Superbet bonus | BONUS powitalny na start 3755 PLN + 300 PLN extra

3755 PLN + 300 PLN

Pilne
Kurs 150,0 na Hiszpanię

Za stawkę 2 PLN można odebrać dodatkowe 300 PLN za zwycięstwo Hiszpanii z Maroko. Łączy się z innymi bonusami Superbet - CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ.

 • 300 PLN za zwycięstwo Hiszpanii z Maroko

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

Pilne
Kurs 150,0 na Hiszpanię

Za stawkę 2 PLN można odebrać dodatkowe 300 PLN za zwycięstwo Hiszpanii z Maroko. Łączy się z innymi bonusami Superbet - CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ.

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,Dzisiaj | 10:07

Legalny bukmacher Superbet przygotował ofertę powitalną z bonusami na start o łącznej wartości 3755 zł + 300 zł extra za zwycięstwo Hiszpanii z Maroko. To najwyższy bonus bukmachera Superbet na rynku, dostępny wyłącznie z naszym kodem bonusowym o treści MECZYKI. Nowi użytkownicy Superbeta mogą liczyć na startowy bonus bez ryzyka w wysokości 3500 zł, bonus od depozytu w wysokości 200 zł, freebet 35 zł oraz 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. Warunki uzyskania i szczegóły dotyczące działania każdego z nich znajdziesz w poniższym tekście. Opisujemy też inne, stałe bonusy dostępne u tego bukmachera oraz wyjaśniamy, jak sprawnie zarejestrować się w Superbet.

Bonus Superbet na start w pigułce - NAJWYŻSZY dostępny bonus Superbet

Nowym użytkownikom, którzy rejestrują się klikając TUTAJ, przysługuje bonus Superbet na start. W jego skład wchodzi darmowy zakład w kwocie 35 zł, tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł oraz do 200 zł bonusu od depozytu. Bonus Superbet można zyskać również dzięki pobraniu aplikacji mobilnej. Bonus startowy należy aktywować podczas rejestracji, wpisując kod bonusowy o treści MECZYKI. Poniżej, w tabeli umieściliśmy skróconą instrukcję zasad obrotu bonusem. 

Bonus Superbet Zasady obrotu bonusem
Bonus za wygraną Hiszpanii z Maroko 300 PLN Obrót 3x, kurs min. 1.80
Darmowy zakład 35 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego
Tydzień bez ryzyka 3500 PLN Obrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus od depozytu 200 PLN Obrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego

W dalszej części artykułu opisujemy szerzej zasady oferty powitalnej bukmachera Superbet.

Superbet

Superbet bonus - wygrana Hiszpanii z Maroko (kurs 150.0) 300 PLN

Dla graczy, którzy zarejestrują się poprzez TEN LINK i wpiszą kod bonusowy o treści MECZYKI, bukmacher przygotował bonus Superbet na zakład o kursie 150.0 na mecz Hiszpania - Maroko. Typując zakład na zwycięstwo Hiszpanii w tym meczu można otrzymać 300 PLN bonusu.

Promocja obowiązuje do momentu rozpoczęcia meczu Hiszpania - Maroko na MŚ. Polega ona na tym, że gracz musi postawić swój pierwszy zakład za 2 PLN na to, że w meczu Hiszpania - Maroko wygra Hiszpania. Jeśli tak się stanie, na konto gracza trafi standardowa wygrana, a także bonus 300 PLN. 

Jak prawidłowo postawić kupon? Należy zarejestrować konto z kodem MECZYKI, koniecznie akceptując zgodny marketingowe. Następnie wpłacamy depozyt minimum 50 PLN i stawiamy pierwszy kupon na zakład na Hiszpania wygra mecz wybrane z oferty bukmachera na mecz Hiszpania - Maroko. Typujemy to zdarzenie, a jeśli kupon będzie trafiony, wówczas standardowa wygrana trafi na nasze konto, bonus z kolei zostanie w ciągu 72 godzin przyznany na konto bonusowe. Należy pamiętać, że musi być to pierwszy kupon - SOLO - w historii konta.

Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Na wykonanie obrotu jest 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.80. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs 1.30.

Ta oferta obowiązuje wyłącznie z kodem promocyjnym Superbet o treści MECZYKI. Łączy się ona ze wszystkimi pozostałymi bonusami Superbet, które opisujemy w tym artykule.

Superbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Superbet

Superbet bonus na start ma dla każdego gracza, który skutecznie zarejestruje konto na stronie internetowej bukmachera. Można to zrobić za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet lub poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Po udanej rejestracji bukmacher może przyznać cztery następujące bonusy powitalne:

 • Bonus bez ryzyka o wartości 3500 zł
 • Bonus od depozytu o wartości 200 zł
 • Freebet o wartości 35 zł
 • Bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 zł

Poniżej dowiesz się, jak dokładnie działają wymienione wyżej bonusy Superbet i jakie trzeba spełnić konieczne warunki obrotu przed wypłatą środków na konto bankowe.

Superbet bonus bez ryzyka 3500 PLN

W Superbet bonus na start bez ryzyka wynosi 3500 zł. W celu skorzystania z tej promocji, nie tylko trzeba zarejestrować skutecznie konto, ale również najpierw aktywować i użyć bonusu od depozytu w wysokości do 200 zł, o którym więcej piszemy w dalszej części tego artykułu. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej promocji o wartości 3500 zł, która bukmacher określa jako "Tydzień bez ryzyka".

"Tydzień bez ryzyka", to nic innego jak cashback, bowiem w jego ramach użytkownik może liczyć na określony zwrot za zawarte zakłady. Nie otrzymuje jednak pieniędzy za tylko jeden przegrany zakład, ale za cały pierwszy tydzień gry, jeśli zakończy go "na minusie". 

O wartości przyznanego bonusu decyduje zatem saldo konta gracza po pierwszym tygodniu gry. Od sumy wszystkich stawek należy zatem odjąć wartość wygranych kuponów, sumę podatków i przyznanych oraz wykorzystanych bonusów. 

Okres rozliczeniowy bonusu trwa 7 dni od momentu wykonania pierwszego depozytu (minimalna wpłata: 20 zł, trzeba jej dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji). Po upływie tego terminu bukmacher podsumowuje aktywność nowego gracza (zaliczając zakłady zagrane wyłącznie za własne środki) i przyznaje mu bonus bez ryzyka na podstawie widocznego poniżej wzoru. Nie ma minimalnej wartości przyznanej kwoty bonusu, maksymalnie zaś można uzyskać 3500 zł. Spójrzmy na przykład, w którym użytkownik zgarnia najwyższy możliwy bonus Superbet:

 • 5200 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 3500 zł (bonus)

Bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać obrót według określonych przez Superbet zasad:

 • Dwukrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 3500 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 7000 zł;
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy.

Uwaga. Jak można przeczytać w regulaminie promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Druga promocja startowa to bonus 100% od depozytu, czyli od wpłaty środków na konto. Bukmacher przyznaje premię za pierwszy depozyt, podwajając jego wartość do maksymalnie 200 zł. Aby uzyskać ten bonus powitalny, trzeba zarejestrować się na stronie bukmachera (np. poprzez któryś z widocznych w niniejszym tekście banerów lub linków) oraz wyrazić chęć pobrania bonusu w okienku wyskakującym po pierwszym zalogowaniu. Promocja obejmuje tylko tych użytkowników, którzy dokonają pierwszej wpłaty w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Minimalny depozyt to 20 zł.

Po odebraniu bonusu gracz ma 10 dni na dokonanie obrotu według wytyczonych przez bukmachera Superbet zasad:

 • Dwukrotny obrót bonusem;
 • Kurs minimalny kuponu wynosi 1.80;
 • Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu.

Po spełnieniu warunków obrotu środki automatycznie trafią do depozytu.

Uwaga. Podobnie jak w przypadku bonusu bez ryzyka, tak i tutaj bukmacher przypomina w regulaminie promocji, że "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni". Trzeba o tym pamiętać.

Superbet bonus freebet 35 PLN

Bukmacher ma dla graczy jeszcze jedną promocję powitalną. To darmowy zakład o wartości 35 zł. Co zrobić, aby móc taki bonus otrzymać? Już tłumaczymy.

Zacząć trzeba od kliknięcia w jeden z dostępnych tu banerów Superbet. Wymagany będzie także nasz kod bonusowy o treści MECZYKI. Zostaniemy wówczas przeniesieni na stronę internetową bukmachera, gdzie będziemy mogli dokonać rejestracji. Podczas tej czynności należy jeszcze zaznaczyć w odpowiednim miejscu chęć skorzystania z takiej promocji.

Gdy nasze konto gracza zostanie już utworzone, wówczas - by otrzymać bonus 35 zł - musimy dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. A więc niezależnie czy wpłacimy 50, 100 czy 200 zł - dostaniemy od bukmachera dodatkowe 35 zł na grę. Co istotne, w ciągu 24 godzin od momentu przyznania środków bonusowych, należy je zaakceptować.

Zasady bonusu freebet w Superbet:

 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem, czyli należy zagrać za 35 zł;
 • Brak wymaganego kursu minimalnego;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny.

