Superbet oferta bukmachera

Superbet oferta bukmachera | Wrzesień 2021
superbet.pl oferta bukmachera / meczyki.pl
Autor: Seweryn KrauzePrzedwczoraj | 16:58
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ofercie Superbet znajdziemy bonusy powitalne o łącznej wartości 1554 zł, w tym darmowe zakłady oraz cashback do 1300 zł. Szczegóły tych promocji, a także innych, niezwiązanych z rejestracją, przybliżymy Ci w niniejszym artykule. Poznasz też informacje o kursach oraz oferowanych metodach płatności, dzięki czemu dostępna w Superbet oferta nie będzie Ci obca. Zapraszamy do lektury!

Superbet oferta bukmachera

Na skróty:

 1. Superbet oferta
 2. Superbet oferta - bonus powitalny
 3. Superbet oferta - bonus bez ryzyka do 1300 PLN
 4. Superbet oferta - bonus od depozytu do 200 PLN
 5. Superbet oferta - freebet o wartości 34 PLN
 6. Superbet oferta - bonus o wartości 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej
 7. Superbet oferta - promocje dla wszystkich klientów
 8. Superbet oferta - kursy
 9. Superbet oferta - metody płatności

Superbet oferta

Superbet to legalny polski bukmacher, który od 2019 roku posiada stosowną licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a na terenie całego kraju znajdziemy ponad 60 stacjonarnych punktów. Większość zakładów zawieranych jest jednak wirtualnie - za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej.

W Superbet oferta sukcesywnie się poszerza. Dochodzą nowe dyscypliny, jednak główny nacisk położony jest na te najpopularniejsze. Gracze do dyspozycji mają też sekcję zakładów na żywo oraz zakładkę z grami karcianymi.

W artykule szczegółowo opisujemy dostępną w Superbet ofertę. Zaglądamy też w sekcję bonusów, także tych powitalnych o wartości 1554 zł na start.

Sprawdź oferty bukmacherów:

Superbet oferta - bonus powitalny

W Superbet oferta na start dostępna jest dla wszystkich nowych graczy, którzy poprawnie przejdą przez proces rejestracji korzystając z TEGO linka oraz w odpowiednim miejscu wpiszą specjalny kod promocyjny o treści: MECZYKI. W jej skład wchodzą aktualnie cztery bonusy powitalne:

 • bonus bez ryzyka do 1300 PLN
 • bonus od depozytu do 200 PLN
 • freebet o wartości 34 PLN
 • bonus o wartości 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

Łącznie można więc uzyskać 1554 PLN na grę u tego bukmachera. Gracz może skorzystać ze wszystkich powyższych promocji, ponieważ udział w jednej nie wyklucza pozostałych. W dalszej części tekstu szczegółowo opisujemy każdy z tych bonusów oraz przedstawiamy jakie warunki obrotu trzeba spełnić przed wypłatą dodatkowych środków na konto bankowe.

Superbet oferta - bonus bez ryzyka do 1300 PLN

Pierwszym bonusem, dostępnym w Superbet w ramach oferty powitalnej, jest tzw. “Tydzień bez ryzyka”. Na czym polega ta promocja? Można powiedzieć, że to zmodyfikowany cashback, ponieważ nie otrzymujemy tutaj zwrotu za przegrany pierwszy kupon, lecz jest on wyliczany wg poniższego wzoru:

 • suma postawionych stawek ze środków własnych - suma wszystkich wygranych - suma należnych podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

Okres rozliczeniowy liczony jest od momentu dokonania pierwszej wpłaty i trwa 7 dni. Po tym okresie Superbet dokona podsumowania naszej aktywności i na tej podstawie przyzna nam odpowiedni bonus. Maksymalnie można otrzymać 1300 PLN.

Przyznane środki trafią na konto gracza w ciągu 3 dni od zakończenia promocji. Przed ich wypłatą należy nimi dwukrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.80. Na spełnienie tego warunku mamy 10 dni. Przy najwyższym bonusie należy więc zagrać za 2600 PLN. Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z “Super Oferty”.

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest założenie konta w Superbet przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, dokonanie pierwszego depozytu w wysokości minimum 20 PLN oraz skorzystanie z “Bonusu od depozytu”, o którym piszemy poniżej.

Superbet oferta - bonus od depozytu do 200 PLN

Znajdujący się w ofercie Superbet “Bonus od depozytu” pozwala podwoić wpłacane środki maksymalnie do kwoty 200 PLN. Jak tego dokonać? Po pierwsze trzeba mieć założone konto u tego bukmachera (przypominamy, że do rejestracji potrzebny jest kod promocyjny o treści: MECZYKI), a po drugie dokonać depozytu.

Minimalna kwota pierwszej wpłaty, która uprawnia do skorzystania z promocji, wynosi 20 PLN. Uwaga - przy depozycie większym niż 200 PLN, kwota przyznanego bonusu będzie wynosić maksymalnie 200 PLN. Środki należy wpłacić w ciągu 14 dni od założenia konta.

W momencie odebrania bonusu Superbet daje nam 10 dni na dokonanie wymaganego obrotu. Warunki są takie same, jak w przypadku “Bonusu bez ryzyka”, czyli:

 • obrót bonusem 2 razy (przy maksymalnej kwocie należy więc zagrać za 400 PLN)
 • minimalny kurs całkowity na kuponie 1.80
 • do obrotu nie są zaliczane zdarzenia z “Super Oferty”

Po spełnieniu powyższych warunków środki zostaną przeniesione na saldo depozytowe, skąd można je wypłacić bezpośrednio na osobiste konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Tak jak wspominaliśmy, skorzystanie z “Bonusu od depozytu” nie wyklucza z udziału w pozostałych promocjach, o których piszemy w dalszej części tego tekstu.

Bukmacher przypomina jednocześnie, że zarówno w przypadku bonusu od depozytu, jak i cashbacku w postaci “Tygodnia bez ryzyka”, obowiązuje następujący punkt regulaminu: 

 "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet oferta - freebet o wartości 34 PLN

Kolejny bonus znajdując się w ofercie Superbet to freebet o wartości 34 PLN. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych promocji, do skorzystania z niego niezbędna jest rejestracja z użyciem kodu promocyjnego o treści: MECZYKI oraz dokonanie pierwszej wpłaty, która nie może być mniejsza niż 50 PLN. Przy zakładaniu konta należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiedniego okienka, gdzie wyrażamy chęć skorzystania z promocji na start.

W momencie dokonania depozytu Superbet przyzna nam freebet o wartości 34 PLN, który trzeba zaakceptować w ciągu 24 godzin. Początkowo środki trafią na saldo bonusowe i będą czekały aż wykonamy wymagany obrót. W przypadku tej promocji wystarczy jednorazowo zagrać za 34 PLN po minimalnym kursie 1.60 (grając zakład wielokrotny każde ze zdarzeń na kuponie musi mieć kurs równy lub większy niż 1.60).

Czas na wykonanie obrotu wynosi 3 dni od momentu przyznania darmowego zakładu. Nie wliczają się do niego kupony anulowane oraz zawierające zdarzenia z gier karcianych. Po spełnieniu wymaganych warunków bonusowe środki będą mogły być wypłacone na nasze konto lub przeznaczone na dalszą grę w Superbet.

Superbet oferta - bonus o wartości 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

Ostatnim elementem dostępnej w Superbet oferty powitalnej jest bonus za pobranie aplikacji mobilnej w wysokości 20 PLN. Otrzyma go każda osoba, która w ciągu 7 dni od dokonania pierwszego depozytu, pobierze aplikację mobilną. Dodatkowe środki trafią na saldo bonusowe i przed wypłatą trzeba będzie nimi dwukrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.80.

Superbet oferta bukmachera

Superbet oferta - zakłady sportowe

Oferta Superbet nie różni się zbytnio od tej dostępnej u innych bukmacherów. W głównej mierze opiera się na najczęściej oglądanych i typowanych sportach, takich jak:

 • piłka nożna
 • tenis ziemny
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • koszykówka
 • sporty walki

Tak jak wspominaliśmy, w Superbet oferta jest stale rozbudowywana i dodawane są do niej też mniej niszowe dyscypliny. Obstawiać można m.in.:

 • snooker
 • baseball
 • futbol amerykański
 • lotki
 • tenis stołowy
 • rugby
 • piłka plażowa
 • e-sport

W ramach poszczególnych dyscyplin dostępne są różnego rodzaju rozgrywki ligowe oraz międzynarodowe. W przypadku piłki nożnej gracze znajdą wszystkie najważniejsze ligi europejskie, a dodatkowo mogą typować też rozgrywki odbywające się w takich krajach, jak: Bahrajn, Bangladesz, Gwatemala, Salwador czy Uzbekistan. Miłośnicy piłki w polskim wydaniu znajdą w Superbet ofertę na:

 • Ekstraklasę
 • I ligę
 • II ligę
 • III ligę
 • Puchar Polski

Jeśli chodzi o tenis ziemny, to obstawiać można wszystkie najważniejsze turnieje ATP, WTA, challengerowe oraz zawody ITF. Znajdziemy zarówno rozgrywki singlowe, jak i pojedynki deblistów czy miksta. Liczba rynków w ramach poszczególnych zdarzeń zmienia się w zależności od rangi imprezy - najwięcej jest ich przy okazji turniejów Wielkiego Szlema.

W ofercie Superbet pojawiają się też wszystkie najważniejsze wydarzenia sezonowe, takie jak: mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy czy igrzyska olimpijskie. Bardzo mocno rozbudowana jest sekcja e-sportu - możemy tam obstawiać m.in.:

 • Cyber Live Arena (piłka nożna)
 • GT Sports (piłka nożna)
 • Liga PRO (piłka nożna)
 • E-sports Battle (piłka nożna)
 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Starcraft
 • King of Glory

Wszystkie dyscypliny sportowe posegregowane są od tych najważniejszych do mniej popularnych. Znajdziemy je po lewej stronie paska Menu. Po kliknięciu w odpowiednią kategorię ulegnie ona rozszerzeniu, a naszym oczom ukaże się lista wszystkich dostępnych aktualnie zdarzeń.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet oferta - zakłady live

W Superbet oferta zakładów live jest bardzo szeroka. Można tam znaleźć wiele zdarzeń, dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia. Królują tam przede wszystkim najważniejsze dyscypliny sportowe: piłka nożna, tenis oraz e-sport. 

Po wejściu w zakładkę LIVE, po lewej stronie ukaże się lista wszystkich aktualnie dostępnych zdarzeń, które można obstawiać na żywo. Dodatkowo w górnym MENU możemy wyświetlać ofertę na poszczególne dni lub najbliższe 3 godziny. Wszystko posegregowane jest w przejrzysty sposób.

Gdy klikniemy w dane zdarzenie, to oprócz aktualnych kursów mamy do dyspozycji statystyki z meczu oraz zestawienia prezentujące ostatnie wyniki poszczególnych drużyn lub zawodników. Przy okazji niektórych wydarzeń dostępne są też transmisje wideo - dla wszystkich zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.

Superbet oferta - gry karciane

Trzecim filarem, na którym opiera się oferta Superbet, są gry karciane. To alternatywa dla tradycyjnych zakładów sportowych, szczególnie w okresie zimowym lub w przerwach między ligowymi rozgrywkami. Wybierać można spośród takich gier, jak:

 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack

Od razu trzeba zastrzec, że gry karciane znajdujące się w ofercie Superbet, zdecydowanie różnią się od tych dostępnych w tradycyjnych kasynach. W tym przypadku nie jesteśmy bezpośrednimi uczestnikami rozgrywki, lecz jedynie obserwatorami. Naszym zadaniem jest poprawne wytypowanie zwycięzcy danego rozdania.

Przez cały czas widzimy jakie karty otrzymują poszczególni gracze i na tej podstawie możemy podawać swoje typy. Obstawiać można m.in. takie zdarzenia:

 • kto wygra daną partię
 • jaki będzie wygrywający układ
 • jaki będzie kolor wygrywającej karty
 • jaka będzie barwa wygrywającej karty

Gra jest bardzo dynamiczna, a kursy potrafią zmieniać się błyskawicznie. Obstawiać można przez całą dobę w każdy dzień tygodnia.

Superbet oferta bukmachera

Superbet oferta - promocje dla wszystkich klientów

W Superbet oferta bonusowa dostępna jest też dla wszystkich klientów, nie tylko tych nowo zarejestrowanych. Jej elementy co jakiś czas się zmieniają, trzeba więc na bieżąco śledzić zakładkę “Promocje”. Aktualnie gracze mogą skorzystać z następujących możliwości:

 • Super poniedziałek
 • Super dzień
 • Superbets na weekend
 • Mocne uderzenie

Poniżej krótko omawiamy każdy z tych bonusów oraz opisujemy warunki wymaganego obrotu.

Superbet oferta - Super poniedziałek

Chcąc skorzystać z promocji “Super poniedziałek” należy spełnić dwa warunki:

 1. Wpłacić w poniedziałek minimum 100 PLN
 2. Postawić w ten sam dzień kupon za minimalna stawkę 100 PLN ze środków pochodzących z salda depozytowego

Zagrany w ten sposób kupon musi dodatkowo być rozliczony w poniedziałek do godziny 23:59. Jeśli tak się stanie, wówczas w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji na naszym koncie zostanie zaksięgowane 50 PLN. Dodatkowymi środkami należy dwukrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.80.

Superbet oferta - Super dzień

Stawiając zakład pojedynczy lub akumulowany za minimum 20 PLN na mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy możemy otrzymać cashback 50% do wysokości 100 PLN. Stanie się tak wtedy, gdy nasz pierwszy kupon, zawierający wymagane zdarzenia, okaże się przegrany. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić dwa razy po kursie równym lub większym niż 1.80.

Superbet oferta - Superbets na weekend

Jeśli nasz pierwszy zakład, postawiony od piątku do niedzieli za minimalną stawkę 20 PLN, okaże się przegrany, wówczas Superbet przyzna nam gwarantowany bonus w wysokości 20 PLN. Warunki obrotu są takie same, jak w przypadku pozostałych promocji, czyli 2 razy po kursie 1.80.

Superbet oferta - Mocne uderzenie

Miłośnicy tzw. “taśm” mogą skorzystać z promocji “Mocne uderzenie”, która polega na zwiększeniu kwoty ewentualnej wygranej. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym bonus będzie większy. Pierwszy próg wynosi 7% i dostępny jest przy 5 zdarzeniach. Przy 6 zdarzeniach wynosi 10% i każde kolejne sprawia, że rośnie on o 5 punktów procentowych, aż do poziomu 100% dostępnego przy 24 lub więcej zdarzeniach na kuponie. Uzyskaną w ten sposób dodatkową wygraną nie trzeba dokonywać żadnego obrotu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet oferta - kursy

Kursy na zdarzenia znajdujące się w ofercie Superbet są porównywalne do tych oferowanych przez innych bukmacherów, lecz na pewno nie należą do najwyższych na rynku. Szczególnie dotyczy to zakładów na najbardziej popularne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna czy tenis ziemny.

Wyjątkiem jest tutaj specjalna, codziennie aktualizowana zakładka “Super oferta”, w której znajdują się wyselekcjonowane zdarzenia z podwyższonymi kursami. Należy tylko mieć na uwadze, że zdarzenia z tej oferty nie są liczone przy dokonywaniu obrotu przy okazji niektórych bonusów.

Superbet oferta - metody płatności

Superbet ma w swojej ofercie kilka metod płatności. Wszystkie z nich są odpowiednio zabezpieczone i w pełni legalne oraz zaufane. Bukmacher oferuje szybkie wpłaty oraz wypłaty, dzięki czemu bardzo szybko można zacząć swoją grę lub odebrać należną wygraną.

Wpłat można dokonywać za pomocą:

 • tradycyjnego przelewu bankowego
 • Przelewy24
 • BLIK
 • kart płatniczych 
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Open Banking

Minimalna wpłata wynosi 1 PLN i niezależnie od sposobu dokonywania depozytu jest ona całkowicie darmowa.

Wypłaty z kolei możliwe są przy użyciu:

 • tradycyjnego przelewu bankowego
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Paysafecard

Wypłaty można dokonać tylko i wyłącznie w ten sam sposób, jaki był złożony depozyt. Jeśli więc dokonaliśmy wpłaty za pomocą Przelewy24, to wypłata na konto Skrill nie zostanie zrealizowana.

Superbet oferta bukmachera

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI