymalna stawka zakładu. Można zagrać za dowolną sumę, a bonus wciąż będzie aktywny. Niezależnie od stawki, czy to będzie 50 zł, czy 1000 zł, z powrotem wróci nie więcej, niż 235 zł. Z kolei aby wykorzystać cashback w całości bez inwestowania dodatkowych środków, należy wysłać kupon za 235 zł + 12% podatek. Po odjęciu podatku zwrot wyniesie właśnie 235 zł.

Zakład bez ryzyka podlega zasadom obrotu bonusem. Całą kwotą należy obrócić trzykrotnie po kursie co najmniej 1.91. Należy pamiętać, że do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie kupony wygrane. Po wykonaniu obrotu środki wracają na konto gracza, który uprzednio wykorzystał kod promocyjny STS o treści: MEGABONUS.

STS kod promocyjny na bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 1200 PLN (Bonus od depozytu 1200 PLN)

Trzeci bonus na start w STS to bonus od depozytu do 1200 zł. Bukmacher premiuje nowych graczy podwojeniem ich pierwszej wpłaty środków własnych na konto. W skrócie: po wpłacie 100 zł, można zawierać zakłady za 200 zł. Analogicznie, po wpłacie 1000 zł, dostępne środki do gry to 2000 zł. Maksymalny bonus od depozytu wynosi 1200 zł, tak więc najwyższa łączna możliwa kwota to 2400 zł. Przypomnijmy, że ta oferta łączy się z pozostałymi dostępnymi po wykorzystaniu kodu promocyjnego STS (treść: MEGABONUS) przy rejestracji.

W celu uzyskania bonusu od pierwszej wpłaty, oprócz wpisania wspomnianego kodu promocyjnego od STS (treść: MEGABONUS), należy także zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" podczas rejestracji. Po utworzeniu konta trzeba zasilić je wybraną kwotą własną. W momencie zaksięgowania wpłaty przez bukmachera, co zwykle zajmuje kilkanaście sekund, dodatkowe środki pojawią się na koncie bonusowym i będą możliwe do wykorzystania na zwykłe zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Następujące zakłady nie zaliczają się do promocji: anulowane, rozliczone tylko częściowo, systemowe, bezpieczne i zamknięte za pomocą opcji cash-out przed ukończeniem wszystkich zdarzeń.

Bonus od depozytu wypłacimy po dokonaniu nim trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie całkowitym kuponu wynoszącym 1.91. Przy maksymalnym bonusie w wysokości 1200 zł, wymagany jest obrót na 3600 zł. Oznacza to, że suma stawek wszystkich zakładów z kursem minimum 1.91 rozliczonych jako wygrane (przegrane nie kwalifikują się do obrotu) musi wynieść 3600 zł. Wówczas bonus zostaje "uwolniony", a środki trafiają na konto gracza, skąd oczywiście można je wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady. Bieżące saldo obrotu zawsze można sprawdzić w panelu użytkownika. Pamiętajmy o wcześniejszym wpisaniu kodu promocyjnego STS o treści: MEGABONUS.

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka na sporty wirtualne 20 PLN

Bonus na start od STS to także zakład bez ryzyka na sporty wirtualne o wartości 20 zł. Jest to nic innego jak cashback, czyli zwrot pieniędzy w razie porażki, jednak obowiązujący wyłącznie na zakłady z kategorii sportów wirtualnych. Aby otrzymać ten bonus należy zarejestrować się używając przygotowany dla STS kod promocyjny: MEGABONUS. Promocja obejmuje tych graczy, którzy wcześniej nie korzystali z oferty zakładów na tzw. "wirtualki". Kupony wliczane do cashbacku muszą być wytypowane w ciągu tej samej doby a maksymalny zwrot wynosi 20 zł.

Zakłady biorące udział w promocji bonusowej powinny spełniać określone warunki. Przede wszystkim zdarzenia zawarte na kuponie mogą pochodzić tylko i wyłącznie z oferty zakładów wirtualnych. Będą to zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne, których łączny kurs wynosił będzie nie mniej niż 1.90. W przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany nastąpi zwrot stawki na konto bonusowe gracza do maksymalnie 20 zł. Należy pamiętać, że rozliczanie kuponu następuje po potrąceniu 12% podatku. 