Obrotu trzeba dokonać w ciągu trzech dni od momentu przyznania bonusu. Wliczają się do niego wyłącznie zakłady przedmeczowe i na żywo zagrane za pośrednictwem strony internetowej Superbet lub aplikacji mobilnej. Z promocji wyłączone są typy bukmacherskie na sporty wirtualne. Co ważne, kupony anulowane i takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do obrotu.

Dopiero w momencie dokonania koniecznego obrotu środki bonusowe zmienią się w środki depozytowe, co umożliwi ich wypłatę na konto bankowe.

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Oferta powitalna bukmachera Superbet przewiduje również bonus za pobranie i zalogowanie w aplikacji mobilnej. Wartość tego bonusu to 20 zł. Łatwo go zdobyć - w ciągu siedmiu dni od wpłacenia pierwszego depozytu należy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie się w niej zalogować. Bonus podlega zasadom obrotu:

 • Bonusem należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za 20 zł;
 • Brak minimalnego kursu minimalnego.

Po spełnieniu tych wymogów, środki trafią na konto depozytowe gracza. 

Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Bukmacher Superbet rozliczy Twój zakład jako wygrany nawet, jeśli... przegrasz. Wszystko za sprawą promocji Super Przewaga. Na czym polega ten bonus? Superbet może automatycznie zamknąć zakład w trakcie zdarzenia, i przyznać ci wygraną przy odpowiednim wyniku, niezależnie od końcowego rezultatu meczu. To tzw. funkcja early payout. Oczywiście, by do tego doszło, muszą zostać spełnione pewne warunki, o których piszemy poniżej.

W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Oto szczegóły działania tej promocji:

Piłka nożna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Piłka ręczna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.

Hokej na lodzie:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema bramkami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Koszykówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Siatkówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie wygrywał w setach 2:0, zwyciężysz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Tenis ziemny:

 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, zwyciężysz niezależnie od końcowego wyniku meczu

W celu rozjaśnienia zasad działania tej promocji posłużmy się przykładem z EURO 2020. W 1/8 finału reprezentacja Francji wygrywała 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta jedynie zremisowała!

Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Przykładowe wypisujemy poniżej.

Piłka nożna:

 • EURO, Copa America, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, MŚ 2022
 • Liga Mistrzów 2022/23
 • Mecze kwalifikacyjne do tych rozgrywek z udziałem polskich drużyn
 • Ekstraklasa 2022/23
 • Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 - 2022/23

Piłka ręczna:

 • PGNiG Superliga
 • Liga Mistrzów

Koszykówka:

 • Energa Basket Liga
 • Półfinały i finały NBA

Siatkówka:

 • PlusLiga
 • TauronLiga
 • Liga Mistrzów

Tenis ziemny:

 • Turnieje Wielkiego Szlema
 • Turnieje ATP i WTA (od rangi 250)

Hokej na lodzie:

 • NHL
 • Polska Hokej Liga

Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera, z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 4055 zł, można założyć za pomocą jednego z widocznych w tekście banerów.

Sprawdź kody promocyjne:

Inne bonusy dostępne u bukmachera Superbet

Superbet bonusy ma nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych graczy, którzy mogą liczyć na inne, regularne promocje. W dalszej części tekstu dowiesz się o całej ofercie promocyjnej i bonusach od Superbet.

Bonus Superbet Cashout

Cashout pozwala rozliczyć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozstrzygnięty. Oznacza to zmniejszenie ryzyka porażki poprzez zamknięcie zakładu w trakcie trwania wytypowanego zdarzenia. Gracz w takim przypadku może odzyskać część stawki, otrzymać pewną część  Cashout w Superbet dostępny jest dla zakładów pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Dotyczy to zarówno oferty przedmeczowej, jak i typowania na żywo, czy zakładów mieszanych (przedmeczowe i LIVE). 

W Superbet dostępne są trzy opcje cashoutu:

 • Wypłata wyświetlonej kwoty - wypłacić można tylko wyświetloną kwotę, jeśli w trakcie realizacji cashoutu ulegnie ona zmianie, wypłata nie będzie możliwa;
 • Dowolna kwota - kwota zostanie wypłacona, nawet jeśli w trakcie realizacji cashoutu ulegnie ona zmianie;
 • +/- 10% - cashout zostanie wypłacony, jeśli w trakcie realizacji kwota nie ulegnie zmianie o więcej niż 10%.

Cashout nie obowiązuje na zakłady zawarte ze środków bonusów, zakłady specjalne, zdarzenia nie są dostępne w ofercie, typ zakładu nie został objęty funkcją cashout oraz gdy na kuponie znajduje się zakład rozliczony jako przegrany.

Bonus Superbet Cashback

Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki przegranego zakładu na określonych warunkach. Brak ryzyka wiąże się zatem z odzyskaniem pieniędzy zainwestowanych w dany zakład, czyli gracz nie ryzykuje utraty środków, które przeznaczył na grę. Uwaga: wśród polskich legalnych bukmacherów kwota zwrotu często pomniejszana jest o równowartość obowiązującego w naszym prawie podatku od obrotu (gier hazardowych), który wynosi 12%. Gdy cashback ma wartość np. 100 zł i kupon zostanie wysłany właśnie za tyle, to na konto gracza może wrócić nie 100, a 88 zł - pozostałe środki potrącane są na poczet podatku. To całkowicie legalna praktyka. Warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami każdej promocji, aby uniknąć ewentualnego zaskoczenia.

Jeżeli bonus cashback jest elementem promocyjnego pakietu powitalnego dla użytkowników, to zwykle dotyczy pierwszego wysłanego kuponu, który spełnia założenia zawarte w regulaminie promocji. Zwrócone środki nie zawsze muszą podlegać dodatkowemu obrotowi - ustalenie tego leży po stronie bukmachera, który dokładnie wskazuje, na jakich zasadach można uzyskać i obrócić bonus.

W Superbet bonus cashback na ten moment nie widnieje w ofercie startowej, ale bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie zakład bez ryzyka zostanie dodany do pakietu bonusów powitalnych. Niezwłocznie o tym poinformujemy w niniejszym tekście.

Bonus Superbet - Super Extra

Zadaniem dobrego gracza jest odpowiednie ocenienie ryzyka i zweryfikowanie, czy dany kurs jest opłacalny. Oczywiście, im większa szansa na wygraną, tym będzie ona mniej okazała. Gdy przykładowo lider tabeli i pewny faworyt do mistrzostwa (np. Liverpool FC w Anglii) mierzy się na własnym boisku z zespołem ze strefy spadkowej, bukmacher wystawia minimalny kurs na jego zwycięstwo, przez co bardzo trudno uzyskać jakąkolwiek wyższą wygraną.

Tworząc promocyjny bonus Superbet wyciąga pomocną dłoń do zainteresowanych takimi typami i stworzył promocję Super Extra, w ramach której wystawia wyższe kursy na zwycięstwa faworytów, czyli tak zwanych “pewniaków”. Na stronie bukmachera codziennie można znaleźć listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników w poszczególnych dyscyplinach. Aby skorzystać z tej oferty, można wybrać maksymalnie jedno spotkanie z aktualnej listy Super Extra i dodać do niego 5 innych zdarzeń z kursem minimalnym 1.10. Kupon musi zatem zawierać minimum 6 typów. Promocja łączy się z promocją Super Mecz, o której więc dowiesz się poniżej.

Bonus Superbet - Super Mecz

Następny bonus od Superbet, czyli promocja Super Mecz jest podobna do wyżej opisanej oferty Super Extra. Jak możemy przeczytać na stronie bukmachera, "Super Mecz to wybrany przedmeczowe zakłady bukmacherskie z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie". Codziennie Superbet przygotowuje listę zdarzeń z różnych dyscyplin i umyślnie zwiększa ich kursy, z czego mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

Co ważne, Bukmacher umożliwia łączenie na jednym kuponie kilku zdarzeń z oferty Super Mecz oraz, na co zwróciliśmy uwagę wyżej, łączy się z promocją Super Extra. Wybrane zdarzenia można umieścić zarówno na kuponach pojedynczych, jak i wielokrotnych, a także systemowych.

Bonus Superbet - Zakłady Specjalne

Kolejny bonus od Superbet to Zakłady Specjalne. Bukmacher zwraca uwagę, że "Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią (...) więcej emocji i możliwości obstawiania". Zakłady Specjalne oznaczają bardziej rozbudowaną ofertę bukmachera na wybrane wydarzenia. Gracze mają zatem szansę stworzyć wybrany kupon z większej liczby dostępnych typów, nie ograniczając się do standardowego obstawiania trzy-drogowego (1-X-2).

Bukmacher informuje, że wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i - tutaj ruch skierowany ku fanom tenisa - asów serwisowych. Aby znaleźć zakłady objęte promocją Zakłady Specjalne, należy szukać oznaczenia w postaci żółtej gwiazdki na czarnym tle. W Superbet bonus Zakłady Specjalne może trafić w ręce wszystkich zainteresowanych graczy.

Bonus Superbet - Super Live

Bukmacher nagradza też osoby lubujące się w grze na żywo. "Celebruj mecze na żywo z ulepszonymi kursami w Super Live" - informuje bukmacher, kierując słowa do miłośników typowania live. W Superbet bonus Super Live zwiększa kursy wybranych zdarzeń, a co za tym idzie - rośnie jednocześnie wygrana postawionego zakładu. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie obstawiania na żywo i odnosi się do kilku wydarzeń na dzień, zwykle najważniejszych w danym czasie.

Co ważne, ten bonus od Superbet obejmuje różne typy zakładów, nie tylko trzy-drogowe (1, X, 2).

Bonus Superbet - Super Szansa

W Superbet bonus znajdą też osoby zainteresowane zakładami, w których nawet porażka nie przekreśla szansy na choćby minimalny zysk. Bukmacher wychodzi naprzeciwko takim oczekiwaniom, oferując promocję Super Szansa, umożliwiającą typowanie z możliwością błędu. Aby wygrać określoną kwotę w przypadku przegranego zakładu, trzeba zagrać kupon z dokładnie jedenastoma zdarzeniami, każde o kursie minimalny 1.30. Jeśli jeden z tych jedenastu typów okaże się nieskuteczny, bukmacher i tak przekaże część pieniędzy w ramach bonusu od Superbet. Zrobi to według następującego wzoru:

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

Spójrzmy na przykład: jeśli ewentualna wygrana kuponu wynosiła 1000 zł, a nietrafiony kurs np. 2.00, to Superbet zwraca graczowi 50 zł (1000 zł / 2 / 10). Jeśli którykolwiek z zakładów zostanie rozliczony jako zwrot stawki lub anulowany (po kursie 1.00), to bonus Superbet pozostaje, ale wygrana jest liczona z uwzględnieniem tej zmiany. Uwaga: Super Szansa obowiązuje tylko w punktach Superbet. 

Bonus Superbet - Super Bonus

Super Bonus od Superbet zwiększa wygraną zakładu o kwotę zależną od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Można zatem zyskać dodatkowe darmowe pieniądze do wygranej, o ile spełni się warunki określone przez bukmachera w regulaminie promocji. To oferta skierowana m.in. do miłośników popularnych "taśm", czyli zakładów wielokrotnych z nawet kilkunastoma czy kilkudziesięcioma zdarzeniami umieszczonymi na kuponie, charakteryzującymi się niewysokimi kursami.

Aby ten dostępny w Superbet bonus został odblokowany, należy stworzyć kupon z minimum sześcioma zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym wynoszącym 1.35. Za każde kolejne zdarzenie - od minimum sześciu - Superbet przyznaje dodatkowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. A zatem: im większy zakład wielokrotny, tym większa bonifikata finansowa, do maksymalnie 150% przy górnym pułapie, czyli wspomnianych 35 zdarzeniach. Czyli np. przy ew. wygranej 500 zł i 35 typach na kuponie, bukmacher przekaże dodatkowe 150% wygranej - 750 zł. 

Uwaga: zdarzenia z promocji Super Mecz i Super Extra nie są kwalifikowane do bonusu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus Superbet - rejestracja u bukmachera Superbet

Być może to oczywiste, ale do uzyskania bonusów powitalnych u dowolnego bukmachera niezbędne jest otwarcie konta na jego stronie internetowej. Bukmacherzy mogą oferować tzw. rejestrację bez dowodu, czyli bez weryfikacji tożsamości od razu przy zakładaniu konta gracza lub rejestrację z dowodem, w trakcie której trzeba natychmiast przesłać bukmacherowi skany dokumentu tożsamości, aby móc zawierać zakłady. Superbet należy do tej pierwszej grupy, jest zatem "bukmacherem bez dowodu", u którego wystarczy wstępna, tymczasowa rejestracja, dająca "zielone światło" na swobodne typowanie. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracyjnemu, który jest jednocześnie przepustką do bonusów Superbet.

Superbet rejestracja konta

Rejestracja konta tymczasowego w Superbet

Aby założyć konto u bukmachera Superbet, można przenieść się na jego stronę np. za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście. Rejestracja nie jest skomplikowana. Gracz ma do uzupełnienia kilka pól, w których musi wpisać swoje podstawowe dane osobowe. Należy podać bukmacherowi:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwę użytkownika (login)
 • Hasło do konta gracza
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"

Po uzupełnieniu wymienionych pól, trzeba jeszcze zaznaczyć odpowiednie dwie "kratki" z formułkami prawnymi i... gotowe. Po potwierdzeniu linku aktywacyjnego przesłanego na podany adres e-mail, wstępna rejestracja u bukmachera Superbet zostanie zakończona. Skuteczne założenie konta upoważnia gracza do wykorzystania powitalnego bonusu od Superbet, którego szczegóły zamieściliśmy we wcześniejszym etapie niniejszego tekstu. Można zawierać zakłady przedmeczowe i na żywo, obserwować nowe startowe bonusy Superbet oraz śledzić regularne promocje bukmachera.

Rejestracja konta stałego w Superbet

Pełna rejestracja konta stałego w Superbet, bez której nie jest możliwa żadna wypłata środków, nastąpi po weryfikacji danych osobowych. Co należy zrobić, by ją uzyskać?

 • Uzupełnić dane widniejące w wybranym dokumencie tożsamości (dowodzie osobistym lub paszporcie)
 • Przesłać fotokopię (skany, zdjęcia) obu stron wybranego dokumentu
 • Wpisać numer rachunku bankowego, na który mają być przelewane pieniądze pochodzące z wygranych

Dopiero po spełnieniu wymienionych trzech warunków bukmacher przyznaje status konta stałego, który daje graczowi pełne możliwości obstawiania i korzystania z wszystkich usług dostępnych w Superbet. Konto trzeba zweryfikować w ciągu 90 dni od ukończenia rejestracji wstępnej LUB przy pierwszej chęci wypłaty środków do banku. 

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Bonus Superbet - wpłaty i wypłaty

U bukmachera Superbet dostępne są szybkie wpłaty i wypłaty. Płatności można dokonywać poprzez jeden z kilku systemów online. Co ważne, w żadnym przypadku nie są pobierane prowizje a wszystkie transakcje przechodzą przez system weryfikacji SafeCharge, będący wiodącym operatorem transakcji finansowych przez internet. 

Superbet metody płatności

W jaki sposób można dokonywać wpłat i wypłat w Superbet? Wszystkie dostępne opcje prezentujemy poniżej.

Blik

Poprzez Blik można dokonywać natychmiastowych wpłat na konto depozytowe w Superbet. Minimalna wartość wpłaty to 1 zł, natomiast poziom maksymalny nie został określony. Aby dokonać płatności poprzez Blik wystarczy skorzystać z opcji na swoim koncie bankowym. Księgowanie płatności nastąpi w ciągu kilku sekund od momentu zlecenia wpłaty. Wypłaty za pomocą Blika nie są dostępne.

Przelewy24

Szybkich wpłat i wypłat można dokonywać poprzez Przelewy24. Minimalna kwota transakcji w obu przypadkach to 1 zł. Nie ma limitów dla maksymalnej wpłaty czy wypłaty. Zlecenie wpłaty na konto depozytowe w serwisie bukmachera następuje w zakładce "Wpłata Online", tam po wpisaniu wartości depozytu należy wybrać płatność przez system Przelewy 24. Środki na koncie bukmachera powinny pojawić się w ciągu kilku chwil.

Z kolei wypłaty zlecić można poprzez "Wypłaty Online". Gracz musi wprowadzić swój numer konta bankowego, a następnie określić kwotę jaką chce wypłacić. Transakcje księgowane są w ciągu 15 min od daty ich zlecenia, a większość banków przyjmuje wpłaty również w weekendy (wyjątkiem jest bank PKO). 

PayPal

Podobnie jak opisany wyżej system, działa także PayPal. Za jego pośrednictwem gracze również mogą zlecać zarówno wpłaty jak i wypłaty z konta depozytowego w Superbet. Stawka minimalna w obu przypadkach to 1 zł. Brak jest informacji o maksymalnym progu dopuszczalnych wpłat i wypłat poprzez PayPal. Depozyt poprzez system może zostać wpłacony po uprzednim podpięciu karty do systemu PayPal, lub w przypadku posiadania środków w wirtualnym portfelu.

Wypłaty przez PayPal można zlecić w zakładce "Wypłaty Online". Środki wypłacone na koncie powinny pojawić się w ciągu 10 min od zlecenia transakcji.

Tpay

Operator Tpay pozwala dokonywać szybkich wpłat na konto depozytowe już od 1 zł, bez określenia maksymalnej wysokości wpłacanego depozytu na konto w Superbet. W przypadku Tpay płatności można dokonać poprzez Blik lub tradycyjnym przelewem. Rzecz jasna bez żadnej prowizji. Środki na konto depozytowe trafią natychmiastowo po dokonaniu zlecenia wpłaty.

Karta płatnicza

Wpłaty za pomocą karty płatniczej można dokonać wprowadzając wartość samej wpłaty i dane karty. Następnie wystarczy kliknąć przycisk "Depozyt". Podobnie jak w innych przypadkach minimalna kwota to 1 zł. Raz wprowadzone dane karty można zapisać w systemie Superbet, aby przyspieszyć proces wpłaty przy kolejnych depozytach. Ułatwi to także wypłaty na kartę środków z depozytu (dotyczy wyłącznie kart płatniczych VISA).

Wypłaty na kartę płatniczą, dostępne wyłącznie w przypadku kart VISA, możliwe poprzez wybór odpowiedniej opcji w zakładce "Wypłata Online". Limit minimalny wypłaty to 1 zł, a maksymalna kwota nie została określona. Księgowanie środków może zająć do 3 dni roboczych.

Skrill

Wpłaty poprzez Skrill przebiegają podobnie jak te, które opisaliśmy przy okazji karty płatniczej. Aby dokonać wpłaty systemem Skrill należy wprowadzić kwotę i dane karty. W przypadku niektórych kart wymagane będzie potwierdzenie transakcji. Dane karty w bezpiecznym sposób zostaną zapisane, co pozwoli szybciej dokonywać wpłat i wypłat w przyszłości. 

Skrill pozwala również na natychmiastowe, nielimitowane wypłaty środków na kartę (dotyczy kart VISA). Księgowanie wypłaconego depozytu zajmuje kilka sekund. 

Neteller

Depozyt poprzez Neteller można wpłacić wprowadzając określoną wartość, wybierając odpowiednią metodę płatności, a następnie swój identyfikator zabezpieczeń i adres e-mail powiązany z Neteller. Minimalna wartość wpłaty to 1 zł, maksymalna nie została określona. Środki na koncie depozytowym w Superbet pojawią się natychmiastowo po prawidłowym dokonaniu zlecenia wpłaty.

Wypłaty dokonać można w analogiczny sposób, ale wybierając zakładkę "Wypłata Online". Środki na koncie, po dokonaniu wypłaty, pojawią się w ciągu kilku minut od zatwierdzenia transakcji.

paysafecard

Zlecenia wpłaty na konto depozytowe w Superbet można dokonać w paysafecard. Po wybraniu opcji zlecenia wpłaty należy podać numer karty preapaid lub wprowadzić swoje dane logowania paysafacard. Wpłaty na konto Superbet można dokonać także poprzez Scan2Pay, dostępny przez paysafecard. Wpłata zostanie zaksięgowana natychmiastowo. Limit wpłat to minimum 1 zł, bez określania progu maksymalnego depozytu.

Wyplata możliwa jest w analogiczny sposób, po podaniu danych do logowania w paysafecard. Minimalna wypłata wynosi 1 zł, maksymalna nie jest wskazana przez operatora. 

Open Banking

Operator Open Banking pozwala dokonać natychmiastowej wpłaty na konto depozytowe od kwoty 1 zł, bez górnego limitu wpłaty. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w zakładce "Wpłata Online", a po kliknięciu Open Banking zostaniemy poproszeni o wybór naszego banku. Wpłata będzie zaksięgowana na koncie w ciągu kilku minut.

Przelew tradycyjny

Ostatnią opcja dokonywania wpłat i wypłat w Superbet jest tradycyjny przelew bankowy. W przypadku dokonywania depozytów nie ma żadnych limitów co do wartości przelewu. Wpłaty można dokonać poprzez bankowość internetową, po skopiowaniu danych konta Superbet. W tytule przelewu musi się znaleźć nazwa użytkownika, a przelew powinien być dokonany z konta bankowego podanego podczas procesu rejestracji. Księgowanie depozytu uzależnione jest od godzin księgowania w banku.

Wypłaty możliwe są po wyborze opcji "Transfer bankowy". Środki natychmiastowo zostaną przekazane do wypłaty na wskazane przez gracza konto. Czas oczekiwania na przelew zależny jest od godzin księgowania banku. 

Zakłady bukmacherskie Superbet online - informacje o bukmacherze

Superbet to firma bukmacherska działająca w Polsce od 2017 roku, która szybko uzyskała licencję na podejmowanie wzajemnych zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Najpierw jednak oferowała je wyłącznie w punktach stacjonarnych. Aktualna liczba lokali naziemnych Superbeta wynosi około 50. Siedziba firmy mieści się w stolicy Śląska, Katowicach, przy ulicy Pułku Piechoty 7A. Kapitał zakładowy Superbet wynosi 2 000 000 zł.

Superbet informacje

Bonusy innych bukmacherów

Spójrzmy na promocje i bonusy powitalne przygotowane przez największych polskich bukmacherów.

Oferta powitalna STS

Poniżej wymienimy i opiszemy bonusy znajdujące się w ofercie powitalnej STS - są nimi bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) oraz 3x cashback o łącznej wartości 1660 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy wpisać kod bonusowy w trakcie rejestracji - podajemy go niżej. Link do rejestracji znajduje się TUTAJ lub pod poniższym banerem.

Kod bonusowy STS 

Za wpisanie kodu bonusowego w trakcie rejestracji, STS oferuje cashback, ofertę bonusową od trzech pierwszych wpłat i bonus za wykonanie zadań od bukmachera. Aby skorzystać z oferty powitalnej STS, wystarczy kliknąć w podany poniżej baner i założyć nowe konto z kodem bonusowym o treści MECZYKI. 

Cashback 100 PLN od STS

STS proponuje w swojej ofercie powitalnej cashback o wartości 100 zł. Zakład bez ryzyka nie posiada żadnych limitów w postaci minimalnych kursów całkowitych oraz liczby zdarzeń. Jednak samym bonusem trzeba obrócić. Należy to zrobić dwukrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Tylko kupony rozliczone jako wygrane są zaliczane do obrotu bonusem.

STS bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN

Przy okazji trzech pierwszych wpłat STS pozwala uzyskać bonus od depozytu. Jest to 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł, 50% od drugiej do 500 zł oraz 50% od trzeciego depozytu do 700 zł. Maksymalnie można uzyskać 1500 zł. Bonus od depozytu jest kolejnym elementem pakietu bonusów powitalnych od STS. Środkami bonusowymi trzeba jednak obrócić. Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do sumy obrotu zaliczają się tylko te kupony, które są wygrane.

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

W pakiecie powitalnym znalazł się także bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł. Promocja dostępna jest dla graczy, którzy zarejestrują się z naszym kodem bonusowym. Przy okazji każdej z trzech pierwszych wpłat bukmacher aktywuje dwa kolejne zadania, które polegają na typowaniu kuponów spełniających określone zasady. Jeśli gracz wykona wszystkie zadania w ciągu 30 dni od rejestracji, wówczas otrzyma bonus 60 zł. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91. Czas na obrót bonusem wynosi 90 dni. 

Oferta powitalna Fortuna

Fortuna w swojej ofercie powitalnej umieściła bonusy - od depozytu, freebet i cashback o łącznej wartości 635 zł. Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć w ten link lub poniższy baner i założyć nowe konto. Kod bonusowy "MECZYKI" uzupełni się automatycznie. Wszystkie promocje opisujemy w poniższych akapitach.

Freebety 35 PLN od Fortuna

Pierwszym bonusem od Fortuna w ramach oferty powitalnej jest freebet, czyli darmowy zakład o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP - programu lojalnościowego na stronie bukmachera. Tę kwotę gracz może przeznaczyć na jeden lub więcej zakładów. Dodatkowo po pierwszej wpłacie na konto gracz otrzyma drugi darmowy zakład, o wartości 15 zł.

Cashback 600 PLN od Fortuna

Bukmacherem posiadającym w swojej ofercie nieco inny niż Superbet zakład bez ryzyka jest Fortuna. Bonus dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu. Tam kwota, którą można jednorazowo odzyskać po przegranej wynosi aż 600 zł i nie podlega żadnym limitom co do kursów minimalnych i liczby zdarzeń. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że w razie nietrafionego typu na pierwszym kuponie środki od razu wrócą na konto depozytowe.

Aby skorzystać z tej promocji, należy najpierw aktywować ją w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy" nie później niż 3 dni po rejestracji i koniecznie po pierwszym zalogowaniu. 

Zakład bez ryzyka 200 PLN i kod bonusowy od Betclic

Po kliknięciu TUTAJ i założeniu nowego konta z kodem bonusowym MECZYKI na stronie Betclic, można skorzystać z oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł. Właśnie tyle wynosi maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na stronie tego bukmachera. Bonus przyznawany jest w formie freebetu, czyli darmowych zakładów. Wartość bonusu można podzielić na wiele kuponów, ale kluczowy jest kurs minimalny. Wynosi on dla każdego freebetu 2.14 lub więcej. 

Wygrana z darmowego zakładu trafi na konto gracza, pomniejszona o stawkę i wartość podatku. Wygraną z bonusu nie trzeba obracać. Bonus nie jest limitowany czasowo. W promocji nie biorą udziału zakłady z kategorii wirtualnych gier karcianych. 

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Superbet?

Kod bonusowy u bukmachera Superbet ma treść: MECZYKI. Należy go wpisać podczas rejestracji TUTAJ. Pozwoli to na aktywację bonusu powitalnego.

Jaki jest bonus powitalny Superbet?

W przypadku Superbet bonus powitalny to: bonus za min. jednego gola Polski z Meksykiem na MŚ 400 zł, darmowy zakład (freebet) 35 zł, tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 zł, bonus od wpłaty 200 zł oraz bonus za aplikację 20 zł. Wartość całkowita wynosi 3755 zł + 300 zł.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020