Superbet bonus powitalny 3755 PLN | Najwyższa oferta powitalna

Superbet bonus powitalny to 3755 PLN. Klienci, którzy użyją przy rejestracji specjalnego kodu: MECZYKI otrzymają w Superbet bonusy na start: cashback, freebety oraz bonus od depozytu. Nasza oferta powitalna Superbet posiada najwyższą kwotę na start.

3755 PLN

 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,08 Mar 2023 | 15:37
Superbet bonus powitalny dla nowych graczy ma wartość 3755 zł. To najwyższy bonus Superbet na rynku, dostępny wyłącznie z naszym kodem bonusowym o treści MECZYKI. Warunki uzyskania i szczegóły dotyczące działania każdego z nich znajdziesz w poniższym tekście. Opisujemy też inne, stałe bonusy dostępne u tego bukmachera oraz wyjaśniamy, jak sprawnie zarejestrować się w Superbet.

Superbet bonus powitalny - najwyższa oferta 3755 PLN

Superbet bonus powitalny dostępny jest przy okazji rejestracji z powitalnym kodem, którego treść to MECZYKI. Nowi gracze na start skorzystać mogą z kilku zróżnicowanych promocji. Najwyższy bonus Superbet składa się z tygodnia bez ryzyka (cashback), bonusu od depozytu, darmowego zakładu (freebet) oraz bonusu za pobranie aplikacji mobilnej. 
Bonus SuperbetZasady obrotu bonusem
Tydzień bez ryzyka 3500 PLNObrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus od depozytu 200 PLNObrót 2x, kurs min. 1.80
Darmowy zakład 35 PLNObrót 1x, brak kursu minimalnego
Bonus za pobranie aplikacji 20 PLNObrót 1x, brak kursu minimalnego
Rejestracja u bukmachera z kodem bonusowym dostępna jest TUTAJ.
W dalszej części artykułu opisujemy szerzej zasady oferty powitalnej bukmachera Superbet.
Superbet

Superbet oferta powitalna

Oferta powitalna Superbet jest skierowana do każdego gracza, który skutecznie zarejestruje konto na stronie internetowej bukmachera. Można to zrobić za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet lub poprzez wpisanie specjalnego kodu bonusowego o treści MECZYKI. Po udanej rejestracji bukmacher może przyznać cztery następujące bonusy powitalne:
 • Bonus bez ryzyka o wartości 3500 zł
 • Bonus od depozytu o wartości 200 zł
 • Freebet o wartości 35 zł
 • Bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 zł
Poniżej dowiesz się, jak dokładnie działają wymienione wyżej bonusy Superbet i jakie trzeba spełnić konieczne warunki obrotu przed wypłatą środków na konto bankowe.

Superbet bonus na start bez ryzyka 3500 PLN

W Superbet bonus na start bez ryzyka wynosi 3500 zł. W celu skorzystania z tej promocji, nie tylko trzeba zarejestrować skutecznie konto, ale również najpierw aktywować i użyć bonusu od depozytu w wysokości do 200 zł, o którym więcej piszemy w dalszej części tego artykułu. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej promocji o wartości 3500 zł, która bukmacher określa jako "Tydzień bez ryzyka".
"Tydzień bez ryzyka", to nic innego jak cashback, bowiem w jego ramach użytkownik może liczyć na określony zwrot za zawarte zakłady. Nie otrzymuje jednak pieniędzy za tylko jeden przegrany zakład, ale za cały pierwszy tydzień gry, jeśli zakończy go "na minusie". 
O wartości przyznanego bonusu decyduje zatem saldo konta gracza po pierwszym tygodniu gry. Od sumy wszystkich stawek należy zatem odjąć wartość wygranych kuponów, sumę podatków i przyznanych oraz wykorzystanych bonusów. 
Okres rozliczeniowy bonusu trwa 7 dni od momentu wykonania pierwszego depozytu (minimalna wpłata: 20 zł, trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji). Po upływie tego terminu bukmacher podsumowuje aktywność nowego gracza (zaliczając zakłady zagrane wyłącznie za własne środki) i przyznaje mu bonus bez ryzyka na podstawie widocznego poniżej wzoru. Nie ma minimalnej wartości przyznanej kwoty bonusu, maksymalnie zaś można uzyskać 3500 zł. Spójrzmy na przykład, w którym użytkownik zgarnia najwyższy możliwy bonus Superbet:
 • 5200 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 3500 zł (bonus)
Bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać obrót według określonych przez Superbet zasad:
 • Dwukrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 3500 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 7000 zł;
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy.
Uwaga. Jak można przeczytać w regulaminie promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Druga promocja startowa to bonus 100% od depozytu, czyli od wpłaty środków na konto. Bukmacher przyznaje premię za pierwszy depozyt, podwajając jego wartość do maksymalnie 200 zł. Aby uzyskać ten bonus powitalny Superbet, trzeba zarejestrować się na stronie bukmachera (np. poprzez któryś z widocznych w niniejszym tekście banerów lub linków) oraz wyrazić chęć pobrania bonusu w okienku wyskakującym po pierwszym zalogowaniu. Promocja obejmuje tylko tych użytkowników, którzy dokonają pierwszej wpłaty w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Minimalny depozyt to 20 zł.
Po odebraniu bonusu gracz ma 10 dni na dokonanie obrotu według wytyczonych przez bukmachera Superbet zasad:
 • Dwukrotny obrót bonusem;
 • Kurs minimalny kuponu wynosi 1.80;
 • Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu.
Po spełnieniu warunków obrotu środki automatycznie trafią do depozytu.
Uwaga. Podobnie jak w przypadku bonusu bez ryzyka, tak i tutaj bukmacher przypomina w regulaminie promocji, że "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni". Trzeba o tym pamiętać.

Superbet bonus freebet 35 PLN

Bukmacher ma dla graczy jeszcze jedną promocję powitalną. To darmowy zakład o wartości 35 zł. Bonus o tej wartości dostępny jest po rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI. Co zrobić, aby móc taki bonus otrzymać? Już tłumaczymy.
Zacząć trzeba od kliknięcia w jeden z dostępnych tu banerów Superbet lub linków. Wymagany będzie także, jak wspomnieliśmy już wyżej, kod bonusowy Superbet. Po kliknięciu w link lub baner zostaniemy wówczas przeniesieni na stronę internetową bukmachera, gdzie będziemy mogli dokonać rejestracji. Podczas tej czynności należy jeszcze zaznaczyć w odpowiednim miejscu chęć skorzystania z takiej promocji.
Gdy nasze konto gracza zostanie już utworzone, wówczas - by otrzymać bonus 35 zł - musimy dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. A więc niezależnie czy wpłacimy 50, 100 czy 200 zł - dostaniemy od bukmachera dodatkowe 35 zł na grę. Co istotne, w ciągu 24 godzin od momentu przyznania środków bonusowych, należy je zaakceptować.
Zasady freebet bonusu powitalnego Superbet:
 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem, czyli należy zagrać za 35 zł;
 • Brak wymaganego kursu minimalnego;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny.
Obrotu trzeba dokonać w ciągu trzech dni od momentu przyznania bonusu. Wliczają się do niego wyłącznie zakłady przedmeczowe i na żywo zagrane za pośrednictwem strony internetowej Superbet lub aplikacji mobilnej. Z promocji wyłączone są typy bukmacherskie na sporty wirtualne. Co ważne, kupony anulowane i takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do obrotu.
Dopiero w momencie dokonania koniecznego obrotu środki bonusowe zmienią się w środki depozytowe, co umożliwi ich wypłatę na konto bankowe.

Superbet bonus powitalny za pobranie aplikacji 20 PLN

Oferta powitalna Superbet przewiduje również bonus za pobranie i zalogowanie w aplikacji mobilnej. Wartość tego bonusu to 20 zł. Łatwo go zdobyć - w ciągu siedmiu dni od wpłacenia pierwszego depozytu należy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie się w niej zalogować. Bonus podlega zasadom obrotu:
 • Bonusem należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za 20 zł;
 • Brak minimalnego kursu minimalnego.
Po spełnieniu tych wymogów, środki trafią na konto depozytowe gracza. 
Wszystkie opisane wyżej promocje przeznaczone są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera, z kodem promocyjnym o treści MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 3755 zł, można założyć za pomocą jednego z widocznych w tekście banerów.
Superbet

Inne bonusy dostępne u bukmachera Superbet

Superbet bonusy ma nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych graczy, którzy mogą liczyć na inne, regularne promocje. W dalszej części tekstu dowiesz się o całej ofercie promocyjnej i bonusach od Superbet.