Środki uzyskane z tytułu bonusu podlegają zasadom obrotu bonusem. Należy obrócić je trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. STS do obrotu bonusem zalicza te kupony, które zostały rozliczone jako wygrane. Po dokonaniu obrotu środki przechodzą na konto depozytowe i mogą zostać dowolnie wykorzystane przez gracza. 

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka na BetGames 20 PLN

Ostatnim elementem oferty powitalnej od STS jest trzeci cashback. Tym razem obowiązuje on na zakłady z oferty BetGames a wartość bonusu wynosi 20 zł. Cashback oznacza zwrot stawki za pierwsze przegrane kupony i może maksymalnie pozwolić odzyskać środki w wysokości 20 zł. W promocji biorą udział pierwsze kupony postawione na BetGames, które dodatkowo są zawarte w ciągu jednej doby. 

Stawka typowanych kuponów jest dowolna a zwrot będzie się sumował. Ostateczny zwrot do 20 zł wyliczany według schematu: suma stawek przegranych kuponów x 0.88. Kupony muszą być typowane z konta depozytowego, mieć kurs minimalny 1.90 i być zawarte wyłącznie w ofercie BetGames. Bonus po jego rozliczeniu wraca na depozyt gracza, który zarejestrował się w STS kodem promocyjnym MEGABONUS. Środki można wykorzystać na dalszą grę lub wypłacić. Bukmacher nie wymaga obrotu tym bonusem.

STS Informacje o bukmacherze
Wpłaty

min. 1 PLN - Blik, Visa, Mastercard, PayU, dotpay, paysafecard

min. 20 PLN - PayPal

min. 30 PLN - Skrill, Neteller

Wypłaty min. 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne TAK
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Strefa VIP

STS promocje dla stałych graczy

Wśród wielu promocji dostępnych u tego bukmachera znajdziemy nie tylko wspomniane wyżej bonusy przy rejestracji, uruchamiane przez specjalny kod promocyjny STS o treści: MEGABONUS, ale też szeroką ofertę skierowaną do regularnie obstawiających, którzy mają w czym wybierać, niezależnie od preferencji w typowaniu.

Liczne promocje dzielą się na stałe i tymczasowe. Dynamika zmian spowodowana jest chęcią skutecznego dopasowania oferty do aktualnych trendów, dlatego STS często proponuje graczom specjalne, krótkoterminowe bonusy związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Może to być choćby powrót piłkarskiej Ligi Mistrzów, rozgrywki międzynarodowe (np. eliminacje do Mistrzostw Świata lub Europy) z udziałem reprezentacji Polski czy tenisowe turnieje Wielkiego Szlema. Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na stronie bukmachera w zakładce "Bonusy". Poniżej zaś omawiamy regularne promocje, które są dostępne dla wszystkich obstawiających.

STS promocja - 4 Kupony, 1 Gratis

Bukmacher oferuje jeden darmowy zakład w tygodniu, który można uzyskać biorąc udział w promocji "4 Kupony, 1 Gratis". Dokładnie tak, jak wynika z nazwy tej akcji, za pierwsze cztery wysłane w ciągu tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) kupony, można otrzymać kolejny gratis. To kolejna oferta dostępna dla osób zarejestrowanych z wykorzystaniem w STS kodu promocyjnego (treść: MEGABONUS). Stawka każdego z czterech zakładów musi wynosić równe 11 zł, zaś minimalny kurs całkowity - 1.85. Nie ma znaczenia, czy okażą się trafione, jednak nie wszystkie typy zakładów kwalifikują się do tej promocji. Poniżej wymieniamy te, które nie są brane pod uwagę. 

 • Zawarte ze środków bonusowych
 • Ze zdarzeniami pochodzącymi z Superoferty i Hitu Dnia
 • MAXIKOMBI, czyli systemowe (z błędami)
 • "Bezpieczne"
 • Anulowane
 • Nierozliczone lub rozliczone tylko w części
 • Wypłacone poprzez cash-out

Wszyscy gracze, którzy spełnią warunki promocji (i wpiszą kod promocyjny STS o treści: MEGABONUS), uzyskają freebet w wysokości 11 zł. Na jednego użytkownika przypada jeden darmowy zakład na etap (tydzień). W celu wypłaty środków bonusowych, należy nimi trzykrotnie obrócić po kursie minimalnym całkowitym 1.91. Łatwo zatem policzyć, że łączna suma stawek zawartych zakładów musi wynieść 33 zł. Uwzględniane są tylko trafione kupony, rozliczone jako wygrane. Po spełnieniu określonych warunków obrotu, wszystkie środki bezpośrednio zostaną przeniesione do depozytu.

STS promocja - Ekstra 30 PLN

Akcja "Ekstra 30 PLN" polega na nagradzaniu najbardziej aktywnych graczy. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy użytkownicy z działającym kontem w serwisie internetowym bukmachera, w tym ci, którzy zarejestrowali się dzięki użyciu kodu promocyjnego od STS (treść: MEGABONUS). Wystarczy jedynie ręcznie wyrazić chęć udziału poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na stronie online. Za regularną grę w ciągu całego tygodnia można otrzymać od STS bonus w wysokości 30 zł. Aby zakwalifikować się do promocji i zyskać środki bonusowe, należy w trakcie jednego etapu zawrzeć zakłady za minimum 200 zł. Liczą się tylko te, których minimalny kurs ogólny wynosi przynajmniej 1.85. Pod uwagę nie są brane kupony: anulowane, z typami z Superoferty lub Hitu Dnia, wysłane na sporty wirtualne lub gry karciane BetGames, systemowe, rozliczone jako zwrot stawki oraz wypłacone poprzez opcję cash-out.

Jeden etap trwa właśnie tydzień - od poniedziałku od 01:00 do niedzieli do 23:59. Bonusy zwykle błyskawicznie pojawiają się na koncie użytkowników, którzy spełnili wymagane warunki. Następnie rozpoczyna się kolejny etap, i tak co siedem dni. Bukmacher nie wskazał na razie, ile trwać będzie ta promocja. Bonus jest jednorazowy. Zagranie za równowartość 1000 zł nie oznacza, że przyznane dodatkowe środki nagle wzrosną pięciokrotnie. Otrzymanym bonusem należy obrócić trzy razy. Suma zawartych zakładów rozliczonych jako wygrane musi więc wynieść minimum 90 zł, by go “uwolnić”. Minimalny kurs całkowity to 1.91. Zasady obrotu są zatem identyczne jak w przypadku ofert powitalnych dostępnych po wpisaniu kodu promocyjnego STS (treść: MEGABONUS) - darmowego zakładu oraz bonusu od depozytu.

STS promocja - Esportowe 25 PLN

Esport zyskał błyskawiczną popularność i cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Bukmacher ma świadomość dynamicznego rozwoju grupy obstawiającej najpopularniejsze zdarzenie esportowe. Z tego powodu przygotował cotygodniowy bonus skierowany do pasjonatów Counter-Strike’a, League of Legends i innych flagowych gier. Osoby, które spełnią wymagane warunki promocji, mogą otrzymać środki bonusowe o wartości do 25 zł. Jeden etap również trwa przez cały tydzień. W tym czasie trzeba zawrzeć zakłady o kursie minimalnym całkowitym 1.85, za łączną kwotę 50 zł. 10% stawki każdego kuponu rozliczonego jako przegrany pojawi się na koncie bonusowym. Kolejne kwoty będą sumowane, o ile oczywiście spełni się warunek z wspomnianymi 50 zł. Doładowanie bonusowe może wynieść maksymalnie 25 zł.

Aby rozjaśnić zasady, posłużmy się przykładem. Wychodzimy z założenia, że niezależnie od tego, czy opisujemy bonusy związane z dostępnym przy rejestracji STS kodem promocyjnym (treść: MEGABONUS), czy pozostałe akcje promocyjne, warto dokładnie przybliżyć "reguły gry". Poniżej prezentujemy możliwe zakłady zawarte na esport przez jednego gracza w trakcie tygodnia:

 • 10 zł - WYGRANY
 • 20 zł - WYGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - WYGRANY
 • 100 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - PRZEGRANY
 • 50 zł - WYGRANY
 • 50 zł - PRZEGRANY
 • 20 zł - PRZEGRANY

Pieniądze z wygranych zakładów bez żadnych przeszkód trafią na nasze konto, zatem w opisanej sytuacji pod uwagę bierzemy tylko kupony rozliczone jako przegrane. 10% z 20 zł to 2 zł, 10% z 100 zł to 10 zł, a 10% z 50 zł to 5 zł. W ten sposób otrzymujemy chronologicznie następujące zwroty: 2 zł, 2 zł, 10 zł, 5 zł, 5 zł, 2 zł. Razem daje to 26 zł, ale z powodu nałożonego limitu bonusowego, bukmacher przyzna 25 zł środków bonusowych. W celu spełnienia warunków obrotu bonusem  należy zagrać za trzykrotność otrzymanych środków. Do promocji wliczają się tylko stawki wygranych zakładów o minimalnym kursie całkowitym 1.91. Dokładnie jak np. przy bonusie startowym w postaci freebetu, przyznawanym po rejestracji z kodem promocyjnym STS o treści: MEGABONUS. W przypadku wykorzystania maksymalnego bonusu, suma stawek musi być równa lub większa od 75 zł (25 zł x 3).

STS promocja - Zaproś kumpla

Akcja promocyjna "Zaproś kumpla" od dawna stanowi część stałej oferty bukmachera. W jej ramach można otrzymać bonus 50 zł za zaproszenie do gry znajomego. Jak to zrobić? Trzeba wejść w zakładkę "Moje Konto", gdzie albo należy wysłać kumplowi bezpośrednie zaproszenie poprzez e-mail lub wiadomość na Facebooku, albo wygenerować specjalny link i prywatnie go przekazać przyszłemu graczowi. Ten, już po ukończeniu rejestracji, sam musi zasilić konto kwotą w wysokości minimum 50 zł i dokonać trzykrotnego obrotu tą sumą. Co najmniej jedno zdarzenie na każdym kuponie znajomego musi mieć kurs minimalny 1.50. Jak zatem widać, jest to kolejna promocja, w której bukmacher wymaga obrócenia trzy razy odpowiednią kwotą, podobnie jak choćby w ofercie powitalnej bonus od depozytu, opisanej wyżej i dostępnej dzięki wykorzystaniu w STS kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Po tym, jak zaproszony kumpel spełni warunki zgodnie z regulaminem, bukmacher przyzna i zapraszającemu, i zaproszonemu bonus o wartości 50 zł. W ciągu 24 godzin na adres mailowy otrzymamy wiadomość, która będzie zawierać kod promocyjny STS (treść: MEGABONUS) w postaci vouchera. Taki voucher można następnie bezproblemowo wymienić na środki bonusowe. Bonus także jest objęty obowiązkowymi warunkami obrotu. Trzeba zagrać za jego trzykrotność - 150 zł. Do promocji kwalifikują się tylko stawki wygranych zakładów, których kurs minimalny całkowity wynosi minimum 1.91.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów

Niniejszy tekst poświęcony jest liderowi polskiego rynku zakładów bukmacherskich, ale poza STS kody promocyjne mają w swojej ofercie także inni legalni operatorzy, u których można obstawiać. My wyróżniamy trzech takich bukmacherów: Betfan, Betclic oraz PZBuk.

Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny w Betfanie o treści: MEGABONUS otwiera furtkę do dwóch bonusów na start dla nowych graczy. Pakiet powitalny dla użytkowników, którzy skorzystają z kodu promocyjnego w trakcie rejestracji, składa się z zakładu bez ryzyka do 600 zł oraz bonusu od drugiego depozytu 1000 zł.

Zwrot w przypadku niepowodzenia przy pierwszym kuponie (czyli tzw. cashback) po rejestracji wiąże się z jednokrotnym obrotem bonusem po kursie nie mniejszym niż 3.80. Na kuponie powinny znaleźć się minimum trzy zdarzenia. Po dokonaniu obrotu bonusem środki przechodzą na konto gracza.

Bonus od drugiej wpłaty na konto depozytowe gracza o wartości 1000 zł to druga część oferty powitalnej Betfan. Posiadając kod promocyjny Betfan (treść: MEGABONUS), na graczy czeka premia oznaczająca podwojenie wpłaty dokonanej na konto depozytowe jako drugiej w kolejności. Oferta różni się więc szczegółami od podobnej dostępnej po wykorzystaniu kodu promocyjnego od STS o treści: MEGABONUS.

Kod promocyjny Betclic

W bukmacherze Betclic kod promocyjny o treści: MEGABONUS550 umożliwia skorzystanie z dostępnego cashbacku - do 550 zł. Tak jak wspominaliśmy wyżej, cashback to po prostu zwrot stawki za przegrany zakład. Ten bonus bez ryzyka dostępny w Betclic charakteryzuje się niskim wymaganym kursem kuponu, za który można otrzymać z powrotem zainwestowane środki. Wynosi on zaledwie 1.14.

Wyjaśnijmy: kod promocyjny Betclic (treść: MEGABONUS550) wpisany w trakcie rejestracji pozwala na zawarcie pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli zostanie rozliczony jako przegrany - równowartość stawki, pomniejszona o obowiązkowy podatek od gier hazardowych (12%), wróci na nasze konto bonusowe, do maksymalnie 550 zł. Oczywiście, w razie sukcesu, pełna wygrana zagości w depozycie bez żadnych przeszkód. W celu wypłaty otrzymanych w ramach cashbacku środków bonusowych trzeba dokonać wymaganego ośmiokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Wykorzystanie najwyższego możliwego bonusu bez ryzyka, czyli 550 zł, oznacza konieczność zawarcia zakładów za 4400 zł (550 zł x 8). Gracze mają na to 30 dni od momentu przyznania zwrotu stawki.

Uwaga: ustalenie warunków obrotu to indywidualna decyzja każdego bukmachera. Może być to obrót ośmiokrotny, a może być np. trzykrotny, tak jak w przypadku akcji organizowanych dla użytkowników zarejestrowanych z kodem promocyjnym STS (treść: MEGABONUS).

Kod promocyjny PZBuk

PZBuk w pakiecie na start proponuje użytkownikom trzy bonusy: zakład bez ryzyka - cashback o wartości 1000 zł, freebet o wartości 20 zł oraz bonus od drugiej wpłaty depozytowej 50 zł do wykorzystania na gry karciane. Bonusy dostępne są dla wszystkich graczy, którzy otworzą konto u tego bukmachera i wykorzystają kod promocyjny PZBuk o treści: MECZYKI. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka i uzyskać zwrot stawki, należy wpłacić pieniądze na konto i wysłać kupon z minimum dwoma zdarzeniami o pojedynczym kursie minimalnym obu wynoszącym 1.40. Maksymalna dopuszczalna stawka upoważniająca do udziału w promocji to 1000 zł - tyle też zwróci bukmacher za pierwszy nietrafiony zakład spełniający warunki promocji. Otrzymanym bonusem należy raz obrócić na identycznych warunkach w ciągu 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

Drugi bonus startowy dostępny po użyciu kodu promocyjnego PZBuk (treść: MECZYKI) to freebet w wysokości 20 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? Po spełnieniu wyżej wspomnianego warunku trzeba jeszcze wpłacić na konto gracze minimum 20 zł. Wówczas PZBuk dokładnie 20 zł przyzna nam w ramach bonusu. Taki freebet wykorzystać należy na kupon wielokrotny, a zatem składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs minimalny każdego z nich to 1.40. Co istotne - bukmacher nie oczekuje od gracza obracania ewentualnie wygranymi środkami. Można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Trzeci element bonusu na start to do 50 zł do wykorzystania na gry karciane przyznane przy okazji drugiej wpłaty na konto depozytowe. PZBuk przyznaje 100% do 50 zł od drugiej wpłaty właśnie na zakłady dostępne w zakładce Gry TV. Minimalna wartość wpłaty uprawniającej do odebrania bonusu wynosi 25 zł. Warunkiem wypłaty bonusu jest dokonanie obrotu bonusem, na który gracz ma 21 dni. Do obrotu bonusem zaliczane są zakłady wyłącznie na gry karciane Gry TV, które muszą wynieść pięciokrotność sumy wpłaty + bonusu. 

Sprawdź kody promocyjne:

STS Oferta

W ofercie bukmachera STS najwięcej zakładów oferowanych jest oczywiście na najpopularniejszą dyscyplinę, czyli piłkę nożną, ale obstawić można praktycznie wszystkie sporty. Od badmintona po fińską odmianę baseballa. Prezentujemy ich aktualną, pełną listę. Przypomnijmy: bonusy powitalne są dostępne tylko po użyciu danego dla STS kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Najważniejsze dyscypliny:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej na Lodzie
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Piłka Ręczna
 • Żużel
 • Skoki Narciarskie

Pozostałe dyscypliny:

 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Darts
 • Esport
 • Football Amerykański
 • Football Australijski
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Lekkoatletyka
 • Narciarstwo Alpejskie
 • Piłka Wodna
 • Rajdy
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty Walki
 • Szachy
 • Tenis Stołowy
 • Unihokej

Oprócz tego bukmacher posiada w swojej ofercie kategorie Rozrywka (tu dominują wydarzenia kulturalne, np. zakłady na wyniki plebiscytów czy rozdania nagród) oraz Polityka (na czele z wynikami wyborów w Polsce i na świecie).
Zakłady pre-match, czyli przedmeczowe budzą największe zainteresowanie graczy, ale STS nie ogranicza się tylko do bardzo bogatej oferty wydarzeń możliwych do obstawienia przed ich rozpoczęciem. W serwisie online dostępne są też zakłady na żywo, a także sporty wirtualne czy nowoczesne gry karciane.

STS Zakłady Live

Ważną częścią oferty STS są zakłady na żywo, które dla wielu obstawiających stanowią podstawowy element gry u bukmachera. Uzyskiwanie przez kolejne firmy licencji na oferowanie i przyjmowanie zakładów w internecie zmieniło funkcjonowanie legalnego polskiego rynku bukmacherskiego. Gracze chętnie korzystają z możliwości dynamicznego reagowania na wydarzenia sportowe poprzez wysyłanie kuponów live. To okazja na błyskawiczne rozliczenie zakładów, szybsze niż w przypadku tradycyjnego obstawiania pre-match. Opisane wyżej bonusy startowe przyznawane z kodem promocyjnym od STS (treść: MEGABONUS) można wykorzystać właśnie na np. zakłady live.

Zakłady na żywo w STS zawrzemy - podobnie jak te przedmeczowe - na niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Niekiedy nawet występuje sytuacja, że jakieś zdarzenie nie jest dostępne przed jego rozpoczęciem, a pojawia się w ofercie live.

Zakłady dostępne na żywo uwzględniają wszystkie najczęściej wybierane przez typerów zdarzenia. Popularnym sposobem na obstawianie live piłki nożnej jest poszukiwanie tzw. łamaków, czyli czyhanie na sytuację, w której jeden zespół, teoretycznie słabszy, prowadzi do przerwy, a naszym zdaniem ma spore szanse przegrać na koniec. Polowanie na łamaki cechuje się pobieraniem wysokich, opłacalnych kursów, nigdy jednak nie daje pełnej gwarancji sukcesu. Zalecamy ostrożność. Jedną z opcji jest przykładowe wykorzystanie na łamaki startowego cashbacku, który może trafić na konto każdego nowego użytkownika zarejestrowanego z kodem promocyjnym STS o treści: MEGABONUS.

Oferta live bukmachera STS sięga od najważniejszych wydarzeń sportowych na czele z piłkarską Ligą Mistrzów po niszowe rozgrywki takie jak choćby niskie szczeble ligowe w Azerbejdżanie czy Bangladeszu. Dla fanów tenisa ziemnego przygotowano zakłady na żywo z niemal wszystkich aktualnie trwających turniejów, kibice siatkówki mogą obstawiać ligi dalekoazjatyckie, dostępnych jest też sporo zdarzeń z takich dyscyplin jak badminton.

Narodowym polskim sportem numer dwa są skoki narciarskie, dlatego warto wspomnieć, że STS ma najszerszą ofertę zakładów na żywo podczas trwania konkursów Pucharu Świata z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i innych najlepszych zawodników. Można choćby obstawiać najpopularniejsze typy na to, czy dany skoczek przekroczy wskazaną przez bukmachera odległość, czy wyląduje bliżej.

STS Sporty Wirtualne

Bukmachera STS można uznać za jednego z pionierów oferowania graczom wirtualnych sportów. To coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnego obstawiania. Mechanizm gry opiera się na symulacji wydarzeń z różnych dyscyplin, z czego największym zainteresowaniem - tak jak w przypadku “zwykłej” gry - cieszy się piłka nożna.

“Wirtuale”, jak potocznie nazywają tę formę zawieranie zakładów gracze, cechują się niezwykłą dynamiką, bo kupony rozliczane są co kilka minut. Nie trzeba czekać godziny czy dwóch na rozstrzygnięcie zakładu. Wszystko odbywa się błyskawicznie, a obstawiający mają szeroki wybór dyscyplin i zdarzeń do grania. W STS zagramy wirtualną piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę oraz… wyścigi zwierząt. Na sporty wirtualne trzeba zwracać uwagę przy różnych akcjach promocyjnych, bowiem może zdarzyć się sytuacja, że zakłady na "wirtuale" będą wyłączone z danej oferty. Obostrzenia nie obowiązują za to przy bonusach powitalnych dla osób, które wykorzystały przy rejestracji STS kod promocyjny o treści: MEGABONUS.

Wirtualne rozgrywki piłkarskie przypominają połączenie najpopularniejszych futbolowych gier, takich jak FIFA, PES czy Football Manager. Stworzony specjalnie na potrzeby bukmachera symulator przedstawia ligę z 16 zespołami na wzór polskiej Ekstraklasy. Nazwy klubów nawiązują do tych prawdziwych, a jeden sezon trwa trzydzieści kolejek (po osiem spotkań w każdej) w systemie mecz i rewanż.  Po zakończeniu jednego sezonu, po krótkiej przerwie na pokazanie animacji dekoracji zwycięzców, rusza kolejny. Bez przerwy.

Można typować najpopularniejsze zdarzenia, m.in. zwycięzcę meczu trzy-drogowo, bramki czy dokładny rezultat. Gracze mogą obstawiać wszystkie dostępne pojedynki, a w trakcie symulacji danej kolejki bez problemu przełączać pomiędzy poszczególnymi “arenami”. Przebieg meczu to po prostu wyświetlanie najciekawszych sytuacji - goli, groźnych akcji, brutalnych fauli, spalonych i zmarnowanych szans. Wszystko oparte jest na chęci jak najdokładniejszego odwzorowania prawdziwych rozgrywek.

Pozostałe sporty wirtualne są rzadziej obstawiane, ale także budzą zainteresowanie. W tenisie można śledzić i typować turnieje w różnych fazach, w których biorą udział zawodnicy o pseudonimach zbliżonych do nazwisk najwybitniejszych tenisistów. Koszykówka to symulowane rozgrywki ligowe na wzór słynnej NBA, a mechanizm funkcjonowania symulatora podobny jest do piłki nożnej np. jeśli chodzi o zasady ligi czy emitowanie poszczególnych meczów. Wyścigi zwierząt - psów i koni - są błyskawiczne, a kamera przenosi graczy z jednej areny na drugą. Obstawiać można wyniki na mecie, z czego moment finiszu wyraźnie widać w zwolnionym tempie na specjalnej powtórce.

Sporty wirtualne niekiedy są objęte czasowymi ofertami bonusowymi. Uwaga: niektóre bonusy mogą trafić tylko do tych użytkowników, którzy przy zakładaniu konta nie zapomną o kodzie promocyjnym od STS.

STS Wpłaty i Wypłaty

Przy wpłacaniu pieniędzy na konto bukmachera lub wypłacaniu ich z powrotem na rachunek bankowy trzeba zachować maksymalną ostrożność. Oferowane przez STS formy wpłat i wypłat umożliwiają błyskawiczne, legalne i bezpieczne operowanie środkami finansowymi. Ten bukmacher proponuje graczom najprzystępniejsze i najnowocześniejsze metody płatności, które są i szybkie, i pozbawione trudności. A nie da się ukryć, że to właśnie tempo realizacji transakcji oraz prostota działania są kluczowymi aspektami przy przelewach internetowych.

STS Wpłaty

Szeroki wybór dostępnych sposób wpłacania oraz wypłacania pieniędzy to znak firmowy STS-u. Co najważniejsze, gracze mogą zasilić depozyt w dowolnej chwili dzięki systemowi wpłat 24/7. Najłatwiej dokonać tego poprzez aplikację mobilną, choć oczywiście środki wpłyną na konto niezależnie od użytkowanego urządzenia, o ile cały proces przebiegnie bez problemów. Bukmacher oferuje siedem sposobów wpłaty.

 • Internetowy system płatności PayU, który obsługuje banki oraz metodę BLIK
 • Internetowy system płatności DotPay, który obsługuje banki oraz paysafecard
 • Karta kredytowa lub debetowa Visa/Mastercard
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Internetowy system płatności tpay.com, który pozwala na wykonanie tradycyjnego przelewu “z rachunku”
 • Gotówka w lokalu naziemnym, których firma ma kilkaset w całej Polsce

Zasilając konto w STS-ie, użytkownicy nie są obciążani jakąkolwiek prowizją za przeprowadzoną transakcję. Obowiązują niskie limity minimalnej wpłaty w zależności od wybranej formy płatności. Najwyższe wymagania napotkamy przy e-portfelu Skrill, gdzie ta kwota wynosi 20 zł. Korzystając z innego internetowego portfela, Netellera, natrafimy na limit w wysokości 10 zł. Karty kredytowe i debetowe objęte są limitem symbolicznej “złotówki”, a wpłata w punkcie stacjonarnym lub za pomocą tradycyjnego przelewu nie ma minimalnych ograniczeń. Pamiętajmy, że kody promocyjne STS nie obowiązują przy wpłacaniu pieniędzy - należy je wpisać w odpowiednim polu przed lub po zasileniu konta.

STS Wypłaty

W kwestii wypłat, bukmacher stosuje nowoczesną technologię STS Pay. Ten system szybkich wypłat powoduje, że środki finansowe trafiają na konto gracza średnio w maksymalnie 15 minut. Wniosek o przelew na rachunek bankowy można złożyć w wybranym momencie, a dwanaście podmiotów bankowych objętych jest natychmiastową wypłatą 24/7.

Zezwolenie na wypłatę środków otrzymają tylko ci gracze, których konto zostało w pełni zarejestrowane. Do kompletnej aktywacji potrzebne są skany lub zdjęcia wybranego, wskazanego podczas rejestracji dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu. Bez tego bukmacher nie udzieli “błogosławieństwa” na przelew. Co ważne, wypłacie podlegają tylko środki z depozytu. Tymi bonusowymi najpierw trzeba obrócić wedle ustalonych przez STS reguł, a dopiero później stają się dostępne do wypłaty.

Samo zlecenie wypłaty to dwa proste ruchy. Pierwszy polega na wpisaniu kwoty, którą chcemy przelać do banku, a drugi na zatwierdzeniu całej operacji hasłem do logowania. Nie ma limitów związanych z wypłacaniem środków finansowych, ale warto pamiętać, że przy wyższych sumach, zwykle cztero- lub pięciocyfrowych, bukmacher może zażądać dodatkowej weryfikacji danych.

Polskie prawo wymusza na bukmacherach prowadzenie oddzielnego rejestru danych osób, którzy wygrają 2280 zł i więcej. To konieczne przy oferowaniu zakładów wzajemnych (obejmujących bonusy, kody promocyjne od STS itp.)

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

STS - informacje o bukmacherze

Firma Star-Typ Sport została założona w 1997 r. W 1999 r. przejął ją przedsiębiorca Zbigniew Juroszek, który przez kolejne lata znacznie rozwinął sieć punktów stacjonarnych i uczynił z STS lidera polskiego rynku bukmacherskiego. W 2008 r. biznesmen sprzedał większościowy pakiet udziałów brytyjskiemu StanleyBet. 

Anglicy jednak nie potrafili sobie poradzić z prowadzeniem firmy, której obroty zaczęły spadać. Misji ratowniczej podjął się… syn Zbigniewa Juroszka - Mateusz. Było to tuż przed cieszącym się gigantycznym zainteresowaniem Euro 2012. Juroszek junior, pomimo młodego wieku (rocznik 1987), wyprowadził STS na prostą. Dziś, po latach intensywnego rozwoju, zakłady bukmacherskie z siedzibą w Katowicach mają udziały w prawie połowie rynku i przynoszą ogromne zyski.

Notując sukces na polu krajowym, firma zdecydowała się na ekspansję na europejskie rynki. W lutym 2019 r. ogłoszono rozpoczęcie działalności na terenie innych państw kontynentu. Bukmacher ma docierać przede wszystkim do licznie osiedlonej za granicami kraju Polonii, ale również do innych zainteresowanych graczy. Oferta STS-u jest dostępna w jedenastu państwach, na czele z Wielką Brytanią. Pozostałe dziesięć to: Andora, Gibraltar, Islandia, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, San Marino oraz Słowenia. Wszyscy użytkownicy - tak jak ci grający w Polsce - mogą liczyć na pełną ofertę, na czele z bonusami dostępnymi po użyciu w STS kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 235 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki