Superbet bonus 550 zł | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start

Superbet bonus 550 zł | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start
superbet.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze10 wrz 2020 | 14:17
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny bukmacher Superbet przygotował ofertę powitalną z bonusami o łącznej wartości 550 zł. Nowi użytkownicy Superbeta mogą liczyć na startowy bonus bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 50 zł. Warunki uzyskania i szczegóły dotyczące działania obu z nich znajdziesz w poniższym tekście. Opisujemy też inne, stałe bonusy dostępne u tego bukmachera oraz wyjaśniamy, jak sprawnie zarejestrować się w Superbet. Zapraszamy do lektury.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Superbet - oferta powitalna
 2. Superbet - bonus powitalny
 3. Superbet - pozostałe bonusy
 4. Superbet - rejestracja konta
 5. Superbet - informacje o bukmacherze
 6. Bonusy u innych bukmacherów w Polsce

Superbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Superbet

Superbet bonus na start ma dla każdego gracza, który skutecznie zarejestruje konto na stronie internetowej bukmachera. Można to zrobić za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet. Po udanej rejestracji bukmacher może przyznać dwa równocześnie działające następujące bonusy powitalne:

 • Bonus bez ryzyka o wartości 500 zł
 • Bonus od depozytu o wartości 50 zł

Poniżej dowiesz się, jak dokładnie działa i jeden, i drugi powitalny bonus Superbet i jakie trzeba spełnić konieczne warunki obrotu przed wypłatą środków na konto bankowe.

Superbet bonus bez ryzyka 500 zł

W Superbet bonus na start bez ryzyka wynosi 500 zł. W celu skorzystania z tej promocji, nie tylko trzeba zarejestrować skutecznie konto, ale również najpierw pobrać i użyć bonus od depozytu w wysokości 50 zł, o którym więcej piszemy w dalszej części tego artykułu. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej promocji o wartości 500 zł, która bukmacher określa jako "Tydzień bez ryzyka".

Można powiedzieć, że ta oferta to cashback, bowiem w jej ramach użytkownik może liczyć na określony zwrot za zawarte zakłady. Nie otrzymuje jednak pieniędzy z powrotem za konkretny przegrany kupon czy kupony. Zwrot następuje według następującego wzoru: 

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier = wysokość bonusu

Okres rozliczeniowy bonusu trwa 7 dni od momentu wykonania pierwszego depozytu (minimalna wpłata: 20 zł, trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji). Po upływie tego terminu bukmacher podsumowuje aktywność nowego gracza (zaliczając zakłady zagrane wyłącznie za własne środki) i przyznaje mu bonus bez ryzyka na podstawie widocznej powyżej wzoru. Nie ma minimalnej wartości przyznanej kwoty bonusu, maksymalnie zaś można uzyskać 500 zł. Spójrzmy na przykład, w którym użytkownik zgarnia najwyższy możliwy bonus Superbet:

 • 1940 zł (suma stawek) - 1200 zł (suma wygranych) - 240 zł (łączny podatek) = 500 zł (bonus)

Bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 14 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać czterokrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80 przy zakładach wielokrotnych AKO i 1.50 przy zakładach systemowych. Dodatkowo w tym pierwszym przypadku wymagany pojedynczy kurs minimalny zdarzenia to 1.30. Kupony pojedyncze (single) nie zaliczają się do obrotu, podobnie jak zdarzenia z oferty Super Mecz. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Uwaga. Jak można przeczytać w regulaminie promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.".

Superbet bonus 50 zł od depozytu

Druga promocja startowa to bonus 100% od depozytu, czyli od wpłaty środków na konto. Bukmacher przyznaje premię za pierwszy depozyt, podwajając jego wartość do maksymalnie 50 zł. Aby uzyskać ten bonus powitalny, trzeba zarejestrować się na stronie bukmachera (np. poprzez któryś z widocznych w niniejszym tekście banerów) oraz wyrazić chęć pobrania bonusu w okienku wyskakującym po pierwszym zalogowaniu. Promocja obejmuje tylko tych użytkowników, którzy dokonają pierwszej wpłaty w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Minimalny depozyt to 20 zł.

Po odebraniu bonusu gracz ma siedem dni na jego aktywację i kolejne siedem na dokonanie obrotu według wytyczonych przez bukmachera Superbet zasad. Bonusem należy obrócić raz po minimalnym kursie całkowitym 1.80 w przypadku zakładu wielokrotnego AKO i 1.50 w przypadku zakładu wielokrotnego systemowego. Kupony pojedyncze - tzw. single - nie zaliczają się do obrotu, tak samo jak zdarzenia z oferty Super Mecz. Uwaga: przy zakładzie AKO minimalny kurs pojedynczy zdarzenia musi wynieść 1.30. Po spełnieniu warunków obrotu środki automatycznie trafią do depozytu.

Uwaga. Podobnie jak w przypadku bonusu bez ryzyka, tak i tutaj bukmacher przypomina w regulaminie promocji, że "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.". Trzeba o tym pamiętać.

Inne bonusy dostępne u bukmachera Superbet

Superbet bonusy ma nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych graczy, którzy mogą liczyć na inne, regularne promocje. W dalszej części tekstu dowiesz się o całej ofercie promocyjnej i bonusach od Superbet.

Bonus Superbet Cashback

Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki przegranego zakładu na określonych warunkach. Brak ryzyka wiąże się zatem z odzyskaniem pieniędzy zainwestowanych w dany zakład, czyli gracz nie ryzykuje utraty środków, które przeznaczył na grę. Uwaga: wśród polskich legalnych bukmacherów kwota zwrotu często pomniejszana jest o równowartość obowiązującego w naszym prawie podatku od obrotu (gier hazardowych), który wynosi 12%. Gdy cashback ma wartość np. 100 zł i kupon zostanie wysłany właśnie za tyle, to na konto gracza może wrócić nie 100, a 88 zł - pozostałe środki potrącane są na poczet podatku. To całkowicie legalna praktyka. Warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami każdej promocji, aby uniknąć ewentualnego zaskoczenia.

Jeżeli bonus cashback jest elementem promocyjnego pakietu powitalnego dla użytkowników, to zwykle dotyczy pierwszego wysłanego kuponu, który spełnia założenia zawarte w regulaminie promocji. Zwrócone środki nie zawsze muszą podlegać dodatkowemu obrotowi - ustalenie tego leży po stronie bukmachera, który dokładnie wskazuje, na jakich zasadach można uzyskać i obrócić bonus.

W Superbet bonus cashback na ten moment nie widnieje w ofercie startowej, ale bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie zakład bez ryzyka zostanie dodany do pakietu bonusów powitalnych. Niezwłocznie o tym poinformujemy w niniejszym tekście.

Bonus Superbet - Super Extra

Zadaniem dobrego gracza jest odpowiednie ocenienie ryzyka i zweryfikowanie, czy dany kurs jest opłacalny. Oczywiście, im większa szansa na wygraną, tym będzie ona mniej okazała. Gdy przykładowo lider tabeli i pewny faworyt do mistrzostwa (np. Liverpool FC w Anglii) mierzy się na własnym boisku z zespołem ze strefy spadkowej, bukmacher wystawia minimalny kurs na jego zwycięstwo, przez co bardzo trudno uzyskać jakąkolwiek wyższą wygraną.

Tworząc promocyjny bonus Superbet wyciąga pomocną dłoń do zainteresowanych takimi typami i stworzył promocję Super Extra, w ramach której wystawia wyższe kursy na zwycięstwa faworytów, czyli tak zwanych “pewniaków”. Na stronie bukmachera codziennie można znaleźć listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników w poszczególnych dyscyplinach. Aby skorzystać z tej oferty, można wybrać maksymalnie jedno spotkanie z aktualnej listy Super Extra i dodać do niego 5 innych zdarzeń z kursem minimalnym 1.10. Kupon musi zatem zawierać minimum 6 typów. Promocja łączy się z promocją Super Mecz, o której więc dowiesz się poniżej.

Bonus Superbet - Super Mecz

Następny bonus od Superbet, czyli promocja Super Mecz jest podobna do wyżej opisanej oferty Super Extra. Jak możemy przeczytać na stronie bukmachera, "Super Mecz to wybrany przedmeczowe zakłady bukmacherskie z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie". Codziennie Superbet przygotowuje listę zdarzeń z różnych dyscyplin i umyślnie zwiększa ich kursy, z czego mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

Co ważne, Bukmacher umożliwia łączenie na jednym kuponie kilku zdarzeń z oferty Super Mecz oraz, na co zwróciliśmy uwagę wyżej, łączy się z promocją Super Extra. Wybrane zdarzenia można umieścić zarówno na kuponach pojedynczych, jak i wielokrotnych, a także systemowych.

Bonus Superbet - Zakłady Specjalne

Kolejny bonus od Superbet to Zakłady Specjalne. Bukmacher zwraca uwagę, że "Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią (...) więcej emocji i możliwości obstawiania". Zakłady Specjalne oznaczają bardziej rozbudowaną ofertę bukmachera na wybrane wydarzenia. Gracze mają zatem szansę stworzyć wybrany kupon z większej liczby dostępnych typów, nie ograniczając się do standardowego obstawiania trzy-drogowego (1-X-2).

Bukmacher informuje, że wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i - tutaj ruch skierowany ku fanom tenisa - asów serwisowych. Aby znaleźć zakłady objęte promocją Zakłady Specjalne, należy szukać oznaczenia w postaci żółtej gwiazdki na czarnym tle. W Superbet bonus Zakłady Specjalne może trafić w ręce wszystkich zainteresowanych graczy.

Bonus Superbet - Super Live

Bukmacher nagradza też osoby lubujące się w grze na żywo. "Celebruj mecze na żywo z ulepszonymi kursami w Super Live" - informuje bukmacher, kierując słowa do miłośników typowania live. W Superbet bonus Super Live zwiększa kursy wybranych zdarzeń, a co za tym idzie - rośnie jednocześnie wygrana postawionego zakładu. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie obstawiania na żywo i odnosi się do kilku wydarzeń na dzień, zwykle najważniejszych w danym czasie.

Co ważne, ten bonus od Superbet obejmuje różne typy zakładów, nie tylko trzy-drogowe (1, X, 2).

Bonus Superbet - Super Szansa

W Superbet bonus znajdą też osoby zainteresowane zakładami, w których nawet porażka nie przekreśla szansy na choćby minimalny zysk. Bukmacher wychodzi naprzeciwko takim oczekiwaniom, oferując promocję Super Szansa, umożliwiającą typowanie z możliwością błędu. Aby wygrać określoną kwotę w przypadku przegranego zakładu, trzeba zagrać kupon z dokładnie jedenastoma zdarzeniami, każde o kursie minimalny 1.30. Jeśli jeden z tych jedenastu typów okaże się nieskuteczny, bukmacher i tak przekaże część pieniędzy w ramach bonusu od Superbet. Zrobi to według następującego wzoru:

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

Spójrzmy na przykład: jeśli ewentualna wygrana kuponu wynosiła 1000 zł, a nietrafiony kurs np. 2.00, to Superbet zwraca graczowi 50 zł (1000 zł / 2 / 10). Jeśli którykolwiek z zakładów zostanie rozliczony jako zwrot stawki lub anulowany (po kursie 1.00), to bonus Superbet pozostaje, ale wygrana jest liczona z uwzględnieniem tej zmiany. Uwaga: Super Szansa obowiązuje tylko w punktach Superbet. 

Bonus Superbet - Super Bonus

Super Bonus od Superbet zwiększa wygraną zakładu o kwotę zależną od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Można zatem zyskać dodatkowe darmowe pieniądze do wygranej, o ile spełni się warunki określone przez bukmachera w regulaminie promocji. To oferta skierowana m.in. do miłośników popularnych "taśm", czyli zakładów wielokrotnych z nawet kilkunastoma czy kilkudziesięcioma zdarzeniami umieszczonymi na kuponie, charakteryzującymi się niewysokimi kursami.

Aby ten dostępny w Superbet bonus został odblokowany, należy stworzyć kupon z minimum sześcioma zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym wynoszącym 1.35. Za każde kolejne zdarzenie - od minimum sześciu - Superbet przyznaje dodatkowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. A zatem: im większy zakład wielokrotny, tym większa bonifikata finansowa, do maksymalnie 150% przy górnym pułapie, czyli wspomnianych 35 zdarzeniach. Czyli np. przy ew. wygranej 500 zł i 35 typach na kuponie, bukmacher przekaże dodatkowe 150% wygranej - 750 zł. 

Uwaga: zdarzenia z promocji Super Mecz i Super Extra nie są kwalifikowane do bonusu.

Bonus Superbet - rejestracja u bukmachera Superbet

Być może to oczywiste, ale do uzyskania bonusów powitalnych u dowolnego bukmachera niezbędne jest otwarcie konta na jego stronie internetowej. Bukmacherzy mogą oferować tzw. rejestrację bez dowodu, czyli bez weryfikacji tożsamości od razu przy zakładaniu konta gracza lub rejestrację z dowodem, w trakcie której trzeba natychmiast przesłać bukmacherowi skany dokumentu tożsamości, aby móc zawierać zakłady. Superbet należy do tej pierwszej grupy, jest zatem "bukmacherem bez dowodu", u którego wystarczy wstępna, tymczasowa rejestracja, dająca "zielone światło" na swobodne typowanie. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracyjnemu, który jest jednocześnie przepustką do bonusów Superbet.

Rejestracja konta tymczasowego w Superbet

Aby założyć konto u bukmachera Superbet, można przenieść się na jego stronę np. za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście. Rejestracja nie jest skomplikowana. Gracz ma do uzupełnienia kilka pól, w których musi wpisać swoje podstawowe dane osobowe. Należy podać bukmacherowi:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy z Punktu SuperBet

Po uzupełnieniu wymienionych pól, trzeba jeszcze zaznaczyć odpowiednie dwie "kratki" z formułkami prawnymi i... gotowe. Po potwierdzeniu linku aktywacyjnego przesłanego na podany adres e-mail, wstępna rejestracja u bukmachera Superbet zostanie zakończona. Skuteczne założenie konta upoważnia gracza do wykorzystania powitalnego bonusu od Superbet, którego szczegóły zamieściliśmy we wcześniejszym etapie niniejszego tekstu. Można zawierać zakłady przedmeczowe i na żywo, obserwować nowe startowe bonusy Superbet oraz śledzić regularne promocje bukmachera.

Rejestracja konta stałego w Superbet

Pełna rejestracja konta stałego w Superbet, bez której nie jest możliwa żadna wypłata środków, nastąpi po weryfikacji danych osobowych. Co należy zrobić, by ją uzyskać?

 • Uzupełnić dane widniejące w wybranym dokumencie tożsamości (dowodzie osobistym lub paszporcie)
 • Przesłać fotokopię (skany, zdjęcia) obu stron wybranego dokumentu
 • Wpisać numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane pieniądze pochodzące z wygranych

Dopiero po spełnieniu wymienionych trzech warunków bukmacher przyznaje status konta stałego, który daje graczowi pełne możliwości obstawiania i korzystania z wszystkich usług dostępnych w Superbet. Konto trzeba zweryfikować w ciągu 90 dni od ukończenia rejestracji wstępnej LUB przy pierwszej chęci wypłaty środków do banku. 

Zakłady bukmacherskie Superbet online - informacje o bukmacherze

Superbet to firma bukmacherska działająca w Polsce od 2017 roku, która szybko uzyskała licencję na podejmowanie wzajemnych zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Najpierw jednak oferowała je wyłącznie w punktach stacjonarnych. Aktualna liczba lokali naziemnych Superbeta wynosi około 50. Siedziba firmy mieści się w stolicy Śląska, Katowicach, przy ulicy Pułku Piechoty 7A. Kapitał zakładowy Superbet wynosi 2 000 000 zł.

Superbet - bonusy i promocje

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy innych bukmacherów

Spójrzmy na promocje i bonusy powitalne przygotowane przez największych polskich bukmacherów.

Oferta powitalna STS

Poniżej wymienimy i opiszemy trzy bonusy znajdujące się w ofercie powitalnej STS - są nimi bonus od depozytu, cashback i freebet o łącznej wartości 1260 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy wpisać kod bonusowy w trakcie rejestracji - podajemy go niżej. Link do rejestracji znajduje się TUTAJ lub pod poniższym banerem.

Kod bonusowy STS 

Za wpisanie kodu bonusowego w trakcie rejestracji, STS oferuje darmowy zakład, cashback i ofertę 100% od pierwszego depozytu. Aby skorzystać z oferty powitalnej STS, wystarczy kliknąć w podany poniżej baner i założyć nowe konto z kodem bonusowym o treści MEGABONUS

STS bonus od depozytu 1200 PLN

Warunki do skorzystania z bonusu od depozytu do 1200 zł, jaki oferuje STS - największy bukmacher działający na terenie Polski. W celu jej wypłacenia środków na konto depozytowe z bonusowego, gracz musi obrócić nią nie cztery, ale trzy razy po kursie minimalnym 1.91.

Cashback 31 PLN od STS

STS oferuje w swojej ofercie powitalnej cashback o wartości 31 zł. Oferta nie posiada żadnych limitów w postaci minimalnych kursów całkowitych oraz liczby zdarzeń. 

Freebet 29 PLN od STS

Ostatnim bonusem w ofercie STS jest freebet o wartości 29 zł. Gracz może wykorzystać tę kwotę na jeden bądź więcej darmowych zakładów. Aby środki z freebetu wypłacić na konto depozytowe, potrzebujemy trzykrotnego obrotu z kuponami o kursach 1.91 lub większych.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Oferta powitalna Fortuna

Fortuna w swojej ofercie powitalnej także umieściła trzy bonusy - od depozytu, freebet i cashback o łącznej wartości 2230 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć w ten link lub poniższy baner i założyć nowe konto. Kod bonusowy uzupełni się automatycznie. Wszystkie promocje opisujemy w poniższych akapitach.

Fortuna bonus 2000 PLN od depozytu

Pierwszą promocją od Fortuna jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Warunkiem jego obrotu jest obstawienie zakładów za czterokrotność pierwszej wpłaty w ciągu 30 dni. Na każdym kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia o kursie minimalnym całkowitym 1.60. Następnie wystarczy już tylko zawrzeć za środki bonusowe dowolny zakład o wybranym kursie.

Cashback 210 PLN od Fortuna

Bukmacherem posiadającym w swojej ofercie jeszcze korzystniejszy od Superbet pierwszy zakład bez ryzyka jest Fortuna. Tam kwota, którą można jednorazowo odzyskać po przegranej wynosi aż 210 zł i również nie podlega żadnym limitom co do kursów minimalnych i liczby zdarzeń. Należy jednak pamiętać o tym, że promocja jest objęta podatkiem 12%, co oznacza, że aby otrzymać pełny zwrot, należy zawrzeć zakład za 227 zł.

Aby skorzystać z tej promocji, należy najpierw aktywować ją w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy" nie później niż 3 dni po rejestracji i koniecznie po pierwszym zalogowaniu. 

Freebet 20 PLN od Fortuna

Ostatnim bonusem od Fortuna w ramach oferty powitalnej jest freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP - programu lojalnościowego na stronie bukmachera. Tę kwotę gracz może przeznaczyć na jeden lub więcej zakładów. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Oferta powitalna Betfan

Nowi gracze na Betfan mogą skorzystać z dwóch bonusów powitalnych o łącznej wartości 3100 zł - 100% od depozytu oraz zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu. 

Kod bonusowy Betfan

Aby skorzystać z niżej opisanych bonusów od Betfan, wystarczy kliknąć w poniższy baner lub w ten link i założyć nowe konto z kodem bonusowym MEGABONUS, który w trakcie rejestracji wpisze się automatycznie.

Betfan bonus 3000 PLN od depozytu

Betfan podwaja trzy pierwsze depozyty nowego gracza, które wynoszą minimalnie 20, a maksymalnie 100 zł. Dzięki tej promocji można zyskać nawet 3000 zł, ale najpierw trzeba zawrzeć zakład o stawce równej wpłacie z kursem minimalnym 2.00, a następnie obrócić nim pięciokrotnie po takim samym kursie. Taka zasada dotyczy każdego z trzech pierwszych depozytów. Jeśli ta sztuka uda się graczowi, Betfan pomnoży jego wpłatę dziesięciokrotnie i przeleje ją na konto depozytowe. Bonus 3000 zł można zyskać wówczas, gdy każda z wpłat wynosiła 100 zł

Cashback 100 PLN od Betfan

Betfan oferuje także zakład bez ryzyka o minimalnej stawce 10 zł. Maksymalny zwrot w przypadku tego bukmachera wynosi 100 zł, a kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 1.14. Do promocji nie zaliczają się sporty wirtualne. Cashback od Betfan nie podlega żadnym warunkom obrotu - środki od razu trafiają na konto depozytowe gracza. 

Cashback 550 PLN i kod bonusowy od Betclic

Po kliknięciu TUTAJ lub w poniżej podany baner i założeniu nowego konta z kodem bonusowym MEGABONUS550 na stronie Betclic, można skorzystać z oferty powitalnej, czyli cashbacku o wartości 550 zł. Właśnie tyle wynosi maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na stronie tego bukmachera.

Należy jednak pamiętać, że w przypadku każdego cashbacka obowiązuje podatek od gier. Oznacza to, że faktyczna stawka wynosi wkład pomnożony przez 0,88. Aby otrzymać pełny zwrot od Betclic, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za minimum 625 zł

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start