Bonus Super Przewaga

Jedną z intrygujących promocji stałych u bukmachera jest tzw. “Super Przewaga”. Jest to codzienny bonus Superbet, z którego można korzystać wielokrotnie typując kolejne kupony. Na czym polega ta promocja? Pozwala ona rozliczyć określona zdarzenia jako wygrane, nawet jeśli końcowy typ nie będzie zgodny z naszym obstawianiem. Jak możliwe? Wszystko zależy od tego, czy w trakcie danego wydarzenia zostanie osiągnięty określony wynik.
Bonus “Super Przewaga” dostępny jest na wybrane rynki zakładów z aż sześciu dyscyplin sportu: piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i hokeja na lodzie. . Aby nasz typ - bez względu na końcowe rozstrzygnięcie - został rozliczony jako trafiony, muszą zajść określone okoliczności dla każdej z wymienionych dyscyplin. Reguły prezentujemy poniżej.
Piłka nożna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Piłka ręczna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.
Hokej na lodzie:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Koszykówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Siatkówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie wygrywał w setach 2:0, zwyciężysz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Tenis ziemny:
 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, zwyciężysz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Dla ułatwienia możemy posłużyć się tutaj przykładem, który zaistniał w jednym z meczów podczas piłkarskiego EURO 2020. W 1/8 finału reprezentacja Francji wygrywała 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. “Super Przewaga” w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, typującym awans (z dogrywką i karnymi) Szwajcarii, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta jedynie zremisowała w regulaminowym czasie gry. 
“Super Przewaga” obowiązuje na wybrane rozgrywki i rynki typów. W przypadku piłki nożnej są to najważniejszych rozgrywek międzynarodowych, czołowych lig krajowych czy europejskich pucharów, ale nie tylko. Dostępne rynki to typy meczowe (1,2), typy meczowe z oferty “Super Kursy” (1,2) oraz zakłady na podwójną szansę (1X,X2,12). 
Obstawiając tenis z bonusu Superbet możemy skorzystać z oferty na ATP i WTA rangi 250, 500, 1000, turnieje Finals czy zmaganiach w ramach Wielkiego Szlema. Dostępne rynki to zakład meczowy (1,2) oraz zakłady meczowe dostępne jako “Super Kursy” (1,2).
Dla koszykówki “Super Przewaga” obowiązuje na typy związane z NBA, Euroligą i innymi rozgrywkami w europejskich ligach czy pucharach. Rynki objęte “Super Przewagą” to: mecz (1,2), zwycięzca (1,2), “Super Kursy” (1,2) czy podwójna szansa (1X, X2).
Kolejną dyscypliną sportu, gdzie obowiązuje bonus Superbet, jest siatkówka. Rynki zakładów to rozstrzygnięcie meczu (1,2) i analogiczny typ z “Super Kursów” (1,2). Gracze mogą typować wybrane, czołowe rozgrywki ligowe i Ligę Mistrzów.
Podobnie wygląda to w przypadku piłki ręcznej, gdzie królują rozgrywki europejskich lig i zmagania w Lidze Mistrzów. Rynki ponownie dotyczą rozstrzygnięcia meczu (1,2,1X,X2) a także “Super Kursów (1,2). 
Dla hokeja na lodzie nie mogło zabraknąć najlepszej, hokejowej ligi świata, którą jest NHL. Ponadto “Super Przewaga” obowiązuje na wybrane ligi w Europie. Rynki dotyczą meczu (1,2), zwycięzcy (1,2), “Super Kursów” (1,2) oraz podwójnej szansy (1X,X2,12). 
Pełną ofertę rozgrywek, dla których obowiązuje ten bonus Superbet, można znaleźć na stronie internetowej bukmachera w zakładce “Promocje”. 

Bonus Super Spin

Bukmacher Superbet ma w swojej ofercie także codzienną promocję dla wszystkich graczy, którą jest “Super Spin”. Bonus Superbet działa trochę na zasadzie koła fortuny, którym możemy zakręcić raz na 24 godziny. Na kole znajduje się kilka propozycji bonusowych, takich jak m.in.:
 • Freebety
 • Bonus od depozytu 
 • Jackpot
 • Bonus na wybrane kategorie typów
 • Brak wygranej
Wartość i rodzaje dostępnych promocji mogą się zmieniać. Zazwyczaj są to jednak te bonusy Superbet, które wspomnieliśmy powyżej. Gracz codziennie - po pierwszym zalogowaniu na swoje konto - ma okazję wylosować bonus. Rzecz jasna promocje mogą wiązać się z warunkami obrotu, które każdorazowo znajdziemy w regulaminie dostępnym na stronie internetowej bukmachera. 
Co istotne, większość z ewentualnie wylosowanych promocji należy zaakceptować najpóźniej w ciągu 24 godzin. Jedno pole oznaczone “Brak wygranej” oznacza, że danego dnia nie udało się zdobyć dedykowanego bonusu. Wówczas można liczyć na szczęśliwy los kolejnego dnia. 

Super Kursy

W stałej ofercie promocyjnej bukmachera, dostępnej dla wszystkich zarejestrowanych graczy, znalazł się także “Super Bonus”. To nic innego jak podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z codziennej oferty zakładów w Superbet. Kursy te charakteryzują się 0% marżą ze strony bukmachera. Można je umieścić na dowolnym kuponie. To oznacza, że “Super Kursy” możemy umieścić zarówno na kuponie pojedynczym, wielokrotnym jak i systemowym. Dodatkowo w ramach jednego kuponu może znaleźć się kilka wydarzeń oznaczonych jako “Super Kursy”. Oferta zdarzeń w ramach tej promocji jest codziennie aktualizowana i znaleźć ją można w zakładce o nazwie “Super Kursy” na stronie internetowej Superbet.
Kupony zawierające zakłady z oferty “Super Kursy” w większości przypadków nie są zaliczane do obrotu bonusem Superbet - np. powitalnym cashbackiem czy bonusem od depozytu. “Super Kursy” można jednak łączyć choćby z promocją “Super Przewaga”, którą opisaliśmy nieco wyżej. 

Super Bonus

Wśród bonusów Superbet znajdziemy również promocję, która pozwala uzyskiwać większe wygrane na kuponach wielokrotnych. Mowa tu o “Super Bonusie”. Bonus dostępny jest na kuponach składających się z minimum pięciu zdarzeń, a kurs każdego z nich powinien wynosić 1.20 lub więcej. Gracze mogą powiększyć wygrane od 7% do nawet 100%.
Oferta nie łączy się z promocją “Super Kursy”. Jeśli któreś ze zdarzeń zostanie rozliczone jako zwrot, a więc otrzyma kurs 1.00, bonus zostanie przeliczony biorąc pod uwagę tylko pozostałe mecze. Przykładowo: na kuponie znalazło się 11 meczów, a dwa z nich zostały zwrócone, w tym przypadku “Super Bonus” zostanie zmniejszony z 35% na 25%. O tym, jak kształtuje się procentowy bonus Superbet wraz ze wzrostem liczby zdarzeń, można przeczytać na stronie bukmachera.
Skróconą wersję przyznawania bonusu prezentujemy poniżej:
 • 5 zdarzeń, to +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń, to +10% do wygranej
 • 10 zdarzeń, to +30% do wygranej
 • 14 zdarzeń, to +50% do wygranej
 • 19 zdarzeń, to +75% do wygranej
 • 24 i więcej zdarzeń, to +100% do wygranej
Jak widać, poza pierwszymi dwoma progami, każde kolejne dodane do kuponu zdarzenia sprawia, że gracz może zyskać dodatkowe 5% do wygranej. Maksymalnie można ją podwoić na kuponach składających się z 24 i więcej typów. 

Super VIP

Stałe bonusy Superbet to nie wszystko. Bukmacher ma także w ofercie program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy. Nazywa się on “Super VIP” i dostępny jest wyłącznie w przypadku otrzymania zaproszenia wysłanego ze strony bukmachera. W ramach “Strefy VIP” gracz zyskuje m.in. indywidualną obsługę a także specjalną ofertę przygotowana dla klientów premium.
Jak można zostać członkiem “Strefy VIP” u bukmachera? Jak już wspomnieliśmy, wymagane jest zaproszenie. Zaczynając jednak po kolei, najpierw należy zarejestrować swoje konto. Podczas rejestracji dostępny jest kod bonusowy Superbet o treści MECZYKI, który pozwoli uzyskać bonusy powitalne. Podczas rejestracji należy także zaznaczyć zgody marketingowe, aby bukmacher mógł się z nami skontaktować. 
Dostęp do “Strefy VIP” można uzyskać wyłącznie na indywidualne zaproszenie ze strony Superbet, dlatego zaakceptowanie zgód marketingowych w celu kontaktu od bukmachera jest niezbędne. Jeśli prawidłowo dokonaliśmy rejestracji, to należy wykazać się aktywnością, czyli po prostu typować zakłady z oferty Superbet. Jeśli gracz zostanie zauważony przez bukmachera, wówczas otrzyma zaproszenie do “Strefy VIP”.
Najważniejszymi benefitami, które zyskują członkowie “Strefy VIP” w Superbet są:
 • Bonusy i promocje dostępne wyłącznie dla osób zaproszonych do “Strefy VIP”, przygotowywanych specjalnie z myślą o najbardziej aktywnych graczach. 
 • Priorytetowa i skierowana wyłącznie do członków “Strefy VIP” opieka klienta, mogąca pomóc w szybszych rozpatrywaniu reklamacji i innych spraw.
 • Szybka autoryzacja przelewów dla graczy typujących za wysokie stawki, co skraca czas oczekiwania na księgowanie środków na koncie gracza.
Oczywiście osoby będące członkami “Strefy VIP” mogą nadal korzystać ze standardowej oferty bukmachera, w tym bonusu powitalnego Superbet z kodem promocyjnym MECZYKI, czy też stałych promocji dostępnych w ofercie bukmachera.

Sprawdź kody promocyjne:

Bonus powitalny Superbet - rejestracja u bukmachera

Być może to oczywiste, ale do uzyskania bonusów powitalnych u dowolnego bukmachera niezbędne jest otwarcie konta na jego stronie internetowej. Bukmacherzy mogą oferować tzw. rejestrację bez dowodu, czyli bez weryfikacji tożsamości od razu przy zakładaniu konta gracza lub rejestrację z dowodem, w trakcie której trzeba natychmiast przesłać bukmacherowi skany dokumentu tożsamości, aby móc zawierać zakłady. Superbet należy do tej pierwszej grupy, jest zatem "bukmacherem bez dowodu", u którego wystarczy wstępna, tymczasowa rejestracja, dająca "zielone światło" na swobodne typowanie. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracyjnemu, który jest jednocześnie przepustką do bonusów Superbet.
Superbet rejestracja konta

Rejestracja konta tymczasowego w Superbet

Aby założyć konto u bukmachera Superbet, można przenieść się na jego stronę np. za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście. Rejestracja nie jest skomplikowana. Gracz ma do uzupełnienia kilka pól, w których musi wpisać swoje podstawowe dane osobowe. Należy podać bukmacherowi:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"
Po uzupełnieniu wymienionych pól, trzeba jeszcze zaznaczyć odpowiednie dwie "kratki" z formułkami prawnymi i... gotowe. Po potwierdzeniu linku aktywacyjnego przesłanego na podany adres e-mail, wstępna rejestracja u bukmachera Superbet zostanie zakończona. Skuteczne założenie konta upoważnia gracza do wykorzystania powitalnego bonusu od Superbet, którego szczegóły zamieściliśmy we wcześniejszym etapie niniejszego tekstu. Można zawierać zakłady przedmeczowe i na żywo, obserwować nowe startowe bonusy Superbet oraz śledzić regularne promocje bukmachera.

Rejestracja konta stałego w Superbet

Pełna rejestracja konta stałego w Superbet, bez której nie jest możliwa żadna wypłata środków, nastąpi po weryfikacji danych osobowych. Co należy zrobić, by ją uzyskać?
 • Uzupełnić dane widniejące w wybranym dokumencie tożsamości (dowodzie osobistym lub paszporcie)
 • Przesłać fotokopię (skany, zdjęcia) obu stron wybranego dokumentu
 • Wpisać numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane pieniądze pochodzące z wygranych
Dopiero po spełnieniu wymienionych trzech warunków bukmacher przyznaje status konta stałego, który daje graczowi pełne możliwości obstawiania i korzystania z wszystkich usług dostępnych w Superbet. Konto trzeba zweryfikować w ciągu 90 dni od ukończenia rejestracji wstępnej LUB przy pierwszej chęci wypłaty środków do banku. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus Superbet - wpłaty i wypłaty

U bukmachera Superbet dostępne są szybkie wpłaty i wypłaty. Płatności można dokonywać poprzez jeden z kilku systemów online. Co ważne, w żadnym przypadku nie są pobierane prowizje a wszystkie transakcje przechodzą przez system weryfikacji SafeCharge, będący wiodącym operatorem transakcji finansowych przez internet. 
Superbet metody płatności
W jaki sposób można dokonywać wpłat i wypłat w Superbet? Wszystkie dostępne opcje prezentujemy poniżej.

Blik

Poprzez Blik można dokonywać natychmiastowych wpłat na konto depozytowe w Superbet. Minimalna wartość wpłaty to 1 zł, natomiast poziom maksymalny nie został określony. Aby dokonać płatności poprzez Blik wystarczy skorzystać z opcji na swoim koncie bankowym. Księgowanie płatności nastąpi w ciągu kilku sekund od momentu zlecenia wpłaty. Wypłaty za pomocą Blika nie są dostępne.

Przelewy24

Szybkich wpłat i wypłat można dokonywać poprzez Przelewy24. Minimalna kwota transakcji w obu przypadkach to 1 zł. Nie ma limitów dla maksymalnej wpłaty czy wypłaty. Zlecenie wpłaty na konto depozytowe w serwisie bukmachera następuje w zakładce "Wpłata Online", tam po wpisaniu wartości depozytu należy wybrać płatność przez system Przelewy 24. Środki na koncie bukmachera powinny pojawić się w ciągu kilku chwil.
Z kolei wypłaty zlecić można poprzez "Wypłaty Online". Gracz musi wprowadzić swój numer konta bankowego, a następnie określić kwotę jaką chce wypłacić. Transakcje księgowane są w ciągu 15 min od daty ich zlecenia, a większość banków przyjmuje wpłaty również w weekendy (wyjątkiem jest bank PKO). 

PayPal

Podobnie jak opisany wyżej system, działa także PayPal. Za jego pośrednictwem gracze również mogą zlecać zarówno wpłaty jak i wypłaty z konta depozytowego w Superbet. Stawka minimalna w obu przypadkach to 1 zł. Brak jest informacji o maksymalnym progu dopuszczalnych wpłat i wypłat poprzez PayPal. Depozyt poprzez system może zostać wpłacony po uprzednim podpięciu karty do systemu PayPal, lub w przypadku posiadania środków w wirtualnym portfelu.
Wypłaty przez PayPal można zlecić w zakładce "Wypłaty Online". Środki wypłacone na koncie powinny pojawić się w ciągu 10 min od zlecenia transakcji.

Tpay

Operator Tpay pozwala dokonywać szybkich wpłat na konto depozytowe już od 1 zł, bez określenia maksymalnej wysokości wpłacanego depozytu na konto w Superbet. W przypadku Tpay płatności można dokonać poprzez Blik lub tradycyjnym przelewem. Rzecz jasna bez żadnej prowizji. Środki na konto depozytowe trafią natychmiastowo po dokonaniu zlecenia wpłaty.

Karta płatnicza

Wpłaty za pomocą karty płatniczej można dokonać wprowadzając wartość samej wpłaty i dane karty. Następnie wystarczy kliknąć przycisk "Depozyt". Podobnie jak w innych przypadkach minimalna kwota to 1 zł. Raz wprowadzone dane karty można zapisać w systemie Superbet, aby przyspieszyć proces wpłaty przy kolejnych depozytach. Ułatwi to także wypłaty na kartę środków z depozytu (dotyczy wyłącznie kart płatniczych VISA).
Wypłaty na kartę płatniczą, dostępne wyłącznie w przypadku kart VISA, możliwe poprzez wybór odpowiedniej opcji w zakładce "Wypłata Online". Limit minimalny wypłaty to 1 zł, a maksymalna kwota nie została określona. Księgowanie środków może zająć do 3 dni roboczych.

Skrill

Wpłaty poprzez Skrill przebiegają podobnie jak te, które opisaliśmy przy okazji karty płatniczej. Aby dokonać wpłaty systemem Skrill należy wprowadzić kwotę i dane karty. W przypadku niektórych kart wymagane będzie potwierdzenie transakcji. Dane karty w bezpiecznym sposób zostaną zapisane, co pozwoli szybciej dokonywać wpłat i wypłat w przyszłości. 
Skrill pozwala również na natychmiastowe, nielimitowane wypłaty środków na kartę (dotyczy kart VISA). Księgowanie wypłaconego depozytu zajmuje kilka sekund. 

Neteller

Depozyt poprzez Neteller można wpłacić wprowadzając określoną wartość, wybierając odpowiednią metodę płatności, a następnie swój identyfikator zabezpieczeń i adres e-mail powiązany z Neteller. Minimalna wartość wpłaty to 1 zł, maksymalna nie została określona. Środki na koncie depozytowym w Superbet pojawią się natychmiastowo po prawidłowym dokonaniu zlecenia wpłaty.
Wypłaty dokonać można w analogiczny sposób, ale wybierając zakładkę "Wypłata Online". Środki na koncie, po dokonaniu wypłaty, pojawią się w ciągu kilku minut od zatwierdzenia transakcji.

paysafecard

Zlecenia wpłaty na konto depozytowe w Superbet można dokonać w paysafecard. Po wybraniu opcji zlecenia wpłaty należy podać numer karty preapaid lub wprowadzić swoje dane logowania paysafacard. Wpłaty na konto Superbet można dokonać także poprzez Scan2Pay, dostępny przez paysafecard. Wpłata zostanie zaksięgowana natychmiastowo. Limit wpłat to minimum 1 zł, bez określania progu maksymalnego depozytu.
Wyplata możliwa jest w analogiczny sposób, po podaniu danych do logowania w paysafecard. Minimalna wypłata wynosi 1 zł, maksymalna nie jest wskazana przez operatora. 

Open Banking

Operator Open Banking pozwala dokonać natychmiastowej wpłaty na konto depozytowe od kwoty 1 zł, bez górnego limitu wpłaty. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w zakładce "Wpłata Online", a po kliknięciu Open Banking zostaniemy poproszeni o wybór naszego banku. Wpłata będzie zaksięgowana na koncie w ciągu kilku minut.

Przelew tradycyjny

Ostatnią opcja dokonywania wpłat i wypłat w Superbet jest tradycyjny przelew bankowy. W przypadku dokonywania depozytów nie ma żadnych limitów co do wartości przelewu. Wpłaty można dokonać poprzez bankowość internetową, po skopiowaniu danych konta Superbet. W tytule przelewu musi się znaleźć nazwa użytkownika, a przelew powinien być dokonany z konta bankowego podanego podczas procesu rejestracji. Księgowanie depozytu uzależnione jest od godzin księgowania w banku.
Wypłaty możliwe są po wyborze opcji "Transfer bankowy". Środki natychmiastowo zostaną przekazane do wypłaty na wskazane przez gracza konto. Czas oczekiwania na przelew zależny jest od godzin księgowania banku. 
Sprawdź również: Superbet opinie

Zakłady bukmacherskie Superbet online - informacje o bukmacherze

Superbet bonus dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem MECZYKI, ma wartość 3755 zł. W skład bonusów na start u tego bukmachera wchodzi kilka różnorodnych promocji. Są nimi tydzień bez ryzyka (cashback), bonus od depozytu, darmowy zakład (freebet) oraz bonus za ściągnięcie i zalogowanie w aplikacji mobilnej bukmachera. Superbet ma także w ofercie stałe promocje, dostępne są dla graczy posiadających konto w serwisie bukmachera. Wśród nich znajdziemy np. „Super Przewagę”, „Super Spin” czy „Super Bonus”.
Superbet informacje
Bukmacher Superbet powstał w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Środkowo-Wschodniej Europie. W Polsce firma Superbet działa legalnie od 2017 roku, początkowo skupiając się działalności w stacjonarnych punktach oferujących zakłady bukmacherskie. Z czasem Superbet postawił również na działalność w internecie, na podstawie zezwolenia z Ministerstwa Finansów. Obecnie to właśnie w sieci Superbet skupia większość swoich użytkowników, których przyciąga ofertą i częstymi promocjami dla zarejestrowanych graczy. 
Bukmacher kojarzony jest także ze współpracy z popularnymi postaciami ze świata polskiego sportu. Ambasadorami Superbet są m.in. byli reprezentanci Polski - Jerzy Dudek i Sławomir Peszko, dziennikarz Tomasz Smokowski czy mistrz UFC - Jan Błachowicz.

Bonusy innych bukmacherów

Spójrzmy na promocje i bonusy powitalne przygotowane przez największych polskich legalnych bukmacherów.

Oferta powitalna STS

Poniżej wymienimy i opiszemy bonusy znajdujące się w ofercie powitalnej STS - są nimi bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) oraz 3x cashback o łącznej wartości 1660 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy wpisać kod bonusowy w trakcie rejestracji - podajemy go niżej. Link do rejestracji znajduje się TUTAJ lub pod poniższym banerem.
Kod bonusowy STS 
Za wpisanie kodu bonusowego w trakcie rejestracji, STS oferuje cashback, ofertę bonusową od trzech pierwszych wpłat i bonus za wykonanie zadań od bukmachera. Aby skorzystać z oferty powitalnej STS, wystarczy kliknąć w podany poniżej baner i założyć nowe konto z kodem bonusowym o treści MECZYKI. 
Cashback 100 PLN od STS
STS proponuje w swojej ofercie powitalnej cashback o wartości 100 zł. Zakład bez ryzyka nie posiada żadnych limitów w postaci minimalnych kursów całkowitych oraz liczby zdarzeń. Jednak samym bonusem trzeba obrócić. Należy to zrobić dwukrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Tylko kupony rozliczone jako wygrane są zaliczane do obrotu bonusem.
STS bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
Przy okazji trzech pierwszych wpłat STS pozwala uzyskać bonus od depozytu. Jest to 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł, 50% od drugiej do 500 zł oraz 50% od trzeciego depozytu do 700 zł. Maksymalnie można uzyskać 1500 zł. Bonus od depozytu jest kolejnym elementem pakietu bonusów powitalnych od STS. Środkami bonusowymi trzeba jednak obrócić. Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do sumy obrotu zaliczają się tylko te kupony, które są wygrane.
Bonus za wykonanie zadań 60 PLN
W pakiecie powitalnym znalazł się także bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł. Promocja dostępna jest dla graczy, którzy zarejestrują się z naszym kodem bonusowym. Przy okazji każdej z trzech pierwszych wpłat bukmacher aktywuje dwa kolejne zadania, które polegają na typowaniu kuponów spełniających określone zasady. Jeśli gracz wykona wszystkie zadania w ciągu 30 dni od rejestracji, wówczas otrzyma bonus 60 zł. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91. Czas na obrót bonusem wynosi 90 dni. 

Oferta powitalna Fortuna

Fortuna w swojej ofercie powitalnej umieściła bonusy - od depozytu, freebet i cashback o łącznej wartości 635 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć w ten link lub poniższy baner i założyć nowe konto. Kod bonusowy "MECZYKI" uzupełni się automatycznie. Wszystkie promocje opisujemy w poniższych akapitach.
Freebety 35 PLN od Fortuna
Pierwszym bonusem od Fortuna w ramach oferty powitalnej jest freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP - programu lojalnościowego na stronie bukmachera. Tę kwotę gracz może przeznaczyć na jeden lub więcej zakładów. Dodatkowo po pierwszej wpłacie na konto gracz otrzyma drugi darmowy zakład, o wartości 15 zł.
Zakłady bez ryzyka 600 PLN od Fortuna
Bukmacherem posiadającym w swojej ofercie nieco inny niż Superbet zakład bez ryzyka jest Fortuna. Bonus ten dotyczy w sumie trzech kuponów: pierwszego w historii konta - 100 zł, pierwszego po 72h od rejestracji - 200 zł i pierwszego po kolejnych 72h - 300 zł. Zakłady bez ryzyka nie podlegają żadnym limitom co do kursów minimalnych i liczby zdarzeń. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że w razie nietrafionego typu na pierwszym kuponie środki od razu wrócą na konto depozytowe.

Zakład bez ryzyka 200 PLN i kod bonusowy od Betclic

Po kliknięciu TUTAJ i założeniu nowego konta z kodem bonusowym MECZYKI na stronie Betclic, można skorzystać z oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł. Właśnie tyle wynosi maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na stronie tego bukmachera. Bonus przyznawany jest w formie freebetu, czyli darmowych zakładów. Wartość bonusu można podzielić na wiele kuponów, ale kluczowy jest kurs minimalny. Wynosi on dla każdego freebetu 2.14 lub więcej. 
Wygrana z darmowego zakładu trafi na konto gracza, pomniejszona o stawkę i wartość podatku. Wygraną z bonusu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. W promocji nie biorą udziału zakłady z kategorii wirtualnych gier karcianych. 

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Superbet?

Kod bonusowy u bukmachera Superbet ma treść: MECZYKI. Należy go wpisać podczas rejestracji TUTAJ. Pozwoli to na aktywację bonusu powitalnego.

Jaki jest bonus powitalny Superbet?

W przypadku Superbet bonus powitalny to: bonus za min. jednego gola Polski z Meksykiem na MŚ 400 zł, darmowy zakład (freebet) 35 zł, tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 zł, bonus od wpłaty 200 zł oraz bonus za aplikację 20 zł. Wartość całkowita wynosi 3755 zł + 300 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020